Jasny podkład - zbiorczy cz II - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-07-02, 16:30   #3691
ew_91
Przyczajenie

Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Minerałki lepiej najpierw przetestować. Jak jesteś z Warszawy to w wielu miejscach costasy ma swoje wysepki i można przetestować
Niestety nie mam jak przetestować minerałów
Chyba zamówię jednak wersję mini.
Dziękuję za porady !!
ew_91 jest offline  
Stary 2014-07-02, 21:49   #3692
Sabriel_
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ew_91 Pokaż wiadomość
Niestety nie mam jak przetestować minerałów
Chyba zamówię jednak wersję mini.
Dziękuję za porady !!
To jednak lepiej zamówić wersję mini. Sama pamiętam, że zanim trafiłam na swój kolor to musiałam się pobawić z próbkami, a dużo tego było Znowu będę musiała się rozejrzeć za nowymi, bo lumiere już nie sprzedaje...
Sabriel_ jest offline  
Stary 2014-07-03, 01:54   #3693
LadyMadalena
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez capuccino Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny. Doczytałam recenzje na temat tego podkładu Rouge Bunny i jednak by odpadał, bo niby jest bardzo lekko kryjący.
Sorry, że odgrzebuję ale czytam wstecz i tak mnie naszło bo miałam okazję uczyć się na tych kosmetykach.
Podkłady RBR są moim zdaniem świetne bo krycie można stopniować. Przy żadnym podkładzie nie spotkałam się jeszcze z taką łatwością nakładania kolejnych warstw, i dobrym ich finalnym wyglądem of kors. Są trwałe i nie wybijają różowe tony.
Osobiście Coconut Milk byłby jednym z moich ulubionych podkładów gdyby nie to że... jest za ciemny Ten sam problem jest z magiczną różdżką czy jak jej tam , jest bardzo lekka, a jednocześnie całkiem ok kryje i nie zbiera się w załamaniach, pod oczy jest więc jak znalazł. Tylko znowu ten pomarańczowy kolor po utlenieniu... Nie porównywałam bezpośrednio ale wydaje mi się, że efekt kolorystyczny obu produktów RBR jest podobny do Healhy Mix 51.

Za to do śniegowego efektu rozświetlenia polecam Sea of Clouds. Rany, jestem zakochana w tym rozświetlaczu.

---------- Dopisano o 01:54 ---------- Poprzedni post napisano o 01:39 ----------

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Jakby cos, korektor w plynie NARSa w kolorze chantilly -
Uzylam go poki co tylko raz, wiec bede dawac znac, ale po dzisiejszym dniu stwierdzam, ze:
- kolor jest rewelacyjny
- bardzo fajnie kryje
- ladnie wyglada na skorze, nie zbiera sie w zalamaniach, nie wydobywa nieistniejacych zmarszczek
- wydaje sie byc jakby nawilzajacy. Nie spodziewam sie realnych efektow pielegnacyjnych, ale uczucie jest bardzo fajne i bede zaskoczona jesli okaze sie, ze wysusza.
- dlugo sie trzyma; malowalam sie przed 11, o 23 wciaz wyglada bardzo przyzwoicie, jakbym gdzies teraz wychodzila to bym nic nie poprawiala
A jak kolor ma się do Armaniego i któregoż to Armaniego używałaś?

Nie wiem czy ktoś zna ale to jest najbardziej biała znana mi blogerska twarz :
http://drivelaboutfrivol.blogspot.com/

Z ciekawszych jest chociażby porównanie korektorów:
http://drivelaboutfrivol.blogspot.co...tches-and.html

enn a MUFE mat velvet nr 15 używałaś? Jest zdaje się na poziomie Dainty Doll 002. Poznałam go zresztą ze wspomnianego wyżej bloga.

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2014-07-03 o 02:05
LadyMadalena jest offline  
Stary 2014-07-03, 09:03   #3694
simsonka
Raczkowanie

Ja stosuję podkład z Maybeline, ale odkąd zmieniono opakowanie zmienił się niestety też odcień. Do tej pory idealnie pasował mi Ivory, używałam go od lat. Teraz Ivory jest zdecydowanie za ciemny, a Light Beige jest dla mnie za jasny. Nie ma nic pośredniego :/
simsonka jest offline  
Stary 2014-07-03, 09:44   #3695
angrbotha
Raczkowanie

GG do angrbotha

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Sorry, że odgrzebuję ale czytam wstecz i tak mnie naszło bo miałam okazję uczyć się na tych kosmetykach.
Podkłady RBR są moim zdaniem świetne bo krycie można stopniować. Przy żadnym podkładzie nie spotkałam się jeszcze z taką łatwością nakładania kolejnych warstw, i dobrym ich finalnym wyglądem of kors. Są trwałe i nie wybijają różowe tony.
Osobiście Coconut Milk byłby jednym z moich ulubionych podkładów gdyby nie to że... jest za ciemny Ten sam problem jest z magiczną różdżką czy jak jej tam , jest bardzo lekka, a jednocześnie całkiem ok kryje i nie zbiera się w załamaniach, pod oczy jest więc jak znalazł. Tylko znowu ten pomarańczowy kolor po utlenieniu... Nie porównywałam bezpośrednio ale wydaje mi się, że efekt kolorystyczny obu produktów RBR jest podobny do Healhy Mix 51.

Za to do śniegowego efektu rozświetlenia polecam Sea of Clouds. Rany, jestem zakochana w tym rozświetlaczu.

---------- Dopisano o 01:54 ---------- Poprzedni post napisano o 01:39 ----------

A jak kolor ma się do Armaniego i któregoż to Armaniego używałaś?

Nie wiem czy ktoś zna ale to jest najbardziej biała znana mi blogerska twarz :
http://drivelaboutfrivol.blogspot.com/

Z ciekawszych jest chociażby porównanie korektorów:
http://drivelaboutfrivol.blogspot.co...tches-and.html

enn a MUFE mat velvet nr 15 używałaś? Jest zdaje się na poziomie Dainty Doll 002. Poznałam go zresztą ze wspomnianego wyżej bloga.
O! Wydaje się tak biała jak ja Dzięki za link
Stary 2014-07-03, 09:50   #3696
enn_
Zakorzenienie

LadyMadalena, uzywalam najjasniejszego koloru High Precision Retouch Concealer. Trudno mi dokladnie teraz je porownac, bo Armaniego juz nie mam, a jak wymienialam korektor to juz byl troche utleniony, ale NARS jest prawie na pewno jasniejszy. I dalej jestem bardzo zadowolona.

MUFE nie uzywalam, macalam go kiedys, ale podklad wpadal w rozowe tony + formula nie dla mnie.
Stary 2014-07-03, 12:58   #3697
LadyMadalena
Wtajemniczenie

Cytat:
LadyMadalena, uzywalam najjasniejszego koloru High Precision Retouch Concealer. Trudno mi dokladnie teraz je porownac, bo Armaniego juz nie mam, a jak wymienialam korektor to juz byl troche utleniony, ale NARS jest prawie na pewno jasniejszy. I dalej jestem bardzo zadowolona.

MUFE nie uzywalam, macalam go kiedys, ale podklad wpadal w rozowe tony + formula nie dla mnie.
High precision najjaśniejszą ma chyba 1 ale ona jest różowa. 2 jest ładnie jasno beżowa ale skoro mówisz, że Chantilly jest jaśniejszy to chyba wezmę Narsa. Zastanawiałam się jeszcze nad Tinted Eye Brightener BB w kolorze Porcelain Peach ale najpierw porównam go z Maestro to się okaże czy Nars najjaśniejszy

MUFE Mat Velvet faktycznie ma specyficzną matową formułę, trochę jak Dainty Doll tylko lepiej kryje. No i nie jest żółtawy a neutralny moim zdaniem. Na mojej zaczerwienionej twarzy faktycznie robi trochę zbyt różowy efekt
Za to Armani Lasting Silk jest zbyt pomarańczowy. Dainty Doll za biały. BB Alabaster w sticku jest idealny ale formuła dla tłustej cery jest tragiczna No i 0 SPF, dla mnie więc odpada. W płynie są już ciemniejsze.

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez angrbotha Pokaż wiadomość
O! Wydaje się tak biała jak ja Dzięki za link
Proszę Lubię do niej zaglądać, przy okazji zazdroszcząc tak jasnej, neutralnej w odcieniu kóry Swoją żółtawą na poziomie 2-frisky Angora Meow jakoś mniej lubię

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez RespiroMusica Pokaż wiadomość
ja używam Meow i Bobbi
kolory : M: 0 lub 1 z Siamese i Korat (zależy czy zima czy lato). B: extra light
BB ma jeszcze z minerałów kolor Alabaster ale nie widziałam go na oczy bo w Douglasach nie ma. Powinien być w sklepie firmowym w Warszawie. Jakby co służę pomocą w zakupie.
Myślałam o BB bp szukam bardzo jasnych minerałów ale z jakimiś wypełniaczami typu mikrosfey silikonowe/nylon. Czyste minerały typu meow bardzo brzydko mi się w ciągu dnia zachowują może ze względu na wielkość cząsteczek? Buff'd formuła light wygląda już dużo lepiej. Ciekawe jak Lily Lolo.

Moja fragrantica

Czas edycji: 2014-07-03 o 13:01
Stary 2014-07-06, 11:38   #3698
marynka42
Zakorzenienie

Czy któraś z Was miała może Clinique Moisture surge w odcieniu 01? Jak wypada w stosunku np do kolorystyki Mac?
marynka42 jest offline  
Stary 2014-07-08, 07:43   #3699
ew_91
Przyczajenie

Przyszedł wczoraj Lili Lolo
Dzisiaj testuję. Póki co kolor Porcelain wydaje się być odpowiedni.
Wieczorem napiszę jak się sprawdził po całym dniu.
ew_91 jest offline  
Stary 2014-07-09, 16:37   #3700
mandy9
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1

Hej chciałabym się podzielić swachami, nie są najlepszej jakości bo robiłam je w drogerii i troche czasu mi na ręcę zostały ale może komuś pomogą.

I jeszcze mniej więcej określam podton
Affinimatt 02 - ciepły
Affinitone 03- ciepły
Catrice 010 - bardzo neutraly
Revlon 150 - neutralny
L'Oreal - ciepły
Kobo 100 - zimny i najciemniejszy z nich wszystkich dla bladolic wg mnie się nie nadaje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1 (8).jpg (80,1 KB, 47 załadowań)

Edytowane przez mandy9
Czas edycji: 2014-07-09 o 16:54
mandy9 jest offline  
Stary 2014-07-10, 09:06   #3701
davidpotter
Przyczajenie

Wyślij wiadomość przez ICQ do davidpotter GG do davidpotter Wyślij wiadomość przez MSN do davidpotter Wyślij wiadomość przez Yahoo do davidpotter Send a message via Skype™ to davidpotter

Cześć dziewczyny, czy któraś z Was mogłaby polecić jakiś puder prasowany lub kompakt o stopniu jasności i odcieniu zbliżonym do HM51?
Well come visit Tech new online and Best Tablet Android Have Price Under $200 and Best tablet of Apple in 2014 with us.

Edytowane przez davidpotter
Czas edycji: 2014-07-12 o 06:01
davidpotter jest offline  
Stary 2014-07-10, 10:27   #3702
Ingran
Psycho

Stay Matte 001

Wysłano z Mrocznego Końca Świata
bzdura.

Maybe I'm the one who is the schizophrenic psycho...

Ingran jest teraz online  
Stary 2014-07-10, 12:21   #3703
ew_91
Przyczajenie

Lili lolo dał radę mimo upałów.
Kolorystycznie jest bardzo dobry.
Zapewnia lekkie krycie więc uważam, że przy dużych zmianach trądzikowych nie dałby rady.
Nakładałam go flat topem z hakuro... ładnie wtopił się w cerę.
Uważam, że korektor jest przy nim niezbędny na niektóre partie twarzy.
Jestem pewna, że podkreślałby skórki gdybym tak owe miała... więc przed aplikacją warto pamiętać o dobrym nawilżeniu.
To moje pierwsze spostrzeżenia.
Zamówiłam produkt pełnowymiarowy. Mam nadzieję, że to będzie strzał w dziesiątkę.
Dziękuję Wam za pomoc !!

Przy okazji zapytam Was... jaki korektor pod oczy polecacie ?
ew_91 jest offline  
Stary 2014-07-11, 11:20   #3704
tenebra
Zakorzenienie

Cytat:
W tym 015 ja również widzę różowe tony, jednak o dziwo nie aż tak dużo jak mogłoby się zdawać 020 jest żółty, ale niestety ciemniejszy...

Jak potrzebuję czegoś na szybko to biorę tę 015tkę i mimo, że te lekkie róże mnie drażnią i widzę różnicę między twarzą a szyją (w tonie, nie w jasności) to jakoś tam daję radę. Jak się przypudruję bardziej żółtym pudrem to jest dobrze. 020 już bym nie zdzierżyła, mimo że jest żółta - muszę ją rozbielać.

Cytat:
MUFE Mat Velvet faktycznie ma specyficzną matową formułę, trochę jak Dainty Doll tylko lepiej kryje. No i nie jest żółtawy a neutralny moim zdaniem. Na mojej zaczerwienionej twarzy faktycznie robi trochę zbyt różowy efekt
Za to Armani Lasting Silk jest zbyt pomarańczowy. Dainty Doll za biały. BB Alabaster w sticku jest idealny ale formuła dla tłustej cery jest tragiczna No i 0 SPF, dla mnie więc odpada. W płynie są już ciemniejsze.
Co to znaczy specyficzną formułę? Używam MUFE Mat Velvet, nawet mam dziś na twarzy, i się pytam z ciekawości, bo nie mam zbyt dużego porównania do innych podkładów matujących/o matowym wykończeniu i nie wiem w jaki sposób różni się od innych.

tenebra jest offline  
Stary 2014-07-11, 15:00   #3705
angrbotha
Raczkowanie

GG do angrbotha

Cytat:
Lili lolo dał radę mimo upałów.
Kolorystycznie jest bardzo dobry.
Zapewnia lekkie krycie więc uważam, że przy dużych zmianach trądzikowych nie dałby rady.
Nakładałam go flat topem z hakuro... ładnie wtopił się w cerę.
Uważam, że korektor jest przy nim niezbędny na niektóre partie twarzy.
Jestem pewna, że podkreślałby skórki gdybym tak owe miała... więc przed aplikacją warto pamiętać o dobrym nawilżeniu.
To moje pierwsze spostrzeżenia.
Zamówiłam produkt pełnowymiarowy. Mam nadzieję, że to będzie strzał w dziesiątkę.
Dziękuję Wam za pomoc !!

Przy okazji zapytam Was... jaki korektor pod oczy polecacie ?
Oj nie podkreśla suchych skórek No i można go stopniować, ale nie wiem czy każda cera by to przeżyła. I zależy na jaki krem się nakłada. Zauważyłam, że jak na takie treściwsze to krycie i trwałość ma mniejsze, a jak na takie które tak się wchłaniają że nie ma po nich śladu to trzyma się lepiej. Za to też mi kryje zaczerwienienia, a korektor od nich ładnie kryje krostki te mniejsze i te większe A ja pod oczy używam NYX HD i jestem zadowolona i wcale mi nie wysuszył skóry, a stosuję go już z jakieś.. 3 miesiące chyba. Ładnie kryje.
Stary 2014-07-11, 16:10   #3706
LadyMadalena
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość

Co to znaczy specyficzną formułę? Używam MUFE Mat Velvet, nawet mam dziś na twarzy, i się pytam z ciekawości, bo nie mam zbyt dużego porównania do innych podkładów matujących/o matowym wykończeniu i nie wiem w jaki sposób różni się od innych.
Właśnie mocno matującą. Nie podejdzie większości nietłustych cer, a biorąc pod uwagę, że to jeden z bardzo niewielu tak jasnych podkładów, może być problem.

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Mam jeszcze pytanie do użytkowniczek Nars Siberia. Czy jest różnica w odcieniu między formułami Matte i Glow?
Mam tłustą cerę, wolałabym matte ale gdzieś wyczytałam, że on ciemnieje bardziej niż glow i do tego brzydko podkreśla pory.

Moja fragrantica

Czas edycji: 2014-07-11 o 17:23
Stary 2014-07-11, 16:31   #3707
enn_
Zakorzenienie

Jest roznica w odcieniach. Jesli chodzi o formule, to glow nie jest wcale szczegolnie "glow" i daje dosc matowe wykonczenie. Nie wiem jak sie sprawdzi na tlustej cerze, ale moglabys sprobowac.
Stary 2014-07-11, 16:42   #3708
tenebra
Zakorzenienie

Cytat:
Właśnie mocno matującą. Nie podejdzie większości nietłustych cer, a biorąc pod uwagę, że to jeden z bardzo niewielu tak jasnych podkładów, może być problem.
Aha, rozumiem. To nic dziwnego, że mi przypasował mam własnie dość mocno tłuszczącą się cerę

A może używała któraś z was pudru Armaniego o tego:
https://www.douglas.pl/douglas/Makij...000060955.html

koleżanka zachwalała, ale nie byłam jeszcze obejrzeć na żywo kolorów. Te przykłady na stronie Douglasa nie powalają, ale ona sama ma bardzo jasną cerę więc może jest jakiś fajny kolor... No w każdym razie czy znacie go i czy mozecie coś powiedzieć o nim?

Chyba że możecie polecić coś innego jeśli chodzi o pudry w kompakcie - szukam czegoś do torebki, jasne, żółte i matujące

Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2014-07-11 o 16:43
tenebra jest offline  
Stary 2014-07-11, 17:28   #3709
LadyMadalena
Wtajemniczenie

Cytat:
Jest roznica w odcieniach. Jesli chodzi o formule, to glow nie jest wcale szczegolnie "glow" i daje dosc matowe wykonczenie. Nie wiem jak sie sprawdzi na tlustej cerze, ale moglabys sprobowac.
Czyli jednak poluję na niedostępny wszędzie glow Dzięki za odpowiedź.
Btw, na hqhair jest chyba do jutra zniżka 10% na Nars. Szkoda tylko, że właśnie próbując zapłacić za korektor Chantilly okazało się, że nie wysyłają narsa do nas...
i tak samo lookfantastic. No i gdzie ja teraz go kupię jak narscosmetics.eu jest tak beznadziejnie zaopatrzony....

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
A może używała któraś z was pudru Armaniego o tego:
https://www.douglas.pl/douglas/Makij...000060955.html

koleżanka zachwalała, ale nie byłam jeszcze obejrzeć na żywo kolorów. Te przykłady na stronie Douglasa nie powalają, ale ona sama ma bardzo jasną cerę więc może jest jakiś fajny kolor... No w każdym razie czy znacie go i czy mozecie coś powiedzieć o nim?

Chyba że możecie polecić coś innego jeśli chodzi o pudry w kompakcie - szukam czegoś do torebki, jasne, żółte i matujące
Mam nr 2. Niestety mnie przyciemnia trochę. Poza tym faktycznie jest fajny.

Moja fragrantica

Czas edycji: 2014-07-11 o 17:41
Stary 2014-07-11, 17:52   #3710
enn_
Zakorzenienie

Zerknij jeszcze na opinie na Makeupalley, jest ich masa, w tym od osob z tlusta cera.
Stary 2014-07-16, 03:00   #3711
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz

Cytat:
a co jaśniutkiego z minerałów polecacie w ogóle ?
Ja polecam minerały Lauress

NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline  
Stary 2014-07-16, 20:12   #3712
capuccino
z innej bajki

Ja też wróciłam do testowania minerałów . Z płynnych mam ten Revlon Photoready, kiedy chcę się pomalować szybciej, to go nakładam. Chociaż jest za jasny trochę...
Tęsknię za tą swiadomością, że mam na twarzy naturalniejszy podkład, dlatego przeglądam nadal jakieś propozycje mineralne. A więc wydaję kolejną kasę na próbki. Już jakiś podkład za to bym kupiła...

*
W moim niebie będę znowu głaskać wszystkie moje pożegnane psy.
*

Wymiankowy listopad (klik!)

capuccino jest offline  
Stary 2014-07-16, 20:46   #3713
Loouisse
Rozeznanie

U mnie mineralne przy obecnej pogodzie w ogóle się nie sprawdzają.
Loouisse jest offline  
Stary 2014-07-16, 23:10   #3714
capuccino
z innej bajki

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
U mnie mineralne przy obecnej pogodzie w ogóle się nie sprawdzają.

Ważą się zapewne..?

*
W moim niebie będę znowu głaskać wszystkie moje pożegnane psy.
*

Wymiankowy listopad (klik!)

capuccino jest offline  
Stary 2014-07-17, 09:29   #3715
ama09
Zakorzenienie

Dziewczyny pomóżcie, a co jest tak jasne jak 110 Revlon CS ale ma neutralne lub beżowe tony? (krycie nie musi być duże)
ama09 jest offline  
Stary 2014-07-17, 11:25   #3716
xzase
Przyczajenie

GG do xzase
Unhappy szukając ideału

Witam kobietki.

Na wstępie napiszę, że szukałam wątku mi odpowiadającego ale nie znalazłam..jeżeli jednak powtórzę to co ktoś kiedyś napisał to z góry przepraszam.

Rozpaczliwie poszukuję podkładu dla mojego typu cery.
Jestem posiadaczką cery wrażliwej, mieszanej, skłonnej do świecenia się z bliznami po trądziku i skłonnej do alergii z widocznymi porami

Szukam produktu mega jasnego wpadającego w żółty odcień który będzie dobrze krył, matował ale nie zapychał. Nie chcę czegoś co tworzy efekt maski.

Przetestowałam już trochę podkładów, między innymi:
soraya-matujący i make up kryjący
lirene-complete coverage, city matt, jakiś w niebieskiej tubce i w srebrnej
paese-matujący
rimmel- stay matte stara i nowa wersja (nowej obecnie używam)
krem bb garnier-upiększający i matujący
miss sporty-so matte perfect stay
pewnie coś jeszcze...

Ostatnio gdy byłam w drogerii nawet pani nie potrafiła mi do końca pomóc i wcisnęła mi podkład mineralny który nawet nie kryje..w sumie to nic nie robi.

Dlatego piszę tu, może troszkę nieskładnie i chaotycznie ale mam nadzieję, że mi pomożecie i w końcu znajdę coś dla siebie. Jeżeli chodzi o cenę prosze coś do 40zł.
xzase jest offline  
Stary 2014-07-17, 11:54   #3717
Misseczka
Zadomowienie

Dot.: szukając ideału

W SP w tej chwili kupisz Revlon za 39zl, możesz poprosić o próbkę. Wyprobuj najlepiej obie wersję, jasny i żółty byłby 150. Potem tanio kupisz go w necie. Oprócz tego mocno kryje pierre rene skin balance 20. Ale to moje subiektywne odczucia i sugestie. Jeżeli krycie ci nigdzie nie odpowiada to polecam zainwestować w kamuflaż typu catrice. Są bardzo żółte.

Jeśli chodzi o alergie to radzę stosować bazy pod podkład. Mi na uczulenie to pomaga.

Nie chce być niemiła, ale jeżeli to pytanie nie pasuje do wątku zbiorowego "jaki podkład do mojej cery?" lub "jasny podkład" to jestem dupa wołowa.

Edytowane przez Misseczka
Czas edycji: 2014-07-17 o 11:56
Misseczka jest offline  
Stary 2014-07-17, 11:55   #3718
OlaM
Moderator

Cytat:
Napisane przez xzase Pokaż wiadomość
Witam kobietki.

Na wstępie napiszę, że szukałam wątku mi odpowiadającego ale nie znalazłam..jeżeli jednak powtórzę to co ktoś kiedyś napisał to z góry przepraszam.

Rozpaczliwie poszukuję podkładu dla mojego typu cery.
Jestem posiadaczką cery wrażliwej, mieszanej, skłonnej do świecenia się z bliznami po trądziku i skłonnej do alergii z widocznymi porami

Szukam produktu mega jasnego wpadającego w żółty odcień który będzie dobrze krył, matował ale nie zapychał. Nie chcę czegoś co tworzy efekt maski.

Przetestowałam już trochę podkładów, między innymi:
soraya-matujący i make up kryjący
lirene-complete coverage, city matt, jakiś w niebieskiej tubce i w srebrnej
paese-matujący
rimmel- stay matte stara i nowa wersja (nowej obecnie używam)
krem bb garnier-upiększający i matujący
miss sporty-so matte perfect stay
pewnie coś jeszcze...

Ostatnio gdy byłam w drogerii nawet pani nie potrafiła mi do końca pomóc i wcisnęła mi podkład mineralny który nawet nie kryje..w sumie to nic nie robi.

Dlatego piszę tu, może troszkę nieskładnie i chaotycznie ale mam nadzieję, że mi pomożecie i w końcu znajdę coś dla siebie. Jeżeli chodzi o cenę prosze coś do 40zł.
Wątków dotyczących doboru podkładów jest co najmniej kilka. Twój łączę z tym, ponieważ piszesz, że interesują Cię bardzo jasne podkłady.

Polecam też zajrzeć/zadać pytanie tutaj:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=289118&page=12
lub tutaj:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=699993&page=56
OlaM jest offline  
Stary 2014-07-17, 12:24   #3719
xzase
Przyczajenie

GG do xzase

Cytat:
Napisane przez Misseczka Pokaż wiadomość
W SP w tej chwili kupisz Revlon za 39zl, możesz poprosić o próbkę. Wyprobuj najlepiej obie wersję, jasny i żółty byłby 150. Potem tanio kupisz go w necie. Oprócz tego mocno kryje pierre rene skin balance 20. Ale to moje subiektywne odczucia i sugestie. Jeżeli krycie ci nigdzie nie odpowiada to polecam zainwestować w kamuflaż typu catrice. Są bardzo żółte.

Jeśli chodzi o alergie to radzę stosować bazy pod podkład. Mi na uczulenie to pomaga.

Nie chce być niemiła, ale jeżeli to pytanie nie pasuje do wątku zbiorowego "jaki podkład do mojej cery?" lub "jasny podkład" to jestem dupa wołowa.
Dziekuje za pomoc a co do wątku dopiero zalozylam konto i nie wszystko ogarniam ale następnym razem postaram się wszystko napisac tak jak być powinno
xzase jest offline  
Stary 2014-07-17, 12:47   #3720
Misseczka
Zadomowienie

A jaką mineralkę konkretnie dostałaś?
Misseczka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
alabaster, alabasterowa skóra, bardzo jasny podkład, bladolice, bladość, blodziochy, cera, fluid, jasna cera, jasna oliwkowa cera, jasny podkład, kosmetyki kolorowe, make up, podkład, podkłady, skóra, trwały, twarz, złóty, żółtawy podkład

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości