Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-02-09, 10:52   #1201
Śniegowa
Oby do wiosny

Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Dzięki za pomoc!

Yyyy... dosłownie minutę przed przczytaniem Twojej wypowiedzi połknęłam właśnie Gripex, do tego kilka Rutinoscorbinów, no i oczywiście nos zakropliłam, SUDAFEDEM. Teraz czekam, aż padnę na ziemię rzygając.
Hmm. Trochę się boję.
Cytat:
Napisane przez chucky123 Pokaż wiadomość
Help ! Zaczęłam coś rozumieć z tej chemi,ale mam 2 pytanka. Może ktoś potrafi mi to wytłumaczyć ?
Znalazłam w internecie takie coś :
N⁴O˛₂-dwutlenek azotu(IV) --> dlaczego nad N jest 4 ?.Nie powinno być 2 ?
K₂šO˛-tlenek potasu (I) --> Skąd się wzięło to 1 nad K ?
Mn⁴O˛₂ -dwutlenek manganu(IV) ---> skąd ta 4 nad Mn ?
S⁶O˛₃- trójtlenek siarki(VI) ----> a ta 6 ?
Cl⁵₂O˛₅-tlenek chloru(V)---> tu jest nad Cl 5.A wyżej w przykładach jest inaczej...No nie wiem..
Niby takie łatwe...ale ja już pozapominałam wszystko.
Te cyferki na górze to wartościowości po prostu. Na przykład w N⁴O˛₂
Tlen ma wartościowość 2 czyli ma jabby dwie rączki wyciągające się do innych pierwiastków. Cyfra na dole oznacza ile jest atomów tlenu w danej cząsteczce tutaj dwa. Czyli mamy dwa bąbelki tleny każdy po dwie łapki- złapały sobie jedna cząsteczkę azotu za rączki i nóżki. Więc azot jest czterowartościowy.

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2012-02-09 o 11:31
Śniegowa jest offline  
Stary 2012-02-09, 10:54   #1202
ewalucja
Zakorzenienie

GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

rączki i nóżki sniegowa słodko to wytłumaczyłaś
ewalucja jest offline  
Stary 2012-02-09, 11:04   #1203
Pilar1899
keep calm and contour on

Cytat:
Napisane przez descentrada Pokaż wiadomość
a to ja chyba trochę nie w temacie jestem pokażcie ten marynarski mani, bo jeszcze się okaże, że nieopatrznie od kogoś zgapiłam
Anula już wkleiła nie są podobne, ale jakoś mi się skojarzyły
Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
obicane ubrane pazurki, troche przy środkowym sie lakier przytarł, bo już je nosze prawie tydzien ;P
w lakierze świetnie wyglądają
Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam dylamant, a Wy zawsze mi pomagacie. Sprawa na już, a właściwie na wczoraj. Za tydzień idę na studniówkę i poprawiny. W piątek znajomi organizują 18stkę, ale nie wiem czy iść. Bo, no właśnie. W poniedziałek nie będę szła do szkoły, bo nie będę miała się kiedy uczyć i robić zadania. W piątek moge być już zmęczona po całym, strasznym tygodniu i nie wiem czy jeszcze gdzieś wychodzić, czy wyspać się na sobotę i wyglądać lepiej, świeżo. W dodatku, szkoda mi kasy ... Nie mam aktualnie ani złotówki swoich, więc musiałabym pozyczyć od mamy na składanie się na prezent... Ale z drugiej strony chciałabym iść, bo w mojej klasie już praktycznie nie istnieje, nie chodzę na imprezy, więc nikt ze mną nie gada, a to wydarzenie wydaje mi się przełomowe i jak nie pójdę to całkiem zginę ... Co byście zrobiły ?
ja bym poszła na imprezę, to jest ten wiek kiedy możesz szaleć, zarywać noc itd ,jeśli masz ochotę i poprawiłoby to twoje samopoczucie w klasie to zdecydowanie idź a mamie powiedz ,że potrzebujesz kasę na prezent czy składkę , na pewno ci da

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
no to tak jak juz mówiłam trzeba chcieć sie widziec w kręconych. Ja mam mało wlosów i jak mam proste wyglądam jak zmokła kura... zwłaszcza na drugi dzień. a w kręconych niebo a ziemia.
no właśnie

a propos włosów to idę do fryzjera, przełamuję swój uraz do nich ,bo ostatnio jak byłam to mi ładny kolor zrobiła

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline  
Stary 2012-02-09, 11:05   #1204
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
rączki i nóżki sniegowa słodko to wytłumaczyłaś
Obrazowo. Tak się pamięta najlepiej.
Mam nadzieję że skutecznie dla MyBlue
Śniegowa jest offline  
Stary 2012-02-09, 11:13   #1205
chucky123
Zakorzenienie

nie dla my_blue, tylko dla mnie
czyli jak są dwie takie same liczby u góry i na dole to mnozymy raczki i nózki ?
chucky123 jest offline  
Stary 2012-02-09, 11:14   #1206
MgielkaM
Zakorzenienie

Ahaaaa i Sniegowa pytałas ile czasu zajelo mi CG... Te zdjęcia zbiorcze to tak jak tam pisało efekty przez 2 miesiące zebrane razem. A CG zaczęłam na początku wakacji 2011. Także teraz ponad pół roku już.

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!

...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,

and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline  
Stary 2012-02-09, 11:30   #1207
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
nie dla my_blue, tylko dla mnie
czyli jak są dwie takie same liczby u góry i na dole to mnozymy raczki i nózki ?
Jejuniu, Chucku przepraszam Cię, jakoś tak mnie się wydawało (nie wiem czemu) że to My blue prosiła o korepetycje. Durna baba ze mnie

Może nie tyle mnożymy tylko dodajemy. Dwie kropeczki po dwie łapki dają cztery połaczenia. Patrz ilustracja

Cytat:
Ahaaaa i Sniegowa pytałas ile czasu zajelo mi CG... Te zdjęcia zbiorcze to tak jak tam pisało efekty przez 2 miesiące zebrane razem. A CG zaczęłam na początku wakacji 2011. Także teraz ponad pół roku już.
To muszę Cię jeszcze wypytać o Twój idealny zestaw, co by zacząć od czegoś.
Młoda jest już zapalona na maksa- dziś szampon bez sls zastosowała i nie wygładzała szczotka włosów tylko ugniatała. Ma dobry start, bo włosy nie są zniszczone. Skręt podobny chyba do Twojego, ale włosy gęste, sprężyte i śliskie.
Myślę, co by jej kupić dziś garnierowa odżywkę z awokado i żel bielendy- te kosmetyki się przewijaja przez kręcone wątki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (14,5 KB, 23 załadowań)
Śniegowa jest offline  
Stary 2012-02-09, 11:30   #1208
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Przecież wiecie, jak ja się lubię czepiać
My wiemy, ale ktoś nowy niekoniecznie

Cytat:
dobry wybór
Mam go na pazurach już

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
DMka - no właśnie opijam ale coś ostatnio mi nie wchodzi alko... chyba się starzeję.
może dlatego, że w samotności

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
obicane ubrane pazurki, troche przy środkowym sie lakier przytarł, bo już je nosze prawie tydzien ;P

Cytat:
To ja ide sie maniutkowac i tez cos pokaze
Pokazuj!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Jeżeli to przez moje zdjęcia, to nie ma za co, naprawdę
Przez Ciebie właśnie, ale nie chciałam pokazać pazurem

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ja go miałam w łapkach wczoraj ale jednak odłożyłam na razie.. śliczny ale mam tyle nudziaków
Kup go, kup go...

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Ja dziś po niego idę
dobrze, będę miała mniejsze wyrzuty sumienia

Cytat:
no nie i pewnie teraz i ja bede musiala go kupic
TAK, TAK! kusicielko

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline  
Stary 2012-02-09, 11:33   #1209
chucky123
Zakorzenienie

S⁶O²₃- trójtlenek siarki(VI)
tylko tu dodajemy to wychodzi 5,a jest 6.
Czyli w skrócie, dodajemy te same liczby ?wartosciowosc i tą pod spodem?
chucky123 jest offline  
Stary 2012-02-09, 11:38   #1210
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
S⁶O²₃- trójtlenek siarki(VI)
tylko tu dodajemy to wychodzi 5,a jest 6.
Czyli w skrócie, dodajemy te same liczby ?wartosciowosc i tą pod spodem?
Masz rację. Mnożymy. Źle cię zrozumiałam jakoś. Masz trzy tleny, każdy z dwiema łapkami... więc siarka jest sześciornicą
Śniegowa jest offline  
Stary 2012-02-09, 11:42   #1211
Laindise
Rozeznanie

Patrzcie, jaki piękny jest lakier Color Club Earthy Angel:

Coraz bardziej lubię Tk Maxx!

Edytowane przez Laindise
Czas edycji: 2012-02-09 o 11:44
Laindise jest offline  
Stary 2012-02-09, 11:45   #1212
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
Patrzcie, jaki piękny jest lakier Color Club Earthy Angel:

Coraz bardziej lubię Tk Maxx!
Czy to można w tikeju kupić?????
Lakier jak lakier, ale Twoje dłonie.....
Śniegowa jest offline  
Stary 2012-02-09, 11:51   #1213
Laindise
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Czy to można w tikeju kupić?????
Lakier jak lakier, ale Twoje dłonie.....
Właśnie tam kupiłam, za niecałe 37 zł (za 6 lakierów + bazę, czy tam topcoat)
Moje dłonie są brzydkie, bardzo suche i do tego mam dość krótkie palce

Edytowane przez Laindise
Czas edycji: 2012-02-09 o 11:54
Laindise jest offline  
Stary 2012-02-09, 11:55   #1214
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
Właśnie tam kupiłam, za niecałe 37 zł
Moje dłonie są brzydkie, bardzo suche i do tego mam dość krótkie palce
No oczywiście... Widzimy to dokładnie na zdjęciu.....

Chucky- rozjaśniłam, czy zaciemniłam sprawę?
Śniegowa jest offline  
Stary 2012-02-09, 11:57   #1215
Laindise
Rozeznanie

Cytat:
No oczywiście... Widzimy to dokładnie na zdjęciu.....
Niestety naprawdę, mam atopowe zapalenie skóry i czasem jest tak, że zaciskam dłoń w pięść, a skóra pęka mi do krwi. Wygląda to koszmarnie .
Paluchy mam krótkie po mamusi, choć tu aż takiej tragedii nie ma.
Stary 2012-02-09, 12:01   #1216
chucky123
Zakorzenienie

Cytat:
Chucky- rozjaśniłam, czy zaciemniłam sprawę?
rozjasnilas.Moglabys mi podac pare przykladow na PW ? Ty wzor a ja nazwe ?
chucky123 jest offline  
Stary 2012-02-09, 12:07   #1217
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
rozjasnilas.Moglabys mi podac pare przykladow na PW ? Ty wzor a ja nazwe ?
No z tym to gorzej może być ja tą wiedze wyciagnęłam z czeluśści niepamięci, zakurzona i pokryta pajęczynami jest. Maturę w 1996 roku robiłam
Śniegowa jest offline  
Stary 2012-02-09, 12:12   #1218
chucky123
Zakorzenienie

oj tam oj tam .Mam nadzieje ze uda mi sie to zdac
chucky123 jest offline  
Stary 2012-02-09, 12:14   #1219
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Aaa...muszę Wam napisać byłam wczoraj w PiP i kasjerka miała za☠☠☠iaszczy kolor lakieru na paznokciach - taki piękny mleczny brąz odważyłam się i zapytałam jaki to lakier konkretnie, a ona do mnie: "aaa, nie wiem jaki to"...sobie pomyślałam, że może w jakimś salonie jej malowali czy co, dlatego nie pamięta... "ale wie pani, to inglot taki...przyjdzie pani jutro to powiem, sprawdzę numer i zapamiętam. Jutro na piekarni będę, pani przyjdzie" nie muszę chyba wspominać jaki ubaw miał TŻ chyba się nie wybiorę jednak :P

DMkAnia jest offline  
Stary 2012-02-09, 12:15   #1220
MgielkaM
Zakorzenienie

Cytat:
To muszę Cię jeszcze wypytać o Twój idealny zestaw, co by zacząć od czegoś.
Młoda jest już zapalona na maksa- dziś szampon bez sls zastosowała i nie wygładzała szczotka włosów tylko ugniatała. Ma dobry start, bo włosy nie są zniszczone. Skręt podobny chyba do Twojego, ale włosy gęste, sprężyte i śliskie.
Myślę, co by jej kupić dziś garnierowa odżywkę z awokado i żel bielendy- te kosmetyki się przewijaja przez kręcone wątki

wiesz co najlepie byłoby jakby poczytała pigułkę i FAQ zawsze tam kierowałyśmy nowe dziewczyny bo jest tam zebrana podstawa podstaw.
trzeba się SLSem oczyścic najpierw z silikonów, i potem wybrac czy OMO czy mysie odzywką.
Oleje juz macie za pan brat...

Zestawy sa indywisualne bardzo ale mój KWC to odżywka Alterra Morela z czyms tam, do mycia Pottersy ale teraz weszły te nowe i już nie wiem co mi pasuje...

a żel lniany i Isana czarno pomarańczowa męska.

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
TAK, TAK! kusicielko
nooooo jasne jasne

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!

...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,

and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline  
Stary 2012-02-09, 12:24   #1221
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
oj tam oj tam .Mam nadzieje ze uda mi sie to zdac
Spoko. Chemia nie jest trudna, jak próbujesz zrozumieć a nie zakuć.

Cytat:
Aaa...muszę Wam napisać byłam wczoraj w PiP i kasjerka miała za☠☠☠iaszczy kolor lakieru na paznokciach - taki piękny mleczny brąz odważyłam się i zapytałam jaki to lakier konkretnie, a ona do mnie: "aaa, nie wiem jaki to"...sobie pomyślałam, że może w jakimś salonie jej malowali czy co, dlatego nie pamięta... "ale wie pani, to inglot taki...przyjdzie pani jutro to powiem, sprawdzę numer i zapamiętam. Jutro na piekarni będę, pani przyjdzie" nie muszę chyba wspominać jaki ubaw miał TŻ chyba się nie wybiorę jednak :P
hahaha.... Dobre. Musiała mieć przednią minę Dlaczego nie wybierzesz się? Idź, a co.

Cytat:
wiesz co najlepie byłoby jakby poczytała pigułkę i FAQ zawsze tam kierowałyśmy nowe dziewczyny bo jest tam zebrana podstawa podstaw.
trzeba się SLSem oczyścic najpierw z silikonów, i potem wybrac czy OMO czy mysie odzywką.
Oleje juz macie za pan brat...

Zestawy sa indywisualne bardzo ale mój KWC to odżywka Alterra Morela z czyms tam, do mycia Pottersy ale teraz weszły te nowe i już nie wiem co mi pasuje...

a żel lniany i Isana czarno pomarańczowa męska.

nooooo jasne jasne
Poczytałam i mam kwadratową głowę strasznie dużo tego być.
Myślę, że mycie odżywka nie jest dla niej- trochę się przetłuszczają. Dodatkowo ostatnio po szamponie z rzepą joanny dotała mega łupieżu.... Popróbujemy OMO. Dziś po lekką odżywkę skoczę i żelik do włosów. Nie chciałabym tylko by robił takie sztywne strąki. Alterra to może nie głupi pomysł jest To są na prawdę fajne i tanie produkty. Olejek fajnie nawilża też dłonie. Zawsze po olejowanu są gładkie i wypielęgnowane. Dziękuję Mgiełeczko
Śniegowa jest offline  
Stary 2012-02-09, 12:39   #1222
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Cytat:
nooooo jasne jasne
Tak, tak

Cytat:
hahaha.... Dobre. Musiała mieć przednią minę Dlaczego nie wybierzesz się? Idź, a co.

Myślę, że mycie odżywka nie jest dla niej- trochę się przetłuszczają. Dodatkowo ostatnio po szamponie z rzepą joanny dotała mega łupieżu...
Nie mam dziś po drodze, a to tak blisko nie jest...do tego ten śnieg :/ zobaczymy zresztą.

Odniosę się do tych 2 zdań, jeśli pozwolisz przetłuszczać się mogą ze względu na wysuszenie ostrym szamponem....wtedy skóra produkuje więcej sebum żeby się ochronić. Chociaż w przypadku córki może być inaczej - dojrzewanie pewnie ma też swoje prawa niech wypróbuje, nic jej nie szkodzi a się przekona wiele dziewczyn skarżyło się na przetłuszczanie...od kiedy zaczęły olejować/myć odżywką problem się zmniejszył znacznie - zamiast codziennie, myją włosy co 2-3 dni

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2012-02-09 o 12:42
DMkAnia jest offline  
Stary 2012-02-09, 12:48   #1223
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
Tak, tak

Nie mam dziś po drodze, a to tak blisko nie jest...do tego ten śnieg :/ zobaczymy zresztą.

Odniosę się do tych 2 zdań, jeśli pozwolisz przetłuszczać się mogą ze względu na wysuszenie ostrym szamponem....wtedy skóra produkuje więcej sebum żeby się ochronić. Chociaż w przypadku córki może być inaczej - dojrzewanie pewnie ma też swoje prawa niech wypróbuje, nic jej nie szkodzi a się przekona wiele dziewczyn skarżyło się na przetłuszczanie...od kiedy zaczęły olejować/myć odżywką problem się zmniejszył znacznie - zamiast codziennie, myją włosy co 2-3 dni
Znam ten mechanizm. Na twarzy działa to tak samo- im bardziej matujesz tym bardziej się świecisz. Jak byłam w jej wieku włosy także strasznie mi się przełuszczały Na razie jest pełna zapału.
Dzięki dziewczyny za rady
Śniegowa jest offline  
Stary 2012-02-09, 13:12   #1224
Disnejova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Nie chcę nic mówić, ale właśnie obraziłaś sporą część forumowiczek, z Ewalucją i mną na czele.
No Przepraszam wiem że dużo osó ma taki kształt paznokci wasze są również śliczne podoba mi się tutaj połowe ale mi takie nie pasują.. i dlatego problem mam ze zmianą kształtu

Nina Zilli - Mi Hai Fatto Fare Tardi
Ascolta Ti Amo Italia

Unconditional love
Disnejova jest offline  
Stary 2012-02-09, 13:15   #1225
ewalucja
Zakorzenienie

GG do ewalucja

Disnejova pokaż pazurki może coś podpowiemy a queencarrot to nasza wątkowa czepialska więc się nie przejmuj (Kocham Cie Ruda nie złosc się tylko na mnie)
ewalucja jest offline  
Stary 2012-02-09, 13:16   #1226
lolli_pop
Zakorzenienie

Ruda, poszlam za Twoja rada i bardzo dobrze Jednak moje zdolnosci plastyczne sa wieksze niz kulinarne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0383.jpg (40,1 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0384.jpg (41,3 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0385.jpg (33,1 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0378.jpg (31,2 KB, 67 załadowań)
lolli_pop jest offline  
Stary 2012-02-09, 13:18   #1227
descentrada
Rozeznanie

Cytat:
Ruda, poszlam za Twoja rada i bardzo dobrze Jednak moje zdolnosci plastyczne sa wieksze niz kulinarne

a co to to różowe na muffinach?
Stary 2012-02-09, 13:24   #1228
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:

a co to to różowe na muffinach?
Nooo co to? One wyglądaja obłędnie, Jakby wylądował na nich mus malinowy....
Na paznokciach też mus malinowy. Co to?
Śniegowa jest offline  
Stary 2012-02-09, 13:25   #1229
lolli_pop
Zakorzenienie

Na muffinach krem truskawkowy, a na paznokciach golden rose with protein
lolli_pop jest offline  
Stary 2012-02-09, 13:33   #1230
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Cytat:
Znam ten mechanizm. Na twarzy działa to tak samo- im bardziej matujesz tym bardziej się świecisz. Jak byłam w jej wieku włosy także strasznie mi się przełuszczały Na razie jest pełna zapału.
Dzięki dziewczyny za rady
za piękne włoski pokaż je nam kiedyś

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
No Przepraszam wiem że dużo osó ma taki kształt paznokci wasze są również śliczne podoba mi się tutaj połowe ale mi takie nie pasują.. i dlatego problem mam ze zmianą kształtu
Dawaj wkupne paznokcie

Cytat:
...i koszenila przepraszam, ale jakoś mi to utkwiło w pamięci a składy przeszukuję zawsze
Ale ogólnie to

DMkAnia jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
naturalne, paznokcie, pazurki

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości