Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:) - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-01-31, 21:59   #241
jp91
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 4
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Powiedziałam mu, że uważacie, że jest fajny. Odpowiedź: "Pokaż mi zdjęcia tych, co mówią, że jestem fajny. <wybuch śmiechu>". Ale sobie grabi, chyba żeby była równowaga w przyrodzie.
Mój tż mówi tak samo, jejku oni wszyscy tacy sami haha. Jak szukam lokatorki do mieszkania, to każda musi przejść "kontrolę" tż.
Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
ooo ja bym się najadła na takim weselu. mmm to by była uczta

dzieki Elu ,bo już się zaczęłam zastanawiać czy ja może jestem taka wredna, bo prawdziwej miłości nie poznałam

Pytam,bo mój tż się przyznał w pewnym momencie, że się obawiał,że nasz związek nie przetrwa próby pierwszych osobnych wakacji.
Rok wcześniej zanim poznał mnie,zakochał się w innej dziewczynie,spotykali się kilka miesięcy, a że to było w trakcie studiów to na wakacje każde wyjechało do siebie. Pisali do siebie i w ogóle niby wszystko było ok, ale jak wrócili do Poznania to tż nagle uświadomił sobie że mu przeszło...Po roku identyczna sytuacja ze mną, więc tż myślał,że może skończy sie podobnie. A tym razem... ponowne spotkanie i tż zaczyna nalegać,że koniecznie musimy zamieszkać razem

dzięki śmialiśmy się potem, że to była nasza wersja oświadczyn, tż nie kupił pierścionka a ja nie powiedziałam tak

Nie chciałabym wywołać u Ciebie rozklejenia, ale z tego co piszesz to na prawdę dobrze wam się układało, co temu exowi się nagle odwidziało...

może moją ironię odebrałaś na zły sposób, bo tak jak zauważyłaś nie znamy się.
Myślę też, że zbyt pochopnie określiłaś moją wypowiedź jako wredną, ponieważ, nie do końca wiesz co miałam na myśli mówiąc pewne rzeczy.
Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę,ale prowokujesz mnie do bycia na prawdę wredną sugerując, że mam problem z kulturą osobistą.
Większość osób uznała ton Twojej wypowiedzi za zbyt ostry.

Obydwa warunki zostały spełnione,jest grono znajomych i jest ktoś kto podskakuje.

to nie była jeszcze złośliwość, a jedynie lekki grymas na widok Twojej wypowiedzi.

dołączam do grona 65D i również trzymam się tej wersji, że trzeba dostrzegać plusy tej sytuacji czyli,że nie musimy się obawiać zwisu ( chociaż mały biust też zwiotczeje z wiekiem tyle że będzie lżejszy niż duży zwiotczały biust ).
Oj w sprawie sushi to byś się dogadała z Moniką (Monikaa_k - w watku o zbiorach) ona też je kocha i robi z mamą w domu
Widzisz, jakie masz niepowtarzalne oświadczyny? A nie jakieś głupoty świece, kolacja, pierścionek i wybuch płaczu ze szczęscia Nie chce urazić tych, które tak miały i był to najwspanialszy dzień w ich życiu! Ja pewnie też tak będę miała, po prostu to bardzo pospolite. Mój tż, cały czas mi powtarza, żebym mu dała znać jak już będę chciała się zaręczać, bo on jest i tak i tak gotowy
O właśnie, zawsze będziemy takie malutkie i zgrabne, choć jeden kompleks odejdzie na stare lata

jp91 jest offline  
Stary 2012-01-31, 22:37   #242
fiolka85
Wtajemniczenie

jp91 odkryłam zupełnie przypadkiem jeszcze jedną zaletę małych biustów,chociaż nie wiem czy to jest regułą. Ja np po domu chodzę zwykle bez stanika bo tak mi jest wygodniej, tż jest tym zachwycony a większość dziewczyn z dużym biustem, z którymi rozmawiałam na ten temat było totalnie zaskoczonych co ja gadam, jak bez stanika może być wygodniej, przecież piersi wtedy przeszkadzają. Ja byłam zaskoczona jak można nie lubić latać bez stanika...

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

o tak , sushi wzbudza we mnie wielki entuzjazm,bo je odkryłam całkiem nie dawno. Jestem jeszcze w fazie zauroczenia. Love sushi
Stary 2012-01-31, 23:05   #243
marcelinka12
Rozeznanie

Cytat:
jp91 odkryłam zupełnie przypadkiem jeszcze jedną zaletę małych biustów,chociaż nie wiem czy to jest regułą. Ja np po domu chodzę zwykle bez stanika bo tak mi jest wygodniej, tż jest tym zachwycony a większość dziewczyn z dużym biustem, z którymi rozmawiałam na ten temat było totalnie zaskoczonych co ja gadam, jak bez stanika może być wygodniej, przecież piersi wtedy przeszkadzają. Ja byłam zaskoczona jak można nie lubić latać bez stanika...

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

o tak , sushi wzbudza we mnie wielki entuzjazm,bo je odkryłam całkiem nie dawno. Jestem jeszcze w fazie zauroczenia. Love sushi
ja mam male ale nie lubie bez stanika chodzic jedynie spie bez...chociaz powinno spac sie w i praktycznie caly czas z...bo inaczej miesnie sie rozciagaja i skora
marcelinka12 jest offline  
Stary 2012-01-31, 23:09   #244
gayenka
Zakorzenienie

Cytat:

Ja też kocham mój mąż robi przepyszne sushi, w tym roku zrobił mnóstwo na sylwestra.

Oleńko za całokształt
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...

gayenka jest offline  
Stary 2012-01-31, 23:13   #245
fiolka85
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
ja mam male ale nie lubie bez stanika chodzic jedynie spie bez...chociaz powinno spac sie w i praktycznie caly czas z...bo inaczej miesnie sie rozciagaja i skora
a co ma ciągnąć te mięśnie i skórę,bo chyba nie ten mały biust? Duży to rozumiem że się może rozciągać bez podtrzymania ale mały? myślę że mały jest nieszkodliwy i zasługuje na wolność,wolność i swobodę
Stary 2012-01-31, 23:24   #246
Ishani
Zadomowienie

Cytat:
a co ma ciągnąć te mięśnie i skórę,bo chyba nie ten mały biust? Duży to rozumiem że się może rozciągać bez podtrzymania ale mały? myślę że mały jest nieszkodliwy i zasługuje na wolność,wolność i swobodę

Popieram. Chociaż ja zazwyczaj zdejmuję stanik dopiero przed snem, bo wsumie przez źle dobrane staniki mi wyemigrował w różne dziwne miejsca
Btw. najgorszą rzeczą jest chyba zbieganie bez stanika po schodach o.o
Niby takie małe, nie ma co tam skakać, a tymczasem mało się nie oderwą

A co do sushi to też uwielbiam<3 Szamać i robić, robić i szamać. Co zazwyczaj dodajecie ? Ja uwielbiam avocado, serek filadelfia i łososia
A takie restauraciane to z tykwą i krewetką są ekstra
Ishani jest offline  
Stary 2012-01-31, 23:31   #247
marcelinka12
Rozeznanie

Cytat:
niestety maly tez
Stary 2012-02-01, 00:15   #248
fiolka85
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość

Popieram. Chociaż ja zazwyczaj zdejmuję stanik dopiero przed snem, bo wsumie przez źle dobrane staniki mi wyemigrował w różne dziwne miejsca
Btw. najgorszą rzeczą jest chyba zbieganie bez stanika po schodach o.o
Niby takie małe, nie ma co tam skakać, a tymczasem mało się nie oderwą

A co do sushi to też uwielbiam<3 Szamać i robić, robić i szamać. Co zazwyczaj dodajecie ? Ja uwielbiam avocado, serek filadelfia i łososia
A takie restauraciane to z tykwą i krewetką są ekstra
ja nie robię, bo nie umiem i tż nie lubi więc dla siebie samej mi się nie chce

Cytat:
niestety maly tez
protestuję
Stary 2012-02-01, 00:45   #249
Melya
Zadomowienie

Cytat:
Cytat:
Ej, dużemu też się czasem należy. Przynajmniej w czasie snu. Też słyszałam o tym, że niby lepiej spać w staniku, ale ja sobie tego nie wyobrażam. One muszą trochę pooddychać, nacieszyć się światem... Wolność piersiom!

edit.
Wymyśliłam lepsze hasło (dla dużych) - Uwolnić orki!

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-02-01 o 00:49
Melya jest offline  
Stary 2012-02-01, 09:08   #250
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10

Cytat:
Powiedziałam mu, że uważacie, że jest fajny. Odpowiedź: "Pokaż mi zdjęcia tych, co mówią, że jestem fajny. <wybuch śmiechu>". Ale sobie grabi, chyba żeby była równowaga w przyrodzie.

Cytat:
dzieki Elu ,bo już się zaczęłam zastanawiać czy ja może jestem taka wredna, bo prawdziwej miłości nie poznałam
może moją ironię odebrałaś na zły sposób, bo tak jak zauważyłaś nie znamy się.
Myślę też, że zbyt pochopnie określiłaś moją wypowiedź jako wredną, ponieważ, nie do końca wiesz co miałam na myśli mówiąc pewne rzeczy.
Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę,ale prowokujesz mnie do bycia na prawdę wredną sugerując, że mam problem z kulturą osobistą.
Większość osób uznała ton Twojej wypowiedzi za zbyt ostry.

Obydwa warunki zostały spełnione,jest grono znajomych i jest ktoś kto podskakuje.

to nie była jeszcze złośliwość, a jedynie lekki grymas na widok Twojej wypowiedzi.
ja tam uwielbiam Twoją ironię

Cytat:
Ej, dużemu też się czasem należy. Przynajmniej w czasie snu. Też słyszałam o tym, że niby lepiej spać w staniku, ale ja sobie tego nie wyobrażam. One muszą trochę pooddychać, nacieszyć się światem... Wolność piersiom!

edit.
Ja mam 70 FF/G - to już się zaliczam do orek?
Stary 2012-02-01, 09:15   #251
margoltka
Wtajemniczenie

Cytat:
jp91 odkryłam zupełnie przypadkiem jeszcze jedną zaletę małych biustów,chociaż nie wiem czy to jest regułą. Ja np po domu chodzę zwykle bez stanika bo tak mi jest wygodniej, tż jest tym zachwycony a większość dziewczyn z dużym biustem, z którymi rozmawiałam na ten temat było totalnie zaskoczonych co ja gadam, jak bez stanika może być wygodniej, przecież piersi wtedy przeszkadzają. Ja byłam zaskoczona jak można nie lubić latać bez stanika...[COLOR="Silver"]
Zazdroszczę. Niestety nie lubię chodzić bez stanika. Przyznaję, że zazwyczaj nawet śpię w odpowiednim biustonoszu. Winny jest oczywiście rozmiar. Powiem Wam szczerze, że jeśli Bóg da i będę miała jeszcze jedno dziecko, to po jego karmieniu chyba zdecyduję się na operację zmniejszania

Cytat:

edit.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja mam 70 FF/G - to już się zaliczam do orek?
Zdecydowanie. Witaj w klubie. Wiecie tak na wątku kosmetykowym głośno teraz o klubach, może założymy klub "Uwolnić orki"

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko

mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline  
Stary 2012-02-01, 09:23   #252
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość

Zdecydowanie. Witaj w klubie. Wiecie tak na wątku kosmetykowym głośno teraz o klubach, może założymy klub "Uwolnić orki"

a wiecie ja własnie z powodu rozmiaru biustu (nie jest jakiś ogromny, wiem ) nie noszę usztywnianych biustonoszów. Bo w usztywnianych mam juz zdecydowanie za duże cycki!!!! Niestety kłopot jest taki, że znalezienie miękkiego biustonosza na fiszbinach w rozmiarze 70FF albo 70G graniczy często z cudem
Stary 2012-02-01, 09:26   #253
zetuzetia
Zakorzenienie

GG do zetuzetia

Ja kiedyś miałam duuży kompleks małego biustu, ale zachwyty ze strony Sz. jakoś mnie ustawiły do pionu i polubiłam co mam
zetuzetia jest offline  
Stary 2012-02-01, 09:32   #254
2016100512001
Konto usunięte

Cytat:
jp91 odkryłam zupełnie przypadkiem jeszcze jedną zaletę małych biustów,chociaż nie wiem czy to jest regułą. Ja np po domu chodzę zwykle bez stanika bo tak mi jest wygodniej, tż jest tym zachwycony a większość dziewczyn z dużym biustem, z którymi rozmawiałam na ten temat było totalnie zaskoczonych co ja gadam, jak bez stanika może być wygodniej, przecież piersi wtedy przeszkadzają. Ja byłam zaskoczona jak można nie lubić latać bez stanika...[COLOR="Silver"]
Jak ja Ci zazdroszczę. Jak miałam bym połowę mniejsze cycki to wszędzie bym chodziła bez stanika, baa ja bym ich wcale nie kupowała To tak super wygląda
Ja po domu to zazwyczaj bez chodzę, ale nie wyglądam zjawiskowo Mam nadzieje ze sprawdzi się zasada ze jak schudnę te moje nadliczbowe 10 kg to z cycków stracę najszybciej.

Cytat:
Ej

Cytat:

a wiecie ja własnie z powodu rozmiaru biustu (nie jest jakiś ogromny, wiem ) nie noszę usztywnianych biustonoszów. Bo w usztywnianych mam juz zdecydowanie za duże cycki!!!! Niestety kłopot jest taki, że znalezienie miękkiego biustonosza na fiszbinach w rozmiarze 70FF albo 70G graniczy często z cudem
No i żeby jeszcze nie wyglądał jak dwa trójkątne namioty... Lubie takie staniki które trzymają ten biust blisko ciała a nie sprawiają że sterczy do przodu!
A co Anula wcierasz w biust żeby był ładny i jędrny?

Edytowane przez 2016100512001
Czas edycji: 2012-02-01 o 09:37
2016100512001 jest offline  
Stary 2012-02-01, 09:35   #255
margoltka
Wtajemniczenie

Cytat:

Też kiedyś nosiłam tylko miękkie biustonosze z fiszbiną. Dopóki nie kupiłam biustonosza Ewy Michalak, później też Panache (ale wolę Effuniaki ) Super przylega, nic nie podjeżdża, dobrze podtrzymuje i wcale nie powiększa biustu, pomimo warstwy gąbki. Wiem, że trudno w to uwierzyć, ale tak jest.

margoltka jest offline  
Stary 2012-02-01, 09:37   #256
Falabella
Zakorzenienie

No dobrze już dobrze (nie lubię pisać o sobie ). Mam na imię Marlena, jestem studentką pedagogiki, mam zamiar uczyć dzieciaki 1-3 i studiować jeszcze logopedię. Uwielbiam czytać, siedzieć na Wizażu, jeździć konno, na rowerze, biegać, rysować/malować, uwielbiam muzykę, słucham głównie rocka i metalu, ale też popu z lat 70-90 (nawet lekki kiczyk ), pogrywam na gitarze. Uwielbiam zwierzaki, mam psa, kota, świnkę morską Ponieważ miałam ogromny problem z cerą, gdy byłam "mała" (od 11 roku życia), a moja Mama niezbyt się tym zainteresowała, to mniej więcej od gimnazjum "wzięłam sprawy w swoje ręce", zaczęłam interesować się pielęgnacją, potem odkryłam Wizaż i poprzez Wizaż Biochemię, od tamtej pory stosuję "eko" kosmetyki, stan mojej cery, skóry ogromnie się poprawił, szybko znalazłam ulubione produkty. Jestem gadułą, ale jestem też nieśmiała, niepewna. Mam skłonności do zachwycania się otaczającym światem i filozofowania, czasem nawet za dużo myślę, szczególnie pesymistycznie...
Strasznie banalne to przywitanie
Starałam się

Ja mam 75B i się ogromnie z tego powodu cieszę (uprawiam sport i i tak mi latają i to boli... Nie wyobrażam sobie, co by było, gdyby były większe... ).
Bardzo łatwo znaleźć mi odpowiedni stanik

Chyba każde cycki są fajne, jak się je lubi i o nie dba

Moja koleżanka ze szkoły i studiów ma ogromny biust i strasznie z tego powodu cierpi, bo jak musi gdzieś "podbiec" to trzyma go rękami, sprawia jej dyskomfort, a najgorsze, że była obiektem kpin chłopców i... kobiety od wfu

Nie lubię sztywnych staników, push upy to dla mnie męka (gorąco mi jakoś, nie wiem, strasznie ), ale też takich całkiem "szmatkowych" też nie, bo czuję, jakbym nie miała

Właśnie, polecacie jakieś firmy produkujące porządne biustonosze, ale niedrogie?

Edytowane przez Falabella
Czas edycji: 2012-02-01 o 09:41
Falabella jest offline  
Stary 2012-02-01, 09:42   #257
jp91
Wtajemniczenie

Cytat:

To prawda Ale ja już jestem przyzwyczajona i nauczona, że rano wstaje i od razu się ubieram cała Zdarzyło mi się kilka razy wyjść do sklepu bez stanika, szczerze? nikt nie zauważył różnicy, bo nic mi nie dyndało w okolicy pasa przecież
Cytat:
No co Ty... Jeśli chodzi o sen, to dobrze jest spać na boku lub plecach a nie na brzuchu by nie spłaszczać biustu. I jestem jak najbardziej za tym by dać piersiom wolność w nocy. Niech skóra oddycha a nie biedna ściska się w staniku. A po drugie już widze minę tż, gdy oznajmiam mu, że śpie w staniku Sam by uwolnił moje mini orki
Uśmiałam się z tych orek Boskie jesteście!

jp91 jest offline  
Stary 2012-02-01, 10:22   #258
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość

No i żeby jeszcze nie wyglądał jak dwa trójkątne namioty... Lubie takie staniki które trzymają ten biust blisko ciała a nie sprawiają że sterczy do przodu!
A co Anula wcierasz w biust żeby był ładny i jędrny?
Ja tez lubie takie staniki bardziej "rozkładajace" biust równomiernie, a nie stercząco to pewnie tez kwestia kształtu biustu.
Ja przewaznie wcieram w cycki to co w ciało, czasem dopieszczę olejem z róży specyfiki przeznaczone do biustu specjalnie nie psrawdzały sie u mnie, bo zapominałam o nich......
Cytat:
Też kiedyś nosiłam tylko miękkie biustonosze z fiszbiną. Dopóki nie kupiłam biustonosza Ewy Michalak, później też Panache (ale wolę Effuniaki ) Super przylega, nic nie podjeżdża, dobrze podtrzymuje i wcale nie powiększa biustu, pomimo warstwy gąbki. Wiem, że trudno w to uwierzyć, ale tak jest.
Ja wiem, mam kilka biustonoszy sztywnych całkiem fajnie dobranych, ale jakos tak czuję, że za dużo wtedy mam na piersiach taki bzik.
Cytat:
Napisane przez Falabella Pokaż wiadomość
No dobrze już dobrze (nie lubię pisać o sobie ). Mam na imię Marlena, jestem studentką pedagogiki, mam zamiar uczyć dzieciaki 1-3 i studiować jeszcze logopedię. Uwielbiam czytać, siedzieć na Wizażu, jeździć konno, na rowerze, biegać, rysować/malować, uwielbiam muzykę, słucham głównie rocka i metalu, ale też popu z lat 70-90 (nawet lekki kiczyk ), pogrywam na gitarze. Uwielbiam zwierzaki, mam psa, kota, świnkę morską Ponieważ miałam ogromny problem z cerą, gdy byłam "mała" (od 11 roku życia), a moja Mama niezbyt się tym zainteresowała, to mniej więcej od gimnazjum "wzięłam sprawy w swoje ręce", zaczęłam interesować się pielęgnacją, potem odkryłam Wizaż i poprzez Wizaż Biochemię, od tamtej pory stosuję "eko" kosmetyki, stan mojej cery, skóry ogromnie się poprawił, szybko znalazłam ulubione produkty. Jestem gadułą, ale jestem też nieśmiała, niepewna. Mam skłonności do zachwycania się otaczającym światem i filozofowania, czasem nawet za dużo myślę, szczególnie pesymistycznie...
Strasznie banalne to przywitanie
Starałam się

Ja mam 75B i się ogromnie z tego powodu cieszę (uprawiam sport i i tak mi latają i to boli... Nie wyobrażam sobie, co by było, gdyby były większe... ).
Bardzo łatwo znaleźć mi odpowiedni stanik

Chyba każde cycki są fajne, jak się je lubi i o nie dba

Moja koleżanka ze szkoły i studiów ma ogromny biust i strasznie z tego powodu cierpi, bo jak musi gdzieś "podbiec" to trzyma go rękami, sprawia jej dyskomfort, a najgorsze, że była obiektem kpin chłopców i... kobiety od wfu

Nie lubię sztywnych staników, push upy to dla mnie męka (gorąco mi jakoś, nie wiem, strasznie ), ale też takich całkiem "szmatkowych" też nie, bo czuję, jakbym nie miała

Właśnie, polecacie jakieś firmy produkujące porządne biustonosze, ale niedrogie?
mi sie bardzo podobało!
Łatwości znalezienia biustonosza zazdroszczę......
A tak zapytam niedelikatnie - Ty naprawdę masz 75B? Bo to taki rozmiar widmo - wszyscy sie do niego przyznaja, ale jak co do czego to nikt go nie ma jakis fachowiec Ci dobierał rozmiar, czy tylko Panie w sklepie? Przepraszam, że pytam, ale te panie w sklepach sa nieraz beznadziejne - wmawiały mojej córce, że ma 75C...... Ten rozmiar też nie istnieje.... Moja Mała ma śliczne 60 E ale gdyby słuchała pań ze sklepu to niedługo miałaby klapnięte i zniekształcone cycki.....
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
To prawda Ale ja już jestem przyzwyczajona i nauczona, że rano wstaje i od razu się ubieram cała Zdarzyło mi się kilka razy wyjść do sklepu bez stanika, szczerze? nikt nie zauważył różnicy, bo nic mi nie dyndało w okolicy pasa przecież

No co Ty... Jeśli chodzi o sen, to dobrze jest spać na boku lub plecach a nie na brzuchu by nie spłaszczać biustu. I jestem jak najbardziej za tym by dać piersiom wolność w nocy. Niech skóra oddycha a nie biedna ściska się w staniku. A po drugie już widze minę tż, gdy oznajmiam mu, że śpie w staniku Sam by uwolnił moje mini orki

doczekasz się, nic nie bój aczkolwiek nieprędko!

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-02-01 o 10:25
anula_ga jest offline  
Stary 2012-02-01, 10:34   #259
fiolka85
Wtajemniczenie

Cytat:

haha faktycznie, tż mógłby potraktować to jako karę
Stary 2012-02-01, 10:57   #260
margoltka
Wtajemniczenie

Mój mąż też jest wielkim wyzwolicielem orek, oczywiście nie mam nic przeciwko Mimo wszystko odkąd wygarniam porządnie biust i śpię w staniku moje orki bardzo się poprawiły. Ba! Powiedziałabym, że wyglądają lepiej niż przed ciążą. Pomimo, że wtedy nie nosiłam źle dobranych biustonoszy, bardziej maziałam się kremami do biustu i dużo więcej ćwiczyłam.

margoltka jest offline  
Stary 2012-02-01, 12:16   #261
Melya
Zadomowienie

Cytat:

Cytat:
Cytat:
Napisane przez Falabella Pokaż wiadomość
Ja też noszę tylko miękkie. Jeśli chodzi o odpowiednie rozmiary, to niestety w "zwykłych" sklepach typu Triumph się takich nie znajdzie. Firmy produkujące porządne, wygodne staniki o dużym rozstrzale rozmiarów, to m. in. Panache, Freya, Ewa Michalak / Effuniak, Fantasie, Fauve, Elomi, Kris Line... Niestety są dosyć drogie, ale uważam, że w to warto zainwestować. Żeby trochę oszczędzić, można przymierzyć wybrany model stacjonarnie, a potem poszukać okazji w sklepach internetowych. W poszukiwaniach może pomóc Stanikowa Mapa Świata stworzona przez kolaborację Lobby Biuściastych z Lobby Małobiuściastych. http://stanikowamapa.prv.pl/

Cytat:
Mój mąż też jest wielkim wyzwolicielem orek, oczywiście nie mam nic przeciwko Mimo wszystko odkąd wygarniam porządnie biust i śpię w staniku moje orki bardzo się poprawiły. Ba! Powiedziałabym, że wyglądają lepiej niż przed ciążą. Pomimo, że wtedy nie nosiłam źle dobranych biustonoszy, bardziej maziałam się kremami do biustu i dużo więcej ćwiczyłam.
Polać mu!

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-02-01 o 12:19
Melya jest offline  
Stary 2012-02-01, 12:17   #262
marcelinka12
Rozeznanie

Tez jestem za wolnoscia jednak spanie w staniku poprawia stan naszych orek niestety
Staram sie spac na plecahc..przynajmniej zasypiam a budze sie na brzuchu
Stary 2012-02-01, 13:53   #263
jp91
Wtajemniczenie

Witaj Marlenko Oficjalnie! Bardzo podoba mi się, że lubisz ziwerzaki i jeździsz konno. Ja też jestem na pedagogicznym kierunku, studiuję tyflopedagogikę z edukacją przedszkolna. Więc jakbyś może chciała czasem z czegoś notatki to śmiało
Zgadzam się z Anulą, te 75B to ma niby każda Polka a to błąd!!!!
Ja też nosiłam 75B i piersi wystawały mi pod pachą a z obwodu mogłam strzelać jak z procy. Masakra, nigdy więcej 75b.

jp91 jest offline  
Stary 2012-02-01, 14:06   #264
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Witaj Marlenko Oficjalnie! Bardzo podoba mi się, że lubisz ziwerzaki i jeździsz konno. Ja też jestem na pedagogicznym kierunku, studiuję tyflopedagogikę z edukacją przedszkolna. Więc jakbyś może chciała czasem z czegoś notatki to śmiało
Zgadzam się z Anulą, te 75B to ma niby każda Polka a to błąd!!!!
Ja też nosiłam 75B i piersi wystawały mi pod pachą a z obwodu mogłam strzelać jak z procy. Masakra, nigdy więcej 75b.
Ja też jakis czas temu tkwiłam w przekonaniu, że mam 75C...... Jasne! Pod warunkiem że część cycków w kieszeni noszę, bo w biustonoszu to sie nie mieszczą, ewentualnie bokiem i dołem próbowały sie wydostac
Ale wciąż w wielu sklepach, gdy wchodze i mówię, że przyszłam po biustonosz to panie od razu pytają "75C tak?" Z reguły wtedy odpowiadam " byc może u pani - ja mam 70FF/G".
No a jak mojej Młodej próbowały wcisnąć te legendarne 75C to sie zgotowałam podziękowałam pani za pomoc i sama jej wybrałam kilka - pani na mnie popatrzyła z politowaniem w oczach i powiedziała, że miseczki E to nawet ona nie ma, więc moja córka tym bardziej. Odpowiedziałam, że ma rację - z całą pewnością nie ma miseczki E, bo ma conajmniej G........
Zresztą takich historii są setki.
Stary 2012-02-01, 14:12   #265
jp91
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja też jakis czas temu tkwiłam w przekonaniu, że mam 75C...... Jasne! Pod warunkiem że część cycków w kieszeni noszę, bo w biustonoszu to sie nie mieszczą, ewentualnie bokiem i dołem próbowały sie wydostac
Ale wciąż w wielu sklepach, gdy wchodze i mówię, że przyszłam po biustonosz to panie od razu pytają "75C tak?" Z reguły wtedy odpowiadam " byc może u pani - ja mam 70FF/G".
No a jak mojej Młodej próbowały wcisnąć te legendarne 75C to sie zgotowałam podziękowałam pani za pomoc i sama jej wybrałam kilka - pani na mnie popatrzyła z politowaniem w oczach i powiedziała, że miseczki E to nawet ona nie ma, więc moja córka tym bardziej. Odpowiedziałam, że ma rację - z całą pewnością nie ma miseczki E, bo ma conajmniej G........
Ale to wkurza jak ktoś nie ma o czymś zielonego pojęcia a ma najwięcej do powiedzenia i każdego traktują z góry, wielkie mi panie wszechwiedzące
Dobrze, że sama potrafiłaś Młodej tak szybko dobrać dobrą bieliznę. To bardzo ważne, moja mama w ogóle się tym nie przejmowała. Jesteś lepszym pokoleniem w tym względzie

jp91 jest offline  
Stary 2012-02-01, 14:17   #266
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Ale to wkurza jak ktoś nie ma o czymś zielonego pojęcia a ma najwięcej do powiedzenia i każdego traktują z góry, wielkie mi panie wszechwiedzące
Dobrze, że sama potrafiłaś Młodej tak szybko dobrać dobrą bieliznę. To bardzo ważne, moja mama w ogóle się tym nie przejmowała. Jesteś lepszym pokoleniem w tym względzie

wiesz troche jest tak, że biustem naszych mam nikt sie nie przejmował, więc nie mają takich nawyków...... One o swoje nie dbaja, więc o nasze też nie
Ale my już jesteśmy mądrzejsze
I tym oto sposobem przypiełam się do Twojego Justynka pokolenia
chociaz tak naprawdę wcale nie jestem dużo starsza to dziecko mam stare!
Stary 2012-02-01, 14:22   #267
jp91
Wtajemniczenie

Cytat:

wiesz troche jest tak, że biustem naszych mam nikt sie nie przejmował, więc nie mają takich nawyków...... One o swoje nie dbaja, więc o nasze też nie
Ale my już jesteśmy mądrzejsze
I tym oto sposobem przypiełam się do Twojego Justynka pokolenia
chociaz tak naprawdę wcale nie jestem dużo starsza to dziecko mam stare!
Oj nie pochlebiaj tak sobieDo mojego Ci daleko
Jeszcze wszystko na biedne dziecko zwalasz

jp91 jest offline  
Stary 2012-02-01, 14:26   #268
fiolka85
Wtajemniczenie

Cytat:
tysiące...

Ja jak kiedyś poprosiłam o mniejszy obwód a większą miskę, to pani z poirytowaniem stwierdziła, że mogłabym się zdecydować czy większy obwód czy większą miskę bo obydwóch tych rzeczy w jednym staniku się nie da załatwić
Już nie wspomnę o litościwym spojrzeniu jak ktoś z małym biustem śmie wymówić literkę D, że chyba może sobie pomarzyć.
Stary 2012-02-01, 14:30   #269
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Oj nie pochlebiaj tak sobieDo mojego Ci daleko
Jeszcze wszystko na biedne dziecko zwalasz

Cytat:
tysiące...

Ja jak kiedyś poprosiłam o mniejszy obwód a większą miskę, to pani z poirytowaniem stwierdziła, że mogłabym się zdecydować czy większy obwód czy większą miskę bo obydwóch tych rzeczy w jednym staniku się nie da załatwić
Już nie wspomnę o litościwym spojrzeniu jak ktoś z małym biustem śmie wymówić literkę D, że chyba może sobie pomarzyć.
Mam nastepną pozycję do zapisania na liście rzeczy, które muszę zrobic na emeryturze - zatrudnie sie chociaż na ćwiartkę etatu w sklepie z bielizną i będe wkurzac młode kobiety
Stary 2012-02-01, 14:33   #270
gayenka
Zakorzenienie

Cytat:

Mam nastepną pozycję do zapisania na liście rzeczy, które muszę zrobic na emeryturze - zatrudnie sie chociaż na ćwiartkę etatu w sklepie z bielizną i będe wkurzac młode kobiety
Dasz radę pogodzić to z wyczekiwaniem w przychodni i laniem laską ludzi w metrze jak nie ustąpią Ci miejsca? wiesz, dużo pracy.
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...

gayenka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości