W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XVII - Strona 88 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2012-01-22, 10:33   #2611
kitkulka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 974
Dot.: W這sy na blond farbujemy i o 篡ciu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆
hej wstalam juz mimo ze wrocilam o 2 w nocy bylo nawet fajnie ,nie liczac moich bolacych nog wygadalam sie za wszystkie czasy no i wypilam sobie troche szampana ,bo wina nie moge
no i mam dla was maly poczestunek z rana ale uwaga bedzie trzeba otworzyc okna zostalo z bankietu mnostwo sera francuskiego, wiec kazdy dostal po takim koszyku
ja nie tykam ich ale moj tz to pasjonat tych serowmowie wam zasmrodzilo mi cala chate
nienawidz tych ser闚, m鎩 T te je lubi
kitkulka jest offline  
Stary 2012-01-22, 10:46   #2612
snowhitee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 194

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka wiadomo嗆
cze嗆
wsta豉m i zaraz znowu zabieram si za 獞iczenia

troszk jestem ciemnioszek, ale bez przesady na 篡wo nie wygl康am na tak ciemn

i na czym to polega?

ciesz si, 瞠 nie jestem w tym sama

dobrze wiedzie, dzi瘯uj za info poczekam jeszcze na opini Bunny
nie wiem czy nie lepiej by這by Ci 獞iczy tak po po逝dniu chocia a nie z rana no bo w ci庵u dnia si je i je to 獞icz帷 chocia to spalasz a po nocy to co masz spala wszystko co mia這 to si od這zy這 przez noc

Cytat:
hej wstalam juz mimo ze wrocilam o 2 w nocy bylo nawet fajnie ,nie liczac moich bolacych nog wygadalam sie za wszystkie czasy no i wypilam sobie troche szampana ,bo wina nie moge
no i mam dla was maly poczestunek z rana ale uwaga bedzie trzeba otworzyc okna zostalo z bankietu mnostwo sera francuskiego, wiec kazdy dostal po takim koszyku
ja nie tykam ich ale moj tz to pasjonat tych serowmowie wam zasmrodzilo mi cala chate
uwielbiam sery ple郾iowe

Dbam o siebie
od marca 獞icz brzuch i po郵adki

snowhitee jest offline  
Stary 2012-01-22, 10:48   #2613
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Poka wiadomo嗆
nie wiem czy nie lepiej by這by Ci 獞iczy tak po po逝dniu chocia a nie z rana no bo w ci庵u dnia si je i je to 獞icz帷 chocia to spalasz a po nocy to co masz spala wszystko co mia這 to si od這zy這 przez noc
ale ja nie 獞icz po to, 瞠by co spala, tylko 瞠by mi窷nie wzmocni nie zale篡 mi na kaloryferze na brzuchu czy stalowych po郵adkach nie mam bebzuna i wielkiej dupy

a i w豉郾ie 獞iczenia poranne lepiej i tak wp造waj na spalanie i metabolizm chocia mi na tym nie zale篡

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2012-01-22 o 10:53
kitkulka jest offline  
Stary 2012-01-22, 10:59   #2614
snowhitee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 194

Cytat:
ale ja nie 獞icz po to, 瞠by co spala, tylko 瞠by mi窷nie wzmocni nie zale篡 mi na kaloryferze na brzuchu czy stalowych po郵adkach nie mam bebzuna i wielkiej dupy

a i w豉郾ie 獞iczenia poranne lepiej i tak wp造waj na spalanie i metabolizm chocia mi na tym nie zale篡
okej okeeej tak tylko napisa豉m swoje przemy郵enia, by mo瞠 niezbyt trafne mi na kaloryferze r闚nie nie zale篡 rano podobno najlepiej jest schudn望

Dbam o siebie
od marca 獞icz brzuch i po郵adki

snowhitee jest offline  
Stary 2012-01-22, 11:07   #2615
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Poka wiadomo嗆
okej okeeej tak tylko napisa豉m swoje przemy郵enia, by mo瞠 niezbyt trafne mi na kaloryferze r闚nie nie zale篡 rano podobno najlepiej jest schudn望
ja si pas wczoraj waga pokaza豉 mi 55 kg wi璚 uskuteczniam ob瘸rstwo
kitkulka jest offline  
Stary 2012-01-22, 11:12   #2616
efcia90
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 253

Cytat:
Napisane przez novelove Poka wiadomo嗆
Efcia
To takie zwyk貫 wyciskanie?
Zwymiotowa豉bym komu obcemu na twarz,gdybym musia豉 wyciska o.O
Tak
Ja to uwielbiam

Cytat:

i na czym to polega?
W wielkim skr鏂ie:
- nak豉dasz maseczk rozpulchniaj帷
- robisz par闚k (po prostu na twarz 豉dujesz par wodn przez kilka minut by j 'rozpulchni')
- zmywasz
- wyciskasz wszystko 豉dnie po kolei, ka盥y najmniejszy zask鏎niaczek
- nak豉dasz mask 軼i庵aj帷 by 'zamkn望' twarz
wsio
Stary 2012-01-22, 11:13   #2617
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez efcia90 Poka wiadomo嗆
W wielkim skr鏂ie:
- nak豉dasz maseczk rozpulchniaj帷
- robisz par闚k (po prostu na twarz 豉dujesz par wodn przez kilka minut by j 'rozpulchni')
- zmywasz
- wyciskasz wszystko 豉dnie po kolei, ka盥y najmniejszy zask鏎niaczek
- nak豉dasz mask 軼i庵aj帷 by 'zamkn望' twarz
wsio
o nieee nie chc si sama babra, bo narobi sobie jakich dziur i blizn, tym razem wol, 瞠by kto zaj掖 si mn porz康nie
kitkulka jest offline  
Stary 2012-01-22, 11:16   #2618
efcia90
Zadomowienie

Cytat:
o nieee nie chc si sama babra, bo narobi sobie jakich dziur i blizn, tym razem wol, 瞠by kto zaj掖 si mn porz康nie
Ale jak najbardziej mo瞠sz to zrobi u kosmetyczki, jak by豉m na praktykach klientki bardzo cz瘰to wybiera造 ten spos鏏 na pozbycie si niedoskona這軼i na twarzy nie jest to zbyt przyjemne, bo to ok. 30min wyciskania, ale wg mnie jest skuteczne i niedrogie
Stary 2012-01-22, 11:17   #2619
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Ale jak najbardziej mo瞠sz to zrobi u kosmetyczki, jak by豉m na praktykach klientki bardzo cz瘰to wybiera造 ten spos鏏 na pozbycie si niedoskona這軼i na twarzy nie jest to zbyt przyjemne, bo to ok. 30min wyciskania, ale wg mnie jest skuteczne i niedrogie
p鎩d jutro do salonu i zapytam co mi polecaj

w sumie kiedy by豉m na takim oczyszczaniu twarzy, przypomnia這 mi si by豉m zadowolona
i to tak pomaga na zask鏎niki?
a te mikrodermabrazje diamentowe i inne cuda to na co to?

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2012-01-22 o 11:20
kitkulka jest offline  
Stary 2012-01-22, 11:20   #2620
efcia90
Zadomowienie

Cytat:
p鎩d jutro do salonu i zapytam co mi polecaj
I tak my郵 b璠zie najlepiej, b璠zie mo積a od razu zobaczy jak masz cer i stan sk鏎y i by mo瞠 nawet wyciskanie nie b璠zie potrzebne
Stary 2012-01-22, 11:26   #2621
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
I tak my郵 b璠zie najlepiej, b璠zie mo積a od razu zobaczy jak masz cer i stan sk鏎y i by mo瞠 nawet wyciskanie nie b璠zie potrzebne
a jeszcze edytowa豉m poprzedni post... jakby mog豉
kitkulka jest offline  
Stary 2012-01-22, 11:30   #2622
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

nie polecalabym wyciskania pryszczy sa inne zabiegi niz ten sredniowieczny juz to najbardziej drastyczny sposob oczyszczanie twarzy
od siebie moge polecic
-mikrodermabrazje lub zabiegi mezoterapii beziglowej lub ultradzwiekami
-kwasyAHA najlepiej mlekowym
-piling kawitacyjny czyli najczesciej wybierany usuwa sebum i zaskorniki
ale na wyciskanie u kosmetyczni bym sie nie zgodzila to zawsze wiaze sie z powstaniem blizn , dlatego powstalo tyle zabiegow

wogole powiem wam ze jestem w szoku ,bo tu w salonach nie ma wyciskania pryszczy ,skoro sa rozna zabiegi ??

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2012-01-22 o 11:31
caskada jest offline  
Stary 2012-01-22, 11:32   #2623
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
nie polecalabym wyciskania pryszczy sa inne zabiegi niz ten sredniowieczny juz to najbardziej drastyczny sposob oczyszczanie twarzy
od siebie moge polecic
ale na wyciskanie u kosmetyczni bym sie nie zgodzila to zawsze wiaze sie z powstaniem blizn , dlatego powstalo tyle zabiegow
no na takim wyciskaniu twarzy by豉m z 7 lat temu, twarz by豉 豉dnie oczyszczona, blizn po tym nie mam, ale przez ca造 weekend z domu nie mog豉m wyj嗆, bo taka by豉m czerwona

a mikrodermabrazja co robi? mi zale篡 w豉郾ie na tym sebum i zask鏎nikach

edit: ju poczyta豉m o tej mikro nie wiem, p鎩d jutro do salonu i zapytam, tak jak m闚i豉m

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2012-01-22 o 11:41
kitkulka jest offline  
Stary 2012-01-22, 11:41   #2624
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
no na takim wyciskaniu twarzy by豉m z 7 lat temu, twarz by豉 豉dnie oczyszczona, blizn po tym nie mam, ale przez ca造 weekend z domu nie mog豉m wyj嗆, bo taka by豉m czerwona

a mikrodermabrazja co robi? mi zale篡 w豉郾ie na tym sebum i zask鏎nikach
mowiac w skrocie -wielkim skrocie
zluszcza skore warstwa po warstwie kosmetyczka po buzi jedzi ci taka glowica i "zdziera" skore zabieg bezbolesny ale trzeba powtorzyc zalezy jak zanieszczyszona masz buzie tzn same zaskorniki blizny czy wglebienia...jesli same zaskorniki to podejrzewam z 2-3 zabiegi ale to oceni kosmetyczka ja tak na oko tylko pisze po zabiegu mozna smialo smigac i wrocic do normalnego zycia bo buzia moze byc tylko lekko zaczerwieniona a nastepnego dnia nie ma sladu

ale wyciskanie o nieee kitka moze trafilas na dobra kosmetyczke ale moj brat kiedys dostal zakazenia po takim wyciskaniu bo gniotla mu ropne zmiany zero pojecia dzis oczywiscie brat ma lekkie blizny w postaci czerwonych plamek ktore w zaleznosci od temperaturu siniejato musi usunac mechanicznie
Stary 2012-01-22, 11:45   #2625
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 759

Cytat:
od siebie moge polecic

wogole powiem wam ze jestem w szoku ,bo tu w salonach nie ma wyciskania pryszczy ,skoro sa rozna zabiegi ??
To nie jest wyciskanie pryszczy Wyprysk闚 si absolutnie nie rusza, z jednego najwa積iejszego powodu - mo積a je rozsia po ca貫j twarzy... wszystkie takie aktywne zmiany si zabezpiecza. Chodzi o oczyszczenie rozszerzonych por闚 sk鏎y z zanieczyszcze i ich zamkni璚ie.
I uwierz mi 瞠 w wielu przypadkach to nadal jest jedyny spos鏏 瞠by si tego pozby chocia na chwile bo nic innego nie dzia豉.
Ja to wszystko przerobi豉m, na sobie, na kole瘸nkach, na klientkach i powiem tak: peeling kawitacyjny to strata pieni璠zy, to jest naprawde bardzo delikatne, jest w stanie mo瞠 i co tam oczy軼i ale napewno nie do jakiego zadowalaj帷ego stanu. To ma bardziej na celu z逝szczenie zrogowacia貫go nask鏎ka i to bardzo delikatne. Jak kto ma wi瘯sze problemy z zask鏎nikami to w zyciu mu co takiego nie pomo瞠.
Kwasy owszem, s 鈍ietne, super rozja郾iaj twarz, przebarwienia, ja np glikol uwielbiam. Daje kopa. Ale zask鏎nik闚 ktore mocno w porach siedz nie rusz... Sp造c je co najwy瞠j, troche zmniejsz ale te nie jako rewelacyjnie.
Z tych zabieg闚 najwi璚ej daje na pewno mikrodermabrazja, ma najwi瘯sz moc je郵i chodzi o takie mechaniczne z逝szczanie (kwasy to zupe軟ie inna kategoria), ale mi np te nie usun窸a zask鏎nik闚, u niekt鏎ych owszem, ale wtedy kiedy by造 do嗆 p造tko umiejscowione.

Nie ma co tak sie ba oczyszczania bo dobra, do鈍iadczona kosmetyczna/kosmetolog z odpowiedni wiedz nigdy nam krzywdy nie zrobi... Ja mia豉m takie oczyszczanie robione nie raz i blizny nie mam 瘸dnej, a 瘸den inny zabieg nie usun掖 mi zask鏎nik闚 w takim stopniu = ca趾owicie.

A mezoterapia to jest zupe軟ie inny rodzaj zabiegu... to jest zabieg przede wszystkim na uj璠rnienie, napi璚ie sk鏎y, poprawienie ukrwienia a nie na oczyszczenie
Ultrad德i瘯i tez nic nie dadza, na nich oparty jest peeling kawitacyjny, kt鏎y jak pisa豉m jest bardzo delikatny.
To s zabiegi kt鏎ych cel jest zupe軟ie inny.

A i Kitka jakbys sie decydowa豉 np na kwasy albo mikro to pamietaj zeby na dworzu nie by這 mrozu tylko troszke cieplej... no i na pewno musisz mie odst瘼 mi璠zy twoim wyjazdem a tymi zabiegami.

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2012-01-22 o 11:47
czekoladowoo jest offline  
Stary 2012-01-22, 11:59   #2626
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka wiadomo嗆
To nie jest wyciskanie pryszczy Wyprysk闚 si absolutnie nie rusza, z jednego najwa積iejszego powodu - mo積a je rozsia po ca貫j twarzy... wszystkie takie aktywne zmiany si zabezpiecza. Chodzi o oczyszczenie rozszerzonych por闚 sk鏎y z zanieczyszcze i ich zamkni璚ie.
I uwierz mi 瞠 w wielu przypadkach to nadal jest jedyny spos鏏 瞠by si tego pozby chocia na chwile bo nic innego nie dzia豉.
Ja to wszystko przerobi豉m, na sobie, na kole瘸nkach, na klientkach i powiem tak: peeling kawitacyjny to strata pieni璠zy, to jest naprawde bardzo delikatne, jest w stanie mo瞠 i co tam oczy軼i ale napewno nie do jakiego zadowalaj帷ego stanu. To ma bardziej na celu z逝szczenie zrogowacia貫go nask鏎ka i to bardzo delikatne. Jak kto ma wi瘯sze problemy z zask鏎nikami to w zyciu mu co takiego nie pomo瞠.
Kwasy owszem, s 鈍ietne, super rozja郾iaj twarz, przebarwienia, ja np glikol uwielbiam. Daje kopa. Ale zask鏎nik闚 ktore mocno w porach siedz nie rusz... Sp造c je co najwy瞠j, troche zmniejsz ale te nie jako rewelacyjnie.
Z tych zabieg闚 najwi璚ej daje na pewno mikrodermabrazja, ma najwi瘯sz moc je郵i chodzi o takie mechaniczne z逝szczanie (kwasy to zupe軟ie inna kategoria), ale mi np te nie usun窸a zask鏎nik闚, u niekt鏎ych owszem, ale wtedy kiedy by造 do嗆 p造tko umiejscowione.

Nie ma co tak sie ba oczyszczania bo dobra, do鈍iadczona kosmetyczna/kosmetolog z odpowiedni wiedz nigdy nam krzywdy nie zrobi... Ja mia豉m takie oczyszczanie robione nie raz i blizny nie mam 瘸dnej, a 瘸den inny zabieg nie usun掖 mi zask鏎nik闚 w takim stopniu = ca趾owicie.

A mezoterapia to jest zupe軟ie inny rodzaj zabiegu... to jest zabieg przede wszystkim na uj璠rnienie, napi璚ie sk鏎y, poprawienie ukrwienia a nie na oczyszczenie
Ultrad德i瘯i tez nic nie dadza, na nich oparty jest peeling kawitacyjny, kt鏎y jak pisa豉m jest bardzo delikatny.
To s zabiegi kt鏎ych cel jest zupe軟ie inny.

A i Kitka jakbys sie decydowa豉 np na kwasy albo mikro to pamietaj zeby na dworzu nie by這 mrozu tylko troszke cieplej... no i na pewno musisz mie odst瘼 mi璠zy twoim wyjazdem a tymi zabiegami.
dzi瘯i Czeko chc i嗆 w przysz造 weekend a wyje盥瘸m 26 lutego, wi璚 chyba miesi帷 czasu wystarczy?
czyli mikro, kwasy albo zwyk貫 oczyszczanie hmm... zapytam jutro, p鎩d z moj g瑿 i b璠 si radzi. Zask鏎nik闚 troch mam na brodzie i za nic w 鈍iecie nie chc znikn望
kitkulka jest offline  
Stary 2012-01-22, 12:04   #2627
caskada
Zakorzenienie

czeko tak jak opisalam wyzej

tutaj nie ma zabiegu wyciskania pryszczy niewiem skad to sie bierze jeszcze w pl i sa zabiegi gleboko dzialajace w skorze napewno w stopniu do kilku zabiegow ,ktore pozwola wywalic zaskornika ..wyciskanie gniecenie skory jest naprawde starym zabiegiem no i najtanszymale wiekszosc kobiet decyduje sie jednak na mikro niz na duszenie skory..
mam znajoma kosmetyczke ktora ma salon wiec takie tematy sa mi znane i sama nie raz mialam robione te zabiegi ktore wyzej opisalam

kiedys mialam zakazenie skory na buzi spowodowane uzywanie samoopalacza i tylko te zabiegi pomogly mi wyjsc bez sladu ..

a na mezoterapie jestem juz zapisana na wiosne siorka mnie namowila bo ostatnio robila takie zabiegi na praktykach

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2012-01-22 o 12:08
caskada jest offline  
Stary 2012-01-22, 12:10   #2628
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 24 759

Cytat:
czeko tak jak opisalam wyzej

tutaj nie ma zabiegu wyciskania pryszczy niewiem skad to sie bierze jeszcze w pl i sa zabiegi gleboko dzialajace w skorze napewno w stopniu do kilku zabiegow ,ktore pozwola wywalic zaskornika ..wyciskanie gniecenie skory jest naprawde starym zabiegiem no i najtanszymale wiekszosc kobiet decyduje sie jednak na mikro niz na duszenie skory..
mam znajoma kosmetyczke ktora ma salon wiec takie tematy sa mi znane i sama nie raz mialam robione te zabiegi ktore wyzej opisalam
Ehh zask鏎nik to nie pryszcz
Dla ka盥ej sk鏎y zabieg dobiera sie indywidualnie w zalezno軼i od potrzeb, uwierz mi 瞠 jak kto ma t逝st, grub sk鏎e, i g喚bokie zask鏎niki to mo瞠sz mu te zabiegi robic i robi a zask鏎nik闚 nie usunie. Sama u takich os鏏 zabiegi robi豉m i widzia豉m rezultaty.
Sk鏎y nawet nie trzeba dusi, wystarczy mie specjalny przyrz康, kt鏎ym si nie dusi a zask鏎niki wy豉膨, sama mam co takiego, pomocne bardzo.

Peeling kawitacyjny jest delikatnym zabiegiem i to nam nawet ostatnio m闚i豉 pani kosmetolog z 20 kilku letnim sta瞠m.

Mikro i kwasy na oczyszczanie oczywi軼ie, ale nie mezoterapia i ultrad德i瘯i To s 鈍ietne zabiegi i ka盥emu polece, ale z zupelnie innym celem.

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
dzi瘯i Czeko chc i嗆 w przysz造 weekend a wyje盥瘸m 26 lutego, wi璚 chyba miesi帷 czasu wystarczy?
czyli mikro, kwasy albo zwyk貫 oczyszczanie hmm... zapytam jutro, p鎩d z moj g瑿 i b璠 si radzi. Zask鏎nik闚 troch mam na brodzie i za nic w 鈍iecie nie chc znikn望
Zawsze jak p鎩dziesz i zdecydujesz si na to zwyk貫 oczyszczanie to mo瞠sz zaznaczy 瞠 np chcesz tylko t okre郵on partie, albo 瞠 tylko zask鏎niki otwarte (te czarne, widoczne), bo zamkni皻e np trzeba otworzy igie趾, a to ju nie ka盥emu odpowiada. Po tym zostaje ma造 郵ad, ale szybko schodzi.

A miesi帷 spokojnie starczy jesli to b璠zie jeden zabieg Tylko m闚ie - wrazie co, na mr霩 uwa瘸
czekoladowoo jest offline  
Stary 2012-01-22, 12:14   #2629
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Ehh zask鏎nik to nie pryszcz
Dla ka盥ej sk鏎y zabieg dobiera sie indywidualnie w zalezno軼i od potrzeb, uwierz mi 瞠 jak kto ma t逝st, grub sk鏎e, i g喚bokie zask鏎niki to mo瞠sz mu te zabiegi robic i robi a zask鏎nik闚 nie usunie. Sama u takich os鏏 zabiegi robi豉m i widzia豉m rezultaty.
Sk鏎y nawet nie trzeba dusi, wystarczy mie specjalny przyrz康, kt鏎ym si nie dusi a zask鏎niki wy豉膨, sama mam co takiego, pomocne bardzo.

Peeling kawitacyjny jest delikatnym zabiegiem i to nam nawet ostatnio m闚i豉 pani kosmetolog z 20 kilku letnim sta瞠m.

Mikro i kwasy na oczyszczanie oczywi軼ie, ale nie mezoterapia i ultrad德i瘯i To s 鈍ietne zabiegi i ka盥emu polece, ale z zupelnie innym celem.

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Zawsze jak p鎩dziesz i zdecydujesz si na to zwyk貫 oczyszczanie to mo瞠sz zaznaczy 瞠 np chcesz tylko t okre郵on partie, albo 瞠 tylko zask鏎niki otwarte (te czarne, widoczne), bo zamkni皻e np trzeba otworzy igie趾, a to ju nie ka盥emu odpowiada. Po tym zostaje ma造 郵ad, ale szybko schodzi.

A miesi帷 spokojnie starczy jesli to b璠zie jeden zabieg Tylko m闚ie - wrazie co, na mr霩 uwa瘸
zask鏎niki niestety mam chyba te gorsze, totalnie pod sk鏎, bia貫 tzn. wycisn望 je si da, ale jak wycisn to i tak powracaj, wi璚 na co mi to, sama sobie krzywdy wol nie robi, bo si na tym nie znam.
Mam nadziej, 瞠 za tydzie mrozu nie b璠zie, ale mam kawa貫czek do salonu kosmetycznego, dos這wnie 200 m opatul twarz szalikiem i schowam si w domu
kitkulka jest offline  
Stary 2012-01-22, 12:15   #2630
caskada
Zakorzenienie

zaskorniki tez usuwam zwlaszcza z okolic nosa u znajomej
na zaskorniki mialam robiony piling migdalowy po ktorym kosmetyczka jakas szpatulka przyciskajac ja do skory zbierala te zanieczyszczenia
Stary 2012-01-22, 12:23   #2631
efcia90
Zadomowienie

Czeko wszystko 豉dnie wyja郾i豉
mikrodermabrazja, zw豉szcza diamentowa jest najdelikatniejsza, przeznaczona do cery bardzo delikatnej. Mnie osobi軼ie mikrodermabrazja niewiele pomog豉, to jest bardziej z逝szczanie nask鏎ka, zask鏎nik闚 si po tym nie pozby豉m, a mam ich naprawd du穎, na ca造m nosie i brodzie.
Jestem uparta i polecam oczyszczanie do takiego problemu, ale oczywi軼ie u sprawdzonej kosmetyczki.

P.S. Laseczki wstawi豉m zdj璚ie mojej skromnej twarzy do albumu, mo瞠cie doradzi, czy pasowa造by mi jakiekolwiek odcienie rudego ?
Nie zwracajcie uwagi na m鎩 w☠☠☠☠iony wyraz twarzy

Edytowane przez efcia90
Czas edycji: 2012-01-22 o 12:24
efcia90 jest offline  
Stary 2012-01-22, 12:24   #2632
infatuated
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 544

Hej

Kitka-na takie zask鏎niki to z do鈍iadczenia polecam oczyszczanie mechaniczne
ale oczywi軼ie przeprowadzone odpowiednio nic innego nie daje takich efekt闚 w kr鏒kim czasie-po 2 dniach jak wszystko si unormuje na buzi to jest super pi瘯nie tylko wa積e jest w豉sciwe zakonczenie ca貫go zabiegu, czyli jaka maska zamykaj帷a, potem te 豉godz帷a(ja mia豉m z alg) i babeczka mi te jezdzi豉 darsonvalem
a peeling kawitacyjny to sam nic nie daje, zwykle mia豉m na rozpocz璚ie zabiegu, jako zwyk造 peeling mikro na zask鏎niki te nie bardzo, bo zbyt powierzchniowo dzia豉

a czym przyciemniasz, bo nie mog豉m znalezc?
infatuated jest offline  
Stary 2012-01-22, 12:26   #2633
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
mikrodermabrazja, zw豉szcza diamentowa jest najdelikatniejsza, przeznaczona do cery bardzo delikatnej. Mnie osobi軼ie mikrodermabrazja niewiele pomog豉, to jest bardziej z逝szczanie nask鏎ka, zask鏎nik闚 si po tym nie pozby豉m, a mam ich naprawd du穎, na ca造m nosie i brodzie.
Jestem uparta i polecam oczyszczanie do takiego problemu, ale oczywi軼ie u sprawdzonej kosmetyczki.

P.S. Laseczki wstawi豉m zdj璚ie mojej skromnej twarzy do albumu, mo瞠cie doradzi, czy pasowa造by mi jakiekolwiek odcienie rudego ?
ale jeste 豉dna i jakie oczy du瞠
w rudym jako Ci nie widz

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Poka wiadomo嗆
Hej

ale oczywi軼ie przeprowadzone odpowiednio nic innego nie daje takich efekt闚 w kr鏒kim czasie-po 2 dniach jak wszystko si unormuje na buzi to jest super pi瘯nie tylko wa積e jest w豉sciwe zakonczenie ca貫go zabiegu, czyli jaka maska zamykaj帷a, potem te 豉godz帷a(ja mia豉m z alg) i babeczka mi te jezdzi豉 darsonvalem
a peeling kawitacyjny to sam nic nie daje, zwykle mia豉m na rozpocz璚ie zabiegu, jako zwyk造 peeling mikro na zask鏎niki te nie bardzo, bo zbyt powierzchniowo dzia豉

te my郵 o tym oczyszczaniu teraz jak dwie nasze wiza穎we kosmetyczki radz i jeszcze Ty to ju w og鏊e aaa i doczyta豉m, 瞠 w salonie, do kt鏎ego chc p鎩嗆 na oczyszczanie - te robi z mask algow
nie wiem jeszcze czym przyciemni, czekam na opini Bunny my郵a豉m nad t Lond 鈍ietlany blond 18 ale nie wiem jak i czy mi wyjdzie taki kolor a taki w豉郾ie bym chcia豉 nie wiem czym go uzyska

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2012-01-22 o 12:27
kitkulka jest offline  
Stary 2012-01-22, 12:30   #2634
efcia90
Zadomowienie

Cytat:
Hej

Zgadzam si Oczyszczanie mimo, 瞠 staro鈍ieckie jest najlepsze D'arsonval chyba zawsze jest u篡wany po zabiegu, przynajmniej powinien, ale nie lubi tego Najwa積iejsze, 瞠by sk鏎a by豉 ca趾owicie sucha, babka na zaj璚iach opowiada豉 nam, jak dziewczyna nie osuszy豉 ca趾owicie sk鏎y klientki i spali豉 jej twarz masakra..

Cytat:
w rudym jako Ci nie widz

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

te my郵 o tym oczyszczaniu teraz jak dwie nasze wiza穎we kosmetyczki radz i jeszcze Ty to ju w og鏊e
Dzi瘯uj naprawd nieee ? Tak mi si podoba ten nowy Garnier

M闚i, przejd si do swojej kosmetyczki, ona b璠zie mog豉 wymaca Ci twarz i zdecydowa, co b璠zie najlepsze
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P59207-6.35-pack.jpg (17,8 KB, 20 za豉dowa)
Stary 2012-01-22, 12:30   #2635
Maylin
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 260

Cytat:
hehe co w tym jest, bo rzeczywi軼ie cz瘰to myj r璚e i za ka盥ym razem smaruj kremem
a wi璚 mo瞠my sobie poda 'blad r瘯'

Cytat:
Napisane przez karinaa23 Poka wiadomo嗆
Kitka w豉郾ie jakie kilkana軼ie dni temu kupi豉m konkretnie t farb z Londy i wypr鏏owa豉m na jednym pasemku, trzyma豉m 15 minut i wysz造 siwe jak cholera (farb odda豉m mamie, mo瞠 u niej b璠zie lepszy efekt), z tym, 瞠 ja ca貫 mam rozja郾iane to pewnie dlatego. Mia豉m wstawi zdj璚ie, ale ci庵le nie mam kabla a pasemko w po這wie si zmy這.

Ja te planuj je przyciemni, ale my郵a豉m dok豉dnie o takim kolorze:
郵iczny!

Cytat:
Napisane przez NATALA5214 Poka wiadomo嗆
Mam pytanko:
Czy ten blond z Wellaton wyjdzie na moich w這sach jak blond ?( w sensie czy nie wyjdzie rudy,czego absolutnie bym nie chcia豉)
najlepiej zr鏏 test bo jednak na ca貫 w這sy musisz po這篡, a po co Ci nieprzyjemne niespodzianki

Cytat:
Napisane przez aniolek99 Poka wiadomo嗆
Pijesz moze sok marchewkowy ?
Dobra ,aleskoromasz naturalnie ciemny blond to ma這 mozliwe zebys byla taka ciemna
ale bzdura... Ja jestem ciemna blondynka z mega blad sk鏎, m鎩 m捫 brunet z ciemn karnacj, a nasza c鏎eczka jest blondyneczk o odcieniu sk鏎y co pomi璠zy nami, a do tego po tacie odziedziczy豉 opalanie si w moment - pomimo wysokich filtr闚... Wi璚 wszystko jest mo磧iwe.

Cytat:
i ja te jestem blada, ale mo積a by BLADYM i BLADYM, zale篡 w jakim odcieniu ma si sk鏎
o!

Cytat:
Je郵i mog si wtr帷i poleci豉bym Ci oczyszczanie mechaniczne, ale mog by nieobiektywna bo uwielbiam to robi (komu)

Cytat:
wsp馧czuj smrodku
m鎩 t盧ik te uwielbia.

Cytat:
no w豉郾ie, ja by豉m na oczyszczaniu daaawno, prawie 5 lat temu przed swoim 郵ubem, nie mia豉m 瘸dnych wyprysk闚, a ca造 zabieg polega jedynie na oczyszczeniu i zamkni璚iu por闚, efekt super, a pory prawie niewidoczne. Potem bardzo d逝go chodzi豉m na masa瞠 twarzy i dekoltu i powiem Wam, 瞠 efekty by造 boskie.
Wi璚 je瞠li Kitka nie masz du篡ch zmian (a z fotek wynika, 瞠 nie masz) to polecam to co wy瞠j opisa豉m

Dzie doberek
Chodz z k徠a w k徠 i zastanawiam si czy robi odrost dzisiaj.
Co mi weny brak
Maylin jest offline  
Stary 2012-01-22, 12:31   #2636
201605091007
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 2 135

Cze嗆 dziewczyny!
czytam Was regularnie, ale jeszcze si nie wypowiada豉m
mam pytanie, czy mo瞠cie poleci mi jakie oleje do w這s闚, po kt鏎ych farba nie zrudzieje/nie z鄴趾nie? od lat stosowa豉m olejek rycynowy, ale ostatnio paskudnie zmieni mi kolor...

w這sy mam farbowane, aktualnie kolor jest na poziomie 10 (tzn farba to poziom 10, ale aktualnie nie wiem czy po olejku kolor nie sciemnial...)
201605091007 jest offline  
Stary 2012-01-22, 12:33   #2637
efcia90
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Maylin Poka wiadomo嗆
R騜ne s zboczenia, zreszt kto musi chyba to robi, nie ?
Stary 2012-01-22, 12:35   #2638
infatuated
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 544

Cytat:

Nie zwracajcie uwagi na m鎩 w☠☠☠☠iony wyraz twarzy
w tym obecnym 郵icznie wygl康asz, ja bym nie zmienia豉
Cytat:
w rudym jako Ci nie widz

te my郵 o tym oczyszczaniu teraz jak dwie nasze wiza穎we kosmetyczki radz i jeszcze Ty to ju w og鏊e aaa i doczyta豉m, 瞠 w salonie, do kt鏎ego chc p鎩嗆 na oczyszczanie - te robi z mask algow
nie wiem jeszcze czym przyciemni, czekam na opini Bunny my郵a豉m nad t Lond 鈍ietlany blond 18 ale nie wiem jak i czy mi wyjdzie taki kolor a taki w豉郾ie bym chcia豉 nie wiem czym go uzyska
ja polecam serdecznie, bo kiedy si troche u瞠ra豉m z tymi zask鏎nikami teraz juz problem mina a i na noc uzywam tego serum http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,38...purifiant.html kt鏎e zapobiega temu cholerstwu
豉dny ten kolorek z londy ale raczej Ci nie przyciemni, bo ma 9% zobaczymy co Bunny doradzi
infatuated jest offline  
Stary 2012-01-22, 12:41   #2639
efcia90
Zadomowienie

Cytat:
w tym obecnym 郵icznie wygl康asz, ja bym nie zmienia豉

ja polecam serdecznie, bo kiedy si troche u瞠ra豉m z tymi zask鏎nikami teraz juz problem mina a i na noc uzywam tego serum http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,38...purifiant.html kt鏎e zapobiega temu cholerstwu
豉dny ten kolorek z londy ale raczej Ci nie przyciemni, bo ma 9% zobaczymy co Bunny doradzi
To nie zmieniam

Aa tak瞠 polecam te serum z Biodermy Og鏊nie polecam kosmetyki z tej firmy
Stary 2012-01-22, 12:42   #2640
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Zgadzam si Oczyszczanie mimo, 瞠 staro鈍ieckie jest najlepsze D'arsonval chyba zawsze jest u篡wany po zabiegu, przynajmniej powinien, ale nie lubi tego Najwa積iejsze, 瞠by sk鏎a by豉 ca趾owicie sucha, babka na zaj璚iach opowiada豉 nam, jak dziewczyna nie osuszy豉 ca趾owicie sk鏎y klientki i spali豉 jej twarz masakra..

Dzi瘯uj naprawd nieee ? Tak mi si podoba ten nowy Garnier

M闚i, przejd si do swojej kosmetyczki, ona b璠zie mog豉 wymaca Ci twarz i zdecydowa, co b璠zie najlepsze
OMG, jakby mi jaka spali豉 twarz to sama wrzuci豉bym j na stos

aaaa taki kolorek, pi瘯ny taki to w sumie m鏬豚y pasowa my郵a豉m, 瞠 bardziej rudy, miedziany, ognisty ale ten jest 郵iczny
Cytat:
Napisane przez Maylin Poka wiadomo嗆
a wi璚 mo瞠my sobie poda 'blad r瘯'

郵iczny!

najlepiej zr鏏 test bo jednak na ca貫 w這sy musisz po這篡, a po co Ci nieprzyjemne niespodzianki

ale bzdura... Ja jestem ciemna blondynka z mega blad sk鏎, m鎩 m捫 brunet z ciemn karnacj, a nasza c鏎eczka jest blondyneczk o odcieniu sk鏎y co pomi璠zy nami, a do tego po tacie odziedziczy豉 opalanie si w moment - pomimo wysokich filtr闚... Wi璚 wszystko jest mo磧iwe.

o!

wsp馧czuj smrodku
m鎩 t盧ik te uwielbia.

no w豉郾ie, ja by豉m na oczyszczaniu daaawno, prawie 5 lat temu przed swoim 郵ubem, nie mia豉m 瘸dnych wyprysk闚, a ca造 zabieg polega jedynie na oczyszczeniu i zamkni璚iu por闚, efekt super, a pory prawie niewidoczne. Potem bardzo d逝go chodzi豉m na masa瞠 twarzy i dekoltu i powiem Wam, 瞠 efekty by造 boskie.
Wi璚 je瞠li Kitka nie masz du篡ch zmian (a z fotek wynika, 瞠 nie masz) to polecam to co wy瞠j opisa豉m

Dzie doberek
Chodz z k徠a w k徠 i zastanawiam si czy robi odrost dzisiaj.
Co mi weny brak
te pierwszy raz s造sza豉m takie bzdury najlepiej jest co oceni po zobaczeniu jednej fotki, a p騧niej co komu wpiera

kochana, nie mam du篡ch zmian na twarzy, tylko te zask鏎niki dobijaj帷e mnie nawet jak si skusz i wycisn to na drugi dzie mam znowu
Cytat:
Napisane przez M917 Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny!
czytam Was regularnie, ale jeszcze si nie wypowiada豉m
mam pytanie, czy mo瞠cie poleci mi jakie oleje do w這s闚, po kt鏎ych farba nie zrudzieje/nie z鄴趾nie? od lat stosowa豉m olejek rycynowy, ale ostatnio paskudnie zmieni mi kolor...

w這sy mam farbowane, aktualnie kolor jest na poziomie 10 (tzn farba to poziom 10, ale aktualnie nie wiem czy po olejku kolor nie sciemnial...)
http://blogblondbunny.blogspot.com/2...lejowanie.html

tu masz 豉dnie opisane oleje, wybierz co dla siebie
kitkulka jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
blond, farbowanie wlos闚, jasny blond, w這sy blond

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:26.