Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-08-19, 14:21   #721
Figarro
Zakorzenienie

Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Miałam Miodowy Cukierek z pomarańczą, ale jakiegoś szału nie wywowłał Może dlatego, że mam wymagającą skórę ust. Za to do skórek był idealny

Polubiłam też mydełka z LF. Dużo bardziej niż z Tuli, ale z kolei teraz nie mam dostępu więc może kiedyś przy okazji pokuszę się o zakupy.

Fajna lista, daj znać jakie wrażenia podczas używania będą
Asia No wreszcie Cie widac Witaj
Przydatne wiadomości dotycząsce SM - dla chorych i ich rodzin. Warto zaglądnąć.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 889 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Figarro jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 14:24   #722
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
Asia No wreszcie Cie widac Witaj
hej hej
Postaram się bywać i zaglądać teraz częściej

I jakie miłe powitanie Nie sądziłam, że jeszcze ktoś mnie kojarzy tutaj :P
Stary 2013-08-26, 12:54   #723
Sylwia1900r
Wtajemniczenie

Witam, subskrybuję ten wątek, bo zamierzam coś zamówić i chcę poczytać o produktach z LF, coby coś dobrego sobie dobrać

Dziś jest 30 sierpień - Nikt się nie odzywa więc ja zacznę, zamówienie od pani Ewy otrzymałam expresowo, 2 dni nawet na paczkę nie czekałam, jestem bardzo zadowolona, mydełka są śliczne a balsamy twarde pięknie pachną.
Balsamy robione są rzeczywiście na poczekaniu widnieje na nich data wytworzenia 29 sierpień, pani Ewa naprawdę się stara by nam dogodzić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0321.jpg (108,7 KB, 60 załadowań)

Edytowane przez Sylwia1900r
Czas edycji: 2013-08-30 o 10:23
Sylwia1900r jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 16:14   #724
aante_e
Miss Pudernica

Odp: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Widziałyście na FB, że pani Ewa otwiera sklep stacjonarny? Tylko adresu nie mogę znaleźć, ale mam nadzieję, że będzie w centrum Lublina i ceny nie będą wyższe niż w sklepie internetowym. Wybiorę się na pewno uzupełnić zapasy, bo po podwyżce cen nic nie zamawiałam, ale skoro odpadną koszty przesyłek to sklep znowu mnie kusi.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Stary 2013-09-09, 17:42   #725
Sylwia1900r
Wtajemniczenie

Dot.: Odp: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Widziałyście na FB, że pani Ewa otwiera sklep stacjonarny? Tylko adresu nie mogę znaleźć, ale mam nadzieję, że będzie w centrum Lublina i ceny nie będą wyższe niż w sklepie internetowym. Wybiorę się na pewno uzupełnić zapasy, bo po podwyżce cen nic nie zamawiałam, ale skoro odpadną koszty przesyłek to sklep znowu mnie kusi.

Jest adres, zależy o której godzinie tam zajrzałaś bo pojawił się niedawno przy zdjęciu, a kilka dni temu na ich stronie, oto i on:
Lublin
ul.Lubartowska 11/13 (przy przystanku autobusowym BRAMA KRAKOWSKA 03)
Stary 2013-09-09, 18:05   #726
aante_e
Miss Pudernica

Odp: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Dziękuję dobra lokalizacja.

Stary 2013-11-04, 21:32   #727
Cristilla_Tatia
Raczkowanie

Polecam plyndełka Czarna Mamba cudowna do mycia twarzy, Słodka Trzpiotka do ciała
Cristilla_Tatia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 17:16   #728
anulka91
Raczkowanie

Cytat:

Hej
Byłam dzisiaj w tym sklepie w Lublinie, całkiem przypadkiem, i wydaje mi się, że ceny są takie same jak w sklepie internetowym
anulka91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 10:33   #729
pseudofeministka
Zakorzenienie

Dawno nie zamawialam na Lawendowej Farmie , wiec weszlam z zamyslem, ze sie na cos skusze... I przyznam szczerze, ze jestem w szoku. Dwa lata temu jak zamawialam wszystko bylo o polowe taniej, ale takie podwyzki cenowe? To chyba lekka przesada...

Dokładka: Oleje, hybrydy, Bioetika, Lucy Minerals , rosyjskie:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 11:13   #730
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dawno nie zamawialam na Lawendowej Farmie , wiec weszlam z zamyslem, ze sie na cos skusze... I przyznam szczerze, ze jestem w szoku. Dwa lata temu jak zamawialam wszystko bylo o polowe taniej, ale takie podwyzki cenowe? To chyba lekka przesada...
Niestety, wraz z popularnością wzrosły ceny Chciałam teraz kupić Plastelinkę Muminka, bo nie mam już peelingu i co? 18 zł kosztuje
Pozostanę już jednak przy Mydlarni Tuli. Wielbiłam Lawendową Farmę, nie chciałam z innych zamawiać, ale coś się zmieniło, nie na lepsze i moje zdanie także.
Stary 2014-01-07, 11:19   #731
ewwwa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Niestety, wraz z popularnością wzrosły ceny Chciałam teraz kupić Plastelinkę Muminka, bo nie mam już peelingu i co? 18 zł kosztuje
Pozostanę już jednak przy Mydlarni Tuli. Wielbiłam Lawendową Farmę, nie chciałam z innych zamawiać, ale coś się zmieniło, nie na lepsze i moje zdanie także.
Też nie zamawiam już mydełek i innych kosmetyków z LF, a podobnie jak Ty je uwielbiałam Ale podwyżka cen za bardzo daje po kieszeni
Ale w sensie że coś się zmieniło na gorsze masz na myśli właśnie tą podwyżkę? Czy coś jeszcze?
Stary 2014-01-07, 11:39   #732
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Też nie zamawiam już mydełek i innych kosmetyków z LF, a podobnie jak Ty je uwielbiałam Ale podwyżka cen za bardzo daje po kieszeni
Ale w sensie że coś się zmieniło na gorsze masz na myśli właśnie tą podwyżkę? Czy coś jeszcze?
Podwyżka, trochę kontakt pani Ewy z klientem - wiem, że ma dużo teraz ich, dlatego wolę kontakt z Panią Asią z Tuli, która zawsze poradzi, pomoże, można z nią długie maile dniami wymieniać. Poza tym nie podobają mi się nowe etykietki mydeł (wcześniejsze, z rysunkami były urocze, te są vintage, a ja tego nie lubię) i dizajn nowej strony, to z takich pierdutów Po prostu z prostego, cichego straganu z mydełkami zrobił się sklep z prawdziwego zdarzenia i zasady działania też zmieniły się w sklepowe
Stary 2014-01-07, 11:44   #733
ewwwa
Zakorzenienie

Cytat:
Podwyżka, trochę kontakt pani Ewy z klientem - wiem, że ma dużo teraz ich, dlatego wolę kontakt z Panią Asią z Tuli, która zawsze poradzi, pomoże, można z nią długie maile dniami wymieniać. Poza tym nie podobają mi się nowe etykietki mydeł (wcześniejsze, z rysunkami były urocze, te są vintage, a ja tego nie lubię) i dizajn nowej strony, to z takich pierdutów Po prostu z prostego, cichego straganu z mydełkami zrobił się sklep z prawdziwego zdarzenia i zasady działania też zmieniły się w sklepowe
O, czyli dobrze przypuszczałam o co Ci może chodzić Mnie też nie podobają się te nowe opakowania
Stary 2014-01-07, 12:07   #734
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
O, czyli dobrze przypuszczałam o co Ci może chodzić Mnie też nie podobają się te nowe opakowania
Nie jestem osamotnionym przypadkiem! Niestety wszystkim dogodzić nie można i wiadomo, że jak sklep się rozwija to jacyś klienci odpadną.
Stary 2014-01-07, 12:11   #735
aante_e
Miss Pudernica

Też zrezygnowałam z zamawiania, czasem stacjonarnie kupię tylko mydło z glinką do twarzy. Mnie zniechęciła podwyżka, coraz więcej wydawałam, a można kupić za to np mydła Tuli właśnie.

Stary 2014-01-07, 12:43   #736
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Też zrezygnowałam z zamawiania, czasem stacjonarnie kupię tylko mydło z glinką do twarzy. Mnie zniechęciła podwyżka, coraz więcej wydawałam, a można kupić za to np mydła Tuli właśnie.

Dokładnie. I, choć nie powinnam, bo to będzie reklama na niepasującym wątku, wydają mi się lepsze jakościowo A tym bardziej balsam shea w kostce, który dosłownie rozpływa się w dłoniach i pięknie pachnie masłem kakaowym (ma w składzie).
Dobra, koniec tego OT Żałuję tylko tych Plastelinek, ALE inna polska firma produkująca kosmetyki naturalne ma podobny peeling (tylko w formie proszku) w swojej ofercie i spróbuję. Albo z BU w końcu zamówię.
Stary 2014-01-07, 13:09   #737
Aalicia24
Zakorzenienie

też przestałam zamawiać, po tym jak ceny podskoczyły nagle, także klientów chyba trochę im ubyło, ale pewnie nasze miejsce zajęli nowi

Aalicia24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 13:29   #738
aante_e
Miss Pudernica

Teraz jest taka konkurencja mydlana na rynku, że jest w czym wybierać. Takie mydło czarne babuszki Agafii na pół roku wychodzi taniej niż jedna kostka z glnką na miesiąc z LF, jeżeli chodzi o mycie buzi. A do ciała podpasowały mi kostki Dove i olej kokosowy jako balsam.

Stary 2014-01-07, 13:53   #739
Kretka666
Zakorzenienie

Też tak właśnie sądzę, kogoś ubędzie, ktoś przybędzie. Ostatnie zamówienie strzeliłam na święta, kupiłam każdemu po mydełku w ozdobnym opakowaniu jako upominek. Bo ładnie to wygląda. Choć po zastanowieniu później zdałam sobie sprawę, że równie fajną propozycję ma też Tuli, no ale z LF też ładne.

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:
Teraz jest taka konkurencja mydlana na rynku, że jest w czym wybierać. Takie mydło czarne babuszki Agafii na pół roku wychodzi taniej niż jedna kostka z glnką na miesiąc z LF, jeżeli chodzi o mycie buzi. A do ciała podpasowały mi kostki Dove i olej kokosowy jako balsam.

Tuli i LF wybieram, bo są z Polski, mogę popisać ze sprzedawcą, popytać, pogadać o pielęgnacji i w ogóle. Tak jest przyjemniej. Czuje się jak w kameralnym sklepiku, a nie w wielkiej manufakturze, gdzie klienci są tylko po to, aby pchać właścicielom hajs do kieszeni.
Stary 2014-01-09, 17:31   #740
pseudofeministka
Zakorzenienie

Cytat:
Rozumiem, ze popularnosc produtow wzrostla, bo jednak tego ze sa po prostu dobre nie mozna im odebrac. Pamietam jak LF zaczela ruszac. Podobal mi sie klimat, podejscie Pani Ewy do klienta, niskie ceny i ogolnie cala ta otoczka. Ciesze sie, ze firma sie rozwinela, ze Pani Ewa inwestuje w nia, ale razi mnie ta postawa wzgledem podwyzek, ktore sa uzasadnione, ale nie AZ TYLE. To wyglada dla mnie tak jaby Pani Ewa miala gdzies klienta, dzieki ktoremu (jakby nie patrzec) doszla do tego etapu na ktorym jest teraz. I przyznam szczerze, ze jakis taki niesmak mam z tego tytulu.

Dokładka: Oleje, hybrydy, Bioetika, Lucy Minerals , rosyjskie:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 11:01   #741
Opersia
Raczkowanie

I waga mydełek też spadła. Kiedyś ważyły 110g, teraz 100g.
Opersia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 13:19   #742
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

A ja będę bronić LF bo bardzo lubię chociaż też wolałam starą szatę graficzną opakowań.

Teraz Pani Ewa ma sporo mydełek w promocji, po 9zł. Poza tym cena mydełek w Tuli to 10 zł za 90g a u Pani Ewy 1zł drożej za 100g więc różnica niemal żadna
tymena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 13:24   #743
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
A ja będę bronić LF bo bardzo lubię chociaż też wolałam starą szatę graficzną opakowań.

Teraz Pani Ewa ma sporo mydełek w promocji, po 9zł. Poza tym cena mydełek w Tuli to 10 zł za 90g a u Pani Ewy 1zł drożej za 100g więc różnica niemal żadna
Tylko, według mnie oczywiście, Tuli są lepszej jakości Lepiej na mnie działają. Ale tutaj to wiadomo, kwestia upodobań.
Póki co, w temacie mydlanym, testuję czarne mydło afrykańskie z BU

I jak w LF będzie jakaś nowa, fajna ceramika to będę brać, tutaj Pani Ewa może mnie rozpieszczać do woli, bo na to jestem podatna Mało jest takiej hand made ceramiki w przystępnej cenie. A kubków od Pani Ewy mam już 7 i 4 mydelniczki

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2014-01-15 o 13:27
Kretka666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 13:26   #744
aante_e
Miss Pudernica

Cytat:

Tylko że promocyjne mydła są niedostępne i to od dłuższego czasu, bo chciałam kupić Marokańskie i śledzę stronę. Za 9 zł kupiłabym chętnie z 2 sztuki.
Stary 2014-01-15, 13:35   #745
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Cytat:
Tylko, według mnie oczywiście, Tuli są lepszej jakości Lepiej na mnie działają. Ale tutaj to wiadomo, kwestia upodobań.
...
No jasne, to już kwestia co kto lubi bardziej

Cytat:
Tylko że promocyjne mydła są niedostępne i to od dłuższego czasu, bo chciałam kupić Marokańskie i śledzę stronę. Za 9 zł kupiłabym chętnie z 2 sztuki.
Marokańskiego faktycznie brak ale 7 rodzajów jest obecnie dostępnych w promocji. Przyznajcie, że to dużo zważywszy, że zwykle były tylko dwa albo nic. Może Pani Ewa zauważyła, że podwyżka nie wyszła sklepikowi na dobre i teraz będziemy miały częściej promocje
Stary 2014-01-20, 09:24   #746
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Własnie weszłam na stronę LF. Promocji brak a mydełka znowu podrożały o złotówkę
Stary 2014-01-20, 09:55   #747
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wpisy w blogu: 5

Cytat:
Własnie weszłam na stronę LF. Promocji brak a mydełka znowu podrożały o złotówkę
Ceny coś za szybko idą w górę, nie wiem czy się te mydelka w tej sytuacji opłaca kupować. Są mydła tańsze, w dodatku importowane do nas z zagranicy, a także robione w malutkich, prywatnych manufakturach i równie dobrej, a nawet lepszej jakości. Miałam już kilkadziesiąt różnych naturalnych mydeł i żadne nie było tak niewydajne jak LF.
Korah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 12:41   #748
Sylwia1900r
Wtajemniczenie

Ceny poszły w górę to fakt, ale przeglądając dziś ceny balsamów twardych z orientany jak taki jeden 50gram kosztuje 30 zł i to cena bez pudełka ochronnego to ja pasuję, nie stać mnie, kupię na Lawendowej bo 60 -80 gram 18-19 zł. ceny poszły w górę ale jednak są tańsze niż gdzieś indziej.
Stary 2014-10-01, 13:25   #749
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
Ceny poszły w górę to fakt, ale przeglądając dziś ceny balsamów twardych z orientany jak taki jeden 50gram kosztuje 30 zł i to cena bez pudełka ochronnego to ja pasuję, nie stać mnie, kupię na Lawendowej bo 60 -80 gram 18-19 zł. ceny poszły w górę ale jednak są tańsze niż gdzieś indziej.
W Mydlarni Tuli balsam w kostce 50g jest za 10 zł
Stary 2014-10-02, 16:11   #750
Sylwia1900r
Wtajemniczenie

Cytat:
W Mydlarni Tuli balsam w kostce 50g jest za 10 zł
Życie to nam pisze różne ścieżki, miałam zamawiać w mydlarni ale teraz nie potrzebuję z niej mydeł bo mam lubiane i tańsze z marketu, zamówiłam więc kostkę Bomb Cosmetics miodowe lato bo zapach mnie skusił jaki ma posiadać, spróbuję co ta firma ma do zaoferowania.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości