Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-03-23, 22:51   #4561
Śniegowa
Oby do wiosny

Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
a to dziękuje ide olejowac wlosy olejkiem alverde.

a w ogole to sie dowiedzialam ze farbowanie wlosow szamponem powoduje siwienie i zmiane koloru wlosow juz po zaprzestaniu, czytaj: wplywa na wlos, ktory siejeszcze nie utworzył w cebulce
O! dzięki za przyomnienie. Miałam olejować
nie farbuję swoich wcale. Raz do roku albo i rzadziej pada mi na łeb i 1/5 opakowania garnierowego blondu mykam refleksy szczoteczką od tuszu.

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Uwaga, patrzcie i podziwiajcie mój mani dla Mgiełki Chciałam żeby było coś fajnego,co się kojarzy z Mgiełką a pamiętam,że kiedyś użyła ten lakier, a z drugiej strony nie chciałam nic malować odręcznie bo ani ładnie by to nie wyszło, ani za bardzo bym z tym nie wyszła do ludzi..
Mam nadzieję,że się spodoba
Sliczny kolorek....

Cytat:
Napisane przez mc266 Pokaż wiadomość
Tak dokładnie to 15
Pamiętałam, ze mówiłaś, że w gimnazjum jesteś- stąd napisałam "około"

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
O ja Cię, trampek!
To był mój pierwszy pomysł...
A ja wcale o trampkach nie myślałam....

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość

Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Parę dni temu skończyłam 17 lat i też wolałam się do tego na forum za bardzo nie przyznawać, żeby nie być traktowana z góry. Świetnie cie rozumiem, często wstydzę się za swoich znajomych i wcale nie ciągnie mnie do zalewania się w trupa. Tylko inni nie do końca to rozumieją...
No mnie dziewczyny też nie wyklęły jako starego grzyba

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
A ja myślałam że mnie Ci brakowało
dziekuję
Jak prawdziwa kobieta..... Ja tu mówie coś miłego a Ty odwracasz kota.... Ech

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Mani dla mgiełki Już tłumacze o co chodzi
kciuk wiadomo, wskazujący z okazji podpisu mgiełki, środkowy z okazjii loczków na głowie, serdeczny z okazji miejsca zamieszkania jaki mgiełka ma wpisane na wizazu a mały ma na sobie czerwona mgiełkę ale słabo to widać

wypijmy za mgiełkę!
Hahaha Rozłożonam na łopatki.

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ja to bym chciała mieć to 17...
Ech... Ja też.....

Od 2,5 godziny robię mani... To mój rekord.... 7 podejść.... Więcej nie zdzierżę.
Zdjęcie zrobię jutro - może słonko będzie. Mgiełko, mam nadzieję że Ci się spodoba.

Orchi- Patrzyłaś na te kredki?
Śniegowa jest offline  
Stary 2012-03-23, 22:55   #4562
Czarna Orchidea
Zakorzenienie

Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

myslalam nad nimi narazie kupilam ten eyeliner wibo i mi starczy a ikebanę to nie wiem gdzie bym znalazla

a i ogladam snog marry avoid na yt, fajne to jakie tam maszkary w anglii i walii, a myslalam ze u nas to patologia:P

Edytowane przez Czarna Orchidea
Czas edycji: 2012-03-23 o 22:58
Czarna Orchidea jest offline  
Stary 2012-03-23, 23:31   #4563
My_blue
Rozeznanie

Dziewczyny,wpadlam tylko na chwile. Prosze doradzcie. Chcialam jutro isc do Rosmana albo Natury(?) wybrac jakis ten podklad bo juz nie moge siebie zniesc w takim wygladzie,chociaz poniekad dobrze sie czuje. Znalazlam ibformacje na temat kremu tonujacego z Ziai lub Lirene podklad rozsqietlajacy. Co o tym sadzicie?

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline  
Stary 2012-03-23, 23:44   #4564
trellemorele
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
Dziewczyny,wpadlam tylko na chwile. Prosze doradzcie. Chcialam jutro isc do Rosmana albo Natury(?) wybrac jakis ten podklad bo juz nie moge siebie zniesc w takim wygladzie,chociaz poniekad dobrze sie czuje. Znalazlam ibformacje na temat kremu tonujacego z Ziai lub Lirene podklad rozsqietlajacy. Co o tym sadzicie?
Ja osobiście mam uraz do podkładów Ziai, głosowałabym za Lirene(słyszałam wiele dobrych opinii) ale to nie mój typ. Najbardziej byłam zadowolona z podkładu pharmaceris i bourjois a z tego co czytałam i zapamiętałam to też masz suchą cerę

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Od 2,5 godziny robię mani... To mój rekord.... 7 podejść.... Więcej nie zdzierżę.
Zdjęcie zrobię jutro - może słonko będzie. Mgiełko, mam nadzieję że Ci się spodoba.

Orchi- Patrzyłaś na te kredki?
2,5 h? : o no nie powiem, jestem sama bardzo ciekawa efektu końcowego
trellemorele jest offline  
Stary 2012-03-23, 23:52   #4565
My_blue
Rozeznanie

Z Ziaji to krem tonujacy. Zbiera rozne opinie ale rracWjdobre. Maz moze jakies doswiadczenia z nim? a lirene to podkld rozswietlajacy. Niby tez raczej dobrze o nim pisza ale chcialam cos lekkiego nawilzajacego i jasnego. A ten pharmaceis jak? Moglabys powiedziec o nim cos wiecej? Jak cena?

Błękitek

My_blue jest offline  
Stary 2012-03-24, 00:00   #4566
lolli_pop
Zakorzenienie

Dla kochanej Mgiełki - mgławica kosmiczna

Proszę, bądź wyrozumiała Mgiełko, to moje pierwsze galaxy i jeszcze nie do końca wiedziałam co do czego i ostatecznie przepstrzyłam. Jeśli Ci się nie spodobają to zrobię dla Ciebie drugie - ładniejsze

Edytowane przez lolli_pop
Czas edycji: 2012-03-24 o 00:04
lolli_pop jest offline  
Stary 2012-03-24, 00:09   #4567
trellemorele
Zadomowienie

Cytat:
Z Ziaji to krem tonujacy. Zbiera rozne opinie ale rracWjdobre. Maz moze jakies doswiadczenia z nim? a lirene to podkld rozswietlajacy. Niby tez raczej dobrze o nim pisza ale chcialam cos lekkiego nawilzajacego i jasnego. A ten pharmaceis jak? Moglabys powiedziec o nim cos wiecej? Jak cena?
Akurat z tym nie, ale rok temu miałam lekki podkład jakiś nawilżający, który okazał się kompletnym dnem. Wysuszał mi cerę i zapach nie był zbyt ciekawy. Koleżanka też miała jakiś z tej firmy ale wyrzuciła go po tygodniu, ja ze swoim przetrwałam miesiąc.
Pharmaceris-delikatny fluid intensywnie kryjący(ze względu na moje lekkie blizny potrądzikowe) cena około 30-35 zł. Jestem z niego bardzo zadowolona ponieważ nie wysusza mi skóry i nie kryje aż tak 'intensywnie' jak zapewnia producent co jest dla mnie dużym plusem, ponieważ nie tworzy efektu maski.
Ale bądź co bądź, według mnie podstawą jest dobrze nawilżający krem .
A i co najważniejsze-odcień 01 ivony jest bardzo jasny (dla takich bladziochów jak ja/truposzów dosłownie)

---------- Dopisano o 00:09 ---------- Poprzedni post napisano o 00:07 ----------

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość

Proszę, bądź wyrozumiała Mgiełko, to moje pierwsze galaxy i jeszcze nie do końca wiedziałam co do czego i ostatecznie przepstrzyłam. Jeśli Ci się nie spodobają to zrobię dla Ciebie drugie - ładniejsze

Super Ci wyszły !
Ja raz próbowałam i nic z tego nie wyszło.. Kiedyś jak będziesz miała duuużo czasu to bardzo Cię proszę, zrób krótki intruktaż na blogu czy coś..

Czy jest tutaj jakaś Alicja ?

Edytowane przez trellemorele
Czas edycji: 2012-03-24 o 00:13
Stary 2012-03-24, 00:13   #4568
lolli_pop
Zakorzenienie

Trelle - zrobie stepa z dedykacja dla Ciebie
lolli_pop jest offline  
Stary 2012-03-24, 00:17   #4569
My_blue
Rozeznanie

Trelle dziekuje Ci bardzo ja dzisiaj tak na szybko ale potrzebuje waszej rady wlasnue jutro bede odpisywac. Czyli slosrod tychradzisz pharmaceris? Mysli ze gdzie go dostane? Przepraszam za bledy jestem na telefonie ktorego nie ogarniam

Błękitek

My_blue jest offline  
Stary 2012-03-24, 00:18   #4570
trellemorele
Zadomowienie

Cytat:
Trelle - zrobie stepa z dedykacja dla Ciebie
Będę Ci ogroooomnie wdzięczna!
Ja nie wiem, dla mnie to 'kosmiczna' magia
Stary 2012-03-24, 00:19   #4571
My_blue
Rozeznanie

A ten pharm ma byc kryjacy czy nawilzajacy?

Błękitek

My_blue jest offline  
Stary 2012-03-24, 00:25   #4572
trellemorele
Zadomowienie

Cytat:
Trelle dziekuje Ci bardzo ja dzisiaj tak na szybko ale potrzebuje waszej rady wlasnue jutro bede odpisywac. Czyli slosrod tychradzisz pharmaceris? Mysli ze gdzie go dostane? Przepraszam za bledy jestem na telefonie ktorego nie ogarniam
Okok ja też mam problem z pisaniem na telefonie .
Ja go kupiłam w stacjonarnej aptece-jeżeli będziesz to poproś sprzedawczynię albo jakąś inną ekspedientkę żeby Ci dałą próbki kremów la roche-posay. Ja tak zrobiłam, przez 3 tygodnie wykańczałam próbki i szukałam tego najbardziej nawilżającego i w końcu się udało .
Spróbuj, nie wstydź się one często mają takie książeczki z próbkami dla klientów. O to zaytaj się też o podkłady pharmaceris i pomaluj się nimi na spokojnie w domu, zobacz efekty. Jeżeli nie będą mieli w jednej aptece to skocz do drugiej .

---------- Dopisano o 00:25 ---------- Poprzedni post napisano o 00:23 ----------

Cytat:
A ten pharm ma byc kryjacy czy nawilzajacy?
Na moim jest napisane - Pharmaceris delikatny fluid intensywnie kryjący o przedłużonej trwałości spf 20
Stary 2012-03-24, 00:26   #4573
My_blue
Rozeznanie

Super dzieki nie wiem czy bede mieli probki no i faktycznie troche glupio mi pytac...a Ty jakiego uzywasz?

Błękitek

My_blue jest offline  
Stary 2012-03-24, 00:29   #4574
trellemorele
Zadomowienie

Cytat:
Super dzieki nie wiem czy bede mieli probki no i faktycznie troche glupio mi pytac...a Ty jakiego uzywasz?
Nie wstydź się! Ekspedientki są po to, żeby pomagać a próbki pomagają w wyborze . Ja mam najjaśniejszy 01 Ivony. Jeżeli wstrzymasz się i poczekasz do jutra(dzisiaj ) to rano postaram się cyknąć fotkę bez fluidu i z ?
Stary 2012-03-24, 00:37   #4575
My_blue
Rozeznanie

Ja mimo ciemnych farbowanych wlosow tez potrzebuje najjasniejszego. Jejku byloby super dziekuje nawet chcialam poprosic ale jakos glupio mi bylo na miasto bede wychodzila ok.9 wiec rano oblukam to jest jeden rodzaj podkladu czy kilka? Bo nie wiem o jaki pytac

Błękitek

My_blue jest offline  
Stary 2012-03-24, 00:52   #4576
trellemorele
Zadomowienie

Cytat:
Ja mimo ciemnych farbowanych wlosow tez potrzebuje najjasniejszego. Jejku byloby super dziekuje nawet chcialam poprosic ale jakos glupio mi bylo na miasto bede wychodzila ok.9 wiec rano oblukam to jest jeden rodzaj podkladu czy kilka? Bo nie wiem o jaki pytac
O 9? ojej, dobra, wstanę jest ich kilka, podpytaj o ten ale weź próbki różnych fluidów pharmacerisa, nic nie zaszkodzi http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...w=1406&bih=790
To jest mój
Tymczasem idę spać, jeżeli rano muszę wstać, dobranoc
Stary 2012-03-24, 01:07   #4577
Maliniarka
Zakorzenienie

Mgiełciu dostałaś takie piękne prace, że to wstyd to moje wstawiać, że tak proste

powiem tylko, że natychasz mnie do layeringu (nawet pomimo braku bąbelków) i efekt tego natychu dla Ciebie (do zakupów też natychasz i zaś portfel płacze )

dżindżerkowy sensik
glitterowy esensik
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mm.jpg (36,0 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mm2.jpg (25,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mm3.jpg (19,6 KB, 18 załadowań)
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki

Maliniarka jest offline  
Stary 2012-03-24, 09:03   #4578
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
proponowałam Ci ten a Pharmaceris nawilżający

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Ja osobiście mam uraz do podkładów Ziai, głosowałabym za Lirene(słyszałam wiele dobrych opinii) ale to nie mój typ. Najbardziej byłam zadowolona z podkładu pharmaceris i bourjois a z tego co czytałam i zapamiętałam to też masz suchą cerę

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

2,5 h? : o no nie powiem, jestem sama bardzo ciekawa efektu końcowego
Dokładnie.

@,5 godziny, bo zmywałam 7 razy.... iik

Cytat:

Uwielbiam takie mani

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Mgiełciu dostałaś takie piękne prace, że to wstyd to moje wstawiać, że tak proste

powiem tylko, że natychasz mnie do layeringu (nawet pomimo braku bąbelków) i efekt tego natychu dla Ciebie (do zakupów też natychasz i zaś portfel płacze )

dżindżerkowy sensik
glitterowy esensik
Bardzo ładne połączenie.

No i moje.... Trochę gotyckie, delikatne, stare koronki, i zmysłowa wampirzyca Victorii Francess .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 001.jpg (56,4 KB, 1892 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 002.jpg (43,6 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 003.jpg (44,6 KB, 38 załadowań)
Śniegowa jest offline  
Stary 2012-03-24, 09:11   #4579
trellemorele
Zadomowienie

Cytat:
Mam dla Ciebie zdjęcia
Wybaczcie za ten OT
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

dżindżerkowy sensik
glitterowy esensik
Ładniutkie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05557.jpg (11,5 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05560.jpg (47,3 KB, 26 załadowań)
Stary 2012-03-24, 09:13   #4580
trellemorele
Zadomowienie

Cytat:
@,5 godziny, bo zmywałam 7 razy.... iik

No i moje.... Trochę gotyckie, delikatne, stare koronki, i zmysłowa wampirzyca Victorii Francess .
Teraz już rozumiem dlaczego aż tyle czasu, ja jak robię sobię koronki to też mnie trafia
Świetnie Ci to wyszło na jasnym tle
Stary 2012-03-24, 09:16   #4581
lolli_pop
Zakorzenienie

Malinka - Twoje paznokcie są słodkie

Śniegowa - łoo, ale wypas!
lolli_pop jest offline  
Stary 2012-03-24, 09:40   #4582
ewalucja
Zakorzenienie

GG do ewalucja

sniegooowa? jak to sie robi? Piękne!

A malina dostanie po dupce od mgiełki za ograniczenie inwencii tworczej do rzeczy oczywistej ale bardzo mi sie podoba

a ja sem znowu polazła na papilota Limonkowy Orli będzie mój!
ewalucja jest offline  
Stary 2012-03-24, 09:52   #4583
Czarna Orchidea
Zakorzenienie

Aj idź beata:p ładne,ale w Twoim wykonaniu widziałam ładniejszea zwierzątka wysyłałas kiedyś?
Stary 2012-03-24, 09:56   #4584
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Teraz już rozumiem dlaczego aż tyle czasu, ja jak robię sobię koronki to też mnie trafia
Świetnie Ci to wyszło na jasnym tle
Trafiało, jak wyjść nie chciało. a jak coś się spsuło, to zabawa od początku, baza, lakier.....

Cytat:
Malinka - Twoje paznokcie są słodkie

Śniegowa - łoo, ale wypas!
Dzięki

Cytat:
sniegooowa? jak to sie robi? Piękne!

A malina dostanie po dupce od mgiełki za ograniczenie inwencii tworczej do rzeczy oczywistej ale bardzo mi sie podoba

a ja sem znowu polazła na papilota Limonkowy Orli będzie mój!
Cierpliwie i dłuuuuugo.

Gratulacje

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
Aj idź beata:p ładne,ale w Twoim wykonaniu widziałam ładniejszea zwierzątka wysyłałas kiedyś?
Zgadzam się. Ale łapka nie do pomylenia
Śniegowa jest offline  
Stary 2012-03-24, 10:02   #4585
ewalucja
Zakorzenienie

GG do ewalucja

wysyłałam zwierzaki ale zauważyłam że wybierają pasujące do tematyki teraz wiosenne, wcześniej świąteczne no cóż nie jestem z nich mega zadowolona ale wysyłam bo duzy orli piechotą nie chodzi

sniegowa ale recznie sie to maluje czy jak?
ewalucja jest offline  
Stary 2012-03-24, 10:24   #4586
sara9311
BAN stały

ewalucja piekne niebieskie pazury
Agateczka aaa male miasto uzdrowiskowe
czarna kawa oj tam zjawiskowo bez przesady ale dziekuje nadrobienie was graniczy z cudem
jestem zla czekalam na autobus 2 godziny zadnego nie bylo bo chcialam do szkoly na dodatkowy angielski fuck. Zaraz sprzatam lazienkie i robie serniczek z czekoladowym spodem i polewa

Moj maluni Tż:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SNC00026.jpg (22,4 KB, 62 załadowań)
sara9311 jest offline  
Stary 2012-03-24, 10:29   #4587
ewalucja
Zakorzenienie

GG do ewalucja

Sara o jaaaaa
ewalucja jest offline  
Stary 2012-03-24, 10:32   #4588
sara9311
BAN stały

Cytat:
Sara o jaaaaa

hahaha co ?
sara9311 jest offline  
Stary 2012-03-24, 10:37   #4589
vivinn
Zakorzenienie

Cytat:
Zdeklasowałaś absolutnie "konkurencję" Mgiełka będzie wniebowzięta, mogę się założyć

Mgiełko - wszystkiego najlepszego z okazji święta! Spróbuję coś stworzyć dla Ciebie jeszcze dziś, ale czy coś godnego uwagi z tego wyjdzie nie wiem (jestem ostatnio tak zakręcona, że dopiero dziś zdałam sobie sprawę z tego, że dziś już jest 24. )

Ostro Was ostatnio zdradzam na włosowym - śledzenie dwóch dużych for jednocześnie nigdy mi nie wychodzi...
Stary 2012-03-24, 10:40   #4590
Czarna Orchidea
Zakorzenienie

Jaki hardcorowy koksu

Tagi
naturalne, paznokcie, pazurki

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości