Guerlain - kolorówka, część V - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-07, 22:10   #3841
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez elixya Pokaż wiadomość
Normalnie nie czepiam sie takich szczegolow. Ciekawe dlaczego zwracanie uwagi na poprawna pisownie jest tu niewskazane... Nie wiedzialam, ze Wizaz sam wrzuca reklamy w tekst postow, bo jakos nie zauwazylam tego u innych Wizazanek. Na innych forach linki do sklepow sa kasowane, wiec myslalam, ze to przemycona reklama.
Bo tak stanowi pkt 9 Regulaminu Forum
Również na tym forum linki reklamowe są kasowane, o ile zamieściła je Wizażanka i to w celu reklamowym. Nie jest to łatwe, ale potrafimy rozróżnić to, co linkuje Wizaż, od tego, co linkują Wizażanki.
Żeby było śmieszniej niejednokrotnie w moich postach Wizaż linkował różne słowa, a żeby było już całkiem wesoło, spróbuj więcej popisać, używając słowa "ale", a link reklamowy może się pojawić także i w Twoich postach
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 22:50   #3842
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez elixya Pokaż wiadomość
Normalnie nie czepiam sie takich szczegolow. Ciekawe dlaczego zwracanie uwagi na poprawna pisownie jest tu niewskazane... Nie wiedzialam, ze Wizaz sam wrzuca reklamy w tekst postow, bo jakos nie zauwazylam tego u innych Wizazanek. Na innych forach linki do sklepow sa kasowane, wiec myslalam, ze to przemycona reklama.
Te linki pojawiają się i znikają, bo system nie jest chyba w pełni dopracowany. Nie wiem, w jakich wątkach bywasz, ale w promocyjnym sephorowo-douglasowym była o tym niedawno mowa. Zwracanie uwagi na pisownię jest zaś mało kulturalne.

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Pomijając inne aspekty Twojej wypowiedzi, to uważam, że przychodzimy tu miło spędzić czas, a nie tropić błędy.

.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 01:49   #3843
elixya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 59
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Te linki pojawiają się i znikają, bo system nie jest chyba w pełni dopracowany. Nie wiem, w jakich wątkach bywasz, ale w promocyjnym sephorowo-douglasowym była o tym niedawno mowa. Zwracanie uwagi na pisownię jest zaś mało kulturalne.

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------



Widze, ze jestes wychowana bezstresowo... To juz teraz zwrocenie uwagi na nieprawidlowa skladnie zdania jest niekulturalne?? Co za czasy... Wspomnialam o tym, bo chcialam nawiazac do tej dziwnej reklamy, ktora jest inna od pozostalych, bo slowo nie jest podkreslone I nie widac, ze jest to link w pierwszym momencie.
Na innych watkach nie bywam. Zauwaz tez, ze sama zainteresowana nie wypowiada sie w tej kwestii, co daje do myslenia.

Edytowane przez elixya
Czas edycji: 2015-11-08 o 01:54
elixya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 10:37   #3844
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez elixya Pokaż wiadomość
Widze, ze jestes wychowana bezstresowo... To juz teraz zwrocenie uwagi na nieprawidlowa skladnie zdania jest niekulturalne?? Co za czasy... Wspomnialam o tym, bo chcialam nawiazac do tej dziwnej reklamy, ktora jest inna od pozostalych, bo slowo nie jest podkreslone I nie widac, ze jest to link w pierwszym momencie.
Na innych watkach nie bywam. Zauwaz tez, ze sama zainteresowana nie wypowiada sie w tej kwestii, co daje do myslenia.
Proszę zakończyć ten temat, bo robi się coraz bardziej nieprzyjemnie.
Jak się mało na forum bywa i nie jest się pewnym, o co chodzi, to nieładnie jest rzucać bezpodstawne oskarżenia posądzając kogoś o reklamę.
Wytłumaczono Ci o co chodzi z tymi linkami, ja przytoczyłam Ci konkretny pkt Regulaminu, w którym jest mowa o zwracaniu komuś uwagi na błędy, a Ty ponownie wpadasz tu siejąc zamęt.
Pisząc, że brak wypowiedzi Corii daje Ci do myślenia ponownie insynuujesz, że jednak jej posty coś wspólnego z reklamą mają. Na jakiej podstawie???
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 10:43   #3845
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Faktycznie, linkowanie słowa "ale" zabawne i nawet w poście o tym ze jest to linkowane Ci go, Olu, zalinkowalo

A co do kulek to mnie dobijacie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 10:52   #3846
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Faktycznie, linkowanie słowa "ale" zabawne i nawet w poście o tym ze jest to linkowane Ci go, Olu, zalinkowalo

A co do kulek to mnie dobijacie
Tak, i w moich postach linki się pojawiają i znikają, już to zauważyłam jakiś czas temu, ale ciiiicho to tajemnica, zarabiam na tym krocie

Ja na temat kulek już się zamykam
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 11:07   #3847
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

A co do kulek to mnie dobijacie
Ilios, no nie bądź taka, ulzyj sobie, kliknij kule i dołacz do nas
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-08, 14:46   #3848
elixya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 59
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Proszę zakończyć ten temat, bo robi się coraz bardziej nieprzyjemnie.
Jak się mało na forum bywa i nie jest się pewnym, o co chodzi, to nieładnie jest rzucać bezpodstawne oskarżenia posądzając kogoś o reklamę.
Wytłumaczono Ci o co chodzi z tymi linkami, ja przytoczyłam Ci konkretny pkt Regulaminu, w którym jest mowa o zwracaniu komuś uwagi na błędy, a Ty ponownie wpadasz tu siejąc zamęt.
Pisząc, że brak wypowiedzi Corii daje Ci do myślenia ponownie insynuujesz, że jednak jej posty coś wspólnego z reklamą mają. Na jakiej podstawie???
Dziekuje bardzo za upomnienie. Rzeczywiscie robi sie tu bardzo nieprzyjemnie dla mnie. Nie wytlumaczylas mi dokladnie, na jakich zasadach Wizaz wstawia reklamy. Znalazlam co to za reklama. Wpiszcie w wyszukiwarke "reklamy w postach" a znajdziecie watek na forum Technicznym o nowej polityce Wizazu, w ktorym pisze wiele osob wprowadzonych ta polityka w blad oraz z niej niezadowolonych. Nie jestem jestem jedyna, ktora to dziwi, ze linki (ktore nie sa podkreslone I do zidentyfikowania jako linki reklamowe) sa ukrywane w slowach postow. Przepraszam Corii za niesluszne posadzenie.
elixya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 15:47   #3849
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Uzylam dzisiaj pierwszy raz kulek.. I powiem Wam, ze jest to najpiekniejszy efekt ze wszystkich kulek ktore posiadam. Powiedzialabym, ze najsubtelniejszy. Po nalozeniu cala pudrowosc (wczesniej pudruje jeszcze zwyklym pudrem) zostala ze skory wyeliminowana i pozostala taka piekna poswiata zdrowej skory, delikatnie i nienachalnie rozswietlonej Cudo po prostu Nawet moja mama, ktora totalnie nie dostrzega mojego makiajzu powiedziala dzisiaj ze chyba jakis puder inny zastosowalam bo mam taka ladna swietlista cere




Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Popieram I mało tego, nie swiece sie jak choinka po nich ani na poczatku ani pod koniec dnia
Z tym, ze nie daje pudru pod spód tylko od razu kulki na podkład, jako puder wykończeniowy
A w duecie z nowymi rozswietlaczami MAC-a to dopiero cudnie wsio wyglada
Dziewczyny zastanawiam się nad kupieniem kuleczek, te o których piszecie to jakieś limitki? Przyznam się ze nie śledzę jakoś bardzo make-upowych nowości
favianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 15:50   #3850
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Dziewczyny zastanawiam się nad kupieniem kuleczek, te o których piszecie to jakieś limitki? Przyznam się ze nie śledzę jakoś bardzo make-upowych nowości
Tak, to limitka na świąteczna Guerlain
Dostepne tylko na stronach zagranicznych niestety, po w Polsce dystrybutor nie zdecydował sie tej kolekcji wprowdzić. Nie rozumeim zreszta czemu, bo jest duze zainteresowanię nią.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 15:56   #3851
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

To te? http://m.debenhams.ie/webapp/wcs/sto...23382041699_-1

Mówicie ze nie są błyszczące? Mi właśnie zależy na subtelnym efekcie, jeśli jest taki to może się w kolejny weekend przyjadę do centrum sprawdzić na żywo jak to wygląda.
Ostatnio kupiłam rozświetlacz z Lusha (feel younger) i mieszam go z podkładem pod oczami, ale znika :/
favianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-08, 16:00   #3852
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
To te? http://m.debenhams.ie/webapp/wcs/sto...23382041699_-1

Mówicie ze nie są błyszczące? Mi właśnie zależy na subtelnym efekcie, jeśli jest taki to może się w kolejny weekend przyjadę do centrum sprawdzić na żywo jak to wygląda.
Ostatnio kupiłam rozświetlacz z Lusha (feel younger) i mieszam go z podkładem pod oczami, ale znika :/
Tak, to te

To nie jest błyszczenie się, kulki maja takie drobinki, z tym, ze sa one malutkie i naprawde bardzo duzo trzeba by ich dac na twarz, aby błyszczaly mocno Tak to raczej zmiękczja rysy twarzy i rozswietlaja
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 16:51   #3853
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Dziękuję. To będę oglądać. Z rozświetlacz y mam tylko Lusha w kremie i bronze goddess z Estee lauder ale to na lato bo to jest zloto-miedziany puder prasowany /wypiekany?
favianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 17:59   #3854
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez elixya Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo za upomnienie. Rzeczywiscie robi sie tu bardzo nieprzyjemnie dla mnie. Nie wytlumaczylas mi dokladnie, na jakich zasadach Wizaz wstawia reklamy. Znalazlam co to za reklama. Wpiszcie w wyszukiwarke "reklamy w postach" a znajdziecie watek na forum Technicznym o nowej polityce Wizazu, w ktorym pisze wiele osob wprowadzonych ta polityka w blad oraz z niej niezadowolonych. Nie jestem jestem jedyna, ktora to dziwi, ze linki (ktore nie sa podkreslone I do zidentyfikowania jako linki reklamowe) sa ukrywane w slowach postow. Przepraszam Corii za niesluszne posadzenie.
Upomnienie dostałaś za to, że zanim zapytałaś, rzuciłaś oskarżenia, a po wytłumaczeniu Ci co i jak dalej insynuowałaś, że linki przypadkowe nie są i mają na celu reklamowanie przez Corii czegoś tam (nawet nie wiem czego).
EOT
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 18:42   #3855
elixya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 59
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Upomnienie dostałaś za to, że zanim zapytałaś, rzuciłaś oskarżenia, a po wytłumaczeniu Ci co i jak dalej insynuowałaś, że linki przypadkowe nie są i mają na celu reklamowanie przez Corii czegoś tam (nawet nie wiem czego).
EOT
Wytlumaczenie nie bylo wystarczajace, bo to nowy rodzaj reklam, na ktory juz wiecej osob dalo sie nabrac. Wniosek: nie klikac na zadne slowa rozniace sie kolorem. Zglosilam wczesniej poprzedni post, w ktorym byla taka sama sytuacja lecz nie dostalam zadnej odpowiedzi od moderatora, wiec zapytalam na forum.
EOT
elixya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 20:08   #3856
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Jakoś po otrzymaniu upomnienia udało Ci sie znaleźć w wyszukiwarce ineresujaca Cię informacje, wiec nie rozumiem o co ten hałas?
ilios jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 20:42   #3857
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez elixya Pokaż wiadomość
Widze, ze jestes wychowana bezstresowo... To juz teraz zwrocenie uwagi na nieprawidlowa skladnie zdania jest niekulturalne?? Co za czasy... Wspomnialam o tym, bo chcialam nawiazac do tej dziwnej reklamy, ktora jest inna od pozostalych, bo slowo nie jest podkreslone I nie widac, ze jest to link w pierwszym momencie.
Na innych watkach nie bywam. Zauwaz tez, ze sama zainteresowana nie wypowiada sie w tej kwestii, co daje do myslenia.
Nie znamy się, dlatego daruj sobie, proszę, wycieczki osobiste.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 21:03   #3858
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez elixya Pokaż wiadomość
Wytlumaczenie nie bylo wystarczajace, bo to nowy rodzaj reklam, na ktory juz wiecej osob dalo sie nabrac. Wniosek: nie klikac na zadne slowa rozniace sie kolorem. Zglosilam wczesniej poprzedni post, w ktorym byla taka sama sytuacja lecz nie dostalam zadnej odpowiedzi od moderatora, wiec zapytalam na forum.
EOT
Moje wytumaczenie nie było wystarczające?
Dla Twojej wiadomości - jeśli moderator nie reaguje na ZP, to znaczy, że nie widzi podstaw do tego, aby reagować i nie musi tłumaczyć się ze swojej decyzji każdej osobie zgłaszającej.
I nie wiem, czemu obracasz teraz kota ogonem - nie jest prawdą, że zapytałaś o co chodzi z tą reklamą, tylko od razu zaatakowałaś Corii zarzucając jej reklamę. Ponowiłaś swoje nieuzasadnione insynuacje mimo tego, że Ci wszystko wytłumaczono - co podkreślam po raz enty, a Ty po raz enty ignorujesz to, co piszę.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 22:51   #3859
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Pomylka
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-09, 00:15   #3860
elixya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 59
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Upomnienie dostałaś za to, że zanim zapytałaś, rzuciłaś oskarżenia, a po wytłumaczeniu Ci co i jak dalej insynuowałaś, że linki przypadkowe nie są i mają na celu reklamowanie przez Corii czegoś tam (nawet nie wiem czego).
EOT
Pisalam juz, ze pytalam sie o ta reklame moderatora, zanim napisalam cokolwiek na ten temat na forum lecz zostalam zignorowana. Gdybym wtedy dostala wyjasnienie, to nie podnosilabym tej sprawy na forum. Informacje na temat nowych reklam znalazlam po napisaniu, ze Corii sie na ten temat nie wypowiedziala.

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Moje wytumaczenie nie było wystarczające?
Dla Twojej wiadomości - jeśli moderator nie reaguje na ZP, to znaczy, że nie widzi podstaw do tego, aby reagować i nie musi tłumaczyć się ze swojej decyzji każdej osobie zgłaszającej.
I nie wiem, czemu obracasz teraz kota ogonem - nie jest prawdą, że zapytałaś o co chodzi z tą reklamą, tylko od razu zaatakowałaś Corii zarzucając jej reklamę. Ponowiłaś swoje nieuzasadnione insynuacje mimo tego, że Ci wszystko wytłumaczono - co podkreślam po raz enty, a Ty po raz enty ignorujesz to, co piszę.
Gdyby moderator zareagowal wtedy, nie byloby tego nieporozumienia, bo wiedzialabym o co chodzi. Moglby zwyczajnie poinformowac. Najlepsze wyjasnienie znalazlam sobie sama. Wasze wyjasnienia w tym watku byly zdawkowe I ogolne. Zdziwilo mnie, ze Corii sie w ogole sie na ten temat nie wypowiada, zamiast napisac, ze to nie ona reklamuje. Nie jestem jedyna osoba wprowadzona w blad tego typu reklama. Te nowe reklamy zmieniaja sens postow, bo ludzie mysla, ze to osoby piszace posty cos reklamuja. Na wspomnianym watku o nowych reklamach ludzie wypowiadaja sie o wiele dosadniej, co o tym mysla.

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Jakoś po otrzymaniu upomnienia udało Ci sie znaleźć w wyszukiwarce ineresujaca Cię informacje, wiec nie rozumiem o co ten hałas?
Ja tylko odpowiadam na niekonczace sie posty moderatora. Upomnienie dostalam PO znalezieniu wyjasnienia na forum, ale zanim zdazylam to wyjasnic piszac o tym watku na forum Technicznym. Tez juz bym wolala skonczyc ten temat.

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Moje wytumaczenie nie było wystarczające?
Dla Twojej wiadomości - jeśli moderator nie reaguje na ZP, to znaczy, że nie widzi podstaw do tego, aby reagować i nie musi tłumaczyć się ze swojej decyzji każdej osobie zgłaszającej.
I nie wiem, czemu obracasz teraz kota ogonem - nie jest prawdą, że zapytałaś o co chodzi z tą reklamą, tylko od razu zaatakowałaś Corii zarzucając jej reklamę. Ponowiłaś swoje nieuzasadnione insynuacje mimo tego, że Ci wszystko wytłumaczono - co podkreślam po raz enty, a Ty po raz enty ignorujesz to, co piszę.
Nie zapytalam sie czy ta reklama jest niedozwolona?

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:40 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Nie znamy się, dlatego daruj sobie, proszę, wycieczki osobiste.
Sorry, bylam do tylu z regulaminem Wizazu. Na innych forach nie dostaje sie upomnien za poprawienie czyjejs skladni. Wspomnialam tylko o tym, bo wydawalo mi sie, ze to slowo zostalo celowo wstawione na poczatku zdania, zeby lepiej bylo widac reklame, ktora jak mi sie wtedy wydawalo - nie byla reklama Wizazu.

Edytowane przez elixya
Czas edycji: 2015-11-08 o 23:50
elixya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 00:23   #3861
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez elixya Pokaż wiadomość
Pisalam juz, ze pytalam sie o ta reklame moderatora, zanim napisalam cokolwiek na ten temat na forum lecz zostalam zignorowana. Gdybym wtedy dostala wyjasnienie, to nie podnosilabym tej sprawy na forum. Informacje na temat nowych reklam znalazlam po napisaniu, ze Corii sie na ten temat nie wypowiedziala.

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------



Gdyby moderator zareagowal wtedy, nie byloby tego nieporozumienia, bo wiedzialabym o co chodzi. Moglby zwyczajnie poinformowac. Najlepsze wyjasnienie znalazlam sobie sama. Wasze wyjasnienia w tym watku byly zdawkowe I ogolne. Zdziwilo mnie, ze Corii sie w ogole sie na ten temat nie wypowiada, zamiast napisac, ze to nie ona reklamuje. Nie jestem jedyna osoba wprowadzona w blad tego typu reklama. Te nowe reklamy zmieniaja sens postow, bo ludzie mysla, ze to osoby piszace posty cos reklamuja. Na wspomnianym watku o nowych reklamach ludzie wypowiadaja sie o wiele dosadniej, co o tym mysla.

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------



Ja tylko odpowiadam na niekonczace sie posty moderatora. Upomnienie dostalam PO znalezieniu wyjasnienia na forum, ale zanim zdazylam to wyjasnic piszac o tym watku na forum Technicznym. Tez juz bym wolala skonczyc ten temat.

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------


Nie zapytalam sie czy ta reklama jest niedozwolona?

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:40 ----------



Sorry, bylam do tylu z regulaminem Wizazu. Na innych forach nie dostaje sie upomnien za poprawienie czyjejs skladni. Wspomnialam tylko o tym, bo wydawalo mi sie, ze to slowo zostalo celowo wstawione na poczatku zdania, zeby lepiej bylo widac reklame, ktora jak mi sie wtedy wydawalo - nie byla reklama Wizazu.
O matko, dziewczyno, skończ już
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 17:42   #3862
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Ja wysiadam
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 18:06   #3863
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Dziękuję. To będę oglądać. Z rozświetlacz y mam tylko Lusha w kremie i bronze goddess z Estee lauder ale to na lato bo to jest zloto-miedziany puder prasowany /wypiekany?
Ty tak nie "podlinkowywuj" słów bo Cię zamkną za reklamę

Dziewczyny gdzie dostanę świąteczne kulaski ile wychodzą po przeliczeniu ?
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 19:30   #3864
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

OluM


Zaś w temacie wątku, to nie skusiłam się na gwiazdkowe kulki, ale nie jestem bohaterem i nie można mi gratulować, bo po prostu jestem uczulona na puderki Guerlain
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 20:51   #3865
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Macalam dzisiaj te swiateczne Meteoryty, sa piekne ale nie kupilam, bo... przestraszylam sie efektu Sa zdecydowanie mocniej drobinkowe niz klasyczne i sama nie wiem, czy uzywalabym ich na codzien. Czuje sie taka zagubiona
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 21:35   #3866
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Ty tak nie "podlinkowywuj" słów bo Cię zamkną za reklamę

Dziewczyny gdzie dostanę świąteczne kulaski ile wychodzą po przeliczeniu ?
Ja kupowałam na feelunique z 15% rabatem i ściągnęło mi niecałe 260 zł.

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
OluM


Zaś w temacie wątku, to nie skusiłam się na gwiazdkowe kulki, ale nie jestem bohaterem i nie można mi gratulować, bo po prostu jestem uczulona na puderki Guerlain


Oj, to szkoda, a może i nie
Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
Macalam dzisiaj te swiateczne Meteoryty, sa piekne ale nie kupilam, bo... przestraszylam sie efektu Sa zdecydowanie mocniej drobinkowe niz klasyczne i sama nie wiem, czy uzywalabym ich na codzien. Czuje sie taka zagubiona
Brokat widzę w pudełku i przy słoczowaniu na ręce, ale na twarzy już nie. Może to być jednak efektem tego, że jestem krótkowidzem
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 21:38   #3867
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja kupowałam na feelunique z 15% rabatem i ściągnęło mi niecałe 260 zł.




Oj, to szkoda, a może i nie

Brokat widzę w pudełku i przy słoczowaniu na ręce, ale na twarzy już nie. Może to być jednak efektem tego, że jestem krótkowidzem
Ale już nie ma... i nie mam rabatu
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 21:40   #3868
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
Macalam dzisiaj te swiateczne Meteoryty, sa piekne ale nie kupilam, bo... przestraszylam sie efektu Sa zdecydowanie mocniej drobinkowe niz klasyczne i sama nie wiem, czy uzywalabym ich na codzien. Czuje sie taka zagubiona
Yyyy... wcale nie sa mocno brokatowe, jest tak jak Ola pisze: jest brokat na rece, jest brokat na kulkach, ale na twarzy nic nie widac...





Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
OluM


Zaś w temacie wątku, to nie skusiłam się na gwiazdkowe kulki, ale nie jestem bohaterem i nie można mi gratulować, bo po prostu jestem uczulona na puderki Guerlain

Chyba bym sie poplakala jakbym miala na to uczulenie




Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja kupowałam na feelunique z 15% rabatem i ściągnęło mi niecałe 260 zł.




Oj, to szkoda, a może i nie

Brokat widzę w pudełku i przy słoczowaniu na ręce, ale na twarzy już nie. Może to być jednak efektem tego, że jestem krótkowidzem
U mnie rowniez wyszlo ok. 260 zl
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 21:58   #3869
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Oj, to szkoda, a może i nie
Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość

Chyba bym sie poplakala jakbym miala na to uczulenie

daję radę, chciejstw mi nie brakuje, a to forum generuje coraz to nowe nawet, jak już wydaje mi się, że mam wszystko, to jednak jestem w błędzie
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 22:18   #3870
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Ale już nie ma... i nie mam rabatu
Wiem, że na Feelu kulki były dorzucane, a i rabaty pojawiały się ostatnio w krótkich odstępach, więc może jeszcze jest szansa.

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość

daję radę, chciejstw mi nie brakuje, a to forum generuje coraz to nowe nawet, jak już wydaje mi się, że mam wszystko, to jednak jestem w błędzie
O tak, pod tym względem na Wizaż można liczyć
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-05 00:52:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:30.