Jak się zmienić w seksowną dziewczynę? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-02-02, 18:56   #1
igaAnia
Raczkowanie

Jak się zmienić w seksowną dziewczynę?

Witam
Zawsze byłam bombardowana jakimiś przykrymi uwagami na mój temat.
Chciałabym coś zmienić, ale nie bardzo wiem jak.
Pokazuję kilka zdjęć w różnych fryzurach, makijażach(choć te raczej są mało widoczne).
Marzę o jakimś przełomie w wyglądzie. Konkretnie chodzi mi o:
- brwi- uważacie, że da się coś z nimi zrobić?
-usta- jakieś triki jak je powiększyć?
- smoky eyes- w jakim kolorze, i czy pasowałby mi ten makijaż?
-jakaś fryzura? kolor?

Bardzo proszę o radę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P5080296.jpg (286,4 KB, 1844 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PA310509.jpg (148,3 KB, 2613 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9170267.jpg (100,6 KB, 2543 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0323.jpg (106,2 KB, 1894 załadowań)
igaAnia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 19:22   #2
ewcia3390
Przyczajenie

Dot.: Jak się zmienić w seksowną dziewczynę?

Cytat:
Napisane przez igaAnia Pokaż wiadomość
Witam
Pokazuję kilka zdjęć w różnych fryzurach, makijażach(choć te raczej są mało widoczne).
-jakaś fryzura? kolor?

Bardzo proszę o radę
proponowała bym grzywkę na bok. Myślę ze henna i regulacja brwi u kosmetyczki by pomogła.Jeśli chodzi o powiększenie ust to konturówka i szminka lub błyszczyk w tym samym odcieniu co konturówka. Makijaż w kolorze różowym. Kolor włosów nie wiem może jakiś jasny brąz
ewcia3390 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 19:39   #3
igaAnia
Raczkowanie

Dzięki ewcia3390
Co do brwi, regulowały już je aż trzy różne kosmetyczki, jednak żadna nie wydobyła fajnego kształtu(moje brwi są grube, ale długie, dlatego trudno o jakiś modelowy kształt.). Może henna jest dobrym rozwiązaniem
W makijażu używam różowych lub fioletowych cieni i trochę podkładu, korektora i tusz. Nie potrafię zrobić mocniejszego makijażu oka.
Co do koloru włosów, jak znajdę siebie w ciemnych włosach to wstawie, ale jakoś jestem za blada.
Stary 2012-02-02, 19:44   #4
closer101
Przyczajenie

Nie chcę Cię urazić ale myślę, że najlepsze co możesz zrobić dla poprawy swojego wizerunku to 1. wybrać się do jakiejś kliniki laserowej i pozbyć się włókniaków - wiem o czym mówię, sama się ich pozbywałam, jest to dość spory koszt (moje były jeszcze małe za to było ich od cholery - na samej szyi ok 30...) i to da diametralną zmianę. może zmieniłąbym kolor włosów na delikatny brąz tak, by wydobyć pełnię. pozdrawiam.
closer101 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 19:48   #5
igaAnia
Raczkowanie

Cytat:
Witam
-jakaś fryzura? kolor?

Bardzo proszę o radę
Cytat:
Napisane przez closer101 Pokaż wiadomość
Nie chcę Cię urazić ale myślę, że najlepsze co możesz zrobić dla poprawy swojego wizerunku to 1. wybrać się do jakiejś kliniki laserowej i pozbyć się włókniaków - wiem o czym mówię, sama się ich pozbywałam, jest to dość spory koszt (moje były jeszcze małe za to było ich od cholery - na samej szyi ok 30...) i to da diametralną zmianę. może zmieniłąbym kolor włosów na delikatny brąz tak, by wydobyć pełnię. pozdrawiam.
Myślę nad tym cały czas, brak mi troszkę odwagi, ale wiem, że to bardzo szpeci moją twarz, wyglądam troszkę jak "baba jaga" bez charakteryzacji i spoko, nie uraziłaś mnie, skoro twoje zostały wycięte i jest ok to może moje też da się wyciąć bez problemów
Stary 2012-02-02, 19:51   #6
krolewnanacynamonie
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1
GG do krolewnanacynamonie Send a message via Skype™ to krolewnanacynamonie

1, Delikatna grzywka na bok. Włosy delikatnie ścieniowane ledwo co zachodzące na twarz. Moim zdaniem pasują Ci proste włosy - moze delikatnie podkręcone do środka na końcach. Pofarbowałabym na ciepły soczysty brązik.
2. Brwi- dobra kosmetyczka rozprawi się z nimi w mgnieniu oka. Będą dobrze dobrane i dodadzą uroku.
3. Smoky eyes- jak dla mnie zupełnie odpada. (to oczywiście tylko moje zdanie ). Na Twoim moejscu robiłabym delikatną kreseczkę biegnącą do góry i mocno tuszowała górne rzęsy-szczególnie przy zewnętrznych kącikach.
4. Usta - oczywiście to żadnen problem. Trzeba tylko zastosowac się do kilku małych trików Najpierw obrysuj usta konturówką ( nieznacznie można wyjechac poza kontur) , nałoż szminkę wybierz ta, której odcień będzie o 2 tony jaśniejszy od twojego koloru ust. Potem nałoż błyszczyk na środek dolnej wargi i środek górnej .
Przed nałozeniem kosmetyków możesz zrobić sobie peeling ust - pobudzi to krązenie i będą nieco napuchnięte. Nie nakładaj raczen na usta jaskrawych intensywnych kolorów jak też brązów - wygląda to dość tandetnie.

krolewnanacynamonie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 20:01   #7
blondii_90
Raczkowanie

Masz bladą karnację i chyba niebieskie oczy z tego co zauważyłam po zdjęciach więc dla Ciebie najlepszym wyjściem będzie blondzik a w najgorszym wypadku jasny złoty brąz Nie chytaj się ciemnych farb bo 'stłumisz' swój typ urody. Masz okrągłą buzie więc tu polecam zdecydowanie prosta grzyweczka i proste włoski sięgające za ramiona. Okulary bym wykluczyła i zainwestowała w soczewki. Makijaż jakiś delikatny nie za ciemny żeby podkreślić niebieskie oko
Pozdrawiam.
blondii_90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 20:07   #8
closer101
Przyczajenie

oj wiem jak to jest z tym brakiem odwagi - ja się zbierałam 2 lata i powiem szczerze - przyjemne nie było, trochę bolalo, powiedzmy w skali od 1 do 5 jakieś 3. laserowe wycinanie można porównać do wbijania dłuuuuuuugiej cienkiej igły. ale jak widać dało się wytrzymać a rezultaty są świetne - gładka skóra. wywiedz się u siebie w mieścieo dobry gabinet zaopatrzony w laser i ... trzymam kciuki

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

a i jeszcze. sama jestem okularnicą i przerzuciłam się na soczewki i tak już od 5 lat i to dodaje pewności siebie. masz dość okragłą buzię i na Twoim miejscu zrezygnowałabym całkowicie z grzywki, może prosty bob ? ze smoky bym zrezygnowała - przytłoczy Cię, lepiej jakiś rozjaśniający buzię make up no i uważam, tak samo jak krolewnanacynamonie, że fajny, soczysty brąz wydobyłby głębię
Stary 2012-02-02, 20:41   #9
Linusiaczek
Wtajemniczenie

Witam Cię. To, co mi się rzuciło od razu w oczy to Twoje 3 zdjęcie - uśmiechnięta, przesympatyczna buzia, a to już jest dobry początek.

Jeśli mogę coś dorzucić od siebie, to ja bym proponowała zacząć, że tak to nazwę, "z grubej rury" - od pójścia do profesjonalnej wizażystki, która doradzi w jakich kolorach powinnaś chodzić. Moim zdaniem biały nie jest dla Ciebie korzystny. Jeśli nie stać Cię na to albo nie chcesz tego zrobić to zawsze mogą Ci jeszcze doradzić tutaj dziewczyny.

Ja przżyłam swoją metamorfozę wiele wiele lat temu i był to proces naprawdę długotrwały. Najłatwiejsze do zmiany jest: zamiana okularów na soczewki (możesz pokombinować z mocniejszym kolorem soczewek niż Twój naturalny, moim zdaniem doda Ci to pewności siebie), zmiana koloru ubrań na żywsze i pasujące do Twojego typu kolorystycznego i zacząć się bawić w makijaż. Na youtube i na internecie można znaleźć pełno filmików i rad dotyczących tego, jak zacząćsię malować. Może coś Cię zainteresuje? Masz opadające powieki, więc przydałoby się poszukać makijażu do korekty tego typu oczu.

Nie jestem specem od koloru włosów, ale Twój obecny kolor mnie nie przekonuje. Niestety nie doradzę Ci niczego dokładnie, dlatego radziłabym pójść do fryzjera i się z nim skonsultować.

Nie za bardzo też widzę jaki masz typ figury, więc nie bardzo wiem jak Ci doradzić z ubiorem. Pamiętaj, że istnieją różnego rodzaju tricki na ukrywanie naszch drobnych mankamentów urody i uwypuklanie tego, co mamy najładniejsze (jak i zresztą w makijażu). Może warto się sobie przyjrzeć obiektywnie i odkryć co chciałabyś najbardziej zakryć a co jest warte uwypuklenia?

Tyle na razie ode mnie, pamiętaj, że nie ma kobietnieatrakcyjnych, są tylko takie, które jeszcze nie trafiły na Wizaż
Linusiaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 21:19   #10
igaAnia
Raczkowanie

Dziękuje wam wszystkim
Czytam te wasze rady bardzo dokładnie i postaram się skorzystać z nich jak najwięcej. Na pewno popracuję nad makijażem dotyczącym opadających powiek i powiększenia ust, spróbuje coś przez weekend i postaram się pokazać efekty.
Muszę powiedzieć że nie bardzo wiem jaki brązik na włosach by mi pasował, czy któraś może mi jakiś pokazać?
Coś takiego macie na myśli>?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (11,8 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg miedziny+braz.jpg (46,6 KB, 145 załadowań)
Stary 2012-02-02, 21:32   #11
Holly85
Zadomowienie

odpowiedz na pytania zamieszczone w wątku o regulaminie, pomogą na pewno. jak wstawisz zdjęcie twarzą na wprost aparatu, bez zadnych przechyleń, w dobrym świetle (równo oświetlona twarz, bez cieni) to popatrzę na te brwi.
powiedz od razu czy depilujesz brwi od wewnętrznej strony tj - na tej części łuku przy nosie?
Holly85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 22:22   #12
igaAnia
Raczkowanie

Dziś jest już zdecydowanie za ciemno, ale ok jutro zrobię zdjęcie na wprost z brwiami.
Powiem tak- kiedyś depilowałam je w tym miejscu, kosmetyczki próbowały zaokrąglić przy końcu przy nosie, ale teraz staram się korygować tylko pod brwiami z drugiej strony.
Znalazłam prawie idealne zdjęcie.
na jednym zaznaczyłam chyba to o co pytasz(1. kiedyś a 2. dziś) drugie będzie do oceny brwi 1. kiedyś a 2. dziś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaa1.jpg (140,3 KB, 920 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aaa.jpg (139,5 KB, 869 załadowań)
Stary 2012-02-02, 22:31   #13
closer101
Przyczajenie

http://bi.gazeta.pl/im/0/9460/z94602...zowe-wlosy.jpg myślę, że taki kolor by Ci pasował. a jeśli chodzi o powiększenie ust to konturówka i zabawa z nią są ok ale jeśli nie jestes wprawiona to póki co może Ci pomóc to :http://polki.pl/work/privateimages/formats/E/22243.jpg kosztuje niewiele - ok 12 zł z tego co pamiętam i TROCHĘ daje efekt powiększenia przez to pieczenie. efekty nie są spektakularne ALE - pomadka w kolorze błyszczyka i sam błyszczyk na środek ust a nad "dziubek" odrobina rozświetlacza i usta już są większe
Stary 2012-02-02, 22:55   #14
closer101
Przyczajenie

a w ogóle chcialam powiedzieć, że nie rozumiem jak mogłaś być "bombardowana" negatywnymi uwagami .. to bardzo nieludzkie i nie rozumiem jak ktoś może tak zbombardować zamiast próbować pomoc ...
Stary 2012-02-02, 23:36   #15
7aszter
Przyczajenie

Cytat:
a w ogóle chcialam powiedzieć, że nie rozumiem jak mogłaś być "bombardowana" negatywnymi uwagami .. to bardzo nieludzkie i nie rozumiem jak ktoś może tak zbombardować zamiast próbować pomoc ...
niestety to coraz częstsze w dzisiejszych czasach
7aszter jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 00:08   #16
trrropiki
Raczkowanie

koniecznie włosy na brąz
[ing]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTXKUa7 lsf7Z8hfYFKa4waP7htfm3BV-ah2jf_pzXJecyy3vSjyZTYt5O TnSA[/ing]
trrropiki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 00:23   #17
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Masz bardzo sympatyczną buzie i usmiech
Włosy - moim zdaniem proste Ci lepiej pasują, krecone Cię postarzają (nie obraź się). ładnie Ci z włosami zaczesanymi, zebranymi w tył - cześciej bym takie fryzury nosiła na Twoim miejscu. Co do rozpuszczonych - wystopniowanie wokół twarzy powinny ją optycznie nieco wyszczuplić.
Kolor - no myślę, ze jakis ciemny blond. Co do brązu przekonania nie mam w Twoim przypadku.
Tricki na powiększeie ust - pisały już dziewczyny wyżej, wiec nie będe sie powtarzac
Smokey - eye - owszem ale w delikatnych pastelowych kolorach, zamiast czerni szarosci, brązy z rózami, etc i powinno być ładnie

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 129 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 07:31   #18
fryzjerka91
Przyczajenie

wedlug mnie powinnas... henna i regulacja albo przynajmniej regulacja... zapuscic odrobine wlosy koloryzacja letnio-jesienną czyli zostan przy blondzie i dorzuc troche ciemniejszych pasemek do tego jakies naturalnie utrwalone fale bo sa sexy i mezczyzni je kochaja... od czas do czasu mozesz te fale upiąć w jakies romantyczne luzne upiecia czyli 4-6 spineczek powpiac we wlosy w miare symetryczne przy tym zbierz wszystkie wlosy oczywiscie pasemka nadadza ruch twoim falą uzywaj koniecznie kosmetykow nawilzajacych i przeznaczonych do wlosdow kreconych i falowanych cieniuj wlosy aby twoje fale nabraly dynamiki a fryzura byla ksztaltna. a te pasemka to raczej srednie w kolorze kapucinno tabaki toffi i od spodu aby odrostow nie bylo tak widac niech "korona" zostanie blond. potem mozesz tylko robic odrosty a pasemka co 2 miesiace odswierzac gdzie nie gdzie:P
fryzjerka91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 10:29   #19
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Napisane przez fryzjerka91 Pokaż wiadomość
wedlug mnie powinnas... henna i regulacja albo przynajmniej regulacja... zapuscic odrobine wlosy koloryzacja letnio-jesienną czyli zostan przy blondzie i dorzuc troche ciemniejszych pasemek do tego jakies naturalnie utrwalone fale bo sa sexy i mezczyzni je kochaja... od czas do czasu mozesz te fale upiąć w jakies romantyczne luzne upiecia czyli 4-6 spineczek powpiac we wlosy w miare symetryczne przy tym zbierz wszystkie wlosy oczywiscie pasemka nadadza ruch twoim falą uzywaj koniecznie kosmetykow nawilzajacych i przeznaczonych do wlosdow kreconych i falowanych cieniuj wlosy aby twoje fale nabraly dynamiki a fryzura byla ksztaltna. a te pasemka to raczej srednie w kolorze kapucinno tabaki toffi i od spodu aby odrostow nie bylo tak widac niech "korona" zostanie blond. potem mozesz tylko robic odrosty a pasemka co 2 miesiace odswierzac gdzie nie gdzie:P
Kiepski powód, to Dziewczyna ma zrobić z włosami coś, co się podoba facetom, czy coś w czym jej bedzie najlepiej?
Ze zdjęcia widac, ze nawet w delikatnych falach nie jest jej za dobrze.

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 61 129 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Corii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 10:51   #20
edit333
Raczkowanie

Ja też jestem za tym by ciut przyciemnić włosy, ale nie za bardzo. Najlepiej zrób to pod okiem zaufanej fryzjerki, która doradzi Ci też uczesanie. Myślę, że jeśli zmienisz styl ubierania, bez żadnych żabotów itd a na tuszujący pewne niedociągnięcia (każda z nas je ma, i paroma sztuczkami można to załatwić )
Trzymaj się ciepło i pamiętaj dobre samopoczucie i uśmiech dadzą czasem więcej niż totalne zmiany
Stary 2012-02-03, 11:18   #21
Linusiaczek
Wtajemniczenie

Na tych nowych zdjęciach, które wstawiłaś podobasz mi się bardziej. Nie jestem w 100% pewna, ale to chyba kwestia żywszych kolorów, które masz koło buzi. Dziewczyny, czy któraś mogłaby doradzić w kwestii kolorystyki? Bo trochę to ona mi wygląda na zimny typ kolorystyczny, ale z 2 strony te ciepłe kwiatki dodały jej uroku to już nie jestem pewna.

Może mogłabyś wstawić zdjęcia w różnych odcieniach ubrania? Np. W czerwieni, błękicie, fiolecie itp?

Cytat:
Też na to zwróciłam uwagę, normalnie nie do pojęcia!

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Masz bardzo sympatyczną buzie i usmiech
Włosy - moim zdaniem proste Ci lepiej pasują, krecone Cię postarzają (nie obraź się). ładnie Ci z włosami zaczesanymi, zebranymi w tył - cześciej bym takie fryzury nosiła na Twoim miejscu. Co do rozpuszczonych - wystopniowanie wokół twarzy powinny ją optycznie nieco wyszczuplić.
(...)
Zgadzam się co do prostych włosów, mnie również w falach niezbyt się podobasz.

Cytat:
Napisane przez edit333 Pokaż wiadomość
Ja też jestem za tym by ciut przyciemnić włosy, ale nie za bardzo. Najlepiej zrób to pod okiem zaufanej fryzjerki, która doradzi Ci też uczesanie. Myślę, że jeśli zmienisz styl ubierania, bez żadnych żabotów itd a na tuszujący pewne niedociągnięcia (każda z nas je ma, i paroma sztuczkami można to załatwić )
Trzymaj się ciepło i pamiętaj dobre samopoczucie i uśmiech dadzą czasem więcej niż totalne zmiany
Myślę, że dziewczyny dobrze radzą. Przyciemniłabym odrobinę włosy bo te są takie trochę.. bez wyrazu, ale na pewno nie możesz mieć za ciemnych włosów, bo będą do Ciebie nie pasować.

A odnośnie smokey eyes... powiem Ci, szczerze, że nie mam przekonania. Nie każdy w tego typu makijażu dobrze wygląda, więc trudno mi powiedzieć. Jeszcze raz sugerowałabym wybranie się do wizażystki
Linusiaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 11:37   #22
UstySsia
Zadomowienie

Zacznijmy od tego, że żeby stać się seksowną kobietą nie wystarczy zmienić ubioru, czy fryzury, tylko trzeba uwierzyć w siebie.

Kiedy już to zrobisz, pierwsze co bym zrobiła to poszła do dobrej kosmetyczki, która zajmie się Twoimi brwiami, zrobi hennę (aktualnie brwi masz bardzo wpadające w rudy kolor) i wyreguluje je w łuk, a nie w jakiś półokrąg, jak wspominasz i nieprawdą jest że masz za dlugie brwi

Następny krok to włosy. Wydaje mi się, że ładnie wyglądasz w takich włosach jak masz na zdjęciu bokiem, ale ciężko określić, bo nie widać twarzy z przodu. Zdecydowanie proste włosy, może nawet coś w stylu drugiego zdjęcia, gdzie pokazywałaś brąz o jaki mogło chodzić dziewczynom. A co do koloru, to zdecydowanie przyciemnić, wydaje mi się że pasowałby Ci miodowy blond.

wydaje mi się, czy masz szerokie ramiona? Jeżeli tak, to odpuść sobie bluzki z bufkami, a biały kolor nie jest raczej dla Ciebie

A co do makijażu- smokey eyes odpada, bo masz delikatne rysy twarzy. Zrezygnowałabym z okularów i postawiła na soczewki, zainwestowała w dobry tusz i zajęła się tym, żeby podkreślić rzęsy, bo masz bardzo ładne, chyba szaro-niebieskie oczy

UstySsia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 13:00   #23
igaAnia
Raczkowanie

Wow, bardzo żałuję, że wcześniej nie trafiłam na to forum, może połowa moich kompleksów by zniknęła
Dziękuję wam bardzo, cieszę się, że wreszcie ktoś chce mi pomóc.
Dla ścisłości mam 162 cm wzrostu i ok. 64 kg wagi.
Oczy niebieskio-szare, włosy jak widać średniej długości.obecny kolor (londa- świetlany blond)
Mój ulubiony kolor to fioletowy i czerwony, ale mam także spoko ciuchów w kolorze szarym.

Cytat:
http://bi.gazeta.pl/im/0/9460/z94602...zowe-wlosy.jpg myślę, że taki kolor by Ci pasował. a jeśli chodzi o powiększenie ust to konturówka i zabawa z nią są ok ale jeśli nie jestes wprawiona to póki co może Ci pomóc to :http://polki.pl/work/privateimages/formats/E/22243.jpg kosztuje niewiele - ok 12 zł z tego co pamiętam i TROCHĘ daje efekt powiększenia przez to pieczenie. efekty nie są spektakularne ALE - pomadka w kolorze błyszczyka i sam błyszczyk na środek ust a nad "dziubek" odrobina rozświetlacza i usta już są większe
Podoba mi się ten kolor ale może zdecyduję się na ciut jaśniejszy
Co do błyszczyka mam podobny, ale kąciki ust zanikają przy pomalowaniu(środek się powiększa, reszta znika)

Cytat:
Napisane przez UstySsia Pokaż wiadomość
Zacznijmy od tego, że żeby stać się seksowną kobietą nie wystarczy zmienić ubioru, czy fryzury, tylko trzeba uwierzyć w siebie.

Kiedy już to zrobisz, pierwsze co bym zrobiła to poszła do dobrej kosmetyczki, która zajmie się Twoimi brwiami, zrobi hennę (aktualnie brwi masz bardzo wpadające w rudy kolor) i wyreguluje je w łuk, a nie w jakiś półokrąg, jak wspominasz i nieprawdą jest że masz za dlugie brwi
Jaką henne brwi proponujesz? brąz czy raczej czarny?

Cytat:
Napisane przez fryzjerka91 Pokaż wiadomość
wedlug mnie powinnas... henna i regulacja albo przynajmniej regulacja... zapuscic odrobine wlosy koloryzacja letnio-jesienną czyli zostan przy blondzie i dorzuc troche ciemniejszych pasemek do tego jakies naturalnie utrwalone fale bo sa sexy i mezczyzni je kochaja...
Wstawiam zdjęcie z falami i ciut ciemniejszym kolorze- kilka lat temu próbowałam pofalowanych włosów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (101,1 KB, 969 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3 001.jpg (14,4 KB, 916 załadowań)
Stary 2012-02-03, 13:01   #24
martunia_zych
Raczkowanie

Cytat:
Witam
-jakaś fryzura? kolor?

Bardzo proszę o radę
według mnie masz chłodny typ urody (chociaż nie jestem pewna), zostań przy blondzie bo w ciemniejszym kolorze możesz wyglądac blado. ewentualnie ciemniejsze pasemka ale wszystko w chłodnych odcieniach. napewno w grzywce będzie ci do twarzy!!!!
usta powiększy błyszczyk
a smokey eyes tylko na wieczorne wyjścia bo masz delikatną i jasną urodę
martunia_zych jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 15:58   #25
UstySsia
Zadomowienie

Cytat:

Jaką henne brwi proponujesz? brąz czy raczej czarny?

Wstawiam zdjęcie z falami i ciut ciemniejszym kolorze- kilka lat temu próbowałam pofalowanych włosów
Proponowałabym spróbować połączenie grafitu z brązem.

w tym kolorze włosów jest Ci dużo lepiej, takie jest moje zdanie. Więc przyciemniaj włoski, zdecydowanie proste i przedziałek może być bardziej z boku, w grzywce na bok powinnaś wyglądać bardzo dobrze

Mogłabyś też, o ile chciałabyś diametralne zmiany zmienić trochę swój styl ubierania się. W czerwieni jest Ci całkiem ładnie, ale mogłabyś nauczyć się zakrywać swoje mankamenty, a podkreślać to , co jest zaletą

Jak już się zdecydujesz na małą metamorfozę- prosimy o zdjęcia!

UstySsia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 16:06   #26
GretaKredka
Rozeznanie

Jeśli chodzi o typ urody stawiam na Light Summer. Delikatna uroda w chłodnych tonacjach. Jasne Lato styka się z Jasną Wiosną, jest dość neutralnym typem urody. Neutralnym z przewagą chłodnych barw, i co istotne, świetlistym, dość czystym jak na Lato.
Nie dla Ciebie smętne pastele Soft Summers. Twoją urodę podkreślą kolory żywe, ale chłodne. Oczywiście nie tak intensywne jak u Zim.
Na 100% klasyczna czerwień, niebieski z odrobiną fioletu, fiolet (średnio nasycony), świeży róż, intensywny niebieski, zieleń zielonej sałaty, cytrynowy żółty (hit tej wiosny). Łączymy je z szarościami, ze złamaną bielą, zimnymi beżami.

Kolor włosów - chłodny, raczej jasny blond. Nie platyna, ale coś na 8 lub 9 poziomie. Wybieraj chłodne blondy, one i tak ocieplają się z czasem. Naturalne wychodzą żółte. Ciemny chłodny blond jest bardzo trudny do uzyskania, najczęściej wychodzi ciepły.

Jeśli chodzi o fryzurę - jakie są Twoje naturalne włosy? Proste czy falowane? Będę wiedziała, doradzę. Nie lubię bezpodstawnie teoretyzować.

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Oprawki okularów są bardzo ok. Super kolor
GretaKredka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 16:29   #27
igaAnia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość

Kolor włosów - chłodny, raczej jasny blond. Nie platyna, ale coś na 8 lub 9 poziomie. Wybieraj chłodne blondy, one i tak ocieplają się z czasem. Naturalne wychodzą żółte. Ciemny chłodny blond jest bardzo trudny do uzyskania, najczęściej wychodzi ciepły.

Jeśli chodzi o fryzurę - jakie są Twoje naturalne włosy? Proste czy falowane? Będę wiedziała, doradzę. Nie lubię bezpodstawnie teoretyzować.

Oprawki okularów są bardzo ok. Super kolor
Cieszę się że chociaz oprawki są ok, chociaż może w końcu założę soczewki.

Mogłabyś pokazać mi na zdjęciu o jaki blond chodzi? przyznam szczerze, że nie bardzo wiem
Moje naturalne włosy są lekko podkręcone, ale nie kręcone.
Po za tym mam jeszcze taki odstający kosmyk włosów na grzywce, trudny do ujarzmienia nawet u fryzjera, dlatego wszelkie fryzury grzywka na całej twarzy odpadają bo zadzior mi się podwija jak już grzywka tylko na bok.
Cytat:
Napisane przez UstySsia Pokaż wiadomość
Proponowałabym spróbować połączenie grafitu z brązem.

Mogłabyś też, o ile chciałabyś diametralne zmiany zmienić trochę swój styl ubierania się. W czerwieni jest Ci całkiem ładnie, ale mogłabyś nauczyć się zakrywać swoje mankamenty, a podkreślać to , co jest zaletą

Jak już się zdecydujesz na małą metamorfozę- prosimy o zdjęcia!
Pokazuję kilka moich zdjęć sylwetki w różnych strojach;-)
Proszę o jakiś zestaw kolorystyczny specjalnie dla mnie;-)
Lubie jeansy o prostych nogawkach i półbiodrówki
Spodnie materiałowe noszę najczęściej w kolorze szarym , proste
Bluzki najczęściej bawełniane proste lub koszulowe w kolorach: fiolet lub róż, czerwień, czerń
Źle wyglądam w golfach- bo mam krótką szyję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0686a.jpg (104,7 KB, 941 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wroc-aw_039a.jpg (136,0 KB, 922 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC310165.jpg (117,6 KB, 977 załadowań)
Stary 2012-02-03, 16:51   #28
GretaKredka
Rozeznanie

Wrzucam kolor włosów. Aneta Kręglicka na niektórych zdjęciach ma zbyt szary blond, dla Ciebie zbyt szary (chociaż w sumie dla niej też). Ale udało mi się znaleźć fotki, na których odcień jest w sam raz.

Wrzucam też zestawy kolorystyczne dla Jasnego Lata.

Nad fryzurą muszę pomyśleć.

Co do figury, nie bardzo widać. Zgadywałabym prostą, ale pewności nie mam. Jak tam u Ciebie z proporcjami? Nie podawaj nam wymiarów, tylko oceń sobie stosunek szerokości ramion, do bioder. Jaki masz biust i czy jest wcięcie w talii. Zdjęcie pokazuje prostą sylwetkę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg naturalny_blond.jpg (26,1 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg naturalny_blond2.jpg (31,9 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jasne_lato.jpg (43,8 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg L-Su-CEforweb.jpg (16,5 KB, 82 załadowań)
Stary 2012-02-03, 16:52   #29
GretaKredka
Rozeznanie

W zestawach brakuje klasycznej czerwieni, a ona jest dla Ciebie bardzo wskazana.
Stary 2012-02-03, 17:11   #30
igaAnia
Raczkowanie

Bardzo dziękuję za kolory- muszę się do niektórych przekonać a raczej spróbować w sklepie bo są dość blade. ale fiolecik z szarością i róż super.

Jestem niska, ramiona i biodra raczej tej samej szerokości, talia -jest wcięcie -noszę jeansy rozmiar 40, biust duży(rozmiar 75/ E), no i krótka szyja;-)
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości