W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XVII - Strona 57 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-01-14, 11:50   #1681
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 204
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez women20 Poka wiadomo嗆
dziekuje za odp wiesz co a z farb sklepowych? mam w domu jeszzce jedno pudlo wellaton 12.1 czy jak naloze drugi raz na odrost to cos sie zmieni? mysle tez nad palette 219 hmm??
nie wiem za bardzo...
palette 219 ma oxy 12% i palette c12 te, ale c12 jest wycofane i nie dostaniesz jej w rossie, jedynie mo瞠sz poszuka w jakich niesieciowych sklepach kosmetycznych, bo tam mo瞠 znajdziesz...

http://blogblondbunny.blogspot.com/2...t-natural.html
http://blogblondbunny.blogspot.com/2...ive-color.html
najlepiej jak zaczekasz na blond bunny lub inne dziewczyny, kt鏎e znaj si lepiej ni ja nie chce wprowadzi w b陰d

buahhot jest offline  
Stary 2012-01-14, 11:58   #1682
Lavia15
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 437

Cytat:
Napisane przez snowhitee Poka wiadomo嗆
Cze嗆 Byli鄉y wczoraj na "dziewczynie z tatua瞠m" i c騜 hmm no mocny film drugi raz na pewno bym si nie wybra豉, po filmie czu豉m si taka "wym璚zona" ale nie, 瞠 nudy by造 tylko dla mnie za mocne momenty czasem ale trzeba przyzna, 瞠 film 鈍ietnie odda ksi捫k, naprawd

A teraz ju uciekam z T na zakupy, mi貫go dnia

a o czym jest ten film Snow bo tez sie wybieramy z T-tem ?

XxLadyxX i jak znalaz豉 jaki odpowiedni podk豉d dla siebie ?? Bo pami皻am 瞠 szuka豉 niedawno mi sie m鎩 Astor w豉郾ie ko鎍zy i my郵e co teraz kupi ;]
treningi z Ew Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2012-01-14, 12:01   #1683
Nikola17
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 138

Cytat:
no i juz po farbowanku na czubku mi wyszly takie zlote- tam co mialam odrosty, reszta jasna. czy jak naloze jutro znowy wellaton 12/1 z woda 9% taka co jest w pudelku oryginalnym to przykryje mi ten czubek??
mi te po wellatonie wysz造 鄴速awe odrosty :/
na這篡豉m joanne - srebrny py i 豉dnie och這dzi豉, my郵 ,瞠 mo瞠sz spr鏏owa, farbka tania, a nie tylko ja ni neutralizowa豉m 鄴速ko
Nikola17 jest offline  
Stary 2012-01-14, 12:02   #1684
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Poka wiadomo嗆
mi te po wellatonie wysz造 鄴速awe odrosty :/
na這篡豉m joanne - srebrny py i 豉dnie och這dzi豉, my郵 ,瞠 mo瞠sz spr鏏owa, farbka tania, a nie tylko ja ni neutralizowa豉m 鄴速ko
o w豉snie, mo瞠 ta farbka nie u篡wa豉m jej nigdy, ale skoro och豉dza

buahhot jest offline  
Stary 2012-01-14, 12:07   #1685
EwCiA000
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 534

Hej dziewczynki wiem, 瞠 wczoraj mia豉m Wam da zdj璚ia, ale niestety musia豉m i嗆 do pracy a p騧niej ju nie mia豉m czas. Ju Wam dodaje foteczki
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (36,9 KB, 62 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (27,0 KB, 55 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (30,6 KB, 62 za豉dowa)

T 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2012-01-14, 12:16   #1686
Nikola17
Zadomowienie

Ja w czwartek farbuje 9.13 avoniakiem ciekawe co to wyjdzie
Nikola17 jest offline  
Stary 2012-01-14, 12:25   #1687
women20
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 476

ok dzieki sprobuje cos pokombiniowac mysle, ze jak kilka razy pofarbuje wloski to kolorek bedzie sie wyrowynywal i tak sie ciesze, ze za 1 razem mi tak wellaton rozjasnil wlosy parze na pudelko na te kolory z tylu: kolor wyjsciowy i kolor po farbie i moze jak zafarbuje 2 raz cos z tego bedzie, a jak nie to joanna albo palette 219 sprubuje na te odrosty same...

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

a co do avonu to jestem konsultantka slyszalam nawet dobre opinie o tych farbach, moze sie sama kiedys skusze:P

women20 jest offline  
Stary 2012-01-14, 12:32   #1688
EwCiA000
Zadomowienie

Women20 przeczyta豉m, 瞠 jeste konsultantk AVON. W zwi您ku z tym mam pytanie jak to mniej wi璚ej wygl康a? Czy si op豉ca? Czy warto?

Dziewczyny mia豉m Wam napisa co u mnie a wi璚...jeste dalej z moim T-tem i jest cudnie We wrze郾iu zacz窸am pracowa jako kelnerka zarobki jako takie, nie narzekam, za to napiwki to niekiedy 豉dnie wpadn, nie ukrywam Zacz窸am studia na kierunku pedagogika tak瞠 wszystko uk豉da si po mojej my郵i Zapu軼i豉m pazurki i mam 瞠lik na nich, jak chcecie to wkleje zdj璚ie co do w這sk闚 to s w super kondycji nie u篡wam nie wiadomo czego a i tak s super mi瘯kie i b造szcz帷e u篡wam elseve do w這s闚 farbowanych ten czerwony i od篡wk z issany z olejkiem babassu ringi mia豉m 2,5 miesi帷a tak瞠 my郵, 瞠 dobry czas mia豉m super zrobione tylko trzy pasemka mi wypad造 przez te 2,5 miesi帷a tak瞠 jestem zadowolona teraz zamierzam doj嗆 do takiego koloru jak na dole wkleilam zdj璚ie(tylko troch wi璚ej blondu) i znowu sobie przed逝瞠 tak w og鏊e to chcia豉bym co takiego blond pasemka z jasnym br您em i do tego tylko o g鏎y kilka pasemek w kolorze mojego naturalnego koloru w這s闚 瞠by odrost si tak szybko nie rzuca w oczy(jak znajdziecie jakie podobne zdj璚ia to wklejcie prosz, bo to jest w sumie jedyne kt鏎e mniej wi璚ej odzwierciedla to co chc w sumie to tyle, jak czego jeszcze nie napisa豉m a chcecie si dowiedzie to piszcie dziewczynki
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg z5462086X.jpg (39,9 KB, 32 za豉dowa)

T 13.12.2010

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2012-01-14 o 12:45
EwCiA000 jest offline  
Stary 2012-01-14, 12:41   #1689
Nikola17
Zadomowienie

Cytat:
ok dzieki sprobuje cos pokombiniowac mysle, ze jak kilka razy pofarbuje wloski to kolorek bedzie sie wyrowynywal i tak sie ciesze, ze za 1 razem mi tak wellaton rozjasnil wlosy parze na pudelko na te kolory z tylu: kolor wyjsciowy i kolor po farbie i moze jak zafarbuje 2 raz cos z tego bedzie, a jak nie to joanna albo palette 219 sprubuje na te odrosty same...

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

a co do avonu to jestem konsultantka slyszalam nawet dobre opinie o tych farbach, moze sie sama kiedys skusze:P
no mnie skusi filmik nagrany przez jedn dziewczyn na youtube, spodoba mi si ten kolor
w czwartek kole瘸nka mi przywiezie i dzia豉m

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Poka wiadomo嗆
Women20 przeczyta豉m, 瞠 jeste konsultantk AVON. W zwi您ku z tym mam pytanie jak to mniej wi璚ej wygl康a? Czy si op豉ca? Czy warto?
w豉郾ie mia豉m zada to samo pytanie
Ja jestem konsultantk Oriflame i wed逝g mnie op豉ca si ni by, gdy wszystkie kosmetyki mam 23% taniej, przez pierwsze trzy miesi帷e dostajesz prezenty, ja np. dosta豉m zestaw p璠zli , paletke do malowania gdzie jest du穎 cieni, r騜e, b造szczyki, roz鈍ietlacz i perfumy warte 100 z
Nikola17 jest offline  
Stary 2012-01-14, 12:48   #1690
women20
Raczkowanie

wiesz co ja jestem kilka ladnych lat konsulatka( z przerwa) teraz od roku znowu powrocilam:P ja to glownie dla siebie, nie pracuje wiec wiesz mam czas na to,a le nie dla zarbku jakiegos, bo ciazko jest- duzo jest konsultantek, ludzie nie chca zamawiac duzo- nie maja kasy. Zysk z tego mam raczej maly- starcza mi na zamowniee sobie z zysku kosmetykow ktore sa mi potrzebne takze konsultantka jestem tak dla siebie no i mam taniej kosmetyki

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

w avonie tez sa takie ''programy'' gdzie za duze zamownia dostaje sie prezenty, ale powiem Wam ze dawniej kilka lat wstecz jak bylam konsu dostawalam wiecej tych prezentow bizuterie rozn eitp, teraz np za zamownia za 150zl dostane za 5,90 zestaw zel& olejek

women20 jest offline  
Stary 2012-01-14, 12:48   #1691
Nikola17
Zadomowienie

Cytat:
wiesz co ja jestem kilka ladnych lat konsulatka( z przerwa) teraz od roku znowu powrocilam:P ja to glownie dla siebie, nie pracuje wiec wiesz mam czas na to,a le nie dla zarbku jakiegos, bo ciazko jest- duzo jest konsultantek, ludzie nie chca zamawiac duzo- nie maja kasy. Zysk z tego mam raczej maly- starcza mi na zamowniee sobie z zysku kosmetykow ktore sa mi potrzebne takze konsultantka jestem tak dla siebie no i mam taniej kosmetyki
a o ile % masz taniej kosmetyki?
Nikola17 jest offline  
Stary 2012-01-14, 12:50   #1692
women20
Raczkowanie

Cytat:
a o ile % masz taniej kosmetyki?
przy zamowieniu na 150zl 25% a za jakies tam wieksze hcyba od 500zl jest wiecej jescze upustu....kiedys z 10lat temu tez bylam w oriflame teraz sie wahalam rok tmeu jak sie znou zapisywalam i wybralam avon...sa tansze kosmetyki

women20 jest offline  
Stary 2012-01-14, 12:50   #1693
EwCiA000
Zadomowienie

Nikola17 pytam o Avon, bo w moim mie軼ie jako bardziej zaistnia Avon ni Oriflame wi璚 my郵, 瞠 wi璚ej mo磧iwo軼i b璠 mia豉 z Avonem, ale dzi瘯i za odpowied

Women20 dzi瘯i za odpowied czyli raczej si nie zdecyduje, no ale jeszcze pomy郵...bo ja ogolnie pracuje i to chcia豉m jako prac dodatkow, czyli m闚isz, 瞠 tak to si niebardzo op豉ca?

T 13.12.2010

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2012-01-14 o 12:53
EwCiA000 jest offline  
Stary 2012-01-14, 12:53   #1694
women20
Raczkowanie

Cytat:
Nikola17 pytam o Avon, bo w moim mie軼ie jako bardziej zaistnia Avon ni Oriflame wi璚 my郵, 瞠 wi璚ej mo磧iwo軼i b璠 mia豉 z Avonem, ale dzi瘯i za odpowied
ja z wlasnego doswiadczenia wiem, ze ludzie zwracaja uwage na ceny patrza gdzie co taniej przymaniej ja tak mam. W ori sa fajne kosmetyki wiem bo sama byla konsulatntka ale mniej ludzi zamawia bo sa drozsze i wiecej jest dla dojrzalych kobiet niz dla mlodziezy np, no i prefumy sa drozsze duzo.... a u mnie klientki kupuja jak cos jest atnsze fajna jakas promocja na prefumy czy cos i biora... a z tych drozszych to rzadkosc nawet te za 50-60zl to rzadko ktos kupuje...

women20 jest offline  
Stary 2012-01-14, 13:02   #1695
Nikola17
Zadomowienie

Cytat:
przy zamowieniu na 150zl 25% a za jakies tam wieksze hcyba od 500zl jest wiecej jescze upustu....kiedys z 10lat temu tez bylam w oriflame teraz sie wahalam rok tmeu jak sie znou zapisywalam i wybralam avon...sa tansze kosmetyki
Moja mama niegdy by豉 konsultantk avon. Owszem w Avonie s du穎 ta雟ze kosmetyki, ale Oriflame s du穎 lepsze wed逝g mnie

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Ja mam du穎 sta造ch klientek, kt鏎e chwal sobie kosmetyki Oriflame i ja p豉ce za kosmetyki 23% mniej, na g逝piej pomadce mam 5 z. Ostatnio przed 鈍i皻ami mia豉m ponad 50 z zysku dla siebie

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
ja z wlasnego doswiadczenia wiem, ze ludzie zwracaja uwage na ceny patrza gdzie co taniej przymaniej ja tak mam. W ori sa fajne kosmetyki wiem bo sama byla konsulatntka ale mniej ludzi zamawia bo sa drozsze i wiecej jest dla dojrzalych kobiet niz dla mlodziezy np, no i prefumy sa drozsze duzo.... a u mnie klientki kupuja jak cos jest atnsze fajna jakas promocja na prefumy czy cos i biora... a z tych drozszych to rzadkosc nawet te za 50-60zl to rzadko ktos kupuje...
Ja w Avonie zamawiam wody, gdy w Orifalame nie ma jaki powalaj帷ych zapach闚, a z Avonu uwielbiam Incadesence
Nikola17 jest offline  
Stary 2012-01-14, 13:08   #1696
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

hej ale malo piszecie
ja juz po zakupach i znow zgrzeszylam
kupilam sobie bandazowa spodniczke bezowa w Promodzie i tusz ale tym razem skusilam sie na zupelnie inny o taki http://www.2b.eu/index.php?page=shop...mid=56&lang=fr
fotke spodniczki dam pozniej ,tusz w zblizeniu szczotke tez
a teraz lece dalej zalatwiac sprawy wpadne pozniej
Stary 2012-01-14, 13:32   #1697
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Hej Kochane

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Poka wiadomo嗆
Kicia.. zr鏏 jak uwa瘸sz

ale skoro by造軼ie 5 stycznia na pierwszym szczepieniu, to chyba ju nied逝go drugie?
nam na drugie wet kaza豉 przyj嗆 po 2/3 tygodniach
po 4 tyg nast瘼ne czyli 02.02

Cytat:

Dziewczyny a wi璚 jakie dwa miesi帷e przed逝瘸豉m w這sy na ringi i zafarbowa豉m si uwaga...NA RUDO!!!! moim zdaniem wygl康a豉m super jeszcze te d逝gie w這ski ahhh ale m鎩 T woli blondynki, wi璚 w豉郾ie dzi 軼i庵n窸am ringi bo mia豉m ju zniszczone w這ski i posz豉m do fryzjera na blond pasemka wysz這 super)))
ja te Cie pami皻am
rudzielce mia豉! o ty daj jakie foto do albumu

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
No i psiak Kotki cudooo
lejdunia dzi瘯uje

Cytat:

Kotka 豉dne zdobienie takie delikatne
zimowe mia造 byc do 郾iegu! ale chyba nast瘼ne zrobie zanim ten 郾ieg zastan
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2012-01-14, 13:42   #1698
efcia90
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 253

Cytat:
Napisane przez snowhitee Poka wiadomo嗆
Cze嗆 Byli鄉y wczoraj na "dziewczynie z tatua瞠m" i c騜 hmm no mocny film drugi raz na pewno bym si nie wybra豉, po filmie czu豉m si taka "wym璚zona" ale nie, 瞠 nudy by造 tylko dla mnie za mocne momenty czasem ale trzeba przyzna, 瞠 film 鈍ietnie odda ksi捫k, naprawd

A teraz ju uciekam z T na zakupy, mi貫go dnia
Uwielbiam t ca陰 trylogi Larssona, musz si wybra do kina w takim razie po przeczytaniu obejrza豉m ekranizacje, ale na tej kinowej jeszcze nie by豉m. M闚isz, 瞠 polecasz ?
Stary 2012-01-14, 13:52   #1699
saandy
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 141

Dziewczyny dorwa豉m palette c12 w ma貫j drogerii, ale zastanawiam si czy jest zdatna do u篡tku Nie mog rozszyfrowa daty wa積o軼i, a te opakowania z emulsja rozwijaj帷a s dziwnie "nabrzmia貫", w c10 takie nie by造, boj si, 瞠 co tam zacz窸o si ju utlenia
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0093.jpg (117,3 KB, 29 za豉dowa)
saandy jest offline  
Stary 2012-01-14, 14:05   #1700
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

hej!

wczoraj jaka awaria by豉 ? wogole nie mog豉m wej嗆 na wiza

Cytat:
Ja w czwartek farbuje 9.13 avoniakiem ciekawe co to wyjdzie
oj to koniecznie czekam na opinie bo tez si czaj na ta farbk
robi豉m z tej serii ale 12.01 i by豉m zadowolona tylko po drugim razie co mi odbi這, 瞠 kolor mi niepasowa i j odstawi豉m na bok ale farbka jak najbardziej delikatna dla w這sk闚 (przynajmniej moich) i jest jej bardzo du穎
Cytat:
Napisane przez saandy Poka wiadomo嗆
Dziewczyny dorwa豉m palette c12 w ma貫j drogerii, ale zastanawiam si czy jest zdatna do u篡tku Nie mog rozszyfrowa daty wa積o軼i, a te opakowania z emulsja rozwijaj帷a s dziwnie "nabrzmia貫", w c10 takie nie by造, boj si, 瞠 co tam zacz窸o si ju utlenia
ja te zajrza豉m ostatnio do opak. i to samo si zrobi這 z oks . ba豉m si ,瞠 jeszcze go rozerwie wi璚 wyrzuci豉m te saszetki bo ba豉bym si ich nawet u篡 je郵i bym si zdecydowa豉 i wydaje mi si, 瞠 co nie tak jest z tym oks.

ale u mnie sypie 郾ieg w ci庵u 10minut napada這 ,瞠 ho ho

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2012-01-14, 15:11   #1701
niunka112
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 104

ja teraz siedz z wella koleston perfect 12/98 9% na odrosty i zobaczymy jak nic z tego to mo瞠 wr鏂 do alfaparf i 12% bo to dobre farby.
Stary 2012-01-14, 15:12   #1702
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez niunka112 Poka wiadomo嗆
ja teraz siedz z wella koleston perfect 12/98 9% na odrosty i zobaczymy jak nic z tego to mo瞠 wr鏂 do alfaparf i 12% bo to dobre farby.
poka瞠sz jak ju b璠 suche?

buahhot jest offline  
Stary 2012-01-14, 15:23   #1703
niunka112
Raczkowanie

napisze jak wysz這 a jak mi si uda to poka輳...
Stary 2012-01-14, 15:30   #1704
Nikola17
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
hej!

wczoraj jaka awaria by豉 ? wogole nie mog豉m wej嗆 na wiza

oj to koniecznie czekam na opinie bo tez si czaj na ta farbk
robi豉m z tej serii ale 12.01 i by豉m zadowolona tylko po drugim razie co mi odbi這, 瞠 kolor mi niepasowa i j odstawi豉m na bok ale farbka jak najbardziej delikatna dla w這sk闚 (przynajmniej moich) i jest jej bardzo du穎
oczywi軼ie 瞠 si pochwale
a tej farby jest na tyle du穎 瞠 starczy na dwa u篡cia? chocia na zrobienie odrost闚 za drugim razem?
Nikola17 jest offline  
Stary 2012-01-14, 15:40   #1705
xLADYx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 127

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
ka盥y ma co do roboty
te mia豉m, ale niestety zd捫y豉m si uwin望 przed kol璠 przyszli w豉郾ie ministranci i m闚ili, 瞠 ksi康z b璠zie o 19, bo musia wr鏂i do ko軼io豉 na msz

kurcz jak ta pomadka maybellina d逝go mi si trzyma na ustach, jak nigdy chcia豉bym jeszcze jak捷 tak lekko r騜ow, kremow, mo瞠 znajd
bardzo trwa貫 s rimmelki potwierdzam

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆
a o czym jest ten film Snow bo tez sie wybieramy z T-tem ?

XxLadyxX i jak znalaz豉 jaki odpowiedni podk豉d dla siebie ?? Bo pami皻am 瞠 szuka豉 niedawno mi sie m鎩 Astor w豉郾ie ko鎍zy i my郵e co teraz kupi ;]
jeszcze nie ale w poniedzia貫k udam si jednak do apteki
xLADYx jest offline  
Stary 2012-01-14, 15:42   #1706
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

Cytat:
oczywi軼ie 瞠 si pochwale
a tej farby jest na tyle du穎 瞠 starczy na dwa u篡cia? chocia na zrobienie odrost闚 za drugim razem?
jest w sumie 118ml ale mi np. wystarczy豉 na odrosty i na reszte w這s闚 za pierwszym razem jest naprawde bardzo wydajna za drugim razem zrobi豉m odrost i reszta co zosata豉 to wyrzuci豉m bo nie k豉d豉m juz na reszte w連ok闚

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2012-01-14, 15:48   #1707
caskada
Zakorzenienie

wiecie co, odkrylam u siebie fajna drogerie i maja tam kosmetyki essense
ale nagrzesze tam
musze tylko sie rozejrzec ,co jest godne mojej uwagi z tych kosmetykow i wiem ze kilka z was je ma/mialochyba jakis puderek bronzer?
po niedzieli sie wybiore ,bo widzialam fajna promocje ze za dwa kosmetyki zaplace tylko 5Ea ogolnie za 5 euro to nic tu z kosmetykow kolorowych sie nie kupi
Stary 2012-01-14, 16:14   #1708
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Wiadomo軼i: 7 658

Hej

Wczoraj by豉m ca造 dzie w pracy,dzisiaj znowu w szkole i wko鎍u b璠 mia豉 chocia ten dzie wolnego

lece was nadrabia
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2012-01-14, 18:52   #1709
niunka112
Raczkowanie

wi璚 nie z豉pa這 mi odrost rudawy mam zbyt ciemne w這sy ,瞠 9% z豉pa豉 za ok mo瞠 3 tyg zrobi na 12% ten odrost i zobacz;/ ale farba bardzo fajna i od鈍ie篡豉m kolorek chocia
Stary 2012-01-14, 19:00   #1710
caskada
Zakorzenienie

kurcze gdzie wywialo blondyny
a teraz mnie wywiewa lecimy do znajomych wiec dobrego wieczorka
aha fotka spodniczki juz w albumie dla zainteresowanych
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farbowanie wlos闚, jasny blond, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:26.