Suche, po豉mane w這sy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2007-05-11, 16:54   #1
gosiulka0072
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Unhappy

Blagam o pomoc!!! suche,matowe wlosy

Witam, mam straszny problem z moimi wlosami. Od zawsze byly cienkie i robilo mi sie siano, glownie przez to ze przez 7 lat farbowalam wlosy na blond czesto sama ( z natury jestem ciemna myszowata blondynka). Jakis czas temu zaprzestalam farbowania na blond i stan wlosow zdecydowanie mi sie poprawil. Postanowilam zafarbowac na ciemniejszy kolor, poniewaz blond mi sie juz opatrzyl. Poszlam do profesjonalnej fryzjerki, ktora mi nalozyla super kolorek, wlosy byly lsniace jak nigdy, bylam bardzo zadowolona ze stanu moich wlosow. Zabieg powtorzylam jeszcze raz po 2 tygodniach poniewaz strasznie kolor mi sie zmyl, prawie rude mialam. Znowu wlosy byly blyszczace. Kolor znow sie wyplukal (wlosy byly caly czas blyszczace), wiec postanowilam zaoszczedzic;/ Kupilam farbe Garniera Belle Color i..... tak wysuszylam sobie wlosy ze jestem zalamana. Kolor szatyn wyszedl prawie czarny. Powoli mi sie zmywa, ale strasznie suche mam wlosy(( Uzywam masek, olejku rycynowego, ale nie wiem czy to pomoze, wlosy sa takie matowe Mam pytanie, otoz czy gdybym udala sie do tej fryzjerki, ktora uzywa naprawde dobrych farb to czy wlosy nabralyby ponownie blasku?Oczywiscie rozwazam taka wizyte za miesiac. Chcialabym miec jasny-sredni braz, czy jest to mozliwe? Czy wlosy jeszcze bardziej sie zniszcza? Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz.

[ !!!!!! Nigdy wiecej domowego farbowania!!!!!!!! ]
gosiulka0072 jest offline  
Stary 2007-05-11, 17:45   #2
Doris1981
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 43 129
Wpisy w blogu: 1
Dot.: Blagam o pomoc!!! suche,matowe wlosy

Mo瞠 troszk cierpliwo軼i i zamiast w farbowanie u fryzjerki zainwestuj w jakie zabiegi nawil瘸j帷e i polepszaj帷e stan w這s闚. Daj im odpocz望 2-3 miesi帷e! Na zniszczonych w這sach 瘸dna farba nie b璠zie pi瘯nie l郾i, najwy瞠j przez chwil po farbowaniu.
Doris1981 jest offline  
Stary 2007-05-11, 18:21   #3
gosiulka0072
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Dot.: suche,matowe wlosy

Dziekuje za porade. Troche tylko troszke sie martwie, ze ten kolor juz teraz mi sie tak latwo nie splucze i zostane czarna a przy przytrzymaniu wloskow na dluzszy czas zrobi mi sie okropny jasniejszy odrost Nie wiem co mi odbilo zeby probowac samej brac sie za koloryzacje. Teraz juz wiem ze warto czasem wiecej zaplacic, a nie teraz sie meczyc W ogole takie maski i intesywna regeneracja na dluzsza mete to przyniesie skutki? Bo ja juz powoli trace nadzieje ze moje wlosy kiedykolwiek beda znowu zdrowe i slniace
gosiulka0072 jest offline  
Stary 2007-05-11, 19:17   #4
Doris1981
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 43 129
Wpisy w blogu: 1
Dot.: suche,matowe wlosy

Ja akurat sama koloryzuj, kilka razy dekoloryzowa豉m, ale farbuj na 篡we kolory, wi璚 nawet jak co wyjdzie nie do ko鎍a i tak mam ubaw. Wida niekt鏎ym w這som mo積a fundowa takie wra瞠nia, a innym nie. Wszystko zale篡 te troch od zwyk貫go, g逝piego szcz窷cia. Ja si jako najbardziej ostatnio przekona豉m do L'Oreal (a dok豉dniej do Ferii) - nie mam po niej zwi瘯szonego wypadania w這s闚, w這ski 豉dne. Mo瞠 nie trzyma si w這s闚 super d逝go (oko這 miesi帷a) ale wida co za co.
Doris1981 jest offline  
Stary 2009-03-28, 22:13   #5
Czarna018
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 657
Question Suche w這sy :(

Mam suche w這sy. Stercz mi nad g這w :/ strasznie mnie to denerwuje.

Nie prostuje w這s闚 (z natury mam proste), nie u篡wam lakier闚, pianek itp

W這sy myje szamponem elseve do suchych i taka od篡wka nawil瘸j帷a (po ka盥ym myciu nak豉dam od篡wke bo inaczej jest koszmar).

Nie susze w這s闚 kiedy takk ale rzadko. Teraz zrezygnowa豉m my郵a豉m ze co si polepszy.

zawsze w這sy sp逝kuje zimn wod.

Farbuje w這sy na czarno...co p馧tora miesi帷a co dwa.

Dalej mam suche stercz帷e niewiem co ju zrobi...jakich u篡wa kosmetyk闚 ...

mo瞠 kto z was wie...mia taki problem. Upora si z nim ??

Dzi瘯i za odpowiedzi
Czarna018 jest offline  
Stary 2009-03-28, 23:06   #6
tootsie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 608
Dot.: Suche w這sy :(

wyszukiwarka si k豉nia

Jest obszerny w徠ek dot. suchych i zniszczonych w這s闚

tootsie jest offline  
Stary 2009-03-29, 12:49   #7
kaska222
Moderator

Wiadomo軼i: 6 515
Dot.: Suche w這sy :(

W酹ek zamykam.Prosze korzystac z wyszukiwarki.Tu masz linki.
W這sy zniszczone, suche, szorstkie–domowe sposoby, polecane kosmetyki–軼i庵awka

W這sy zniszczone , suche , szorstkie , spalone PORADY - W徠ek Zbiorczy

Pollena-Malwa, Studio Gloria, maska do wlosow suchych, zniszczonych i farbowanych

i forum Piel璕nacja w這s闚

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
kaska222 jest offline  
Stary 2009-04-15, 17:47   #8
SmallDaisy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 35
Suche, 豉mliwe i przet逝szczaj帷e si w這sy

Witajcie !
Mam do Was ogromn pro軸
Moje w這sy s suche, 豉mliwe i przet逝szczaj帷e si .
Czy mo瞠cie mi poleci jakie kosmetyki do ich piel璕nacji ?
Dodam, 瞠 farbowa豉m jej ju kilka razy oraz prostuj codziennie .
Interesuj mnie r騜nego rodzaju od篡wki, szampony itp.
Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc
SmallDaisy jest offline  
Stary 2009-04-15, 18:23   #9
tootsie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 608
Dot.: Suche, 豉mliwe i przet逝szczaj帷e si w這sy

wyszukiwarka si k豉nia!

Zanim za這篡sz nowy w徠ek upewnij si, 瞠 nikt wcze郾iej nie za這篡 w徠ku dot. tego samego tematu.

tootsie jest offline  
Stary 2009-04-15, 18:28   #10
SmallDaisy
Raczkowanie

Szuka豉m, ale nic nie znalaz豉m .
SmallDaisy jest offline  
Stary 2009-04-15, 21:37   #11
kaska222
Moderator

Zajrzyj na forum (klik) Piel璕nacja w這s闚
Znajdziesz tam wszystko na temat pielegnacji
W酹ek zamykam.

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
kaska222 jest offline  
Stary 2009-10-02, 12:54   #12
paro666
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Exclamation Suche,totalnie zniszczone i wypadajace wlosy krecone

Prosze o pomoc!
Moje piekne loki w ciagu trzech lat przeksztalcily sie w suche zniszone i matowe siano!
Nie kreca sie tak jak kiedys,wypadja i jest ich co raz mniej!!
Prosze o porade i dobor kosmetykow ktore ja uratuja i sprawia ze znowu beda piekne i lsniace.
Cena kosmetykow nie gra roli!
Prosze o pomoc!!
W tej chwili urzywam kosmetykow kerasrstese.
Szampon,maska plus krem.
Uzywalam tez kosmetykow johne frieda i loreal.
Moja szafka ugina sie pod ciezarem kosmetykow do wlosow a efektow nie widac!Co robic??
paro666 jest offline  
Stary 2009-10-02, 14:12   #13
baldissima
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 127
Dot.: Suche,totalnie zniszczone i wypadajace wlosy krecone

Nie chce Cie martwic, ale dla Twoich wlosow chyba nie ma ratunku. Zdrowe bedziesz miala te, ktore Ci dopiero wyrosna. A te musisz albo zaakceptowac albo obciac...
baldissima jest offline  
Stary 2009-10-02, 14:26   #14
'Estelle'
The Pink Power Mo責erajtor

Wiadomo軼i: 10 904

Cytat:
Napisane przez paro666 Poka wiadomo嗆
Prosze o pomoc!
Moje piekne loki w ciagu trzech lat przeksztalcily sie w suche zniszone i matowe siano!
Prosze o porade i dobor kosmetykow ktore ja uratuja i sprawia ze znowu beda piekne i lsniace.
Prosze o pomoc!!
Szampon,maska plus krem.
Moja szafka ugina sie pod ciezarem kosmetykow do wlosow a efektow nie widac!Co robic??
Prosz nie dublowa w徠k闚 po ca造m forum.
Zar闚no na temat w這s闚 zniszczonych, wypadaj帷ych jak i piel璕nacji kr璚onych s odpowiednie w徠ki i tam nale篡 zdobywa swoj wiedz.
砰cz zatem mi貫j lektury

'Estelle' jest offline  
Stary 2009-10-02, 15:13   #15
olamalutka
BAN sta造

Wiadomo軼i: 10

Cytat:
Napisane przez paro666 Poka wiadomo嗆
Prosze o pomoc!
Prosze o pomoc!!
Szampon,maska plus krem.
nigdy nie probowalam ale dziewczyna poleca tutaj podobno rewelacyjny szampon, moze warto sprobowac?
http://wdziek.pl/forum/viewtopic.php?p=37#37
olamalutka jest offline  
Stary 2009-10-02, 17:52   #16
kaska222
Moderator

Zgadzam sie z baldissima na mocno zniszczone wlosy, nie pomog zadne kosmetyki nawet z tych wyzszych p闤ek.Szkoda tylko pieniedzy wyrzucac.

Bedziesz musiala scieniowac mocno konce wlos饖 i regeneracja.
Popr鐽uj maski do wlos饖 z waxa dostepny w aptece , maske z glorii,Seboradin szampony jak i lotion i Nisim podobno dobrze zachwalany.

W酹ek musze zamkn踄 bo dublujesz tematy.Wejdz na forum pelegnacja wlos饖.Ipoczytaj na temat wypadania.

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA

kaska222 jest offline  
Stary 2010-07-27, 18:48   #17
MoniTka95
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38
Unhappy Suche w這sy ...

Moje kochane mam problem ,ot騜 bywa 瞠 moje w這sy wygl康aj 瞠 tak powiem korzystnie, i jestem z nich zadowolona ale to jest tylko wtedy gdy je pokr璚 , naturalnie mam w這ski falowane ,d逝gie ,i robi mi si takie ,,str帷zki '' tzn nie s wszystkie sp鎩ne [mam nadziej 瞠 wiecie o co mi chodzi ;-)] M鎩 problem polega na tym 瞠 musz je my co dziennie [strasznie si przet逝szczaj崧 i z tego co wiem to w豉郾ie mycie ich codziennie sprawia 瞠 s suche i pozbawione blasku ...sama ju nie wiem co robi,pr鏏owa豉m je przet逝szcza i ,,przyzwyczaja'' do mycia przynajmniej co 2 dni ale to wszystko na nic ..Bardzo prosz o porady !!

Edytowane przez MoniTka95
Czas edycji: 2010-07-27 o 18:51
MoniTka95 jest offline  
Stary 2010-07-27, 21:09   #18
mil3nkaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 91
GG do mil3nkaa
Dot.: Suche w這sy ...

W豉郾ie dok豉dnie tak jak m闚isz cz瘰te mycie niszczy ,w這ski trac ten blask , ja mam proste w這sy ale sama wiem to po sobie bo r闚nie myj g這w codziennie bo inaczej wychodz帷 z domu nie czu豉bym si komfortowo (nie farbuje ale prostuje ) - to tez bardzo niszczy i wysuszcza . Ja my郵e 瞠 powinna u篡wa jedwabiu .
mil3nkaa jest offline  
Stary 2010-07-28, 09:23   #19
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124
Dot.: Suche w這sy ...

Cytat:
Napisane przez MoniTka95 Poka wiadomo嗆
Moje kochane mam problem ,ot騜 bywa 瞠 moje w這sy wygl康aj 瞠 tak powiem korzystnie, i jestem z nich zadowolona ale to jest tylko wtedy gdy je pokr璚 , naturalnie mam w這ski falowane ,d逝gie ,i robi mi si takie ,,str帷zki '' tzn nie s wszystkie sp鎩ne [mam nadziej 瞠 wiecie o co mi chodzi ;-)] M鎩 problem polega na tym 瞠 musz je my co dziennie [strasznie si przet逝szczaj崧 i z tego co wiem to w豉郾ie mycie ich codziennie sprawia 瞠 s suche i pozbawione blasku ...sama ju nie wiem co robi,pr鏏owa豉m je przet逝szcza i ,,przyzwyczaja'' do mycia przynajmniej co 2 dni ale to wszystko na nic ..Bardzo prosz o porady !!
prawdopodobnie wina zle dobranych kosmetykow do wlosow araz bledy w pielegnacjii lokow
Stary 2012-01-04, 17:14   #20
paulinka3713
Raczkowanie

Suche, po豉mane w這sy

Witam wszystkich. Mam takie problem z w這sami.. Od roku je prostuj przez co s strasznie poniszczone i 豉mliwe.. Co najgorsza wiem, 瞠 skiep軼i豉m spraw lecz nie ma mowy 瞠bym je przesta豉 prostowa gdy s w takim stanie Czy znacie mo瞠 jakie bardzo szybko nawil瘸j帷e od篡wki? Tak, 瞠by moje w這sy odzyska造 swoj naturaln moc?
Stary 2012-01-04, 18:35   #21
maneo444
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 289
GG do maneo444
Dot.: Suche, po豉mane w這sy

Musisz odstawic prostownice, inaczej nic z tego nie bedzie. Podci望 popalone przez prostowanie w這sy (nic juz z nimi nie zrobisz)i zaczac dbac o to zeby po obcieciu sie nie rozdwaja造. zainwestuj w oleje (np z pestek winogron lub ze slodkich migda這w, kokosowy), odzywke ktora faktycznie 'odzywia' (np. garnier z avocado) i przydalaby sie jakas wcierka (np. Kuracja joanna rzepa,jantar lub seboradin). Musisz testowa i wybra co najlepsze dla ciebie
Polecam ten w徠ek (i wszystkie poprzednie jego czesci, kopalnia wiedzy) http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=578396
a tu oleje http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=578706

Edytowane przez maneo444
Czas edycji: 2012-01-04 o 23:20
maneo444 jest offline  
Stary 2012-01-04, 19:39   #22
asiula996
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Zamiast miliona rzeczy, kt鏎e wymieni豉 kole瘸nka powy瞠j, kt鏎e pewnie s skuteczne ale czasoch這nne i pewnie kosztowne, polecam jedno - wybra si do pobliskiej apteki i tam kupi maske do w這s闚 vax. po umyciu w這s闚 nak豉dasz j, zawijasz w這sy r璚znikiem "w turban". po 20 min sp逝kujesz. i tak przy ka盥ym myciu. ja po ok. 2 miesi帷ach stosowania widzia豉m naprawd znaczn poprawe. teraz u篡wam co kt鏎e mycie, a w這sy s mocne, g瘰te i b造szcz帷e.

ale te poleca豉bym odstawi, lub znacznie ograniczy u篡wanie prostownicy.
asiula996 jest offline  
Stary 2012-01-04, 23:34   #23
weegirl
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 124

Cytat:
Napisane przez asiula996 Poka wiadomo嗆
Zamiast miliona rzeczy, kt鏎e wymieni豉 kole瘸nka powy瞠j, kt鏎e pewnie s skuteczne ale czasoch這nne i pewnie kosztowne, polecam jedno - wybra si do pobliskiej apteki i tam kupi maske do w這s闚 vax. po umyciu w這s闚 nak豉dasz j, zawijasz w這sy r璚znikiem "w turban". po 20 min sp逝kujesz. i tak przy ka盥ym myciu. ja po ok. 2 miesi帷ach stosowania widzia豉m naprawd znaczn poprawe. teraz u篡wam co kt鏎e mycie, a w這sy s mocne, g瘰te i b造szcz帷e.

ale te poleca豉bym odstawi, lub znacznie ograniczy u篡wanie prostownicy.
Ale chodzi Ci o mask Henna Treatment Wax, Biovax, Rainforest Wax, Treatment Wax firmy Beauty Formulas...? Bo wszystkie s dost瘼ne w aptekach.

Tak swoj drog, to ciekawe, 瞠 nagle po 2 miesi帷ach stosowania jakiej maski, masz g瘰te w這sy. Szybko zd捫y造 wyrosn望
weegirl jest offline  
Stary 2012-01-05, 00:39   #24
PannaEwelina
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 920

Je郵i musisz, naprawd musisz prostowa, to kup dobre mleczko chroni帷e przed wysok temperatur
A wyb鏎 masek jest na KWC oczywi軼ie

Blog

Kolekcje makija穎we wiosna/lato 2014

PannaEwelina jest offline  
Stary 2012-01-05, 14:41   #25
asiula996
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

@Weegirl obecnie stosuj j ju jaki rok. Przeczytaj prosz jeszcze raz co napisa豉m efekty og鏊ne widzia豉m ju po 2 miesi帷ach. bardziej g瘰te w這sy mam teraz

i chodzi這 mi o t maske : http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,25...ch.html&next=1

jestem pewna, 瞠 pomo瞠 Ci

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

zapomnia豉m doda, 瞠 musisz j bardzo, bardzo obficie sp逝ka. gdy zrobi si to 幢e obci捫a w這sy i po wysuszeniu s takie jakie nijakie.
asiula996 jest offline  
Stary 2012-01-05, 20:58   #26
weegirl
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 124

Cytat:
Napisane przez asiula996 Poka wiadomo嗆
@Weegirl obecnie stosuj j ju jaki rok. Przeczytaj prosz jeszcze raz co napisa豉m efekty og鏊ne widzia豉m ju po 2 miesi帷ach. bardziej g瘰te w這sy mam teraz

i chodzi這 mi o t maske : http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,25...ch.html&next=1

jestem pewna, 瞠 pomo瞠 Ci

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

zapomnia豉m doda, 瞠 musisz j bardzo, bardzo obficie sp逝ka. gdy zrobi si to 幢e obci捫a w這sy i po wysuszeniu s takie jakie nijakie.
Nie mam problem闚 z czytaniem ze zrozumieniem Nid o ko鎍a jasno sformu這wa豉 swoj wypowied A ja Waksa nie potrzebuj, chocia akurat ta od篡weczka jest fajna- mia豉m wersj do w這s闚 blond Ale zniszczonych w這s闚 ona nie zregeneruje. Jako dope軟ienie piel璕nacji- bardzo fajny wyb鏎 i tutaj Ci popieram. Ale zniszczonym w這som oleje mog si jeszcze lepiej przys逝篡 (przy czym akurat kuracja olejami nie jest wcale kosztowna )

Dodam, 瞠 wi瘯szo嗆 os鏏 jak m闚i o Waksie, to ma na my郵i od篡wk Henna Treatment Wax i inne tego typu od篡wki to podr鏏ki. A to, 瞠 podr鏏ki lepsze od orygina逝, to ju inna sprawa
weegirl jest offline  
Stary 2012-01-05, 22:30   #27
Annabel89
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 756

a ja z czystym sumieniem polecam Biovax, moje w這sy po nim s zdrowsze i mocnejsze (niestety te nie mog odstawi prostownic na bok) i jeszcze polecam http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,32...ra.html&next=1
i jeszcze ten serum na ko鎍闚ki jest fajny
http://irecommend.ru/sites/default/f...297/belita.png
tylko nie wiem czy da si go naby w Polsce

Edytowane przez Annabel89
Czas edycji: 2012-01-05 o 22:33
Annabel89 jest offline  
Stary 2012-01-05, 23:00   #28
Gruffi
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 532

Prostuj w這sy co 2 dzie i zacz窸am stosowa naft kosmetyczn (w aptekach za ok.6z) i w這sy odzyskuj sw鎩 blask, s g豉dkie i b造szcz帷e
Polecam
Just believe in yourself
Hear this voice from deep inside
It's the call of your heart
Close your eyes and your will find
The way out of the dark
Gruffi jest offline  
Stary 2012-01-06, 11:32   #29
kateya
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36

A je郵i chodzi o prostownic, to czy mo瞠cie poleci jak捷, kt鏎a nie b璠zie bardzo wysusza豉 i niszczy豉 w這s闚? Przy moich do嗆 d逝gich w這sach nie chcia豉bym ich zniszczy bo musia豉bym je obcina a na razie jeszcze zapuszczam. Ale czasami mnie one denerwuj bo si odwijaj, wi璚 podejrzewam, 瞠 moje stosowanie prostownicy ograniczy這by si do raz w tygodniu. Macie co odpowiedniego dla mnie?
kateya jest offline  
Stary 2012-01-06, 11:35   #30
Annabel89
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 756

ramington s9500, dla mnie wystarczy prostowa na 150 stopniach

Annabel89 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
problem, pusz帷e, suche, wlosy, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-03-13 11:23:01

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:16.