Jasny podkład - zbiorczy cz II - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-05-05, 16:38   #2251
lemka
Zakorzenienie

Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
czy któras miała do czynienia z YSL touche eclat B10 ? kusi mnie, nie wiem, czy YSL Czy lepiej lancome teint miracle;(
Używałam YSl i Lancome, co dokładnie chciała być wiedzieć?

Jeżeli chodzi o kolory to YSL 1 jest jasny, ale nie super biały i jaśniejszy od Lancome 10. Wiem, że z Lancome jest jeszcze 005, ale nie spotkałam go jeszcze w perfumerii. Pod względem właściwości są bardzo do siebie podobne, oba są rozświetlające, z tym że w Teint Miracle widać mikrodrobinki. Krycie powiedziałabym, że porównywalne. Trwałość musiałabyś sama przetestować, ale ogólnie to nie są to super trwałe produkty. A, zapomniałabym dopisać, że oba wzmagają świecenie się cery i nie polecam do skór przetłuszczających się.
Stary 2013-05-08, 15:22   #2252
Kalpana
Zakorzenienie

Możecie mi doradzić jakieś podkłady do 80zł? Wśród drogeryjnych wszystkie są dla mnie za ciemne. Chciałabym coś w miarę kryjącego. Mam skórę w różowej tonacji. Przeglądałam te proponowane na 1 stronie wątku i niestety zdecydowana większość tam kosztuje ponad 100zł. Zastanawiam się nad Nyxem- Pale i jeszcze ten Lumene ale może macie jakieś inne propozycje?

K

Sz
Kalpana jest offline  
Stary 2013-05-08, 15:30   #2253
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez Kalpana Pokaż wiadomość
Możecie mi doradzić jakieś podkłady do 80zł? Wśród drogeryjnych wszystkie są dla mnie za ciemne. Chciałabym coś w miarę kryjącego. Mam skórę w różowej tonacji. Przeglądałam te proponowane na 1 stronie wątku i niestety zdecydowana większość tam kosztuje ponad 100zł. Zastanawiam się nad Nyxem- Pale i jeszcze ten Lumene ale może macie jakieś inne propozycje?
....
może bb krem?wiekszośc jest bardzo jasnych i wpadających w róż.<tylko prawdziwy bb a nie z naszych drogerii>
dark01 jest offline  
Stary 2013-05-08, 15:38   #2254
Sabriel_
Zadomowienie

Cytat:
Albo podkłady mineralne. Taniej wychodzi jak kupuje się na wspólnych zamówieniach. Sama tak zamawiałam lumiere, z przesyłką do mnie wyszło ok. 45zł. Poza tym podkład jest wydajny
Sabriel_ jest offline  
Stary 2013-05-08, 17:19   #2255
RespiroMusica
Zakorzenienie

Cytat:
z Max Factor nowy a'la podkład CC najjaśniejszy wpada w róż, możesz zobaczyć jak będziesz w dorgerii

"Mężczyzna nie powinien skarżyć się na dwa aspekty : kobietę i samochód, bo sam je wybrał."

"Nic nie jest równie powszechne, jak potrzeba bycia wyjątkowym''

RespiroMusica jest offline  
Stary 2013-05-08, 18:21   #2256
Kalpana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
może bb krem?wiekszośc jest bardzo jasnych i wpadających w róż.<tylko prawdziwy bb a nie z naszych drogerii>
Myślałam o bb ale czytałam na blogu Azjatyckiego Cukru, że jak drogeryjne są za ciemne, to z bb też będzie ciężko coś dopasować. Najlepiej byłoby "pomacać", ale chyba jedynie można zakupić przez internet
Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Albo podkłady mineralne. Taniej wychodzi jak kupuje się na wspólnych zamówieniach. Sama tak zamawiałam lumiere, z przesyłką do mnie wyszło ok. 45zł. Poza tym podkład jest wydajny
No właśnie nad nimi też myślałam, bo widziałam że jest duży wybór i to dosyć jasnych, szczególnie z Lily Lolo mi się spodobały, ale kurcze to samo co z bb.... Ciężko stwierdzić, czy ten co się kupi będzie ok. a próbki można zamówić tylko jeśli zamówi się jakiś produkt. A na allegro nie ma próbek
Cytat:
Napisane przez RespiroMusica Pokaż wiadomość
z Max Factor nowy a'la podkład CC najjaśniejszy wpada w róż, możesz zobaczyć jak będziesz w dorgerii
Jak będę w drogerii to spojrzę, może akurat A jest jaśniejszy niż poprzednie jasne z MF? Tylko coś mi się obija że ostatnio na blogach dziewczyny narzekały na jakiś CC, to chyba ten?

K

Sz
Kalpana jest offline  
Stary 2013-05-08, 18:57   #2257
RespiroMusica
Zakorzenienie

Cytat:
Jak będę w drogerii to spojrzę, może akurat A jest jaśniejszy niż poprzednie jasne z MF? Tylko coś mi się obija że ostatnio na blogach dziewczyny narzekały na jakiś CC, to chyba ten?
na mojej łapce wyglądał na jaśniejszy

"Mężczyzna nie powinien skarżyć się na dwa aspekty : kobietę i samochód, bo sam je wybrał."

"Nic nie jest równie powszechne, jak potrzeba bycia wyjątkowym''

RespiroMusica jest offline  
Stary 2013-05-08, 19:32   #2258
Sabriel_
Zadomowienie

Cytat:
No właśnie nad nimi też myślałam, bo widziałam że jest duży wybór i to dosyć jasnych, szczególnie z Lily Lolo mi się spodobały, ale kurcze to samo co z bb.... Ciężko stwierdzić, czy ten co się kupi będzie ok. a próbki można zamówić tylko jeśli zamówi się jakiś produkt. A na allegro nie ma próbek
Nie wiem jak jasna jesteś ale LL są dość ciemne (porównywalnie do innych minerałów). Lumiere nie ma już na allegro? Widziałam że Meow są. Możesz też spróbować BafeFaced Beauty. Ale też zależy jak bardzo jesteś różowa, bo dla os. z różową karnacją mają neutralny (serenity).
Sabriel_ jest offline  
Stary 2013-05-08, 21:10   #2259
Kalpana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Nie wiem jak jasna jesteś ale LL są dość ciemne (porównywalnie do innych minerałów). Lumiere nie ma już na allegro? Widziałam że Meow są. Możesz też spróbować BafeFaced Beauty. Ale też zależy jak bardzo jesteś różowa, bo dla os. z różową karnacją mają neutralny (serenity).
Zrobiłabym zdjęcie, ale raczej nie odzwierciedli to realnego odcienia skóry. Może spróbuję jutro przy naturalnym świetle, może coś z tego będzie. To że jestem różowa oceniłam po żyłach Podobno jak są niebieskawe to się jest różowym a jak zielone to żółtym. Mam tendencję do "zawstydzania się" na czerwono. Nie znam się na tym więc ciężko mi ocenić
Z LL myślałam o tym najjaśniejszym. Nie wiem jak z innymi na allegro, bo patrzyłam tylko LL, Meow i EDM. Patrzyłam teraz te Lumiere i mi się ciemne wydają. Kurcze, im więcej przeglądam tym większy mam zamęt w głowie Wszystko mi się ciemne wydaje, a jak wezmę taki prawie biały to pewnie się okaże że jest za jasny

K

Sz
Kalpana jest offline  
Stary 2013-05-08, 21:19   #2260
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
Zrobiłabym zdjęcie, ale raczej nie odzwierciedli to realnego odcienia skóry. Może spróbuję jutro przy naturalnym świetle, może coś z tego będzie. To że jestem różowa oceniłam po żyłach Podobno jak są niebieskawe to się jest różowym a jak zielone to żółtym. Mam tendencję do "zawstydzania się" na czerwono. Nie znam się na tym więc ciężko mi ocenić
Z LL myślałam o tym najjaśniejszym. Nie wiem jak z innymi na allegro, bo patrzyłam tylko LL, Meow i EDM. Patrzyłam teraz te Lumiere i mi się ciemne wydają. Kurcze, im więcej przeglądam tym większy mam zamęt w głowie Wszystko mi się ciemne wydaje, a jak wezmę taki prawie biały to pewnie się okaże że jest za jasny
a może napiszesz, z jakimi podkładami miałaś do czynienia i w jakim stopniu ci pasowały?

z tym kolorem żył to jest różnie, ja miewam (nie wiem, czy akurat teraz czy tylko jak się trochę opalę, teraz nie widzę bo mam słabe światło) obok siebie niebieskie i zielone. To że się czerwienisz też nie przesądza koloru skóry - moim zdaniem (ale zdania w tym temacie są podzielone) lepiej jest dobierać kolor podkładu pod kolor szyi, żeby uniknąć efektu "głowy innego manekina"
Stary 2013-05-09, 09:06   #2261
pasjonautka
Raczkowanie

Też mam taki problem, super że powstał taki wątek, na pewno przetestuje któryś z przygotowanej listy
Stary 2013-05-09, 09:13   #2262
Kalpana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
a może napiszesz, z jakimi podkładami miałaś do czynienia i w jakim stopniu ci pasowały?

z tym kolorem żył to jest różnie, ja miewam (nie wiem, czy akurat teraz czy tylko jak się trochę opalę, teraz nie widzę bo mam słabe światło) obok siebie niebieskie i zielone. To że się czerwienisz też nie przesądza koloru skóry - moim zdaniem (ale zdania w tym temacie są podzielone) lepiej jest dobierać kolor podkładu pod kolor szyi, żeby uniknąć efektu "głowy innego manekina"
Teraz mam Max Factora fioletowego, wcześniej Maybelline Affinitone. Pierwszy dziwnie się rozsmarowuje i dziwnie wygląda na twarzy, nie wiem jak to opisać, ale nie wygląda to fajnie.Affinitone był w miarę, ale dyskwalifikacja za zbyt ciemny odcień. W sumie dużo podkładów wypróbowałam, bo za każdym razem staram się wybrać coś innego z nadzieją, że w końcu spotkam idealny dla mnie. Najbardziej pasował mi Lirene City Matt srebrny i gdyby nie to że kolor za ciemny to spokojnie mogłabym go używać. Jeszcze jeden z Lirene z pompką był też całkiem ok, ale nie pamiętam który to.
Z tym kolorem to ja już nie wiem. Trochę mi się przebijają takie różowe tony ale żółte chyba troszkę też

K

Sz
Kalpana jest offline  
Stary 2013-05-09, 11:19   #2263
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
Muszę cię rozczarować, nie można oceniać karnacji po żyłach - może to być pewna wskazówka, ale na pewno nie tak, jak piszesz. Poza tym różowy nie znaczy chłodny. Można mieć chłodną karnację zupełnie nie różową albo różowawą i ciepłą. Tak samo żółtą karnację można miec ciepłą lub chłodną.
Stary 2013-05-09, 12:55   #2264
dark01
Zakorzenienie

[QUOTE=Kalpana;40709988]Myślałam o bb ale czytałam na blogu Azjatyckiego Cukru, że jak drogeryjne są za ciemne, to z bb też będzie ciężko coś dopasować. Najlepiej byłoby "pomacać", ale chyba jedynie można zakupić przez internet

....
to jest bzdura bb dostępne w drogeriach nijak sie maja do kolorów prawdziwych bb...nie wiem jakie bb drogeryjne Cukier zna.... drogeryjne sa zazwyczaj o wiele ciemniejsze i zółte..a nawet wpadają w pomarańczke...spokojnie możesz popróbowac bb azjatyckie...próbki bez problemu dostaniesz np na allegro lub w sklepach internetowych,no asianstore.pl
<niektóre bb sa nawet jaśniejsze niż 110 ivory z revlona>

...............
Wampierz,a spotykasz się z sytuacja,że odcień skóry z wielkiem sie zmienia<nie mówię o opalaniu bo tego unikam jak ognia,ani o piciu skoku z marchwi bo nie pije> kilka mc temu zauważyłam u siebie zmiane odcienia na całym ciele na bardziej zółty...zawsze był to odcien porcelanowo-rózowy...a tu taka niespodzinka. <nie mam zółtaczki,wątroba w normie >

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-05-09 o 12:59
dark01 jest offline  
Stary 2013-05-09, 14:15   #2265
Kalpana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Muszę cię rozczarować, nie można oceniać karnacji po żyłach - może to być pewna wskazówka, ale na pewno nie tak, jak piszesz. Poza tym różowy nie znaczy chłodny. Można mieć chłodną karnację zupełnie nie różową albo różowawą i ciepłą. Tak samo żółtą karnację można miec ciepłą lub chłodną.
Ale ja nie powiedziałam że mam chłodną karnację, tylko że prawdopodobnie różową Nie znam się wcale na tym i ciężko mi ocenić. Najważniejsze jest dla mnie znaleźć odpowiednio jasny podkład, a skóra niech będzie różowa czy żółta jaka tam chce Czasem żałuję że nie mam ciemniejszej karnacji, to bym sobie bez problemu dopasowała fluid w drogerii, a tak to kicha Produkują kolory jak dla mulatek i się dziwić że niektóre dziewczyny wyglądają śmiesznie z twarzą innego koloru niż szyja

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
to jest bzdura bb dostępne w drogeriach nijak sie maja do kolorów prawdziwych bb...nie wiem jakie bb drogeryjne Cukier zna.... drogeryjne sa zazwyczaj o wiele ciemniejsze i zółte..a nawet wpadają w pomarańczke...spokojnie możesz popróbowac bb azjatyckie...próbki bez problemu dostaniesz np na allegro lub w sklepach internetowych,no asianstore.pl
Ona pisała o o tych azjatyckich BB nie o naszych drogeryjnych, że sama nie mogła znaleźć wśród drogeryjnych odpowiednio jasnego podkładu i z azjatyckimi BB też był problem. Trochę mi się to dziwne wydawało, bo przecież Azjatki mają wręcz porcelanową cerę (w sensie że się malują aby wyglądała na porcelanową), no ale stwierdziłam, że skoro Cukier tak twierdzi, to pewnie tak jest, w końcu mieszka tam na co dzień, a ja widzę tylko takie dziewczyny na zdjęciach. A Ty używałaś może tych BB? Albo któraś z dziewczyn tutaj? Które są dosyć jasne?

Najbardziej by mi pasowało znaleźć coś wśród "zwykłych" płynnych podkładów na allegro, ale im dłużej przeglądam, tym bardziej tracę nadzieję na znalezienie czegoś dla mnie

K

Sz

Edytowane przez Kalpana
Czas edycji: 2013-05-09 o 14:17
Kalpana jest offline  
Stary 2013-05-09, 14:24   #2266
dark01
Zakorzenienie

Ona pisała o o tych azjatyckich BB nie o naszych drogeryjnych, że sama nie mogła znaleźć wśród drogeryjnych odpowiednio jasnego podkładu i z azjatyckimi BB też był problem. Trochę mi się to dziwne wydawało, bo przecież Azjatki mają wręcz porcelanową cerę (w sensie że się malują aby wyglądała na porcelanową), no ale stwierdziłam, że skoro Cukier tak twierdzi, to pewnie tak jest, w końcu mieszka tam na co dzień, a ja widzę tylko takie dziewczyny na zdjęciach. A Ty używałaś może tych BB? Albo któraś z dziewczyn tutaj? Które są dosyć jasne?

Najbardziej by mi pasowało znaleźć coś wśród "zwykłych" płynnych podkładów na allegro, ale im dłużej przeglądam, tym bardziej tracę nadzieję na znalezienie czegoś dla mnie[/QUOTE]
....
stosowałam i kilka było wręcz za jasnych,tylko nie zabij mnie,nie pamiętam nazw,musisz poszperac w necie i na forum
...
proponuje Ci popytac dziewczyn w wątku o jasnych cerach,one sa tam bardzo zorientowane co i jak.
dark01 jest offline  
Stary 2013-05-09, 15:12   #2267
Kalpana
Zakorzenienie

Dark01 ok dzięki, zapytam, może mi pomogą

K

Sz
Kalpana jest offline  
Stary 2013-05-09, 18:25   #2268
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
Wampierz,a spotykasz się z sytuacja,że odcień skóry z wielkiem sie zmienia<nie mówię o opalaniu bo tego unikam jak ognia,ani o piciu skoku z marchwi bo nie pije> kilka mc temu zauważyłam u siebie zmiane odcienia na całym ciele na bardziej zółty...zawsze był to odcien porcelanowo-rózowy...a tu taka niespodzinka. <nie mam zółtaczki,wątroba w normie >
nie wiem, w jakim jesteś wieku, ale u mnie w okresie dojrzewania kolor mojej skóry nabrał więcej oliwkowych tonów
Cytat:
Ale ja nie powiedziałam że mam chłodną karnację, tylko że prawdopodobnie różową Nie znam się wcale na tym i ciężko mi ocenić. Najważniejsze jest dla mnie znaleźć odpowiednio jasny podkład, a skóra niech będzie różowa czy żółta jaka tam chce Czasem żałuję że nie mam ciemniejszej karnacji, to bym sobie bez problemu dopasowała fluid w drogerii, a tak to kicha Produkują kolory jak dla mulatek i się dziwić że niektóre dziewczyny wyglądają śmiesznie z twarzą innego koloru niż szyja
nie wiem, czy cie to pocieszy, ale ciemniejsza skóra wcale nie oznacza łatwości w doborze podkładu. Już kiedyś tu wspominałam o swojej przyjaciółce, która ma skórę ze 2 tony ciemniejszą od mojej, ale w odcieniu oliwkowo-złotym, absolutnie każdy podkład (w przystępniejszej półki cenowej) wygląda na niej różowo/brzoskwiniowo/pomarańczowo. Dopiero wśród mineralnych dopasowała dla siebie odcień podkładu. Niestety większość podkładów dostępnych w Polsce ma odcień różowy, brzoskwiniowy lub pomarańczowy, ciężko nawet o beż, a co dopiero czyste odcienie żółtego czy tym bardziej oliwkowe.
Stary 2013-05-09, 18:30   #2269
Ingran
Psycho

Niestety taka prawda:/ moja mama, mimo, że jest śniada, ma czerwony podton w skórze i większość podkładów jej pasi. Niestety moja siostra(o wiele młodsza co prawda:P) ma wybitnie oliwkową skórę i jeszcze jak się opali będzie miała w przyszłości problem z doborem odcienia;/ chyba, że do tego czasu w PL coś się zmieni
bzdura.

Maybe I'm the one who is the schizophrenic psycho...

Ingran jest offline  
Stary 2013-05-09, 18:31   #2270
Sabriel_
Zadomowienie

Cytat:
Wierz mi Lumiere ma w swojej ofercie jaśniejsze odcienie niż najjaśniejszy LL Poza tym przy minerałach nie ma innego sposobu jak tylko testowac i testowac kolory oraz formuły.
Sabriel_ jest offline  
Stary 2013-05-09, 18:47   #2271
dark01
Zakorzenienie

[QUOTE=fiasco;40727180]nie wiem, w jakim jesteś wieku, ale u mnie w okresie dojrzewania kolor mojej skóry nabrał więcej oliwkowych tonów
....
fiasko,ja juz nie pamiętam,że miałam okres dojrzewania nawet.... w sumie mogłam napisac''na starość'' a nie ''z wiekiem''
dark01 jest offline  
Stary 2013-05-09, 18:48   #2272
neath
Zakorzenienie

Cytat:
Hmm... Ja się jeszcze nie spotkałam z za jasnym kremem BB. Nawet odpowiednio jasnego nie miałam (no, oprócz czerwonej iFiony CC, ale tej nie mogę znaleźć). Teraz używam Skin Foundation od Bobbi Brown i czasem Imyss Cantabile BB, ale ten jest troszkę za ciemny (co pewnie tylko ja widzę).

Próbowałyście może Capital Soleil Vichy emulsja matująca SPF 50 PPD 17 albo Anthelios XL Dry Touch SPF 50+ PPD 31? Kusząca jest obietnica matowienia i braku lepkości
Stary 2013-05-09, 18:54   #2273
Ingran
Psycho

neath, Missha PC jest ci za ciemna?
bzdura.

Maybe I'm the one who is the schizophrenic psycho...

Ingran jest offline  
Stary 2013-05-09, 18:58   #2274
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Hmm... Ja się jeszcze nie spotkałam z za jasnym kremem BB. Nawet odpowiednio jasnego nie miałam (no, oprócz czerwonej iFiony CC, ale tej nie mogę znaleźć). Teraz używam Skin Foundation od Bobbi Brown i czasem Imyss Cantabile BB, ale ten jest troszkę za ciemny (co pewnie tylko ja widzę).

Próbowałyście może Capital Soleil Vichy emulsja matująca SPF 50 PPD 17 albo Anthelios XL Dry Touch SPF 50+ PPD 31? Kusząca jest obietnica matowienia i braku lepkości
...
zacznijmy od tego co dla Ciebie oznacza jasny odcień bo jak masz jasniejsza skóre niż 11o ivory revlona i 13 Missha Pc ...to masz mega jasna cere... i ciężko mi się do tego odnieść skoro statystycznie ja mam jasna cere na poziomie Mac c15.

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Próbowałyście może Capital Soleil Vichy emulsja matująca SPF 50 PPD 17 albo Anthelios XL Dry Touch SPF 50+ PPD 31? Kusząca jest obietnica matowienia i braku lepkości [/QUOTE]
...
też jestem ciekawa tych filtrów,musze na dniach na coś się zdecydowac

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-05-09 o 18:57
dark01 jest offline  
Stary 2013-05-09, 19:04   #2275
fiasco
Wtajemniczenie

dark, w późniejszym wieku też ponoć można
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
ten pierwszy zamówiłam wczoraj, nie mogę się doczekać aż przyjdzie
z niższą ochroną (spf 30) jest wychwalany już tysiąckrotnie przeze mnie Synchroline Aknicare no ale na lato to trochę mało. Teoretycznie matujący SPF 50 jest SVR Lysalpha ale ja go nie lubię, nie chce się wchłonąć, smuży i w ogóle taki nieprzyjemny jest.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2013-05-09 o 19:06
fiasco jest offline  
Stary 2013-05-09, 19:14   #2276
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
dark, w późniejszym wieku też ponoć można

ten pierwszy zamówiłam wczoraj, nie mogę się doczekać aż przyjdzie
z niższą ochroną (spf 30) jest wychwalany już tysiąckrotnie przeze mnie Synchroline Aknicare no ale na lato to trochę mało. Teoretycznie matujący SPF 50 jest SVR Lysalpha ale ja go nie lubię, nie chce się wchłonąć, smuży i w ogóle taki nieprzyjemny jest.
...
czekam z ustesknieniem na relacje z użytkowania i pierwsze wrażenia.
dark01 jest offline  
Stary 2013-05-09, 21:37   #2277
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
...
czekam z ustesknieniem na relacje z użytkowania i pierwsze wrażenia.
chyba ze 2 dziewczyny na wątku o trądziku polecały ten filtr, jako ładnie wchłaniający się i w ogóle cacy. Tylko nie wiem, w jakim stanie one mają cerę, ja mam teraz tak nawilżoną że ledwo cokolwiek się chce wchłaniać
Stary 2013-05-09, 22:01   #2278
enn_
Zakorzenienie

Chce Wam jeszcze raz polecić biały podkład Face Atelier - po kilku tygodniach stosowania moje zdanie na jego temat się nie zmieniło. Nie wiem jak zachowywałby się używany sam, ale do rozjaśniania podkładu nadaje się rewelacyjnie. Nie zauważyłam najmniejszego zmienienia właściwości podkładu, do tego jest to produkt dość mocno napigmentowany, więc nadaje się świetnie do rozjaśniania - to nie woda jak Mac Face and Body.
Nie jest to tanie cacko, ale uważam, że absolutnie niezastąpione, wydaje mi się, że moje problemy podkładowe są póki co rozwiązane.
Stary 2013-05-11, 21:33   #2279
KikoX
Raczkowanie

enn_, mogłabyś przypomnieć, gdzie go kupiłaś?
Stary 2013-05-11, 23:54   #2280
enn_
Zakorzenienie

http://www.cocobeau.co.uk/

Tagi
alabaster, alabasterowa skóra, bardzo jasny podkład, bladolice, bladość, blodziochy, cera, fluid, jasna cera, jasna oliwkowa cera, jasny podkład, kosmetyki kolorowe, make up, podkład, podkłady, skóra, trwały, twarz, złóty, żółtawy podkład

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości