Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-02-10, 08:21   #1321
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
orajt
gęste, śliczne...

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
ps przepraszam za twarz ale tak wygląda po całym dniu ciężkiego siedzenia przed kompem
Tej, czy ten fryzjer rozczesał Twoje loki na sucho czy jak?

Cytat:
chcecie się pośmiać z moich prób ugniatania sprzed paru lat? to był etap, kiedy myślałam,że niszczenie włosów sprzyja ich prostowaniu
Fajny nieład, taki posklejany

A w ogóle dziewczynki (Pilar już wie zresztą ) to prawdopodobnie (czekamy na potwierdzenie) będzie można składać zamówienie na lakiery Kleancolor stąd -> KLIK! <-
Ja już sobie robię listę, które wezmę także przeglądajcie i wybierajcie. Jak będę miała link do wątku zamówieniowego to wrzucę (świetna organizatorka będzie się tym zajmować, rzeczowa, przemiła i w ogóle)

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline  
Stary 2012-02-10, 08:42   #1322
Śniegowa
Oby do wiosny

Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Która streści mi w dwóch krótkich zdaniach ci się działo przez tyle stron??
Jaki cudny kolor

Cytat:
Napisane przez My_blue Pokaż wiadomość
alazkrainy skrócę Ci nawet w jednym krótkim słowie SPAM
albo SPAM = RUDA

301185 tutaj chyba dziewczyny nie znają czegoś takiego, żeby się "przełamać do malowania" ale maluj, maluj i bardzo ładne paznokcie

Śniegowa cieszę się

bo Loli to zdolna jest

Ej.. no bez kitu , ja tez się dzielnie udzielam

Dzięki Słoneczko

Cytat:
Pokażę Wam moje włosy if you want ? Nie są jakieś nie wiadmo jak pielęgnowane, bo zimą mi się nie chce, nie mam tyle czasu i jakoś mniej o nie dbam ,ale jeśli chodzi o kondycję to jest całkiem w porządku
taktaktak!

Cytat:
Anula nie wiem czy było pisane ale mokre się ugniata raczej i po wyschnięciu ten żel leciutko usztywnia ale bardziej nadaje kształt właśnie.
Tak się domyśliłam i tak zrobiłyśmy.

Cytat:
orajt

tak, Ty jesteś cyferkami dla mnie nadal za długie teraz, ale wiesz,są różne długotrwałe lakeiry albo utwardzacze, mogłabyś od biedy raz w tyg malować

ja kiedś jak próbowałam coś zrobić z tymi falami to ugniatałam z pianką ale efekt był żałosny
Ale piękne!!!!! Jak z katalogu fruzur. I kolor i wszystko no...

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
to jak włosy na tapecie, to daję swoje, bo akurat robiłam co dwumiesięczna aktualizację
http://www.voila.pl/349/vojuj/index.php?get=1&f=1
Ale to juz nie fair jest zupełnie.... Piękne pazurki obłędne włosy...Niedościgniony ideał. Moje są za cienkie do czegoś takiego. Ech.

No dobra, jak spamto spam.
Co to się działo.... Olejek był, i odżywki i żel, i ręcznik mikrofibrowy, ugniatanie i normalnie cuda wianki.... Wiem, że popełniłyśmy kilka błędów- sa do wyeliminowania, ale oto pierwszy dzień z metoda CG

Najłatwiej się zwijają wokół twarzy, a tyłu gorzej- ale uczymy się dopiero.

Mgiełko, Aniu, baaaardzo Wam dziękuję za wszystkie cenne rady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20120210469.jpg (76,2 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20120210470.jpg (81,5 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20120210471.jpg (72,4 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20120210472.jpg (74,0 KB, 30 załadowań)
Śniegowa jest offline  
Stary 2012-02-10, 09:05   #1323
queencarrot
Zakorzenienie

Cytat:
Kocham Cię za komplementy
Jakie to komplementy? Prawda to nie komplement!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ej.. no bez kitu , ja tez się dzielnie udzielam
Własnie! Nie czepiać się mnie tutaj!

Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline  
Stary 2012-02-10, 09:30   #1324
ewalucja
Zakorzenienie

GG do ewalucja

Dmka jaki fryzjer? Miałam wyjątkową sytuację wczoraj i musiałam rozczesać włosy

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Jeezu Dmka daj znać od razuuu!

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

ewalucja jest offline  
Stary 2012-02-10, 09:47   #1325
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Cytat:
Dmka jaki fryzjer? Miałam wyjątkową sytuację wczoraj i musiałam rozczesać włosy

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

To ja chyba coś źle przeczytałam po coś czesała i to na sucho?

Dam znać oczywiście przecież to dla Was (nas) będzie organizowane

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:
No dobra, jak spamto spam.
Co to się działo.... Olejek był, i odżywki i żel, i ręcznik mikrofibrowy, ugniatanie i normalnie cuda wianki.... Wiem, że popełniłyśmy kilka błędów- sa do wyeliminowania, ale oto pierwszy dzień z metoda CG

Mgiełko, Aniu, baaaardzo Wam dziękuję za wszystkie cenne rady
To są jeszcze mokre włosy, tak? A masz zdjątko już suchych? Coś się dzieje, fajny pierdzielnik i jeszcze mi się przypomniało...przed kolejną zabawą z CG niech córka użyje jakiegoś szamponu oczyszczającego (z SLS, ale bez silikonów, np. Joanna Pokrzywa i Zielona Herbata ). Włoski wtedy "ożyją", nie będą przyklapnięte ogólnie co jakiś czas warto użyć takiego oczyszczacza, bo wszystko się nadbudowuje (oleje także).
No i jak robi się jakiś wicherek to przydają się spinki tukany do podpinania pasm

Nie ma za co! Jak coś to pytaj, będziemy wyjaśniać

Aaaa, Mgiełko, przypomniało mi się...tak a propo BB kremów jeszcze. Przecież Malina używa(ła) z tego co wiem! U niej mogłabyś 'pomacać' jakiś

DMkAnia jest offline  
Stary 2012-02-10, 09:50   #1326
AnulaPPP
Zakorzenienie

Cytat:
TAk po myciu Dziękuję, ja i szopa pozdrawiamy

:sli na:: slina: Anula piękneee
hehe kto by pomyślał że z takiej szopy można takie cudne rulony wyczarować

oj oj bez przesady

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość

A w ogóle dziewczynki (Pilar już wie zresztą ) to prawdopodobnie (czekamy na potwierdzenie) będzie można składać zamówienie na lakiery Kleancolor stąd -> KLIK! <-
Ja już sobie robię listę, które wezmę także przeglądajcie i wybierajcie. Jak będę miała link do wątku zamówieniowego to wrzucę (świetna organizatorka będzie się tym zajmować, rzeczowa, przemiła i w ogóle)
ale fajnie ale fajnie
zbankrutuję...

Cytat:

Ale to juz nie fair jest zupełnie.... Piękne pazurki obłędne włosy...Niedościgniony ideał. Moje są za cienkie do czegoś takiego. Ech.

ja też mam cienkie włosy, a z gęstością to tak przeciętnie - ostatnio mierzyłysmy z dziewczynami i najczęściej objętość kitki to tak 8-9 cm, Moja ma 8 też, a nie mam ani bardzo gęstych ani rzadkich.
dziękować

Wasze efekty całkeim całkiem myślę (choć się na kręciołach niezbyt znam) że coś z tego może być niech zapuszcza

AnulaPPP jest offline  
Stary 2012-02-10, 09:57   #1327
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
To są jeszcze mokre włosy, tak? A masz zdjątko już suchych? Coś się dzieje, fajny pierdzielnik i jeszcze mi się przypomniało...przed kolejną zabawą z CG niech córka użyje jakiegoś szamponu oczyszczającego (z SLS, ale bez silikonów, np. Joanna Pokrzywa i Zielona Herbata ). Włoski wtedy "ożyją", nie będą przyklapnięte ogólnie co jakiś czas warto użyć takiego oczyszczacza, bo wszystko się nadbudowuje (oleje także).
No i jak robi się jakiś wicherek to przydają się spinki tukany do podpinania pasm

Nie ma za co! Jak coś to pytaj, będziemy wyjaśniać

Aaaa, Mgiełko, przypomniało mi się...tak a propo BB kremów jeszcze. Przecież Malina używa(ła) z tego co wiem! U niej mogłabyś 'pomacać' jakiś
Umyłyśmy wczoraj Radicalem z Farmony. Przed olejkiem. Włoski sa lekko wilgotne na zdjęciu.

Normalnie wczoraj na włosowe rzeczy około 60plnów wydałam
Młoda juz teraz zachwycona była, ale widzę, że będzie można jeszcze ładniejsze rzeczy poczarować

Cytat:
hehe kto by pomyślał że z takiej szopy można takie cudne rulony wyczarować

oj oj bez przesady

ale fajnie ale fajnie
zbankrutuję...

ja też mam cienkie włosy, a z gęstością to tak przeciętnie - ostatnio mierzyłysmy z dziewczynami i najczęściej objętość kitki to tak 8-9 cm, Moja ma 8 też, a nie mam ani bardzo gęstych ani rzadkich.
dziękować

Wasze efekty całkeim całkiem myślę (choć się na kręciołach niezbyt znam) że coś z tego może być niech zapuszcza
Ja na razie na kręconych też się nie bardzo znam. Na moich to kitki nie bardzo jeszcze się da zrobić (21 cm z przodu mają ledwo) ale jak kiedyś miałam dłuższe, to jak ramion sięgały to zaczynały żałośnie wyglądać.
Śniegowa jest offline  
Stary 2012-02-10, 10:00   #1328
ewalucja
Zakorzenienie

GG do ewalucja

Dmka wylałam na włosy coś co wymagało natychmiastowego wyczesania i nie miałam czasu na moczenie
ewalucja jest offline  
Stary 2012-02-10, 10:09   #1329
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Cytat:
ale fajnie ale fajnie
zbankrutuję...
Oj tam, zawsze można wziąć tylko 1 na próbę

Cytat:
Umyłyśmy wczoraj Radicalem z Farmony. Przed olejkiem. Włoski sa lekko wilgotne na zdjęciu.
A to super będzie fajnie, niech córa zapuszcza włosy

Cytat:
Dmka wylałam na włosy coś co wymagało natychmiastowego wyczesania i nie miałam czasu na moczenie
O matko, co to było?

DMkAnia jest offline  
Stary 2012-02-10, 10:20   #1330
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:

Co top za wypadek???

Cytat:

A to super będzie fajnie, niech córa zapuszcza włosy
Właśnie zapuszcza Pierwszy raz w życiu w sumie. Zawsze wolała krótkie.
Śniegowa jest offline  
Stary 2012-02-10, 10:22   #1331
ewalucja
Zakorzenienie

GG do ewalucja

Powiem szczerze że nie do końca wiem ale chyba cement pomagałam tacie w garażu i wysypałam sobie na głowe jakiś jego magiczny proszek bo tak niefortunnie go postawił na wysokiej półce a ja walnęłam w nią i usłyszałam tylko idz to wyczesz więc tak też zrobiłam

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Zdałam marketinj!
ewalucja jest offline  
Stary 2012-02-10, 10:26   #1332
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
Powiem szczerze że nie do końca wiem ale chyba cement pomagałam tacie w garażu i wysypałam sobie na głowe jakiś jego magiczny proszek bo tak niefortunnie go postawił na wysokiej półce a ja walnęłam w nią i usłyszałam tylko idz to wyczesz więc tak też zrobiłam

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Zdałam marketinj!
O rany... ale jazda.

Gratuluję
Śniegowa jest offline  
Stary 2012-02-10, 10:28   #1333
ewalucja
Zakorzenienie

GG do ewalucja

miałabym zabetonowaną głowe ale miałam stracha niezłego
ewalucja jest offline  
Stary 2012-02-10, 10:36   #1334
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Cytat:
szalona! Musiałabyś zgolić włosy a to już nie jest śmieszne

DMkAnia jest offline  
Stary 2012-02-10, 10:44   #1335
AnulaPPP
Zakorzenienie

Cytat:

Ja na razie na kręconych też się nie bardzo znam. Na moich to kitki nie bardzo jeszcze się da zrobić (21 cm z przodu mają ledwo) ale jak kiedyś miałam dłuższe, to jak ramion sięgały to zaczynały żałośnie wyglądać.
można trochę popracować nad zagęszczeniem może też odpowiednie cięcie itd. Ale jak się lubisz w krótkich to po co

Cytat:

Zdałam marketinj!
o matko, nie dziwię się że stracha miałaś

gratki

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Oj tam, zawsze można wziąć tylko 1 na próbę
wierzysz w to?!

AnulaPPP jest offline  
Stary 2012-02-10, 10:55   #1336
ewalucja
Zakorzenienie

GG do ewalucja

Noo musiałabym golić bo przy skórze mi spadł masakraaa ja panikowałam a tata zachował zimną krew i byłoby po loczkach... jż bym się wam nie podobała

Dotarły do mnie bb creamy! i 2 lakiery nail tek i odrzywka do rzęs lashfood chce już testować

a dziś będę mieć walentyntki
ewalucja jest offline  
Stary 2012-02-10, 10:55   #1337
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
można trochę popracować nad zagęszczeniem może też odpowiednie cięcie itd. Ale jak się lubisz w krótkich to po co

Ja się lubię w krótkich i lubię się w długich nie lubię się w takich jakie są teraz czyli pomiędzy. Teraz mam fazę na długie

Ten cytrusowy olejek tak cudnie pachnie, że musiałam go wytestować i moje włoski sa dzisiaj na prawde ładniutkie
Śniegowa jest offline  
Stary 2012-02-10, 11:05   #1338
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Cytat:
wierzysz w to?!
Nie

Cytat:
Noo musiałabym golić bo przy skórze mi spadł masakraaa ja panikowałam a tata zachował zimną krew i byłoby po loczkach... jż bym się wam nie podobała

Dotarły do mnie bb creamy! i 2 lakiery nail tek i odrzywka do rzęs lashfood chce już testować
Oj tam, jak nie...pięknaś przecież i bez włosów

A co to za odżywka do rzęs?

DMkAnia jest offline  
Stary 2012-02-10, 11:45   #1339
cooone
Zakorzenienie

Cytat:
miałabym zabetonowaną głowe ale miałam stracha niezłego

Przedpołudnie pełne wrażeń

Mój lakieroholizm mnie wykończy. Szuflada pełna lakierów, a ja nie mam czym paznokci pomalować
cooone jest teraz online  
Stary 2012-02-10, 13:10   #1340
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Co tu tak cicho? Spacerek? w końcu słoneczna pogoda :P
Chcę taki mani KLIK! w sumie tylko końcówki dorobię, bo Cappuccino jako podkład się chyba nadaje

DMkAnia jest offline  
Stary 2012-02-10, 13:15   #1341
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
Co tu tak cicho? Spacerek? w końcu słoneczna pogoda :P
Chcę taki mani KLIK! w sumie tylko końcówki dorobię, bo Cappuccino jako podkład się chyba nadaje
Ja bym wolała bazę albo jaśniejszą albo ciemniejszą tutaj. Poza tym pomysł uroczy.
Śniegowa jest offline  
Stary 2012-02-10, 13:18   #1342
Czarna Orchidea
Zakorzenienie

bylam na 18, wrocilam o 3 rano i mam dosyc. kolezanka dostala bukiet 18 roz od chlopaka i jeszcze pierscionek zloty z cyrkoniami a ja co? a ja nic nie dostalam na swoja haha na 20 pewnie tez nic nie dostane takiego
wybaczcie, musialam sie wyzalic bo mnie sie szkoda zrobilo

ewalucja
i tak jestes piekna cement? seriously?
Stary 2012-02-10, 13:21   #1343
cooone
Zakorzenienie

Dmka jakbyś pokazała 10 minut temu to bym mogła sprawdzić jak to by wyglądało A tak to już zmyłam. Pokaż jak cappuccino u Ciebie wygląda

Orchi nie płacz, ja na swoja 18 dostałam od ex zapalniczkę
Teraz jak mam urodziny to od razu uprzedzam wszystkich, że mile widziane są lakiery, zaraz wam pokaże mój prezent na 21 urodziny
Z tego chociaż pożytek jakiś

Edytowane przez cooone
Czas edycji: 2012-02-10 o 13:25
cooone jest teraz online  
Stary 2012-02-10, 13:25   #1344
_dodi_
Rozeznanie

Pilar- boskie przez wielkie B ;D;D prostujesz je czy masz takie

Ewalucja- no to rzeczywiście by była masakra ... ale chociaż pazurki by ci zostały ;D
_dodi_ jest offline  
Stary 2012-02-10, 13:29   #1345
My_blue
Rozeznanie

a ja dzisiaj w domu .. to znaczy byłam napierwszych dwóch lekcjach w szkole, ale wymiotowałam w łazience bo było mi niedobrze od wczoraj ..
wróciłam do domu, i zostałam opierdzielona, że symuluje, jestem okropna i milion ironicznych komentarzy ...

DMkAnia ładne, widziałam chyba gdzieś takie na fejsbusku
ewaluacja dobrze, że włosy przeżyły ale bym się stracha najadła

dlaczetgo Wy wszystkie jesteście takie piękne, macie piękne paznokjcie, włosy ? Chyba już nie możemy się kolegować... chlip, chlip..

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline  
Stary 2012-02-10, 13:33   #1346
cooone
Zakorzenienie

Cytat:
a ja dzisiaj w domu .. to znaczy byłam napierwszych dwóch lekcjach w szkole, ale wymiotowałam w łazience bo było mi niedobrze od wczoraj ..
wróciłam do domu, i zostałam opierdzielona, że symuluje, jestem okropna i milion ironicznych komentarzy ...

dlaczetgo Wy wszystkie jesteście takie piękne, macie piękne paznokjcie, włosy ? Chyba już nie możemy się kolegować... chlip, chlip..
Blue, wybacz że zapytam, ale czy próbowałaś się w końcu skontaktować z psychologiem?
Bo jeżeli to szkoła jest powodem Twoich wymiotów, to szukaj pomocy jak najszybciej bo zrobisz sobie w końcu krzywdę
cooone jest teraz online  
Stary 2012-02-10, 13:35   #1347
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:

Czyli na długo mamie zapału do bycia miłą nie starczyło... Ech.

Nie smutaj
Śniegowa jest offline  
Stary 2012-02-10, 13:41   #1348
karmazynka99
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
piękne
dziękuję, twoje róznież!

Cytat:
orajt

tak, Ty jesteś cyferkami dla mnie nadal za długie teraz, ale wiesz,są różne długotrwałe lakeiry albo utwardzacze, mogłabyś od biedy raz w tyg malować

ja kiedś jak próbowałam coś zrobić z tymi falami to ugniatałam z pianką ale efekt był żałosny

bardzo ładne włoski!
na foto prostowane?

ewalucja-jakie geste

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline  
Stary 2012-02-10, 13:50   #1349
lolli_pop
Zakorzenienie

Kur... czę!
Tyle się nacytowałam, a zerwało mi połączenie wrrr....
Pozdrowienia z pociągu, jadę przez górny śląsk, więc mam zasięg play i mogę posiedzieć w sieci
Coooone - ja mam wiesz sama ile lakierów i jak dzisiaj musiałam wybrać dwa żeby wziąć do domu to była męka. Ale w końcu wybrałam klasyczną czerwień i beżowego nudziaka .
Lubię jeździć pociągiem. Fajnie jest się poodmóżdżać przez sześć godzin
lolli_pop jest offline  
Stary 2012-02-10, 13:51   #1350
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Cytat:
Ja bym wolała bazę albo jaśniejszą albo ciemniejszą tutaj. Poza tym pomysł uroczy.
Wypróbujemy

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
bylam na 18, wrocilam o 3 rano i mam dosyc. kolezanka dostala bukiet 18 roz od chlopaka i jeszcze pierscionek zloty z cyrkoniami a ja co? a ja nic nie dostalam na swoja haha na 20 pewnie tez nic nie dostane takiego
wybaczcie, musialam sie wyzalic bo mnie sie szkoda zrobilo
Pfff, niezła pokazówka

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Dmka jakbyś pokazała 10 minut temu to bym mogła sprawdzić jak to by wyglądało A tak to już zmyłam. Pokaż jak cappuccino u Ciebie wygląda
no trudno, u siebie spróbuję

Cytat:
Oj biedna Ty zrób coś z tym...
Mi też się gdzieś tam rzuciły w oczy, ale znalazłam w innym miejscu

DMkAnia jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
naturalne, paznokcie, pazurki

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości