W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XVII - Strona 51 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-01-12, 12:38   #1501
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Wiadomo軼i: 7 660
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XVII

Lec na uczelnie
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2012-01-12, 12:38   #1502
Ilena
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 654

Polecam garnier color naturals 113 pi瘯nie wyszed

http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...8&postcount=15
Ilena jest offline  
Stary 2012-01-12, 12:39   #1503
Lavia15
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 437

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Wiesz co, jak nie masz mocnego tr康ziku to nie wiem po co retinoidy Je sie traktuje jako ostateczno嗆...
Antybiotyki bra豉? Krotki s ropne mo瞠? Robi豉 badania na bakterie Propionibacterium Acnes albo gronkowca?

Propioni najczesciej wywo逝j tr康zik, gronkowiec tez,a ma這 kto wie 瞠 go ma bo generalnie wi瘯szo嗆 ludzi jest po prostu nosicielem i organizm traktuje go jako naturaln flore. Ale czasem w豉郾ie tradzik wysypuje

no ja te w豉snie nie wiem po co a tka silne leki skoro nie mam a takiej masakry na buzi... jak zakryje sie podk豉dem i korektorem to nic nie wida po za tym nie mam tego na ca貫j buzi tylko na czole i brodzie... a Retinoidy mog mi jeszcze pogorszy stan mojej buzi i tego sie boje 瞠 to b璠zie za silne dla mnie...Bo ja mam mieszan ale i wra磧iw cer
Nie bra豉m antybiotyk闚 krostki s ropne tzn jak je wyciskalam kilka razy to leci z nich taka jakby woda, ale to jest pocz徠ek ropki chyba
Bada te nie robi豉m ale wydaje mi si, 瞠 w豉郾ie mam gronkowca i to mo瞠 by przyczyn
treningi z Ew Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2012-01-12 o 12:41
Lavia15 jest offline  
Stary 2012-01-12, 12:43   #1504
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 765

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆
no ja te w豉snie nie wiem po co a tka silne leki skoro nie mam a takiej masakry na buzi... jak zakryje sie podk豉dem i korektorem to nic nie wida po za tym nie mam tego na ca貫j buzi tylko na czole i brodzie... a Retinoidy mog mi jeszcze pogorszy stan mojej buzi i tego sie boje 瞠 to b璠zie za silne dla mnie...Bo ja mam mieszan ale i wra磧iw cer
Nie bra豉m antybiotyk闚 krostki s ropne tzn jak je wyciskalam kilka razy to leci z nich taka jakby woda, ale to jest pocz徠ek ropki chyba
Bada te nie robi豉m ale wydaje mi si, 瞠 w豉郾ie mam gronkowca i to mo瞠 by przyczyn
Zmie lekarza Retinoidy naprawde przepisuje sie jako ostatecznosc, i w silnych postaciach gdzie absolutnie 瘸dne inne leki nie dzia豉造.
Podstawowym leczeniem je郵i chodzi o tr康zik s antybiotyki w豉郾ie, bo tak jak pisa豉m bakterie taki zwyk造 najczesciej wywoluja...

Jakby mia豉 na brodzie tylko mozna by sie pokusi o badania hormon闚, bo i one mog byc przyczyna, wtedy mamy tr康zik hormonalny a to s tez w豉郾ie podsk鏎ne, bol帷e g鏊e, zazwyczaj broda, szyja, boczne zewn皻rzne cz窷ci policzk闚. W wi瘯szo軼i np jak sie bierze tabletki anty to problem znika, ale tylko wtedy kiedy hormonem kt鏎y "psuje" jest testosteron.

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2012-01-12 o 12:45
czekoladowoo jest offline  
Stary 2012-01-12, 12:45   #1505
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

Cytat:
Napisane przez Fari Poka wiadomo嗆
A czym to si objawia?

Ty te tak masz?
Ja si zastanawiam czy nie powinnam zrezygnowa z farbowania przez to bo mo瞠 skoro tak ulegaj uszkodzeniom to mog mi si kruszy? a ja chc zapuszcza
Jak mia豉m ca貫 naturalki to by造 fajne przy myciu, mi璚iutkie, tyle 瞠 lepiej mi jest w ja郾iejszych no i mam dylemat - lepiej wygl康a i m璚zy si przy myciu, czy gorzej wygl康a a mie zdrowe w這sy
przekarmienie wlosow= nie ukladaja sie, elektryzuja koltunia lub tez przetluszczaja wypadaja....
mi sie nie krusza poki co ale napewno ciaglym rozjasnianiem sa zmeczone zreszta i tak ciagle robie cuda zeby byly nawilzone co czasem staje sie meczacedlatego zamierzam je przyciemic lekko aby nie robic juz odrostu rozjasniaczem
Stary 2012-01-12, 12:48   #1506
Lavia15
Wtajemniczenie

Cytat:
Zmie lekarza Retinoidy naprawde przepisuje sie jako ostatecznosc, i w silnych postaciach gdzie absolutnie 瘸dne inne leki nie dzia豉造.
Podstawowym leczeniem je郵i chodzi o tr康zik s antybiotyki w豉郾ie, bo tak jak pisa豉m bakterie taki zwyk造 najczesciej wywoluja...

Jakby mia豉 na brodzie tylko mozna by sie pokusi o badania hormon闚, bo i one mog byc przyczyna, wtedy mamy tr康zik hormonalny a to s tez w豉郾ie podsk鏎ne, bol帷e g鏊e, zazwyczaj broda, szyja, boczne zewn皻rzne cz窷ci policzk闚. W wi瘯szo軼i np jak sie bierze tabletki anty to problem znika, ale tylko wtedy kiedy hormonem kt鏎y "psuje" jest testosteron.

No w豉snie my郵e czy nie wybra sie na te badania hormonalne. A co do lekarzy to ci庵le zmieniam i zmieniam i ten u kt鏎ego teraz by豉m jest ponoc jednym zl epszych wiec juz sama nie wiem co zrobi....

Chyba po prostu bede musia豉 pogodzi sie z tym co mam na buzi i przyzwyczai do tego.

Wysz這 na to kochana ze Ty mi wi璚ej pomog豉 ni sam lekarz....
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2012-01-12, 12:52   #1507
_paulinka2
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 331

wesz豉m do Was iii... dzi瘯uj Kitko, Asia nie wiem co takiego zrobi豉m, bo przecie nic nadzwyczajnego ale tak strasznie mi mi這

Lady za☠☠☠isty obraz

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Garnier 113 鄴販ieje :P przynajmniej mojej kole瘸nce bo ma z這to i na pocz徠ku 豉dnie ale potem bleeeeeeee

dbam o w這sy

_paulinka2 jest offline  
Stary 2012-01-12, 12:55   #1508
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
No w豉snie my郵e czy nie wybra sie na te badania hormonalne. A co do lekarzy to ci庵le zmieniam i zmieniam i ten u kt鏎ego teraz by豉m jest ponoc jednym zl epszych wiec juz sama nie wiem co zrobi....

Chyba po prostu bede musia豉 pogodzi sie z tym co mam na buzi i przyzwyczai do tego.

Wysz這 na to kochana ze Ty mi wi璚ej pomog豉 ni sam lekarz....
Oj tam, nie ma sie co poddawa, tylko pr鏏owa . Tr康zik ma wiele przyczyn, i od ich znalezienia powinno sie zaczyna leczenie. Przyczyny trzeba leczy, nie skutki
Zr鏏 najpierw na tego gronkowca badania Musia豉by wymaz z krostki zrobi chyba. I gronkowiec to nic strasznego w wi瘯szosci

Hormony to musia豉bys skonsultowa z jakim lekarzem, bo to ci juz nie powiem od jakich dokladnie zale篡 to, wiem, 瞠 testosteron ale reszta nie mam poj璚ia. I tez niektore badania trzeba robi w okre郵onym dniu cyklu.

A lekarze... ci篹ko trafic na dobrego, zwlaszcza na NFZ, ile ja sie ginekologa naszuka豉m, do ilu sie nachodzi豉m, a jeden "lepszy" od drugiego

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2012-01-12 o 12:56
Stary 2012-01-12, 12:55   #1509
Lavia15
Wtajemniczenie

wstawi豉m do albumu w這sy zdj璚ia mojej masakry wstydze sie tego bardzo ale moze dzi瘯i temu kto mi p[omo瞠

bo nie chcia這 mi sie specjalnie nowego folderu zak豉da
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2012-01-12, 12:59   #1510
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
wstawi豉m do albumu w這sy zdj璚ia mojej masakry wstydze sie tego bardzo ale moze dzi瘯i temu kto mi p[omo瞠

bo nie chcia這 mi sie specjalnie nowego folderu zak豉da
Patrz帷 po umiejscowieniu i g喚boko軼i zmian to wygl康a mi to na hormonalny wysyp... Lekarzem nie jestem, wiadomo, ale spr鏏uj mo瞠 teraz do endokrynologa i嗆. On te powinien wiedzie co i jak i powie ci czy to mo瞠 by to, da skierowanie na to co trzeba
Bo testosteron to raczej nie... po anty sie zmniejsza wi璚 nie powinnas miec problemu w tej kwestii.
Stary 2012-01-12, 13:01   #1511
xLADYx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 127

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Poka wiadomo嗆
wesz豉m do Was iii... dzi瘯uj Kitko, Asia nie wiem co takiego zrobi豉m, bo przecie nic nadzwyczajnego ale tak strasznie mi mi這

Lady za☠☠☠isty obraz

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Garnier 113 鄴販ieje :P przynajmniej mojej kole瘸nce bo ma z這to i na pocz徠ku 豉dnie ale potem bleeeeeeee
dzi瘯uj Paulinko
xLADYx jest offline  
Stary 2012-01-12, 13:02   #1512
Fari
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 956

Cytat:
Napisane przez Ilena Poka wiadomo嗆
Polecam garnier color naturals 113 pi瘯nie wyszed

http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...8&postcount=15
Pi瘯nie my郵a豉m 瞠 ten odcie wychodzi cieplej
A u篡wa造軼ie Garnier Color Naturals 111 ?? Je郵i tak to jak wra瞠nia? ostatnio mnie korci 瞠by jej spr鏏owa bo wellaton 12/1 mi 鄴趾nie szybko
Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆
przekarmienie wlosow= nie ukladaja sie, elektryzuja koltunia lub tez przetluszczaja wypadaja....
mi sie nie krusza poki co ale napewno ciaglym rozjasnianiem sa zmeczone zreszta i tak ciagle robie cuda zeby byly nawilzone co czasem staje sie meczacedlatego zamierzam je przyciemic lekko aby nie robic juz odrostu rozjasniaczem
Rany julek, ja mia豉m tak zanim pofarbowa豉m, jak mia豉m naturalki to mi si bardziej ko速uni造 i elektryzowa造 ni teraz nie wiedzia豉m czemu i by豉m zdziwiona jak po farbie zrobi造 si milutkie po wyschni璚iu i w og鏊e si nie pl帷z (no poza momentem mycia). Wi璚 mo瞠 mia豉m wtedy przekarmione w這sy bo mia豉m zdrowe i za du穎 na nie 豉dowa豉m (piel璕nacja by豉 taka jak teraz).
No w豉郾ie, czasem to ju si robi m璚z帷e - tyle czasu po鈍i璚am piel璕nacji a przy myciu totalny ko速un Mo瞠 spr鏏uj przyciemni o ton - zrobi mo瞠 Wbisem z L'oreala Albo faktycznie przestan farbowa
Fari jest offline  
Stary 2012-01-12, 13:05   #1513
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Poka wiadomo嗆
Dzien dobry
I ja sie witam

Infa
Sliczne

Encha
W pracy

Lady
Czekam na obraz
Za dwie godz ide w miasto bo mam 5 godz wolnego w pracy to zerke za pomadka

Ale jestem 郾ieta

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Bardzo dobrze powiedziane
To sa o chcialam napisac
Ja bym nie dopuscila zeby mi psy w domu la造 a co dopiero w 堯磬o
robi造
zgadzam sie.
zwierze jak dziecko trzeba uczyc zasad od malego- wezcie pod uwage ze lejdusia jest psem malym- i bedzie szybciej dojrzala plciowo- juz kolo 9mca bedzie doroslym psem... wiec czas nauki gdy jest najbardziej chlonna automatycznie sie skraca.
moja lola nie byla nigdy na zakazne szczepiona i zyje
nie mowiac ze szczepienie chroni przed danym wirusem, a one mutuja i to ze pies zaszczepiony nie daje gwarancji 100% ze nie zachoruje- i weci to mowia.

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
Hejjjj!

pasowa by do ciebie bo to taki chilloutowy sweter

ahh dzi瘯uje

wybra豉m naklejki bo piecz徠ki za chiny mi nie wychodz

naturalny pazur,a fakt by造 nier闚no軼i ale po tygodniu je poprawia豉m

no co tam kmini豉m i wysz這

zdarzy這 jej sie 3 razy i zazwyczaj na posciel, teraz po prostu odrazu jak wstan b璠 軼ieli 堯zko.
no dzi w nocy nasika豉 tak ze po這we by這 na macie po這we obok, chcia豉bym roz這篡 po ca造m domu ale moja mama co jej zaraz przeszkadza i narzeka....
ona wychodzi na dw鏎 na r瘯ach nie trzymam jej ca造 czas w domciu jezdzi z nami autem siedzi z nami u T-ta w domu a kaganiec ju zam闚i豉m i bede j uczy, bo to sie robi mega m璚z帷e to ci庵le sranie i sikanie w domu
twoja ju 3 klio? to dobrze

tak tak podros豉 ju nieco ponad kilo wa篡

kurde spotykam sie z r騜nymi opiniami co do wyprowadzania i dlatego te sie boje ale to nie mo瞠 by tak ze ona wiecznie mi sra i sika... wiec zam闚ialam kaganiec i zobaczymy czy sie z nim polubi! w sumie nie ma wyjscia zdam wam relacje jak cos sie posunie do przodu
kotka zakladaj kaganiec, ale dla mnie to glupota bo pies przez kazdy kaganiec i tak wacha ziemie... a np nosowka zaraza sie przez wywachanie jej czy to z ziemi czy np na butach mozesz kiedy do domu przyniesc- wiec jak ma chorowac to bedzie i tak.

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
Lady mo積a chyba cz窷ciej ja olejuje r騜nie, czasami ani razu w tygodniu a czasami 2-3 razy i nic si nie dzieje.
Tutaj dziewczyna pisze, 瞠 olejuje non stop http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=2538

ta sesja mnie wyko鎍zy
ja juz pisalam o tym wam wyczerpujaco.
codzienne olejowanie to glupota- bo i tak potem myjecie wlosy szamponem zeby to zmyc 2-3 razy- nie uwierze ze w jednym myciu macie zmyty olej a wtedy wysuszacie nadmieranie wlos.
bledne kolo.
nie mowiac ze wlos jak i skora sie przyzwyczaja- np. sprobujcie balsamowac cialo codziennie albo i kilka razy, a potem przestancie- zobaczycie jak skora platami sie luszczy i nadmiernie wysusza bo sie uzaleznia i traci naturalne czynniki obronne- np. po co ma sie sama natluszczac skoro chemiczny balsam/mleczko/olej/oliwka zrobia to za nia?
ale wiadomo kazdy moze robic co chce.
dodam ze on nadmiaru oleju wlosy moga zaczac wypadac i sa to fakty

Cytat:
Bylam dzisiaj u lekarza, pe軟e badania mi babka zrobi豉, jeszcze skierowania mam, w koncu jakis konkret

Orientuje sie kt鏎a czy moge wydrukowac okreslone strony z pliku pdf? Musze zaniesc do wydrukowania ksiazki, a mam w pdf i nie chce drukowac ca造ch tylko poszczegolne strony
czeko te strony co chcesz drukowac skopiuj do worda sobie wiesz kopiuj-wklej i zapisz jako plik na plycie/penie czy dyskietce i zanies je normalnie do druku.
w kazdym punkcie wydruku odczytaja pdf.

Cytat:
Dlaczego b喚dne ko這?? Przecie olejowanie dzia豉 pozytywnie na w這sy nawil瘸 itp.

A co do Wellatonu 12/1 to do niedawna by wsz璠zie i na stronie te by. Ostatnio poznika z pobliskich sklep闚 i ekspedientki m闚i造 ze nie dowo膨 im nowych dostaw, wi璚 wesz豉m na stron i teraz ju go nie ma w dost瘼nych odcieniach
opisalam wam calosc procedury wyzej.
Stary 2012-01-12, 13:07   #1514
Ilena
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 654

Cytat:
Pi瘯nie my郵a豉m 瞠 ten odcie wychodzi cieplej
A u篡wa造軼ie Garnier Color Naturals 111 ?? Je郵i tak to jak wra瞠nia? ostatnio mnie korci 瞠by jej spr鏏owa bo wellaton 12/1 mi 鄴趾nie szybko

Rany julek, ja mia豉m tak zanim pofarbowa豉m, jak mia豉m naturalki to mi si bardziej ko速uni造 i elektryzowa造 ni teraz nie wiedzia豉m czemu i by豉m zdziwiona jak po farbie zrobi造 si milutkie po wyschni璚iu i w og鏊e si nie pl帷z (no poza momentem mycia). Wi璚 mo瞠 mia豉m wtedy przekarmione w這sy bo mia豉m zdrowe i za du穎 na nie 豉dowa豉m (piel璕nacja by豉 taka jak teraz).
No w豉郾ie, czasem to ju si robi m璚z帷e - tyle czasu po鈍i璚am piel璕nacji a przy myciu totalny ko速un Mo瞠 spr鏏uj przyciemni o ton - zrobi mo瞠 Wbisem z L'oreala Albo faktycznie przestan farbowa
Nie u篡wa豉m .. boje si zrobi a tak jasne w這sy .. mi po wszystkich farbach 鄴趾n ale u篡wam Joanny i jest ok
Ilena jest offline  
Stary 2012-01-12, 13:12   #1515
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
Wiem, ale skoro kto tak czy inaczej kto ma my w這sy codziennie (np. ja - nawet jak nie u篡wa豉m olej闚 to mi si mega szybko przet逝szcza造) wi璚 dodatkowe nawil瞠nie przed myciem chyba im dobrze zrobi
A Shakira z avka Cascady ma taki kolor jak ja naturalny zastanawiam si czy nie wr鏂i do natury bo u mnie nawet farbowanie wellatonem na wodzie 9% niesie za sob szkody - w這sy t瘼e po sp逝kaniu szamponu (fructis czysty blask lub ziaja aloesowa) tak 瞠 nie mo積a ich palcami rozdzieli od farbowania min掖 miesi帷 prawie, olej z pestek winogron 2x w tygodniu, maska biovax te z regu造 2 x w tygodniu (w inne dni ni olej), w pozosta貫 dni od篡wki nivea, garnier karite, fructis czysty blask, bo bez tego w這s闚 nie rozczesz, nie susz suszark, nie prostuj, stosuj po myciu od篡wk bez sp逝kiwania ziaja 鄴速a - mam w這sy kr璚one co jak Cascada, tylko d逝go嗆 do ramion po wyschni璚iu wygl康aj 豉dnie, b造szcz si, s mi璚iutkie jak u dziecka, ale w trakcie mycia t瘼y ko速un
Czy to mo磧iwe 瞠by moje w這sy by造 tak podatne na zniszczenia/przesuszenie?

Czekoladowo dzi瘯uj za odpowied, mam nadziej 瞠 masz racj
nadmierne olejowanie spowoduje wlasnie tez taka reakcje po umyciu wlosow- wlosy staja sie przesuszone i sianowate bo sa przeciazone.

Cytat:
masz krecone wlosy i dlatego tak jest krecone sa bardziej porowate i bardziej ulegaja uszkodzeniom i sa ciensze
to tez prawda, ale jak widac wiele jest dodatkowych czynnikow jak czeste mycie, olejowanie itp. itd.
Stary 2012-01-12, 13:15   #1516
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
zgadzam sie.
zwierze jak dziecko trzeba uczyc zasad od malego- wezcie pod uwage ze lejdusia jest psem malym- i bedzie szybciej dojrzala plciowo- juz kolo 9mca bedzie doroslym psem... wiec czas nauki gdy jest najbardziej chlonna automatycznie sie skraca.
moja lola nie byla nigdy na zakazne szczepiona i zyje
nie mowiac ze szczepienie chroni przed danym wirusem, a one mutuja i to ze pies zaszczepiony nie daje gwarancji 100% ze nie zachoruje- i weci to mowia.

kotka zakladaj kaganiec, ale dla mnie to glupota bo pies przez kazdy kaganiec i tak wacha ziemie... a np nosowka zaraza sie przez wywachanie jej czy to z ziemi czy np na butach mozesz kiedy do domu przyniesc- wiec jak ma chorowac to bedzie i tak.
ale po tym co sie sta這 z niejednym moim psem boje sie straty... i dlatego te sie tak zachowuje.. a lady w帷ha buty
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2012-01-12, 13:18   #1517
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
ale po tym co sie sta這 z niejednym moim psem boje sie straty... i dlatego te sie tak zachowuje.. a lady w帷ha buty
widz, 瞠 ma co po mnie lubi buty
xLADYx jest offline  
Stary 2012-01-12, 13:22   #1518
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka wiadomo嗆
widz, 瞠 ma co po mnie lubi buty

a kapcia mi nosi豉 ale nie pozwoli豉m i przesta豉
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2012-01-12, 13:48   #1519
xLADYx
Zakorzenienie

pojad na miasto po obiadku

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:

a kapcia mi nosi豉 ale nie pozwoli豉m i przesta豉
s逝cha si
xLADYx jest offline  
Stary 2012-01-12, 13:52   #1520
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 599

Cytat:
zdarzy這 jej sie 3 razy i zazwyczaj na posciel, teraz po prostu odrazu jak wstan b璠 軼ieli 堯zko.
no dzi w nocy nasika豉 tak ze po這we by這 na macie po這we obok, chcia豉bym roz這篡 po ca造m domu ale moja mama co jej zaraz przeszkadza i narzeka....
ona wychodzi na dw鏎 na r瘯ach nie trzymam jej ca造 czas w domciu jezdzi z nami autem siedzi z nami u T-ta w domu a kaganiec ju zam闚i豉m i bede j uczy, bo to sie robi mega m璚z帷e to ci庵le sranie i sikanie w domu
twoja ju 3 klio? to dobrze

kurde spotykam sie z r騜nymi opiniami co do wyprowadzania i dlatego te sie boje ale to nie mo瞠 by tak ze ona wiecznie mi sra i sika... wiec zam闚ialam kaganiec i zobaczymy czy sie z nim polubi! w sumie nie ma wyjscia zdam wam relacje jak cos sie posunie do przodu
Kotka, dziewczyny Ci m闚i, 瞠 one by wyprowadza造 ma陰 normalnie na dw鏎, ja tak nie robi豉m, w sumie to i tak nie czeka豉m jak niekt鏎zy (do 10 dni po trzecim szczepieniu) tylko wychodzi豉m kilka dni po drugim.. wet mi m闚i豉, 瞠 w豉郾ie po tym pierwszym szczepieniu szczeniaki s najbardziej os豉bione, i wtedy jest najwi瘯sze prawdopodobie雟two z豉pania wirusa..
ja na lajle chucha豉m, bo u mojej kuzynki by przypadek, 瞠 sunia z豉pa豉 parwowiroz - i widzia豉m przez co ona i domownicy przechodzili..

zrobisz jak uwa瘸sz, Tw鎩 psiak i Twoja decyzja ja trzymam kciuki, aby wszystko dobrze si u這篡這

tak, lajla ju 3 kg wa篡 my郵, 瞠 dobije mo瞠 tak do 6-7?

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
ta sesja mnie wyko鎍zy
u mnie ledwo co si zaczyna a te mnie ju wyka鎍za
masa tego wszystkiego do ogarni璚ia, oczywi軼ie - tyle by這 wolnego, a ja zabieram si za to w ostatnim momencie

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Poka wiadomo嗆
Dzien dobry
I ja sie witam

Infa
Sliczne

Encha
W pracy
tak kochana, ale od rana siedz i robi to to, to tamto na uczelnie podczytuj帷 Was jednym okiem

Cytat:
obraz w albumie nagimnastykowa豉m si, 瞠by zrobi w miar proste fotki j瘰li co jest krzywo to wina mojego uj璚ia wybaczcie ale nie jestem dobrym fotografem
ale faaaaajny

Cytat:
jaki wyb鏎 wiele mi si podoba

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2012-01-12, 13:54   #1521
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Poka wiadomo嗆
Kotka, dziewczyny Ci m闚i, 瞠 one by wyprowadza造 ma陰 normalnie na dw鏎, ja tak nie robi豉m, w sumie to i tak nie czeka豉m jak niekt鏎zy (do 10 dni po trzecim szczepieniu) tylko wychodzi豉m kilka dni po drugim.. wet mi m闚i豉, 瞠 w豉郾ie po tym pierwszym szczepieniu szczeniaki s najbardziej os豉bione, i wtedy jest najwi瘯sze prawdopodobie雟two z豉pania wirusa..
ja na lajle chucha豉m, bo u mojej kuzynki by przypadek, 瞠 sunia z豉pa豉 parwowiroz - i widzia豉m przez co ona i domownicy przechodzili..

zrobisz jak uwa瘸sz, Tw鎩 psiak i Twoja decyzja ja trzymam kciuki, aby wszystko dobrze si u這篡這

u mnie ledwo co si zaczyna a te mnie ju wyka鎍za
masa tego wszystkiego do ogarni璚ia, oczywi軼ie - tyle by這 wolnego, a ja zabieram si za to w ostatnim momencie

tak kochana, ale od rana siedz i robi to to, to tamto na uczelnie podczytuj帷 Was jednym okiem

ale faaaaajny

jaki wyb鏎 wiele mi si podoba
dzi瘯uj
dlatego ci篹ko by這 zdecydowa si
xLADYx jest offline  
Stary 2012-01-12, 14:13   #1522
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Lady
by豉m w rossku, chcia豉m kupi tego rimmela 700, ale na r瘯u wydawa mi si jaki taki lekko w pomara鎍z wpadaj帷y, taka brzoskwinka lekka
mo瞠 jeszcze si na ni skusz p騧niej podoba mi si bardzo te Tw鎩 koral
a z nudziak闚 wynalaz豉m maybellina nr 715 choco cream, kosztuje akurat 20 z, wzi窸am sobie i w豉郾ie pomalowa豉m usta, kolor jest pi瘯ny, typowo nude w smaku zno郾a, zapach 豉dny s這dyczowy a konsystencja jak dla mnie bomba, mi璚iutkie usta, super si rozprowadza
jak b璠ziesz w rossku a nie znasz tego odcienia to sobie zerknij

a z tych rimmel闚 Kate Moss to ta nude ma nr 07 czy jak? patrzy豉m na ni ale jako nie powali豉 mnie ciemna si wydawa豉
kitkulka jest offline  
Stary 2012-01-12, 14:22   #1523
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
Lady
by豉m w rossku, chcia豉m kupi tego rimmela 700, ale na r瘯u wydawa mi si jaki taki lekko w pomara鎍z wpadaj帷y, taka brzoskwinka lekka
mo瞠 jeszcze si na ni skusz p騧niej podoba mi si bardzo te Tw鎩 koral
a z nudziak闚 wynalaz豉m maybellina nr 715 choco cream, kosztuje akurat 20 z, wzi窸am sobie i w豉郾ie pomalowa豉m usta, kolor jest pi瘯ny, typowo nude w smaku zno郾a, zapach 豉dny s這dyczowy a konsystencja jak dla mnie bomba, mi璚iutkie usta, super si rozprowadza
jak b璠ziesz w rossku a nie znasz tego odcienia to sobie zerknij

a z tych rimmel闚 Kate Moss to ta nude ma nr 07 czy jak? patrzy豉m na ni ale jako nie powali豉 mnie ciemna si wydawa豉
kochana lukn na t 700
dzi瘯i lubi ten coral on w pomara鎍z wpada tylko og鏊nie ta seria troszk b造szczy po na這瞠niu co mi akurat nie najlepiej pasuj bo uwielbiam matowe ale s ok
obadam dzisiaj jeszcze 715 i zaraz na stonce te zobacz
ta seria kate a przynajmniej 10 kt鏎 mam pachnie malinami
ten nudziak z Kate to ten kt鏎y ma Caskada 03
widzia豉m 14 nasz i by豉 jakby br您owa

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2012-01-12 o 14:25
xLADYx jest offline  
Stary 2012-01-12, 14:22   #1524
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Poka wiadomo嗆

jezu... teraz jestem w kropce
wiem co to znaczy parwowoiroza ... 2 psy mi na to umar造 teraz poczekam ... chyba ... a bede wynosi j na r瘯ach

Cytat:
s逝cha si
no " nie wolno " ju zna
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2012-01-12, 14:46   #1525
caskada
Zakorzenienie

03 kate rimmel
wydaje mi sie ze trzeba poczekac moze u was ja wprowadza
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg rimmel 03 nude.jpg (65,7 KB, 24 za豉dowa)
Stary 2012-01-12, 15:15   #1526
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Hej

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
ojej agatko... to chyba najmilsze co uslyszalam w zwiazku z pazurami jakie tworze
To mi tez mi這
Sama prawda wi璚 mozesz byc dumna
Cytat:
Napisane przez infatuated Poka wiadomo嗆
Agatko-Guerlain to raczej na wiosn

Adzi-ciachn窸am 5 cm bez mrugni璚ia okiem nawet przez chwil si zastanowi豉m ju b璠帷 na fotelu czy nie ciachn望 wiecej, ale p鏦i co 5 cm styknie

Asiu-ja sobie chwal t londe, co prawda trzyma豉m j 10 min wiec nie wiem jak jasny kolor by wyszed po 30 min
rzeczywisty w sztucznym to jak na fotce nr 1

Bunny-pazurki nieziemskie Ci wysz造 pomys super a wykonanie mistrzowskie..

wklejam fotki samor鏏ki
Ale masz fajny ten kolor Pisalam juz ze Tobie zawsze pieknie wychodzi
I wlosy w super kondycji

Ja lece na uczelnie
Agatau88 jest offline  
Stary 2012-01-12, 15:16   #1527
niunka112
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 104

dziewczyny jaka polecacie wod na ca這嗆 bo na odrost chce 9% spr鏏owa ost raz i chcia豉m na nieca貫 10 min ca這嗆 wi璚, my郵a豉m 瞠by po koniec albo wymiesza troszk wilgotne z tym co mam na odro軼ie albo zmniejszy wod procentowo bo ost ostro regeneruje w這ski bo strasznie je przez te rozja郾ianie prostowanie i wszystko poniszczy豉m;/

Edytowane przez niunka112
Czas edycji: 2012-01-12 o 15:17
niunka112 jest offline  
Stary 2012-01-12, 15:44   #1528
necia84
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 142

dziewczyny, ta pomadka Kate 03 jest na all, tylko, 瞠 to jest tester ale nowy za 3z i ju kupi豉m 03 i 08, a wcze郾iej od tej samej 01 i 05

a co do olejowania to teraz u篡wam lnianego (jest najlepszy dla mnie z tych, kt鏎e pr鏏owa豉m:vatika, kokos czysty i oliwka BD dla mam) i zmywam tylko raz szamponem bez problemu, aktualnie garnier rumianek, a niekt鏎e dziewczyny zmywaj kokosa od篡wk i podobno zmywa si bez problemu, ja nie pr鏏owa豉m sam od篡wk

Edytowane przez necia84
Czas edycji: 2012-01-12 o 15:59
necia84 jest offline  
Stary 2012-01-12, 16:06   #1529
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez necia84 Poka wiadomo嗆
dziewczyny, ta pomadka Kate 03 jest na all, tylko, 瞠 to jest tester ale nowy za 3z i ju kupi豉m 03 i 08, a wcze郾iej od tej samej 01 i 05

a co do olejowania to teraz u篡wam lnianego (jest najlepszy dla mnie z tych, kt鏎e pr鏏owa豉m:vatika, kokos czysty i oliwka BD dla mam) i zmywam tylko raz szamponem bez problemu, aktualnie garnier rumianek, a niekt鏎e dziewczyny zmywaj kokosa od篡wk i podobno zmywa si bez problemu, ja nie pr鏏owa豉m sam od篡wk
ja zmywalam odzywka i bylo ok ,zmywalnie
ale wlosy po myciu odzywka ,nie sa takie swieze i napewno nie na dluzej
Stary 2012-01-12, 16:09   #1530
necia84
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 142

Cytat:
ja zmywalam odzywka i bylo ok ,zmywalnie
ale wlosy po myciu odzywka ,nie sa takie swieze i napewno nie na dluzej
no w豉郾ie, dlatego nawet nie pr鏏uj zmywa sam od篡wk
necia84 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farbowanie wlos闚, jasny blond, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:29.