Do Pani Agnieszki Zembrzyckiej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-08-17, 10:11   #1
JoannaG
Przyczajenie

Do Pani Agnieszki Zembrzyckiej

Pani Agnieszko, we wrześniu wychodzę za mąż,chciałabym prosić o poradę jakie kolory cieni użyć do pomalowania oczu i ewentualnie jakiej firmy,(zastanawiam się nad Estee Lauder Compact Disc Eyeshadow)i jaki odcień różu.Jestem blondynką z dość wyrazistymi niebiesko - szarymi oczami, delikatnie opaloną,będę miała białą suknię z łososiowymi dodatkami.

Z góry dziękuję za odpowiedz, pozdrawiam
Asia
JoannaG jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-17, 10:54   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Re: Do Pani Agnieszki Zembrzyckiej

Pani Joasiu
Proszę mi jeszcze napisać jaki ma Pani kolor włosów?
I jutro przed południem wybieram się do centrum i postaram się znaleźć coś odpowiedniego - cienie, róż i odpowiednią szminkę lub błyszczyk.
Jeśli nie uda mi się odpowiedzieć jutro do południa, to na pewno zrobię to we wtorek wieczorem.

Serdecznie pozdrawiam

AgaZ
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-17, 20:46   #3
JoannaG
Przyczajenie

Dziękuję za tak szybką odpowiedzJestem ciemną blondynką (z natury),ale mam balejaż, który zamierzam odświeżyć przed ślubem - pasemka rozjaśnione,ciemny brąz i w zasadzie nic nie zostało z mahonia (robiłam go w kwietniu). Zastanawiam sie czy zamiast odcienia "czerwonego" nie zrobić tym razem miedzianego (na ramionach sukienki mam łososiowe różyczki)może to by lepiej wygladało.Brwi będe miała podkreślone brązową henną. A no i właśnie usta normalnie maluje je bezbarwną lub różowo-perłową pomadka,ale jak je podkreślić, żeby to się nie "warzyło". Normalnie też nie używam pudru,ale na taka okazję trzeba będzie(cera mieszana T)mam podkład Max Factora Last.Per. nie wiem czy puder kupić tej samej firmy. Przepraszam troszkę sie rozpisałam
Pozdrawiam
Asia
JoannaG jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-19, 16:26   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Droga Joasiu
Wczoraj buszowałm po sklepach, ale oferta była jakaś mocno uboga Z Estee Lauder to już nic mi nie podeszło. A nowych propozycji jeszcze nie było.
Z ciekawych kolorów, które myślę będę pasowały do Twojej stylizacji wybrałam:
Shiseido: S3 Shell Pink ( śliczny łososiowy róż i biel) - bardzo ładne, ważne abyś jedynie tej bieli nie nakładał aż pod samą linię brwi, bo będzie za bardzo odbijać światło)

Shiseido S1 Taffete taupe ( moje ulubione do naturalnego, ale ślicznego makijażu. Będą również bardzo pasowały jeśli zdecydujesz się na spokojniejszy makijaż oczu )

Chanel:
zestaw ( śliczny ) 56 Spotlight (na zdjęciu)

lub pojedyncze Ombre Unique:
19 Fusee ( śliczny brazowy róż jako baza)
w połączeniu z mocniejszym akcentem 15 Taupie ( ładna pomarańczka);

Jeśli chodzi o inne cienie, róże i szminki, to niestety zabrakło mi czasu Może w tym tygodniu nadarzy mi się jeszcze okazja na duże zakupy i wtedy coś poszukam.
Ale mam prośbę. Proszę obejrzeć te propozycje, gdybyś się zdecydowała na któryś zestaw było by mi łatwiej dobrać resztę

Co do kolorów włosów, to musisz się dobrze zastanowić nad swoją kolorystyką. Bo jeśli nie jesteś wybitnie ciepłym typem urody, to zbyt wiele ognistych elementów, może nieco gryźć się z Twoją karnacją.

Gorąco pozdrawiam

AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg chanel_cieniejpg.jpg (9,3 KB, 1 załadowań)
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości