Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:) - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-05-08, 12:12   #1891
zetuzetia
Zakorzenienie

GG do zetuzetia
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

margoltka, trzymam kciuki! mogę się tylko domyślać, jakie stresujące musi być oddanie synka w obce ręce. U nas, kiedy mama wracała do pracy po urodzeniu siostry, było spokojnie, bo Zosia była odprowadzana do 'cioci' (nasza Sąsiadka jeszcze z czasów, kiedy ponad 18 lat temu mieszkaliśmy w blokach, bardzo miła, miała doświadczenie w zajmowaniu się dziećmi, cała rodzina ją dobrze znała), lepiej nie mogliśmy trafić .
Co do odpowiedzialności- sama miałam zamiar w te wakacje spróbować zatrudnić się jako niania, bo lubię dzieci, mam do nich cierpliwość, dzieci też lubią ze mną spędzać czas, ale jak pomyślałam, że coś mogłoby mu się przy mnie stać, to straciłam trochę zapał.. Zresztą nie wiem, czy rodzice byliby skłonni zaufać 20latce bez doświadczenia (zajmowałam się jedynie siostrą i dzieciakami kuzynek ).

Dziewczyny, wierzę, że Wasze kciuki mi pomogły! Cały rok nie miałam w ogóle do czynienia z matematyką, poszłam na nią z nastawieniem- może poprawię, a jak nie, to przecież nic się nie stanie, bo liczy się lepszy wynik. Tymczasem skończyłam pisać godzinę przed czasem, sprawdziłam wszystko kilka razy i nie jestem pewna 2zadań, łącznie za 4punkty. Czuję się dużo lepiej niż po zeszłorocznej maturze, którą pisałam po 3latach ciągłego kontaktu z przedmiotem oby to się przełożyło na wyniki..
zetuzetia jest offline  
Stary 2012-05-08, 13:48   #1892
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wierzę, że Wasze kciuki mi pomogły! Cały rok nie miałam w ogóle do czynienia z matematyką, poszłam na nią z nastawieniem- może poprawię, a jak nie, to przecież nic się nie stanie, bo liczy się lepszy wynik. Tymczasem skończyłam pisać godzinę przed czasem, sprawdziłam wszystko kilka razy i nie jestem pewna 2zadań, łącznie za 4punkty. Czuję się dużo lepiej niż po zeszłorocznej maturze, którą pisałam po 3latach ciągłego kontaktu z przedmiotem oby to się przełożyło na wyniki..
napewno !

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Uprzejmie donoszę, że dobry rezonans naprawdę oznaczał dobry
Nic nowego nie urosło, wszystko bez zmian jest cudnie
Stary 2012-05-08, 13:55   #1893
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
napewno !

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

zetuzetia, anula, vanila
wiara czyni cuda

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2012-05-08, 14:04   #1894
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
zetuzetia, anula, vanila
wiara czyni cuda

nie to żebym miała cos do wiary, ale w moim przypadku cuda zawdzięczam fantastycznym neurochirurgom i ich umiejętnościom
Stary 2012-05-08, 14:09   #1895
Melya
Zadomowienie

Margoltko, niestety nie mam doświadczenia w temacie niań, ale trzymam kciuki, żebyś znalazła odpowiednią osobę.

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Super. Koniecznie daj znać, jak będą wyniki.

Cytat:

O, jak dobrze. Cieszę się razem z Tobą.
Melya jest offline  
Stary 2012-05-08, 14:14   #1896
margoltka
Wtajemniczenie

Anula bardzo się cieszę. Zdrowie dziecka to chyba największe szczęście

Maturzystki trzymam kciuki nadal. Najważniejsze to nie stresować się. Na ustnym przed wejściem do sali warto wziąć głęboki wdech i .... uśmiechnąć się. To działa!

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko

mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline  
Stary 2012-05-08, 15:14   #1897
fiolka85
Wtajemniczenie

margoltka z tego co piszesz to jednak Wam się udało znaleźć kogoś godnego zaufania i spełnia chyba wszystkie wymagania vanilii
Trzeba być dobrej myśli, ale oczywiście zasada ograniczonego zaufania obowiązuje

Zuzia to jest świetne uczucie wyjść z egzaminu z poczuciem, że się wszystko na spokojnie zdążyło sprawdzić i jeszcze było OK
pisałaś rozszerzoną?

A ja jestem dzieckiem wychowanym przez mini żłobek, żłobek i przedszkole

Co prawda w żłobku miałam chody bo moja babcia była dyrektorką, no ale nie zmienia to faktu, że nie siedziałam z mamą w domu zbyt długo.
Nie mam żadnych traumatycznych przeżyć i chyba mnie nie skrzywiło to wszystko, a za to w dzieciństwie nie płakałam jak moja mama potrzebowała mnie z kimś lub u kogoś zostawić na chwilę.

Moją siostrę ominęły żłobki ale za to przeszła przez etap niani zanim poszła do przedszkola ( a poszła o rok wcześniej). Opiekunkami były pani w średnim wieku, potem córka tej pani, potem studentka i jeszcze ktoś inny.
Moja mama czuła się najpewniej z tą panią w średnim wieku a moja siostra ze studentką ponieważ miała pełno biżuterii i była ogólnie wyluzowana. Niestety studentka poszła w odstawkę jak się okazało że zamiast chodzić z moją siostrą na spacery do parku i na plac zabaw, ciągnęła ją ze sobą do centrum i łaziły po sklepach ( gdzie studentka odwiedzała swoich znajomych prawdopodobnie). Niby nic strasznego ale mój tata się wkurzył.

Anula

Edytowane przez fiolka85
Czas edycji: 2012-05-08 o 15:17
fiolka85 jest offline  
Stary 2012-05-08, 15:22   #1898
beeets
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
margoltka z tego co piszesz to jednak Wam się udało znaleźć kogoś godnego zaufania i spełnia chyba wszystkie wymagania vanilii
Trzeba być dobrej myśli, ale oczywiście zasada ograniczonego zaufania obowiązuje

Zuziato jest świetne uczucie wyjść z egzaminu z poczuciem, że się wszystko na spokojnie zdążyło sprawdzić i jeszcze było OK
pisałaś rozszerzoną?

A ja jestem dzieckiem wychowanym przez mini żłobek, żłobek i przedszkole

Co prawda w żłobku miałam chody bo moja babcia była dyrektorką, no ale nie zmienia to faktu, że nie siedziałam z mamą w domu zbyt długo.
Nie mam żadnych traumatycznych przeżyć i chyba mnie nie skrzywiło to wszystko, a za to w dzieciństwie nie płakałam jak moja mama potrzebowała mnie z kimś lub u kogoś zostawić na chwilę.

Moją siostrę ominęły żłobki ale za to przeszła przez etap niani zanim poszła do przedszkola ( a poszła o rok wcześniej). Opiekunkami były pani w średnim wieku, potem córka tej pani, potem studentka i jeszcze ktoś inny.
Moja mama czuła się najpewniej z tą panią w średnim wieku a moja siostra ze studentką ponieważ miała pełno biżuterii i była ogólnie wyluzowana. Niestety studentka poszła w odstawkę jak się okazało że zamiast chodzić z moją siostrą na spacery do parku i na plac zabaw, ciągnęła ją ze sobą do centrum i łaziły po sklepach ( gdzie studentka odwiedzała swoich znajomych prawdopodobnie). Niby nic strasznego ale mój tata się wkurzył.

Anula
tak to już jest z niektórymi ludźmi, że zupełnie nie szanują pracy i nie mają za grosz uczciwości

ja miałam zabawną sprawę z maturą.
lało paskutnie, burza szalała, a budynek był przy parku. Piorun strzelił z drzewo i u nas wysiadł prąd trochę trwało zanim naprawili a my już mieliśmy czarną wizję przełozonej matury

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2012-05-08, 18:00   #1899
jp91
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 4

Anula, Zuzia bardzo się cieszę, super wiadomości
Margo, ja byłam nianią w tamtym roku na wakacjach, w tym też będę szukać pracy. Pilnowałam bliźniaków (14 miesięcy). Dzieci były cudne, ale było ciężko bo ja jestem drobna a one były bardzo ciężkie. Plus i minus był taki, że cały czas byłam z którymś z rodziców. Rano z ojcem, po południu z mamą. Cały czas byłam obserwowana, czasem pojechano po mnie niby dla żartu, jak coś robiłam źle to od razu mama mówiła, a jak miałam dobre pomysły to była zachwycona i wdrażała je w życie. Bardzo mnie to wtedy cieszyło. Przeżyliśmy wspólnie przeprowadzkę, ząbkowanie, choroby. Bardzo się z nimi zżyłam, cudownie mi się tam pracowało, ale ciężko i tanio Nie musiałam nic robić w domu, ale sama chętnie pomagałam. Czy to w sprzątaniu czy zmywaniu naczyń. Niestety rodzice mieli problemy finansowe i musieli zrezygnować ze mnie, mam nadzieję, że to była prawda. Niestety kontakty nam się urwały, im chyba było wstyd, że tak nagle się musiało skończyć a mi było głupio zawracać im głowę. Jestem bardzo ciekawa jak wyrosły dzieciaki.
Nasza pierwsza rozmowa była krótka i przyjemna. Mama pytała mnei tylko o doświadczenie i mówiła jaki będę miała zakres obowiązków i czy odpowiada mi stawka. Świetne było to, że miałam tam wyżywienie. Kompletnie się tego nie spodziwałam, zawsze dostawałam obiad, lody, napoje nawet na spacerach. Było mi aż głupio i zawsze starałam się mieć coś swojego lub kupować sama, lub wrzucać normalnie pieniądze Mamie do portfela przy kasie. Ona jednak nie pozwalała mi na to. Fajna kobieta

jp91 jest offline  
Stary 2012-05-08, 19:28   #1900
evitka21
Zakorzenienie

Anula,super wiadomosci

evitka21 jest offline  
Stary 2012-05-08, 20:07   #1901
anula_ga
Zakorzenienie

dzięki dziewczynki
oj mówię Wam...........
Stary 2012-05-08, 20:19   #1902
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Kochane zapomniałam poprosić Was wczoraj o kciuki. Zaczęliśmy poszukiwania niani dla Toma. Nie wiedziałam, że jest to takie trudne. Wpuścić obcą osobę do domu i powierzyć jej największy skarb. Wczoraj przyszła do nas pierwsza kandydatka. Całkiem sympatyczna, rozgadana pani. Tomo od razu do niej podbiegł. Zrobiła dobre wrażenie i w zasadzie może już znaleźliśmy opiekunkę. Porozmawiamy jednak jeszcze z innymi kandydatkami, przynajmniej dla porównania. Macie dziewczyny może jakieś doświadczenie z nianiami? Na co zwrócić uwagę?
Temat rzeka
Ja Ci powiem tylko: zaufaj swojej intuicji co do Pani Niani i druga rzecz: nie stresuj się nadmiernie; wiadomo, każdy chce dla swojego dziecka jak najlepiej, a myśl, że będzie mu smutno czy przykro pod nieobecność mamy wydaje się mega tragedią kładącą się cieniem na całym życiu... ale to nie jest prawda; każdy, każdy człowiek musi doznać różnych przykrości w życiu i się tego nie uniknie niestety.
Ale nawet bardzo kiepska opiekunka nie zmarnuje mu życia; a przecież na tyle możesz sobie zaufać, że jakiejś całkiem trefnej nie przyjmiecie
Cytat:
Super, super, super

Zuzia oby tak dalej

mhm0808 jest offline  
Stary 2012-05-08, 20:23   #1903
zetuzetia
Zakorzenienie

GG do zetuzetia

anuuula, jak dobrze, że wszystko dobrze!!

a mnie minęła początkowa euforia, bo zrobiłam kilka typowych dla siebie błędów (wygrywa -8-2/2=-4 )
zetuzetia jest offline  
Stary 2012-05-08, 21:24   #1904
anula_ga
Zakorzenienie

Zuzia je myslę, że poszło Ci super
Małgoś teraz Wasz kolej na kupę szczęścia i radości
Stary 2012-05-08, 22:28   #1905
fiolka85
Wtajemniczenie

Gayenka i Melya wklejam tutaj zdjęcia jak mi się udało podzielić nasze róże.

Gayenko czy tobie zależy na oryginalnym opakowaniu czy może być w pojemniku po różu EDM? ( na pierwszym zdjęciu jest połowa, która została w oryginalnym opakowaniu, którą przewidziałam dla mnie no ale jeżeli Tobie na nim zależy...)

Na drugim zdjęciu połowa dla Melya (w oryginalnym opakowaniu)

Trzecie zdjęcie ( nie chciały się ustawić prosto france , ale moim zdaniem jest w miarę równo) nasze ćwiarteczki

Jutro wysyłam
I proszę jeszcze raz o adresy na PW ponieważ dzisiaj bardzo sprytnie i skutecznie usunęłam Wasze wiadomości
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0301.jpg (46,1 KB, 41 załadowań)

Edytowane przez fiolka85
Czas edycji: 2012-05-08 o 22:33
fiolka85 jest offline  
Stary 2012-05-08, 22:43   #1906
gayenka
Zakorzenienie

Cytat:

Gayenko czy tobie zależy na oryginalnym opakowaniu czy może być w pojemniku po różu EDM? ( na pierwszym zdjęciu jest połowa, która została w oryginalnym opakowaniu, którą przewidziałam dla mnie no ale jeżeli Tobie na nim zależy...)

Trzecie zdjęcie ( nie chciały się ustawić prosto france , ale moim zdaniem jest w miarę równo) nasze ćwiarteczki

Jutro wysyłam
I proszę jeszcze raz o adresy na PW ponieważ dzisiaj bardzo sprytnie i skutecznie usunęłam Wasze wiadomości
Jeeej! ślicznie podzieliłaś, masz niezłe oko

Nie zależy mi na oryginalnym ani troszkę możesz mi przesypać do innego pudełeczka, będę bardzo wdzięczna Adres już wystłam!
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...

gayenka jest offline  
Stary 2012-05-08, 23:07   #1907
Melya
Zadomowienie

Cytat:

Jutro wysyłam
Super. Też wysłałam adres.
Melya jest offline  
Stary 2012-05-09, 09:54   #1908
margoltka
Wtajemniczenie

A ja znów mam pytanie do Was Kochane, czy znacie/byłyście/widziałyście jakieś ciekawe gospodarstwo agroturystyczne. Najlepiej w totalnej głuszy ze zwierzakami, swojskim wyżywieniem? Absolutnie nie musi być nad morzem czy w Tatrach (tam pod samym Giewontem mieszka rodzina męża, ale wakacje u rodziny to nie wakacje )

margoltka jest offline  
Stary 2012-05-09, 12:05   #1909
aga89s
Rozeznanie

Cytat:
A ja znów mam pytanie do Was Kochane, czy znacie/byłyście/widziałyście jakieś ciekawe gospodarstwo agroturystyczne. Najlepiej w totalnej głuszy ze zwierzakami, swojskim wyżywieniem? Absolutnie nie musi być nad morzem czy w Tatrach (tam pod samym Giewontem mieszka rodzina męża, ale wakacje u rodziny to nie wakacje )
poczekaj z 5 lat, wygram w totka i założę swoją agroturystykę

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline  
Stary 2012-05-09, 16:24   #1910
cloche
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
poczekaj z 5 lat, wygram w totka i założę swoją agroturystykę
to ja juz zaczynam odliczac dni!!!
cloche jest offline  
Stary 2012-05-09, 19:03   #1911
Ishani
Zadomowienie

Cytat:
Ze swojej strony polecam(jeśli lubisz konie ^^) - http://www.sielanka.com.pl/

Ze strony siostry ;] to:
http://www.buridan.las.pl/
pisała o tym miejscu na swoim blogu: http://domowezapleczeinspiracji.blog...-plenerze.html
Ishani jest offline  
Stary 2012-05-09, 19:17   #1912
Klolcia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Ze swojej strony polecam(jeśli lubisz konie ^^) - http://www.sielanka.com.pl/

Ze strony siostry ;] to:
http://www.buridan.las.pl/
pisała o tym miejscu na swoim blogu: http://domowezapleczeinspiracji.blog...-plenerze.html
O, a masz coś związanego z sielanką ?

Edytowane przez Klolcia
Czas edycji: 2012-05-09 o 19:18
Klolcia jest offline  
Stary 2012-05-09, 19:21   #1913
Ishani
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
O, a masz coś związanego z sielanką ?
Co dokładnie masz na myśli? ^^ Jeśli chodzi o wpisy to nie, mogę Ci masę rzeczy napisać, ew. zdjęcia przesłać, jak znajdę jakieś bez mojej/znajomych krzywej gęby w tle ;D
Ishani jest offline  
Stary 2012-05-09, 20:37   #1914
margoltka
Wtajemniczenie

Dziękuję bardzo za chwilkę zerknę Napaliliśmy się na ten wyjazd na wieś jak małe dzieci!

margoltka jest offline  
Stary 2012-05-09, 20:55   #1915
jp91
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 4

http://www.youtube.com/watch?v=OEzNATgAeHY może Wam też wpadnie w ucho

jp91 jest offline  
Stary 2012-05-09, 23:10   #1916
Klolcia
Zadomowienie

Cytat:
Co dokładnie masz na myśli? ^^ Jeśli chodzi o wpisy to nie, mogę Ci masę rzeczy napisać, ew. zdjęcia przesłać, jak znajdę jakieś bez mojej/znajomych krzywej gęby w tle ;D
Chodziło mi o to czy tam jeździsz czy coś ?
Klolcia jest offline  
Stary 2012-05-10, 12:13   #1917
beeets
Zakorzenienie

margo, i jak z nianią? wybrana?

maturzystki, czy nasze trzymanie kciuków pomogło?

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2012-05-10, 13:04   #1918
margoltka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
margo, i jak z nianią? wybrana?
Póki co jesteśmy umówieni z drugą kandydatką. Mąż jeszcze także nie dzwonił do pracodawców tej pierwszej Sądzę jednak, że pani z którą już się spotkaliśmy jest pierwszym i chyba najlepszym wyborem

margoltka jest offline  
Stary 2012-05-10, 20:54   #1919
Ishani
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Chodziło mi o to czy tam jeździsz czy coś ?
tak, przynajmniej raz w roku, a co? ^^
Ishani jest offline  
Stary 2012-05-10, 21:27   #1920
Klolcia
Zadomowienie

Cytat:
tak, przynajmniej raz w roku, a co? ^^
Myślałam, że regularnie tam jeździsz konno.
Klolcia jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości