Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-02-01, 17:55   #571
queencarrot
Zakorzenienie

Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ta.... jasne....
Serio, serio

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
hehe paznokcie dużo robią w wizerunku dłoni szkoda że tak mało kobiet przywiązuje wagę do nich.
Jak obgryzałam, to jakoś niespecjalnie miałam do czego przywiązywać wagę

Mam pytanie do blogerek. Momencik...
<laik mode: ON>
...o, już można.
Dziewczyny, jak to jest z tą współpracą z różnymi firmami? W sensie, na czym to polega, jak nawiązać?
<laik mode: OFF>

A w ogóle, to coraz lepiej mi idzie mówienie

Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline  
Stary 2012-02-01, 17:59   #572
BabaZMiasta
Rozeznanie

Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Ruda, łączę się z Tobą w bólu, też jestem chora, tylko ja leżę w łóżku a nie spamuję, Ty spamerko jedna

Śliczne kolory wrzucacie. Ja chciałam jutro jechać na zakupy i... -30 ma być

Blue, moja droga blue, nie chcę być niemiła ani nikogo osądzać, ale uważam, ze Twoja mama też ma problem skoro tak się zachowuje. Nie jestem specjalistą w tej dziedzinie, ale ona sama z racji swojej pracy powinna wiedzieć, że obie potrzebujecie fachowej pomocy. Tylko czy ona na to pójdzie? Może mieć opory wlaśnie ze względu na swoją prace, swój zawód. Ale widzę światełko w tunelu, bo wiem, ze Ty będziesz skłonna (chociażby sama, bez mamy) szukać specjalistycznej pomocy. I proszę Cię kochana, znajdź ją. Poszukaj jakiegoś psychologa, może nawet idź do szkolnego (nie wiem czy jest w szkole u Ciebie), ale nie zostawiaj tego tak. Samo nie przejdzie. A my tutaj mimo najszczerszych chęci nie będziemy w stanie Ci udzielić fachowej pomocy. Nawet nie mogę Cię normalnie pocieszyć, uściskać i pogłaskać po włosach mówiąc "wszystko będzie dobrze". Koleżanka miała problemy ze soba po śmierci taty. Teraz sama mówi, że żałuje tego, ze tak późno zdecydowała się iść do psychologa. Straciła przez to kilka lat, opuściła sie w nauce, zadawała sie z nieciekawym towarzystwem, potrafiła nawet sprac jakiegoś chłopaka na kwaśne jabłko, ona dziewczyna... Potem poszła do psychologa, leczyła się na nerwicę... Proszę Cię nie zwlekaj tyle, idź do psychologa. Zawalcz o siebie.

Dobra, idę się położyć bo padnę zaraz:/
Oddam choróbsko w dobre ręce

Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline  
Stary 2012-02-01, 18:00   #573
ewalucja
Zakorzenienie

GG do ewalucja

Ruda to wygląda tak... poczekaj chwilke...
<professional mode on>
już moge masz sporo obserwatorów, sporo wyswietlen, prowadzisz fajnego bloga. Zgłaszają się do ciebie firmy badz ty szukasz jakiejś która cie iteresuje. Piszesz maila jaka to jestes super i co mozez im dac w zamian za kosmetyki oni sie zgadzają albo nie. Jesli tak to wysyłają paczuszkę, Jesli nie to sie na nich obrazasz i nie kupujesz wiecej ich produktów masz jeszcze jakies pytania?
<professional mode off>
ewalucja jest offline  
Stary 2012-02-01, 18:01   #574
framebasics
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics

Matko dziewczyny, ile napisalyscie przez noc i dzis!

blue, smutno sie czyta Twoja 'rozmowe' z mama, ale trzymam kciuki, zeby sie wszystko jakos ulozylo

agateczka fajne te czerwone, ale sie blyszcza

ewalucja, paznokcie jako calosc nie wygladaja az tak zle, tylko tak sie przypatruje im i mysle, ze mogla bys jednak sprobowac zaokraglicz boczki
chucky, ja do frencha uzywam bialego lakieru z Yves Rocher, ktory ma tak wyprofilowany pedzelek, ze wszystko wychodzi rowniutko. Normalnymi lakierami zazwyczaj mam fale dunaju No i tez im wiecej sie cwiczy, tym pozniej wychodzi coraz ladniej
A Twoje pazurki sa urocze, tylko ten fakulec

Bylo:71kg
jest: 68kg...
Cel I: 65kg
Cel II: 60kg
Wzrost: 176cm

Frame bloguje --> Makijaz, uroda, paznokcie
framebasics jest offline  
Stary 2012-02-01, 18:02   #575
ewalucja
Zakorzenienie

GG do ewalucja

fram tak ogólnie życiowo czy do frencza?
ewalucja jest offline  
Stary 2012-02-01, 18:09   #576
chucky123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
chucky, ja do frencha uzywam bialego lakieru z Yves Rocher, ktory ma tak wyprofilowany pedzelek, ze wszystko wychodzi rowniutko. Normalnymi lakierami zazwyczaj mam fale dunaju No i tez im wiecej sie cwiczy, tym pozniej wychodzi coraz ladniej
A Twoje pazurki sa urocze, tylko ten fakulec
To do mnie ? Fakulec nadłamany jest.
chucky123 jest offline  
Stary 2012-02-01, 18:10   #577
framebasics
Zadomowienie

'Zyciowo' bo z tego co pamietam, to ostatnio chyba sie nawet zastanawialas nad migdalkami? (czy mnie juz skleroza dopadla?)

framebasics jest offline  
Stary 2012-02-01, 18:13   #578
lolli_pop
Zakorzenienie

Frame - i to ja bylam inspiracją
lolli_pop jest offline  
Stary 2012-02-01, 18:15   #579
queencarrot
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Ruda, łączę się z Tobą w bólu, też jestem chora, tylko ja leżę w łóżku a nie spamuję, Ty spamerko jedna
Ale ja jestem uzależniona od zaspamowywania wątku!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
<professional mode on>
już moge masz sporo obserwatorów, sporo wyswietlen, prowadzisz fajnego bloga. Zgłaszają się do ciebie firmy badz ty szukasz jakiejś która cie iteresuje. Piszesz maila jaka to jestes super i co mozez im dac w zamian za kosmetyki oni sie zgadzają albo nie. Jesli tak to wysyłają paczuszkę, Jesli nie to sie na nich obrazasz i nie kupujesz wiecej ich produktów masz jeszcze jakies pytania?
<professional mode off>

Niee, na razie szukam obserwatorów bloga.
Aż chyba rozważę zrobienie rozdania Ale najpierw musze powoli, powolutku, żeby nie nadwyrężyć budżetu, zebrać kosmetyki na rozdanie

queencarrot jest offline  
Stary 2012-02-01, 18:16   #580
Laindise
Rozeznanie

My_blue - przeczytałam Twoje wypowiedzi. Też chodzę do szkoły, mam mnóstwo nauki, czasem jest bardzo ciężko. Ale mimo to daję radę. Nie musisz mieć średniej 5.0, bo i tak Ci się do niczego nie przyda. Skup się na przedmiotach, które będziesz zdawała na maturze. Staraj się CODZIENNIE mieć chwilę dla siebie - niech to będzie gorąca kąpiel, podczas której nie będziesz myślała o szkole lub dwa rozdziały książki czytane w towarzystwie kubka gorącej herbaty. Wysypiaj się, śpij min. 6 godzin dziennie - ilość snu ma OGROMNE znaczenie dla samopoczucia. Staraj się troszkę bardziej otworzyć na ludzi - pogadaj z kimś na przerwie, uśmiechaj się. Nauka jest ważna, ale nie najważniejsza. Pamiętaj, nie uczysz się dla mamy, ale dla siebie, bo to Twoje życie, Twoje decyzje, Twoja przyszłośś. Trzymam kciuki.
Stary 2012-02-01, 18:26   #581
ewalucja
Zakorzenienie

GG do ewalucja

fram myslałam o tym własnie... tyle że ostatnio w domu znalazlam zdjęcia migdalow w moim wydaniu i mi sie nie podobały:/ wiec nie wiem co robic lubie moje kwadraty ale jak zlamie sie im bok to je spiłuje inaczej

Ruda
ewalucja jest offline  
Stary 2012-02-01, 18:27   #582
elunia_r
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Sąsiad od cztetrech godzin tłucze młotkiem. Pójdę do niego zaraz i też będę tłuc młotkiem. Tylko nie w ścianę. A później wrócę do domu i będę się uczyć w ciszy.
haha to sąsiada młotkiem pacpac

Cytat:
Nigdy wam nie wspominałam, że jestem psychopatką? Ach, musiało mi to umknąć. Wybaczcie.

ZW, idę poszukać młotka i odwiedzić sąsiada. A później zamówię pizzę.
ale klimatycznie...

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ja bardzo chętnie zostanę wyściskana

To nie jest śmieszne!

A Kuba zrobił spaghetti, a mnie boli gardło
Będę wciskać na siłę, bo mi się chce. o.

Zgrabna
Znaczy... No... Co kto lubi, ja tam mam mózg wyprany przez komercję i dla mnie - cytuję Jakuba - "zgrabne są tylko szkieletory".

Mój ładuje od wczoraj

Zahacz o mojego

Właśnie moja ciepła herbatka z cytryną i sokiem malinowym ubarwiła monitor laptopa.
TY to sprzątasz!

Moje paznokcie w wersji opiłowanej przy próbie ich skwadracowienia. Tylko prawa ręka, bo lewa aktualnie przechodzi kryzys wieku średniego i każdy paznokieć ma inny kształt.

Jak to wygląda? Ja wiem, że nierówno i że każdy sobie, ale chciałam zobaczyć, jak by te moje paskudki wyglądały w kwadratach.
ruda kwadraciaki Ci pasują, laska jesteś i nie zaprzeczaj, chyba nie chcialabys byc jak anja...

Cytat:
Ok, p0ora na przerwę jak utrzymam tempo to do 22 będę nauczona (o tyle o ile). A teraz kąpiel i... pizzaaaa
smacznego...zdolniacha

Cytat:
Napisane przez descentrada Pokaż wiadomość
pokażę Wam fiolet, który gości od dwóch dni na moich paznokciach.

piękny jest, ale fiolety mają w sobie coś, co nie pozwala mi nimi pomalować bez uciapania skórek.
uwielbiam fiolety mam z 10 odcieni

Cytat:
Ta.... jasne....

Przepiękny. Twoje pazurki także.

Ja w wawie na Marywilskiej kupowałam.

Znaczy u azjatów szukaj.

Też się ucieszyłam.

Miałam gel look. Zrezygnowałam bo mało wydajny był. 3 flaszki na 2 mce.

Kiedyś to sealera uzywałam i jakoś tak bez euforii.

Ewalucja- Yoko jest pomiędzy sklepem z kawą a sklepem ze sprzętem rehabilitacyjnym

MAM!!!! Mam swoją wymarzona Pure Porcelain
sniegowa rób mani z porcelanką, mi gel look szybko wysycha

Cytat:
<professional mode on>
<professional mode off>
to wynika że połowa lasek ma blogi w celu otrzymywania prezentów...zartuje

pokazuję moje po ostatnim opiłowaniu i moją skrzyneczkę ze skarbami, sreberko od chińczyka i czarna salamandra
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 290120121357 (Small).jpg (28,6 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03412 (Small).jpg (28,0 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03404 (Small).jpg (29,9 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 290120121358 (Small).jpg (17,2 KB, 25 załadowań)
elunia_r jest offline  
Stary 2012-02-01, 18:38   #583
karmazynka99
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3

elunia - teraz kaształt jest lepszy, ale najmniejszego pazurka bym jeszcze opiłowała

ale wogole to mi sie podobaja twe pazurki i ich długośc, tylko jeszcze kształt 'wpefekcjonować'(:brzydal i będzie świetnie

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline  
Stary 2012-02-01, 18:40   #584
ewalucja
Zakorzenienie

GG do ewalucja

elunia no to jest nieopisana korzysc nie że nie ale tylko pasja pozwala prowadzic bloga długo i z zaangazowaniem
ewalucja jest offline  
Stary 2012-02-01, 18:45   #585
elunia_r
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
elunia - teraz kaształt jest lepszy, ale najmniejszego pazurka bym jeszcze opiłowała

ale wogole to mi sie podobaja twe pazurki i ich długośc, tylko jeszcze kształt 'wpefekcjonować'(:brzydal i będzie świetnie
tak zrobię bo sama po fotkach zauważam że za długi jest, może wkrótce osiągnę jakiś kompromis pazurkowy hahaha

Cytat:
elunia no to jest nieopisana korzysc nie że nie ale tylko pasja pozwala prowadzic bloga długo i z zaangazowaniem
tak jest jednak trzeba mieć czas na prowadzenie sumienne bloga , japozostanę przy czytaniu i udzielaniu sie na forum,
elunia_r jest offline  
Stary 2012-02-01, 18:49   #586
lolli_pop
Zakorzenienie

No jeśli jutro zdam swój egzamin to wracam do sumiennego pisania bloga bo ostatnio rzadko mam na to czas

DMKa - odpisałam Ci w klubie
lolli_pop jest offline  
Stary 2012-02-01, 19:01   #587
framebasics
Zadomowienie

ewalucja no coz, w takim razie 'polamania kantow paznokci'

elunia ale dlugasne pazury! ladne ladne i ten mani im pasuje, a te kuferki mogla bym sama z przyjemnoscia przygarnac

framebasics jest offline  
Stary 2012-02-01, 19:03   #588
AnulaPPP
Zakorzenienie

Cytat:

Anula - na moich paznokciach gel look wysychał godzinami - doslownie.
Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
mi gel look szybko wysycha
dzięeeki

Cytat:

pokazuję moje po ostatnim opiłowaniu i moją skrzyneczkę ze skarbami, sreberko od chińczyka i czarna salamandra
lepiej wyglądają zdaje mi się i mani mi się podoba

AnulaPPP jest offline  
Stary 2012-02-01, 19:08   #589
elunia_r
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
ewalucja no coz, w takim razie 'polamania kantow paznokci'

elunia ale dlugasne pazury! ladne ladne i ten mani im pasuje, a te kuferki mogla bym sama z przyjemnoscia przygarnac
haha to tylko rok bycia z Wami tak rozbudował moją kolekcję

Cytat:
dzięeeki

lepiej wyglądają zdaje mi się i mani mi się podoba
dziękuję, a z tym gel look essence u mnie ekspresowo schnie na pazurkach, zastanwiam się od czego to zależy, że innym dziewczynom godzinami, nakładam go jako top

Edytowane przez elunia_r
Czas edycji: 2012-02-01 o 19:09
elunia_r jest offline  
Stary 2012-02-01, 19:18   #590
queencarrot
Zakorzenienie

Cytat:
Ruda
Cooo?
Jeśli się nabijasz z mojej formy kolekcjonowania kosmetyków na rozdanie - to nie jest zabawne, bo jak Kuba mnie przyłapie na - cytat - sponsorowaniu obcych bab, to mi fundusze utnie, karty pozabiera i nie wiem, co jeszcze

Cytat:
ruda kwadraciaki Ci pasują, laska jesteś i nie zaprzeczaj, chyba nie chcialabys byc jak anja...
(...)
to wynika że połowa lasek ma blogi w celu otrzymywania prezentów...zartuje

Cieszę się, że moje kwadraciaki się podobają. Chyba je tak zostawię (do pierwszego wsadzenia kanta w oko )
Jak Anja może nie, ale jak Heidi czy Dżoana... Nie odmówiłabym
(NIE BIĆ!!!)

No i po co ten pękacz? Chyba nigdy się do nich nie przemogę.
Kiedyś też się swoją skrzyneczką ze skarbami pochwalę. A raczej skrzyneczkami, bo ozdóbki mam w drugiej

Cytat:
No jeśli jutro zdam swój egzamin to wracam do sumiennego pisania bloga bo ostatnio rzadko mam na to czas
To ja CZymam kciuki jutro
Ty jesteś cały czas w Radomiu?

Mój Kuba sadzi roślinki na facebooku
Ale przynajmniej przestał mi opowiadać, jak to on by rozmawiał z moim brzuszkiem, jakbym była w ciąży, wszystko za mnie robił, żebym się nie przemęczała i dbał o moje zadowolenie, żebym się nie denerwowała (nawet nie wie, ile to lakierów by go kosztowało...) a później by dziecię kąpał, karmił, przewijał i kołysał, i gadał do niego, i bawił się i w ogóle, na rowerku uczył jeździć

queencarrot jest offline  
Stary 2012-02-01, 19:24   #591
elunia_r
Rozeznanie

Cytat:
Cooo?
Jeśli się nabijasz z mojej formy kolekcjonowania kosmetyków na rozdanie - to nie jest zabawne, bo jak Kuba mnie przyłapie na - cytat - sponsorowaniu obcych bab, to mi fundusze utnie, karty pozabiera i nie wiem, co jeszcze

Cieszę się, że moje kwadraciaki się podobają. Chyba je tak zostawię (do pierwszego wsadzenia kanta w oko )
Jak Anja może nie, ale jak Heidi czy Dżoana... Nie odmówiłabym
(NIE BIĆ!!!)

No i po co ten pękacz? Chyba nigdy się do nich nie przemogę.
Kiedyś też się swoją skrzyneczką ze skarbami pochwalę. A raczej skrzyneczkami, bo ozdóbki mam w drugiej

To ja CZymam kciuki jutro
Ty jesteś cały czas w Radomiu?

Mój Kuba sadzi roślinki na facebooku
Ale przynajmniej przestał mi opowiadać, jak to on by rozmawiał z moim brzuszkiem, jakbym była w ciąży, wszystko za mnie robił, żebym się nie przemęczała i dbał o moje zadowolenie, żebym się nie denerwowała (nawet nie wie, ile to lakierów by go kosztowało...) a później by dziecię kąpał, karmił, przewijał i kołysał, i gadał do niego, i bawił się i w ogóle, na rowerku uczył jeździć
oj bo ja jestem babka nie pękająca, to chociaż sobie pękacza zarzucę na płytkę
a twoj Kuba to już tak będzie Ci dziurę w brzuchu wiercił z potomstwem aż dasz mu się przekonać, moj Kuba też mi tak gadał gadał aż wkońcu wygadał i teraz 3-latka śmiga mi po mieszkaniu
elunia_r jest offline  
Stary 2012-02-01, 19:37   #592
lolli_pop
Zakorzenienie

Ruda - ano w Randomie, a com?
lolli_pop jest offline  
Stary 2012-02-01, 19:44   #593
descentrada
Rozeznanie

dziękuję za wszystkie pochwały

wybaczcie, że tak hurtowo, ale jeśli już delektować się lenistwem to pełną parą

Edytowane przez descentrada
Czas edycji: 2012-02-01 o 19:57
descentrada jest offline  
Stary 2012-02-01, 19:51   #594
ewalucja
Zakorzenienie

GG do ewalucja

Ruda nie nabijak sie, ja sie usmiecham
ewalucja jest offline  
Stary 2012-02-01, 20:13   #595
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
no własnie nad tym nail sealer się zastanawiam, ale mówisz że niezbyt? tylko który- ten z tej serii co gel look?
a nad gel look się pomyślę... to że niewydajny to nic, chciałam spróbować chodzi mi o wygładzenie i błysk
No to nawet z tym ma średnio.... A to wysychanie.... no dramat. Po pierwszym opakowaniu byłam zachwycona, potem bylo gorzej.

To niestety marka, która ma mało stabilna jakość.

Cytat:
Anula - na moich paznokciach gel look wysychał godzinami - doslownie.
O To właśnie... Zawsze pościel odbita.

Cytat:

sniegowa rób mani z porcelanką, mi gel look szybko wysycha
Mani nie zrobię bo .... przy ostro zaciętym fakerku będzie problem

Ruda.... Zlituj się .......
Moja Córcia przewróciła oczami jak zobaczyła to zdjęcie, przewróciła, ze wydziwiasz! jesteś szczupła i śliczna!

Jako, że nie zrobię mani oto moje pedi

Na porcelance, a jakże!

Dodatkowo moja orzełkowa kolekcja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (51,9 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (75,6 KB, 47 załadowań)
Śniegowa jest offline  
Stary 2012-02-01, 20:28   #596
elunia_r
Rozeznanie

śniegowa....nie ma porcelanki na rączce ale stopki zaspokoiły moją ciekawość do tego orzełka, piękne pedi i te kokardki
elunia_r jest offline  
Stary 2012-02-01, 20:37   #597
queencarrot
Zakorzenienie

Cytat:
oj bo ja jestem babka nie pękająca, to chociaż sobie pękacza zarzucę na płytkę
a twoj Kuba to już tak będzie Ci dziurę w brzuchu wiercił z potomstwem aż dasz mu się przekonać, moj Kuba też mi tak gadał gadał aż wkońcu wygadał i teraz 3-latka śmiga mi po mieszkaniu
Lepiej, żebyś nie wykrakała, bo będzie to chyba największa z możliwych tragedii.
Już kiedyś dziewczynom się żaliłam, jak przeryczałam cały wieczór, bo twierdziłam, że nie jestem prawdziwą kobietą, bo w wielki ponad 21 lat nie mam ani krztyny instynktu macierzyńskiego. Wręcz przeciwnie - dzieci mnie irytują, złoszczą. A jak jakieś płacze, mam ochotę je rozszarpać albo nim rzucić. Jestem nienormalna w tym względzie, więc wierzę w moc antykoncepcji.

Cytat:
Ruda - ano w Randomie, a com?
Tak tylko pytam, z czystej ciekawości

Cytat:
Ruda nie nabijak sie, ja sie usmiecham
Się uśmiechaj
Może za pół roku uda mi się uzbierać kilka kosmetyków na rozdanie

Cytat:
Ruda.... Zlituj się .......
Moja Córcia przewróciła oczami jak zobaczyła to zdjęcie, przewróciła, ze wydziwiasz! jesteś szczupła i śliczna!

Jako, że nie zrobię mani oto moje pedi

Na porcelance, a jakże!

Dodatkowo moja orzełkowa kolekcja
Pozdrów córę
Bardzo ładne kokardki
NiepokazujmiOrlybowkońcuj akiśkupięapóźniejbędępłak aćżeniemampieniędzy.

queencarrot jest offline  
Stary 2012-02-01, 21:18   #598
lolli_pop
Zakorzenienie

Chyba jutro nie mam szans tego zdać
lolli_pop jest offline  
Stary 2012-02-01, 21:19   #599
MgielkaM
Zakorzenienie

Cytat:
widać widać
tylko mnie słonko oślepia trochę

Cytat:
Dziewczynki, mam niemiłego newsa..... Odżywka Rimmel 14Days Nail Rescue została wycofana
ehhh wiedziałam

Cytat:
Lolli no nie mogę.... Zobaczyłam Cie normalnie taką idącą do sąsiada z młotkiem, ze stoickim spokojem dzwoniąca do drzwi, łupłupłup, otarcie kropli skapującej z czoła, odwrót na piecie zarzucając bujną czupryna i spokojnie do domu.
hehehe ja dokładnie to samo zobaczyłam

Cytat:
ZW, idę poszukać młotka i odwiedzić sąsiada. A później zamówię pizzę.
Dexter taki trochę :P

Cytat:
Jak to wygląda? Ja wiem, że nierówno i że każdy sobie, ale chciałam zobaczyć, jak by te moje paskudki wyglądały w kwadratach.
mi tez się bardzo bardzo podoba

Cytat:
chyba go miałam i oddałam Malince bo na moich łapkach za bardzo wpadał w atramentowy fiolet a nie śliwkę (Ale u ciebie sliczny )

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!

...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,

and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline  
Stary 2012-02-01, 21:20   #600
alazkrainy
Zakorzenienie

Cytat:
dzięki
a Twoje wg mnie są

kurczę no... mam własnie na paznokciach sreberko Safari, które porównałam do butelki tego Wibo w Rossie i chyba są identyczne, ale czyjeś zdjęcia np Twoje teraz tak mi się podobają że normalnie szok i mam ochotę go kupić, ale jak okaże się że są idento to co?

z jednej strony jak nie kupisz to wiedzieć nie będziesz, ale mi wydaje się że te sreberka to wszystkie podobne są do siebie i na zdjęciach tak samo wyglądają więc może szkoda dublować lakier? na chyba że go potem komuś sprezentujesz jak okaże się identyczny

Cytat:
Co to za śliczny lakier? raz niebieski, raz srebrny...
a to sreberko z wibo, na to machnęłam jeszcze tą moją mgiełkę nr 141 też z wibo i ona chyba daje taki efekt niebieskości, choć ja to tam nic niebieskiego nie widze
Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
uwielbiam tego jumpka

Jest cudny, sama zapomniałam jak ładnie wygląda
A Twoje pazurki śliczne
Cytat:
Napisane przez chucky123 Pokaż wiadomość
Gratis moje 3 dniowe pazurki(w sensie 3 dzień z eveline 8 w 1)
Zdecydowanie bym je do jednej długości skróciła, bo są wszystkie na tyle długie że można
no ale pewnie się czepiam
Cytat:
już
Marudaaaaa lanie jej lanie
sliczny frenchyk mi tam się bardzo, bardzo podoba
więc uwierz że ładny jest
Cytat:
Moje paznokcie w wersji opiłowanej przy próbie ich skwadracowienia. Tylko prawa ręka, bo lewa aktualnie przechodzi kryzys wieku średniego i każdy paznokieć ma inny kształt.

Podobają mi się
a lakier
Cytat:

piękny jest, ale fiolety mają w sobie coś, co nie pozwala mi nimi pomalować bez uciapania skórek.
kolejny cudny lakier
pazurki też
Cytat:
Pękacz miodzio

ufffffff

alazkrainy jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
naturalne, paznokcie, pazurki

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości