Jasny podkład - zbiorczy cz II - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-11-12, 12:21   #4111
pilar1509
Raczkowanie

Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Hej Kobietki! Proszę poradźcie mi, który z podkładów Bourjois Healthy Mix będzie najbardziej zbliżony do Revlon CS Buff do cery tłustej/mieszanej? 51 czy 52? I czy bardzo ten podkład oksyduje? Bo jeśli tak to bez zastanowienia chyba brać 51.Z góry dziękuje za pomoc
pilar1509 jest offline  
Stary 2014-11-12, 12:28   #4112
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Ja czekam na mojego podkładowego sticka i mam nadzieje że nie będzie świnkowił))
Czyżby bobbi brown?

Cytat:
Napisane przez pilar1509 Pokaż wiadomość
Hej Kobietki! Proszę poradźcie mi, który z podkładów Bourjois Healthy Mix będzie najbardziej zbliżony do Revlon CS Buff do cery tłustej/mieszanej? 51 czy 52? I czy bardzo ten podkład oksyduje? Bo jeśli tak to bez zastanowienia chyba brać 51.Z góry dziękuje za pomoc
Celuj 51. Z tym, że podkłady te są w odmiennych tonacjach - revlon jest bardziej oliwkowy.
Stary 2014-11-12, 12:32   #4113
Loyd
Zakorzenienie

Nie)) Tom Ford ale Bobbika miałam i też jest super
Loyd jest offline  
Stary 2014-11-12, 12:46   #4114
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez pilar1509 Pokaż wiadomość
U mnie nie oksyduje, ale to dość indywidualna kwestia.
evelinek_r jest offline  
Stary 2014-11-12, 19:44   #4115
nivea91
Zakorzenienie

A jaki polecacie podkład (beżowy) jaśniejszy niż healthy mix 51? Niestety jest dla mnie za ciemny, a to jeden z niewielu który nie wpada w róż...

Dodam, że mam cerę suchą, naczynkową. Chodzi mi tylko o wyrównanie kolorytu, zneutralizowanie czerwonych policzków...

Edytowane przez nivea91
Czas edycji: 2014-11-12 o 19:49
nivea91 jest offline  
Stary 2014-11-12, 21:39   #4116
enn_
Zakorzenienie

Miala ktoras z Was jakiekolwiek doswiadczenia z Paul & Joe Light Cream Foundation? 00 Alabaster wyglada bardzo fajnie i gdzies znalazlam opinie, ze jest pol tonu jasniejzy od Siberii Sheer Glow NARSa.
Stary 2014-11-13, 10:28   #4117
Atenya
night owl

Cytat:
Napisane przez nivea91 Pokaż wiadomość
A jaki polecacie podkład (beżowy) jaśniejszy niż healthy mix 51? Niestety jest dla mnie za ciemny, a to jeden z niewielu który nie wpada w róż...

Dodam, że mam cerę suchą, naczynkową. Chodzi mi tylko o wyrównanie kolorytu, zneutralizowanie czerwonych policzków...
Też mam taki problem, niby jest i tak najlepszy ze wszystkich do tej pory, ale jednak lekko się odcina niestety... 150 Buff z Revlonu też jest nieco za ciemny. Myślałam, że będzie ok, ale jest ciut ciemniejszy i ziemisty

A mam takie pytanie do dziewczyn kupujących podkłady z NARS - gdzie je kupujecie?

Edytowane przez Atenya
Czas edycji: 2014-11-13 o 10:29
Atenya jest offline  
Stary 2014-11-13, 13:25   #4118
Ingran
Psycho

albo All albo strona Narsa. albo UK

Wysłano z Mrocznego Końca Świata
bzdura.

Maybe I'm the one who is the schizophrenic psycho...

Ingran jest offline  
Stary 2014-11-13, 13:32   #4119
Atenya
night owl

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
albo All albo strona Narsa. albo UK

Wysłano z Mrocznego Końca Świata
W UK byłam kilka miesięcy temu i nie pomyślałam wtedy o Siberii :/ Może kuzynce powiem Myślałam o truskawce, ale mają tam spore braki w kolorach. Ok, dzięki za odpowiedź
Atenya jest offline  
Stary 2014-11-13, 18:14   #4120
enn_
Zakorzenienie

Zerknij do watku NARSowego, tam dziewczyny pisza gdzie kupic. Wydaje mi sie, ze z beautybay dostarczaja do Polski.
Stary 2014-11-13, 18:59   #4121
Atenya
night owl

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Zerknij do watku NARSowego, tam dziewczyny pisza gdzie kupic. Wydaje mi sie, ze z beautybay dostarczaja do Polski.
Ooo dobry pomysł Dziękuję
Atenya jest offline  
Stary 2014-11-13, 20:54   #4122
Neonka_
Raczkowanie

Dziewczyny a jak jest z tymi podkładami z makeup revolution the one? Jak wypada odcień 2 lub 3 w porównaniu np do hm 51?

Wysłano z tel.
Neonka_ jest offline  
Stary 2014-11-13, 23:13   #4123
nivea91
Zakorzenienie

A czy ma któraś z Was porównanie pierre rene skin balance odcień 20 z healthy mix 51? Bardzo proszę , bo czaję się na pierre rene
Stary 2014-11-14, 00:01   #4124
Rotkohl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nivea91 Pokaż wiadomość
A czy ma któraś z Was porównanie pierre rene skin balance odcień 20 z healthy mix 51? Bardzo proszę , bo czaję się na pierre rene
jaśniejszy jest SB, a jeśli chodzi o tonacje to hm potrafi się utlenić wpadajac lekko w brzoskwiniowe tony, SB nie-bardziej pasuje do buff Colorstay tonacją.
Sam podkład niestety jest kiepski delikatnie mówiąc, a szkoda bo odcień ma cudowny
Rotkohl jest offline  
Stary 2014-11-14, 01:38   #4125
201607111047
Konto usunięte

Hej Dziewczyny!

Chciałam zapytać czy podkład Catrice All Matt 010 jest podobny do Revlona CS 150 Buff (cera mieszana/tłusta)?
Używałam też Pharmaceris Matujący 01, ale po miesiącu używania utleniał się na pomarańczowo

Ewentualnie czy mogłybyście polecić jakiś inny drogeryjny podkład w takich żółto/beżowo/oliwkowych odcieniach.
Ostatnio kupiłam jeden za ciemny a drugi jak nałożyłam, to wyglądałam jak różowa świnka
Mam tak jak wcześniej któraś dziewczyna tutaj pisała. Na twarzy skórę mam z zaczerwienieniami, trądzik itd. A skórę na szyi, w porównaniu do twarzy mam raczej neutralną/żółtą.
201607111047 jest offline  
Stary 2014-11-14, 06:52   #4126
Loyd
Zakorzenienie

Wczoraj aplikowałam po raz pierwszy D&G perfect luminous kolor 60 . Jest chyba jeszcze jaśniejszy niż porcelain Bobbi Brown. Śliczny prawie biLutki kolor.
Loyd jest offline  
Stary 2014-11-14, 09:06   #4127
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Napisane przez agnes89 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!

Chciałam zapytać czy podkład Catrice All Matt 010 jest podobny do Revlona CS 150 Buff (cera mieszana/tłusta)?
Używałam też Pharmaceris Matujący 01, ale po miesiącu używania utleniał się na pomarańczowo

Ewentualnie czy mogłybyście polecić jakiś inny drogeryjny podkład w takich żółto/beżowo/oliwkowych odcieniach.
Ostatnio kupiłam jeden za ciemny a drugi jak nałożyłam, to wyglądałam jak różowa świnka
Mam tak jak wcześniej któraś dziewczyna tutaj pisała. Na twarzy skórę mam z zaczerwienieniami, trądzik itd. A skórę na szyi, w porównaniu do twarzy mam raczej neutralną/żółtą.
Catrice jest ciemniejszy, mniej kryjący i ma inny odcień - Revlon jest bardziej żółty z nutką oliwki, w Catrice będzie już trochę więcej różu z szarością. Przynajmniej takim go zapamiętałam. U mnie na skórze daje trochę dziwny efekt - mam cerę oliwkową, czasami wręcz "wyłażą" z niej dziwnie zielone, to znowu szarawe, jakby brudne tony i Catrice gryzł się z takim odcieniem skóry. Jakby podbijał ziemistość. Teraz kupiłam Nude Illusion i jest niestety to samo

Cytat:
Wczoraj aplikowałam po raz pierwszy D&G perfect luminous kolor 60 . Jest chyba jeszcze jaśniejszy niż porcelain Bobbi Brown. Śliczny prawie biLutki kolor.
Zazdroszczę. Szkoda że w polskie Sephory i Douglasy nie mają pełnej oferty produktów...
Inna kwestia, że pomimo dobrej pielęgnacji, skóra mi wariuje (wina hormonów) i żaden podkład mi nie leży. Większość warzy się, spływa i w ogóle wygląda nie tak, jakbym chciała.
Stary 2014-11-14, 13:37   #4128
nivea91
Zakorzenienie

A jak ma się skin balance 20 do catrice photo finish 010? Przepraszam za zamęczanie
Chodzi mi przede wszystkim o odcień.

Edytowane przez nivea91
Czas edycji: 2014-11-14 o 13:41
nivea91 jest offline  
Stary 2014-11-14, 15:44   #4129
201607111047
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Catrice jest ciemniejszy, mniej kryjący i ma inny odcień - Revlon jest bardziej żółty z nutką oliwki, w Catrice będzie już trochę więcej różu z szarością. Przynajmniej takim go zapamiętałam. U mnie na skórze daje trochę dziwny efekt - mam cerę oliwkową, czasami wręcz "wyłażą" z niej dziwnie zielone, to znowu szarawe, jakby brudne tony i Catrice gryzł się z takim odcieniem skóry. Jakby podbijał ziemistość. Teraz kupiłam Nude Illusion i jest niestety to samo
Kurcze, a na chwile obecną nawet Revlon przy czole jest minimalnie za ciemny. Ale używam białego pudru ryżowego i czasem udało się trochę rozjaśnić.
Myślisz, że u mnie zneutralizuje ten różowy odcień na twarzy, skoro u Ciebie podbijał ziemistość?
Stary 2014-11-14, 15:48   #4130
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość

Zazdroszczę. Szkoda że w polskie Sephory i Douglasy nie mają pełnej oferty produktów...
Inna kwestia, że pomimo dobrej pielęgnacji, skóra mi wariuje (wina hormonów) i żaden podkład mi nie leży. Większość warzy się, spływa i w ogóle wygląda nie tak, jakbym chciała.

Sam podkład też wyjątkowo udany. Bardzo nietypowy.
Loyd jest offline  
Stary 2014-11-15, 10:32   #4131
201607111047
Konto usunięte

Zaryzykowałam i kupiłam podkład Pierre Rene Skin Balance w odcieniu 20. Wydaje mi się, że kolor będzie pasował, zobaczymy jak będzie z jego właściwościami....
Stary 2014-11-15, 10:57   #4132
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Zaryzykowałam i kupiłam podkład Pierre Rene Skin Balance w odcieniu 20. Wydaje mi się, że kolor będzie pasował, zobaczymy jak będzie z jego właściwościami....
on dla mnie miał idealny kolor!
ale za to strasznie przesuszył mi moją mieszaną cerę. Dużo gorzej niż CS po tygodniu go odstawiłam.

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2014-11-15, 11:50   #4133
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ale za to strasznie przesuszył mi moją mieszaną cerę. Dużo gorzej niż CS po tygodniu go odstawiłam.
Ja znowu mam wrażenie, że jest na mojej skórze strasznie ciężki... czuję się jak stara pudernica
Kolor faktycznie jest fajny, jednak konsystencja mi nie pasuje.
Przydałby się podkład w podobnym odcieniu.

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline  
Stary 2014-11-15, 14:42   #4134
201607111047
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Ja mam tłustą cerę A teraz dobrze nawilżam skórę w dzień, bo na wieczór używam kremu z kwasem, więc nic mnie nie przesusza.
Stary 2014-11-15, 17:12   #4135
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Ja mam tłustą cerę A teraz dobrze nawilżam skórę w dzień, bo na wieczór używam kremu z kwasem, więc nic mnie nie przesusza.
to zazdroszczę.
W sumie ja też obecnie stosuję inną pielęgnację niż kiedy go używałam i, aż kusi żeby znów spróbować.
Ale nie mam go już ,poleciał w świat

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2014-11-16, 22:21   #4136
enn_
Zakorzenienie

Ah, bylabym zapomniala
Dziewczynom ktorym marzy sie Touche Eclat YSL, ale jest za ciemny/za drogi/whatever polecam Prep + Prime Highlighter z MAC. Jak bylam opalona to rozwazalam nawet zakup TE, ale niektore recenzje, z ktorych wynikalo, ze to pic na wode troche mi ostudzily zapal i zdecydowalam sie na rozswietlacz MACa i byl to sprzal w 10. Co lepsze, nawet teraz jak po opaleniznie nie ma sladu (wrocilam do Siberii) bardzo ladnie wyglada. Mam zoltawy Light Boost, na bardzo zblizonym poziomie jasnosci jest tez rozowawy Radiant Rose.
Bardzo ladnie, delikatnie rozswietla, rozjasnia, w sumie robi dokladnie to, co produkt tego typu robic powinien.
Stary 2014-11-17, 09:41   #4137
Loyd
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Ah, bylabym zapomniala
Dziewczynom ktorym marzy sie Touche Eclat YSL, ale jest za ciemny/za drogi/whatever polecam Prep + Prime Highlighter z MAC. Jak bylam opalona to rozwazalam nawet zakup TE, ale niektore recenzje, z ktorych wynikalo, ze to pic na wode troche mi ostudzily zapal i zdecydowalam sie na rozswietlacz MACa i byl to sprzal w 10. Co lepsze, nawet teraz jak po opaleniznie nie ma sladu (wrocilam do Siberii) bardzo ladnie wyglada. Mam zoltawy Light Boost, na bardzo zblizonym poziomie jasnosci jest tez rozowawy Radiant Rose.
Bardzo ladnie, delikatnie rozswietla, rozjasnia, w sumie robi dokladnie to, co produkt tego typu robic powinien.
Oblukam ,obmacam
Loyd jest offline  
Stary 2014-11-17, 09:49   #4138
Amhna
Raczkowanie

http://1.bp.blogspot.com/-ljtdcUSd3m...0/IMG_2088.jpg

Czy ktoras z Was uzywala tego podkladu? Kupilam go cos za okolo 20 $ w Istanbule i nie wiem czy oni maja jakies inne formuly tych podkladow tam czy co.. Chcialam kupic cos, co fajnie matuje cere a na dokladke jest jasne i w sumie jasny jest ( pierwszy moj tak jasny podklad ) ale w zamian za to mimo peelingow, wygladam jakbym miala skorupe na twarzy i mimo skorek, ktorych nie widac z innymi podkladami, ten pokazuje nowe.
Jedynie do czego nie mozna sie przyczepic, to krycie. Kryje dobrze.
Amhna jest offline  
Stary 2014-11-17, 09:56   #4139
Loyd
Zakorzenienie

Nie miałam tego podkładu. Może wymień go na targowisku? ( wizażowym)

Ja przechodzę miłość do D&G. Miałam dziś niewyjściową gębę( mam alergię) a muszę skoczyć w kilka miejsc. Pięknie wygląda<3 i to chyba najjaśniejszy kolor jaki znam i jaki spotkałam do tej pory. Chyba nawet za jasny dla mniw:O

Potem wrzuce swatche porównawcze z Bobbikową porcelaną i ecru dw. Może się to komuś przyda
Loyd jest offline  
Stary 2014-11-17, 10:09   #4140
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Napisane przez Amhna Pokaż wiadomość
http://1.bp.blogspot.com/-ljtdcUSd3m...0/IMG_2088.jpg

Czy ktoras z Was uzywala tego podkladu? Kupilam go cos za okolo 20 $ w Istanbule i nie wiem czy oni maja jakies inne formuly tych podkladow tam czy co.. Chcialam kupic cos, co fajnie matuje cere a na dokladke jest jasne i w sumie jasny jest ( pierwszy moj tak jasny podklad ) ale w zamian za to mimo peelingow, wygladam jakbym miala skorupe na twarzy i mimo skorek, ktorych nie widac z innymi podkladami, ten pokazuje nowe.
Jedynie do czego nie mozna sie przyczepic, to krycie. Kryje dobrze.
Miałam go i ja. I szybko się pozbyłam. Pamiętam, że utleniał się na pomarańczowo, warzył się, spływał, gromadził w porach i zmarszczkach. Czasami było ok - wtedy wyglądał ładnie, ale częściej robił mi psikusy. A po co mi podkład, na którym nie mogę polegać... Poszedł w świat...

Cytat:
Nie miałam tego podkładu. Może wymień go na targowisku? ( wizażowym)

Ja przechodzę miłość do D&G. Miałam dziś niewyjściową gębę( mam alergię) a muszę skoczyć w kilka miejsc. Pięknie wygląda<3 i to chyba najjaśniejszy kolor jaki znam i jaki spotkałam do tej pory. Chyba nawet za jasny dla mniw:O

Potem wrzuce swatche porównawcze z Bobbikową porcelaną i ecru dw. Może się to komuś przyda
Wrzuć koniecznie

Tagi
alabaster, alabasterowa skóra, bardzo jasny podkład, bladolice, bladość, blodziochy, cera, fluid, jasna cera, jasna oliwkowa cera, jasny podkład, kosmetyki kolorowe, make up, podkład, podkłady, skóra, trwały, twarz, złóty, żółtawy podkład

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości