Jakim jestem typem + co z tymi włosami ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-01-25, 10:03   #1
ejmiq
Przyczajenie

Jakim jestem typem + co z tymi włosami ;)

Witam Chciała bym Was prosić o pomoc w określeniu mojego typu kolorystycznego Mam wielki problem z doborem do siebie kolorów ubrań i zwykle stawiam na czerń niestety.
1. Jak się opalasz - ciężko, nie wiem jaki mam odcień opalenizny( chyba mam duzy problem z kolorami i odceniami )

2. Kolor oczu
- raczej jasne, tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, kolor tęczówki nie jest czysty ma plamki. oprawa jasna

3. Piegi - brak

4. Cera -raczej ciepły odcień chociaz tu tez nie wiem Na mrozie lub w upalne dni czerwienie się zwłaszcza na nosie

5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond - na zdjęciach naturalny kolor

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) nie nasycony
)

Najpierw myślalam ze jestem wiosną potem ze latem teraz juz sama nie wiem.

Druga sprawa to moje włosy co z nimi zrobić jaką fryzure byście mi proponowały?

I jeszcze pytanie w sprawie ubioru. Mam 164 cm wzrostu i wazę ok 45 kilo. Mam duze wcięcie w tali i nie proporcjonalne 'duze' uda do reszty ciała. Co nosić? a czego nie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ema1.jpg (25,4 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ema2.jpg (207,0 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (34,1 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ładne2.jpg (24,2 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 380.jpg (27,1 KB, 83 załadowań)
ejmiq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 12:04   #2
ChocoMonster
Zakorzenienie

Dot.: Jakim jestem typem + co z tymi włosami ;)

Jeśli chodzi o fryzurę to ja bym zapuściła włosy na Twoim miejscu, grzywki bym nie robiła, ładniej Ci bez, tak sądzę
Zakładaj paski na talię
Stary 2012-01-25, 12:19   #3
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Dot.: Jakim jestem typem + co z tymi włosami ;)

Jesteś LATEM.

"CHARAKTERYSTYKA

Lato jest bardzo zróżnicowanym typem urody. Należą do niego blondynki i szatynki, jeśli ich włosy mają mysi odcień. Cera pań o takim typie urody może być jasna i delikatna, albo śniada, lekko zszarzała. Charakterystyczne kolory oczu to: szary, jasnoniebieski, szaroniebieski, szarozielony, niebieskozielony, brązowy. Usta mają różne odcienie różu. Lato jest w Polsce najbardziej popularnym typem urody.

UBRANIA

Najkorzystniejsze dla lata są chłodne odcienie: złamana biel, gorzka czekolada, waniliowy, cytrynowy, pudrowy róż, malinowy, miętowy, lawendowy, śliwkowy, morski, grafitowy, gołębia szarość. Inne kolory powinny być noszone z dala od twarzy. Paniom o tego typu urodzie idealnie pasują modne tego lata pastele. Przy doborze biżuterii warto zwrócić uwagę na srebro, platynę, białe złoto i różowe perły.

MAKIJAŻ

Cera lata jest jasna, w kolorze chłodnego zszarzałego brązu, dlatego panie powinny używać stosunkowo jasnych podkładów. Stylizację na Włoszkę, należy sobie odpuścić. Makijaż oczu powinien być delikatny. Czarny lub granatowy tusz do rzęs, pastelowe cienie do powiek i różowa szminka.

ZNANE LATA

Jennifer Aniston, Sarah Jessica Parker, Drew Barrymore"

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Jesteś LATEM.

"CHARAKTERYSTYKA

Lato jest bardzo zróżnicowanym typem urody. Należą do niego blondynki i szatynki, jeśli ich włosy mają mysi odcień. Cera pań o takim typie urody może być jasna i delikatna, albo śniada, lekko zszarzała. Charakterystyczne kolory oczu to: szary, jasnoniebieski, szaroniebieski, szarozielony, niebieskozielony, brązowy. Usta mają różne odcienie różu. Lato jest w Polsce najbardziej popularnym typem urody.

UBRANIA

Najkorzystniejsze dla lata są chłodne odcienie: złamana biel, gorzka czekolada, waniliowy, cytrynowy, pudrowy róż, malinowy, miętowy, lawendowy, śliwkowy, morski, grafitowy, gołębia szarość. Inne kolory powinny być noszone z dala od twarzy. Paniom o tego typu urodzie idealnie pasują modne tego lata pastele. Przy doborze biżuterii warto zwrócić uwagę na srebro, platynę, białe złoto i różowe perły.

MAKIJAŻ

Cera lata jest jasna, w kolorze chłodnego zszarzałego brązu, dlatego panie powinny używać stosunkowo jasnych podkładów. Stylizację na Włoszkę, należy sobie odpuścić. Makijaż oczu powinien być delikatny. Czarny lub granatowy tusz do rzęs, pastelowe cienie do powiek i różowa szminka.

ZNANE LATA

Jennifer Aniston, Sarah Jessica Parker, Drew Barrymore"

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Co do włosów to śmiało zapuszczaj!

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości