Garnier Color Sensation - nowe farby? - Strona 10 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-03-13, 13:22   #271
Anecka
Zakorzenienie

Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez Vea Pokaż wiadomość
Nie rozjaśni? A post Anecki???? Jej ta farba rozjaśniła włosy a miała dość ciemne i to nie był ciemny blond -> http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=254
Zresztą w czwartek sama to zbadam na koleżance, która ma ciemne włosy na poziomie 6 a kupiła odcień 110. Napiszę Wam, czy jej coś pojaśniło czy nie.
Mi rozjasnila ta farba

Sluchajcie a te blondy co maja pigmenty a nie sa rozjasniajace, to one rownomiernie chwytaja? wiem ze to w sumie kwestia wlosow itd.. mam chetke zeby poprawic kolor bo w niedziele robilam 111 a mi wyszedl żółty na czubku glowy a na reszcie poblysk czerwony (na brązie)..

No i mam dwie farby 7.0 blond opalizujacy. Chcialabym polozyc, ale sie boje ze na czubku wyjdzie mi znow cos jasniejszego.. to moze czubka w ogole nie farbowac? bo wtedy polozylam na 10 minut przed zmyciem i az tak mi chwycilo

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 22:28   #272
Vea
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Mi rozjasnila ta farba

Sluchajcie a te blondy co maja pigmenty a nie sa rozjasniajace, to one rownomiernie chwytaja? wiem ze to w sumie kwestia wlosow itd.. mam chetke zeby poprawic kolor bo w niedziele robilam 111 a mi wyszedl żółty na czubku glowy a na reszcie poblysk czerwony (na brązie)..

No i mam dwie farby 7.0 blond opalizujacy. Chcialabym polozyc, ale sie boje ze na czubku wyjdzie mi znow cos jasniejszego.. to moze czubka w ogole nie farbowac? bo wtedy polozylam na 10 minut przed zmyciem i az tak mi chwycilo
Anecka, rozjaśniające są: 110, 111, 113, pozostałe to zwykłe blondy i mają słabszą wodę niż te 3 pierwsze.
Nie dziw się, że wychodzą Ci żółte włoski, skoro na brąz nakładasz rozjaśniający blond, naprawdę, ale dzięki temu za każdym razem masz jaśniejsze włosy o 1-2 tony i jesteś coraz bliżej tego, co chcesz uzyskać (rozumiem, że chcesz jakiś jaśniejszy niż masz teraz?). Jednak zawsze Ci wyjdą żółte, bo na farbowanym brązie, który ma w sobie czerwone pigementy inaczej nie wyjdzie, niestety. Ja - na Twoim miejscu - jeszcze raz bym położyła coś z tych rozjaśniających (np. 110 - powinien być mniej żółty - mi 8.0 wyszedł chłodno) i jeśli jasność koloru będzie ok to potem możesz nałożyć to 7.0.
Stary 2012-03-14, 17:23   #273
fryz5
Zakorzenienie

dziś nakładam garniera 8.0 ale nie wiem jaka jest woda w środku ;X i nie wiem czy kłaść z moją wodą 9%.
Stary 2012-03-14, 17:51   #274
Anecka
Zakorzenienie

Cytat:
Anecka, rozjaśniające są: 110, 111, 113, pozostałe to zwykłe blondy i mają słabszą wodę niż te 3 pierwsze.
Nie dziw się, że wychodzą Ci żółte włoski, skoro na brąz nakładasz rozjaśniający blond, naprawdę, ale dzięki temu za każdym razem masz jaśniejsze włosy o 1-2 tony i jesteś coraz bliżej tego, co chcesz uzyskać (rozumiem, że chcesz jakiś jaśniejszy niż masz teraz?). Jednak zawsze Ci wyjdą żółte, bo na farbowanym brązie, który ma w sobie czerwone pigementy inaczej nie wyjdzie, niestety. Ja - na Twoim miejscu - jeszcze raz bym położyła coś z tych rozjaśniających (np. 110 - powinien być mniej żółty - mi 8.0 wyszedł chłodno) i jeśli jasność koloru będzie ok to potem możesz nałożyć to 7.0.
Ale ja nie mialam farbowanego brazu, to moje naturalne wlosy potraktowane szamponetka kiedys, z pol roku temu, to pewnie sie wymyla, no ale nie wiem..

a kij, wczoraj nalozylam ten 7.0 bo nie moglam zniesc tej jasnej zolci na wlosach.. no i przynajmniej teraz mam jednolity jsasny braz z zoltymi refleksami, podoba mi sie

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Stary 2012-03-14, 18:06   #275
natusia167
Rozeznanie

GG do natusia167

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
dziś nakładam garniera 8.0 ale nie wiem jaka jest woda w środku ;X i nie wiem czy kłaść z moją wodą 9%.
Koniecznie wstaw zdjecie jestem ciekawa efektu

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 18:20   #276
Aurelia71
BAN stały

Cytat:
Ja bym została przy wodzie z garniera
Aurelia71 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 19:02   #277
fryz5
Zakorzenienie

już leży na odroście z wodą 9%, pod koniec malaks na całośc, nie wiem czy dziś wstawie zdjęcia, ponieważ zwykle po myciu kłade odżywkę i lezy ok godziny a potem schną same po zmyciu więc późno będzie . ale jutro możecie liczyć na zdjęcia w świetle dziennym

edit:
kolorem odświeżony, bardzo podobny jak po welli 8/0 odrost nie rudy, lekko złocisty ale do jutra wytrzymajcie będą zdjęcia

btw widziałem w rossmanie dziś za ponad 30zł krem schwarzkopf got2b trwale prostujący. ciekawe jak bardzo niszczy, w sumie napisali, że na bazie keratyny i faktycznie była ona w składzie

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2012-03-14 o 20:46
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 21:59   #278
Vea
Rozeznanie

Fryz5 czekamy na foteczki Ja gdzieś w necie wyczytałam, że te rozjaśniające odcienie mają oksy 9% a pozostałe - 6%.

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2012-03-14 o 22:00
Vea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 23:38   #279
fryz5
Zakorzenienie

w takim razie będę robił 8.0 z wodą 9% na chwile obecną jak wlosy sa jeszcze lekko wlgotne kolor mi sie MEGA podoba! zobaczę jutro w dzień w słońcu jak wygląda ale juz go lubie poczatkowo wydawało mi się ze wysuszyło mi nieco włosy, bo nie pokręciły sie jak zwykle gdy schną, ale juz wiem czemu, skończyła mi się odżywka bez spłukiwania pantene do loków, dzieki niej, co mycie miałem mega gładkie włosy aż myslałem, że sa niezniszczalne, a tu myk, odżywki nie ma czar prysł i nie wiem czym ją zastąpic, co prawda pisałem w watku o wlosach kręconych, ale proponuja nivea którego nie lubię. ten był idealny a nie chce kupowac miliona odzywek zeby znaleźć idealną znów. ;X
Stary 2012-03-15, 13:21   #280
Vea
Rozeznanie

Czekamy na foteczki
Stary 2012-03-15, 17:22   #281
milu86
Przyczajenie

Czy faktycznie kolor 7.0 Delikatnie Opalizujący Blond wychodzi aż tak ciemno ?? Macie dziewczyny jakieś fotki ??
Kupiłam tą farbę i teraz nie wiem czy ryzykować
milu86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 18:02   #282
Aurelia71
BAN stały

Cytat:
Napisane przez milu86 Pokaż wiadomość
Czy faktycznie kolor 7.0 Delikatnie Opalizujący Blond wychodzi aż tak ciemno ?? Macie dziewczyny jakieś fotki ??
wychodzi jak jasny braz - ciemny blond
Stary 2012-03-15, 19:28   #283
Vea
Rozeznanie

Cytat:
Mogłaś kupić 8.0 - ogólna zasada przy farbach drogeryjnych - zawsze kupujemy odcień jaśniejszy od zamierzonego, ponieważ i tak odcienie wychodzą ton ciemniej.
Stary 2012-03-15, 19:44   #284
Aurelia71
BAN stały

Cytat:
w takim razie będę robił 8.0 z wodą 9% na chwile obecną jak wlosy sa jeszcze lekko wlgotne kolor mi sie MEGA podoba! zobaczę jutro w dzień w słońcu jak wygląda ale juz go lubie poczatkowo wydawało mi się ze wysuszyło mi nieco włosy, bo nie pokręciły sie jak zwykle gdy schną, ale juz wiem czemu, skończyła mi się odżywka bez spłukiwania pantene do loków, dzieki niej, co mycie miałem mega gładkie włosy aż myslałem, że sa niezniszczalne, a tu myk, odżywki nie ma czar prysł i nie wiem czym ją zastąpic, co prawda pisałem w watku o wlosach kręconych, ale proponuja nivea którego nie lubię. ten był idealny a nie chce kupowac miliona odzywek zeby znaleźć idealną znów. ;X
No i co z tymi fotami??? czyżby wyszło żółtko
Stary 2012-03-15, 20:59   #285
fryz5
Zakorzenienie

zdjęcie odrostu i całości po 8.0 uważam że wyszło idealne a naturalne mam poziom 5. mieszałem z wodą 9% trzymałem ok godzinę (odrost+malaks)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _DSC6256.jpg (111,7 KB, 309 załadowań)
Stary 2012-03-15, 21:28   #286
Anecka
Zakorzenienie

Cytat:
Moze zalezy na jaki kladziesz, ja kladlam na braz i mi delikatnie rozjasnilo, fajny kolorek tzn na czubku glowy mialam jasny braz żółty jakis, ale nie mam fotki przed
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy po.jpg (146,3 KB, 134 załadowań)

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Stary 2012-03-15, 21:32   #287
natusia167
Rozeznanie

GG do natusia167

Cytat:
zdjęcie odrostu i całości po 8.0 uważam że wyszło idealne a naturalne mam poziom 5. mieszałem z wodą 9% trzymałem ok godzinę (odrost+malaks)
Musze powiedziec ze bardzo ladnie Ci to zlapalo kolor ciekawy

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 21:54   #288
Anitast
Wtajemniczenie

Cytat:
Fryz5 bardzo ładny kolorek ,chociaż myślałam ze poziom 8.0 wyjdzie troszkę jaśniej zwłaszcza ze pisałes ze robiłeś z woda 9%
Fajny taki naturalny
Anitast jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 23:44   #289
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez natusia167 Pokaż wiadomość
Musze powiedziec ze bardzo ladnie Ci to zlapalo kolor ciekawy
ciesze się dzięki

---------- Dopisano o 00:44 ---------- Poprzedni post napisano o 00:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Anitast Pokaż wiadomość
Fryz5 bardzo ładny kolorek ,chociaż myślałam ze poziom 8.0 wyjdzie troszkę jaśniej zwłaszcza ze pisałes ze robiłeś z woda 9%
Fajny taki naturalny
jak dla mnie (może u was inaczej wygląda co monitor to inny kolor moze byc ) to wyszło jak 8 zobaczymy jak zmywanie się , bo 9.13 mi z czasem bardzo zjaśniala, nie zżółkła ale pozłociło się.
Stary 2012-03-16, 07:28   #290
karolina1234567
Przyczajenie

Tak jak pisałam wcześniej farbowałam kolorem 113 i byłam bardzo zadowolona ale teraz 2 tyg. po farbowaniu kolor mi ściemniał i wygląda bardziej jak 9.3 nie wiem czy mi się to podoba.
karolina1234567 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 09:09   #291
GARFILD232
Przyczajenie

A jak wychodzą kolory brązowe, np. jasny szykowny kasztan i kolory ciemniejsze? mam teraz na głowie miedzianą czerwień, ale chyba wolę odcienie brązu, może macie jakieś fotki z tych kolorków?
GARFILD232 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 09:40   #292
Vea
Rozeznanie

Cytat:
Ślicznie Ci wyszło Ja jestem już po kilku myciach i widzę, że farbka przesuszyła mi włosy (od razu po farbowaniu były jakieś "tępe", ale sądziłam, że przy kolejnych myciach będzie już ok, a tu niestety, zonk - sianko zostało

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2014-06-19 o 22:40
Stary 2012-03-16, 11:09   #293
Aurelia71
BAN stały

Cytat:
ciesze się dzięki

---------- Dopisano o 00:44 ---------- Poprzedni post napisano o 00:42 ----------

jak dla mnie (może u was inaczej wygląda co monitor to inny kolor moze byc ) to wyszło jak 8 zobaczymy jak zmywanie się , bo 9.13 mi z czasem bardzo zjaśniala, nie zżółkła ale pozłociło się.
Ładny jasny blond ci wyszedł o wiele ładniejszy niz robiles tym wellatonem , jest dokladnie taki na poziomie 8 naturalny bez zbednych zlotych refelksow
Stary 2012-03-16, 13:07   #294
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Ślicznie Ci wyszło Ja jestem już po kilku myciach i widzę, że farbka przesuszyła mi włosy (od razu po farbowaniu były jakieś "tępe", ale sądziłam, że przy kolejnych myciach będzie już ok, a tu niestety, zonk - sianko zostało Co do kolorku to powiem tak:
a) na wcześniej farbowanych włoskach (również na blond) - kolor z każdym myciem był coraz ładniejszy: nie rudział wcale
b) na moich naturalnych włosach /odrosty/ kolor niestety się wymywa na ciepło wiem, że to wina wyłącznie moich naturalnych pigmentów w moim ciepłym blondzie z poziomu 8 (w słońcu widoczny jest miedziany akcent), więc pretensji do farby w tej kwestii nie mam, absolutnie.
W związku z tym, że odrosty miałam rudawo-złociste wróciłam do mojej poprzedniej farbki - jest to profesjonalna hiszpańska farba CROMATONE firmy montibel-lo i JEST TO MÓJ IDEAŁ świetnie radzi sobie z moimi ciepłymi włosami (mieszam c10 z c10.2, dlatego, że farba ta ma bardzo intensywne pigmenty i samo 10.2 wychodziło mi mega sino-fioletowo, a mieszając pół na pół z naturą mam idealnie chłodny blond przez dłuuuuuuugi czas, kolor nie rudzieje i nie żółcieje a o to przecież chodzi, prawda?
Załączam Wam paletę kolorów (jeszcze niżej jest paleta w wersji polskiej w formacie pdf).
Ja ją kupuję albo w hurtowni Polwell albo tutaj ->
http://e-wlosy.pl/pl/c/Farby/108/1/d..._producer_40/1
ojej, no to żeby mi tylko nie przesuszył,mimo iż podczas odrostów malaksuje na całe ale tylko na pare min. chociaz mniej się kręca po umyciu to fakt. ale nie wiem czy to tez nie wina tego ze w dniu farbowania skończyła mi się moja genialna odżywka pantene bez spłukiwania do loków której juz nigdzie nie kupię ;< i po farbowaniu uzyłem innej odżywki.

a ta cromatone wydaje się być bardzo przyzwoita jak ją opisujesz we wrocławiu mam pollwell ale nie widziałem ich tam a ceny mają kosmiczne ;x rozjaśniacz 90zł a na allegro niecałe 50zl więc.

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Aurelia71 Pokaż wiadomość
Ładny jasny blond ci wyszedł o wiele ładniejszy niz robiles tym wellatonem , jest dokladnie taki na poziomie 8 naturalny bez zbednych zlotych refelksow
tez mi się tak wydaje, aczkolwiek w pełnym słońcu co zauważyłem dziś są złote refleksy ale kolor wygląda jak piaskowy i mi sie podoba jeżeli nie zauważe większego przesuszenia to zostaje z tym odcieniem

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2012-03-16 o 13:06
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 15:39   #295
Aurelia71
BAN stały

Cytat:
ojej, no to żeby mi tylko nie przesuszył,mimo iż podczas odrostów malaksuje na całe ale tylko na pare min. chociaz mniej się kręca po umyciu to fakt. ale nie wiem czy to tez nie wina tego ze w dniu farbowania skończyła mi się moja genialna odżywka pantene bez spłukiwania do loków której juz nigdzie nie kupię ;< i po farbowaniu uzyłem innej odżywki.

a ta cromatone wydaje się być bardzo przyzwoita jak ją opisujesz we wrocławiu mam pollwell ale nie widziałem ich tam a ceny mają kosmiczne ;x rozjaśniacz 90zł a na allegro niecałe 50zl więc.

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

tez mi się tak wydaje, aczkolwiek w pełnym słońcu co zauważyłem dziś są złote refleksy ale kolor wygląda jak piaskowy i mi sie podoba jeżeli nie zauważe większego przesuszenia to zostaje z tym odcieniem
A nawet jesli w sloncu masz zlociste refleksy to pewnie i tak ładnie wygladaja , grunt że nie ma żółci , ja kiedys farbowalam na blond loreala recital preference odcien Helsinki , mimo ze byl bardzo jasno popielaty - 10.1, u mnie dawal jasno piaskow0 -beżowy odcien bardzo oryginalny
Stary 2012-03-16, 22:00   #296
Vea
Rozeznanie

Cytat:
a ta cromatone wydaje się być bardzo przyzwoita jak ją opisujesz we wrocławiu mam pollwell ale nie widziałem ich tam a ceny mają kosmiczne ;x rozjaśniacz 90zł a na allegro niecałe 50zl więc...
U mnie Cromatone kosztuje 29,9o zł i w każdym Polwellu jest w takiej cenie A teraz w ogóle jest jakaś promo, że kupując 3 szt. - czwartą masz gratis, no ale to jest fajne, gdy już masz sprawdzony kolor i możesz sobie zrobić zapas (tak jak ja )

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2012-03-16 o 22:03
Stary 2012-03-16, 22:06   #297
Morelkowa
Raczkowanie

Szykowny jasny kasztan- mój ideał! powiedzcie mi tylko, czy wychodzi taki jak na opakowaniu? mam teraz taki średni farbowany w grudniu brąz... pewnie i tak włosy nie przyjęłyby jaśniejszego koloru? eh te fryzjerki... mówisz, że chcesz rudawy brąz, a zrobią jakieś ciemne, smutne coś:/
Morelkowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 22:32   #298
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
U mnie Cromatone kosztuje 29,9o zł i w każdym Polwellu jest w takiej cenie A teraz w ogóle jest jakaś promo, że kupując 3 szt. - czwartą masz gratis, no ale to jest fajne, gdy już masz sprawdzony kolor i możesz sobie zrobić zapas (tak jak ja )
plus to, że fryzjerskie są wydajniejsze od sklepowych, bynajmniej ja tego zawsze doświadczam, sklepowa idzie na 1 raz a fryzjerska na dwa razy wiec. nie wiem nie mierze objętności tuby ale fryzjerskiej jest chyba wyraźnie więcej mimo napisanych 50ml (np loreal)
Stary 2012-03-17, 11:14   #299
Vea
Rozeznanie

Cytat:
plus to, że fryzjerskie są wydajniejsze od sklepowych, bynajmniej ja tego zawsze doświadczam, sklepowa idzie na 1 raz a fryzjerska na dwa razy wiec. nie wiem nie mierze objętności tuby ale fryzjerskiej jest chyba wyraźnie więcej mimo napisanych 50ml (np loreal)
Zgadza się Mnie osobiście efekt po 8/0 na Twoich włoskach bardzo się podoba Naprawdę masz duuuużo fajniejszy efekt niż po wellatonie Super masz ten kolorek teraz - nie mogę się napatrzeć
Stary 2012-03-17, 11:45   #300
yourdreamsdying
Przyczajenie

Nie wie ktoś jaki efekt daje głęboka onyksowa czerń? kupiłam ją dzisiaj w rossmannie, ale boję się, że kolor wyjdzie mi mało intensywny i nie trwały. (mam problem z wypłukiwaniem się koloru, bardzo szybko pojawiają się naturalne,brązowe przebłyski)
yourdreamsdying jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
bizantyjski brąz, farba, farbowanie, farby, garnier, garnier color sensation, rozjasniacz, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości