W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XVII - Strona 85 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-01-20, 22:45   #2521
blond bunny
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 069
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka wiadomo嗆
To przyjade kochana do Ciebie na farbowanie
u mnie w szkole niby robimy teraz pasemka,mamy zacz望 baleja瞠,ale jako boje si odda w r璚e tych dziewczyn patrz帷 na stan ich g這wek .
Ja jasnego blondu nie chc,bo w takim te mi nie do twarzy i ju zg逝pia豉m totalnie. Kiedy farbowa豉m 2 lata Garnierami i p馧 roku nie farbowania i mia陰m naturalny kolor praktycznie,ale teraz nie mam pewno軼i,瞠 tak b璠zie
tobie by wystarczyla kapiel do uzyskania srakowato-rudego koloru i na to sredni blond popielaty i powinno byc ok.
ale wiadomo moze w trakcie roznie wyjsc, to zawsze zalezy od wlosow- ich stanu, historii zabiegow, jak wiele wchlona...
ja sama u siebie na pracowni tez sie niechetnie oddawalam w czyjekolwiek rece wiec wiem co czujesz
Stary 2012-01-20, 22:54   #2522
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Wiadomo軼i: 7 663

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
tobie by wystarczyla kapiel do uzyskania srakowato-rudego koloru i na to sredni blond popielaty i powinno byc ok.
ale wiadomo moze w trakcie roznie wyjsc, to zawsze zalezy od wlosow- ich stanu, historii zabiegow, jak wiele wchlona...
ja sama u siebie na pracowni tez sie niechetnie oddawalam w czyjekolwiek rece wiec wiem co czujesz
no w豉郾ie
kurcze mo瞠 jednak zrobi t k徙iel? I to najlepiej odrazu i wtedy mog豉bym sobie hodowa ju sw鎩 odrost musz si nad tym zastanowi i przekona T,bo mnie w ko鎍u zastrzeli za to kombinowanie
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2012-01-20, 23:01   #2523
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 815

Cytat:
te pianki pono ciemno wychodz, tak mi si co kojarzy
ja robi豉m t Perfect Mousse 鈔edni br您 i do tej pory mam prawie czarne
A szamponetk z Joanny robi豉 te chyba Czeko i nie by豉 zadowolona z tego co pami皻am
Nie robi豉m szamponetka, tylko farb
I robilam 2 razy, jakrobilam za pierwszy raz to by豉m baaardzo zadowolona. A teraz jak robi豉m to mialam za duzo kolor闚 nalozonych i mi wyszlo niewiadomo co, po prostu jasne w這sy mia豉m wytrawione i strasznie wch這n窸y farbe... Bunny wyjasnia豉 to. Generalnie to by m鎩 b陰d, a nie farby Farba jest ok.

A i je郵i chodzi o moje naturale to idealnym, praktycznie identycznym kolorem u mnie byl Garnier Naturals 7.0 - podejrzewam ze inne farby w tym odcieniu podobnie. I to nawet wszyscy mi m闚ili ze wyglada jakby to by造 moje w這sy i pasuje idealnie, nawet do brwi.

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
no w豉郾ie
kurcze mo瞠 jednak zrobi t k徙iel? I to najlepiej odrazu i wtedy mog豉bym sobie hodowa ju sw鎩 odrost musz si nad tym zastanowi i przekona T,bo mnie w ko鎍u zastrzeli za to kombinowanie
Ja robilam tak jak schodzi豉m z czarnego I jakbym potem nie schodzi豉 do blondu to po drugim farbowaniu juz bym mogla zapuszczac.
Z tym ze ja nie robi豉m k徙ieli a normalnie rozja郾iacz k豉d豉m - ale na zdrowe w這sy
czekoladowoo jest offline  
Stary 2012-01-20, 23:04   #2524
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Wiadomo軼i: 7 663

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
Nie robi豉m szamponetka, tylko farb
I robilam 2 razy, jakrobilam za pierwszy raz to by豉m baaardzo zadowolona. A teraz jak robi豉m to mialam za duzo kolor闚 nalozonych i mi wyszlo niewiadomo co, po prostu jasne w這sy mia豉m wytrawione i strasznie wch這n窸y farbe... Bunny wyjasnia豉 to. Generalnie to by m鎩 b陰d, a nie farby Farba jest ok.

A i je郵i chodzi o moje naturale to idealnym, praktycznie identycznym kolorem u mnie byl Garnier Naturals 7.0 - podejrzewam ze inne farby w tym odcieniu podobnie. I to nawet wszyscy mi m闚ili ze wyglada jakby to by造 moje w這sy i pasuje idealnie, nawet do brwi.

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Ja robilam tak jak schodzi豉m z czarnego I jakbym potem nie schodzi豉 do blondu to po drugim farbowaniu juz bym mogla zapuszczac.
Z tym ze ja nie robi豉m k徙ieli a normalnie rozja郾iacz k豉d豉m - ale na zdrowe w這sy
o to przepraszam musia這 mi si co pomyli
Nie no rozja郾iacza nie po這輳 boje si
Musz to przemy郵e porz康nie a ten garnier to nutriss czy color naturals?

Ja uciekam ju,bo jutro rano pracownia
Dobranoc
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2012-01-20, 23:40   #2525
aniolek99
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 408

Patrzcie na jaki watek trafi豉m
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=587862
zdenerwowa豉m sie wam powiem

aniolek99 jest offline  
Stary 2012-01-20, 23:40   #2526
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 815

Cytat:
o to przepraszam musia這 mi si co pomyli
Nie no rozja郾iacza nie po這輳 boje si
Musz to przemy郵e porz康nie a ten garnier to nutriss czy color naturals?

Ja uciekam ju,bo jutro rano pracownia
Dobranoc
Naturals
czekoladowoo jest offline  
Stary 2012-01-20, 23:49   #2527
asia_102
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 356

Czo貫m Lasencje
nadrobi豉m

pochwal Wam si, 瞠 dzi znowu trzasn窸am odrost Alf 11.10/11.20 i jest nie幢e, nie zachwycaj帷o, ale nie b璠 kombinowa ja to chyba nawet bym mia豉 鄴速y odrost po czystym fiolecie
za to mycie od篡wk to jest TO! g這w myj co 5 dni mniej wi璚ej, a to tylko dlatego, 瞠 lubi, bo mam tak za☠☠☠iaszcze w這sy, 瞠 mog豉bym spokojnie do 8 dni doci庵n望 zero przet逝szczenia, sw璠zenia, oklapu - CUD no oczywi軼ie przed farb szampon, ale z b鏊em serca

Cytat:
Napisane przez aniolek99 Poka wiadomo嗆
o ja pierxxxxol

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Poka wiadomo嗆
tak jak obieca豉m - wklejam
wszystkie zdj璚ia wysz造 niemal identycznie

alfaparf 11.11 z 12%

mo瞠 na dniach uda mi si lepsze zrobi
pi瘯nie Ci czysto 豉pie jeste wierna jak ja

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka wiadomo嗆
mam wene, wiec pokaze wam jak ewoluuje moj kolor na wloskach chyba juz coraz lepiej bo coraz mniej bialego nie?
i chyba ta 12% woda niezle daje rade co?

Za陰cznik 4451001Za陰cznik 4451002Za陰cznik 4451003
jak pi瘯nie ta 219 wychodzi u Ciebie kurde, 瞠 te tak rudzia豉 u mnie
ale szczerze Ci powiem, 瞠 jak bym nie wytrzyma豉 na Twoim miejscu i bym dziabn窸a to bia貫

Cytat:
uu fajna i mega sie ubiera
e, a mnie si nie podoba jakie te panny takie nabzdyczone , powypinane, ponadymane wary obrabiary no nie, nie mog jako (no, ale ja to mo瞠 za stara jestem)

Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆
dla mnie milo sie oglada ta http://fotballfrue.no/ oraz ta http://beauty-fashion-shopping.blogspot.com/
ta 1 lubie bo wyglada na mila i ciekawa osobe no i ma ciekawe zycie
ta 2 imponuje mi stylem
tej pierwszej to kwadrata zazdraszczam ale nic poza
a, Caskada, wiesz co? mnie to chyba te wszystkie BIO kosmetyki mi nie s逝膨 alterra z orchide posz豉 do kosza, aa bio te mi jakie czerwone placki zrobi :| o co kaman z t moj facjat? najlepiej na moim pysku si sprawdzaj nat逝szczacze - smaruj si tym samym co Ja鄂owi pup : i w ko鎍u jest g豉dko!

(灼·.·捶)
`·.(灼·.·捶)
` ·.,.·
asia_102 jest offline  
Stary 2012-01-21, 09:01   #2528
EwCiA000
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 534

Hej dziewczyny
Siedze w豉郾ie na uczelni i Ju nie mog. Wczoraj by豉m na tej imprezie i wr鏂i豉m o 3 w nocy. A dzisiaj na 8 na studia. Jeszcze mam teraz filozofi wi璚 w og鏊e umieram.;* zdecydowa豉m 瞠 od lutego bior si za siebie. Id na si這wni I kupuje karnet na solarium

Dziewczyny wiecie jak si zak豉da bloga? jakby軼ie mog造 mi pomoc;*

T 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2012-01-21 o 09:03
EwCiA000 jest offline  
Stary 2012-01-21, 09:11   #2529
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

czesc
mam stresa bo wieczorem mam bankiet i szczerze to nie chce mi sie isc tam

asiu jasiowa widze ze mamy podobne paszczaki w sensie podobny wiek i ten sam problem czyli suchosc ten kremik z alterry nie nawilzy buzi na zewnatrz jesli masz problem z suchoscia i po kremach miewasz czerwone placki to moge ci polecic wcieranie wita a+e w buzke sama natura i konsystencja olejkua co robia takie witamy to kazdy wie i ja ci polecam do tego lykam je rowniez zeby akcja byla podwojna ja akurat mam z capivitu i z hasco (tansza wersja) to takie kapsulki robie dziurke i smaruje tym olejkiem paszczaka uczucie boskie zaden krem mi tego nie daje najlepiej jednak na noc smarowac bo pod makijaz na dzien moze zapchac
kremy dzieciece tez ok tez uzywam synka plynu do kapieli mleczka i kremu do buzi
sprobuj te kapsulki a+e nie sa drogie a mozna podwojnie sie wspomagac

kitka faktycznie opalona jakby jestes na buzi to ja przy tobie to lalka z porcelany
a jeszcze teraz wogole nie maluje buzi poza oczami
no ale dzis robie pelny makijaz

Cytat:
pewnie parlament nie zgodzi sie to za bardzo radykalne wymogi zeby w parlamencie poslowie sie zgodzili, bo to bedzie dotyczyc rowniez i ich rodzin nie tylko zwyklych ludzi
Stary 2012-01-21, 10:16   #2530
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974

cze嗆
Cytat:
kitka faktycznie opalona jakby jestes na buzi to ja przy tobie to lalka z porcelany
no widzisz, dlatego nie czuj si dobrze z tym kolorem w這s闚, ☠☠☠☠a

Ewcia nic trudnego, zak豉dasz poczt e-mail w googlach (gmail), wchodzisz na blogspot i zak豉dasz, system Ci pokieruje krok po kroku co dalej
kitkulka jest offline  
Stary 2012-01-21, 10:55   #2531
caskada
Zakorzenienie

kitka rozumiem bo ja jak sie umaluje to mam efekt poparzenia na buzi nie kontrastuje to dobrze z moimi wlosami ; o ile kiedys mi to nie przeszkadzalo teraz nie cierpie tego a co by bylo gdybym malowala sie jak niektore dziewczyny ,pelny make up ,, baza ,podklad puder, korektor, brazer , roz ojej u mnie by to nie przeszlo
moj "pelny" makijaz wyglada tak ze poza kremem nawilzajacym i makijazem oczu ,nakladam podklad i puder sypki na to jesli dam brazer juz jest za ciemno dlatego dodaje roz tylkoi przy takim makijazu nie moge juz wymalowac oczu z krechami bo wygladam na przerysowanadlat ego ze mam ciemna oprawe i tak
a na codzien nakladam tylko sypki puder i tuszuje rzesy
dlatego musze przyciemnic wlosiaki i niedlugo bede juz umawiac sie do swojej fryz
podejrzewam ze mi nie zrobi za raz, odrosty plus farba kolor , z obawy ze wlosy dostana w koscchyba:rolle yes:
Stary 2012-01-21, 10:58   #2532
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
kitka rozumiem bo ja jak sie umaluje to mam efekt poparzenia na buzi nie kontrastuje to dobrze z moimi wlosami ; o ile kiedys mi to nie przeszkadzalo teraz nie cierpie tego a co by bylo gdybym malowala sie jak niektore dziewczyny ,pelny make up ,, baza ,podklad puder, korektor, brazer , roz ojej u mnie by to nie przeszlo
moj "pelny" makijaz wyglada tak ze poza kremem nawilzajacym i makijazem oczu ,nakladam podklad i puder sypki na to jesli dam brazer juz jest za ciemno dlatego dodaje roz tylkoi przy takim makijazu nie moge juz wymalowac oczu z krechami bo wygladam na przerysowanadlat ego ze mam ciemna oprawe i tak
a na codzien nakladam tylko sypki puder i tuszuje rzesy
dlatego musze przyciemnic wlosiaki i niedlugo bede juz umawiac sie do swojej fryz
podejrzewam ze mi nie zrobi za raz, odrosty plus farba kolor , z obawy ze wlosy dostana w koscchyba:rolle yes:
no ja nak豉dam krem, podk豉d i troch bronzera zamiast r騜u kresek sobie nie robi, bo te si dziwnie czuj, wystarcza mi pomalowanie rz瘰. Poszukam sobie dzisiaj jakiego odpowiedniego koloru i b璠 kombinowa jak go zrobi (licz na Wasz pomoc )
kitkulka jest offline  
Stary 2012-01-21, 11:15   #2533
asia_102
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 356

Cytat:
asiu jasiowa widze ze mamy podobne paszczaki w sensie podobny wiek i ten sam problem czyli suchosc ten kremik z alterry nie nawilzy buzi na zewnatrz jesli masz problem z suchoscia i po kremach miewasz czerwone placki to moge ci polecic wcieranie wita a+e w buzke sama natura i konsystencja olejkua co robia takie witamy to kazdy wie i ja ci polecam do tego lykam je rowniez zeby akcja byla podwojna ja akurat mam z capivitu i z hasco (tansza wersja) to takie kapsulki robie dziurke i smaruje tym olejkiem paszczaka uczucie boskie zaden krem mi tego nie daje najlepiej jednak na noc smarowac bo pod makijaz na dzien moze zapchac
kremy dzieciece tez ok tez uzywam synka plynu do kapieli mleczka i kremu do buzi
sprobuj te kapsulki a+e nie sa drogie a mozna podwojnie sie wspomagac

pewnie parlament nie zgodzi sie to za bardzo radykalne wymogi zeby w parlamencie poslowie sie zgodzili, bo to bedzie dotyczyc rowniez i ich rodzin nie tylko zwyklych ludzi
o, super, kupi a+e i b璠 si naciera dzi si nasmarowa豉m Oillanem i och - co za ulga

mam pro軸 - mog豉by rzuci okiem na sk豉d mojego ukochanego p造nu do lok闚? nie wiem czy nie pope軟iam jakiego grzechu przeciwko w這som
aqua, glycerin, polyquaternium-72, cetrimonium chloride, propylene glycol, acrylates/stearth-20 methacrylate copolymerm peg-12 dimethicone, triethanolamine, hydrolyzed keratin, cocamidopropyl betaine, peg-40 hydrogenated castor oil, panthenol, parfum, benzyl alcohol (and) methylchloroisothiazolino ne (and) methylisothiazolinone.

a co do cenzury to jako niespecjalnie si tym przejmuj WSZYSCY kochaj youtube, google itp, dzieci prominent闚 r闚nie - my郵icie, 瞠 dadz im spok鎩 a google to podstawowe narz璠zie pracy we wszystkich firmach handlowych...

(灼·.·捶)
`·.(灼·.·捶)
` ·.,.·
asia_102 jest offline  
Stary 2012-01-21, 11:22   #2534
snowhitee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 194

Hej dziewczyny Ja niedawno wsta豉m, o dziwo g這wa nie boli 安ietnie si wczoraj bawili鄉y

Cytat:
\

A wog鏊e zapomnia豉m wam napisa,瞠 w 鈔od mia豉m wylew w oku

moja mama pracuje na okulistyce i da豉 mi jakie krople z antybiotykiem,ale za bardzo mi nie pomog造 i dzisiaj posz豉m do okulisty,bo przyjmuje u mnie w pracy i powiedzia豉 mi,瞠 to od stres闚 i zm璚zenia nie pozwoli豉 mi nic d德iga i si przem璚za
Ca貫 oko mam czerwone wygl康am jakby kto mi przywali,a ludzie jeszcze wielce oburzeni,瞠 wchodz bez kolejki, my郵a豉m,瞠 mnie tam zabij spojrzeniami
o rany wsp馧czuj

Cytat:
Asia ja te jestem w gor帷ej wodzie k徙ana,ale.... doprowadzi豉m ju w這sy mniej wi璚ej do 豉du i nie chc tego niszczy teraz widz,瞠 od篡造 i zaczynaj rosn望,bo do tej pory tylko si kruszy造 wi璚 ja po prostu si boj
k徙iel jest chyba lepszym rozwi您aniem ni k豉dzenie farby na d逝go軼i z wod nawet 12%

Cytat:
straszne to jest a najlepsze jest to, 瞠 dowiedzia豉m si wczoraj o tym bo ogl康a豉m wywiad z raperem oczywi軼ie w mediach cisza, wszystko robi za naszymi plecami.. musz z przykro軼i stwierdzi, 瞠 rz康 Tuska wyrz康zi nam wi璚ej z貫go ni dobrego, chocia瘺y to co teraz dzieje si u lekarzy, paranoja jaka

Dbam o siebie
od marca 獞icz brzuch i po郵adki

Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2012-01-21 o 11:24
snowhitee jest offline  
Stary 2012-01-21, 11:25   #2535
Maylin
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 260

Dzie dobry

Cytat:
Napisane przez snowhitee Poka wiadomo嗆
zdr闚ka
dzi瘯i

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
zjad豉m roso貫k, tata robi p帷zki
ale Ci dobrze Teraz chodzi za mn co dobrego - nie umiem p帷zk闚 ale chyba zrobi placuszki z jab趾ami

Cytat:
Dziewczyny co my郵icie http://moda.allegro.pl/asos-drapowan...053866404.html ? Ten materia mi si nie podoba mia豉m kiedy taki dres ale cena mnie kusi
wg mnie nie bierz, ten zamek na plecach wywalony na wierzch nieciekawie wygl康a, przez to sukienka traci urok. Z asos fajnie, a ta z all jaka taka bazarowa... Ale mo瞠 to wina modelki - nie zach璚a

Cytat:
no w豉郾ie
ja bym nie wytrzyma豉 i zrobi豉

Cytat:
Napisane przez asia_102 Poka wiadomo嗆
Czo貫m Lasencje
nadrobi豉m

pochwal Wam si, 瞠 dzi znowu trzasn窸am odrost Alf 11.10/11.20 i jest nie幢e, nie zachwycaj帷o, ale nie b璠 kombinowa ja to chyba nawet bym mia豉 鄴速y odrost po czystym fiolecie
za to mycie od篡wk to jest TO! g這w myj co 5 dni mniej wi璚ej, a to tylko dlatego, 瞠 lubi, bo mam tak za☠☠☠iaszcze w這sy, 瞠 mog豉bym spokojnie do 8 dni doci庵n望 zero przet逝szczenia, sw璠zenia, oklapu - CUD no oczywi軼ie przed farb szampon, ale z b鏊em serca
poka w這ski

Cytat:
czesc
mam stresa bo wieczorem mam bankiet i szczerze to nie chce mi sie isc tam

to ja mog i嗆 za Ciebie Jak kreacj zak豉dasz?
Kitka, mia豉m pisa to samo, wygl康asz na opalon, ja przy Tobie jestem blada jak dwie 軼iany
Jednak by mo瞠 to z逝dzenie bo w ostatnim wpisie na blogu Twoje w這ski na d逝go軼i wygl康aj prawie bia這 - to przez t p逝kank czy ju tak jasne si zrobi造 same?
Maylin jest offline  
Stary 2012-01-21, 11:29   #2536
kitkulka
Zakorzenienie

Maylin niestety to nie z逝dzenie - w這sy s bia貫 a ja "opalona"
kitkulka jest offline  
Stary 2012-01-21, 11:38   #2537
Maylin
Raczkowanie

Cytat:
Maylin niestety to nie z逝dzenie - w這sy s bia貫 a ja "opalona"
my郵a豉m, 瞠 z逝dzenie, albo wina aparatu, bo ko鎍闚ka w這s闚, kt鏎e trzymasz w r璚e jest ciemniejsza, bardziej naturalna. Ale je瞠li zdj璚ia oddaj w 100% real to rzeczywi軼ie przyciemnij odrobink bo jest platyna.
Maylin jest offline  
Stary 2012-01-21, 11:44   #2538
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asia_102 Poka wiadomo嗆
o, super, kupi a+e i b璠 si naciera dzi si nasmarowa豉m Oillanem i och - co za ulga

mam pro軸 - mog豉by rzuci okiem na sk豉d mojego ukochanego p造nu do lok闚? nie wiem czy nie pope軟iam jakiego grzechu przeciwko w這som
aqua, glycerin, polyquaternium-72, cetrimonium chloride, propylene glycol, acrylates/stearth-20 methacrylate copolymerm peg-12 dimethicone, triethanolamine, hydrolyzed keratin, cocamidopropyl betaine, peg-40 hydrogenated castor oil, panthenol, parfum, benzyl alcohol (and) methylchloroisothiazolino ne (and) methylisothiazolinone.
plyn jest dobry w sumie caly poczatek to nawilzacze na koncu jest benzyl alkohol ale raczej nic nie zdziala bo na koncu po zapachu na dodatek dla lokow dobra gliceryna i silikon, widze dalej tez keratyna
moze byc ten plyn nie mam do czego sie przyczepic
ogolne dzialanie odczuwam ,ze bedzie nawilzajace i ujarzmiajace wlosy

boszee tesciowa ma przyjsc czy ona nie rozumie ze nie mam dzis czasu na posiadowki
Stary 2012-01-21, 11:45   #2539
snowhitee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 194

Id si ogarn望 i kupi co dziadkom Mi貫go dnia

Dbam o siebie
od marca 獞icz brzuch i po郵adki

snowhitee jest offline  
Stary 2012-01-21, 11:51   #2540
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Maylin Poka wiadomo嗆
my郵a豉m, 瞠 z逝dzenie, albo wina aparatu, bo ko鎍闚ka w這s闚, kt鏎e trzymasz w r璚e jest ciemniejsza, bardziej naturalna. Ale je瞠li zdj璚ia oddaj w 100% real to rzeczywi軼ie przyciemnij odrobink bo jest platyna.
to s akurat zdj璚ia z fleszem, ale tutaj http://kitkens.blogspot.com/2012/01/...-o-wosach.html, drugie zdj璚ie oddaje najlepiej kolor. ζdny jest, ale do mnie nie pasuje

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Poka wiadomo嗆
Id si ogarn望 i kupi co dziadkom Mi貫go dnia
mi貫go dnia
ja jad o 17 nawiedzi dwie babcie i dziadka od razu
kitkulka jest offline  
Stary 2012-01-21, 12:00   #2541
Maylin
Raczkowanie

Aaa, Caskada, jak znajdziesz chwilk to sp鎩rz prosz r闚nie na sk豉d mojego ulubionego spray'u do lok闚

aqua, glycerin, amodimethicone, vp/va copolymer, olive oil peg-7 esters, dimethicone peg-8 meadowfoamate, magnesium sulfate, diazolidinyl urea, panthenol, vp/dimethyloaminoethylmethac rylate copolymer, polyquaternium-11, cetrimonium chloride, trideceth-12, propylene glycol, methylparaben, propylparaben, parfum, citric acid, linalool, butylphenyl, methylpropional, limonene.

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
to s akurat zdj璚ia z fleszem, ale tutaj http://kitkens.blogspot.com/2012/01/...-o-wosach.html, drugie zdj璚ie oddaje najlepiej kolor. ζdny jest, ale do mnie nie pasuje
pi瘯ny!
A poka jaki chcesz mie
Maylin jest offline  
Stary 2012-01-21, 12:12   #2542
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Maylin Poka wiadomo嗆
Aaa, Caskada, jak znajdziesz chwilk to sp鎩rz prosz r闚nie na sk豉d mojego ulubionego spray'u do lok闚

aqua, glycerin, amodimethicone, vp/va copolymer, olive oil peg-7 esters, dimethicone peg-8 meadowfoamate, magnesium sulfate, diazolidinyl urea, panthenol, vp/dimethyloaminoethylmethac rylate copolymer, polyquaternium-11, cetrimonium chloride, trideceth-12, propylene glycol, methylparaben, propylparaben, parfum, citric acid, linalool, butylphenyl, methylpropional, limonene.

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

pi瘯ny!
A poka jaki chcesz mie
to bedzie bankiet firmowy wiec ide w bialej koszuli i spodnicy olowkoweja wlosy zwiazuje w gladkiego kokaa wczoraj umylam i mialam takie piekne loki

ten twoj spray to widze ze jakis stylizator czyli uklada
skladowo jest ok
parabeny zapachy na koncu wiec nie szkodliwe
Stary 2012-01-21, 12:25   #2543
kitkulka
Zakorzenienie

Maylin chcia豉bym taki kolor jak jest na pude趾u Londy - 鈍ietlany blond 18

Bunny my郵isz, 瞠 jak t farb pomaluj w這sy to mi taki wyjdzie czy pr鏏owa czym innym?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytu逝.jpg (18,0 KB, 31 za豉dowa)
kitkulka jest offline  
Stary 2012-01-21, 12:29   #2544
novelove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 526

W og鏊e ten no!
Pobra豉m simsy 3. Kt鏎a z was o n ich m闚i豉? Szczerze to sza逝 nie ma i dw鎩ka wydaje mi si by nawet lepsza. Bardziej intuicyjna. R騜nica minimalna jak dla mnie, niekoniecznie na lepsze ;d
Stary 2012-01-21, 12:30   #2545
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
W og鏊e ten no!
Pobra豉m simsy 3. Kt鏎a z was je mia豉? Szczerze to sza逝 nie ma i dw鎩ka wydaje mi si by nawet lepsza. Bardziej intuicyjna. R騜nica minimalna jak dla mnie, niekoniecznie na lepsze ;d
nie gra豉m, w dw鎩k te ju przesta豉m, chyba nawet kto mi usun掖 (chocia pewnie usun窸am ja, bo przecie ze mnie taki informatyk jak z koziej dupy...)
kitkulka jest offline  
Stary 2012-01-21, 12:35   #2546
Maylin
Raczkowanie

Cytat:
to bedzie bankiet firmowy wiec ide w bialej koszuli i spodnicy olowkoweja wlosy zwiazuje w gladkiego kokaa wczoraj umylam i mialam takie piekne loki

ten twoj spray to widze ze jakis stylizator czyli uklada
skladowo jest ok
parabeny zapachy na koncu wiec nie szkodliwe
acha, my郵a豉m, 瞠 mo瞠sz co bardziej ekstrawanckiego
Rewelacyjnie uk豉da i ujarzmia pod warunkiem, 瞠 si nie przesadzi
Tych paraben闚 w豉snie si ba豉m
Dzi瘯uj

Cytat:
Maylin chcia豉bym taki kolor jak jest na pude趾u Londy - 鈍ietlany blond 18
o, do嗆 ciemny. Fajny, ciekawe czy wyjdzie

asia_102, poka ten Tw鎩 p造n do lok闚
Maylin jest offline  
Stary 2012-01-21, 12:38   #2547
kitkulka
Zakorzenienie

ooo Bunny u Ciebie na blogu znalaz豉m kolor jaki bym chcia豉 - mro幡y jasny blond Anahi 9.21 czym to zrobi?
kitkulka jest offline  
Stary 2012-01-21, 12:50   #2548
xLADYx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 127

Kitka a ja ma wra瞠nie, 瞠 za du穎 bronzera bo szyja i d這nie wypadaj blado przy buzi ale pewnie to wina zdj耩, o鈍ietlenia
xLADYx jest offline  
Stary 2012-01-21, 12:53   #2549
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka wiadomo嗆
Kitka a ja ma wra瞠nie, 瞠 za du穎 bronzera bo szyja i d這nie wypadaj blado przy buzi ale pewnie to wina zdj耩, o鈍ietlenia
o鈍ietlenie, a d這nie mam zawsze bia貫, nawet jak si opal to d這nie odcinaj mi si od reszty jakbym si opala豉 w r瘯awiczkach dlatego jak chodz po podk豉dy to nie sprawdzam odcienia na d這ni tylko na twarzy
kitkulka jest offline  
Stary 2012-01-21, 13:00   #2550
xLADYx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 127

Cytat:
o鈍ietlenie, a d這nie mam zawsze bia貫, nawet jak si opal to d這nie odcinaj mi si od reszty jakbym si opala豉 w r瘯awiczkach dlatego jak chodz po podk豉dy to nie sprawdzam odcienia na d這ni tylko na twarzy
moje zawsze opalaj si, nigdy nie zdejmuje pier軼ionka, 瞠by mie por闚nanie ale faktycznie jak w r瘯awiczkach dziwne ciekawe czemu tak

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

chcia豉m Wam 篡czy mi貫go weekendu kochane
ja uciekam szykowa si i do DE w nocy impreza a jutro zakupy
xLADYx jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farbowanie wlos闚, jasny blond, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:27.