Suche, po豉mane w這sy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-06-18, 19:06   #61
miau555
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Dot.: Suche w這sy :(

Witam, mialam podobny problem, zacznij uzywa szamponu do wlosow Aussie Miracole Moist i na pewno ci pomoze, wlosy sa nawilzone i extra pachna, pozdro
miau555 jest offline  
Stary 2015-03-13, 10:53   #62
Aparatka427
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25
Dot.: Suche, po豉mane w這sy

Ostatnio mam mega problemy z w這sami... wypadaj, krusz si, elektryzuj, przet逝szczaj u nasady ze wzmo穎n si陰. Zacz窸am si mocno przejmowa tym faktem, gdy zdrowo si od篡wiam, 造kam witaminy, u篡wam specjalistycznych kosmetyk闚. Przeczyta豉m mn鏀two artyku堯w i mam ju tak pe軟 g這w problem闚 i informacji z nimi zwi您anych, 瞠 zaraz wysi康... Na jako嗆 i kondycj naszych w這s闚 wp造waj czynniki atmosferyczne, cz瘰te mycie, od篡wianie, brak witamin, ale i twarda woda... Nie wiem czy w moim przypadku s to czynniki atmosferyczne czy twarda woda kranowa jestem generalnie za豉mana. Przegl康a豉m allegro i znalaz豉m test twardo軼i wody do zrobienia samemu w warunkach domowych. Chyba kupi bo nie jest drogi... 30 z z przesy趾a to 瘸dne pieni康ze a mo瞠 to w豉郾ie tu tkwi problem...
Aparatka427 jest offline  
Stary 2015-03-13, 11:23   #63
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731
Dot.: Suche, po豉mane w這sy

Cytat:
Napisane przez Aparatka427 Poka wiadomo嗆
Ostatnio mam mega problemy z w這sami... wypadaj, krusz si, elektryzuj, przet逝szczaj u nasady ze wzmo穎n si陰. Zacz窸am si mocno przejmowa tym faktem, gdy zdrowo si od篡wiam, 造kam witaminy, u篡wam specjalistycznych kosmetyk闚. Przeczyta豉m mn鏀two artyku堯w i mam ju tak pe軟 g這w problem闚 i informacji z nimi zwi您anych, 瞠 zaraz wysi康... Na jako嗆 i kondycj naszych w這s闚 wp造waj czynniki atmosferyczne, cz瘰te mycie, od篡wianie, brak witamin, ale i twarda woda... Nie wiem czy w moim przypadku s to czynniki atmosferyczne czy twarda woda kranowa jestem generalnie za豉mana. Przegl康a豉m allegro i znalaz豉m test twardo軼i wody do zrobienia samemu w warunkach domowych. Chyba kupi bo nie jest drogi... 30 z z przesy趾a to 瘸dne pieni康ze a mo瞠 to w豉郾ie tu tkwi problem...
Zobacz, prosz, tu jest w徠ek o suchych w這sach http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=736519
201607040946 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
problem, pusz帷e, suche, wlosy, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-03-13 11:23:01

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:01.