W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XVII - Strona 74 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-01-18, 17:20   #2191
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka wiadomo嗆
Buahhot to czekam jutro na foto relacj

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

sexi ja czuj si w niej strasznie kobieco
i mam wra瞠nie, 瞠 ka盥y wtedy patrzy mi na usta a nie na cycki
no zawsze to cos innego

mi z tych paznokci podobaja sie 3 i 5 jak zwykle ,klasycznie i nie przesadziscie
Stary 2012-01-18, 17:22   #2192
Adzi07
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 232

Cytat:
ja jeszcze nie wiem czy b璠 zamawia豉 czy nie kupi u siebie w hurtowni
musz popatrze co mi potrzebne
te chc wiosn
Ja mam dostawce
Do domu dostarcza tylko dzwonie i mowie co chce
Ale to jeszcze po salonie zosta這

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2012-01-18, 17:37   #2193
xLADYx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 127

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
hm no ja ju podgl康am aukcj chyba 4ty raz jako do ko鎍a nie jestem przekonana, bo nie ufam swoim zdolno軼iom a szkoda, 瞠by le瘸造 i si kurzy造
u mnie tylko kurz si chyba trzeba wyrzuci bo za d逝go ju tak stoj

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Poka wiadomo嗆
Kochana nie wiem czy jest bo widzialam ja na wizazu
Moja siostra troche zamawia i powiedzialam jej aby mi ja wziela
Taka czarno-r騜owa z naturalnym i syntetycznym wlosiem
Ma je wygladzac ale to tylko do torebki
A jak bede w pl to kupie TT

A dziekuje,dziekuje dzis wielki dzien
Porozumienie stron
ja te mam szczot z naturalnego w這sia
tata zawsze si 鄉ia, 瞠 idzie pomyli z t dla psa
kupuj TT

to mi貫go porozumiewania si

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆
no zawsze to cos innego

mi z tych paznokci podobaja sie 3 i 5 jak zwykle ,klasycznie i nie przesadziscie
mi豉 odmiana

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Cytat:
Ja mam dostawce
Do domu dostarcza tylko dzwonie i mowie co chce
Ale to jeszcze po salonie zosta這
fajnie
ja kupi豉m kiedy du穎 rzeczy od by貫j tipserki oczywi軼ie tanio po znajomo軼i
xLADYx jest offline  
Stary 2012-01-18, 17:39   #2194
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

dobra zmykam moze zajrze jeszcze pozniej
a w sobote mam bankiet na 19 nie znosze tych stojacych przekasek
Stary 2012-01-18, 17:39   #2195
Adzi07
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 232

Lady

Blondyneczki milego wieczoru
I dobrej nocy
paaaaaaaaaaa

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2012-01-18, 18:14   #2196
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 784

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
czeko kazda farba to chemia.
rozne firmy robia farby o roznym skladzie- wlasnie dlatego ze wlosy roznych osob roznie na nie zareaguja.
widac moze twoje nie lubia czegos co ma w skladzie wellaton, a np. lubia sie z garnierem itp.
zrob jeszcze raz tym wellatonem ale jesli znow bedziesz miec odczucia, suchych, siankowatych wlosow, albo ciagnacej gumy to ja bym zrezygnowala- nic na sile.
mnie np. na starym garnierze matowialy wlosy po 2 tyg kolor mialam tak matowy, ze wygladaly jak pol roku po farbie! i dlatego zaczelam proby z palette- po ktorej kolor mi sie minimalnie wymywa- raczej lekko traci blask zimna, stad plukanka. i to mnie zadowala.
na garnierze mialam jeszcze zdrowe wlosy bez rozjasniacza, i sobie nie radzil, a palette nie zawiodla mnie nawet na poniszczonych wlosach! stad jestem przekonana o jakosci i fenomenie tej farby...
niemniej sprobuje nowego garniera by zobaczyc czy cos sie polepszylo przez te 5 lat czy nadal taki sam bubel...
przeciez w zeszlym roku z garnierem wyszla afera ze kolory maja paskudny zielonkawy odcien... byc moze sprzedaz spadla i stad nowa receptura, pudelka itp.
to ze cos milionom pasuje- nie znaczy ze i tobie bedzie. tak jest ze wszystkim- lekami, kosmetykami, farbami, ubraniami... stad takie zapotrzebowanie na rynku i ciagle ulepszane nowosci.
Ja z Palette by豉m bardzo zadowolona Wog鏊e po tej serii z 219 kondycja cudowna Po c12 troszke gorzej ale nadal dobrze, kolor troche 鄴趾 ale to by sie da這 pewnie znie嗆, po kilku razach by這 lepiej, no ale wycofane
Wellatonem to farbowa豉m kilka razy na inne kolory, pamietam ze jak robi豉m tym 8 poziomem to tez mi wlasnie cos w kondycji nie gra這 wiec moze faktycznie tak jak m闚isz jest tam jaki sk豉dnik kt鏎y mi nie odpowiada.
A co do Garniera to ja raczej z貫go s這wa powiedzie nie moge... farbowa豉m przez dobre 3-4 lata na kolory od blondu do br您u i zawsze by豉m bardzo zadowolona 111 tez uzywa豉m ale to by這 tak dawno ze nie pamietam jak wychodzi豉

Juz chcia豉m kupi po drodze tego Garniera ale m闚ie nie, poczekam Zrobie tak jak m闚isz
Ci庵n帷ych w這s闚 na szczescie nie ma :d Chociaz zauwazy陰m duzo takich kr鏒kich w這s闚,i z ty逝 troche, i na samej g鏎ze przy przedzia趾u, ale dosz豉m do wniosku ze to pewnie nowe w這ski a od czapki sie elektryzuja i bardziej odstaja od reszty. Zobaczymy jutro jak sie Wellaton spisze
Cytat:
no wlasnie dlatego opuscilam tamte progi po co mi bany kolejne zreszta inne tez opuscilam z tego samego powodu
wszystko rozumiem ale dowiedzialam sie tez rzeczy absurdalnych jak np polewanie wlosow woda w ktorej gotowal sie poprzednio makaron
O matko
Cytat:
ej no bo jak ja gotuje makaron, to go potem przelewam zimna woda- bo klei sie i smierdzi wiec jak takie cos na leb sobie nalozyc...chybabym pawia od razu puscila i tz razem ze mna....
Ja tak samo robie Tylko ze jeszcze czasem do wody jak si gotuje dolewam ciutke oleju Moja by by豉 bardziej od篡wcza

Cytat:
mi kumpela kiedy o moczu co gada豉

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

oczywi軼ie
Nooo jest taka kuracja antytr康zikowa uryn
czekoladowoo jest offline  
Stary 2012-01-18, 18:35   #2197
snowhitee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 194

Blondasy ale si dzi u鄉ia豉m dzi瘯i Wam normalnie niemo磧iwe jeste軼ie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka wiadomo嗆
HEJ!

ja tylko na moment

dodzwoni豉m si do garniera i pyta豉m o te nowe farby i:

-woda w nich jest 9%
-w sprzeda篡 od lutego
-s to te same odcienie co color naturals i maj ten sam poziom rozja郾ienia tylko nowa nazwa ale tak to wszystko to samo

ciekawe bo mi tez wpad造 w oko
czyli tak jak my郵a豉m

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
po p逝kance: na d逝go軼i och這dzi這, odrostu nie uj szamponetk

a w這sy po niej suche
ja jak kiedy u篡wa豉m p逝kanek to jak chcia豉m och這dzi sam odrost, macza豉m po prostu wacik w tej p逝kance i je寮zi豉m nim po przedzia趾u

Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
w og鏊e mia豉m si wam pochwali ostatnio dupa znowu mi uros豉 do 64 kg jako i od pewnego czasu wzi窸am si za siebie iiii 61. Huurraaa !!

a si posram chyba, jak zobacz 5 na wadze!

Cytat:
chcia豉m Wam o czym napisa
zrobi豉m eksperyment
na這篡豉m olejek rycynowy ostatnio na ko鎍闚ki w這s闚 i nic a nic nie przyciemni!
sk康 informacja, 瞠 on przyciemnia?

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

w rossmannie
w aptece
nie zaobserwowa豉m syf闚 po niej wr璚z przeciwnie kochana
przyciemnia Lady uwierz mi widz po swoich rz瘰ach i brwiach regularnie stosowany, nie ma si造 瞠by nie przyciemni

Cytat:
dobra przeszlam 3 strony i sie poddaje
one klada na glowe totalnie wszystko, dobrze ze nie g....
najlepsze jest codzienne odzieranie wlosow mocnym szamponem, potem olej z maska na 3h, potem znow szampon odzieracz, albo maska z jajka, oleju i mielone siemie- ktore potem musza palcami wybierac bo nie idzie tego wymyc
i skargi ze sie wlosy tluszcza
wymiek豉m
chociaz nie- dobre jest jeszcze smarowanie skalpu woda brzozowa albo jantarem, a zaraz potem zapychanie porow swiezo co oczyszczonych skory olejem na wiele godzin
logika
u mar豉m

Cytat:
Napisane przez efcia90 Poka wiadomo嗆
Rozumiem

a tak z ciekawo軼i, widz, 瞠 si 鈍ietnie dogadujecie i przez tak d逝gi czas jeste軼ie wci捫 prawie w tym samym gronie i dlatego dziwi si, 瞠 nie mia造軼ie jeszcze jakiego spotkania przy piwku
ja te dziwi si ale tak jak Bunny napisa豉, nie b璠zie 豉two nam si zgra

Cytat:
Ostatnio narzeka豉m, 瞠 nie mam maski,a tu mamu鄂a mi niespodziewnke zrobi豉 i jak捷 kupi豉. O t: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,37...ie-wlosow.html
I jeszcze jedno, napisane jest na opakowaniu, 瞠by trzyma 2 minuty, aaa ja chcia豉m tak full version mog potrzyma d逝瞠j (np. z godzink), czy lepiej nie?

Cascadkooo:
Sk豉d: Aqua / Water, Cetyl Alcohol, Glycerin, Amodimethicone, Hydroxyethylcellulose, Safflower Glucoside, Behentrimonium Chloride, Trideceth-6, Chlorhexidine Dihydrochloride, Limonene, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Alpha-Isomethyl Ionone, Myristyl Alcohol, Cetyl Esters, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Methylparaben, Butylphenyl Methylpropional, Citric Acid, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Parfum / Fragrance.
te j mam ale nie u篡wa豉m jeszcze napisz jak ju j na這篡sz na 貫b

Cytat:
woda po burakach p逝kanka dla czerwonow這sych

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

oczywi軼ie

Cytat:
Snow te sobie zrobi podpis z odliczaniem ile ju zrobi豉m tych 獞icze, b璠 si tym motywowa, 瞠 jest na widoku bo jak powiesz tak kartk na lod闚ce to pewnie po kt鏎ym razie bym j wyrzuci豉
oki no pewnie widz, 瞠 porywasz sie na g喚bok wod 1/30

Cytat:
Buahhot u mnie to sko鎍zy si na tym, 瞠 pokupuje full niepotrzebnych rzeczy m.in. kosmetyk闚 ZAPASY

o to pokazuj jak na usteczkach wygl康a
widzia豉m, 瞠 Snow j te ma a nic nie chwali豉 si tu na w徠ku a przynajmniej ja nie doczyta豉m nic takiego
pokazujcie na usteczkach
tak mam, zapomnia豉m napisa nawet ni ju umalowa豉m si 2gi raz ale tylko w domu czuj si tak inaczej, sexi, nie powiem, 瞠 nie ale ja wstydzioch jestem i tak bym nie wysz豉 do ludzi chyba

Dbam o siebie
od marca 獞icz brzuch i po郵adki

snowhitee jest offline  
Stary 2012-01-18, 18:49   #2198
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069

Cytat:
sikammmmmmmmm

o ☠☠☠☠a, szkoda, 瞠 nie wod po gotowanych ziemniakach albo jajkach

blond + refleksy r闚nie z blondu
no po jajkach byloby bosko bo ma duzo wapnia

Cytat:
woda po burakach p逝kanka dla czerwonow這sych

oczywi軼ie

Cytat:
ze to niby ma skleic loki taki stylizator:hahah a:
a swoja droga takie wymysly biora sie stad ze jak sie ma krecone wlosy to one bede krecone a z prostych krecone sie nie zrobia o tak sobie i polewanie makaronem czy nawet lnem nic nie daa robia rozne cuda ojj robia
dokladnie- jak ktos ma proste jak drut to chocby sobie kupa wysmarowal to beda proste
Cytat:
Bunny

A przegl康a豉m w徠ki i ostatnia wiadomo嗆 tutaj: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=586749

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka wiadomo嗆
oo w豉郾ie, ostatnio my郵a豉m nad zakupem farbek akrylowych, na pocz徠ek czarn i bia陰, 瞠by robi jakie proste, zwyk貫 wzorki, ewentulanie do odbijania stempelk闚, ale jak patrze tego typu zdj璚ia pazurk闚 to pow徠piewam w swoje zdolno軼i

widzia豉m dzi w Tesco jak捷 nude, ale nie pami皻am jaki mia豉 numer
to ja polecam farbki akrylowe do kupienia w sklepach plastycznych, koniecznie w tubkach- sa trwalsze, maja lepsze krycie i do tego cena korzystna
Stary 2012-01-18, 18:53   #2199
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Cytat:

[/COLOR]Kotka s這dka jest [COLOR="Silver"]
Cytat:
s這dka jest, wygl康a jak zabawka
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Poka wiadomo嗆
s這dko w nim wygl康a na pewno nie zmarznie
Cytat:

Kotka
Ale sweet lady
Cytat:
Kotka
Gdzie si bateryjki wymienia w tym misiu?
Cytat:
sliczna jest! i jak jej twarzowo!
szkoda ze nie moze powiedziec czy jej cieplo

a woda w tych farbach pewnie bedzie jak zwykle 9%- wiekszej sie raczej nie ma co spodziewac.
ahhhh!!!!!!!! dzi瘯uje za wszystkie opinie ljdusia zadowolona by豉 bardzo ze sweterka
a bunny o tej farbie te tak pomy郵a豉m wiekszej ni 9% nie dadz

powiem wam ze ja pod koniec grudnia farbne豉m a ju mam spory odrost, i tak my郵e musz wko鎍u podci望 ko鎍闚ki... ju wo豉j o pomst
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline  
Stary 2012-01-18, 18:57   #2200
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka wiadomo嗆
ahhhh!!!!!!!! dzi瘯uje za wszystkie opinie ljdusia zadowolona by豉 bardzo ze sweterka
a bunny o tej farbie te tak pomy郵a豉m wiekszej ni 9% nie dadz

powiem wam ze ja pod koniec grudnia farbne豉m a ju mam spory odrost, i tak my郵e musz wko鎍u podci望 ko鎍闚ki... ju wo豉j o pomst
ja dzis swoim ulzylam o 0.5cm i sa zadowolone
Stary 2012-01-18, 19:03   #2201
asiabb1983
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 942

Cytat:

uuuu... czyli tylko wymieniaja opakowania
a to wredne podejscie- ludzie sie rzuca... ale zdaje mi sie ze w skladzie cos pozmieniali tez- bo kolory maja bardziej blyszczec przeciez... i nie byc naturals wiec moze i tak sprobuje?
dla samej pewnosci ze nie bylo czego stracic?

a i o tej perle ,瞠 niby na po造sk i zapach kwiatowy
ale tak patrz帷 na to opakowanie z boku to z do嗆 ciemnych robi takie jasne na wodzie 9%? ale to 111 jest pi瘯ne na obrazku jak C12 ciekawa jestem jak wyjdzie
przyznam si, 瞠 ja jeszcze nie testowa豉m farb garniera a dlatego, 瞠 w豉郾ie naczyta豉m si samych minus闚 na jego temat

Bunny mam jeszcze pytanie do Ciebie odno郾ie A10 i 219 jak Twoim zdaniem wychodzi這 A10 w por闚naniu z 219 na odro軼ie? podobnie, ciep這 czy jak?bo testowa豉m C12 i 219 ale A10 jeszcze nie
Cytat:
w og鏊e mia豉m si wam pochwali ostatnio dupa znowu mi uros豉 do 64 kg jako i od pewnego czasu wzi窸am si za siebie iiii 61. Huurraaa !!

a si posram chyba, jak zobacz 5 na wadze!

ja tez gubie potroszku kg

dziewczyny mam pytanie - bior suplementy od dawna na okr庵這 praktycznie ,ale zauwa篡豉m od jakiego czasu ,瞠 bol mnie paznokcie ko鎍闚ki palc闚 jakby i mam takie jakby bia豉we plamki na nich (przy d這niach) w dodatku gdy mocz r璚 w ciep貫j wodzie to wydaje mi si 瞠 mnie a parzy w paznokcie( dok豉dnie to takie uczucie jak podczas sklejania 瞠lu u kosmetyczki czuj takie pieczenie -gor帷o)! do tego paznokcie mam bardzo liche i mi瘯kie
a u paznokci u n鏬 mam podobnie bia貫 plamki i poziome bruzdy jakby i takie jakby 鄴速awe te paznokcie
co to mo瞠 oznacza? nigdy wczesniej tak nie mia豉m a zacz窸o si od 瞠l闚 w豉郾ie ok rok temu

by這 - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podci璚iu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca貫go cia豉
asiabb1983 jest offline  
Stary 2012-01-18, 19:18   #2202
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
a i o tej perle ,瞠 niby na po造sk i zapach kwiatowy
ale tak patrz帷 na to opakowanie z boku to z do嗆 ciemnych robi takie jasne na wodzie 9%? ale to 111 jest pi瘯ne na obrazku jak C12 ciekawa jestem jak wyjdzie
przyznam si, 瞠 ja jeszcze nie testowa豉m farb garniera a dlatego, 瞠 w豉郾ie naczyta豉m si samych minus闚 na jego temat

Bunny mam jeszcze pytanie do Ciebie odno郾ie A10 i 219 jak Twoim zdaniem wychodzi這 A10 w por闚naniu z 219 na odro軼ie? podobnie, ciep這 czy jak?bo testowa豉m C12 i 219 ale A10 jeszcze nie

ja tez gubie potroszku kg

dziewczyny mam pytanie - bior suplementy od dawna na okr庵這 praktycznie ,ale zauwa篡豉m od jakiego czasu ,瞠 bol mnie paznokcie ko鎍闚ki palc闚 jakby i mam takie jakby bia豉we plamki na nich (przy d這niach) w dodatku gdy mocz r璚 w ciep貫j wodzie to wydaje mi si 瞠 mnie a parzy w paznokcie( dok豉dnie to takie uczucie jak podczas sklejania 瞠lu u kosmetyczki czuj takie pieczenie -gor帷o)! do tego paznokcie mam bardzo liche i mi瘯kie
a u paznokci u n鏬 mam podobnie bia貫 plamki i poziome bruzdy jakby i takie jakby 鄴速awe te paznokcie
co to mo瞠 oznacza? nigdy wczesniej tak nie mia豉m a zacz窸o si od 瞠l闚 w豉郾ie ok rok temu
dlatego ja koniecznie sprobuje tego garnierka i zdam wam relacje w pelni szczera

wiec tak- a 10 wychodzi bardziej jak nutrisse kotki czyli bardziej taki jasniutki, zoltawo-bialy naturalny blond, tuz po farbie jest srebrny polysk ktory szybko znika.
podobny do wellatonu 12/1.
a 219 jest bardziej szare, robi bezowy odrost na ciemnych wlosach ale jak juz sie odrost doplucze to jest klasycznie popielaty- u mnie stare zloto- ale u mnie reakcja wlosa na popielata farbe to stare zloto ze srebrnym polyskiem
na jasnych wlosach bedzie golebio szaro.
takze to sa zupelnie rozne kolorki.
choc ja stosowalam je zamiennie.

asiu z tego co opisujesz to wyglada jak jakas choroba plytki paznokcia
bo jakby byly tylko biale plamki a paznokiec normalny to brak witamin w organizmie, ale jesli plytka jest cienka, lamliwa, zolta a opuszki bola to cos jest nie tak
do dermatologa idz!
Stary 2012-01-18, 19:35   #2203
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Wiadomo軼i: 7 663

Hej
ale jestem wym璚zona po pracy czeka mnie jeszcze nauka,bo jutro zn闚 egzaminy

w ko鎍u dzisiaj naskroba造軼ie

Lady ja mam tak zawsze,瞠 jak mam pieni康ze to nic mi si nie podoba za to jak ich nie mam to tyle rzeczy kusi
aa no i daj zna jak ten BB cream

Kotka psinka 郵icznie wygl康a

Mo瞠 ja te sobie fundne t szmineczk Kate

Dobra id si uczy
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2012-01-18, 19:45   #2204
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
dlatego ja koniecznie sprobuje tego garnierka i zdam wam relacje w pelni szczera

wiec tak- a 10 wychodzi bardziej jak nutrisse kotki czyli bardziej taki jasniutki, zoltawo-bialy naturalny blond, tuz po farbie jest srebrny polysk ktory szybko znika.
a 219 jest bardziej szare, robi bezowy odrost na ciemnych wlosach ale jak juz sie odrost doplucze to jest klasycznie popielaty- u mnie stare zloto- ale u mnie reakcja wlosa na popielata farbe to stare zloto ze srebrnym polyskiem

bo jakby byly tylko biale plamki a paznokiec normalny to brak witamin w organizmie, ale jesli plytka jest cienka, lamliwa, zolta a opuszki bola to cos jest nie tak
do dermatologa idz!
a jak myslisz jakby u mnie wysz豉 ta A10? skoro C12 wychodzi這 u mnie tak jak u Ciebie 219 na odroscie czyli tak z這to-srebrno ale ch這dno,a 219 wychodzi這 rudawo czyli ciep這 i gorzej?

a co do paznokci to u d這ni nie mam 鄴速awych tylko u n鏬 .u r彗 sa nawet 豉dne te ko鎍闚ki s bia貫 jak french wygl康aja ,ale u rak mnie bol jak dotykam i te konc闚ki palc闚 pod paznokciem, sa jakby lekko zar騜owione i bia貫 zarazem.w dodatku sa tak mi瘯kie 瞠 ostatnio gdy poprawia豉m kurtke to odwin掖 mi sie paznokie w druga strone prawie w po這wie palca i mysla豉m 瞠 si z b鏊u zesram mam bardzo kr鏒kie a i tak zachaczam ciagle o co

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2012-01-18, 20:02   #2205
czekoladowoo
Zakorzenienie

Bunny pytanie za 100 pkt Wlosy mam 2-dniowe, tylko wczoraj na zajeciach mia豉m masaz twarzy i maske algowa wiec wlosy na skroniach mi troche oberwa造 i sa takie bardziej nie鈍ie瞠. I nie wiem czy myc w這sy dla bezpiecze雟twa czy nie? Bo tak mi sie nie chce

Asiu tez mi sie wydaje 瞠 to jakas choroba paznokci, id do dermatologa bo nie ma 瘸rt闚 jak sie paskudztwo rozwinie. Ja mam czasem tak u paznokci u r彗 瞠 ta ko鎍owka miejscami ma takie plamki 鄴速awe, jakby lekko prze鈍ituje, ale znika np na nast. dzie. Ale to normalne akurat u mnie.

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2012-01-18 o 20:03
Stary 2012-01-18, 20:03   #2206
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
a jak myslisz jakby u mnie wysz豉 ta A10? skoro C12 wychodzi這 u mnie tak jak u Ciebie 219 na odroscie czyli tak z這to-srebrno ale ch這dno,a 219 wychodzi這 rudawo czyli ciep這 i gorzej?

a co do paznokci to u d這ni nie mam 鄴速awych tylko u n鏬 .u r彗 sa nawet 豉dne te ko鎍闚ki s bia貫 jak french wygl康aja ,ale u rak mnie bol jak dotykam i te konc闚ki palc闚 pod paznokciem, sa jakby lekko zar騜owione i bia貫 zarazem.w dodatku sa tak mi瘯kie 瞠 ostatnio gdy poprawia豉m kurtke to odwin掖 mi sie paznokie w druga strone prawie w po這wie palca i mysla豉m 瞠 si z b鏊u zesram mam bardzo kr鏒kie a i tak zachaczam ciagle o co
mysle ze a 10 wyszloby ci jak jasny naturalny blond, w najgorszym razie bezowo...

no to w takim razie czegos twoim pazurkom brakuje, zmien suplement na jakis pazurkowy typu dromin- ja go bralam bedac nastolatka gdy lamaly mi sie pazurki i w ciagu mca mialam duza poprawe.
Stary 2012-01-18, 20:05   #2207
czekoladowoo
Zakorzenienie

Mi a10 chyba gorzej wychodzi這 ni 219, co prawda a10 robi豉m jak schodzi豉m z ciemnego koloru i sie tak nie odznacza這, ale jak potem robi豉m pr鏏e na pasemku bo podkrad豉m mamie farbe to mi wysz這 identycznie jak zrudzialy odrost po c10
Stary 2012-01-18, 20:06   #2208
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Bunny pytanie za 100 pkt Wlosy mam 2-dniowe, tylko wczoraj na zajeciach mia豉m masaz twarzy i maske algowa wiec wlosy na skroniach mi troche oberwa造 i sa takie bardziej nie鈍ie瞠. I nie wiem czy myc w這sy dla bezpiecze雟twa czy nie? Bo tak mi sie nie chce

Asiu tez mi sie wydaje 瞠 to jakas choroba paznokci, id do dermatologa bo nie ma 瘸rt闚 jak sie paskudztwo rozwinie. Ja mam czasem tak u paznokci u r彗 瞠 ta ko鎍owka miejscami ma takie plamki 鄴速awe, jakby lekko prze鈍ituje, ale znika np na nast. dzie. Ale to normalne akurat u mnie.
nie myc, juz bez przesady...
Stary 2012-01-18, 20:09   #2209
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
nie myc, juz bez przesady...
To dobrze, bo mam dzie trolla i moje narzekanie chyba by s造szeli 2 pi皻ra nizej

Ale jaja w "Na wsp鏊nej" z Miko豉jem i t amerykank
Stary 2012-01-18, 20:19   #2210
blond bunny
Zakorzenienie

asiu nie wiem czy ci tak ulatwie ale daje fotki mojego odrostu po 219 i a10 obie w sloncu... moze zauwazysz roznice
bo dla mnie one sa tak podobne....

219 018.jpga10 w sloncu 003.jpg
Stary 2012-01-18, 20:33   #2211
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
asiu nie wiem czy ci tak ulatwie ale daje fotki mojego odrostu po 219 i a10 obie w sloncu... moze zauwazysz roznice
bo dla mnie one sa tak podobne....

Za陰cznik 4448243Za陰cznik 4448244
faktycznie podobne ale 219 wydaje sie jakby mniej 鄴速e, a bardziej bezowo-popielate w豉snie
sama nie wiem juz co mysle zrobie w lutym jeszcze tym wellatonem i zobacz jak bedzie z odrostem bo w sumie nie by這 幢e tylko to samo zauwazy豉m co dziewczyny ,jakby z鄴趾ni璚ie koloru na drugi dzie po myciu
a na stronie palette to A10 wydaje sie najjasniejsze

p鎩d w przyszlym tygodniu do lekarza to zapytam o te paznokcie przy okazji

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2012-01-18, 20:51   #2212
snowhitee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 194

Bunny mi si wydaje, 瞠 po 219 lepiej, ch這dniej

Id teraz przemalowa pazury i obejrz co, dobranoc

Dbam o siebie
od marca 獞icz brzuch i po郵adki

snowhitee jest offline  
Stary 2012-01-18, 20:56   #2213
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Poka wiadomo嗆
Bunny mi si wydaje, 瞠 po 219 lepiej, ch這dniej

Id teraz przemalowa pazury i obejrz co, dobranoc
snowi no zalezy co kto lubi i jak wlosy zareaguja... na moich 219 chlodniej wyglada a na innych moze a10 byc bielsze, zimniejsze...
ciezko jest przewidziec 100%efekt farbowania, dlatego asiu musisz probowac jesli cos ci nie gra z kolorem...
Stary 2012-01-18, 21:19   #2214
EwCiA000
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 534

A ja dalej w pracy. Ju mi si tak nie chce. A odno郾ie tego blondu TO jaki odcie proponujecie? Bo czystego bardzo jasnego blondu nie chce;*

T 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2012-01-18, 22:27   #2215
Lavia15
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 437

Cytat:
R騜nie bywa, zale篡 na jakiej wadze Ale na mojej 47, a by這 50 juz. Na mnie to sporo bo ja si ot逝szczam zawsze tylko.

Musia豉bym zobaczyc jak mi wyszed wtedy ten Wellaton Ale narazie bede robi tym 12/1 chyba 瞠 znowu bede mia豉 siano po niej to Garniera spr鏏uje. G鏎a jest niby troche cieplejsza ale co to za problem przy nast. farbowaniu da farbe na stary odrost. Wole tak ni znowu wpa嗆 w paranoje i ci庵le co kombinowa, bo d鏊 za ciep造, bo odrost za 鄴速y, za rudy za sraczkowaty

Ja mam sianko tylko przy nasadzie w這s闚 No nie rozumiem tego... mo瞠 od czapki? Ale to bez sensu... wiem 瞠 od czapki mi sie zapewne przet逝szczaj szybciej, ale te sztywne, spl徠ane kud豉 to nie wiem sk康.

ja te ostatnio schud豉m przez t moj prac. Wa篡豉m 51kg a wa輳 49 kg

Cytat:

do dermatologa idz!

Ja sie te ju napali豉m na tego nowego Garnierka strasznie spodoba mi ise ten odcie http://www.garnier.pl/img/our_produc...-9.13-pack.png i jak b璠 tylko w sprzeda篡 to od razu go kupuje

Cytat:
ja chcialam zamowic a avonu pare kolorowek jak cienie i kredki ale jakos rozmyslilam sie bo denerwuje mnie te czekanie na paczke wole isc i kupic majac to w reku
a nie powiem kusza kusza te avony i oriflame kolorowka ale na moje rozumowanie to zawsze kusi cos co jest niedostepne i ladnie wyglada na dodatek
Ja jestem konsultantk Oriflame'u i naprawd z czystym sumieniem wiele kosmetyk闚 mog poleci
treningi z Ew Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2012-01-18 o 23:45
Lavia15 jest offline  
Stary 2012-01-19, 00:13   #2216
Nikola17
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 138

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆
ja te ostatnio schud豉m przez t moj prac. Wa篡豉m 51kg a wa輳 49 kg

Ja sie te ju napali豉m na tego nowego Garnierka strasznie spodoba mi ise ten odcie http://www.garnier.pl/img/our_produc...-9.13-pack.png i jak b璠 tylko w sprzeda篡 to od razu go kupuje

Ja jestem konsultantk Oriflame'u i naprawd z czystym sumieniem wiele kosmetyk闚 mog poleci
Ja te jestem konsultantka ORIFLAME
co polecasz ?

nie mog usn望 :-(
Nikola17 jest offline  
Stary 2012-01-19, 00:23   #2217
Lavia15
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 437

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Poka wiadomo嗆
Ja te jestem konsultantka ORIFLAME
co polecasz ?

nie mog usn望 :-(

ojj wiele rzeczy )

np. uniwersalne miodki, ca陰 seri ze Swedish Spa, krem do bardzo wysuszonych d這ni z migda豉mi, krem do cia豉 Milk&Honey, perfumy Precious itd.
treningi z Ew Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2012-01-19, 00:42   #2218
Nikola17
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 138

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka wiadomo嗆
ojj wiele rzeczy )

np. uniwersalne miodki, ca陰 seri ze Swedish Spa, krem do bardzo wysuszonych d這ni z migda豉mi, krem do cia豉 Milk&Honey, perfumy Precious itd.
te perfumy s pi瘯ne
ja z Oriflame lubi maseczk z 這pianem i glink, dobrze oczyszcza
wiele rzeczy testowalam ale by豉m ciekawa co Ty by poleci豉, a miala mo瞠 krem matujacy ten dla nastolatk闚 ?
zapomnia豉m jak nazywa si ta seria
Nikola17 jest offline  
Stary 2012-01-19, 01:28   #2219
aniolek99
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 408

Livia a co to za nowy garnier?
Zdjecie male,nie widze jaki to kolor

Przeczytalam o tym marakonie,niezle

aniolek99 jest offline  
Stary 2012-01-19, 07:57   #2220
xLADYx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 127

Cytat:
Nooo jest taka kuracja antytr康zikowa uryn

ale nie o tym m闚i豉 tylko, 瞠 czyta豉 o moczu na w這sy raka p逝kanka

---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

Snow
raz zastosowa豉m na ko鎍闚ki jak do tej pory
rz瘰y i brwi przyciemnia, z czego bardzo ciesz si
ale sw璠zi mnie po nim sk鏎a w ok馧 oczu czasami

pokazuj usteczka na jak捷 imprez mo瞠 prze豉miesz si

te uwa瘸m, 瞠 nie豉two b璠zie nam zgada si ale mam nadziej, 瞠 uda si

---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

Cytat:
ja dzis swoim ulzylam o 0.5cm i sa zadowolone
ja tydzie temu robi豉m i ju widz odrost

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2012-01-19 o 07:52
xLADYx jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farbowanie wlos闚, jasny blond, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:42.