Coen Spa- Łódź// dobre gabinety kosmetyczne w Łodzi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-01-24, 16:32   #1
jedendwaosiem
Przyczajenie

Coen Spa- Łódź// dobre gabinety kosmetyczne w Łodzi

Witam,

Od dłuższego czasu poszukuję dobrego gabinetu kosmetycznego w Łodzi, który oferowałby szeroką gamę zabiegów dla cery zanieczyszczonej (oczyszczania, mikrodermabrazja itp). Natknęłam się na Coen Spa w Łodzi i chciałabym zapytać o Wasze opinie. Z tego co wstępnie wyzcytałam, to opinie nie są zbyt pochlebne, ale nie jestem przekonana czy to aby nie prowokacja właścieli czy pracowników innych salonów. Co więcej co Coen Spa (nowa gdynia) mam bliziutko więc by mi to odpowiadało niesamowicie.

Czy któraś z Was może się wypowiedzieć na temat tego miejsca bądź polecić inne, gdzie ktoś doświadczony dobrze potraktuję moją trądzikową skórę?
jedendwaosiem jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 00:17   #2
Monikar222
Przyczajenie

Dot.: Coen Spa- Łódź// dobre gabinety kosmetyczne w Łodzi

Cześć , ja w zeszłym roku byłam w Coen i niestety nie byłam zadowolona w Nowej Gdyni też mimo tak dużego Spa to pracują na najtańszej marce tam warto pojechać na baseny i inne atrakcje .
Ja ostatnio korzystam z Instytutu kosmetycznego Elle na ul. Gimnastycznej , byłam kilka razy na różnych zabiegach i naprawdę jestem bardzo zadowolona , kosmetyki mają francuskie i kosmetyczki też są bardzo pomocne . Nie naciagają na dużą ilość zabiegów , ale doradzaja jak dbać o cerę w domu .
Monikar222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 14:55   #3
Wonder Woman
Zadomowienie

Dot.: Coen Spa- Łódź// dobre gabinety kosmetyczne w Łodzi

Ja polecam Klinikę Kosmetyczną na Przybyszewskiego 29. Jestem bardzo zadowolona, korzystam już od 4 lat. Odkąd trafiłam tam, nie chodzę nigdzie indziej. A oprócz tego, że jestem b. zadowolona z jakości, to dodatkowym plusem jest to, że nie zabija cenowo.
Wonder Woman jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości