Garnier Color Sensation - nowe farby? - Strona 5 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-02-15, 14:59   #121
fryz5
Zakorzenienie

Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez Lunka88 Pokaż wiadomość
Z garnier color naturals. Teraz już mam inny kolor włosów. Z tej serii nr 113 chyba ten jasny bezowy blond. Ale podobno ta seria to ta sama co naturals tylko opakowanie odświeżone,
aa to inna sprawa bo color naturals sa do d*** moim zdaniem, w sumie czasem sie przydają, uzywam 7 z color naturals, jesli chce z czerwieni zrobić brąz bez czerwonych refleksów, jako ze te farby wychodza zielonkawo czerwien sie redukuje a 7 wychodzi jak brąz

mój odcien to 9.13 a nie 113 i jest z serii color sensation, na 100% nie jest to samo co color naturals bo to gówno sie pozna z daleka

trzeba by porównac skład zeby stwierdzić, ja po konsystencji, zapachu, działaniu stwierdzam ze jest zupełnie inny.
Stary 2012-02-15, 15:12   #122
kasimli
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez magdalenaa Pokaż wiadomość
Właśnie trzymam na głowie odcień 110, zobaczymy co mi wyjdzie

Pierwsze zdjęcie przed farbowaniem, niestety nie mam lepszego ;/ reszta po.
ojej...naprawdę fest rozjaśnia...ja zastanawiam się nad połączeniem dwóch blondów jednego rozjaśniającego a drugiego bardziej ciepłego tylko boje się efektu.

classy and fabulous "
Coco chanel
kasimli jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 15:13   #123
Lunka88
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
aa to inna sprawa bo color naturals sa do d*** moim zdaniem, w sumie czasem sie przydają, uzywam 7 z color naturals, jesli chce z czerwieni zrobić brąz bez czerwonych refleksów, jako ze te farby wychodza zielonkawo czerwien sie redukuje a 7 wychodzi jak brąz

mój odcien to 9.13 a nie 113 i jest z serii color sensation, na 100% nie jest to samo co color naturals bo to gówno sie pozna z daleka

trzeba by porównac skład zeby stwierdzić, ja po konsystencji, zapachu, działaniu stwierdzam ze jest zupełnie inny.
Ja już się gubie w tych numerach. Ja z garnier color sensation miałam numer 113 o ten http://www.kosmetykionline.pl/produc...o-wlosow-.html

A ten 9.13 to jaki?
A dobra już wiem. Numery z naturals i sensation czasami są takie same. Trochę mi się pomieszało.
Ja tam się tylko jasnymi blondami interesowałam i nie zwróciłam uwagi na inne i ich numery.
Sorrki za wprowadzenie w błąd z tym nr 8

Edytowane przez Lunka88
Czas edycji: 2012-02-15 o 15:20
Lunka88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 16:53   #124
magdalenaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
pięknie Ci wyszło czy to tylko złudzenie czy odrost wyszedł ciut ciemniej od długości?
Wydaje mi się, że to wina zdjęcia, farba idealnie złapała odrost
Stary 2012-02-15, 17:41   #125
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lunka88 Pokaż wiadomość
Ja już się gubie w tych numerach. Ja z garnier color sensation miałam numer 113 o ten http://www.kosmetykionline.pl/produc...o-wlosow-.html

A ten 9.13 to jaki?
A dobra już wiem. Numery z naturals i sensation czasami są takie same. Trochę mi się pomieszało.
Ja tam się tylko jasnymi blondami interesowałam i nie zwróciłam uwagi na inne i ich numery.
Sorrki za wprowadzenie w błąd z tym nr 8
ok
Stary 2012-02-16, 10:31   #126
martha4
Przyczajenie

Hej dziewczyny! Chciałam się podzielić wrażeniami po użyciu farby garnier color sensation...a dokładnie krystalicznego beżowego jasnego blondu 9.13. Włosy farbowałam na rozjaśnione już włosy z lekko żółtawo - miodowym odcieniem do tego na odrosty koloru ciemna mysz Na rozjaśnionych wyszedl bardzo ładnie - naprawde beż, nawet z lekkimi refleksami ciepłymi ale efekt bomba a na odrostach wyszedł mniej więcej tak samo jak te ciepłe refleksy (na pewno kolor bardziej ciepły niż beż). Ogólnie jestem bardzo zadowolona, efekt naturalny i kolor bardzo ładny, mimo tych lekkich refleksów jest beżowy efekt tak dla ciekawostki..tego samego dnia oglądałam film z Meryl Streep "Żelazna Dama" i okazało się, że mam dokładnie taki sam kolor jak ona w tym filmie (pamiętam była taka scena w kuchni z mężem i z córką - dokładnie wtedy!... kiedy miała takie jeszcze półdługie loczki, zanim je w tym filmie potem zamieniła na fryz "stara baba")..więc jeśli będziecie chciały naprawdę zobaczyć jaki efekt jest na włosach takich jak moich - obejrzyjcie film lub trailer a film gorąco polecam. Pozdrawiam!
martha4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 14:28   #127
GARFILD232
Przyczajenie

Właśnie mam na głowie farbkę miedziana czerwień - podczas nakładania farba jest koloru ciemnego intensywnego fioletu, co było dla mnie szokiem, ale już robi się taki ciemny rudo-brązowy kolor
napiszę jaki wyszedł po zmyciu mieszanki z włosów
GARFILD232 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 09:32   #128
qeres
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez martha4 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Chciałam się podzielić wrażeniami po użyciu farby garnier color sensation...a dokładnie krystalicznego beżowego jasnego blondu 9.13. Włosy farbowałam na rozjaśnione już włosy z lekko żółtawo - miodowym odcieniem do tego na odrosty koloru ciemna mysz Na rozjaśnionych wyszedl bardzo ładnie - naprawde beż, nawet z lekkimi refleksami ciepłymi ale efekt bomba a na odrostach wyszedł mniej więcej tak samo jak te ciepłe refleksy (na pewno kolor bardziej ciepły niż beż). Ogólnie jestem bardzo zadowolona, efekt naturalny i kolor bardzo ładny, mimo tych lekkich refleksów jest beżowy efekt tak dla ciekawostki..tego samego dnia oglądałam film z Meryl Streep "Żelazna Dama" i okazało się, że mam dokładnie taki sam kolor jak ona w tym filmie (pamiętam była taka scena w kuchni z mężem i z córką - dokładnie wtedy!... kiedy miała takie jeszcze półdługie loczki, zanim je w tym filmie potem zamieniła na fryz "stara baba")..więc jeśli będziecie chciały naprawdę zobaczyć jaki efekt jest na włosach takich jak moich - obejrzyjcie film lub trailer a film gorąco polecam. Pozdrawiam!
mogłabyś wkleić zdjęcie

wymianka ciuchowa
qeres jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 09:44   #129
martha4
Przyczajenie

Wkleję jutro, dobrze? Bo za niedługo wychodzę a latam po domu jak szerszeń
Stary 2012-02-17, 13:32   #130
GARFILD232
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez GARFILD232 Pokaż wiadomość
Właśnie mam na głowie farbkę miedziana czerwień - podczas nakładania farba jest koloru ciemnego intensywnego fioletu, co było dla mnie szokiem, ale już robi się taki ciemny rudo-brązowy kolor
napiszę jaki wyszedł po zmyciu mieszanki z włosów
mam czerowono-rude włosy a na odroście to maxi rude... sama nie wiem czy mi się to podoba, bo byłam przyzwyczajona do rudo-brązowych włosów
GARFILD232 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 16:01   #131
sonyo
Raczkowanie

Mam włosy w kolorze średniego brązu, może schodzącego trochę do jasnego. Zastanawiałam się nad 6-szlachetnym ciemnym blondem i po przeczytaniu waszych postów - nad 7-delikatnie opalizującym blondem. Zależy mi na tym, żeby nie przyciemniać za bardzo włosów, co pewnie się stanie po farbowaniu 6 (chociaż ten kolor wygląda tak pięknie na opakowaniu...), ale nie wiem, czy 7 chwyci. Możecie coś doradzić?
sonyo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 16:28   #132
fryz5
Zakorzenienie

nie wiem co masz zamiar uzyskac, ale zasada jest taka, że farba farby nie rozjasnia.
Stary 2012-02-17, 16:34   #133
sonyo
Raczkowanie

Cytat:
nie wiem co masz zamiar uzyskac, ale zasada jest taka, że farba farby nie rozjasnia.
Chcę wyrównać kolor i odświeżyć go. Zdaję sobie sprawę, że nie będą jaśniejsze, ale nie chcę też, by były za ciemne, dlatego pytam, który z tych kolorów mogłabym położyć.
Stary 2012-02-17, 17:12   #134
Milka_86
Raczkowanie

GG do Milka_86

Ja użyłam Szlachetnego ciemnego blondu na dość ciemne, brązowe włosy, żeby je lekko odświeżyć, i niestety jeszcze je przyciemnił... Z boku opakowania są pokazane trzy kolory wyjściowe i efekty po farbowaniu. Przy ciemnym brązie ten kolor wg producenta też powinien wyjść (oczywiście lekko ciemniejszy) a tu niestety moje ciemne włosy zostały jeszcze przyciemnione.
Milka_86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 17:14   #135
ewcia1807
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Milka_86 Pokaż wiadomość
Ja użyłam Szlachetnego ciemnego blondu na dość ciemne, brązowe włosy, żeby je lekko odświeżyć, i niestety jeszcze je przyciemnił... Z boku opakowania są pokazane trzy kolory wyjściowe i efekty po farbowaniu. Przy ciemnym brązie ten kolor wg producenta też powinien wyjść (oczywiście lekko ciemniejszy) a tu niestety moje ciemne włosy zostały jeszcze przyciemnione.
Powiedz mi, ilu %-owy jest tam rozjaśniacz?

28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 09:48   #136
Katrinnnn
Raczkowanie

Sama z ciekawości kupiłam przedwczoraj tą farbę z numerkiem 113 - jedwabisty beżowy superjasny blond. Farbuję dziś albo jutro więc pokaże Wam efekty
Katrinnnn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 11:15   #137
Milka_86
Raczkowanie

GG do Milka_86

Cytat:
Napisane przez ewcia1807 Pokaż wiadomość
Powiedz mi, ilu %-owy jest tam rozjaśniacz?
Nie jest tam napisane, ile %. Też tego szukałam, jest tylko "krem rozjaśniający"
Milka_86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 11:26   #138
ewcia1807
Zakorzenienie

Cytat:
Nie jest tam napisane, ile %. Też tego szukałam, jest tylko "krem rozjaśniający"
Kurcze, szkoda

Stary 2012-02-18, 13:11   #139
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
na każdej farbie sa pokazane 3 kolory z efektem farbowania NA WŁOSACH NATURALNYCH i tym nalezy sie kierowac wybierając farbę, jeżeli włosy mamy farbowane a nie naturalne, liczmy sie z innym efektem odbiegającym od obiecywanego. tak jest zawsze.

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Cytat:
Napisane przez sonyo Pokaż wiadomość
Chcę wyrównać kolor i odświeżyć go. Zdaję sobie sprawę, że nie będą jaśniejsze, ale nie chcę też, by były za ciemne, dlatego pytam, który z tych kolorów mogłabym położyć.
a odrosty w jakim masz kolorze? jak masz średni brąz, a chesz tylko odświeżyć nie przyciemniając, to weź 6, ale połóż na same odrosty, a po 20 min polej wlosy woda, ale nie zeby były mokre do przesady, tak zeby bardzo nie kapało z nich, i rozmasuj całą farbę na całe włosy i potrzymaj 10 min
Stary 2012-02-18, 14:51   #140
martha4
Przyczajenie

wklejam zdjęcie, które obiecałam wczoraj pewnej Wizażance...Pozdrawiam

To był 9.13 jak dobrze pamietam...Krystaliczny Beżowy Jasny Blond...Ładny kolor ale zdecydowałam, że lepiej mi w ciemniejszym blondzie :/ zreszta inni też tak mówią....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC12771.jpg (62,7 KB, 558 załadowań)

Edytowane przez martha4
Czas edycji: 2012-02-18 o 14:55
Stary 2012-02-18, 14:51   #141
martha4
Przyczajenie

ups, przepraszam, że na opak dziewczynki
Stary 2012-02-18, 14:58   #142
ewcia1807
Zakorzenienie

martha4 ładne

Stary 2012-02-18, 17:35   #143
qeres
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez martha4 Pokaż wiadomość
wklejam zdjęcie, które obiecałam wczoraj pewnej Wizażance...Pozdrawiam

To był 9.13 jak dobrze pamietam...Krystaliczny Beżowy Jasny Blond...Ładny kolor ale zdecydowałam, że lepiej mi w ciemniejszym blondzie :/ zreszta inni też tak mówią....
śliczne

wymianka ciuchowa
qeres jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 18:43   #144
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez magdalenaa Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że to wina zdjęcia, farba idealnie złapała odrost
dzięki daj znać za kilka dni jak kolor się sprawuje

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 19:47   #145
sonyo
Raczkowanie

Cytat:

a odrosty w jakim masz kolorze? jak masz średni brąz, a chesz tylko odświeżyć nie przyciemniając, to weź 6, ale połóż na same odrosty, a po 20 min polej wlosy woda, ale nie zeby były mokre do przesady, tak zeby bardzo nie kapało z nich, i rozmasuj całą farbę na całe włosy i potrzymaj 10 min
To nawet nie chodzi o odrosty, bo są malutkie (niecały 1 cm , naturalnie jestem chyba ciemną, pospolitą mysią blondynką), ale jakby od połowy włosów w dól mam ciemniejsze (właśnie jakby średni brąz), a przy głowie ciemny blond/jasny brąz (długość włosów - trochę za obojczyk). Na razie nie udało mi się pozbyć tego nierównego koloru. Trochę się boję tej metody polania wodą i rozmasowania, że wyjdzie nierówno
Stary 2012-02-18, 20:25   #146
Kalunia94
Zadomowienie

Zrobiłam tą farbę dzisiaj i jestem załamana...
Użyłam koloru 7.0 (ciemny blond / jasny brąz) włosy miałam lekko jasno brązowe ponieważ od poł roku nie farbowałam włosów miałam i nadal mam bardzo duzy odrost, ale przed farbowaniem on był koloru ciemnego blondu takiego pospoliteo chyba w Polsce mysiego a teraz jest RUDY a reszta włosów jest bardzo ciemno brązowa... chciałam żeby moje włosy po tej koloryzacji były mniej wiecej w kolorze moich odrostów i tym się kierowałam wybierając tą farbę niestety bardzo się rozczarowałam... na głowie mam 2 kolory włosów na gorze rudy na dole bardzo ciemny braz... jutro farbuję ponownie, ponieważ mam bardzo ważną uroczystość akurat jutro i tak bede wygladac nie nie nie !!
chyba wybiore z tych jasniejszych blondów jk myślicie ?

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Chyba wybiore kolor 113 jak myslicie ?
Kalunia94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 20:23   #147
Evel600
Przyczajenie

Najgorsza farba jakiej używałam, a używałam naprawdę wiele!!! Zalogowałam się tu specjalnie aby przestrzec przed ową farbą - kolor 7.0 "delikatnie opalizujący blond" na włosach jasny blond wyszedł bardzo ciemny blond z odcieniem zielonego!!! Pomimo faktu iż zamiast 30 minut trzymałam go niespełna 20 minut... Znam swoje włosy i Garnier raczej nigdy mnie nie zawiódł gdy nie mogłam wyrobić się czasowo z wizytą u fryzjera, zawsze kupuje odcień jaśniejszy niżli chce uzyskać bowiem każda farba wychodzi ciemniejsza ale takie coś(???)

Farba ma bardzo intensywne barwniki ( co w sumie jest jej wizytówką umieszczoną na opakowaniu) więc chcąc pozbyć się paskudnego koloru zakupiłam Shwartzkopf ( jakiś bardzo jasny blond) i nawet nie drgnął owy kolor :| za to włosy się wysuszyły... zdecydowałam że nie pójdę do swojego fryzjera z takim czymś na głowie bowiem wstyd się przyznać do takiej pomyłki, również okres oczekiwania ponad tydzień, a z takim kolorem nie mogłam się pokazac więc biorąc sobie do serca powiedzenie "czym się strułeś, tym sie lecz" zakupiłam farbę z tejże serii (bardzo jasny blon - rozjasnia o 4 tony) rozjasnił mi włosy ale niestety tylko o jakieś 1,5 tonu ale to i tak zdecydowanie lepiej wygląda. Odczekam ok 2 tygodni i wybiore się do swojego fryzjera.

Ps. zielony odcień pozostał niestety wpadając w popiel : | a na kładce był piękny jasny blond, rozjaśnienie na brązie sięgało do jasnego blondu, tymczasem w rzeczywistości nie rozjasniło moich podatnych na farbowanie włosów nawet o 2 tony :|
Evel600 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 08:50   #148
bitter_sweet
Raczkowanie

Ja mam pytanie - czy ktoś używał rozjaśniacza z tej serii? Zastanawiam się jak włosy na niego reagują, a na chwilę obecną jest to chyba moja jedyna szansa na powrót do blondu. : / Mocno można tym zniszczyć włosy?

call me karma, babe. and you know what?
karma is a b.i.t.c.h.

bitter_sweet jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 09:08   #149
anulka262
Zadomowienie

uwazacie ze ta farba tak smao rozjasnia jak nurrisse, czy moze mocniej?
anulka262 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 14:44   #150
amedaheda
Raczkowanie

Witam Dziewczyny
Odkąd te farby pojawiły się w Rossmanach chodze koło nich i chodzę i nie mogę się zdecydować. Zraziłam się BARDZO do tej marki po farbowaniu Garnierem Color Naturals(wybrałam jasny brąz w obawie,żeby nie wyszedł za ciemny,a wyszedł czarny!!!do tego okropnie wysuszył mi włosy). Chociaż muszę przyznać, że z Garniera 100% Color byłam bardzo zadowolona i farbowałam nim dość długo. Teraz sama nie wiem co myśleć o tych farbach. Przebrnęłam przez cały wątek i opinie są raczej pozytywne. Mam pytanie:
farbowała któraś z Was włosy: 4.15 - Mroźny kasztan? Czytając forum nie natknęłam się na żadną,a może jednak ktoś jest?
Dodaję fotę i poradźcie czy warto spróbować?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez tytulu.jpg (32,2 KB, 175 załadowań)
amedaheda jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
bizantyjski brąz, farba, farbowanie, farby, garnier, garnier color sensation, rozjasniacz, wlosy, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości