W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XVII - Strona 53 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-01-12, 21:07   #1561
snowhitee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 194
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
Kitka
ja rycyn w豉snie na noc jad i jest super )

AA w豉軼ie, czy olejek rycynowy przyciemnia w這sy,czy nie?
ja te
tak mo瞠 przyciemnia mi brwi i rz瘰y przyciemni豉

Dbam o siebie
od marca 獞icz brzuch i po郵adki

snowhitee jest offline  
Stary 2012-01-12, 21:08   #1562
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
No chyba 瞠 My郵a豉m 瞠 rycyna to taki sam olej. Ja jeszcze mialam jaki inny, ale nie pami皻am ju... wkazdym razie wszystko raczej w豉郾ie typowo na wypadanie w這s闚.
jesli bylo typowo na wypadanie to byly pseudo-oleje, po prostu od konsystencji nazwa- i zeby sie lepiej wchlanialo i pachnialo, ale watpie by to byly prawdziwe oleje roslinne bo by nie pomoglo na pewno byla to substancja bialkowa z witaminami.
olej roslinny i w ogole substancje oleiste- z oleju- podobnie jak silikon oblepiaja wlos, czesc wnika w niego i osiada na jakis czas- az do zmycia ale nie ma sie co ludzic ze to odbudowuje wlos wlos tylko buduje subst bialkowa- olej nia nie jest bo jak wiemy jest tluszczem.
zgodze sie wylacznie z tym, ze olejowanie moze natluscic wlos a co za tym idzie uelastycznic go, nawilzyc poprzez oblepienie wlosa woda wolniej paruje z wlosa, i ochraniac przez czynnikami atmosferycznymi mroz, slonce itp.
jesli jednak go dobrze zmyjemy i niewiele go zostanie na wlosie- to dla mnie bezsensowne nie spelnia juz swej funkcji...
to tak jak patelnie po smazeniu umyc plynem do naczyn i przestaje byc tlusta...cos tam w porach teflonu zostaje ale niewiele.

Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆
wkoncu ktos to madrze napisal
widze na innych watkach szal na oleje, klada doslownie co maja w kuchni i ciagle jes tz wlosami zle nikt nie moze tego zrozumiec ze wlosy obciazone pielegnacja wypadaja a pozniej szukaja dziury w calym "bo przeciez taaak dbaja"
ja teraz uzywam raz w tygodniu i starczy a tak wogole zamierzam kupic jeden olej indyjski khadi i spokoj ale codziennie oleje klasc no przesada jak nic
caskada bo ja zauwazylam ze ludzie dzialaja jak owce- owczy ped jedna madra napisze a reszta robi i zdaje im sie ze ameryke odkryly a zadna sie nie zastanowi nad prawda
i nie mam tu na celu nikogo urazic, obrazic tylko uswiadomic wam moje stanowisko.
przeciez po co koncerny mialyby wymyslac wszelkie maski odzywki oparte na subst silikonowych i bialkowych jak keratyna- gdyby cos tak banalnego jak oleje dzialalo?
przeciez taniej jest dac olej do maseczki niz wyizolowac plynna keratyne i duzo taniej.
ale ich laboratoria doskonale wiedza ze to nie dziala na dluzsza mete a ludzie oczekuja coraz lepszych, bogatszych i szybciej dzialajacych kosmetykow
oleje dodaje sie naprawde do prep kosm do wlosow w niewielkiej ilosci... bo one nie maja najwazniejszego zadania sa dodatkiem... wazniejsze sa roslinne ekstrakty...
no ale coz... niewiele osob roztrzasa temat jak ja widac.
podtrzymuje- komu sluzy olejowanie- prosze bardzo! ale nie przesadzajcie- 1-2x w tyg starczy i nie kladzcie tego na skore glowy bo z czasem zaczna sie klopoty z luzpiezem, przetluszczaniem i swiadem skory... olej kokosowy i migdalowy bardzo pachna a wiec beda z czasem- jesli nie od razu uczulac...
Stary 2012-01-12, 21:12   #1563
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

Bunny
O kurde, to ciekawe! Bo ja ju uwierzy豉m w zbawiennie dzia豉nie oleju i dosz豉m do wniosku, 瞠 skoro to robi raz na tydzie, to mog zrezygnowa z masek. Czyli jednak nie? ;d
Stary 2012-01-12, 21:14   #1564
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
widze na innych watkach szal na oleje, klada doslownie co maja w kuchni i ciagle jes tz wlosami zle nikt nie moze tego zrozumiec ze wlosy obciazone pielegnacja wypadaja a pozniej szukaja dziury w calym "bo przeciez taaak dbaja"
ja teraz uzywam raz w tygodniu i starczy a tak wogole zamierzam kupic jeden olej indyjski khadi i spokoj ale codziennie oleje klasc no przesada jak nic
dokladnie tak jest

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
Bunny a mo瞠sz mi co poradzi, czym smarowa sk鏎ki wok馧 paznokci, aby nie by造 suche? Bo d這nie mam nawil穎ne, a sk鏎ki tak mi szybko wysychaj, 瞠 czasami wstyd
kitka nie bede sie dlugo rozwodzic bo nie znam nic lepszego.
przejrzyj kategorie tego sklepiku co wklejam linka- wszelkie oliwki- cena korzystna, buteleczka przy codziennym smarowaniu skor, pazura od spodu czy z wierzchu starcza na prawie rok stosowania, do tego pieknie pachna... ja je kocham i nie wyobrazam sobie isc spac a nie posmarowac skorek- i ja nie musze odsuwac skorek, wycinac czy nie mam suchych, nie pekaja itp.
tylko trzeba systematycznie smarowac- co wieczor i zostawic na noc, a potem jak sie skory poprawia to smaruje co 2-3 dzien na noc do kupienia w sklepach pazurowych, na all, w drogeriach lepiej wyposazonych itp.

http://www.dobrarada.com.pl/k84,odzy...ty-oliwki.html

Cytat:
Kitka

AA w豉軼ie, czy olejek rycynowy przyciemnia w這sy,czy nie?
tego nie wiem niestety...
Stary 2012-01-12, 21:16   #1565
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Cytat:
Kitka
Cytat:
Napisane przez snowhitee Poka wiadomo嗆
ja te
tak mo瞠 przyciemnia mi brwi i rz瘰y przyciemni豉
znowu ta rycyna dobra na wszystko
Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
kitka nie bede sie dlugo rozwodzic bo nie znam nic lepszego.
przejrzyj kategorie tego sklepiku co wklejam linka- wszelkie oliwki- cena korzystna, buteleczka przy codziennym smarowaniu skor, pazura od spodu czy z wierzchu starcza na prawie rok stosowania, do tego pieknie pachna... ja je kocham i nie wyobrazam sobie isc spac a nie posmarowac skorek- i ja nie musze odsuwac skorek, wycinac czy nie mam suchych, nie pekaja itp.
tylko trzeba systematycznie smarowac- co wieczor i zostawic na noc, a potem jak sie skory poprawia to smaruje co 2-3 dzien na noc do kupienia w sklepach pazurowych, na all, w drogeriach lepiej wyposazonych itp.

http://www.dobrarada.com.pl/k84,odzy...ty-oliwki.html

tego nie wiem niestety...
dzi瘯uj, poprzegl康am
kitkulka jest offline  
Stary 2012-01-12, 21:20   #1566
snowhitee
Zakorzenienie

Bunny bardzo mi sie podoba co napisa豉 ja bym nawet nie wygospodarowa豉 tyle czasu, 瞠by co mycie olej nak豉da na w這sy 1x w tyg mi starcza a czasem nawet omin fakt jest to fajna sprawa ale wszystko trzeba robi z g這w, jak zawsze

Tak samo bardzo mnie irytuje jak dziewczyny tak zawzi璚ie trzymaj si piel璕nacji bez silikonowej, jak us造sz nazw silikonu to ma這 o zawa ich to nie przyprawia spotka豉m si z tym nawet ostatnio No ludzie wszystko z g這w, nawet silikony stosowane z g這w nam krzywdy nie wyrz康z, wr璚z przeciwnie

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2012-01-12, 21:20   #1567
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Bunny
O kurde, to ciekawe! Bo ja ju uwierzy豉m w zbawiennie dzia豉nie oleju i dosz豉m do wniosku, 瞠 skoro to robi raz na tydzie, to mog zrezygnowa z masek. Czyli jednak nie? ;d
z mojego punktu widzenia- nove ost podcielas sporo wlosy, sa w dobrej kondycji. olej pozwala im zachowac dobry stan jaki maja- ale go nie poprawi...beda mieciutkie, leiste, gladkie, blyszczace ale jak przesadzisz i je obciazysz beda sie pogarszac i bedziesz wtedy szukac przyczyny a ona jest tu.
jesli tylko farbujesz juz sam odrost, jedna wybrana farba- to stan wlosow sie nie pogorszy sam z siebie- a od zlej pielegnacji badz diety, nerwow, stresow itp.
po prostu olej pozwala utrzymac stan faktyczny ktory jest dobry.
jakbys miala rozjasnione siano, popalone wlosy to bys zobaczyla ze olej nic nie pomoze... wraz z umyciem wlosow czar by prysnal
z masek absolutnie nie rezygnuj- przy blondzie maseczka regenerujaca-odbudowujaca dobrze jakby miala keratyne czy cus fajnego raz w tyg obowiazek
i na wlosy nie bedziesz narzekac- obiecuje ci to
na co dzien po myciu odzywka- obojetna... aby byla, bo ona i tak nie pomoze procz ochrony na o dzien ale musi byc.
szampon ma myc- wiec mozna na nim przyoszczedzic ale lepiej by byl lagodniejszy a nie agresywny jesli czesto myjesz...
Stary 2012-01-12, 21:26   #1568
snowhitee
Zakorzenienie

Bunny ustosunkuj si jeszcze prosz do jednej kwestii Co my郵isz na temat farbowania w這s闚 na wcze郾iej po這穎ny na nie olej? Jaki ten olej mo瞠 mie wp造w na jako嗆 rozja郾ienia odrost闚? Jedna wiza瘸nka ostatnio napisa豉, 瞠 np olej kokosowy rozchyla 逝ski w這sa Jestem bardzo ciekawa Twojego zdania

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2012-01-12, 21:35   #1569
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
znowu ta rycyna dobra na wszystko

dzi瘯uj, poprzegl康am
zapomnialam dodac ze oliwki do pazurow zawieraja dodatkowo witaminy budujace skore i plytke paznokcia
no i mam np. jedna z nich oparta na oleju migdalowym wlasnie ale jest to natluszczenie i zapach, subst nosna- za efekty i tak odpowiadaja witaminy ktore lepiej sie wchlaniaja dzieki olejowi

Cytat:
Bunny bardzo mi sie podoba co napisa豉 ja bym nawet nie wygospodarowa豉 tyle czasu, 瞠by co mycie olej nak豉da na w這sy 1x w tyg mi starcza a czasem nawet omin fakt jest to fajna sprawa ale wszystko trzeba robi z g這w, jak zawsze

Tak samo bardzo mnie irytuje jak dziewczyny tak zawzi璚ie trzymaj si piel璕nacji bez silikonowej, jak us造sz nazw silikonu to ma這 o zawa ich to nie przyprawia spotka豉m si z tym nawet ostatnio No ludzie wszystko z g這w, nawet silikony stosowane z g這w nam krzywdy nie wyrz康z, wr璚z przeciwnie
masz racje snowi- silikony pojawily sie w przemysle wlosowym by dac szybki, piekny efekt, ulatwic czesanie, dodac wlosom gladkosci i blasku.
zrobic z siana przyzwoite wlosy- a bez silikonow sorry ale nie da rady
one maja dac piekny,szybki efekt zapracowanym ludziom i takie jest ich przeznaczenie a co kto pisze to wiecie
czytalam tu na wizazu ze silikony beee bo sie wlosy nie skrecaja krecone czy falowane
owszem! jesli sie przesadzi z ich iloscia
nawet ja, caskada i encha jestesmy przykladami na to ze sie lepiej kreca gdy jest troche silikonu w szamp albo odzywce.
o gladkiej tafli wlosow prostych bez silikonu mozna zapomniec
przeciez wlosy prostowane na szczote u fryca zachwycaja gladkoscia. blaskiem i pieknem- a on stosuje naprawde mocne kosmetyki stylizacyjne oparte na wielu silikonach i pod wplywem ciepla osiaga sie wlasnie wymarzony piekny efekt.
ale po zabiegach fryce stosuja tez mocny szampon by byla pewnosc ze wlos jest dobrze wymyty z oblepiaczy z jakimi sie przyszlo- i to tez zawaza na efekcie jaki kochamy
Stary 2012-01-12, 21:38   #1570
Adzi07
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 232

Cytat:
Bunny ustosunkuj si jeszcze prosz do jednej kwestii Co my郵isz na temat farbowania w這s闚 na wcze郾iej po這穎ny na nie olej? Jaki ten olej mo瞠 mie wp造w na jako嗆 rozja郾ienia odrost闚? Jedna wiza瘸nka ostatnio napisa豉, 瞠 np olej kokosowy rozchyla 逝ski w這sa Jestem bardzo ciekawa Twojego zdania
A mo ostatnio przeszlo przez my郵 aby na same koncowki nalozyc jakis olej
przy farbowaniu
Tak aby ewentualnie je zabezpieczyc
Co by wtedy z tego wyszlo
Banny

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2012-01-12, 21:41   #1571
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
jakosc rozjasnienia odrostow? chyba brak jakosci
przeciez jak wlos jest oblepiony, natluszczony nadmiernie to automatycznie % wody sie obniza...efekt? rudo-brazowy odrost?
jesli do fryca przychodzi kobita z mega brudnymi, tlustymi wlosami to sie ja delikatnie myje przed farba- lekkim szamponem- i taka jest procedura.
bo jesli farba zle lub nierowno wezmie to bedzie pretensja do fryca ze zwalil robote a nie do samej siebie ze jest sie brudasem

rozchylenie luski wlosa przez olej? kolejna bajka...
przeciez rozchylenie zachodzi w srodowisku zasadowym- jakie tworzy utleniacz albo szampon, potem zamyka sie ja kwasnym srodowiskiem maski, odzywki... woda jak wiemy ma obojetne srodowisko.
a olej dlaczego mialby miec odczyn zasadowy?
sprawdze to jeszcze zaraz, ale mysle ze oleje maja ph jak woda obojetne, tak mi sie zdaje...
Stary 2012-01-12, 21:44   #1572
EwCiA000
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 534

caskada dobrze mnie pami皻asz dobrze

Snow nie, nie mam miodowego blondu na g這wie:P

Bunny jak mi這, 瞠 pami皻asz

Dziewczyny a wi璚 jakie dwa miesi帷e przed逝瘸豉m w這sy na ringi i zafarbowa豉m si uwaga...NA RUDO!!!! moim zdaniem wygl康a豉m super jeszcze te d逝gie w這ski ahhh ale m鎩 T woli blondynki, wi璚 w豉郾ie dzi 軼i庵n窸am ringi bo mia豉m ju zniszczone w這ski i posz豉m do fryzjera na blond pasemka wysz這 super)))

T 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2012-01-12 o 21:47
EwCiA000 jest offline  
Stary 2012-01-12, 21:45   #1573
xLADYx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 127

jestem
dzisiaj czwartek wi璚 by豉m jeszcze na si販e
zajecha豉m przed do Bershki i mam czarne obcis貫 rureczki
xLADYx jest offline  
Stary 2012-01-12, 21:46   #1574
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 200

a mi si wydaje, 瞠 nawet fajnie z豉pa這 u jednej wiza瘸nki na oleju kokosowym
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=2361

ale czy to ma jakie znaczenie- nie wiem, nie wg喚bia豉m si w temat
pami皻am jak z p馧tora roku temu jedna Wiza瘸nka w jeszcze innym temacie pisa豉, 瞠 farbuje w這sy na oleju- nie m闚i豉 jakim, farbowa豉 wtedy na br您. Pisa豉 tylko, 瞠 za ka盥ym razem tak robi. Nie pyta豉m o nic, bo w sumie mnie to nie interesowa這

Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2012-01-12 o 21:47
buahhot jest offline  
Stary 2012-01-12, 21:46   #1575
blond bunny
Zakorzenienie

mialam racje oleje roslinne sa obojetne jak woda- wiec rozcienczaja utleniacz i gorzej zajdzie reakcja o ile zajdzie.

tu zrodlo:

http://zdrowezywienie.w.interia.pl/ciekawostki.htm

tabelka produkty neutralne.
Stary 2012-01-12, 21:49   #1576
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
pi瘯ne w這ski najbardziej mi si widzi kolor na zdj1

fajne

a masz mo瞠 jakie zdj swoich w這s闚 po tych londach prof?

ja tam na ten film si nie wybior szczerze mam ju do嗆 film闚 o biednych 篡dach pisz na bia這, 瞠by tam kogo nie urazi przypadkiem

no nie 瘸rtuj? ale bym si w軼iek豉

豉dy, nastrojowy bardzo

dok豉dnie, te czyta豉m o tym wypadaniu nie ma co przesadza mi 1x w tyg w zupe軟o軼i starcza
dzi瘯uj Snow

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Poka wiadomo嗆
Bunny
ale ja myje w這sy po oleju 1 raz i styka

Lady
Kochana siedzisz?
Te 10 pomadek to limitowana seria?
Tu tych pomadek nie ma
By豉m w czterech drogeriach plus Rossmann i w 瘸dnym nie by這 i panie robi oczy

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Oj to witaj w klubie
Ale razem damy rade
no to jaja niez貫
nic mi nie wiadomo na ten temat, 瞠by to by豉 limitowana seria
xLADYx jest offline  
Stary 2012-01-12, 21:49   #1577
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Dzi瘯uj Bunny, jutro wg喚bi si w te od篡wki i przyjrz im si dok豉dniej, my郵, 瞠 co wybior

a teraz lec co porobi
u mnie straszna wichura znowu, anomalie jakie

dobranoc i do jutra!
kitkulka jest offline  
Stary 2012-01-12, 21:50   #1578
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
jakosc rozjasnienia odrostow? chyba brak jakosci
przeciez jak wlos jest oblepiony, natluszczony nadmiernie to automatycznie % wody sie obniza...efekt? rudo-brazowy odrost?
jesli do fryca przychodzi kobita z mega brudnymi, tlustymi wlosami to sie ja delikatnie myje przed farba- lekkim szamponem- i taka jest procedura.
bo jesli farba zle lub nierowno wezmie to bedzie pretensja do fryca ze zwalil robote a nie do samej siebie ze jest sie brudasem

rozchylenie luski wlosa przez olej? kolejna bajka...
przeciez rozchylenie zachodzi w srodowisku zasadowym- jakie tworzy utleniacz albo szampon, potem zamyka sie ja kwasnym srodowiskiem maski, odzywki... woda jak wiemy ma obojetne srodowisko.
a olej dlaczego mialby miec odczyn zasadowy?
sprawdze to jeszcze zaraz, ale mysle ze oleje maja ph jak woda obojetne, tak mi sie zdaje...
ha! dzi瘯uj Ci czyli dobrze my郵a豉m wiza瘸nka por闚na豉 farbowania na olej do farbowania przet逝szczonych w這s闚, skoro to drugie nie szkodzi a wr璚z przeciwnie to olej te nie powinien

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Poka wiadomo嗆

[COLOR="rgb(255, 0, 255)"]Snow[/COLOR] nie, nie mam miodowego blondu na g這wie:P

[COLOR="rgb(255, 0, 255)"]Bunny[/COLOR] jak mi這, 瞠 pami皻asz

Dziewczyny a wi璚 jakie dwa miesi帷e przed逝瘸豉m w這sy na ringi i zafarbowa豉m si uwaga...NA RUDO!!!! moim zdaniem wygl康a豉m super jeszcze te d逝gie w這ski ahhh ale m鎩 T woli blondynki, wi璚 w豉郾ie dzi 軼i庵n窸am ringi bo mia豉m ju zniszczone w這ski i posz豉m do fryzjera na blond pasemka wysz這 super)))
to zmie podpis bo to on mnie zmyli
masz foto jakie?

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2012-01-12, 21:50   #1579
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Cytat:

Dasz zdj璚ia?
Agatau88 jest offline  
Stary 2012-01-12, 21:51   #1580
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
A mo ostatnio przeszlo przez my郵 aby na same koncowki nalozyc jakis olej
przy farbowaniu
Tak aby ewentualnie je zabezpieczyc
Co by wtedy z tego wyszlo
Banny
oczywiscie mozesz je tak zabezpieczyc i tak na nie farby nie kladziesz
Cytat:

to pochwal sie efektami- jakies foto?

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
a mi si wydaje, 瞠 nawet fajnie z豉pa這 u jednej wiza瘸nki na oleju kokosowym
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=2361

ale czy to ma jakie znaczenie- nie wiem, nie wg喚bia豉m si w temat
pami皻am jak z p馧tora roku temu jedna Wiza瘸nka w jeszcze innym temacie pisa豉, 瞠 farbuje w這sy na oleju- nie m闚i豉 jakim, farbowa豉 wtedy na br您. Pisa豉 tylko, 瞠 za ka盥ym razem tak robi. Nie pyta豉m o nic, bo w sumie mnie to nie interesowa這
ale widze ze ta laska z linka ma naturalnie jasne dosc wlosy, do tego farbowala superrozjasniajaca farba... wiec nawet jesli stezenie sie obnizy to i tak by jej wyszlo
przy ciemnych kolorach tez nie ma to znaczenia bo przeciez przyciemniamy- jesli wlosy pigmentuja sie na samej wodzie z kranu to nawet jesli olej obnizy stezenie do 0% to i tak efekt bedzie.
najwieksza roznice byloby widac jakbym ja, adzi czy encha farbowla na olej ale ja sie nie pisze wam udowadniac
Stary 2012-01-12, 21:55   #1581
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
w豉郾ie widzia豉m, 瞠 seria jest z takimi lekkimi drobinkami, ale na d這ni prezentowa si 豉dnie

Caskadowy nudziak jest 郵iczny, ale u nas go nie widzia豉m w豉郾ie. 14 i 07 wpada造 w br您y

Ench widzia豉m, 瞠 Snowi wygoogla豉 Ci 715, ale jak chcesz to jutro w normalnym 鈍ietle cykn co swojego

Lavia no nie b璠 s這dzi, 瞠 kolor jest 豉dny, bo w og鏊e mi si nie podoba i jako mam wra瞠nie, 瞠 Twoje w這ski na tym ucierpia造
a by豉 ju u dermatologa? Widzia豉m w albumie te Twoje krostki na brodzie, po czym to si tak zrobi這? jak o tym wcze郾iej pisa豉 to my郵a豉m, 瞠 masz tak lekk kaszk pod sk鏎a, zask鏎niki, a to takie gule chyba?

dorwa豉m si do mamy pude z bi簑teri ale wynios豉m rzeczy niekt鏎e trzeba przeczy軼i past, ale to nic
delikatne
niestety te u nas to w豉郾ie br您y
nie ma co liczy, 瞠 03 b璠zie

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
czyli stara zasada sprawdza si CO ZA DU烙 TO NIEZDROWO

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Bunny a mo瞠sz mi co poradzi, czym smarowa sk鏎ki wok馧 paznokci, aby nie by造 suche? Bo d這nie mam nawil穎ne, a sk鏎ki tak mi szybko wysychaj, 瞠 czasami wstyd
a ja oliwk do sk鏎ek ale jak pisz, 瞠 rycyn to dzi tak zrobi
xLADYx jest offline  
Stary 2012-01-12, 21:56   #1582
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 200

Cytat:
ale widze ze ta laska z linka ma naturalnie jasne dosc wlosy, do tego farbowala superrozjasniajaca farba... wiec nawet jesli stezenie sie obnizy to i tak by jej wyszlo
przy ciemnych kolorach tez nie ma to znaczenia bo przeciez przyciemniamy- jesli wlosy pigmentuja sie na samej wodzie z kranu to nawet jesli olej obnizy stezenie do 0% to i tak efekt bedzie.
najwieksza roznice byloby widac jakbym ja, adzi czy encha farbowla na olej ale ja sie nie pisze wam udowadniac
Nie no jasne, tak tylko wstawi豉m link do posta, 瞠by軼ie mog造 zerkn望
M闚i- ja si na tym nie znam, tzn. hehe no ju teraz wiem

aaa mia豉m napisa Bunny prze郵iczne pazurki

Lady piekne usta

Widzia豉m marynark jasn nie pami皻am kogo te bardzo fajna

No i psiak Kotki cudooo

hmm czy co jeszcze widzia豉m...

aaa Agatki w這sy- super kolor i jakie fajne proste

buahhot jest offline  
Stary 2012-01-12, 21:56   #1583
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

Cytat:
z mojego punktu widzenia- nove ost podcielas sporo wlosy, sa w dobrej kondycji. olej pozwala im zachowac dobry stan jaki maja- ale go nie poprawi...beda mieciutkie, leiste, gladkie, blyszczace ale jak przesadzisz i je obciazysz beda sie pogarszac i bedziesz wtedy szukac przyczyny a ona jest tu.
jesli tylko farbujesz juz sam odrost, jedna wybrana farba- to stan wlosow sie nie pogorszy sam z siebie- a od zlej pielegnacji badz diety, nerwow, stresow itp.
po prostu olej pozwala utrzymac stan faktyczny ktory jest dobry.
jakbys miala rozjasnione siano, popalone wlosy to bys zobaczyla ze olej nic nie pomoze... wraz z umyciem wlosow czar by prysnal
z masek absolutnie nie rezygnuj- przy blondzie maseczka regenerujaca-odbudowujaca dobrze jakby miala keratyne czy cus fajnego raz w tyg obowiazek
i na wlosy nie bedziesz narzekac- obiecuje ci to
na co dzien po myciu odzywka- obojetna... aby byla, bo ona i tak nie pomoze procz ochrony na o dzien ale musi byc.
szampon ma myc- wiec mozna na nim przyoszczedzic ale lepiej by byl lagodniejszy a nie agresywny jesli czesto myjesz...
Dzi瘯uj!
He, ja u篡wam szamponu za 3.99 z Rosska i jest zar帳isty, od篡weczka te obowi您kowo!
To czas si zaopatrzy w mask,by w這chy nie posmutnia造. Viele danke
Stary 2012-01-12, 21:58   #1584
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Nie no jasne, tak tylko wstawi豉m link do posta, 瞠by軼ie mog造 zerkn望
M闚i- ja si na tym nie znam, tzn. hehe no ju teraz wiem

aaa mia豉m napisa Bunny prze郵iczne pazurki

Lady piekne usta

Widzia豉m marynark jasn nie pami皻am kogo te bardzo fajna

No i psiak Kotki cudooo

hmm czy co jeszcze widzia豉m...

dzi瘯uj
xLADYx jest offline  
Stary 2012-01-12, 21:59   #1585
Adzi07
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 232

najwieksza roznice byloby widac jakbym ja, adzi czy encha farbowla na olej ale ja sie nie pisze wam udowadniac [/QUOTE]

Acha
Ja tez sie na to nie pisze

Lady
Czasem jest tak ze to co tu w pl nima
I odwrotnie

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2012-01-12, 22:00   #1586
EwCiA000
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 534

Jutro dam Wam jakie foteczki

T 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2012-01-12, 22:00   #1587
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Lady
Czasem jest tak ze to co tu w pl nima
I odwrotnie
cz窷ciej raczej w PL nie ma
xLADYx jest offline  
Stary 2012-01-12, 22:01   #1588
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Dziekuje
Proste srednio Wywijaja sie dalej, ale s bardziej elastyczne
Agatau88 jest offline  
Stary 2012-01-12, 22:03   #1589
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Jutro dam Wam jakie foteczki
ju to s造sza豉m, i to chyba nie raz pami皻aj

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2012-01-12, 22:07   #1590
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
ju to s造sza豉m, i to chyba nie raz pami皻aj
Ja tez
Agatau88 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farbowanie wlos闚, jasny blond, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:07.