Pomoc w dobraniu podkładu, cera B. wrażliwa !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-01-12, 20:48   #1
VGirl
Raczkowanie

Unhappy

Pomoc w dobraniu podkładu, cera B. wrażliwa !!!

Witam, mam cerę mieszaną, wrażliwą z problemami.

Piszę tutaj bo już nie wiem, co robić.
Poszukuję podkładu który nie wywoływałby u mnie reakcji alergicznej, a jednocześnie spełniał by moje oczekiwania. Dlatego proszę o pomoc :prosi:
praktycznie po każdym podkładzie z jakim mam kontakt na mojej twarzy pojawia się coś dziwnego. czasem są to czerwone kropeczki na całej twarzy, czasem rumieniec, wysypka, trądzik, swędzenie, różne inne zmiany.
poszukuję podkładu dość mocno kryjącego którego nie musiałabym poprawiać w ciągu dnia.
próbowałam już takich podkładów jak max factor Lasting Performance Make-Up, Natural Minerals Foundation, Xperience, Age Renew(ten był chyba nejlepszy z max'a), Maybelline, astor, este louder double wear( efekt na zewnątrz jest świetny, ale to jak reaguje pod nim moja skóra to dramat ;( ), benefit, i wiele innych.
jedyny podkład jaki mnie nie uczulił to dior, ale niestety nie stać mnie na niego, zastanawiam się też nad clinique ale też nie bardzo mnie stać. ;(
mój najnowszy nabytek to lirene do skóry wrażliwej, ale jeszcze nie wiem jak działa, mam obawy, ze nie będzie zbyt trwały.

proszę o pomoc !!! nie za drogi podkład (do 60 zł) który nie wywoła na mojej buzi reakcji alergicznej ! błagam. jestem zdesperowana ;(
VGirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 09:23   #2
VGirl
Raczkowanie

Dot.: Pomoc w dobraniu podkładu, cera B. wrażliwa !!!

czy naprawde nikt nie jest w stanie mi nic doradzić?
baaaaaaardzo proszę o pomoc ;(
Stary 2012-01-15, 10:17   #3
iloveyoumore
Przyczajenie

Witaj,
nie jestem może za bardzo doświadczona co do podkładów, bo miałam ich niewiele. Używam od 3-4 miesięcy podkładu Revlon ColorStay (cera mieszana i tłusta), jak dla mnie jest super. Podkład z tej samej linii jest także dla cery normalnej i suchej. Mnie w ogóle nie zapycha, nie mam problemów z cerą, jak po każdym innym podkładzie. Może warto spróbować?
Stary 2012-01-15, 15:43   #4
guuma
Raczkowanie

Smile Dot.: Pomoc w dobraniu podkładu, cera B. wrażliwa !!!

hej
a czy naprawde KONIECZNIE musisz uzywac podkladu?a moze po prostu przy Twojej problematycznej cerze,sprobuj ograniczyc kosmetyki do minimum?
mam tu na mysli korektor plus puder sypki.
ja osobiscie polecam MAC studio finish concealer. http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,28...er-spf-35.html
oraz clinique blended face powder
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,16...der-brush.html
wiem,ze sa to kosmetyki drogie,ale naprawde dobre i szalenie wydajne
chyba,ze nie wyobrazasz sobie swojej twarzy bez podkladu,no to nie wiem.
ja tez kiedys myslalam,ze bez podkladu nie ogarne swoich problemow na buzi,ale w koncu znalazlam idealne produkty,ktorych nie zmienie na 99% (zawsze moze sie znalezc cos jeszcze lepszego,choc watpie)
ja osobiscie nie mam cery az tak baaardzo wwrazliwej,ale tez ma swoje humory,oj ma-uwierz :/
moze idz do drogerii,niech odsypia troszke np tego pudru z testera,nie wiem.sprobuj.a ile masz lat?
pozdrawiam cieplo.mam nadzieje,ze cos znajdziesz
Stary 2012-01-15, 16:38   #5
VGirl
Raczkowanie

mam 22 lata, niestety z pudrami miałam jak na razie podobne doświadczenia, z resztą tak samo jest u mnie z kremami, różami i cieniami.
tylko moje usta nie narzekają jak się coś na nie nałoży.

spróbuję ten MAC jak tylko będę miała okazję, dziękuję za pomoc!
Odpowiedz

Tagi
alergia, cera wrażliwa, dobór, makijaż twarzy, podkład

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości