W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XVII - Strona 58 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-01-14, 19:15   #1711
women20
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 476
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XVII

kurcze sama nie wiem co zrobic farbowac znowu te wlosy czy nie(

women20 jest offline  
Stary 2012-01-14, 19:29   #1712
niunka112
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 104

a chcesz byc blondyna?;p
no niestety
Stary 2012-01-14, 19:41   #1713
women20
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 476

nakladala ktoras z Was wellaton 12/1 na ''zloty'' odrostu(podchodzi pod rudy)

women20 jest offline  
Stary 2012-01-14, 19:45   #1714
snowhitee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 194

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆
a o czym jest ten film Snow bo tez sie wybieramy z T-tem ?

XxLadyxX i jak znalaz豉 jaki odpowiedni podk豉d dla siebie ?? Bo pami皻am 瞠 szuka豉 niedawno mi sie m鎩 Astor w豉郾ie ko鎍zy i my郵e co teraz kupi ;]
przeczytaj sobie na filmwebie ale powiem Ci tak szczerze ca趾iem, je郵i nie czyta豉 i nie masz zielonego poj璚ia to lepiej darujcie sobie 瞠by go obejrze z sensem najlepiej przeczyta ksi捫k i to najlepiej ca陰 trylogi

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Poka wiadomo嗆
Hej dziewczynki wiem, 瞠 wczoraj mia豉m Wam da zdj璚ia, ale niestety musia豉m i嗆 do pracy a p騧niej ju nie mia豉m czas. Ju Wam dodaje foteczki
ooosz Ty rudzielcu co Ci sk這ni這 do takiego koloru?

Cytat:
Napisane przez efcia90 Poka wiadomo嗆
Uwielbiam t ca陰 trylogi Larssona, musz si wybra do kina w takim razie po przeczytaniu obejrza豉m ekranizacje, ale na tej kinowej jeszcze nie by豉m. M闚isz, 瞠 polecasz ?
polecam ka盥emu kto przeczyta naprawd dobry film, mocny dla mnie troch za ale T by w 7 niebie ja jednak wola豉m ksi捫k, bez obrazk闚 kinowych

Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆
wiecie co, odkrylam u siebie fajna drogerie i maja tam kosmetyki essense
ale nagrzesze tam
musze tylko sie rozejrzec ,co jest godne mojej uwagi z tych kosmetykow i wiem ze kilka z was je ma/mialochyba jakis puderek bronzer?
po niedzieli sie wybiore ,bo widzialam fajna promocje ze za dwa kosmetyki zaplace tylko 5Ea ogolnie za 5 euro to nic tu z kosmetykow kolorowych sie nie kupi
tak bronzer matowy lakiery maj te fajne no i p瘰eta mega

Cytat:
kurcze gdzie wywialo blondyny
a teraz mnie wywiewa lecimy do znajomych wiec dobrego wieczorka
aha fotka spodniczki juz w albumie dla zainteresowanych
fajna taki zwyklaczek na lato super mam tak kobaltow, pasuje do wszystkiego

A ja ufarbowa豉m w這sy by豉m z T na zakupach i kupi豉m sobie kolejne kozaki i p豉szczyk zimowy stary by troch za kr鏒ki i podwiewa這 mi nery ale wszystko w super cenach tak瞠 nie mam wyrzut闚 sumienia
no i mam ju te nowy olej do w這sk闚, parachute jasmine ma fajny sk豉d, ca趾iem bezbarwny kolor wi璚 b璠 u篡wa豉 bez obaw

Dbam o siebie
od marca 獞icz brzuch i po郵adki

snowhitee jest offline  
Stary 2012-01-14, 19:47   #1715
kaska222
Moderator

Wiadomo軼i: 6 515

buahhot
Mam pytanie do Ciebie,czy masz moze wiecej zdjec z farby n&e 542?
Na blog zagladalam ,ale masz tam jedne zdjecie jak schodzilas do naturalnego.Moglabys napisac jeszcze czy odrosty sie odroznialy i czy po czasie kolor sie nie ocieplil.....
Szukam wlasnie farby ktora dala by efekt naturalnego chlodnego jasnego do sredniego popielu.

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
kaska222 jest offline  
Stary 2012-01-14, 19:51   #1716
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Hej

Ja ostatnimi czasu w weekendy nie bywam w domu wi璚 jakos nie ma czasu na Wizaz. Zaraz lec.
Ale u mnie sniegu nawia這, masakra!
Agatau88 jest offline  
Stary 2012-01-14, 19:59   #1717
kaska222
Moderator

Wiadomo軼i: 6 515

Cytat:
Napisane przez women20 Poka wiadomo嗆
nakladala ktoras z Was wellaton 12/1 na ''zloty'' odrostu(podchodzi pod rudy)

Edit: po obejrzeniu zdjec ,po nutrisse 101 mialam zloto rudy odcien,na to nalozylam wellaton 12/1 ktory ladnie mi pokryl calosc, odrost mialam w cieplym odcieniu i po tym nalozylam dla ochlodzenia farbe Loreal Casting Creme Gloss 810
Jesli chcesz zobaczyc zdjecia to przesle ci mailem lub PW.

RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-01-14 o 20:57
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
kaska222 jest offline  
Stary 2012-01-14, 20:37   #1718
niunka112
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 104

ja nak豉da豉m ten wellaton ale z wod z pude趾a i nic nie pokry這
Stary 2012-01-14, 20:41   #1719
_paulinka2
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 331

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
jaki kolor? kompaktow czy normaln?
r騜ow papuga ze mnie i zwyk陰, bo mi kompaktowa nie potrzebna, rzadko si czesz poza domkiem a no i ja mam kr璚io造 wi璚 mam troch tych w這s闚 do rozczesania, a ta normalna jest pono wi瘯sza

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

kupi豉m sobie olejek alterry pomara鎍zk iiii glisskura psiukacza r騜owego

dbam o w這sy

Edytowane przez _paulinka2
Czas edycji: 2012-01-14 o 20:43
_paulinka2 jest offline  
Stary 2012-01-14, 21:09   #1720
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

Cytat:
Napisane przez snowhitee Poka wiadomo嗆

A ja ufarbowa豉m w這sy by豉m z T na zakupach i kupi豉m sobie kolejne kozaki i p豉szczyk zimowy stary by troch za kr鏒ki i podwiewa這 mi nery ale wszystko w super cenach tak瞠 nie mam wyrzut闚 sumienia
no i mam ju te nowy olej do w這sk闚, parachute jasmine ma fajny sk豉d, ca趾iem bezbarwny kolor wi璚 b璠 u篡wa豉 bez obaw
pochwalisz si mam nadzieje zakupami?

a ja rozmy郵am czym w ko鎍u ufarbowa te w這sy
robi豉m pr鏏e na pasemku tej londy 18 i niewiem odrost wyr闚na這 z d逝go軼iami(ale nie tak jasno jakbym chcia豉) ,ale nic nie poja郾i這 w這sk闚 na d逝go軼i ani grama i teraz nie wiem czy robi tym avoniakiem 12.01 czy lond per這wym blondem +12%oks,czy wellatonem 12/1?
jutro jeszcze zobacz ten odrost w dziennym 鈍ietle i pomy郵 to i tak ju post瘼 ,bo ze wszystkich farb z kt鏎ych nie mog豉m wybra dosz豉m do trzech ale nadal nie umiem zadecydowa kt鏎

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2012-01-14, 21:31   #1721
efcia90
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 253

Cytat:

polecam ka盥emu kto przeczyta naprawd dobry film, mocny dla mnie troch za ale T by w 7 niebie ja jednak wola豉m ksi捫k, bez obrazk闚 kinowych

No to super, w takim razie wybieram si z Mamu鄂 kt鏎a te przeczyta豉 wszystkie ksi捫ki z zapartym tchem
Ja mam bogat wyobra幡i zw豉szcza podczas czytania ksi捫ek i zastanawiam si, czy nie zawiod si na tych "obrazkach kinowych"
Stary 2012-01-14, 22:20   #1722
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
pochwalisz si mam nadzieje zakupami?

a ja rozmy郵am czym w ko鎍u ufarbowa te w這sy
robi豉m pr鏏e na pasemku tej londy 18 i niewiem odrost wyr闚na這 z d逝go軼iami(ale nie tak jasno jakbym chcia豉) ,ale nic nie poja郾i這 w這sk闚 na d逝go軼i ani grama i teraz nie wiem czy robi tym avoniakiem 12.01 czy lond per這wym blondem +12%oks,czy wellatonem 12/1?
jutro jeszcze zobacz ten odrost w dziennym 鈍ietle i pomy郵 to i tak ju post瘼 ,bo ze wszystkich farb z kt鏎ych nie mog豉m wybra dosz豉m do trzech ale nadal nie umiem zadecydowa kt鏎
jutro
ja nie wiem Asiu, ja bym zrobi豉 chyba wellatonem,moim zdanie z tych opcji najlepiej rozja郾i

Cytat:
No to super, w takim razie wybieram si z Mamu鄂 kt鏎a te przeczyta豉 wszystkie ksi捫ki z zapartym tchem
Ja mam bogat wyobra幡i zw豉szcza podczas czytania ksi捫ek i zastanawiam si, czy nie zawiod si na tych "obrazkach kinowych"
ojej no mam nadziej, 瞠 sie nie zawiedziesz ale skoro m鎩 T si nie zawi鏚 ( a mu trudno dogodzi) to powinno by ok oczywi軼ie ju nie wspominam o 鈍ietnej grze Ronney masakra najlepsza jest

okej dope軟i豉m swojego postanowienia noworocznego i wystawi豉m w ko鎍u co tam na allegro a teraz uciekam na film i piwko
dobranoc

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2012-01-14, 22:25   #1723
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Wiadomo軼i: 7 653

Cytat:
kurcze gdzie wywialo blondyny
a teraz mnie wywiewa lecimy do znajomych wiec dobrego wieczorka
aha fotka spodniczki juz w albumie dla zainteresowanych
豉dna
Cytat:
poka zakupy i w這sy
no i czekam na relacje po u篡ciu olejku
Cytat:
ja cz瘰to tak mam, w sumie mia豉m kiedy,瞠 moje wyobra瞠nia bardziej mi si podoba造 ni filmy

Ale teraz 2 szko造,praca i ju nawet nie mam kiedy poczyta ksi捫ek
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2012-01-14, 22:48   #1724
efcia90
Zadomowienie

Cytat:

ojej no mam nadziej, 瞠 sie nie zawiedziesz ale skoro m鎩 T si nie zawi鏚 ( a mu trudno dogodzi) to powinno by ok oczywi軼ie ju nie wspominam o 鈍ietnej grze Ronney masakra najlepsza jest
My郵, 瞠 b璠zie ok, dam zna jak b璠 po seansie (ale to niestety dopiero za tydzie, bo Mamu鄂a wyjecha豉 a obieca豉m, 瞠 p鎩dziemy razem) Rooney widzia豉m tylko w dw鏂h filmach, "Koszmar z ulicy Wi您闚" i "Social Network". W tym pierwszym niestety jej posta nie przypad豉 mi do gustu (ale to pewnie te og鏊na zas逝ga filmu ), natomiast w drugim: rewelacja ! Mam nadziej, 瞠 nie zawiedzie mnie w "Dziewczynie..." tym bardziej, 瞠 czyta豉m du穎 pochlebnych opinii na temat jej gry w tej ekranizacji

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka wiadomo嗆

ja cz瘰to tak mam, w sumie mia豉m kiedy,瞠 moje wyobra瞠nia bardziej mi si podoba造 ni filmy

O to to ! Jak przeczyta豉m sag "Zmierzch" (tak, przyznaj, podoba豉 mi si ) to by豉m ca豉 podjarana kiedy wysz豉 ekranizacja bo sobie ka盥 scen z osobna pi瘯nie wyobra瘸豉m i by豉m strasznie zawiedziona tym, jak to przerzucili na wielki ekran

E tam, czas na czytanie zawsze si znajdzie, wiem, 瞠 z prac i szko陰 jest to utrudnione zadanie, ale ostatnio zarwa豉m ca陰 nock na H. Cobena "Nie m闚 nikomu", no rewelacyjna ksi捫ka, jak si do niej przyssa豉m to sko鎍zy豉m czyta o 7 rano
Stary 2012-01-14, 22:59   #1725
_paulinka2
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 331

Nie ka盥y mo瞠 pozwoli sobie na czytanie do 7 rano owszem, bez obowi您k闚 opr鏂z szko造, te sobie czyta豉m do rana...a teraz... cho熲ym chcia豉 nie mam na to si...

dbam o w這sy

_paulinka2 jest offline  
Stary 2012-01-14, 23:00   #1726
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Wiadomo軼i: 7 653

Cytat:

O to to ! Jak przeczyta豉m sag "Zmierzch" (tak, przyznaj, podoba豉 mi si ) to by豉m ca豉 podjarana kiedy wysz豉 ekranizacja bo sobie ka盥 scen z osobna pi瘯nie wyobra瘸豉m i by豉m strasznie zawiedziona tym, jak to przerzucili na wielki ekran

E tam, czas na czytanie zawsze si znajdzie, wiem, 瞠 z prac i szko陰 jest to utrudnione zadanie, ale ostatnio zarwa豉m ca陰 nock na H. Cobena "Nie m闚 nikomu", no rewelacyjna ksi捫ka, jak si do niej przyssa豉m to sko鎍zy豉m czyta o 7 rano
ja jak si ju dopadn to czytam ca陰 ksi捫ke odrazu do ko鎍a ale nawet nie mam kiedy si przej嗆 do biblioteki,bo jest otwarta w takich godzinach co ja jestem w pracy lub na uczelni.
A ksi捫ek nie op豉ca mi si kupowa,bo ja jak bior to odrazu 5 naraz
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2012-01-14, 23:13   #1727
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

Cytat:
jutro
ja nie wiem Asiu, ja bym zrobi豉 chyba wellatonem,moim zdanie z tych opcji najlepiej rozja郾i

ok
no w豉snie , jak por闚nuje na foto to avoniak i wellaton prawie identycznie wychodz na moich w這skach
w sumie mo瞠 masz racje, 瞠 wellaton najlepiej rozja郾i bo o tym juz si przekoma豉m kilka razy
mam w ka盥ym razie jeszcze tydzie na podj璚ie decyzji ostatecznej bo odrost goni
jeszcze jutro zobacz w dziennym 鈍ietle t dzisiejsz pr鏏 lond

zmykam lulu

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2012-01-14, 23:16   #1728
efcia90
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Poka wiadomo嗆
Nie ka盥y mo瞠 pozwoli sobie na czytanie do 7 rano owszem, bez obowi您k闚 opr鏂z szko造, te sobie czyta豉m do rana...a teraz... cho熲ym chcia豉 nie mam na to si...

Ja dobrze to rozumiem zw豉szcza w Twoim przypadku, bo masz szko喚, prac i najwa積iejsze: dziecko
Mam prac, szko喚 r闚nie i zdarza mi si siedzie po nocach z ksi捫k a p騧niej ca造 dzie turlam si z miejsca na miejsce jak zombie Jakbym mia豉 dziecko to na pewno nie da豉bym rady ..

Cytat:
ja jak si ju dopadn to czytam ca陰 ksi捫ke odrazu do ko鎍a ale nawet nie mam kiedy si przej嗆 do biblioteki,bo jest otwarta w takich godzinach co ja jestem w pracy lub na uczelni.
A ksi捫ek nie op豉ca mi si kupowa,bo ja jak bior to odrazu 5 naraz
Te tak mam, nie lubi w po這wie robi przerwy zw豉szcza, jak ksi捫ka mnie wci庵nie i po prostu nie mog przerwa
Ostatnio zainwestowa豉m w e-booka, dla mnie super sprawa
Stary 2012-01-14, 23:34   #1729
Lavia15
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 437

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Poka wiadomo嗆
Ja w czwartek farbuje 9.13 avoniakiem ciekawe co to wyjdzie

oo wstaw zdj璚ia po
treningi z Ew Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2012-01-15, 01:22   #1730
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Wiadomo軼i: 19 199

Cytat:
Napisane przez kaska222 Poka wiadomo嗆
buahhot
Mam pytanie do Ciebie,czy masz moze wiecej zdjec z farby n&e 542?
Na blog zagladalam ,ale masz tam jedne zdjecie jak schodzilas do naturalnego.Moglabys napisac jeszcze czy odrosty sie odroznialy i czy po czasie kolor sie nie ocieplil.....
Szukam wlasnie farby ktora dala by efekt naturalnego chlodnego jasnego do sredniego popielu.
jasne, postaram si znale潭 co jeszcze, ale to jutro poszukam

buahhot jest offline  
Stary 2012-01-15, 10:17   #1731
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
豉dna

poka zakupy i w這sy
no i czekam na relacje po u篡ciu olejku

nied逝go wstawi
a olejek to u篡j pewnie dopiero w pi徠ek w tyg nie mam czasu na takie zabawy

Cytat:
My郵, 瞠 b璠zie ok, dam zna jak b璠 po seansie (ale to niestety dopiero za tydzie, bo Mamu鄂a wyjecha豉 a obieca豉m, 瞠 p鎩dziemy razem) Rooney widzia豉m tylko w dw鏂h filmach, "Koszmar z ulicy Wi您闚" i "Social Network". W tym pierwszym niestety jej posta nie przypad豉 mi do gustu (ale to pewnie te og鏊na zas逝ga filmu ), natomiast w drugim: rewelacja ! Mam nadziej, 瞠 nie zawiedzie mnie w "Dziewczynie..." tym bardziej, 瞠 czyta豉m du穎 pochlebnych opinii na temat jej gry w tej ekranizacji

zdecydowanie przy熤i豉 Craig'a cho dla mnie by on t pozytywn postaci, bardziej z nim si polubi豉m

te bardzo lubi Cobena i Browna

Cytat:
Ja dobrze to rozumiem zw豉szcza w Twoim przypadku, bo masz szko喚, prac i najwa積iejsze: dziecko
Mam prac, szko喚 r闚nie i zdarza mi si siedzie po nocach z ksi捫k a p騧niej ca造 dzie turlam si z miejsca na miejsce jak zombie Jakbym mia豉 dziecko to na pewno nie da豉bym rady ..

Te tak mam, nie lubi w po這wie robi przerwy zw豉szcza, jak ksi捫ka mnie wci庵nie i po prostu nie mog przerwa
Ostatnio zainwestowa豉m w e-booka, dla mnie super sprawa
oo sprawi豉m T皋wi pod choink tzn tablet ale od razu sobie 軼i庵n掖 program do e-book闚 i 鄉iga ca造 czas

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2012-01-15, 10:30   #1732
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

hej
mam chwilke to sie przywitam bo pozniej znow mnie wywiejei niewiem kiedy wpadne
widze ze w pl snieg a u nas w nocy byl przymrozek i maly szron na dachach

snowi bylam u ciebie na blogu podejrzec co dobrego jest z essence dzieki tobie juz wiem napewno skusze sie na puderek lakiery roz i cien ...
Stary 2012-01-15, 10:44   #1733
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

cze嗆
Cytat:
Cze嗆 Byli鄉y wczoraj na "dziewczynie z tatua瞠m" i c騜 hmm no mocny film drugi raz na pewno bym si nie wybra豉, po filmie czu豉m si taka "wym璚zona" ale nie, 瞠 nudy by造 tylko dla mnie za mocne momenty czasem ale trzeba przyzna, 瞠 film 鈍ietnie odda ksi捫k, naprawd

A teraz ju uciekam z T na zakupy, mi貫go dnia
ja si zastanawiam czy p鎩嗆 do kina na ten film i sobie por闚na, bo ogl康a豉m szwedzk wersj tego czyli "m篹czy幡i nienawidz kobiet". I potwierdzam, 瞠 mocny film

ja wczoraj by豉m ca造 dzie poza domem, jak wr鏂i豉m po 22 tak od razu pad豉m i nie mam ostatnio jako weny na wiza
kitkulka jest offline  
Stary 2012-01-15, 11:11   #1734
pulinaj
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 602

Oj Dziewczyny! Podziwiam Was, 瞠 same sobie w這sy farbujecie. Ja z natury mam ciemny blond i od kilku lat farbuje na ja郾iutki, ale zawsze u fryzjera! Dlaczego? Bo boje si sama kombinowa, 瞠by czego nie skopa. Kiedy farbowa豉m na br您 i wtedy nie mia豉m problemu, aby robi to w domu. Wydaje mi si, 瞠 farbowanie na blond to "wy窺za szko豉 jazdy" Teraz mam dylemat- pofarbowa na zbli穎ny do naturalnego i do niego wraca powoli, czy walczy z tym wstr皻nym odrostem. Musz nadmieni, 瞠 odrost mam ju po 3 tygodniach od wizyty u fryzjera i czuj si z nim fatalnie. Z drugiej strony koszt wizyty jest do嗆 wysoki, wi璚 w ramach oszcz璠no軼i chcia豉bym zacz望 sama w domu farbowa. Prze郵edz w徠ek, mo瞠 znajd jakie dobre rady i prze豉mie si w ko鎍u
Stary 2012-01-15, 11:15   #1735
EwCiA000
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 534

Snow szczerze to znudzi mi si blond i chcia豉m co w sobie zmieni
a poza tym wkurza造 mnie te odrosty w blondzie ju praktycznie po tygodniu

Dziewczynki a ja wczoraj pojecha豉m na imprez z T-tem i znajomymi z pracy by這 super ale niestety musieli鄉y do嗆 szybko wraca, bo m鎩 T mia dzisiaj egzaminy na studiach

T 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2012-01-15, 11:41   #1736
efcia90
Zadomowienie

Cytat:
cze嗆

ja si zastanawiam czy p鎩嗆 do kina na ten film i sobie por闚na, bo ogl康a豉m szwedzk wersj tego czyli "m篹czy幡i nienawidz kobiet". I potwierdzam, 瞠 mocny film

ja wczoraj by豉m ca造 dzie poza domem, jak wr鏂i豉m po 22 tak od razu pad豉m i nie mam ostatnio jako weny na wiza
"M篹czy幡i, kt鏎zy nienawidz kobiet" to jest jedna z cz窷ci trylogii "Millenium", jest jeszcze "Zamek z piasku, kt鏎y run掖" no i oczywi軼ie "Dziewczyna z tatua瞠m" Snowi je郵i si myl to mnie popraw Oczywi軼ie polecam ca陰 trylogi, zar闚no ksi捫kow jak i ekranizacje szwedzk (nie wiem jak z ameryka雟k bo jeszcze nie widzia豉m)
przy okazji jak ksi捫k Browna mo瞠sz mi poleci ? A i jeszcze mia豉m zapyta o ten tablet bo z tego co pami皻am kupi豉 GoClever tak ? Jak si sprawuje ?

Edytowane przez efcia90
Czas edycji: 2012-01-15 o 11:42
efcia90 jest offline  
Stary 2012-01-15, 11:50   #1737
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

Cytat:
"M篹czy幡i, kt鏎zy nienawidz kobiet" to jest jedna z cz窷ci trylogii "Millenium", jest jeszcze "Zamek z piasku, kt鏎y run掖" no i oczywi軼ie "Dziewczyna z tatua瞠m" Snowi je郵i si myl to mnie popraw Oczywi軼ie polecam ca陰 trylogi, zar闚no ksi捫kow jak i ekranizacje szwedzk (nie wiem jak z ameryka雟k bo jeszcze nie widzia豉m)
przy okazji jak ksi捫k Browna mo瞠sz mi poleci ? A i jeszcze mia豉m zapyta o ten tablet bo z tego co pami皻am kupi豉 GoClever tak ? Jak si sprawuje ?
wiem, 瞠 to jedna z cz窷ci, czyta豉m ksi捫ki

z Browna ja poleci mog "Anio造 i Demony", znacznie bardziej podoba豉 mi si ni "Kod Leonarda da Vinci" ale generalnie jego wszystkie ksi捫ki lubi.
kitkulka jest offline  
Stary 2012-01-15, 11:55   #1738
efcia90
Zadomowienie

Cytat:
wiem, 瞠 to jedna z cz窷ci, czyta豉m ksi捫ki

z Browna ja poleci mog "Anio造 i Demony", znacznie bardziej podoba豉 mi si ni "Kod Leonarda da Vinci" ale generalnie jego wszystkie ksi捫ki lubi.
Aaa to przepraszam bardzo i zwracam honor, po prostu 幢e zrozumia豉m
"Kod (...)" czyta豉m i w sumie podoba mi si, m闚isz, 瞠 "Anio造 (...)" jeszcze lepiej wypad造 ? chyba wiem, co b璠 dzisiaj czyta
Stary 2012-01-15, 12:14   #1739
Adzi07
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 232

Czesc
A ja juz w pracy po wczorajszej imprezje
Troszke pop造nelam
Tez mialam wczoraj problem aby wejsc na wizaz

Kitka
Wiem cos o tym mi tez ostatnio weny na wizaz brak
Malo sie dzieje u Nas ostatnio

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2012-01-15, 12:21   #1740
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

czytalam i "anioly.." i "mezczyzni ktorzy..." i "kod..." fajne ksiazki ale czytalam je juz w miare dawno ,wiec nic nie pozostalo z nich w mojej glowie
a ostatnio nie mam czasu nawet ,zeby czytac do snu normalne ksiazki ,poza swoimi do zajec ;nawet gazety nie mam kiedy przejrzec a kilka mi siorka przywiozla i tak leza
dobra ogarnelam sie, zaraz sie ubieram wkoncu naloze jedna z sukienek ktore kupilam ostatnio i uciekamy... swieci piekne sloneczko
zajrze jak wrocimy
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farbowanie wlos闚, jasny blond, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:11.