Może coś poradzicie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-09-10, 17:51   #1
tulipaneg
Przyczajenie

Zmiana od A-Z

Hej. Dowiedziałam się o tym forum, więc postanowiłam spróbować. Chętni wybrałabym się do jakiegoś studia metamorfoz, ale po 1 to chyba sporo kosztuje, po 2 nigdy nie wiadomo czy będzie się zadowolonym, po 3 nie znam nic sprawdzonego. Znalazłam te pytania, tzreba na nie odpowiadać? :P

1. Jak się opalasz? Na brązowo, ale to już po lecie... :P

2. Kolor oczu - ciemne, brązowe.

3. Piegi - nie posiadam

4. Cera - mieszana. :P

5. Naturalny kolor włosów - ciemnobrązowy i nie chciałabym go zmieniać.

6. Kolor ust -koral? :P

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Czuję się dobrze we wszytkich, poza tzw. musztardowym i beżem.

Czekam na propozycję i mam nadzieję, że fotka nie obiegnie netu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00160.jpg (98,9 KB, 359 załadowań)
tulipaneg jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 18:22   #2
ekstrawagancja
Wtajemniczenie

Dot.: Zmiana od A-Z

masz boską fryzurke, jednak nie do takiego kształtu twarzy. Moim zdaniem o wiele lepiej wyglądałabys w nieco dłuzszych włosach. Jednak ekspertem nie jestem, inne wizażanki napewno będą pełne pomyslów

ekstrawagancja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 20:24   #3
tulipaneg
Przyczajenie

hej, nie sądzę by dało się coś ze mną zrobić
co do włosów, nie mam "bombki", moze dalam kiepskie zdjecie, w ogole wszytskie mam kiepskie :P zawsze mam "pazurki" na policzkach, tyl dluzszy, na równi z brodą, że tak powiem
Stary 2008-09-11, 14:42   #4
0rtika
Przyczajenie

Też uważam że powinnaś zapuścić włoski przy twarzy szczególnie grzyweczkę i proponowała bym bardziej asymetrycznie na bok. Nie masz pociągłej twarzy a grzywka jeszcze bardziej ją skraca, może wstawisz zdjęcie z podpiętą grzywką?
Stary 2008-09-11, 19:39   #5
tulipaneg
Przyczajenie

podeślę jutro,
Stary 2008-09-14, 17:02   #6
katttkaa
Zadomowienie

ładna bużka ale jakoś makijażu nie widzę a kochana zapamiętaj że dobrze wytuszowane rzęsy dają bardzo wiele uroku i jet to postawa też uważam że powinnaś zapuścić włoski i w takich cięciach Cię widzę
http://ikf.com.pl/fryzury-srednie/fryzura13835.htm
http://ikf.com.pl/fryzury-srednie/fryzura45819.htm
pozdrawiam buziaki
katttkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 11:05   #7
tulipaneg
Przyczajenie

nie czuje sie za dobrze, a i nie wygladam najlepiej uzupelnie fotki, jak bedzie ok. pozdrawiam
Stary 2008-09-20, 21:29   #8
tulipaneg
Przyczajenie

hej, sorry, że dopiero teraz.
na fotce wygląd aktualny, i z podpiętą grzywką, bo ktoś kazał przesłać. pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 155.jpg (74,9 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 030.jpg (48,6 KB, 154 załadowań)
Stary 2008-09-21, 11:43   #9
niebedetwoja19
BAN stały

lepiej z odsłoniętą twarzą, grzywka zasłania za dużo. nie chciałąbys troszke zapuścić włosków? moze jakieś delikatne pasemka?
niebedetwoja19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 19:37   #10
tulipaneg
Przyczajenie

pasemka mi sie nie podobaja... z gołą grzywką czuje się dziwnie... w ogóle trudno się odnależć...
Stary 2008-10-16, 20:07   #11
tulipaneg
Przyczajenie

rozumiem, ze jak nikt nie pisze to jest to beznadziejny przypadek
Stary 2008-10-16, 20:32   #12
sabbatha
Zakorzenienie

jak czujesz sie dziwnie bez grzywki to rozwaz grzywke na bok

sabbatha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 19:55   #13
mambaaa
Raczkowanie

moim zdaniem z grzywka wygladasz duzo lepiej niz bez. masz okragla buzie i odslonienie jej w calosci bedzie wygladalo zle, ale tez nie mozesz miec ciezkiej obcietej 'od linijki', bo wtedy jeszcze bardziej uwydatki okrag twarzy.

Dobrze Ci jest w grzywce w pazurki, mysle, ze ciekawa bylaby tez grzywka na bok, wyszczuplilaby twarz, ale nie moze byc przylizana i grzeczna ;p

Wygladasz na bardzo sympatyczna dziewczyne
mambaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 21:28   #14
tulipaneg
Przyczajenie

mambaaa Pamelo pozory mylą hihi... sympatyczn to ja chyba nie jestem
co do grzywki na bok, hmmm zazwyczaj wlasnie tak noszę, ale na tych fotkach może nie widać,w ogóle teraz włosy podrosły i nie jest najlepiej... wszyscy każą zapuszczać, ale ja chyba nie będę się tak dobrze czuła... pozdrawiam
Stary 2008-10-17, 21:57   #15
sroda
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

broń boże nie rób pasemek, nie farbuj, potem tyle z tym *** NIEWARTO! a Ty nie masz mysiego brązu żeby na cokolwiek narzekać, jesteś zadowolona z koloru- I NIE DZIWIĘ CI SIĘ, JEST GENIALNY! czyli masz do przodu

zapuść włosy, modeluj, puszyste=lepsze. grzywka jak już wizażanki pisały wyżej- na bok, taka jaką masz teraz poszerza Twoją okrągłą twarz (swoją drogą- bardzo ładną!).

makijaż- oczy, oczy, oczy. ja zwolenniczką wielkiej tapety nie jestem- korekcja niedoskonałości i podkreślenie oczu (niekoniecznie cienie, etc)- zainwestuj w dobrą kredkę i tusz.

buziaki
Stary 2008-10-17, 22:18   #16
mambaaa
Raczkowanie

mimo wszystko nie zmieniam zdania co do sympatycznosci

A co do głównego tematu - najwazniejsze jest jak Ty sie czujesz we wlasnym ciele, jesli nie chcesz zapuszczac włosów, to nie rob tego, bo bedziesz sie zwyczajnie meczyc.

W krótkich włosach Ci do twarzy i tego bym sie trzymała, jesli juz eskperymentowac z fryzura, to postawilabym na kształt.
Włosy nie moga byc przyklapniete i 'bez życia', krotkie fryzurki musza miec pazur, charakter.
Stary 2008-10-17, 23:09   #17
tulipaneg
Przyczajenie

środa i mambaaa czy mogę Wam jutro podesłać fotki ma maila? nie chce już się tak upubliczniać dzięki za sugestie i opinie
Stary 2008-10-17, 23:16   #18
mambaaa
Raczkowanie

pewnie
Stary 2012-01-06, 22:42   #19
tulipaneg
Przyczajenie

Może coś poradzicie

Hej. Może ktoś z Was pomoże mi w doborze fryzury. Twarz i włosy jak widać na zdjęciach Włosy są "przerośnięte", z tyłu wykręcają się, mimo nakręcania na szczotkę. Prostowałam je, ale zrezegnowałam, bo efekt też nie był zadowalający, a włosy bardzo się niszczyły. Do tego myję je codziennie Włosów wbrem pozorom (na zdjęciu są po myciu) mam bardzo mało, na drugi dzień wyglądają jakby były tydzień nie myte. Zamierzam coś z nimi zrobić, ale nie wiem co. Może coś poradzicie :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_7197.jpg (75,6 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_7194.jpg (73,2 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_7192.jpg (85,1 KB, 75 załadowań)
Stary 2012-01-07, 10:19   #20
awunia
Zakorzenienie

GG do awunia
Dot.: Może coś poradzicie

hej nie zajmuję się tym profesjonalnie :P
co do włosów - odpowiednia dla nich pielęgnacja
co do fryzury, nie do końca jest extra
mam nadzieję że dziewczyny coś doradzą

natomiast co do Twojej buzi - ładna jest więc tylko zmieniać image
pozdrawiam

EWAMALUJE
awunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 16:58   #21
jasza
Raczkowanie

Dokładnie, masz bardzo sympatyczną twarz
Co do fryzury to nie pomogę za bardzo, nie znam się na tym, więc nie wiem czy te porady byłyby coś warte. Jednak mogę stwierdzić, że masz kategoryczny zakaz farbowania włosów po prostu masz świetny naturalny kolor. Wiele bym dała za taki.
Na moje niewprawne oko masz zimowy typ urody, a tak ogólnie to przypominasz trochę hinduskę.

Pozwoliłam sobie na lekką przeróbkę Twojego zdjęcia. Dotyczy ona brwi, bo mam na ich punkcie bzika.
Wydaje mi się, że powinnaś je odrobinę poprawić, ponieważ nadają Twojej twarzy smutny wyraz. Skróciłam je, według granicy czerwonej linii, a ponadto 'usunęłam' kilka włosków w najwyższej części łuku. Jeżeli będzie Ci się chciało to mogłabyś się trochę z nimi pobawić. Choć muszę przyznać, że i w obecnym kształcie są bardzo ładne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brwi.jpg (83,8 KB, 49 załadowań)
jasza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 18:04   #22
tulipaneg
Przyczajenie

Jasza i awunia dzięki za odpowiedź. Pójdę do kosmetyczki może coś poradzi. Zapisałam się do fryzjera, ale wiem, że sama nie wiem czego chce. Myślę o bobie, dłuższy przód a krótki tył, kiedyś miałam, ale przednie włosy mam chyba za krótkie (foto-dawna fryzura). Może jednak będę zapuszczać nadal, wyprostuję. pocieniuję skoro nie ma innych propozycji. Wiem, ciężki przypadek W ogóle dałam tu takie kiepskie fotki, nie zawsze aż tak koszmarnie wyglądam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bob.jpg (28,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dluższe.jpg (47,4 KB, 19 załadowań)
Stary 2012-01-09, 07:03   #23
Magiciatko
Raczkowanie

Tez mi przypominasz Hinduske! Jak dziewczyny pisaly masz ladny kolor wlosu, a mi sie tez bardzo podobaja twoje cieple bursztynowe oczy.

Tez musze codziennie myc wlosy, bo inaczej sie zadrapie, przetluszczaja sie zaraz przy skorze, zwlaszcza kolo czola, a konce wygladaja normalnie... Nie ma to jak rada od kolezanki, ktora ma bardzo suche wlosy (po ponad tygodniu dopiero sie zaczynaja przetluszczac): "Powinnas nie myc wlosow przez tydzien, jak sie dobrze przetluszcza to potem nie bedziesz musiala ich myc czesto. A poza tym to wlosy ci wypadna jak bedziesz je myc codziennie". Zabic to malo W mojej klasie dawno temu w gimnazjum byly dwie dziewczyny, ktore myly wlosy raz na dwa tygodnie (chodzilam z nimi do klasy cale gimnazjum), a im sie bardzo przetluszczaly, dostawalam dreszczy na widok ich wlosow. Powiedzialabym im cos delikatnie, ale nie bylam z nimi az tak bardzo zaprzyjazniona i nie chcialam sie wtracac i zrobic afere na cala zenska czesc szkoly. Nie ma to jak wybuchowe nastolatki w malym gimnazjum

Kupilam dzisiaj tak zwany "suchy" szampon. Wyglada jak dezodorant w aerozolu, psika sie to na wlosy kiedy sie potrzebuje i rozprowadza grzebieniem. Wchlania nadmiar "oleju" we wlosach. Mam nadzieje ze to pomoze i bedem mogla myc wlosy co dwa lub trzy dni. Ale w lecie to watpie ze sie uda

---------- Dopisano o 07:03 ---------- Poprzedni post napisano o 07:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Magiciatko Pokaż wiadomość
Tez mi przypominasz Hinduske! Jak dziewczyny pisaly masz ladny kolor wlosu, a mi sie tez bardzo podobaja twoje cieple bursztynowe oczy.

Tez musze codziennie myc wlosy, bo inaczej sie zadrapie, przetluszczaja sie zaraz przy skorze, zwlaszcza kolo czola, a konce wygladaja normalnie... Nie ma to jak rada od kolezanki, ktora ma bardzo suche wlosy (po ponad tygodniu dopiero sie zaczynaja przetluszczac): "Powinnas nie myc wlosow przez tydzien, jak sie dobrze przetluszcza to potem nie bedziesz musiala ich myc czesto. A poza tym to wlosy ci wypadna jak bedziesz je myc codziennie". Zabic to malo W mojej klasie dawno temu w gimnazjum byly dwie dziewczyny, ktore myly wlosy raz na dwa tygodnie (chodzilam z nimi do klasy cale gimnazjum), a im sie bardzo przetluszczaly, dostawalam dreszczy na widok ich wlosow. Powiedzialabym im cos delikatnie, ale nie bylam z nimi az tak bardzo zaprzyjazniona i nie chcialam sie wtracac i zrobic afere na cala zenska czesc szkoly. Nie ma to jak wybuchowe nastolatki w malym gimnazjum

Kupilam dzisiaj tak zwany "suchy" szampon. Wyglada jak dezodorant w aerozolu, psika sie to na wlosy kiedy sie potrzebuje i rozprowadza grzebieniem. Wchlania nadmiar "oleju" we wlosach. Mam nadzieje ze to pomoze i bedem mogla myc wlosy co dwa lub trzy dni. Ale w lecie to watpie ze sie uda
Mialo byc "wlosow" oczywiscie, za szybko pisze
Magiciatko jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości