twarz i ciało kremy dla 28-latki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-07-06, 19:17   #1
maxx
Raczkowanie

twarz i ciało kremy dla 28-latki

no, kochane czas chyba na mnie...
przyznam się, że nie używam kremów, maseczek itp.... buuuu
jedynie żel do mysia garniera czysta skóra, a chyba z racji wieku przydaloby się wziąć za siebie... cera mieszana ... czasem trochę czuję jak ściąga a wtedy jedyne co używam to tonic Nivea.
czekam na listę zakupów
maxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 21:15   #2
lencja
Przyczajenie

Dot.: twarz i ciało kremy dla 28-latki

Ja bardzo lubię Dermikę serię Preventi i Inspiracja. Czasem też używam Olay i L'Oreal Nutrissime. Pod oczy Olay żel nawilżający naprzemiennie z La Roche Posay Active C. Świetne są też płatki pod oczy Sorai z wyciagiem z kawioru. Maseczki Dermiki w saszetkach i Garniera np. odżywcza z miodu akacjowego i Czysta Skóre z wyciągiem z ogórka. Do ciała używam L'Oreala Nutri Lift i Dove Supreme silk.
lencja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 21:19   #3
lencja
Przyczajenie

Acha, zapomniałam jeszcze o dwóch super kosmetykach: peeling enzymatyczny Dermika Meritum i Maska pod oczy Masque Contour des Yeux Clarinsa.
lencja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 21:54   #4
maxx
Raczkowanie

no dzięki, super czekam na dalsze posty i lece na zakupy
Stary 2005-07-07, 00:27   #5
destiny666
Wtajemniczenie

GG do destiny666

Ja polecam kremiki nowe Solutions - rozpromieniajacy na dzien ( SPF15 ) i relaksujacy na dobranocJezeli masz cere mieszana to gratuluje - podobno wolniej sie ona starzeje
destiny666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 08:13   #6
maxx
Raczkowanie

nie lubie stosować kremów, bo w nich czuję się jak w masce. bez znaczenia czy to krem półtłusty , nawilżający czy jakikolwiek inny. nie stosuję też pudrów , jedynie sypki z matiza , czuję sie jak jaskiniowiec , wszyscy się smarują a ja nie ...
Stary 2005-07-07, 12:13   #7
pixie7
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez maxx
nie lubie stosować kremów, bo w nich czuję się jak w masce. bez znaczenia czy to krem półtłusty , nawilżający czy jakikolwiek inny. nie stosuję też pudrów , jedynie sypki z matiza , czuję sie jak jaskiniowiec , wszyscy się smarują a ja nie ...
Maxx, jeśli Twoja skóra dobrze się czuje bez kremu nawilżajacego czy makijażu, to po co naprawiać coś, co nie jest zepsute?.. Nawilżać dodatkowo należy tylko skórę, która się tego domaga. Ja musiałam niedawno odstawić wszystkie kremy, moja cera dość solidnie zaczęła się przetłuszczać, kremy tylko by się do tego dołożyły.
ALE: nie zachęcam do rezygnacji z wszelkiej pielęgnacji. Jeśli zależy Ci na zachowaniu skóry w dobrym stanie przez długie lata, zaprzyjaźnij się z wysokimi filtrami przeciwsłonecznymi (i nie, SPF15 nie wystarczy) - wrzuć w wyszukiwarkę "filtry" i masz zapewnioną lekturę na kilka wieczorów.
Dodatkowo warto stosować coś z antyoksydantów, np. witaminę C, w postaci kremu lub serum (nawet domowej roboty - takie z resztą ponoć najlepsze!) - też polecam wyszukiwarkę. Oraz forum www.biochemiaurody.com

:hello:
pixie7 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości