Garnier Color Sensation - nowe farby? - Strona 21 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-03-16, 13:39   #601
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Raz użyta, nie niszczy.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 19:48   #602
Violcia_25
Przyczajenie

Mam nadzieję, że ktoś tu jeszcze zagląda...
Stosowałam farbę Garnier Color Senstaion nr 113 już kilka razy...
Miałam do niej pełne zaufanie - kolor zawsze taki, jaki chciałam, pięknie pokrywał ciemne odrosty, włosy po farbowaniu były w świetnej kondyncji (miękkie, błyszczące). Nie raz było nawet tak, że nie odrost drażnił mnie tak bardzo, a jedynie chiałam znów mieć ładne i lśniące włosy. Ta farba działała na moje kosmyki wręcz jak odżywka!
Ale!!!!!
W trakcie ostatniego farbowania coś było nie tak już od początku. Zaznaczam, że farba wciąż ta sama (sprawdziłam nawet numerki na tubkach). Była gęstsza niż zazwyczaj, jakby cięższa...
A kolor :'( tragedia..... SIWY! do tego nierówny...

Myślicie, że mogę położyć na ten kolor inną farbę? Oczywiście już więcej nie skuszę się na Garniera, choć tyle czasu był moim KWC :'(
Nie mogę chodzić z takim kolorem bo wyglądam, jakbym miała z 10-15 lat więcej! Ale co zrobić? Farbowanie po upływie 2 dni.... RATUNKU!
Violcia_25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 22:15   #603
SceneQueene
Zakorzenienie

Jeśli siwy, ewentualnie spróbuj perły. Absolutnie nie złota. A może się lekko wyplucze?

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, %, przedłużanie, pielęgnacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb

Edytowane przez SceneQueene
Czas edycji: 2015-05-11 o 16:47
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 11:05   #604
Agueda_
Raczkowanie

Raczej zrób kąpiel rozjaśniającą by pozbyć się tej szarości
Agueda_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-16, 11:24   #605
Violcia_25
Przyczajenie

Żadne płukanki nie pomogły... Kolor oczywiście spierał się, ale w przerażający sposób: niektóre pasma pozostawały siwe, a niektóre zrobiły się żółte TRAGEDIA

Postanowiłam położyć farbę... oczywiście już innej firmy.
No i z bardzo jasnego blondu, jaki oferował producent zrobił się średni/ciemny blond. W porównaniu do koloru na opakowaniu - kolor realny jest przynajmniej dwa tony ciemniejszy. Ehhhh
Jedyny plus jest taki, że włosy mają jednolity odcień i (w porównaniu do poprzedniej szarości) wyglądają zdrowo

Podsumowując: nie mam pojęcia, co się stało z Garnierem. Używałam go już kilka razy, zawsze do niego wracałam bo był to mój KWC. Zawsze byłam pewna efektu, jaki uzyskam. Aż tu nagle BUM
Violcia_25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 02:55   #606
konderka
Przyczajenie

Question Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

garnier color sensation 5.0 świetlisty jasny brąz

Kobiety pomocy
pod wpływem impulsu kupiłam wczoraj 5.0 swoje mam tzn też farbowane ciemny blond z odcieniem miodowego wkurzasz mnie ten miodowy i chce ładny brąz naturalny nie czarny robiłam już mrocznym mochaccino z loreala i efekt zerowy praktycznie bo po 2 myciach miałam kolor wyjściowy.

Pomocy któr farbowala 5.0 świetlisty jasny brąz ? Boję się ze wyjdzie czarny a nie chce go bardzo
konderka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 15:17   #607
frankee
Raczkowanie

GG do frankee
Talking Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Garnier Color Sensation 5.0 Świetlisty Brąz

Wakacje dobiegają końca a ja wróciłam do swojego naturalnego koloru, no prawie. Z natury jestem szatynką, trochę popielatą, w słońcu lekko złocistą. Moje włosy w ciągu ostatnich lat przeszły wiele metamorfoz. Od stycznia 2016 kiedy rozjaśniłam końcówki aż do sierpnia nie malowałam włosów. Miałam więc dość spore swoje naturalne odrosty i rozjaśnione pasemka i końcówki.
Znudziło mi się to a dodatkowo wszyscy mówili, żebym wróciła już do ciemnych włosów, w których mi najlepiej. Postawiłam na świetlisty brąz Garniera. Trochę obawiałam się efektu, nie chciałam czarnych włosów. Od razu zaznaczę, że na moje grube, dość długie włosy ledwo starczyły 2 opakowania. Farbę trzymałam przepisowo, nic nie piekło, nie szczypało. Efekt?
Nie wiem czy to wina jaśniejszych pasemek ale miejscami mam czerń na głowie. Poza tym kolor mi się podoba. W naturalnym świetle przypomina mój naturalny kolor, jest to taki mroźny, bardzo ciemny brąz. Cieszę się, ze pokrył rozjaśnione włosy, w końcu na tym mi zależało. Póki co nie dostrzegam, żadnych rudości czy czerwieni, jednak jest zbyt wcześnie aby o tym mówić (farbowałam tydzień temu). Kolor wyszedł dość równo, ciekawa jestem jak będzie się wypłukiwał.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (200,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (165,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (279,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (388,4 KB, 2 załadowań)
frankee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-12, 09:14   #608
Flotka88
Przyczajenie

Ja korzystałam z takich farb i faktycznie udało się osiągnąć jeden z najlepszych kolorów jakie miałam. Super wygląda i jest bardzo bardzo trwały.
Flotka88 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
bizantyjski brąz, farba, farbowanie, farby, garnier, garnier color sensation, rozjasniacz, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości