Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-05-16, 19:25   #3271
alex171
Raczkowanie

Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

O dla mnie wątek ! Właśnie wróciłam do moich naturalnych ! Już tylko końcówki mają delikatnie odcień innego brązu
Farbowałam 4 lata. Teraz bez farby czuję, że włosy są lekkie, lśniące, w dobrej kondycji i w ogóle moje
Używam czasem jedwabiu, jakiejś odżywki.
2014-licencjat
2015- ... ?

http://le-nouveau-chapitre.blogspot.fr/
alex171 jest offline  
Stary 2012-05-16, 20:01   #3272
makeupnotwar
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
dawaj foty

a tak po za tym piękne włosy tu widzę..

Ja mam kryzys generalnie, matury mi się skończyły i nie wiem czy pamiętacie, ale mówiłam o tym moim chłopaku. No więc zerwałam z nim, a teraz wszyscy jego znajomi mówią o mnie no nie fajne rzeczy, że jaka to ja nie jestem... najśmieszniejsze jest to, że jak z nim byłam to podobno uważali nas za bardzo idealną parę, a ja byłam taka fajna... wiecie co po prostu nie wiem jak można być tak dwulicowym, wiadomo, że chcą go pocieszyć i w ogóle, ale mogliby mu to powiedzieć prywatnie, a nie na forum publicznym czyli na fb, oczywiście nie są te epitety skierowane do mnie osobiście, ale wiadomo aluzje są... eh... masakra po prostu :P
jeszcze włosy się nie chcą układać w przyszłym tyg idę do fryzjera na stopniowanie to może się pochwalę fotą, ale raczej rożnicy nie będzie widać, bo z długości nie chce skracać tak bardzo
nie martw się, jak miałam 19 lat mój były z liceum też robił mi nieźle za plecami... później jednak część ludzi z takiego zachowania wyrasta. wszystko teraz przed Tobą, matura to bzdura, to dopiero początek...

makeupnotwar jest offline  
Stary 2012-05-16, 20:06   #3273
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Ja mam kryzys generalnie, matury mi się skończyły i nie wiem czy pamiętacie, ale mówiłam o tym moim chłopaku. No więc zerwałam z nim, a teraz wszyscy jego znajomi mówią o mnie no nie fajne rzeczy, że jaka to ja nie jestem... najśmieszniejsze jest to, że jak z nim byłam to podobno uważali nas za bardzo idealną parę, a ja byłam taka fajna... wiecie co po prostu nie wiem jak można być tak dwulicowym, wiadomo, że chcą go pocieszyć i w ogóle, ale mogliby mu to powiedzieć prywatnie, a nie na forum publicznym czyli na fb, oczywiście nie są te epitety skierowane do mnie osobiście, ale wiadomo aluzje są... eh... masakra po prostu :P
jeszcze włosy się nie chcą układać w przyszłym tyg idę do fryzjera na stopniowanie to może się pochwalę fotą, ale raczej rożnicy nie będzie widać, bo z długości nie chce skracać tak bardzo
Dobrze, że to skończyłaś matura za Tobą, zakończyłaś związek, który Cię dusił -zaczynasz nowe życie
A jego znajomymi się nie przejmuj. Ja też swojego się nasłuchałam jak zostawiłam Ex... Tak już bywa, że po rozstaniu się część znajomych drugiej połówki "lojalnie" odwraca. Zagryź zęby i do przodu, a tych co krytykują blokuj -po co masz sobie nerwy psuć ich niedorosłym zachowaniem, a poza tym jak tacy "otwarci" to nie muszą już wiedzieć co w Twym życiu będzie się działo

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-05-16, 20:37   #3274
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Dobrze, że to skończyłaś matura za Tobą, zakończyłaś związek, który Cię dusił -zaczynasz nowe życie
A jego znajomymi się nie przejmuj. Ja też swojego się nasłuchałam jak zostawiłam Ex... Tak już bywa, że po rozstaniu się część znajomych drugiej połówki "lojalnie" odwraca. Zagryź zęby i do przodu, a tych co krytykują blokuj -po co masz sobie nerwy psuć ich niedorosłym zachowaniem, a poza tym jak tacy "otwarci" to nie muszą już wiedzieć co w Twym życiu będzie się działo
ano nie zamierzam się chwalić, moi znajomi poza forum publicznym pytali się co się stało, a tamci to po prostu niedojrzałe gnojki, śmieszy mnie ich zachowanie bo o związkach to akurat oni mało wiedzą... ehh nowe życie no ulżyło mi trochę, ale wiadomo przykro jest

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
nie martw się, jak miałam 19 lat mój były z liceum też robił mi nieźle za plecami... później jednak część ludzi z takiego zachowania wyrasta. wszystko teraz przed Tobą, matura to bzdura, to dopiero początek...
no życzę im żeby wyrośli, bo to po prostu dziecinne i tyle.. na razie to cieszę się, że już mam spokój z tym wszystkim teraz wakacje i może jakaś praca jak mi się uda znaleźć i już będę zadowolona

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Napisane przez alex171 Pokaż wiadomość
O dla mnie wątek ! Właśnie wróciłam do moich naturalnych ! Już tylko końcówki mają delikatnie odcień innego brązu
Farbowałam 4 lata. Teraz bez farby czuję, że włosy są lekkie, lśniące, w dobrej kondycji i w ogóle moje
Używam czasem jedwabiu, jakiejś odżywki.
to super ! pokaż nam swoje włoski!
spiritusmovens jest offline  
Stary 2012-05-16, 22:39   #3275
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
ano nie zamierzam się chwalić, moi znajomi poza forum publicznym pytali się co się stało, a tamci to po prostu niedojrzałe gnojki, śmieszy mnie ich zachowanie bo o związkach to akurat oni mało wiedzą... ehh nowe życie no ulżyło mi trochę, ale wiadomo przykro jest
No wiadomo, że przykro... Ale wiesz -całe życie przed Tobą bla bla bla...

Wiecie co? Myślicie, że to mozliwe, że pokrzywa wysusza skórę? ogólnie mnie suszy, rano usta -masakra, ale łydki to normalnie jeden wielki łuszczący się suchar i się zastanawiam od czego to

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Dziewczyny, mogę prosić o kliki w baner w podpisie?

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-05-17, 08:26   #3276
201607040946
Konto usunięte

kat - Może na ciebie tak działa? bo wiesz, ja zebrałam kwiatki głuchej pokrzywy, wysuszyłam i zrobiłam herbatkę, spotkałysmy się z przyjaciółką i ona powiedziała, że na nią zadziałało jak alkohol więc wiesz...
201607040946 jest offline  
Stary 2012-05-17, 09:10   #3277
Sacra
Raczkowanie

a ja właśnie w trakcie do powrotu
niestety coś mi odbiło i zrobiłam sobie włosy czarną szamponetką myśląc, że ymm jak szamponetka to zejdzie i się przeliczyłam
w końcu nie mogłam patrzeć na te włosy i poszłam do fryzjera, żeby mi coś z tym zrobiła
kolor został ściągniety, farba nałożona(mogłam wziąć ciemniejszą może by było brązowe) i tak oto jestem brązowo ruda a co
kolor najgorszy nie jest jednak stwierdziłam, że najlepiej mi w moim naturalnym
Sacra jest offline  
Stary 2012-05-17, 10:35   #3278
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:
No wiadomo, że przykro... Ale wiesz -całe życie przed Tobą bla bla bla...

Wiecie co? Myślicie, że to mozliwe, że pokrzywa wysusza skórę? ogólnie mnie suszy, rano usta -masakra, ale łydki to normalnie jeden wielki łuszczący się suchar i się zastanawiam od czego to

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

a może masz uczulenie? wiesz substancje naturalne często uczulają
Stary 2012-05-17, 10:46   #3279
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
a może masz uczulenie? wiesz substancje naturalne często uczulają
Możliwe, bo wydaje mi się, że ma to związek z pokrzywą -zaczęłam ją regularnie pić kilka dni temu i zaraz mi ta skóra tak wyschła. Chyba, że dopiero teraz mi skóra się łuszczy po tym jak się opaliłam w weekend majowy, ale to by było aż dziwne, bo to było 2 tygodnie temu
No nic, popiję eszcze z tydzien i jak nie przejdzie to przestanę

Kaguya -dobra jest ta Twoja koleżanka

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-05-17, 11:23   #3280
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:

to akurat normalne w dzisiejszym świecie. ludzie są falszywi niestety i to często Ci, którzy nam się wydawali inni.

umieram dziewczyny. we wtorek byłam u dentysty na wyrwaniu zęba i do tego miałam rozcinane dziąsło na zębie mądrości (po tej samej stronie), bo gromadziło się tam jedzenie. jak znieczulenie zeszło to myslałam, że umrę... dziura już mniej boli, ale teraz się zaczęło gojenie rozcięcia, a pani mówiła, że to może być najgorszy ból i teraz wiem, że miała rację. do tego okres się zbliża, więc na nic sił nie mam.
TwojaKokaina jest offline  
Stary 2012-05-17, 12:22   #3281
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:
Możliwe, bo wydaje mi się, że ma to związek z pokrzywą -zaczęłam ją regularnie pić kilka dni temu i zaraz mi ta skóra tak wyschła. Chyba, że dopiero teraz mi skóra się łuszczy po tym jak się opaliłam w weekend majowy, ale to by było aż dziwne, bo to było 2 tygodnie temu

Kaguya -dobra jest ta Twoja koleżanka
no nie wiem, ja bym się zastanowiła nad tym piciem, mi pokrzywa wypłukiwała magnez i mimo, że brałam tabletki to nic to nie dało, musiałam ją odstawić, a sucha skóra między innymi może być objawem braku jakiś witamin, albo magnezu czy wapnia ja akurat suchą skórę mam zawsze, ale miałam też inne objawy niedoboru i tak jak mówię tabletki nic nie pomogły, musiałam odstawić ziółka

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
to akurat normalne w dzisiejszym świecie. ludzie są falszywi niestety i to często Ci, którzy nam się wydawali inni.

umieram dziewczyny. we wtorek byłam u dentysty na wyrwaniu zęba i do tego miałam rozcinane dziąsło na zębie mądrości (po tej samej stronie), bo gromadziło się tam jedzenie. jak znieczulenie zeszło to myslałam, że umrę... dziura już mniej boli, ale teraz się zaczęło gojenie rozcięcia, a pani mówiła, że to może być najgorszy ból i teraz wiem, że miała rację. do tego okres się zbliża, więc na nic sił nie mam.
o rany współczuje pamiętam jak raz miałam siódemkę wyrywaną to mimo, że znieczulenie było to dwa dni bolało, a nawet chyba ze trzy już nie pamiętam
Stary 2012-05-17, 12:38   #3282
kikakika1
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
rozumiem i współczuję...neie chcę być niemiła, jednak takie tematy poruszajcie w innym wątku. tu mówimy o odrostach i powrocie do naturalnych włosków
kikakika1 jest offline  
Stary 2012-05-17, 13:03   #3283
Espoir91
Rozeznanie

Cytat:
dawaj foty

a tak po za tym piękne włosy tu widzę..

wiesz, chyba zawsze tak jest, ze po zerwaniu z chlopakiem ludzie zaczynaja mowic rzeczy, ktorych nie odważyliby się powiedzieć podczas waszego związku. Uważają, że mogą sobie na to pozwolić, bo raczej nikt ich za to nie skarci... Ale głowa do góry, przejdzie im. Taka nowinka zawsze jest sensacją, tym bardziej dla dwulicowych

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:

[/COLOR]Dziewczyny, mogę prosić o kliki w baner w podpisie?
kliknęłam
a co do pokrzywy, to z tego co wiem może wysuszać.

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Kochane a ja mam do Was takie offtopowe pytanie. Nie ma może któraś z Was jakiejś prezentacji multimedialnej na zbyciu??Temat bez różnicy, aby było

cel jest

Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline  
Stary 2012-05-17, 13:20   #3284
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
wiesz, chyba zawsze tak jest, ze po zerwaniu z chlopakiem ludzie zaczynaja mowic rzeczy, ktorych nie odważyliby się powiedzieć podczas waszego związku. Uważają, że mogą sobie na to pozwolić, bo raczej nikt ich za to nie skarci... Ale głowa do góry, przejdzie im. Taka nowinka zawsze jest sensacją, tym bardziej dla dwulicowych
no niestety liczyłam się z tym, ale już jest lepiej staram się tym nie przejmować, bo wiadomo :P
Stary 2012-05-17, 13:27   #3285
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:

o rany współczuje pamiętam jak raz miałam siódemkę wyrywaną to mimo, że znieczulenie było to dwa dni bolało, a nawet chyba ze trzy już nie pamiętam
to fakt akurat. ale muszę cierpieć za swoje zaniedbanie

dzis mam tłuste włosy i czeka mnie dzień w domu, więc pewnie nałoże olej
Stary 2012-05-17, 14:52   #3286
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:
to fakt akurat. ale muszę cierpieć za swoje zaniedbanie

dzis mam tłuste włosy i czeka mnie dzień w domu, więc pewnie nałoże olej
ja już siedzę od rana z olejem zaraz obiad, a później maraton serialowy robię sobie na rozluźnienie do matury odpuściłam sobie oglądanie, ale teraz nie popuszczę
Stary 2012-05-17, 15:06   #3287
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:
ja już siedzę od rana z olejem zaraz obiad, a później maraton serialowy robię sobie na rozluźnienie do matury odpuściłam sobie oglądanie, ale teraz nie popuszczę
ja w tym roku mam dziekankę (choruję) i nie wszystkie zajęcia mam, więc oglądam sobie, ale te co na bieżąco lecą. póki co oglądam TBBT, grę o tron, plotkarę, chirurgów, borgiów, csi miami. a teraz finały wszystkich, więc plotkara za mną, w pt koniec 8 sezonu chirurgów. obejrzałam 3 sezony csi las vegas i zaczęłam od poczatku miami, ale w sumie stwierdziłam, że pamiętam większość. teraz się na książki przerzucilam obecnie czytam drugi tom gry o tron, więc czas z olejem na głowie mi leci szybko
Stary 2012-05-17, 15:12   #3288
Konwalia11
Zadomowienie

Cytat:
Chcialam Ci poslac linka odnosnie pokrzywy, ale nie wiem, gdzie to wyczytalam. W kazdym razie bylo o odwadniajacym dzialaniu pokrzywy i o tym, ze trzeba do niej wypic dodatkowo szklanke wody malymi lyczkami. Niestety za Chiny nie umiem sobie przypomniec gdzie to widzialam, ale to by sie zgadzalo, mnie po pokrzywie strasznie sie chce pic.
Kokaina - wspolczuje wiem, co to znaczy bol zebow Ja tez dzisiaj jestem cala polamana - nie wiem dlaczego, ale nie umialam zasnac do 4. w nocy.

Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline  
Stary 2012-05-17, 15:59   #3289
Farmetka
Raczkowanie

kat123 kliknięte a propos pokrzywa może wysuszać

Sacra to za farbowanie(szamponetka to tez farba)

TwojaKokaina współczuję z powodu zęba

Spiritusmovens nie przejmuj się takimi bzdetami, ja gdy się rozstałam z moim pierwszym to się dowiedziałam o sobie rzeczy takich że mi kopara opadła
Farmetka jest offline  
Stary 2012-05-17, 16:05   #3290
AmaiMomo
Zadomowienie

TwojaKokaina dołączam się do współczujących.

Mnie pewnie czeka wyrywanie zębów mądrości (gdyby zaczęły się wyżynać), bo mam na nie za mało miejsca.
AmaiMomo jest offline  
Stary 2012-05-17, 16:07   #3291
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:
ja w tym roku mam dziekankę (choruję) i nie wszystkie zajęcia mam, więc oglądam sobie, ale te co na bieżąco lecą. póki co oglądam TBBT, grę o tron, plotkarę, chirurgów, borgiów, csi miami. a teraz finały wszystkich, więc plotkara za mną, w pt koniec 8 sezonu chirurgów. obejrzałam 3 sezony csi las vegas i zaczęłam od poczatku miami, ale w sumie stwierdziłam, że pamiętam większość. teraz się na książki przerzucilam obecnie czytam drugi tom gry o tron, więc czas z olejem na głowie mi leci szybko
polecam Once Upon a Time może wydawać się trochę dziecinny ten serial, ale ma genialną fabułę jak dla mnie, genialną po prostu, ja jestem oczarowana tym serialem a rzadko mi się to zdarza

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość

Spiritusmovens nie przejmuj się takimi bzdetami, ja gdy się rozstałam z moim pierwszym to się dowiedziałam o sobie rzeczy takich że mi kopara opadła
haha to jest właśnie najlepsze, wtedy dowiadujemy się co tak naprawdę o nas inni myśleli. Przyjemne to nie jest, ale dobrze wiedzieć takie rzeczy, bo przynajmniej się już wie jacy są ludzi, z którymi się przyjaźniło/kolegowało kiedyś..

kat123 ja też kliknęłam
Stary 2012-05-17, 16:07   #3292
Tygrryska
Zakorzenienie

Cytat:

ja Ci klikam

Cytat:
oo sporo
ja jakas wielka serialomaniaczka nie jestem, ale sobie lubie cos tam obejrzec
ale zawsze ogladam w jezykach obcych zeby polaczyc przyjemne z pozytecznym hehe

Tygrryska jest offline  
Stary 2012-05-17, 18:15   #3293
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
ja Ci klikam

oo sporo
wiadomo, ja tam wolę po ang bo tłumaczenia zazwyczaj są nędzne słucham i patrzę na napisy i od razu błędy jakieś słyszę :P
Stary 2012-05-17, 19:47   #3294
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Kokaina - wspolczuje wiem, co to znaczy bol zebow Ja tez dzisiaj jestem cala polamana - nie wiem dlaczego, ale nie umialam zasnac do 4. w nocy.
takie leżenie i kręcenie jest strasznie męczące. potem człowiek się budzi cały obolały, drętwy.. ;(
Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
TwojaKokaina dołączam się do współczujących.

Mnie pewnie czeka wyrywanie zębów mądrości (gdyby zaczęły się wyżynać), bo mam na nie za mało miejsca.
dziękuję Wam
a ząbki mądrości to ponoć straszny ból. jak jeszcze gorszy od tego, który mam, to ja dziękuję... u mnie akurat z miejscem problemu nigdy nie było, ale znając życie, to się zaczną psuć i też będzie trzeba wyrwać.
Cytat:
polecam Once Upon a Time może wydawać się trochę dziecinny ten serial, ale ma genialną fabułę jak dla mnie, genialną po prostu, ja jestem oczarowana tym serialem a rzadko mi się to zdarza

nie widziałam nigdy, ale zobaczę, co to za serial
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość

oo sporo
u mnie zwykle leci z napisami, właśnie ze względu też na naukę języka dużo rozumiem, ale czasem są takie 'fachowe' określenia, to napisy się przydadzą.
Stary 2012-05-17, 19:52   #3295
chemist
Raczkowanie

Cytat:

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

haha to jest właśnie najlepsze, wtedy dowiadujemy się co tak naprawdę o nas inni myśleli. Przyjemne to nie jest, ale dobrze wiedzieć takie rzeczy, bo przynajmniej się już wie jacy są ludzi, z którymi się przyjaźniło/kolegowało kiedyś..

kat123 ja też kliknęłam
no nie ma sie co przejmowac, zgadzam sie z poprzedniczkami- przynajmniej dowiedzialas sie na kogo mozesz liczyc. ja tez mialam taka przykra sytuacje ze bylismy we 4 i jak sie rozstalam ze swoim wtedy chlopakiem to ta dwojka sie ode mnie odwrocila i wogole kontakt z dnia na dzien urwali ze mna wiec to bylo dla mnie szokiem ale przynajmniej pokazali jacy to byli "przyjaciele"

dziewczyny wracajac do pokrzywy ostatnio pije ja dosc namietne i strasznie mi sie ciagle pic chce- jak bym co dziennie miala mega kaca! a teraz juz wiem od czego! wlasnie uswiadomilyscie mi! a usta to mam takie przesuszone ze az bola- nie wiedzialam od czego tak mi sie dzieje!

Edytowane przez chemist
Czas edycji: 2012-05-17 o 19:56
chemist jest offline  
Stary 2012-05-17, 20:49   #3296
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
no nie ma sie co przejmowac, zgadzam sie z poprzedniczkami- przynajmniej dowiedzialas sie na kogo mozesz liczyc. ja tez mialam taka przykra sytuacje ze bylismy we 4 i jak sie rozstalam ze swoim wtedy chlopakiem to ta dwojka sie ode mnie odwrocila i wogole kontakt z dnia na dzien urwali ze mna wiec to bylo dla mnie szokiem ale przynajmniej pokazali jacy to byli "przyjaciele"

dziewczyny wracajac do pokrzywy ostatnio pije ja dosc namietne i strasznie mi sie ciagle pic chce- jak bym co dziennie miala mega kaca! a teraz juz wiem od czego! wlasnie uswiadomilyscie mi! a usta to mam takie przesuszone ze az bola- nie wiedzialam od czego tak mi sie dzieje!
matko z tą pokrzywą to niezła checa ja aż tak nie miałam, ale szybko ją odstawiłam bo chyba już po paru dniach
Stary 2012-05-17, 21:46   #3297
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
no nie wiem, ja bym się zastanowiła nad tym piciem, mi pokrzywa wypłukiwała magnez i mimo, że brałam tabletki to nic to nie dało, musiałam ją odstawić, a sucha skóra między innymi może być objawem braku jakiś witamin, albo magnezu czy wapnia ja akurat suchą skórę mam zawsze, ale miałam też inne objawy niedoboru i tak jak mówię tabletki nic nie pomogły, musiałam odstawić ziółka
A tydzień mnie nie zbawi wydaje mi się. Albo i masz rację. Może będę pić, ale rzadziej.
Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
kliknęłam
a co do pokrzywy, to z tego co wiem może wysuszać.

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Kochane a ja mam do Was takie offtopowe pytanie. Nie ma może któraś z Was jakiejś prezentacji multimedialnej na zbyciu??Temat bez różnicy, aby było
No widzisz, dobrze myślę i dzięki za klik

Prezentację może mam, ale najwcześniej w poniedziałek po 16 mogłabym Ci wysłać, bo u TŻa jestem
Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Chcialam Ci poslac linka odnosnie pokrzywy, ale nie wiem, gdzie to wyczytalam. W kazdym razie bylo o odwadniajacym dzialaniu pokrzywy i o tym, ze trzeba do niej wypic dodatkowo szklanke wody malymi lyczkami. Niestety za Chiny nie umiem sobie przypomniec gdzie to widzialam, ale to by sie zgadzalo, mnie po pokrzywie strasznie sie chce pic.
O tej szkalnce wody nie wiedziałam -dzięki za info!
Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
A widzisz

Ja już drugi raz piję i za pierwszym nie miałam takich problemów -może dlatego, że było chłodniej teraz chyba odpuszczę trochę.

DZIĘKI ZA KLIKI!
Oczywiście już i tak za późno -jak zwykle budzę się z ręką w nocniku. Niektórzy po 4 tysiące głosów już mają

Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2012-05-17 o 21:48
kat123 jest offline  
Stary 2012-05-17, 23:57   #3298
chemist
Raczkowanie

no ja sobie nie zdawalam wogole sprawy z tego dopiero jak poruszylyscie temat to uswiadomilam sobie ze to wlasnie od tego jestem taka wysuszona a pilam ja zamiast herbaty ostatnio! a ostatnio anwen na blogu napisala cos w tym stylu "uwazajcie na ziola" a ja stwierdzilam ze chyba przesadza i mnie to nie dotyczy! jaka ja bylam glupia no!

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Kat- ja oczywiscie tez kliknelam;-)
dziewczyny podbudowalyscie mnie troche serio!!!!!!!!!!
dziekuje!!!!!!!!!!
jestescie super, bo ja mialam powazny kryzys!
chemist jest offline  
Stary 2012-05-18, 10:35   #3299
Sacra
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
Sacra to za farbowanie(szamponetka to tez farba)

am o sobie rzeczy takich że mi kopara opadła
po prostu już nigdy więcej
taki fajny mój własny kolor i nie wiem co mnie podkusiło!
Sacra jest offline  
Stary 2012-05-18, 12:52   #3300
spiritusmovens
Rozeznanie

W ogóle w ramach nudy przejechałam się dzisiaj do drogerii u mnie nowej, bo u mnie to nie ma tych wszystkich rossmanów itp po to to muszę do miasta jeździć, jak dojeżdżałam do szkoły to wszystko pięknie, ale teraz mi się nie chcę... więc się wybrałam i co patrze, a tam mają tyle kosmetyków fajnych, przede wszystkim lakiery z MIYO, których nigdzie nie mogłam znaleźć a do tego był fajny szampon jakiś z Green Pharmacy, ale nie wiem czy się skusić na niego? Może miała go któraś z was, były dwa chyba jeden rumiankowy i z nagietka
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości