Guerlain - kolorówka, część V - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-11-07, 09:36   #2761
Layla79
Zakorzenienie

Dot.: Guerlain - kolorówka, część V

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
To 15 Les Sables Jak najbardziej da się dzienny zrobić Wklejam foto przykładowego makijażu. Ten ciemny brąz jest dość ciepły jak się go rozciera. Próbuję znaleźć sposób jak zrobić makeup, żeby skoncentrować jak najbardziej ten brąz żeby się tak nie ocieplał... Ale coś mi nie wychodzi
Poziomka, piękny makijaź masz teź piękne rzęsy, ja aktualnie mam okropne rzęsy, bo nie wiem, co mnie podkusilo kupic nowy tusz bourjois natomiast myslalam, ze cienie sa w szarosci, szukam palety podobnej do starszej 480, we wszystkich paletach guerlain i diora zuzylam szary sredni mat i takiego cienia szukam, myslalam, ze znajdę w Twojej paletce. Mam les noir i les gris, ale za ciemne te szarosci. Natomiast jak zmienilam pędzle, to odkrylam, ze jednak satyny z 480 mi pasuja, wczesniej innymi pędzlami wybijała perła to chyba kwestia blendowania.
Cytat:
Są tu może dziewczyny które mają porównanie starszych kulek (tych w blaszanych puszkach w kwiatem na całe wieczko) do tych najnowszych? Zauważacie jakąś różnicę? Kurcze kuszą mnie te kulaski, szczególnie 02 Clair, ale pamiętam, że jak miałam starszą wersję to naprawdę widziałam brokat na twarzy Nie tylko takie małe iskierki ale także brokat... I to mnie trochę zniechęca
Ja mam white pastels i gold temptation. White pastels zuzylam cale, zero brokatu, rozbielenie okolic oczu, moje ulubione, tylko nie wiem, co teraz kupic. Rok produkcji bialych to 2009, obstawiam, ze czas zuzycia to maks 5 lat, wiec chyba juz ich nie kupie. Natomiast jak porownuje efekt np. Goldow z lou manizer, to nie ma porównania, uwielbiam kulaski. Sa swietnym pudrem rozswietlacym wykonczeniowym, a mary lou robi dosc mocny efekt, a taki chyba nie do konca mi odpowiada.
a imperiale mialam i one rózowe byly i brzydkie 03 tez mi nie pasowaly, najbardziej pasuja mi same biale opalizujace.
Layla79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 09:36   #2762
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dla mnie tak samo, a mimo to kuszą limitki
jak sobie przypomnę ile ja tego mialam... tekturowe wszystkie kolory potem te 2 w metalu z ta śmierdzącą gąbką te nowe 03 i 04 mperiale, butterfly, dragony , white, perles de nuit aquella, du paradis,absolute white, pucci zapewne kilku nie pamiętam ale żałuję najbardziej butterfly...
Stary 2014-11-07, 10:28   #2763
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
Świetnie ;/ na cały Wrocław były aż 3 puszki meteorytów. Szał;/ babka powiedziała, że sprzedały się już 'z magazynu', że nawet nie trafiły na sklep.
Ale wszędzie tak jest. Mnie się wydaje, że jeszcze dowioza, ze to testowa partia tylko.

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
jak sobie przypomnę ile ja tego mialam... tekturowe wszystkie kolory potem te 2 w metalu z ta śmierdzącą gąbką te nowe 03 i 04 mperiale, butterfly, dragony , white, perles de nuit aquella, du paradis,absolute white, pucci zapewne kilku nie pamiętam ale żałuję najbardziej butterfly...
Tez ich w ciul mialam. Zaluje z posiadanych i sprzedanych tylko Perles De Nuits.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 59 471 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 10:29   #2764
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła

Cytat:
Ale wszędzie tak jest. Mnie się wydaje, że jeszcze dowioza, ze to testowa partia tylko.

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Tez ich w ciul mialam. Zaluje z posiadanych i sprzedanych tylko Perles De Nuits.
wiem pamiętam że szczególnie Ci odpowiadały...
Stary 2014-11-07, 10:44   #2765
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
wiem pamiętam że szczególnie Ci odpowiadały...
Noo, nie wiem co mnie naszło, żeby je zbyć chyba za dużo w d... wszystkiego

A najbardziej mnie rozczarowaly chyba Pastel White. Spodziewalam się bozia wie czego, a okazały się takie se

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 59 471 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2014-11-07, 16:13   #2766
xPoziomkax
Zakorzenienie

No dziewczyny, byłam dzisiaj po te swoje kulki 02 Clair w Sephorze w Galerii Katowickiej. Oczywiście nie obyło się bez przygód, mi już po prostu ręce opadają. Podeszła do mnie pani, zażyczyłam sobie to co chciałam, ona wyjmuje z szuflady, oczywiście natychmiast otwiera kartonik, przewraca kulki do góry nogami (coby pewnie więcej pyłu było no bo jak ) nawet nie zdążyłam zareagować. Idzie do kasy a ja mówie, że mam nadzieję, że nigdy nie były otwierane, bo to na prezent (specjalnie tak powiedziałam), a ona, że oczywiście, że nie, bo przecież oni to trzymają w szufladach no bo jak bla bla bla.... I postawiła te moje kulki na blacie, postukała nimi trochę zastanawiając się nad czymś, a ja oczywiście na nie patrzę i widzę że ta naklejka zabezpieczajaca jest tak w cholerę "wymamłana", jakby ktoś to pudełko conajmniej 10 razy otwierał. Więc apeluję: Mogła by mi pani dać pudełko zaklejoną folią? A co pani na to? Że oni jak dostają towar to może się coś podniszczyć I że ona zaraz tą folię odklei i przyklei nową! Zapakowała mi to na prezent (co jak co ale pudełeczko ładne) i otwieram w domu, a tam oczywiscie cały kartonik w paluchach no bo jak... Mam tylko nadzieję, że puszka nie była otwierana itp.. Naprawdę, ja już nie wiem jak z tym walczyć, ręce mi już opadają.. Nie potrafię się kłócić, tyle razy jej zwracałam uwagę, ale nic nie podziałało. To wszystko wynagradza mi tylko chyba zapach kulek...
xPoziomkax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 16:50   #2767
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
No dziewczyny, byłam dzisiaj po te swoje kulki 02 Clair w Sephorze w Galerii Katowickiej. Oczywiście nie obyło się bez przygód, mi już po prostu ręce opadają. Podeszła do mnie pani, zażyczyłam sobie to co chciałam, ona wyjmuje z szuflady, oczywiście natychmiast otwiera kartonik, przewraca kulki do góry nogami (coby pewnie więcej pyłu było no bo jak ) nawet nie zdążyłam zareagować. Idzie do kasy a ja mówie, że mam nadzieję, że nigdy nie były otwierane, bo to na prezent (specjalnie tak powiedziałam), a ona, że oczywiście, że nie, bo przecież oni to trzymają w szufladach no bo jak bla bla bla.... I postawiła te moje kulki na blacie, postukała nimi trochę zastanawiając się nad czymś, a ja oczywiście na nie patrzę i widzę że ta naklejka zabezpieczajaca jest tak w cholerę "wymamłana", jakby ktoś to pudełko conajmniej 10 razy otwierał. Więc apeluję: Mogła by mi pani dać pudełko zaklejoną folią? A co pani na to? Że oni jak dostają towar to może się coś podniszczyć I że ona zaraz tą folię odklei i przyklei nową! Zapakowała mi to na prezent (co jak co ale pudełeczko ładne) i otwieram w domu, a tam oczywiscie cały kartonik w paluchach no bo jak... Mam tylko nadzieję, że puszka nie była otwierana itp.. Naprawdę, ja już nie wiem jak z tym walczyć, ręce mi już opadają.. Nie potrafię się kłócić, tyle razy jej zwracałam uwagę, ale nic nie podziałało. To wszystko wynagradza mi tylko chyba zapach kulek...
Z tym nie wygramy, to jak walka w wiatrakami
Ja te wącham co chwilę swoje D'Etoile

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2014-11-07, 16:56   #2768
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Z tym nie wygramy, to jak walka w wiatrakami
Ja te wącham co chwilę swoje D'Etoile
No normalnie nóż się w kieszeni otwiera...
Hahah uwielbiam ich zapach i jeszcze dzwiek jak sie przewalają w pudełeczku
Stary 2014-11-07, 17:32   #2769
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Dot.: guerlain Meteoryty - jak uzywać?

Ja tez przed chwilka kupilam swohe pierwsze kulki tez 02

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

buahhot jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 18:06   #2770
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość

I niemacane?
Stary 2014-11-07, 21:19   #2771
xPoziomkax
Zakorzenienie

Przeglądam sobie teraz google grafikę i trafiłam na takie zdjęcia: http://bubblymichelle.com/2014/03/24...lated-version/
Czy to jest możliwe że ta dziewczyna ma tyle kulek w nowej wersji? Jak patrze na swoje pudełeczko to chyba mam połowę z tego!
Stary 2014-11-07, 22:34   #2772
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość

i jak wrażenia??

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Cytat:
to już standard w Douglasie i Sephorze ;(

jak wrażenia makijażowe??
czaję się na nie
edit swoją drogą mnóstwo produktów Guerlaina pięknie pachnie, ja tak wącham swój tusz Noir
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 22:41   #2773
Ingeborg
Zadomowienie

Część Dziewczyny

Co do Aquarelli i Clair, to Clair daje subtelniejszy, bardziej naturalny efekt. Aquarella daje mocny glow, u mnie nie widać na budzi brokatu, jedynie błysk. Aquarella to moje ulubione meteoryty, ale ja lubię taki świetlisty efekt Jeżeli ktoś woli mniej błysku, lepsze będą Clair.

Mam pytanie, czy któraś z Pań widziała nowe limitowane meteoryty w Douglasach? Z góry dziękuję za odpowiedź
Stary 2014-11-07, 22:58   #2774
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Cytat:
Skąd ja to znam. Miałam podobną sytuację z pudrem brązującym Diora. Pani wyjęła mi pudełko z szuflady, a ja zauważyłam, że było jakieś pogniecione więc mi wyjęła puder, a tam welurek cały w paluchach ! Chciała otworzyć jeszcze puder ale powiedziałam jej by tego nie robiła.. Niestety była to limitowanka i została tylko jedna sztuka, na szczęście udało mi się zdobyć ostatnią sztukę online.

Chyba to normalne, że zakupy dla każdej z nas mają być przyjemnością ale co to za przyjemność iść i wydać 2 stówy za puder i być niepewnym czy ktoś macał go brudnymi paluchami czy nie .

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:57 ----------

Cytat:
Przeglądam sobie teraz google grafikę i trafiłam na takie zdjęcia: http://bubblymichelle.com/2014/03/24...lated-version/
Czy to jest możliwe że ta dziewczyna ma tyle kulek w nowej wersji? Jak patrze na swoje pudełeczko to chyba mam połowę z tego!
Na niektórych zdjęcia wygląda jakby była praktycznie cała puszka, a na niektórych połowa wydaje mi się, że to po prostu wina zdjęcia.

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/

Wymianahttp://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=988161
NeverGoodEnough18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 00:12   #2775
elizka1987
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Poziomka, piękny makijaź masz teź piękne rzęsy, ja aktualnie mam okropne rzęsy, bo nie wiem, co mnie podkusilo kupic nowy tusz bourjois natomiast myslalam, ze cienie sa w szarosci, szukam palety podobnej do starszej 480, we wszystkich paletach guerlain i diora zuzylam szary sredni mat i takiego cienia szukam, myslalam, ze znajdę w Twojej paletce. Mam les noir i les gris, ale za ciemne te szarosci. Natomiast jak zmienilam pędzle, to odkrylam, ze jednak satyny z 480 mi pasuja, wczesniej innymi pędzlami wybijała perła to chyba kwestia blendowania.

Ja mam white pastels i gold temptation. White pastels zuzylam cale, zero brokatu, rozbielenie okolic oczu, moje ulubione, tylko nie wiem, co teraz kupic. Rok produkcji bialych to 2009, obstawiam, ze czas zuzycia to maks 5 lat, wiec chyba juz ich nie kupie. Natomiast jak porownuje efekt np. Goldow z lou manizer, to nie ma porównania, uwielbiam kulaski. Sa swietnym pudrem rozswietlacym wykonczeniowym, a mary lou robi dosc mocny efekt, a taki chyba nie do konca mi odpowiada.
a imperiale mialam i one rózowe byly i brzydkie 03 tez mi nie pasowaly, najbardziej pasuja mi same biale opalizujace.
Jak ja żałuję, że nie mam tych kulek .

elizka1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 07:26   #2776
Layla79
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Jak ja żałuję, że nie mam tych kulek .
Dają złote glow, mary lou robi jednolity efekt. A w ogole, to mam jakąś odsypkę glominerals, tez niezly rozswietlacz, tylko diamentowy. Tak czy inaczej, dla mnie biale kulki byly najlepsze, zostalo mi tylko kilka zielonych, wiec moze juz ich nie bede uzywac

Corii, a Ty puscilas w swiat swoje white pastels? Bo moze chcialabys wymienic na goldy?
Layla79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 08:37   #2777
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Ja już nawet nie pamiętam kiedy te White Pastel pusciłam w swiat, daaanwo to było

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2014-11-08, 18:57   #2778
xPoziomkax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
i jak wrażenia??

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

to już standard w Douglasie i Sephorze ;(

jak wrażenia makijażowe??
czaję się na nie
edit swoją drogą mnóstwo produktów Guerlaina pięknie pachnie, ja tak wącham swój tusz Noir
Kochana jeszcze nie testowałam leżą świeżutkie w szufladzie Jak potestuje to dam znac

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam. Miałam podobną sytuację z pudrem brązującym Diora. Pani wyjęła mi pudełko z szuflady, a ja zauważyłam, że było jakieś pogniecione więc mi wyjęła puder, a tam welurek cały w paluchach ! Chciała otworzyć jeszcze puder ale powiedziałam jej by tego nie robiła.. Niestety była to limitowanka i została tylko jedna sztuka, na szczęście udało mi się zdobyć ostatnią sztukę online.

Chyba to normalne, że zakupy dla każdej z nas mają być przyjemnością ale co to za przyjemność iść i wydać 2 stówy za puder i być niepewnym czy ktoś macał go brudnymi paluchami czy nie .

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:57 ----------

Na niektórych zdjęcia wygląda jakby była praktycznie cała puszka, a na niektórych połowa wydaje mi się, że to po prostu wina zdjęcia.
To o czym piszesz to po prostu porażka... Nie wierze normalnie.. Tak w ogóle skusiłam się dziś na nastepny Gloss D'Enfer i co? Oczywiście paluchy na zakrętce
Stary 2014-11-08, 19:10   #2779
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Chciałam co nieco napisać o nowych kulkach. Wiem, ze krótko je mam, ale pewne spostrzeżenia mogę juz teraz wystosować. Może się to komus przyda.

Mam 4 czerwone kulki i nijak one nie wpływaja na kolor - NIE jest czerwony/rózowy.

Mocno nałożone daja brązo-bezo-szampanski kolor - mówie tu o nałozeniu ich mocnym swatchem na ręce. Na twarz tak oczywiście nie nakładamy przeciez kulek.
Na ryjku dają mi całkiem transparentny efekt, z malutkimi, migoczącymi drobinkami.
NIE brązują mnie ani trochę, ale zaznaczam, ze nakładam je oryginalnym pędzlem do Meteorytów. W przypadku miękkiego pędzla - nie wiem, jaki bedzie efekt.

NIE MA w nich brokatu, ani grama (sic!) To co maja to taki mikroskopijne drobinki - dosłownie. Takie migotanie. Ale nie jest to nna bank brokat. Jak szpileczki migoczących gwiazd na letnim wieczornym niebie - nazwa - D'Etoile - zobowiązuje.

W swoim pudełku nie miałam na dnie ani trochę pyłku.

Jak na razie jestem bardzo zadowolona - bardziej niż na początu.
Ale jak będzie dalej, zobaczymy, bo wiem, jak bywało w przesłosci

To tyle na razie

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2014-11-08, 19:22   #2780
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła

Cytat:
Chciałam co nieco napisać o nowych kulkach. Wiem, ze krótko je mam, ale pewne spostrzeżenia mogę juz teraz wystosować. Może się to komus przyda.

Mam 4 czerwone kulki i nijak one nie wpływaja na kolor - NIE jest czerwony/rózowy.

Mocno nałożone daja brązo-bezo-szampanski kolor - mówie tu o nałozeniu ich mocnym swatchem na ręce. Na twarz tak oczywiście nie nakładamy przeciez kulek.
Na ryjku dają mi całkiem transparentny efekt, z malutkimi, migoczącymi drobinkami.
NIE brązują mnie ani trochę, ale zaznaczam, ze nakładam je oryginalnym pędzlem do Meteorytów. W przypadku miękkiego pędzla - nie wiem, jaki bedzie efekt.

NIE MA w nich brokatu, ani grama (sic!) To co maja to taki mikroskopijne drobinki - dosłownie. Takie migotanie. Ale nie jest to nna bank brokat. Jak szpileczki migoczących gwiazd na letnim wieczornym niebie - nazwa - D'Etoile - zobowiązuje.

To tyle na razie

Moje spostrzeżenia są podobne- nie miałam prawie w ogóle pyłku na dnie puszki, przepięknie migoczą na złoto ( z czego jestem zadowolona bo aquarelle to srebro )- nałożyłam go dziś 1 raz - ale omiotłam nim twarz kilka razy i ładnie, niezwykle naturalnie i delikatnie przybrązowił mi skórę- nie jest to efekt typowego bronzera ale przyciemnienie dało się zauważyć...

Pudełko i puszek- piękne
Stary 2014-11-08, 20:49   #2781
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

U mnie pyłek na dnie był, bo moje pudło przyszło pocztą, więc to zrozumiałe. Mi też podoba mi się złotawy odcień tych meteorków, bo mam oprócz nich tylko Teint Rose i Dragony - każde dają trochę inny efekt. Nałożyłam je wczoraj na Fusion Inka B30, który jest już obecnie dla mnie za ciemny (muszę w końcu domówić BD20 do mieszania). Z tym odcieniem ładnie się stopiły, choć oczywiście było widać takie złote iskierki, ale nie wyglądało to wcale tandetnie ani dyskotekowo. Zgadzam się z Waszymi opiniami, że nie jest to typowy, gruby brokat. Niemniej i tak nie odważyłam się nałożyć ich na całą twarz - zastosowałam je jedynie na policzki. Przyciemnienia nie zauważyłam. Zebrałam za to kilka komplementów
W moim pudełku są dwie albo trzy czerwone kulki. Nie swatchowałam nigdy kulek osobno, ale przypuszczam, że te najciemniejsze i o nietypowych odcieniach (np. niebieskie w Terra Azzurra) są po prostu niezbyt mocno napigmentowane.
Swoje d'Etoile nakładałam syntetycznym pędzlem Eco Tools do pudru. Jestem ciekawa, czy guerlainowski pędzel do meteorytów da inny efekt.

GretchenSp jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 20:50   #2782
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie

Cytat:

To tyle na razie
to porównanie mnie urzekło
które kulki najfajniejsze
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 21:23   #2783
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
to porównanie mnie urzekło
które kulki najfajniejsze
Miałam trochę kulek, więc moge się wypowiedzieć i jak na ta chwilę to uważam, ze D'Etoile sa najlepsza wersją wszystkich dotychczasowych.
Jeśli ktos lubi oczywiście transparentny efekt z migotaniem w tle, ale to jest tak urocze, że niemożliwe, aby się nie podobało

No i nie wspomniałam o opakowaniu - przepiękne - elegancka wyrafinowa czerwień z jasnym złotem - strzał w 10

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2014-11-08, 21:28   #2784
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪

Mi zdecydowanie bardziej podoba się puszka Dragonów, choć zamiast puszka wewnątrz była nieładna, czarna gąbeczka. Ale z zewnątrz jest zdecydowanie bardziej elegancko. Ta kokarda w d'Etoile jakoś do mnie nie przemawia.

GretchenSp jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 22:39   #2785
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
U mnie pyłek na dnie był, bo moje pudło przyszło pocztą, więc to zrozumiałe. Mi też podoba mi się złotawy odcień tych meteorków, bo mam oprócz nich tylko Teint Rose i Dragony - każde dają trochę inny efekt. Nałożyłam je wczoraj na Fusion Inka B30, który jest już obecnie dla mnie za ciemny (muszę w końcu domówić BD20 do mieszania). Z tym odcieniem ładnie się stopiły, choć oczywiście było widać takie złote iskierki, ale nie wyglądało to wcale tandetnie ani dyskotekowo. Zgadzam się z Waszymi opiniami, że nie jest to typowy, gruby brokat. Niemniej i tak nie odważyłam się nałożyć ich na całą twarz - zastosowałam je jedynie na policzki. Przyciemnienia nie zauważyłam. Zebrałam za to kilka komplementów
W moim pudełku są dwie albo trzy czerwone kulki. Nie swatchowałam nigdy kulek osobno, ale przypuszczam, że te najciemniejsze i o nietypowych odcieniach (np. niebieskie w Terra Azzurra) są po prostu niezbyt mocno napigmentowane.
Swoje d'Etoile nakładałam syntetycznym pędzlem Eco Tools do pudru. Jestem ciekawa, czy guerlainowski pędzel do meteorytów da inny efekt.
oo tak terra azzura były super... też je miałam... puszka była boska- moje ulubione kolory. Taka mega pozytywna. Ehh też sprzedałam- a miałam też do nich kolekcjonerski pędzel.
Stary 2014-11-09, 13:48   #2786
elizka1987
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Dają złote glow, mary lou robi jednolity efekt. A w ogole, to mam jakąś odsypkę glominerals, tez niezly rozswietlacz, tylko diamentowy. Tak czy inaczej, dla mnie biale kulki byly najlepsze, zostalo mi tylko kilka zielonych, wiec moze juz ich nie bede uzywac

Corii, a Ty puscilas w swiat swoje white pastels? Bo moze chcialabys wymienic na goldy?
Mam mary, a goldów nigdy nie testowałam. Ogólnie to mi brakuje kulek w chłodnych odcieniach.

elizka1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 09:15   #2787
peonies
Zakorzenienie

hej
mam pytanie: czy ecrin 6 bywają podrabiane? przyznam szczerze, że o ile o meteorytach słyszałam o tyle o innej kolorówce Guerlain już nie...
jak to jest? podpowiedzcie

Potrzebuję zdjęcia (dla porównania) "spodu" palety - może ktoś wrzucić? Czy na kasetce (górne wieko) jest folia ochronna?
peonies jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-10, 09:49   #2788
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła

Cytat:
Napisane przez peonies Pokaż wiadomość
hej
mam pytanie: czy ecrin 6 bywają podrabiane? przyznam szczerze, że o ile o meteorytach słyszałam o tyle o innej kolorówce Guerlain już nie...
jak to jest? podpowiedzcie

Potrzebuję zdjęcia (dla porównania) "spodu" palety - może ktoś wrzucić? Czy na kasetce (górne wieko) jest folia ochronna?
tak są podrabiane i nie mają folii na wieku
Stary 2014-11-11, 14:14   #2789
xPoziomkax
Zakorzenienie

To ja się pochwalę zakupami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06607 (Copy).jpg (136,9 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06608 (Copy).jpg (133,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06611 (Copy).jpg (188,3 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06620 (Copy).jpg (86,4 KB, 27 załadowań)
Stary 2014-11-11, 18:50   #2790
Yasia
Wtajemniczenie

Cytat:
To ja się pochwalę zakupami
Śliczne

Coco Chanel
Yasia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości