Do wizażystek używających podkładów Clarins i Revlon - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-08-10, 10:18   #1
cathy22C
Raczkowanie

Do wizażystek używających podkładów Clarins i Revlon

Cześć dziewczyny
Jestem opalona i szukam ciemnego podkładu.Ponieważ nie mam możliwości sprawdzenia to proszę o radę.Napiszcie mi jaki jest ciemny podkład Revlon Colorstay jaka jest nazwa koloru oraz z podkładu Clarinsa Teint fluide multi -matifiant jaki numerek( prawdopodobnie 8 lub 9). jeżeli używacie tych właśnie podkładów to proszę pomóżcie.

Ps. Zazwyczaj używałam Loreal ale teraz są za jasne.
cathy22C jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-11, 16:50   #2
cathy22C
Raczkowanie

Re: Do wizażystek używających podkładów Clarins i Revlon

Zmieniam trochę pytanie ,może teraz mi odpowiecie?
Co nakładacie na twarz gdy jesteście opalone??? Podkład czy sam krem a może nic? Proszę poradzcie coś!!!
Stary 2003-08-12, 12:29   #3
kasiulekk
Raczkowanie

GG do kasiulekk

ja sobie kupiłam Glam Bronze Loreala. Bardzo aksamitny i przyjemny, dosyć ciemny, ale jak jesteś opalona , to powinien być ok. Nie tuszuje niedoskonałości, ale ładnie wyrównuje koloryt, ma się wrażenie, że buźka wygląda zdrowo. Bardzo fajna rzecz, jak ktoś nie mam większych problemów z cerą. Ja cholera mam przebarwienia i nie bardzo mi służy, ale kombinuję sobie i mieszam go z innym jaśniejszym dosyć kryjącym podkładem i efekt jest całkiem całkiem...
kasiulekk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-12, 14:10   #4
gosiaGG
Przyczajenie

Jeśli nie musisz,to nie używaj kolorówek. Niech skóra twarzy odpocznie przez lato. Natomiast jeśli koniecznie musisz zastosować coś, to polecam kremy koloryzujące bądż też kulki brązujące. Te ostatnie dobrze sprawdzają się zarówno przy opalonej twarzy jak i w momencie, gdy skóra twarzy już jaśnieje a cała reszta jest ciemna. Można nimi wyrównać koloryt.
Pozdrawiam Pony
gosiaGG jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-12, 14:24   #5
gosiaGG
Przyczajenie

Cześć! Piszę jeszcze raz, bo nie jestem pewna czy moja odpowiedż została wysłana. Otóż jeśli chodzi o podkład Revlona z serii Colorstay, to polecam Nr 07 True Beige. Jest to dość ciemny kolor, po nałożeniu na skórę jeszcze utleni się i zciemnieje. Osobiście jednak uważam, że jest on za ciężki jak na tę porę roku i temperatury. Świetnie natomiast sprawdza się w dużo niższych temperaturach. Jeśli nie musisz używać podkładów, to polecam Ci kulki brązujące. Bardzo ładnie wyglądają na opalonej skórze. Możesz stosować je na całą twarz lub tylko na kontury policzków.
Pozdrawiam Pony
Stary 2003-08-12, 14:40   #6
cathy22C
Raczkowanie

Dziękuję za odzew! Już myślałam,że nikt sie nie odezwie!
Niestety moja cera nie jest idealna,mimo iż opalona to gdzieniegdzie wyskoczy jakaś krostka i gdy stosuję na nią różne środki wówczas to miejsce jest jaśniejsze,wobec czego muszę stosować jakis podkład aby wyrównać koloryt. Mam kulki brązujące z avonu ale one nie kryją tych niedoskonałości to samo jest z fluidem rozświetlająco-nawilżający Privi mimo iż kolor mi odpowiada. Właśnie on jest lżejszy od tych podkładów które do tej pory stosowałam.Na dodatek mam cerę mieszaną i muszę ją zmatowić. Już sama nie wiem co mam na nią nakładać!
Stary 2003-08-12, 19:57   #7
gosiaGG
Przyczajenie

Jeżleli masz teraz wakacje, nie chodzisz do pracy czy szkoły, daj skórze odpocząć od różnych mazideł. Słońce może trochę pomóc Ci zwalczyć te wszystkie krostki. Jeżeli natomiast są to infekcyjne wypryski możesz potraktować je np. antybiotykiem w maści (oxycort,ale na receptę).
Nie zamartwiaj się, życzę powodzenia
Pony
Stary 2003-08-15, 14:37   #8
sergeevna
BAN stały

ja bym jednak poleciła Colorstay Revlon ... wczoraj wzięłam ze sklepu próbkę i spodziewałam się maski na twarzy ,uczucia ,że moja twarzyczka jest czymś przeciążona ,a tu niespodzianka ! wzięłam odrobinkę(dosłownie ciut) podkładu rozsmarowałam na buzi i ku mojemu zdziwieniu wogóle nie było go widać ... ale wydaje mi się ,że nie jest aż tak kryjący jak np. maybelline non stop albo max factor last perfomance...bo wyskoczyła mi na nosku mała krostka ,a revlon mi jej nie zakrył ... ale ogólnie fajny podkładzik ,w taką pogodę jak teraz można poprostu odrobineczkę nakładac tak ,żeby wyrównać koloryt cery...jest super
sergeevna jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości