Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-02-19, 07:36   #211
ewwwa
Zakorzenienie

Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
porażka na całej linii !
mydło nie domyło mi oleju z włosów ( chociaż podczas mycia dobrze się pieniło i miałam wrażenie, że dobrze wyszorowałam włosy )
nalewka trochę śmierdzi , nie wiem jak działa bo włosy mam nadal tłuste.

I jeszcze najgorsza rzecz podrażnił mnie dzisiaj balsam kawowy . Ktoś tutaj już o tym pisał, że po masażu skóra zrobiła się zaczerwieniona i zaczęła szczypać. Miałam dzisiaj dokładnie to samo. Podejrzewam że to olejek cynamonowy. Dzisiaj podczas masowania odkleiła mi się część kostki i w tym miejscu od którego odpadł kawałek było coś bardziej płynnego i mocno pachnącego ( tak jakby w tym miejscu zgromadził się olejek cynamonowy) nie zwróciłam na to zbytnio uwagi rozsmarowałam razem z tym kawałkiem na ręce i po kilkunastu sekundach pojawił się czerwony szczypiący placek 0 ostro zaznaczonych granicach,po kilku minutach zaczął się "rozlewać" i siedzę tak teraz z różową połową ręki, czekam aż trochę zblednie i wściekam się na tą kostkę
Mydło również nie zmywa olejów z moich włosów, więc spróbuj umyć jeszcze nieolejowane włosy

Bardzo możliwe że uczulił Cie właśnie olejek cynamonowy Pij wapno
Stary 2012-02-19, 12:59   #212
Shazney
Zakorzenienie

Cytat:
porażka na całej linii !
mydło nie domyło mi oleju z włosów ( chociaż podczas mycia dobrze się pieniło i miałam wrażenie, że dobrze wyszorowałam włosy )

I jeszcze najgorsza rzecz podrażnił mnie dzisiaj balsam kawowy . Ktoś tutaj już o tym pisał, że po masażu skóra zrobiła się zaczerwieniona i zaczęła szczypać. Miałam dzisiaj dokładnie to samo. Podejrzewam że to olejek cynamonowy. Dzisiaj podczas masowania odkleiła mi się część kostki i w tym miejscu od którego odpadł kawałek było coś bardziej płynnego i mocno pachnącego ( tak jakby w tym miejscu zgromadził się olejek cynamonowy) nie zwróciłam na to zbytnio uwagi rozsmarowałam razem z tym kawałkiem na ręce i po kilkunastu sekundach pojawił się czerwony szczypiący placek 0 ostro zaznaczonych granicach,po kilku minutach zaczął się "rozlewać" i siedzę tak teraz z różową połową ręki, czekam aż trochę zblednie i wściekam się na tą kostkę
Ciekawe czy i ja będę miała problem ze zmyciem oleju... To byłaby porażka, bo bardzo chciałam używać mydła do mycia włosów

Z tym cynamonem trzeba uważać. Ma on właściwości uczulające, dlatego skóry wrażliwe powinny go unikać. Może posmaruj podrażnione miejsca Sudocremem.

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 13:02   #213
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Mówiłam że jest świetne Ciesze się że Twoje włosy je polubiły

Ja myje mydłem kilka razy w tygodniu (2-3) w pozostałe dni Alterra (szampon z olejem makamadmia ) i Timotei Organic
Mamy podobną pielęgnację, bo też używam mydeł i Alterry figowej na zmianę

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Moze za duzo lyzek octu dodawalas i dlatego ten zapach sie utrzymywal?

A moglabys mi napisac czy te plukanki jeszcze jakos wyrazniej pielegnuja wlosy w porownaniu z tymi "domowo-octowymi"? Bo wlasnie zamowilam sobie dwie buteleczki i jestem ciekawa czy jakies mega ekstra dzialanie wykazuja
Zawsze dodawałam jedną łyżkę na pół litra wody lub 2 łyżki na litr, proporcjonalnie. Tak samo robię z nalewką i nie śmierdzi

Za krótko używam, żeby ocenić ich pielęgnującą moc Generalnie używanie nalewki tylko w płukankach może nie przynieść jakiegoś "wow" efektu, raczej trzeba by było robić wcierki. Choć może jak z miesiąc czy dwa poużywam płukanek, to mnie zaskoczą pozytywnie

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
a co do mydeł to nieustannie kocham przywrotnik urody używam codziennie do twarzy, nie wysusza, zmiękcza, wygładza i oczyszcza - jakbym widziała reklamę w tv, w której ktos by tak reklamował mydło do twarzy to bym nie uwierzyła

No piękna reklama Mam próbkę Przywrotnika, dziś wieczorem użyję do twarzy. Bo niestety nadszedł ten moment - Kleopatra mnie wysusza Myję nią buzię, wycieram ręczniczkiem i w momencie wyciągania kremu z szafki (co robię sekundę po wytarciu twarzy) już mam wysuszoną, taką ściągniętą nieprzyjemnie

Cytat:
porażka na całej linii !

Mi mydło naaawet nawet domywa, ale nie tak dobrze jak BD. I musiałam mydłem dwa razy umyć, włosy prosiły o trzeci, ale już dałam sobie spokój Nie będę się męczyła, BD oczyszczam tylko skórę głowy i pianę przeciągam po włosach - mycie trwa bardzo krótko, a już po nim mam czyste włosy. Nie dla każdego jest zmywanie mydłem najwyraźniej

Uczulenie na cynamon? Przykładaj okłady z lodem i pij wapno

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Mydło również nie zmywa olejów z moich włosów, więc spróbuj umyć jeszcze nieolejowane włosy
Potwierdzenie przykładu, że nie każdemu zmywa mydło oleje z włosów Nie każdy ma to szczęście

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Ciekawe czy i ja będę miała problem ze zmyciem oleju... To byłaby porażka, bo bardzo chciałam używać mydła do mycia włosów
Moim zdaniem nic nie przeszkadza myć mydłem włosy nawet, jak nie zmywa oleju
Stary 2012-02-19, 13:21   #214
Shazney
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nic nie przeszkadza myć mydłem włosy nawet, jak nie zmywa oleju
Zawsze używam oleju, więc potrzebuję czegoś co ten olej zmyje. Ale... najwyżej będę się wspomagać BD

Mydło z Pianką - właściwie nic specjalnego. Pieni się i myje . Wylądowało w mydelniczce, bo do włosów go raczej nie zastosuję.

and random compliments.
Stary 2012-02-19, 13:56   #215
Modraszka
Zadomowienie

Cytat:
Czemu akurat wolisz twardy?
Oba balsamy rewelacyjnie pielęgnują skórę, ale bardziej odpowiada mi forma twardego balsamu. Lubię rozgrzewać go w dłoniach i wcierać w skórę, oglądając film np. Jest mniej tłusty niż Dotyk Motyla i dłużej utrzymuje się na skórze, mogę kilka razy umyć ręce i ciągle czuję warstewkę balsamu Zauroczyła mnie ta niepozorna kostka Jednak Dotyk Motyla również bardzo polubiłam

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Od kilku dni uzywam balsamu do ust miodowy cukierek z wanilia i jestem zachwycona. Moje usta byly bardzo wysuszone i popekane od drogryjnych pomadek, nigdy wczesniej nie mialam czegos takiego,wiec szukalam ratunku na wszelkie mozliwe sposoby. Odkad uzywam tego balsamu usta sa nawilzone i co zauwazylam najbardziej bardzo miekkie i wygladzoe. Suchych skorek nie ma. Balsam tez nie wysusza ust a o peknieciach zapomnialam. CO najciekawsze usta po jego uzyciu staly sie jakby takie ... pelniejsze? Bardzo fajny balsam za banalna cene.
Cukierek jest cudowny Po kilku dniach używania stwierdziłam, że nigdy nie miałam tak dobrego balsamu do ust Oprócz świetnych właściwości pielęgnacyjnych ma taką fajną konsystencję i ślicznie pachnie, że mogłabym smarować nim usta co chwilę

Cytat:
padło pytanie o odrywanie się ziaren kawowych od balsamów masujących - ja z moim gorczycowym robię tak, ze najpierw masuję stroną bez ziarenek, zeby natłuscic skórę, potem chwilę ziarenkami, zeby rozgrzac, a jak skóa jets juz natłuszczona to masuję rękami i na razie po kilku razach nic nie odpadło, no ale kiedys na pewno musi, to normalne

a co do mydeł to nieustannie kocham przywrotnik urody używam codziennie do twarzy, nie wysusza, zmiękcza, wygładza i oczyszcza - jakbym widziała reklamę w tv, w której ktos by tak reklamował mydło do twarzy to bym nie uwierzyła
Robię tak samo z moim gorczycowym balsamem i ziarenka póki co nie odpadają
Kusisz tym Przywrotnikiem Urody, dopisuję go do mojej listy

Cytat:
porażka na całej linii !

Ja jeszcze nie próbowałam zmywać oleju mydłem, ciekawe jaki byłby efekt.
A jakiego mydła użyłaś?

Co do podrażnienia, to ja o tym pisałam. Podrażnił mnie gorczycowy balsam, tylko że ja naprawdę bardzo intensywnie masowałam skórę i chyba przesadziłam. Pieczenie minęło po kilku minutach. Używam tego balsamu codziennie, ale masuję już delikatniej i nie ma żadnego podrażnienia. Za to jak działa

Modraszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 14:24   #216
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Zawsze używam oleju, więc potrzebuję czegoś co ten olej zmyje. Ale... najwyżej będę się wspomagać BD
Ja też zawsze używam, codziennie na noc I pierwsze mycie robię BD, a drugie mydłem i jest idealnie

Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość
Oba balsamy rewelacyjnie pielęgnują skórę, ale bardziej odpowiada mi forma twardego balsamu. Lubię rozgrzewać go w dłoniach i wcierać w skórę, oglądając film np. Jest mniej tłusty niż Dotyk Motyla i dłużej utrzymuje się na skórze, mogę kilka razy umyć ręce i ciągle czuję warstewkę balsamu Zauroczyła mnie ta niepozorna kostka Jednak Dotyk Motyla również bardzo polubiłam
Właśnie mnie ciekawi to, że Tobie się on rozgrzewa i rozpuszcza, a mój był taki twardy i nic nie dało się z niego "wycisnąć" Mogłam co najwyżej usta smarować, bo tam dużo trzeć nie trzeba. A na dłonie to chyba z 20 minut musiałabym masować, żeby w ogóle zaczął się roztapiać... Ale faktycznie - jest mniej tłusty, duuużo mniej tłusty, Dotyk Motyla to takie masło dosłownie
Stary 2012-02-19, 14:48   #217
bzeltynka
Rozeznanie

a które wersje zapachowe miałyscie z tych twardych balsamów? bo może z tym jest związane, że jeden rozpuszcza się lepiej, drugi gorzej?

moja dwuletnia córa 2 dni temu pożarła w 3 minuty pół pudełka balsamu z LF, jak nie patrzyłam :P ale nic jej nie było poza super pachnącym oddechem co tylko dowodzi, że te kosmetyki mają super skład
bzeltynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 14:59   #218
Modraszka
Zadomowienie

Cytat:
Ja też zawsze używam, codziennie na noc I pierwsze mycie robię BD, a drugie mydłem i jest idealnie

Właśnie mnie ciekawi to, że Tobie się on rozgrzewa i rozpuszcza, a mój był taki twardy i nic nie dało się z niego "wycisnąć" Mogłam co najwyżej usta smarować, bo tam dużo trzeć nie trzeba. A na dłonie to chyba z 20 minut musiałabym masować, żeby w ogóle zaczął się roztapiać... Ale faktycznie - jest mniej tłusty, duuużo mniej tłusty, Dotyk Motyla to takie masło dosłownie
A to zagadka Rozpuszcza się powoli, ale rozpuszcza i rozsmarowanie go na skórze nie sprawia mi problemów. Ze względu na tłustość Dotyk Motyla stosuję na noc, a twardy balsam w ciągu dnia
Cytat:
a które wersje zapachowe miałyscie z tych twardych balsamów? bo może z tym jest związane, że jeden rozpuszcza się lepiej, drugi gorzej?

moja dwuletnia córa 2 dni temu pożarła w 3 minuty pół pudełka balsamu z LF, jak nie patrzyłam :P ale nic jej nie było poza super pachnącym oddechem co tylko dowodzi, że te kosmetyki mają super skład
Ja mam bez olejków eterycznych

To dobrze, że nic się nie stało

Modraszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 15:24   #219
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:

Mam bez olejków, jak Modraszka Chyba skuszę się na jakiś zapachowy i nie będę od razu rzucała go w kąt. Postaram się masować, aż będzie się rozpuszczał w końcu
Jakie zapachowe polecacie?

A to córa Ci zrobiła niespodziankę, hardcorowa jest Wszamać balsam Ale dobrze, że nic jej się nie stało. Możesz teraz tym bardziej spokojnie używać go z wiedzą, że Ci tym bardziej nie zaszkodzi

Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość
A to zagadka Rozpuszcza się powoli, ale rozpuszcza i rozsmarowanie go na skórze nie sprawia mi problemów. Ze względu na tłustość Dotyk Motyla stosuję na noc, a twardy balsam w ciągu dnia

Ja mam bez olejków eterycznych
Będę próbować Zamówię w marcu kostkę i nie będę się zrażać jego twardością
Stary 2012-02-19, 16:19   #220
ewwwa
Zakorzenienie

Cytat:
Mamy podobną pielęgnację, bo też używam mydeł i Alterry figowej na zmianę

Cytat:

Ja mam naturalną wersję twardego balsamu, pachnie cudownie miodem

Cytat ze strony LF:
Cytat:
Szanowni Państwo,
krótka przerwa na Lawendowej Farmie od 22 -29 lutego! Zamówienia proszę składać do 22 lutego włącznie- będę je realizować w dniach 23-24 lutego; wszystkie zamówienia, które otrzymam w czasie przerwy będę realizować od 1 marca począwszy. Mam nadzieję, że 1 marca będę mogła zaprosić Was do sklepiku w nowej, wiosennej szacie graficznej!
Mam nadzieje że od pierwszego marca będą wszystkie mydełka i itp bo zapasy mi topnieją w zastraszającym tempie
No i jestem bardzo ciekawa nowej szaty graficznej

Edytowane przez ewwwa
Czas edycji: 2012-02-19 o 16:25
ewwwa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 16:38   #221
fiolka85
Wtajemniczenie

witam
dziękuję za odzew
podrażnienie zniknęło,dzisiaj ręka wygląda normalnie

Co do cynamonu to używam go i w kuchni i do peelingu kawowego i miałam mydło cynamonowe i nigdy nic się nie działo.
Ale jednak olejek cynamonowy to skoncentrowana forma i chyba to już było za dużo dla mojej skóry,zwłaszcza że porządnie go sobie wmasowałam a on przecież działa silnie rozgrzewająco i może podrażnić.

Napisałam w tej sprawie do Pani Ewy i dostanę nową kostkę . Pani Ewa odpisała, że teoretycznie mogło do tego dojść że olejek się nie wymieszał do końca i zgromadził się w jednym miejscu,chociaż nikt do tej pory nie zgłaszał takiego problemu. Pechowo padło na mnie,mam nadzieję że to pojedynczy przypadek. Bo sama mam zamiar jeszcze używać tego balsamu ( tzn tą kostkę już wyrzucę i się do niej nie zbliżam )

Co o olejów to trochę byłam na to przygotowana,bo niektóre naturalne szampony też mi ich nie domywają. Także testowanie mydełka do mycia włosów odkładam na inny termin. A włosy umyłam jednak miodowym kremem może to jego wina. Dzisiaj myję głowę szamponem

Edytowane przez fiolka85
Czas edycji: 2012-02-19 o 16:41
fiolka85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 20:00   #222
Shazney
Zakorzenienie

Miodowy Krem chyba nie bardzo nadaje się do włosów

and random compliments.
Stary 2012-02-19, 20:17   #223
margoltka
Wtajemniczenie

Pani Ewa to jednak solidna firma

Cieszę, że że marzec tuż tuż. Lista rośnie, zapasy na Lawendowej Farmie znowu kurczą. Mam nadzieję, że mydełka już dojrzewają i do marca będzie uzupełnienie magazynów.

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko

mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 20:50   #224
bzeltynka
Rozeznanie

a' propos dojrzewania mydełek - mi się strasznie to podoba, że zawsze któregos akurat brakuje w asortymencie bo to oznacza, że są cały czas na bieżąco robione, świeżutkie i dzięki temu mozna robic zakupy kilka razy, a nie wszystko na raz i po zabawie
Stary 2012-02-19, 22:02   #225
Absit
Zadomowienie

Cytat:

i jak corcia???

tak mysle o tym myciu mydlem po olejowaniu wlosow....a mylyscie raz czy dwa??
ja zmywamdwa razy i naprawde ladnie sie oleje zmywaja, wlosy owszem sa blyszczace ale nie przetluszczone
poza tym po pierwszym czy drugom razie nie trzeba sie zalamywac i przekreslac mydelka moze za trzecim bedzie juz inaczej

ja dzis namowilam swoja corcie do mycia wloskow mydlem
Absit jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-19, 22:42   #226
bzeltynka
Rozeznanie

córcia w normie, tylko dzisiaj ryczała, bo chciała pożreć drugą połówkę balsamu, a ja nie pozwoliłam
własnie zmywałam olej rozmarynowym twistem, myłam dwa razy, potem płukanka i odżywka i włosy są aż piszczące, a to chyba znaczy, że olej się dobrze zmył, nie?
Stary 2012-02-19, 23:03   #227
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
córcia w normie, tylko dzisiaj ryczała, bo chciała pożreć drugą połówkę balsamu, a ja nie pozwoliłam
własnie zmywałam olej rozmarynowym twistem, myłam dwa razy, potem płukanka i odżywka i włosy są aż piszczące, a to chyba znaczy, że olej się dobrze zmył, nie?
Niedługo będziesz musiała hurtowo serduszka kupować, bo Ci się córka uzależni
Jak piszczały i były typowo "po mydle", to olej dobrze zmyty Ja właśnie po dwóch myciach wciąż miałam takie pokryte czymś włosy, nie skrzypiały, mogłam nawet je przeczesać palcami - normalnie po myciu mydłem to nie mogę nawet palców we włosy wsadzić Więc stwierdziłam, że zmywanie oleju mydłem nie jest dla mnie.
Stary 2012-02-19, 23:05   #228
bzeltynka
Rozeznanie

to nie było serduszko tylko miękki balsam ona dawniej brała trochę na palec i wcierała sobie w rączki, więc pozwoliłam jej się bawić pudełkiem - mąż wchodzi do pokoju, a ona całe łapy usmarowane balsamem pakuje do buzi i mlaszcze, a pudełku widać dno - jestem wyrodna jak nie wiem co
Stary 2012-02-19, 23:13   #229
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
to nie było serduszko tylko miękki balsam ona dawniej brała trochę na palec i wcierała sobie w rączki, więc pozwoliłam jej się bawić pudełkiem - mąż wchodzi do pokoju, a ona całe łapy usmarowane balsamem pakuje do buzi i mlaszcze, a pudełku widać dno - jestem wyrodna jak nie wiem co
Aaa, miękki. To ja sobie wmówiłam, że to było serduszko Pewnie córa uznała, że smakowicie pachnie masełko i sobie wszama trochę
Jeszcze będzie, że Ci dziecko je mazidła, bo nie karmisz jej
Stary 2012-02-20, 09:52   #230
margoltka
Wtajemniczenie

Coś w tym jest mój 1,5roczny synek uwielbia twardy balsam. Wczoraj też próbował gryźć. Może ten miodek kusi

Stary 2012-02-21, 14:07   #231
Absit
Zadomowienie

Cytat:

heheheehe coś musi być dobrego w nich bo mój 3,5 letni syn też się dobiera i zlizuje balsam

ale żeby nie było podobno jako dziecko wyżerałam mamie krem nivea i żyję i w dodatku mam się dobrze

Cytat:
no kochana nie bądź taka bo Cię do super niani zapodamy i się będziesz publicznie tłumaczyć

po zmywaniu oleju mydłem mam trochę szorstkie włosy, myślę, że to kwestia przyzwyczajenia i za jakiś czas się unormuje.....

a dziś po basenie umyłam się CAŁA mydłem do stóp
Absit jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 21:53   #232
bzeltynka
Rozeznanie

a ja zamówiłam trzy trwade balsamy, lawendowy, grapefruitowy i melisowy, bo mąż chce je dac obu mamom i babci na dzien kobiet to sobie chociaz obwącham i poprosiłam o próbkę orzeźwiającego maroko to dam znac, jakie jest strasznie mi się podoba z opisu i na zdjęciach
Stary 2012-02-21, 21:57   #233
margoltka
Wtajemniczenie

bardzo dobry pomysł u mnie paczuszki z zawartością z LF sprawdziły się pod choinką. wszystkim paniom się podobały

Stary 2012-02-21, 22:20   #234
Kretka666
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
bardzo dobry pomysł u mnie paczuszki z zawartością z LF sprawdziły się pod choinką. wszystkim paniom się podobały
Dobry pomysł Muszę o tym pomyśleć w czasie świąt czy na czyjeś urodziny

Ech, a ja muszę czekać jeszcze, żeby zamówienie zrobić (tak dopiero w połowie marca... ), a tak bardzo już chcę świeczki!
Stary 2012-02-22, 14:19   #235
gatilla
Rozeznanie

Poczytałam i teraz zamiast w Tuli tutaj przetestuję mydełka
Intrygują mnie plastelinki, Dotyk motyla..... i 100 innych pozycji
gatilla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 14:43   #236
Shazney
Zakorzenienie

Cytat:
a ja zamówiłam trzy trwade balsamy, lawendowy, grapefruitowy i melisowy, bo mąż chce je dac obu mamom i babci na dzien kobiet to sobie chociaz obwącham i poprosiłam o próbkę orzeźwiającego maroko to dam znac, jakie jest strasznie mi się podoba z opisu i na zdjęciach
Ja będę czekać z niecierpliwością na opinię o Maroku . Bardzo lubię glinkę ghassoul.

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Poczytałam i teraz zamiast w Tuli tutaj przetestuję mydełka
Intrygują mnie plastelinki, Dotyk motyla..... i 100 innych pozycji
Niestety, tak to właśnie jest . Wszystko by się chciało, tylko kasy brak

and random compliments.
Stary 2012-02-22, 18:11   #237
bzeltynka
Rozeznanie

na szczęscie w porownaniu do innych sklepow to LF i tak ma fajne ceny
Stary 2012-02-22, 18:25   #238
Shazney
Zakorzenienie

To prawda, ale na tę ilość rzeczy, jaką by się chciało wypróbować, to wychodzi dużo . A zakupy trzeba też zrobić w innych sklepach

Dostałam dzisiaj w prezencie świeczkę z LF. Mrożona jarzębina

and random compliments.
Stary 2012-02-22, 19:08   #239
margoltka
Wtajemniczenie

Cytat:
To prawda, ale na tę ilość rzeczy, jaką by się chciało wypróbować, to wychodzi dużo . A zakupy trzeba też zrobić w innych sklepach

Dostałam dzisiaj w prezencie świeczkę z LF. Mrożona jarzębina
O jak fajnie Ja mam dwa rodzaje świeczek LF wanilia i goźdźikowa. Niestety przy małym dziecku nie da się za bardzo palić świeczek

Stary 2012-02-22, 19:10   #240
bzeltynka
Rozeznanie

czemu się nie da? ja palę, jak dziecko idzie spac
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości