Allegro - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-02-01, 15:14   #1
paulinka3713
Raczkowanie

Exclamation

Allegro

Na wstępie chciałam przeprosić. Wiem, że to forum do tego nie służy. Jednak mam straszny problem. Mój brat sprzedawał na moim koncie na allegro przedmiot.. Oczywiście wypłacił cała kwotę itp. Nie spodziewanie przyszedł do mnie 23.01 list przedsądowy. Pisze, że jeśli nie wpłacę w ciągu 7 dni kwoty to zajmie sprawą sie sąd. Problem w tym, że już za późno bo ja go odczytałam wczoraj. Kwotę na allegro mogę jeszcze wpłacić. Ale czy to ma seńs? Czy będę pociągnięta do dalszych odpowiedzialności?

Jeszcze raz najmociej przepraszam. Nie mogłam znaleść odpowiedzi na mój problem. Czy wie ktoś co zrobić? Próbowałam skontaktować się z Allegro, ale mi nie odpisali. Wizazystek jest tak dużo. Wierze, że ktoś mi może pomóc.
Stary 2012-02-01, 15:28   #2
jamestown
Avada kedavra.

Dot.: Allegro

Zupelnie Cie nie rozumiem. Od kogo ten list? O co chodzi z tym, ze brat cala kwote wyplacil?

Nie panikuj, pisz zrozumiale. Nie stresuj sie na zapas.
Stary 2012-02-01, 15:30   #3
Vinniaa
Przyczajenie

Ja bym wpłaciła, napewno czekają dłużej na wpłatę... albo zadzwoń, napisz do nich.
Vinniaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 16:36   #4
paulinka3713
Raczkowanie

To może po kolei

Mam na allegro konto. Nie posługuję się nim więc nie jestem za bardzo obeznana na tej stronie. Jakiś czas temu mój brat sprzedawał na moim koncie przedmiot. Wpłyneło mu 400zł- które wydał poprostu na jego koncie jest 0 zł. Niestety nie wiedzieliśmy, że gdy wystawiamy przedmiot na aukcji stronie internetowej trzeba przekazać jakiś tam wpływ. W moim przypadku powinnam im zwrócić 15zł. Ponieważ zalegałam z wpłatą, o której nie miałam pojęcia 23 przyszło do mnie pismo przedsądowe od serwisu Allegro. Piszą w nim, że mam 7 dni na dokonanie wpłaty inaczej sprawa idzie do sądu. Tylko, że data już upłuneła. Dlatego zastanawiam się czy jeśli wpłacę przykładowo jutro pieniądze to nie będzie za późno?

Edytowane przez paulinka3713
Czas edycji: 2012-02-01 o 16:40
paulinka3713 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 16:42   #5
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach

Cytat:
Napisane przez paulinka3713 Pokaż wiadomość
To może po kolei

Mam na allegro konto. Nie posługuję się nim więc nie jestem za bardzo obeznana na tej stronie. Jakiś czas temu mój brat sprzedawał na moim koncie przedmiot. Wpłyneło mu 400zł- które wydał poprostu na jego koncie jest 0 zł. Niestety nie wiedzieliśmy, że gdy wystawiamy przedmiot na aukcji stronie internetowej trzeba przekazać jakiś tam wpływ. W moim przypadku powinnam im zwrócić 15zł. Ponieważ zalegałam z wpłatą, o której nie miałam pojęcia 23 przyszło do mnie pismo przedsądowe od serwisu Allegro. Piszą w nim, że mam 7 dni na dokonanie wpłaty inaczej sprawa idzie do sądu. Tylko, że data już upłuneła. Dlatego zastanawiam się czy jeśli wpłacę przykładowo jutro pieniądze to nie będzie za późno?
Nie będzie za późno, wpłać i będzie ok.
Też mi się zdarzyło dostać takie pismo.
virtual_reality jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 17:06   #6
jamestown
Avada kedavra.

Cytat:
Napisane przez paulinka3713 Pokaż wiadomość
To może po kolei

Opoznienie jest niewielkie. Wplac pieniadze jak najszybciej i po problemie.
Stary 2012-02-01, 22:38   #7
danka0010
Raczkowanie

Za wystawiane i sprzedawane przedmioty na allegro zawsze naliczają sobie prowizję i trzeba im to zapłacić.

Ja w zeszłym roku też dostałam takie pismo,ale naszczęście dzień przed dostarczeniem mi listu zdążyłam uiścić opłatę

Nie ma co panikować , wystarczy zapłacić nawet gdy jest po terminie.
I co do wezwania przedsądowego watpię aby chciało im się robić z tego powodu aż taką sprawe- za 15zł
danka0010 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 12:04   #8
KNK
Zadomowienie

Nie bardzo rozumiem cała dyskusje w tym miejscu, od tego sa inne fora, a tutaj nawet moderacja zamiast wywalić watek bawi się w wujka ''dobra rada''.

Całe pytanie jest na poziomie infantylnej 15 latki, bo jak inaczej nazwać osobę która nie wie że dług i tak trzeba zapłacić i zastanawia się czy to zrobić. Jak ma się lekkomyślnych braci to nie pozwala im się na korzystanie z własnego konta na All.

Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2012-02-03 o 12:07
KNK jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości