Dziewczyny, pomocy! GRZYWKA!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-07-05, 16:21   #1
linkinka97
Przyczajenie

Question

Dziewczyny, pomocy! GRZYWKA!!!

Cześć dziewczyny=) mam mały dylemacik i proszę Was o szczerą opinię - otóż...GRZYWKA! Nie jestem do końca zdecydowana czy ją zrobić, czy też nie . Mam bardzo długie gęste włosy o odcieni ciemnoblond, lekko falowane, ale nie kręcone. Szkoda mi ich obcniać ale chcialabym wprowadzić małą zmianę w mojej fruzurce. Poniżej zamieszczam moje zdjątka. Czy pasowałaby mi grzywka jak Hilary Duff? (pierwsza fotka). A może jakaś inna grzywka? Jeśli macie jakieś pomysły bylabym wdzieczna o zamieszczenie fotek Czy grzywka wogole do mnie pasuje??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hilat.JPG (22,7 KB, 567 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg asia.JPG (20,0 KB, 600 załadowań)
linkinka97 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-05, 17:35   #2
jennifer777
Wtajemniczenie

Dot.: Dziewczyny, pomocy! GRZYWKA!!!

też mam falowane włosy, ale prostuje je codziennie, bo jak tego nie zrobie to mam szope też miałam prostą grzywkę i.. ją podpinałam z mojej perspektywy odradzam, ale jeśli juz sie uprzesz to rób ją u profesjonalnej fryzjerki i żeby nie była zbyt krótka.. tylko taka przed brwi lub lekko na nie nachodząca
jennifer777 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-05, 17:46   #3
igneskaaa
Przyczajenie

Wydaje mi się że normalna grzywka nie jest zbyt dobrym pomysłem dla Ciebie... Masz chyba niskie czoło i dodatkowo okrągłą buzię - zrobienie prostej grzywki jeszcze bardziej skróci i wyokrągli twarz... jeśłi chcesz zrobić grzywkę lepiej zrobić ją z przedziałku na bok, dłuższą, wystrzępioną - nad to lekkości i ostrości pozdraiwam
igneskaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-05, 17:51   #4
gabi121
Raczkowanie

hmm a mnie sie wydaje ze mimo iz nie masz wysokiego czola bedzie Ci ladnie w grzywce... a co do rodzaju Twoich wlosow to... ja zrobilam grzywke chodz tez mam grube, falujace sie wloski i jestem bardzo zadowolona. i zgadzam sie z tym zeby grzywka nie byla za krotka bo wtedy smiesznie sterczy:/ zamieszczam pare zdjec ktore znalazlam na forum
pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg f4.jpg (5,5 KB, 1591 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f3.jpg (59,5 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f5.jpg (51,0 KB, 176 załadowań)
gabi121 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-05, 20:44   #5
linkinka97
Przyczajenie

no niestety mam okragla buzie i z grzywką moglabym wygladac jak "ksiezyc w pelni", ale robilam maly eksperyment - mianowicie ulozylam koncowke mojej kitki na czolo jak grzywke i powiem ze efekt byl fajny - taka ciezka, postrzepiona grzywka, dluga, opadajaca na brwi (inna nie wchodzi w gre). a czolo to mam raczej wysokie:/
linkinka97 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 19:38   #6
Natalka_
Raczkowanie

Ja mysle ze mozesz zaryzykowac...Ja sama to dzisiaj zrobilam i nie zaluje!!! Serio, i uwazam ze grzywka pasowalaby Tobie Ryzyk fizyk dziewczyno ( czy jak to sie tam pisze) hihih
Natalka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 19:54   #7
ghola
Raczkowanie

też dziś strzeliłam sobie grzywkę i jestem zadowolona choć narazie nie jest integralną częścią mojej twarzy- a bardziej "obcym ciałem" to chyba za kilka dni się przyzwyczaję
ghola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 20:00   #8
bolero
Przyczajenie

ja sie dolączam do grupy dziewczyn z grzywkami wlasnie wczoraj pod natchnieniem kuzynki sprawilam sobie taką zachodzacą na brwi spoko poza tym prosta grzywka bardzo ladnie wygląda z kręconymi lub falowanymi wloskami
bolero jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 13:02   #9
elly2
Wtajemniczenie

ja rowniez sie dolaczam tez chcem sobie zrobic grzywke ale boje sie, ze nie bedzie mi pasowac, poniewaz moja twarz jest raczej okragla...zrobilam sobie kilka zdjec z prowizoryczna grzywka na gorze przypielam sobie pasma moich wlosow tak by stworzyly grzywke jedno z tych zdjec mam w avatarze co mi doradzacie? moje wlosy sa koloru blond...aktualnie mam je pocieniowane...takie do ramion...pomozcie blagaaam
elly2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 15:40   #10
jennifer777
Wtajemniczenie

jesli bedzie taka jak a avatarze to super!
Stary 2005-09-16, 16:05   #11
jami
Rozeznanie

nie wiem czy bedzie Ci dobrze w takiej prostej grzywce ze wzgledu na niskie czolo. Radzilabym Ci sie udac do profesjonalnego fryzjera po rade
jami jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 16:28   #12
madonek
BAN stały

Hi!Raczej nie grzywka pochlonie Twoja drobna,dziecieca twarz.To co powinnas zmienic to ten nieszczesny przedzialek z boku i sprobuj prosze rozpuscic wlosy z przedzialkiem na srodku glowy,pozdr ps Twoje rysy twarzy jeszcze sie ,,ksztalca'' poczekaj na grzywke z lat kilka
madonek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 16:42   #13
elly2
Wtajemniczenie

wiem wiem, mam juz taka urode, wszyscy mi z reguly daja 16, 17 lat, a tak naprawde mam ich 20 kiedys mi to przeszkadzalo, a teraz mnie cieszy dlatego tez nie przeszkadzaloby mi to gdybym sie jeszcze bardziej odmlodzila szczerze powiedziawszy lubie taki bardzo dziewczecy typ urody...a jesli chodzi o przedzialek posrodku, to zupelnie odpada, fatalnie tak wygladam i uwydatnia on moja "wypuklosc" twarzy ale dzieki za komenatrze ***

elly2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 16:58   #14
fazuuss
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez linkinka97
(...) a czolo to mam raczej wysokie:/
Proszę cię,tylko nie mów,że masz wysokie czoło-bo wysokie czoło to mam ja.Ale jest mi z nim dobrze.Po tatusiuRaz noszę grzywkę prostą,raz na ukos,a czasami bez grzywki i jest dobrze

A co do twojego czoła to moim zdaniem jest niskie.Raczej niskie.
A do wysokiego ci daleko Pozdrowienia
Stary 2005-10-15, 15:34   #15
jagoda622
Raczkowanie

ja też mam okrągłą twarz i proponuje ci zamiast prostej grzyeczki taką ukośną wyszczępioną jaką też nosi Hilary Duff
jagoda622 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 19:36   #16
xxmarta96xx
Przyczajenie

Hej! mam problem chcę zrobić sobie postrzępioną grzywkę ale mam niskie czoło.
Nie wiem czy mam ją zrobić czy nie proszę o szybko radę!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SSA41660.jpg (82,6 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSA41664.jpg (81,5 KB, 34 załadowań)
xxmarta96xx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 19:48   #17
Hest
Raczkowanie

Z chęcią zdecydowałabym się po raz kolejny w swoim życiu na grzywkę, lecz za każdym razem mam z nią ten sam problem.Kiedy chcę nosić ją ułożoną na prosto ,robi mi się na samym środku przedziałek.Próbowałam wielu metod, suszyłam na szczotkę razem z pianką żeby ją trochę usztywnić w miejscu , jednak efekt długo się nie utrzymywał i po ok. 2 godzinach przedziałek nadal się robił...:/

Bardzo proszę o udzielenie mi porady jeśli któraś z Was zna w miarę skuteczną metodę na poskromienie grzywki.Marzy mi się ona już od dłuższego czasu-zawsze dobrze w niej wyglądałam , jednak zrezygnowałam tylko przez to , że wymykała mi się spod kontroli.
Hest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 00:18   #18
Dualstar
Wtajemniczenie

Mi się nie bardzo widzi u ciebie grzywka, ale taka "lekka" i zwiewna może być. Na trzecim zdjęciu ok, lecz tylko wyprostowana.

Hest - mi pomaga guma do włosów, nie pozostawia efektu mokrych włosów szybko się wysusza i usztywnia - wcale nie widać że czymś są robione.
Joanna - effect.net - Guma usztywniająca włosy krótkie i półdługie

Edytowane przez Dualstar
Czas edycji: 2008-11-25 o 17:08
Dualstar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 08:25   #19
Hest
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Dualstar Pokaż wiadomość

Hest - mi pomaga guma do włosów, nie pozostawia efektu mokrych włosów szybko się wysusza i usztywnia - wcale nie widać że czymś są robione.
Joanna - effect.net - Guma usztywniająca włosy krótkie i półdługie
Tylko najlepiej w moim wypadku jest nakładać produkt od nasady w miejscu gdzie lubi się pojawiać przedziałek , i suszyć to miejsce suszarką.Więc jeszcze jedno moje pytanie: Czy tą gumę do włosów można suszyć na włosach?Czy nie pojawiają się wtedy po niej białe ślady?Mam czarne włosy , więc u mnie byłoby to bardzo widoczne.
Hest jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości