Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-03-05, 11:07   #2911
queencarrot
Zakorzenienie

Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Naspamowały cholery jedne

Szyszyniak, żebyś wiedział, że ku niezadowoleniu! Taki piękny fiolet był

cooone, nie mnie oceniać poziom ciachowatości Szyszki Posiadam swoje "ciacho"

trellemorele, ano, chudzina, chudzina Do tego denerwująca mnie chudzina.

Szyszyniak, ja oceniam charaktery, bo wygląd mogę oceniać tylko kobiet Potwierdzam, ze wieczór spędzony miło

BabaZMiasta, jeśli tylko poznam jakieś takie szczegóły - zaraz się podzielę

Orchid, tylko nie o duchach, bo ja nadal mam w głowie chłopczyka, którego widziałam dzień po Bożym Narodzeniu na cmentarzu

Szyszyniak, klawiatura mogłaby Ci dodać niepowtarzalnego uroku

trellemorele, złe byty? Nieeee... Jakoś nie wierzę w coś takiego. Znaczy, wierzę, ale nigdy się nie spotkałam z tym. Za to z duchami (albo nadmiarem wyobraźni ) - często. Z tym, że nie do końca boję się duchów. Jak zawsze powtarzałam moja Babcia, kiedy jeszcze żyła: duchy nie zrobią Ci krzywdy, bój się żywych nie umarłych.

Zgodnie z moją filozofią, nabytą dzięki Babci - w takie złe byty, o których piszesz, nie wierzę. Raczej w jakieś Szatano-podobne.

Orchid, nie dajmy się zwariować Może to być Twój Tato - ja często czuję przy sobie Babcię, takie niewyjaśnione uczucie.

Cześć, Szyszko

Orchid, Eveline wymiata

Alazkrainy, bardzo ładny kolorek

Lolli_pop, mi też coś nie przyrasta. Ostatnio chodzę ciągle z krótkimi paznokciami, co gorsza

Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline  
Stary 2012-03-05, 11:09   #2912
Czarna Orchidea
Zakorzenienie

Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

no no, tak teraz pacze na te moje pazury i od bidy mozna było by sie pokazac bez, ale jeszcze to nie to co kiedys, ale jest poprawa
jak wroce na stancje to zrobie sobie ładny mani, juz wiem jaki tylko ciekawe czy mi menel do kuchni nie przylezcie kopcic

edit: a jesli chodzi o duchy, moj brat mieszkal w interncie z P, ktory opowiadal, ze spal ktoregos razu w domu, z bratem w pokoju, nagle budzi się i widzi malego chlopczyka nas soba, przestraszyl się ale pomyslal, ze mu sie sni ( zwlaszcza ze P lubi sobie przyjarac ). Nastepnego dnia brat pyta sie kto to nad nim stał w nocy, co to za maly chłopczyk :boi sie: i okazalo sie, ze w tym domu umarł w bardzo młodym wieku jego wujek czy tam brat babci.

Edytowane przez Czarna Orchidea
Czas edycji: 2012-03-05 o 11:11
Czarna Orchidea jest offline  
Stary 2012-03-05, 11:19   #2913
szyszyniak
Zadomowienie

->Ruda
Taaa... klawiatura... człowiek z klawiaturą na czole Udało się wstać na zajęcia? ;D Teoretycznie też mam teraz jakiś wykład... ale... są ważniejsze rzeczy do zrobienia jak nadanie paczki do Lolli, wyspanie się, zjedzenie śniadania
szyszyniak jest offline  
Stary 2012-03-05, 11:25   #2914
queencarrot
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
edit: a jesli chodzi o duchy, moj brat mieszkal w interncie z P, ktory opowiadal, ze spal ktoregos razu w domu, z bratem w pokoju, nagle budzi się i widzi malego chlopczyka nas soba, przestraszyl się ale pomyslal, ze mu sie sni ( zwlaszcza ze P lubi sobie przyjarac ). Nastepnego dnia brat pyta sie kto to nad nim stał w nocy, co to za maly chłopczyk :boi sie: i okazalo sie, ze w tym domu umarł w bardzo młodym wieku jego wujek czy tam brat babci.
To wyobraź sobie mój atak serca, jak pojechaliśmy do babci na grób, jak już było ciemno, poszłam po wodę, bo mama chciała przemyć trochę wszystko. I stoję, nalewam wody,a tu mały chłopczyk przede mną. I brak jego rodziców. A on stoi i patrzy się na mnie.
Butelka z wodą na ziemię, a ja czuję, jak mi słabo.
I w tym momencie przyszedł po mnie brat, bo się zdziwili, czemu mnie TYLE CZASU nie było (według mnie jakieś trzy-cztery minuty, według nich około dziesięciu). Chłopczyk się po prostu rozpłynął.

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
->Ruda
Taaa... klawiatura... człowiek z klawiaturą na czole Udało się wstać na zajęcia? ;D Teoretycznie też mam teraz jakiś wykład... ale... są ważniejsze rzeczy do zrobienia jak nadanie paczki do Lolli, wyspanie się, zjedzenie śniadania
Nooo...Z tym wstawaniem, to tak jakoś wyszło...
Aktualnie jem śniadanie, zastanawiam się, czy mnie dzisiaj przestanie gardło boleć, planuję wypad do Natury i na pocztę.

queencarrot jest offline  
Stary 2012-03-05, 11:27   #2915
szyszyniak
Zadomowienie

A tak narzekałaś, że nie wstaniesz :P
szyszyniak jest offline  
Stary 2012-03-05, 11:55   #2916
queencarrot
Zakorzenienie

Cytat:
A tak narzekałaś, że nie wstaniesz :P
Czy wygladam, jakbym była na uczelni?

queencarrot jest offline  
Stary 2012-03-05, 11:56   #2917
szyszyniak
Zadomowienie

No po co narzekałaś że nie wstaniesz skoro i tak nie poszłaś? :P Nie mniej ja się zmywam - trzeba paczkę nadać i się pobawić w małego majsterkowicza
szyszyniak jest offline  
Stary 2012-03-05, 12:00   #2918
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
i juz wiemy, dlaczego faceta znalezc nie moge daje mieszykulturowy sygnal, ze sie opierdzielam i ze trzeba mnie utrzymywac! i wszystko jasne...
Dobrze, że ja juz mam swoje Szczęscie....

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Czy wygladam, jakbym była na uczelni?
Taaa... A ja w pracy od 4godzin... Niektórym to dobrze
Śniegowa jest teraz online  
Stary 2012-03-05, 12:22   #2919
BabaZMiasta
Rozeznanie

Ruda, jak będziesz w Naturze, luknij czy są nowosci w drugiej szafie, ok? Chyba się tych magnetycznych nie doczekam

Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline  
Stary 2012-03-05, 12:40   #2920
MgielkaM
Zakorzenienie

Cytat:
ja sie tam jeszcze nie kłade gorzej bedzie mi sie przestawic na praktyki we wtorek na 9
gdzie masz praktyki, że taki zaopatrzony sklep będzie blisko

Cytat:
Dzień dobry bardzo wszystkim w ten piękny słoneczny poranek
szczęściarz - u mnie zachmurzone jak cholera!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Chociaż zdecydowanie pomógł im patent zgapiony od Pilar-Po zmyciu lakieru poleruję je szczoteczka do rąk z wybielającą pastą do zębów. To działa!
ooo a jaka pasta? Taka blen-a-med wystarczy? Czy jakaś blanx musi być - taka p wybielająca?

Cytat:
i paCZcie, czyz nie przyrosła mi plytka?
heheh ja mam to samo pod paznokciami - tylko mnie to wkurza i gdzieś kiedyś odsuwałam to nawet... wcale nie zależy mi az tak na przyrastaniu...

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Ruda, jak będziesz w Naturze, luknij czy są nowosci w drugiej szafie, ok? Chyba się tych magnetycznych nie doczekam
a własnie.... są już u was nowości..? Ja zaraz jade do naszej Natury luknąć. Ewentualnie zapytać kiedy...

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!

...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,

and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline  
Stary 2012-03-05, 12:41   #2921
framebasics
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics

cooone Ladne sa przeciez! takie rowniutkie!

trellemorele ja tez tak teraz uwazam
Śniegowa Utwierdzilas mnie, ze dobrze zrobilam pilujac

Czarna Orchidea
Ohh kiedy ja mialam taki widok od wewnetrznej strony dloni
Ja tez chce wolny poniedzialek A najlepiej to rowniez wtorek ii srode

alazkrainy Wiesz, to troche kwestia przyzwyczajenia, mi sie plakac chcialo, bo troche po dlugosci musialam spilowac
A twoje slodkie truskaweczki

Mmedeah88 Nie nie, tylko nie plakaj

Eh, siedze w szkole, zaraz ide na spacer, bo dluga przerwe mam Jutro sprawdzian z ksiegowosci, a ja nie umiem nic

Bylo:71kg
jest: 68kg...
Cel I: 65kg
Cel II: 60kg
Wzrost: 176cm

Frame bloguje --> Makijaz, uroda, paznokcie
framebasics jest offline  
Stary 2012-03-05, 12:43   #2922
AnulaPPP
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Wszystkie bąblujące to odżywki Sally Hansen (wiem, że są delikatne i dobrze działają na moje paznokcie), innych boje się używać po tym, co przeszłam z Eveline... Może znacie jakąś drogeryjną (zamawianie w ciemno już mi obrzydło), dla pewności bez formaldehydu, dobrą odżywkę w formie lakieru?

I na koniec: nie przestraszcie się tego, co zobaczycie I nie, nie chodzi o bąble, bo je przykryłam, a o... kwadraty
Z migdałami nie mogłam dojść do porozumienia i stało się. A dopiero kiedy spiłowałam na prosto, to zobaczyłam jak bardzo wypiłowywałam sobie boki No tragedia, teraz czekam aż odrośnie mi cały "tunel". Nie powiem - trochę sobie poczekam...
O i jeszcze najnowsze nabytki, i galaretki - ostatnio oszalałam na ich punkcie, są genialne, i moja lektura w tle
(ps. kolor lakieru wyszedł przekłamany, wiec musiałam trochę pokombinować przy kontraście, stąd te czerwone dłonie.)

Enjoy!
super ksztalt lakiery też zresztą. Może faktycznie boków trochę brakuje jeszcze, ale to się zrobi

Cytat:
Napisane przez chocolate_monster Pokaż wiadomość
Pierwszy raz dodaję tutaj zdjęcia. Pomysły nie były moje tylko innych wiżanek, którym dziękuję za inspirację mam nadzieje, że nie będą złe . Trochę z przymrużeniem oka
ciekawe

Cytat:
Napisane przez descentrada Pokaż wiadomość
bry

wiem, że obiecałam Orliki, ale wpadam z czymś innym, nie bijcie

P.S. Orchi bardzo ładna zmiana szablonu
super

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
chocolate_monster slodkie pazurki, a kroliczki urocze wrecz witamy

descentrada o ja cieee

Dobra, macie moje w nowym ksztalcie, pierwsza odslona
Na dzien dobry powiem, ze czuje sie lepiej niz w kwadratach i sa o niebo wygodniejsze. Mowcie, jesli widzicie jakies niedociagniecia, bo ciezko dopracowac je tak na 100%
ładnie, ładnie, ale ja bym wolała konkretniejszy kształt

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Ok, to teraz ja...
Drogie Panie, jakby kiedykolwiek przyszło jeszcze skracać na zero, niech ktoś mnie kopnie w głowę, żebym się opamiętała.
Dobra, bez lamentów, w koońcu kiedyś odrosną... Wskazujący minimalnie dłuższy, bo bardziej przyrósł O.o

Proszę tylko o szczere opinie.
eeee nie sa takie krótkie, są ślicznie wypiłowane i super wyglądają

AnulaPPP jest offline  
Stary 2012-03-05, 12:45   #2923
Czarna Orchidea
Zakorzenienie

mgielka no za łukaszem mam
Stary 2012-03-05, 12:51   #2924
BabaZMiasta
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

a własnie.... są już u was nowości..? Ja zaraz jade do naszej Natury luknąć. Ewentualnie zapytać kiedy...
U mnie są nowości w jednej szafie. Drugiej ni ma
A nie chce mi się za jedną szafą jechać taki kawał

Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline  
Stary 2012-03-05, 13:00   #2925
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
ooo a jaka pasta? Taka blen-a-med wystarczy? Czy jakaś blanx musi być - taka p wybielająca?
Ja mam blend-a-med

Cytat:
Śniegowa Utwierdzilas mnie, ze dobrze zrobilam pilujac
Nawet bardzo dobrze
Stary 2012-03-05, 14:37   #2926
chucky123
Zakorzenienie

Któraś dobra osóbka mówiła że może pomoc z francuskiego. Mogę Cie wykorzystać ?
chucky123 jest offline  
Stary 2012-03-05, 14:42   #2927
MgielkaM
Zakorzenienie

Cytat:
mgielka no za łukaszem mam
aaaaaaa no tak Już myślałam, ze może gdzie na nowym

Cytat:
U mnie są nowości w jednej szafie. Drugiej ni ma
A nie chce mi się za jedną szafą jechać taki kawał
oooo widzisz... nie no ja podjade do swojej zobaczyć... bo mam jakiś kiepski nastór przyda mi się poprawa humoru.

Cytat:
Ja mam blend-a-med
wypróbuję sposób

Mam beznadziejne włosy - umówiłam się do fryzjera właśnie ale dopiero na czwartek... nic mi sie nie chcą układać gdzieś może po fryzjerze będzie lepiej trochę..

...

You're dead, and dead,

and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline  
Stary 2012-03-05, 14:51   #2928
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
wypróbuję sposób

Mam beznadziejne włosy - umówiłam się do fryzjera właśnie ale dopiero na czwartek... nic mi sie nie chcą układać gdzieś może po fryzjerze będzie lepiej trochę..
Za pierwszym razem nie licz na spektakularny efekt. Aczkolwiek moje były od razu nieco jaśniejsze

Ty... Beznadziejne włosy... No jaaaasne.
Uzdatniłam dyfuzor dla Młodej. Jest zachwycona
Stary 2012-03-05, 14:56   #2929
Czarna Orchidea
Zakorzenienie

ehe jak ja nienawidze piłowana paznokci, wiecznie krzywo albo zadzieram :/ pomalowalabym sobie paznokcie, ale nie zabralam lakieru ze stancji...nuda.
Stary 2012-03-05, 15:08   #2930
Pilar1899
keep calm and contour on

QUOTE=szyszyniak;32707312]Tak jak zapowiadałem - naleśniki Dla tych co nie wierzyli w szyszka - zdjęcia świeżutkich naleśników Teraz spałaszuję je razem z dżemem malinowym [/QUOTE]
jakieś blade

Cytat:
No więc dzoś po raz pierwszy eschibicjonistyczne pazurki golaski. Potem pociągnięte Orly Fresh i wykończone jakimś z Essence - nazwy nie pamiętać. Moje przywołujace wiosnę mani
wiosna !
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ale masz śliczne pazurska *.*
no i zieleń piękna, ale wolę bez tej koncówki

A ja wlepiam obiecane wyniki śledztwa w sprawie czegoś podobnego do Orlika
iii - nie mam takiego drugiego, ani nawet podobnego w sumie z tym że nie mam dostępu do wszystkich lakierów teraz.

Jakby kogoś interesowało coś bardziej konkretnego to pisać
Anula, świetnie się spisałaś a dałoby radę zrobić porówanie na paznokciu Orly z tym bellem co obok niego leży?
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
I na koniec: nie przestraszcie się tego, co zobaczycie I nie, nie chodzi o bąble, bo je przykryłam, a o... kwadraty
Z migdałami nie mogłam dojść do porozumienia i stało się. A dopiero kiedy spiłowałam na prosto, to zobaczyłam jak bardzo wypiłowywałam sobie boki No tragedia, teraz czekam aż odrośnie mi cały "tunel". Nie powiem - trochę sobie poczekam...
O i jeszcze najnowsze nabytki, i galaretki - ostatnio oszalałam na ich punkcie, są genialne, i moja lektura w tle
(ps. kolor lakieru wyszedł przekłamany, wiec musiałam trochę pokombinować przy kontraście, stąd te czerwone dłonie.)

Enjoy!
kwadraty bardzo ci pasują, chyba lepiej niż migdały
Cytat:
Lolli, Lolli, Lolli - patrz co Ci kupiłem ;D Powinno dojść akurat do czwartku ^^

P.S.
Sorry za brudne skórki, ale to mój pierwszy raz xD

Cytat:
jak Wam sie widzi nowy wygląd bloga? troche czasu i chęci i mam nadzieję, ze wyszło bardziej wiosennie
super jest ! jak zrobiłaś ten napis?

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline  
Stary 2012-03-05, 15:11   #2931
Czarna Orchidea
Zakorzenienie

w gimpie kochana
Stary 2012-03-05, 15:15   #2932
Pilar1899
keep calm and contour on

Cytat:
Napisane przez chocolate_monster Pokaż wiadomość
Pierwszy raz dodaję tutaj zdjęcia. Pomysły nie były moje tylko innych wiżanek, którym dziękuję za inspirację mam nadzieje, że nie będą złe . Trochę z przymrużeniem oka
króliczek jest słodki

Cytat:
Szyszyniak, bądźże człowiekiem i zaproś Rudą NA tę kawę w końc
Cytat:
Nie pochlebia sobie.... Jak by powiedziała, ze idzie się spotkać z facetem który ma na fioletowo pomalowane paznokcie to by się nie przejął nawet
Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
Ruda a czy wy sie wczesniej znaliscie wkoncu wrocLOVE

aleśmy się uczepiły ich

Cytat:
chocolate_monster slodkie pazurki, a kroliczki urocze wrecz witamy

descentrada o ja cieee

Dobra, macie moje w nowym ksztalcie, pierwsza odslona
Na dzien dobry powiem, ze czuje sie lepiej niz w kwadratach i sa o niebo wygodniejsze. Mowcie, jesli widzicie jakies niedociagniecia, bo ciezko dopracowac je tak na 100%
są perfecto ! masz teraz taki kształt jak ja (tzn jaki bym chciała ale przy krótkiej płytce nie wygląda tak ładnie...)

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
a ja właśnie powtarzam sobie na I prace klasową tego tygodnia Z MARKETINGU^^
markjeting

Cytat:
Ok, to teraz ja...
Drogie Panie, jakby kiedykolwiek przyszło jeszcze skracać na zero, niech ktoś mnie kopnie w głowę, żebym się opamiętała.
Dobra, bez lamentów, w koońcu kiedyś odrosną... Wskazujący minimalnie dłuższy, bo bardziej przyrósł O.o

Proszę tylko o szczere opinie.
bardzo ładne są, równe, widać że masz ładnie przyrośniętą płytkę

Pilar1899 jest offline  
Stary 2012-03-05, 15:16   #2933
trellemorele
Zadomowienie

Cytat:
No coTy... Nie są wcale takie białe... Chociaż zdecydowanie pomógł im patent zgapiony od Pilar-Po zmyciu lakieru poleruję je szczoteczka do rąk z wybielającą pastą do zębów. To działa!
O mam wybielającą w domu to spróbuję Dzięki
Cytat:
i paCZcie, czyz nie przyrosła mi plytka?
Pytanko, bo jakoś nigdy się nie interesowałam przyrastaniem płytki.. Czy wygląd z góry się zmienia jakoś tej białej końcówki jak płytka przyrośnie czy co to daje ?.. Nigdy się nad tym nie zastanawiałam hmm..
Cytat:
trellemorele, złe byty? Nieeee... Jakoś nie wierzę w coś takiego. Znaczy, wierzę, ale nigdy się nie spotkałam z tym. Za to z duchami (albo nadmiarem wyobraźni ) - często. Z tym, że nie do końca boję się duchów. Jak zawsze powtarzałam moja Babcia, kiedy jeszcze żyła: duchy nie zrobią Ci krzywdy, bój się żywych nie umarłych.

Zgodnie z moją filozofią, nabytą dzięki Babci - w takie złe byty, o których piszesz, nie wierzę. Raczej w jakieś Szatano-podobne.
Duchów nie powinno się bać .
Cytat:
To wyobraź sobie mój atak serca, jak pojechaliśmy do babci na grób, jak już było ciemno, poszłam po wodę, bo mama chciała przemyć trochę wszystko. I stoję, nalewam wody,a tu mały chłopczyk przede mną. I brak jego rodziców. A on stoi i patrzy się na mnie.
Butelka z wodą na ziemię, a ja czuję, jak mi słabo.
I w tym momencie przyszedł po mnie brat, bo się zdziwili, czemu mnie TYLE CZASU nie było (według mnie jakieś trzy-cztery minuty, według nich około dziesięciu). Chłopczyk się po prostu rozpłynął.
Brr aż mnie ciarki przeszły, współczuję- ja zawszę dziwnie się czuję na cmentarzu..
trellemorele jest offline  
Stary 2012-03-05, 15:19   #2934
Pilar1899
keep calm and contour on

Cytat:
albo musze zmienic dilera. za mocny towar
no , wreszcie się przyznałaś
Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
A często widzisz coś takiego? Czujesz czasem obecność kogoś/czegoś obok siebie? Nasza aura często się zmienia tutaj bardziej chodzi o energię ale nie wiem czy jesteś jakoś wkręcona w temat ..
kurde ,w ogóle nie wiem o czym wy mówicie jestem do bólu realistką

Pilar1899 jest offline  
Stary 2012-03-05, 15:21   #2935
queencarrot
Zakorzenienie

Cytat:
No po co narzekałaś że nie wstaniesz skoro i tak nie poszłaś? :P Nie mniej ja się zmywam - trzeba paczkę nadać i się pobawić w małego majsterkowicza
Bo lubię sobie ponarzekać

Cytat:
Taaa... A ja w pracy od 4godzin... Niektórym to dobrze
Ja miałam i tak w sumie wykład tylko (obowiązkowy, ale co tam )

Cytat:
Ja już w jednej Naturze widziałam szafę z magnetycznymi - są magnesy robiące gwiazdki

Cytat:
Brrrr, fryzjer

Zna ktoś szybki i działający sposób na ból gardła?

queencarrot jest offline  
Stary 2012-03-05, 15:23   #2936
Pilar1899
keep calm and contour on

Cytat:
No coTy... Nie są wcale takie białe... Chociaż zdecydowanie pomógł im patent zgapiony od Pilar-Po zmyciu lakieru poleruję je szczoteczka do rąk z wybielającą pastą do zębów. To działa!
to nie ode mnie to ja chyba też od siebie zgapię ten patent

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Pilar, piękny szaraczek Tylko czemu znowu OPI ?
to specjalnie dla Rudej !
Cytat:
w gimpie kochana
aaaaa dzięki

Pilar1899 jest offline  
Stary 2012-03-05, 15:26   #2937
chucky123
Zakorzenienie

Stosowałam się do waszych rad i kreska od kredki dalej mi się odbija na górnej powiece. Wygląda to bardzo nieestetycznie. Wyczytałam że można zrobić tak: kreska,baza nad tą kreską i cieniem utrwalić kredkę.Nie wiem spróbuje jutro. Myślicie że pomoże ?Szkoda ze tak mi się zaczęło robić.Nie chce rezygnować z kreski.

Edytowane przez chucky123
Czas edycji: 2012-03-05 o 15:30
chucky123 jest offline  
Stary 2012-03-05, 15:27   #2938
trellemorele
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
kurde ,w ogóle nie wiem o czym wy mówicie jestem do bólu realistką
Kiedyś też tak myśałam a z czasem zgłebiając temat energii i przyciągania musiałam stwierdzić, że wszystko z tym związane to prawda.
Cytat:
Zna ktoś szybki i działający sposób na ból gardła?
Mleko z masłem i miodem albo płukanka Dentosept .
Stary 2012-03-05, 15:28   #2939
MgielkaM
Zakorzenienie

Cytat:
Za pierwszym razem nie licz na spektakularny efekt. Aczkolwiek moje były od razu nieco jaśniejsze

Ty... Beznadziejne włosy... No jaaaasne.
Uzdatniłam dyfuzor dla Młodej. Jest zachwycona
no nie... to pewnie trzeba ładnych kilka razy z ta pastą. Ale będę obserwować efekty.

No na prawdę... nic a nic się nie układają - kręcone wyglądają beznadziejnie - za długie są chyba. Ale ja nie chcę rezygnowac z długości. A proste na drugi dzień mam klapniete strasznie - też dlatego, ze za długie są.
Będę chyba warstwy robić u fryzjera. Zobaczymy czy coś to da. Jak nie to zetnę krócej jakoś w ostateczności.
Jak DMkA podobnie zamierzam zrobić. No chyba, ze moja fryzjerka uzna, ze to bardzo bardzo zły pomysł. DmkA ma chyba więcej włosów ode mnie

...

You're dead, and dead,

and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline  
Stary 2012-03-05, 15:29   #2940
trellemorele
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez chucky123 Pokaż wiadomość
Stosowałam się do waszych rad i kreska od kredki dalej mi się odbija na górnej powiece. Wygląda to bardzo nieestetycznie. Wyczytałam że można zrobić tak: kreska,baza nad tą kreską i cieniem utrwalić kredkę.Nie wiem spróbuje jutro. Myślicie że pomoże ?Szkoda ze tak mi się zaczęło robić.Nie chce rezygnować z kreski.
Ja zawszę lekko przeciągałam powiekę pudrem i nic nie zostawia śladu ..
Zamknij wątek

Tagi
naturalne, paznokcie, pazurki

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości