Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-04-18, 11:38   #511
zai
Organizatorka

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Dziewczyny mam nietypową prośbę. Chciałabym na własnej skórze porównać Lushową pastę z Muminkiem ale na razie nie mam kasy na zakupy w LF (bo poprosiłabym Panią Ewę o próbeczkę, może mogłaby zrobić). Po za tym nie chce na ślepo kupować całego opakowania. Czy któraś mogłaby podzielić się wysłać kawałeczek na jedno użycie? Chętnie się czymś odwdzięczę z naturalnej pielęgnacji
moje allegro - Meow munchkin Sphynx, Mau, Manx

Ta reklama pokazywana jest pod 2 217 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
zai jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 11:50   #512
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam nietypową prośbę. Chciałabym na własnej skórze porównać Lushową pastę z Muminkiem ale na razie nie mam kasy na zakupy w LF (bo poprosiłabym Panią Ewę o próbeczkę, może mogłaby zrobić). Po za tym nie chce na ślepo kupować całego opakowania. Czy któraś mogłaby podzielić się wysłać kawałeczek na jedno użycie? Chętnie się czymś odwdzięczę z naturalnej pielęgnacji
Mogę się podzielić

Dostałam paczkę! Pani Ewa to mistrz w szybkim dostarczaniu przesyłek po prostu
A kubek jest śliczny Mix shea pachnie jak kostka grapefruitowa, smakowicie. Jak prawdziwy grapefruit. I wygląda jak twarożek Dziś po kąpieli się wysmaruję.
Muszę przyznać, że Miodowy Cukierek pomarańczowy bardziej mi pasuje, waniliowy był mdławy. A ten pachnie prawdziwą skórką pomarańczy, nawet posmak w ustach jest

Mam pytanie trochę z innej beczki, ale może któraś z Was mi pomoże. Jak zamieniłabym w 3 krokach Cliniqua pierwszy krok na mydło LF (generalnie zamiana na inne myjadło niż ichnie), to nadal ładnie by reszta się dopełniała? Ten lotion i DDML? Teraz naprawdę są dobre efekty i nie chcę ich zepsuć

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2012-04-19 o 13:58
Kretka666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 21:15   #513
2016070150903
Konto usunięte

no to chwalę się swoimi nabytkami. przy okazji do zdjęcia załapały się mydełka Tuli, nie mogę znaleźć wątku im poświęconego.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 088.jpg (183,5 KB, 101 załadowań)
2016070150903 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 21:21   #514
Hosenka*
Moderator KWC

Mmmm piękne zdjęcie!!!

U siebie mam: zdrowe stopy, jogurtowe, orzeźwiające maroko, z jedwabiem i glinka czerwona. Węglowe mam w połączeniu z oliwkowym.

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 848 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 21:51   #515
margoltka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Mogę się podzielić

Dostałam paczkę! Pani Ewa to mistrz w szybkim dostarczaniu przesyłek po prostu
A kubek jest śliczny Mix shea pachnie jak kostka grapefruitowa, smakowicie. Jak prawdziwy grapefruit. I wygląda jak twarożek Dziś po kąpieli się wysmaruję.
Muszę przyznać, że Miodowy Cukierek pomarańczowy bardziej mi pasuje, waniliowy był mdławy. A ten pachnie prawdziwą skórką pomarańczy, nawet posmak w ustach jest

Mam pytanie trochę z innej beczki, ale może któraś z Was mi pomoże. Jak zamieniłabym w 3 krokach Cliniqua pierwszy krok na mydło LF (generalnie zamiana na inne myjadło niż ichnie), to nadal ładnie by reszta się dopełniała? Ten lotion i DDML? Teraz naprawdę są dobre efekty i nie chcę ich zepsuć

Zdjęcie , zdjęcie

Co do Clinique, myślę że nie do końca będą się tak dopełniały. Mydełko to zupełnie inna bajka. Chyba pytałaś dlaczego byłam z Clinique niezadowolona. Te kosmetyki składowo niczym się nie wyróżniają, oprócz ceny. Miałam serie 1, 2, 3 i do trądzikowej. Reklamy i panie w perfumerii oczywiście zachwalają, ale skład mówi za siebie

Umbra śliczności

A ja Wam powiem, że kupiłam zachwalane żele Born to Bio. Zawiodły mnie. W trakcie kąpieli z tęsknotą spoglądałam na moje mydełka. Wpadłam w Lawendową Farmę po uszy

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko

mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 18:19   #516
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Zdjęcie , zdjęcie

Co do Clinique, myślę że nie do końca będą się tak dopełniały. Mydełko to zupełnie inna bajka. Chyba pytałaś dlaczego byłam z Clinique niezadowolona. Te kosmetyki składowo niczym się nie wyróżniają, oprócz ceny. Miałam serie 1, 2, 3 i do trądzikowej. Reklamy i panie w perfumerii oczywiście zachwalają, ale skład mówi za siebie

Umbra śliczności

A ja Wam powiem, że kupiłam zachwalane żele Born to Bio. Zawiodły mnie. W trakcie kąpieli z tęsknotą spoglądałam na moje mydełka. Wpadłam w Lawendową Farmę po uszy
Nie przepadam za wrzucaniem zdjęć - nie chce mi się ich nawet robić nie jestem typem fotografa - no ale zrobię, zrobię

W takim razie nie będę kombinować
Jeśli tylko skład i cena nie odpowiadały Ci, to jestem w stanie zrozumieć Mi akurat cena nie przeszkadza - przynajmniej mam pomysł na prezenty urodzinowo/imieninowo/świąteczne od rodziny (bo zawsze nie mogę nic wymyślić i dostaję...pieniądze ). Wolałabym trochę pomysłu z ich strony, ale myślą, że nie trafią w moje gusta i łatwiej oczywiście dać kasę do ręki.
Składowo też są do kitu, ale ładnie moją cerę pielęgnuje ten secik i w sumie o to chodzi

Też mnie kiedyś strasznie kusiły te żele, ale wydają mi się za drogie jak na zwykłe żele. Już wkręciłam się w mycie mydłem i żelu w ogóle nie używam

Czas edycji: 2012-04-22 o 18:20
Stary 2012-04-23, 10:24   #517
Farmetka
Raczkowanie

przerabiałam trzy kroki na swojej bużce i jak dla mnie to były do kitu, albo mnie sciągneło albo zaraz się swieciłam...eeee
Farmetka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 22:54   #518
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
przerabiałam trzy kroki na swojej bużce i jak dla mnie to były do kitu, albo mnie sciągneło albo zaraz się swieciłam...eeee
Jak widać każdemu co innego pasuje, bo mi się póki co podobają

Dziewczyny, ma któraś z Was mydelniczkę z LF? Bo nigdzie nie mogę znaleźć (nie szukałam wszędzie, ale póki co nie znalazłam) dobrej mydelniczki - nie stalowej, z dziurkami (generalnie ażurowej) i do tego nie za wielkiej (bo na umywalkę i na wannę) i nie za drogiej. Te z LF są dobre, orientuje się któraś? A może jakiś pomysł mi podrzucicie, gdzie taką dobrą mydelniczkę zakupić? Wy gdzie swoje mydełka używane trzymacie?
Jedną super mydelniczkę kupiłam w sklepie z duperelami, takim "wszystko za 4 zł". No cudeńko za złotówkę. Taka podróżna, zamykana, plastikowa, ale ażurowa i woda nie leży. Niestety tylko jedna była i więcej nie widziałam już tam
Stary 2012-04-23, 22:57   #519
margoltka
Wtajemniczenie

Cytat:
Jak widać każdemu co innego pasuje, bo mi się póki co podobają

Dziewczyny, ma któraś z Was mydelniczkę z LF? Bo nigdzie nie mogę znaleźć (nie szukałam wszędzie, ale póki co nie znalazłam) dobrej mydelniczki - nie stalowej, z dziurkami (generalnie ażurowej) i do tego nie za wielkiej (bo na umywalkę i na wannę) i nie za drogiej. Te z LF są dobre, orientuje się któraś? A może jakiś pomysł mi podrzucicie, gdzie taką dobrą mydelniczkę zakupić? Wy gdzie swoje mydełka używane trzymacie?
Jedną super mydelniczkę kupiłam w sklepie z duperelami, takim "wszystko za 4 zł". No cudeńko za złotówkę. Taka podróżna, zamykana, plastikowa, ale ażurowa i woda nie leży. Niestety tylko jedna była i więcej nie widziałam już tam
Ja mam z drewniane Ikei klik klik Ta mniejsza lepiej radzi sobie z odprowadzaniem wody.

Stary 2012-04-23, 23:01   #520
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Ja mam z drewniane Ikei klik klik Ta mniejsza lepiej radzi sobie z odprowadzaniem wody.
Molger miałam, jest cudna Ale... zgniła mi Tobie nic się złego z nią nie dzieje?

Mam do Ciebie wielką prośbę Margoltko, mogłabyś zrobić dla mnie zdjęcie "przed i po" malowaniu rzęs tuszem Hauschki - http://zielony-koszyczek.blogspot.co...hauschka.html? Zaciekawił mnie Twój wpis i chciałabym zobaczyć Szukam dobrego tuszu aktualnie, też noszę soczewki i osypywanie innych tuszy powoduje, że oczy mnie wieczorem pieką i swędzą

Czas edycji: 2012-04-23 o 23:06
Stary 2012-04-23, 23:04   #521
margoltka
Wtajemniczenie

Cytat:
Molger miałam, jest cudna Ale... zgniła mi Tobie nic się złego z nią nie dzieje?
Szkoda. Z moimi nic się nie dzieje. Jedynie Dragan, która jest w kuchni trochę się odbarwiła.

Stary 2012-04-23, 23:11   #522
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Szkoda. Z moimi nic się nie dzieje. Jedynie Dragan, która jest w kuchni trochę się odbarwiła.
A jak "traktujesz" mydelniczkę, że nic się z nią nie dzieje? U mnie od samego trzymania na umywalce zaczęła się psuć, od spodu. Tam gdzie woda najczęściej była. Może miałam wadliwy produkt lub za dużo wody tam stało cały czas? Chciałabym coś fajnego znaleźć, żeby mydeł w wodzie cały czas nie trzymać
Stary 2012-04-23, 23:20   #523
margoltka
Wtajemniczenie

Cytat:
A jak "traktujesz" mydelniczkę, że nic się z nią nie dzieje? U mnie od samego trzymania na umywalce zaczęła się psuć, od spodu. Tam gdzie woda najczęściej była. Może miałam wadliwy produkt lub za dużo wody tam stało cały czas? Chciałabym coś fajnego znaleźć, żeby mydeł w wodzie cały czas nie trzymać
W zasadzie nic z nią nie robię. Jedynie co sobotę czyszczę z nadmiaru mydła. Jedna jest na umywalce, druga na wannie. Nie stoją jednak w wodzie

Stary 2012-04-23, 23:38   #524
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
W zasadzie nic z nią nie robię. Jedynie co sobotę czyszczę z nadmiaru mydła. Jedna jest na umywalce, druga na wannie. Nie stoją jednak w wodzie
Chyba dam jej jeszcze jedną szansę, pewnie ja coś źle z nią robiłam, zaniedbałam ją i tak się odwdzięczyła

Nie wiem czy doczytałaś, bo nie odpisałaś nawet, że nie Więc jeszcze raz zapytam - "Mam do Ciebie wielką prośbę Margoltko, mogłabyś zrobić dla mnie zdjęcie "przed i po" malowaniu rzęs tuszem Hauschki - http://zielony-koszyczek.blogspot.co...hauschka.html? Zaciekawił mnie Twój wpis i chciałabym zobaczyć Szukam dobrego tuszu aktualnie, też noszę soczewki i osypywanie innych tuszy powoduje, że oczy mnie wieczorem pieką i swędzą "
Stary 2012-04-24, 06:48   #525
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Ja mydełka trzymam na mydelniczkach z Ikei

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 848 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2012-04-24, 09:50   #526
Annaluka
Zakorzenienie

Dziewczyny jak chciałabym kupić próbki tych pudełek (50 g za 5 zł), to tam do koszyczka wrzucam odpowiednią ilość, a potem w mailu, czy gdzieś wpisuję jakie to mają być mydełka, czy jak?
Stary 2012-04-24, 10:15   #527
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak chciałabym kupić próbki tych pudełek (50 g za 5 zł), to tam do koszyczka wrzucam odpowiednią ilość, a potem w mailu, czy gdzieś wpisuję jakie to mają być mydełka, czy jak?
Dokładnie tak

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2012-04-24, 10:37   #528
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja mydełka trzymam na mydelniczkach z Ikei
Zaryzykuję Dzięki
Stary 2012-04-30, 20:01   #529
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie

Próbowałyście zmyć oleje z włosów za pomocą mydła ?
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 21:32   #530
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
Tak, nie miałam z tym problemów Więc próbuj
Stary 2012-05-01, 09:51   #531
ewwwa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
Mnie się niestety nie udało zmyć oleju mydłem
Stary 2012-05-01, 22:35   #532
angie80
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Mnie się niestety nie udało zmyć oleju mydłem
No ja sobie nie wyobrażam zmyć oleju tym mydłem, skoro właśnie przed chwilą myłam 2-dniowe włosy mydłem Trzy Korzenie, potem spłukałam nalewką łopianowo- pokrzywową z wodą i po wysuszeniu suszarką wyglądają jakbym nasmarowała olejem, a nie jak świeżo umyte... To już drugi raz i nie wiem czy coś robię nie tak, czy o co chodzi... Ostatnio miałam płynny jedwab na końcówkach więc tłumaczyłam sobie, że to pewnie dlatego... dziś nie miałam nic na włosach i jest to samo! rano znów będę musiała przed pracą umyć połowę włosów szamponem, żeby jakoś te włosy wyglądały, bo w takich wstyd się pokazać dziwne wydaje mi się to, że od głowy są czyste i nie lepiące, końcówki też w miarę ok., ale środkowa część włosów wygląda jak niemyta z miesiąc, lepiąca i posklejana czy też tak któraś z was miała? mam włosy mniej więcej do ramion... tym razem już specjalnie szorowałam całe włosy, dobrze spłukałam i jeszcze nalewka na koniec i jestem znowu rozczarowana po wysuszeniu

Edytowane przez angie80
Czas edycji: 2012-05-01 o 22:36
angie80 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 22:39   #533
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez angie80 Pokaż wiadomość
No ja sobie nie wyobrażam zmyć oleju tym mydłem, skoro właśnie przed chwilą myłam 2-dniowe włosy mydłem Trzy Korzenie, potem spłukałam nalewką łopianowo- pokrzywową z wodą i po wysuszeniu suszarką wyglądają jakbym nasmarowała olejem, a nie jak świeżo umyte... To już drugi raz i nie wiem czy coś robię nie tak, czy o co chodzi... Ostatnio miałam płynny jedwab na końcówkach więc tłumaczyłam sobie, że to pewnie dlatego... dziś nie miałam nic na włosach i jest to samo! rano znów będę musiała przed pracą umyć połowę włosów szamponem, żeby jakoś te włosy wyglądały, bo w takich wstyd się pokazać dziwne wydaje mi się to, że od głowy są czyste i nie lepiące, końcówki też w miarę ok., ale środkowa część włosów wygląda jak niemyta z miesiąc, lepiąca i posklejana czy też tak któraś z was miała? mam włosy mniej więcej do ramion... tym razem już specjalnie szorowałam całe włosy, dobrze spłukałam i jeszcze nalewka na koniec i jestem znowu rozczarowana po wysuszeniu
Może źle je myjesz? Ja nigdy nie miałam sytuacji, żeby mydło nie domyło mi włosów, nawet tłustych, kilkudniowych. Wystarczyły w tym wypadku po prostu dwa mycia.
Stary 2012-05-01, 22:49   #534
angie80
Przyczajenie

Cytat:
Może źle je myjesz? Ja nigdy nie miałam sytuacji, żeby mydło nie domyło mi włosów, nawet tłustych, kilkudniowych. Wystarczyły w tym wypadku po prostu dwa mycia.
Kurcze, ale jak można źle myć włosy? myślę, że to chyba nie jest kwestia "niedomycia" brudnych włosów (bo lepiej wyglądały przed myciem i chciałam je tylko odświeżyć), tylko raczej pozostawiania osadu... tylko dlaczego akurat w środkowej długości włosów??? no dobra do trzech razy sztuka, spróbuję jeszcze umyć 2x pod rząd i jeszcze dłużej płukać
Stary 2012-05-01, 23:30   #535
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Kurcze, ale jak można źle myć włosy? myślę, że to chyba nie jest kwestia "niedomycia" brudnych włosów (bo lepiej wyglądały przed myciem i chciałam je tylko odświeżyć), tylko raczej pozostawiania osadu... tylko dlaczego akurat w środkowej długości włosów??? no dobra do trzech razy sztuka, spróbuję jeszcze umyć 2x pod rząd i jeszcze dłużej płukać
Właśnie, a jak długo płuczesz włosy wodą po myciu? To jest ważne. Do tego potem dokładne przepłukanie zakwaszoną wodą. Próbuj, próbuj Może cieplejszą wodą zmywaj mydliny kolejnym razem? Nie zrażaj się
Stary 2012-05-02, 10:52   #536
ana761
Zakorzenienie

GG do ana761

Cytat:
A od jak dawna myjesz naturalnymi mydłami ? Może masz jeszcze "silikony " i inne cuda z drogeryjnych kosmetyków ? A szmpony /mydła bez SLS tego nie zmyją
A płukasz czystą czy "rozcieczoną " nalewką ?

Włosy potrzebują ok. 2 tygodni aby się "oczyścić " w tym czasie są fatalne, matowe, szorstkie i tłustawe więc nie każdy przetrzyma powrót do natury

Dość dobre szampony, z krótkim składem sa tanie szampony z Barwy http://barwa.com.pl/pl/produkty

albo kostki Lusha, wogóle jak raz na tydzień myję czymś z SLS aby oczyścić ---bo muszę skończyć odzywkę i krem nabłyszczajcy z Fekkai pozaty moje włosy potrzebują jednak mimo wszystko takiego kremu czy jedwabiu.

Możesz spróbować najpierw wymyć włosy takim szamponem a potem mydłem.
Wiem dużo z tym zachodu , ale oczyszczone włosy zupełnie inaczej wygladają , wymagają rzadszego mycia , dużo lepiej wchłanają maski czy korzystają z olejowania

Mydeł do mycia włosów używam na przemian z szamponami bez SLS np. tanie o fajnym składzie z serii Babydream z Rossa
.http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,35...m-shampoo.html albo jeszcze lepszy chodż mniej wydajny z serii Fur Mama --wogóle jest sopro fajnych "włosowych" blogów
np :http://blogeve-evel.blogspot.com/201...balsam-do.html

Gdzie jest cierpliwość i pokora, tam nie ma ani gniewu, ani zamętu......

Edytowane przez ana761
Czas edycji: 2012-05-02 o 10:59
ana761 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 18:54   #537
angie80
Przyczajenie

Cytat:
Właśnie, a jak długo płuczesz włosy wodą po myciu? To jest ważne. Do tego potem dokładne przepłukanie zakwaszoną wodą. Próbuj, próbuj Może cieplejszą wodą zmywaj mydliny kolejnym razem? Nie zrażaj się
Wydaje mi się, że wystarczająco długo, ale może faktycznie za krótko tyle co po szamponie... może trzeba dłużej... no i zakwaszoną wodą też polewam i bardzo ciepłą wodą, zwłaszcza na początku płukania...
póki co się nie zrażam, ale jeszcze ze 2x i chyba zwątpię

Cytat:
Napisane przez ana761 Pokaż wiadomość
A od jak dawna myjesz naturalnymi mydłami ? Może masz jeszcze "silikony " i inne cuda z drogeryjnych kosmetyków ? A szmpony /mydła bez SLS tego nie zmyją
A płukasz czystą czy "rozcieczoną " nalewką ?

Włosy potrzebują ok. 2 tygodni aby się "oczyścić " w tym czasie są fatalne, matowe, szorstkie i tłustawe więc nie każdy przetrzyma powrót do natury

Dość dobre szampony, z krótkim składem sa tanie szampony z Barwy http://barwa.com.pl/pl/produkty

albo kostki Lusha, wogóle jak raz na tydzień myję czymś z SLS aby oczyścić ---bo muszę skończyć odzywkę i krem nabłyszczajcy z Fekkai pozaty moje włosy potrzebują jednak mimo wszystko takiego kremu czy jedwabiu.

Możesz spróbować najpierw wymyć włosy takim szamponem a potem mydłem.
Wiem dużo z tym zachodu , ale oczyszczone włosy zupełnie inaczej wygladają , wymagają rzadszego mycia , dużo lepiej wchłanają maski czy korzystają z olejowania

Mydeł do mycia włosów używam na przemian z szamponami bez SLS np. tanie o fajnym składzie z serii Babydream z Rossa
.http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,35...m-shampoo.html albo jeszcze lepszy chodż mniej wydajny z serii Fur Mama --wogóle jest sopro fajnych "włosowych" blogów
np :http://blogeve-evel.blogspot.com/201...balsam-do.html
no właśnie dopiero drugi raz myłam, więc może faktycznie jeszcze trzeba trochę czasu żeby się włosy przyzwyczaiły do "powrotu do natury" a póki co są faktycznie "fatalne, matowe, szorstkie i tłustawe"

nalewek już nie było na stronie LF więc kupiłam płukankę i płukam rozcieńczoną płukanką... czy to może mieć aż takie znaczenie na wygląd włosów, że nie jest to nalewka?

muszę wypróbować coś z szamponów, o których piszesz, może akurat w moim wypadku też się sprawdzą dzięki za rady

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-05-04 o 00:57 Powód: Post pod postem
Stary 2012-05-05, 10:20   #538
ewwwa
Zakorzenienie

Pani Ewa wrzuciła na bloga post z nowymi mydełkami, które być może pojawią się w przyszłości w sklepiku KLIK Mnie zainteresowały niaml wszystkie ale najchętniej przygarnęłabym Kremową smietanke, Maslankę awokado i Kawa i cynamon-będzie idealne na cellulit!
Stary 2012-05-05, 11:03   #539
margoltka
Wtajemniczenie

Cytat:
Pani Ewa wrzuciła na bloga post z nowymi mydełkami, które być może pojawią się w przyszłości w sklepiku KLIK Mnie zainteresowały niaml wszystkie ale najchętniej przygarnęłabym Kremową smietanke, Maslankę awokado i Kawa i cynamon-będzie idealne na cellulit!
Nie mogę się doczekać!

Stary 2012-05-05, 11:30   #540
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
O rany

A ja bym chciała mydełko bzowe i aloesowe ...

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości