Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-05-29, 19:03   #3781
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
znam tylko pobieżnie sytuację, z tego co wyżej przeczytałam, ale ja bym poszła z nim na Twoim miejscu. Mało tego - chciałabym wyglądać najpiękniej jak się da nie przyćmiewając panny młodej oczywiście
Wg mnie jak nie pójdziesz, to pokażesz, że coś jest nie tak, że coś Cię boli itp. Olej to wszystko, wypij sobie trochę i baw się
100 % racji
Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
o kurcze tylko nie palette
nic ja mam taki patent dziewczyny:

na razie zapuszczam odroscik ale wiem ze po wakacjach bede miala odrostu dosyc duzo, a pod koniec roku to nawet i do uszu wiec to zbyt efektownie wygladac raczej nie bedzie .... i mysle zeby wtedy wlasnie pomalowac tylko te farbowance. Chodz sama sie szkole na fryzjerke, to nie wiem jak lapie kazda z profesjonalnych farb na glowie np. wiem ze inaczej jest z farbami Ce-Ce, inaczej z Artego i naczej z welli a jeszcze inaczej z loreal. hmmm ... zna ktoras dobrego fryzjera w kielcach ?

a i jeszcze jedno ... a wy farbowalybyscie, czy scinalybyscie ?
jak miałam dłuższy odrost to farbowałam same farbowańce, żeby wyrównać kolor
nie musiałam się ścinać na chłopaka przez to no i to pomogło. potem zrobiłam ombre, w ten sposób, że własnie farbowańce rozjaśniłam i sa jaśniejsze od odrostu i teraz jest super
TwojaKokaina jest offline  
Stary 2012-05-29, 19:05   #3782
Hazel_Eyed
Zadomowienie

Cytat:

fakt, rodzina priorytetem, ale czasami jest tak, że z rodziną to tylko na zdjęciu się dobrze wychodzi, a potencjalnie obca osobą jaką jest dziewczyna/ facet może się okazać kimś kto się na Ciebie nie wypnie bo kocha Cię bezwarunkowo a nie dlatego, że jesteś członkiem rodziny :p . Różnie bywa i nie raz się o tym przekonałam obserwując znajome rodziny.
zgadzam się , czasem tak się zdarza, że z rodziną wiążą nas tylko więzy krwi i nic więcej
Hazel_Eyed jest offline  
Stary 2012-05-29, 19:06   #3783
Mania1987
Raczkowanie

GG do Mania1987

Dzięki Dziewczyny. Włosy zazwyczaj szybko mi rosną ale przyspieszacze typu pokrzywa, drożdże, jantar naprawdę pomagają
anngeli tak tak. 7 lat rudy kolor a tu nagle zachciało mi się odmiany Teraz już się nie możesz się poddać.
Espoir91 naprawdę ciężka sytuacja. Zrobisz jak będziesz uważała. Ale myślę, że możesz pójść, sprawdzić swojego faceta. Takto nie będziesz miała nad nim kontroli. A jak będzie robił coś głupiego to po prostu wyjdziesz stamtąd.
Mój były kiedyś poszedł sam na ślub kumpla bo tamten dał mu zaproszenie tylko dla jednej osoby a my byliśmy już ze sobą 4 lata i ten kumpel dobrze o tym wiedział. Długi czas było mi bardzo przykro.
maja55 nie farbuj, naturalki są piękne, łatwiej o nie dbać, są zdrowsze
niewa ja jestem z okolic Kielc, ale niestety nie znam tam dobrego fryzjera.
Mania1987 jest offline  
Stary 2012-05-29, 19:06   #3784
AnetqxD
Raczkowanie

Cytat:

Co do tej płukanki, też chciałam ochłodzić odcień farbowańców i myślałam dzisiaj nad płukanką z joanny była niebieska nadająca platynowy odcień i srebrna nadająca popielaty.
Stały jeszcze z Delii i była srebrna i fioletowa i już zgłupiałam
Myślałam, może ta srebrna z joanny dobra, skoro popielaty nadaje odcień, ale już sama nie wiem. Zaraz poszukam w necie i na wizażu, a może wy wiecie z autopsji która najlepsza do ochłodzenia brązu i "stłamszenia" rudych refleksów?
Mi najbardziej pomógł szampon Joanna Ultra Color System do włosów blond. Wygodniejszy niż płukanki (mieszkam w akademiku i nie mam możliwości moczenia się w misce)

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
w sumie masz racje... ale nie pojde na ten slub i wesele... daruje sobie chhyba to wszystko...
Ja osobiście poszłabym i na ślub i na weselę. Będziesz miała okazję poobserwować czy Twój Tżt i ruda małpa mają się ku sobie. Zawsze lepsze to niż siedzenie w domu i zastanawianie się co oni mogą tam wyprawiać. Będziesz spokojniejsza- po prostu.

Zapuszczam włosy
Drożdżuję od: 12.08.2013
Jantaruję od: 18.08.2013

AnetqxD jest offline  
Stary 2012-05-29, 19:10   #3785
niewa
Rozeznanie

GG do niewa

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Myślę, że łatwiej jest ściagnąć farbę niż poczekać aż włosy odrosną
Ja bym trochę obcięła i stonowała włosy jakimś tonerem żeby ułatwić sobie proces odrastania.

Teraz mam dosć długie włosy (do połowy pleców chyba) i odrost na 3 cm, korci mnie żeby pójść i zafarbować je, ale myślę, że lepiej by było gdybym ścięła np z 6 cm i dalej zapuszczała odrost po prostu (nie mam rażącej różnicy w kolorze).
Ty masz do polowy plecow - ja mam do konca szyi, czyli krotkie na razie moich nie ma co nawet scinac ale wlasnie tez mysle zeby pod koniec roku jakos stonowac te wloski. Problem w tym, ze wiele fryzjerek jest nierozgarnietych i zamiast mi wlosy stonowac naloza mi jakas ciemna farbe lub Bóg wie co i bede jak idiot wygladala. Dlatego to musi byc ktos, kto sie zna na rzeczy, ale to dopiero bede o tym myslala pod koniec roku

ja mam troszke razaca, bo mam zolto - blond a moje naturalki to ciemny blond. Na zdjeciach zadnej roznicy nie ma ale w rzeczywistosci troszke widoczne to A Ty skoro nie masz razacej roznicy, to nawet nie musisz podcinac

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
100 % racji

jak miałam dłuższy odrost to farbowałam same farbowańce, żeby wyrównać kolor
nie musiałam się ścinać na chłopaka przez to no i to pomogło. potem zrobiłam ombre, w ten sposób, że własnie farbowańce rozjaśniłam i sa jaśniejsze od odrostu i teraz jest super
Łooo to Ci zazdroszcze a sama to robilas, czy z pomoca fryzjereczki ? no ja szukam dobrej z Kielc ... ale tu sama srednie sa ;/ takie raczej osiedlowe "ciotki klotki" ... i wlasnie - nie chce scinac, znaczy podcinac a i owszem, ale scinac to nie chce, bo nie w tym rzecz, szkoda po prostu
niewa jest offline  
Stary 2012-05-29, 19:10   #3786
Hazel_Eyed
Zadomowienie

espoir tak sobie mysle, dziewczyny maja duzo racji, a to co pisala anngeli - że powinnaś się zrobić na bóstwo i pójść z nim - to wydaje się dobrym pomysłem. Przynajmniej będziesz go miała na oku A jakby odwalił jakaś akcję to strzelisz go z liscia i wyjdziesz, ale może akurat nic takiego się nie wydaży i bedziecie się świetnie bawić na tym weselu

Edytowane przez Hazel_Eyed
Czas edycji: 2012-05-29 o 19:12
Hazel_Eyed jest offline  
Stary 2012-05-29, 19:38   #3787
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Dzien dobry dziewczyny!
przyszlam sie zamledowac, ze dalej uparcie nie farbuje wlosow a moja nieobecnosc na naszym watku wynika z braku czasu na taki luksus jak wizaz
mam nadzieje, ze wy dalej wytrwale nie malujecie, no i ze Was nawet nie kusi?

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2012-05-29, 19:44   #3788
anngeli
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez AnetqxD Pokaż wiadomość
Mi najbardziej pomógł szampon Joanna Ultra Color System do włosów blond. Wygodniejszy niż płukanki (mieszkam w akademiku i nie mam możliwości moczenia się w misce)

Ja osobiście poszłabym i na ślub i na weselę. Będziesz miała okazję poobserwować czy Twój Tżt i ruda małpa mają się ku sobie. Zawsze lepsze to niż siedzenie w domu i zastanawianie się co oni mogą tam wyprawiać. Będziesz spokojniejsza- po prostu.
Dokładnie co do wesela
A co do szamponu to dziękuje , właśnie też się zastanawiam i może faktycznie spróbuję.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
Dzien dobry dziewczyny!
przyszlam sie zamledowac, ze dalej uparcie nie farbuje wlosow a moja nieobecnosc na naszym watku wynika z braku czasu na taki luksus jak wizaz
No to super, Ty to w zasadzie nie masz już odrostu, Twoje naturalne są tak długie, że te pozostałe to nie wiadomo jak nazwać
Pokazuj swoje piekne kłaczki ale już!

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline  
Stary 2012-05-29, 19:45   #3789
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:

Łooo to Ci zazdroszcze a sama to robilas, czy z pomoca fryzjereczki ? no ja szukam dobrej z Kielc ... ale tu sama srednie sa ;/ takie raczej osiedlowe "ciotki klotki" ... i wlasnie - nie chce scinac, znaczy podcinac a i owszem, ale scinac to nie chce, bo nie w tym rzecz, szkoda po prostu
raz farbowałam sama, a potem wybrałam się do fryzjerki. w mojej rodzinnej wsi mamy taką młodą fryzjerkę i tanio bierze, więs w sumie za podcięcie + rozjaśnienie farbowańców dałam 40 zł
Cytat:
Dzien dobry dziewczyny!
hej trwamy dalej w swoim postanowieniu i nie kusi nas a nawet dołaczyło trochę nowych dziewczyn
a jak u Ciebie? wszystko się układa?
Stary 2012-05-29, 20:01   #3790
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim
dopiero dokopałam się do aparatu, więc wrzucam zdjęcia moich włosów po ścięciu są mega krótkie - i wygodne! W piątek minęły dwa tygodnie od ścięcia, a ja nie żałuję, więc jest chyba dobrze co więcej - chodzi mi po głowie myśl, żeby je jeszcze z 2-3cm ciachnąć po sesji

W lipcu minie rok od ostatniego farbowania niestety cały czas szukam dobrego przyspieszacza, na te moje kudły nic nie działa, a rosną bardzo powoli
cuda jak chcesz to ciachnij dużej różnicy nie będzie

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
MI się nic nie działo oprócz tego że mi się łydki przez kilka dni łuszczyły, no i teraz te zadry

Chyba nie idę, wiem od czego to, a na pewno i tak by mi merz special przypisali, więc na jedno wyjdzie. Choć w sumie mogłabym zbadać czy to żelazo czy witaminy a sama nie wiem. Muszę to przemyśleć
Kiedyś już tak miałam i samo w sumie przeszło. Teraz mi się tak ostatnio te badanie krwi przypomniało -wszystko jasne czemu nie mogę oddać -po kuracji pokrzywą
no bardzo możliwe, że tak było niestety

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Mania1987 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Pamiętacie mnie jeszcze? Nadal zapuszczam naturalki. Odrost 17 cm, 11 miesięcy bez farby. Wiele się u mnie działo, zarówno złego i dobrego i nawet nie miałam czasu pisać. Ledwo nadrabiałam to co pisałyście. Ja właśnie dzisiaj kończę pić pokrzywę, bo to już 3 miesiące picia, trzeba zrobić przerwę. Kupiłam teraz bratka ale tak średnio mi smakuje. 1, 5 miesiąca piję drożdże i powiem Wam, że są efekty. 3cm w miesiąc od grudnia nie obcinam włosów, tylko sama końcówki rozdwojone, wiem, że to źle ale nie są jakoś specjalnie zniszczone. Farby mnie nie ciągną wcale, ale odżywki, maski oleje, szampony niestety tak. Chciałabym wszystkiego spróbować, ale staram się ograniczać. Ubełtałam wczoraj olej z korzenia łopianu na wzmocnienie, powiem Wam, że zapach jest intensywny, no nic, poczekam 2 tygodnie aż naciągnie. Podobno jest dobry na wypadanie włosów. Piękne macie odrosty i widzę, że przybyło fanek natury. Postaram się już na bieżąco być bo z Wami raźniej, nawet jak się tylko czyta
Moja mama na początku się śmiała a teraz sama czeka aż jej nałożę olej przed myciem albo jakąś maskę z żółtkiemTakże włosomaniactwo jest zaraźliwe.
Wrzucam odrosty. Jedno zdjęcie z lampą, drugie bez.
ładne podobne kolorkiem do mojego

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
Ja na razie nie mówiłam mamie o moich eksperymentach i wynikach pozytywnych, bo pusciłaby ojca z torbami, gdyby się dorwała do olei i masek. Swoja drogą ojca by tez przekabaciła, bo on lubi wszystko co naturalne. Kiedys nawet kupił jakiegos grzyba, którego podlewało sie zielona herbatą i spijało potem jakis sok z niego. Eksperyment umarł na szęście smiercią naturalną grzyba oczywiście
z tym grzybem to mnie rozwaliłaś

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Cytat:
Napisane przez AnetqxD Pokaż wiadomość
Dokładnie! Właśnie sobie uświadomiłam, że jakbym pod koniec 3 klasy LO nie ścięła włosów do ramion, które notabene miałam już za pierś i nie walnęła na nie czarnego szamponu koloryzującego do 24 myć z Palette, to miałabym włosy do tyłka w naturalnym kolorze, a nie te zrudziałe wstręciuchy... Dlaczego mi rozum w tamtej chwili odjęło?
Najpiękniejsze włosy miałam w dzieciństwie, kiedy zajmowała sie nimi moja Mama. Były długie, cieemne, schły same, a ja miałam na nie wywalone. Eh.
Do tej pory jak chcę coś przykombinować z włosami, to przypominam sobie co mi zawsze rodzicielka powtarza: "Nie cuduj, bo będziesz żałować" i jak na razie nie zrobiłam z nimi niczego głupiego.
Niby włosy mam ładne, bo zdrowe, gęste błyszczące i już całkiem długie, ale co z tego skoro świecą na rudo i nie wiem jak temu zaradzić... Z babami...
masakra mi też tak mówili zostaw, bo ładnie Ci w takim, ale oczywiście ja byłam mądrzejsza... i co ehhh ale nie ma co, trzeba zapuszczać i ja wiem, że dopuki nie zacznę siwieć to nie ma mowy o farbowaniu

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:

[/COLOR]kiedyś też byłam zazdrosna o byłego tzta, a zazdrość zwykle rodzi się ze strachu utraty kogoś. nie lubiłam jak chodził na imprezy, bo inne laski itd. i nie to, że mu nie ufałam, bo ufałam, ale własnie dziewczyny są różne.
jak na to patrzę z perspektywy czasu to już więcej tak nie zrobię, bo takie domysły są chore i wpędzają w nerwicę. zresztą sama bym nie chciała być ograniczana.
jasne masz rację przesadna zazdrość jest bee, ale akurat w tej sytuacji to no nie wiem... tym bardziej, że taką akcję wywinął przecież nikt nie zmuszał go do tego żeby z nią tańczył, po za tym on ją widział i dalej nic nie zrobił nie podszedł do niej wtedy itp. dla mnie to było by za dużo.. a co do ślubu to nie możesz mu zabronić wiadomo to jego siostra i wiesz no nie wypada tak robić, to ma być ich dzień, ale jeśli chodzi o to, że się z nim pogodziłaś to ja bym się nad tym zastanowiła. Być może podtykają ją jemu pod nos, ale bez przesady on nie ma swojej woli, żeby powiedzieć nie?

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
espoir tak sobie mysle, dziewczyny maja duzo racji, a to co pisala anngeli - że powinnaś się zrobić na bóstwo i pójść z nim - to wydaje się dobrym pomysłem. Przynajmniej będziesz go miała na oku A jakby odwalił jakaś akcję to strzelisz go z liscia i wyjdziesz, ale może akurat nic takiego się nie wydaży i bedziecie się świetnie bawić na tym weselu
no w sumie haha, ale taką akcję podczas wesela to też nie wypada

Włosy
spiritusmovens jest offline  
Stary 2012-05-29, 20:17   #3791
Tygrryska
Zakorzenienie

Cytat:
wiem, ze moje zachowanie jest bardzo egoistyczne, ale nie jest w tym momencie spowodowane to zazdroscia. jego rodzina nic do mnie chyba nie ma, ale odnosze wrazenie, ze oni woleliby aby im sie wtedy udalo. szczegolnie jego siostra, ktora sie z marmozeta przyjazni. mi chodzi o to, ze moje zdanie wgl sie tu nie liczy wiecie ze kiedys nie poszlam na slub kolezanki bardzo dobrej, bo M. mnie o to prosil,bo nie mogl ze mna jechac bo pracowal. no i nie poszlam, bylo mi bardzo przykro, kolezance zreszta tez, czuje ze do dzis ma o to do mnie zal a teraz on mi mowi, ze co mi szkodzi isc a wlasnie,ze szkodzi! chocazby ze wzgledu na tamta sytuacje, on nic nie rozumie
ja nie rozumiem jak on mogl Ci zbronic isc na slub przyjaciolki
i rozumiem ja, tez bym miala o to zal

powiem Ci szczerze, ze powinnas sie zastanowic nad tym zwiazkiem, nad tym czy mu ufasz, czy mu wybaczylas tamten incydent i potrafisz z nim byc..
bo takie zabranianie sobie nawzajem, wypominanie przeszlosci nic dobrego nie wrozy

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
1)to mnie bardzo przekonuje, bo farbowanie długich włosów to naprawdę spory koszt
2) z tym mi nie idzie chyba :/ albo ze względu na brak odrostu po prostu tego nie zauważam....
3)po farbie chyba błyszczą mi bardziej....
4)ale ja jakieś mysie chyba swoje naturalne.....(przynajmni ej taki mam odrost
3) po farbie to sie blyszcza ale tylko jakis czas, potem trzeba znow zafarbowac po kolor plowieje
4) przy kontrascie z farbowanymi ciezko stwierdzic jak wyglada kolor naturalek

Cytat:
a i jeszcze jedno ... a wy farbowalybyscie, czy scinalybyscie ?
ja mialam dlugie (sporo za zapiecie stanika) ale zdecydowalam sie na sciecie

Tygrryska jest offline  
Stary 2012-05-29, 20:37   #3792
Espoir91
Rozeznanie

on sie wykreca od tego swiadkowania, ale wiadomo glupio mu. Chyba macie racje, pojde na to wesele, o ile nadal z nim bede, bo do wrzesnia troche czasu przerazaja mnie te tradycje weselne w stylu "gorzka wódka"... ale zespol znajomy to moze nie odwala takiej lipy

cel jest

Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline  
Stary 2012-05-29, 20:38   #3793
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
Być może podtykają ją jemu pod nos, ale bez przesady on nie ma swojej woli, żeby powiedzieć nie?

na pewno ma, ale powiedzmy, że u nich w rodzinie są dobre stosunki itd. to się nie dziwię, że mu głupio.
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość

powiem Ci szczerze, ze powinnas sie zastanowic nad tym zwiazkiem, nad tym czy mu ufasz, czy mu wybaczylas tamten incydent i potrafisz z nim byc..
bo takie zabranianie sobie nawzajem, wypominanie przeszlosci nic dobrego nie wrozy
racja
Stary 2012-05-29, 20:46   #3794
Espoir91
Rozeznanie

Cytat:
on sam nic nie odwali,bo nawet nie chce z nia swiadkowac, wykreca sie od tego, ale rodzina na niego naskoczyla. ja po prostu tej marmozety tak strasznie nie trawie;/

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
na pewno ma, ale powiedzmy, że u nich w rodzinie są dobre stosunki itd. to się nie dziwię, że mu głupio.
wlasnie u nich w rodzinie jest dziwnie, zeby nie powiedziec "podstepnie". nie za bardzo komfortowo sie czuje na jakis spotkaniach rodzinnych u nich.

cel jest

Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline  
Stary 2012-05-29, 20:50   #3795
Hazel_Eyed
Zadomowienie

Cytat:
on sie wykreca od tego swiadkowania, ale wiadomo glupio mu. Chyba macie racje, pojde na to wesele, o ile nadal z nim bede, bo do wrzesnia troche czasu przerazaja mnie te tradycje weselne w stylu "gorzka wódka"... ale zespol znajomy to moze nie odwala takiej lipy
też mnie te tradycje zawsze drazniły...
Cytat:
on sam nic nie odwali,bo nawet nie chce z nia swiadkowac, wykreca sie od tego, ale rodzina na niego naskoczyla. ja po prostu tej marmozety tak strasznie nie trawie;/
no to skoro on sam nic nie zrobi, a swój rozum chyba też ma i jak mu będą ją podtykać co chwile, to przecież moze się postawić,
nie ma się co martwić na zapas
Hazel_Eyed jest offline  
Stary 2012-05-29, 20:53   #3796
OoDestinyoO
Wtajemniczenie

Więc tak końcówki podcięte
Od jutra zaczynam zabawę z olejowaniem włosków(na pierwszy rzut oliwka ,olej kokosowy zamówiony na all czekam na przesyłkę jak nie sprawdzi się na włoskach to zużytkuję na ciało ).
OoDestinyoO jest offline  
Stary 2012-05-29, 20:56   #3797
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:

wlasnie u nich w rodzinie jest dziwnie, zeby nie powiedziec "podstepnie". nie za bardzo komfortowo sie czuje na jakis spotkaniach rodzinnych u nich.
to dziwna sprawa.
ale do wrzesnia jest czas. nigdy nie wiesz jak się między Wami ułoży. zobaczysz jak się sprawa rozwiąże. ale mimo wszystko na ślub idź.
Stary 2012-05-29, 21:04   #3798
anngeli
Zadomowienie

Cytat:
też mnie te tradycje zawsze drazniły...

no to skoro on sam nic nie zrobi, a swój rozum chyba też ma i jak mu będą ją podtykać co chwile, to przecież moze się postawić,
nie ma się co martwić na zapas
No właśnie, popieram , sielanka rodzinna swoją drogą a postawienie się i nie zrobienie z siebie sieroty swoją drogą.
Nigdy nie lubiłam maminsynków i jakoś mi się udało wyleczyć z tego mojego TŻ ale jakieś tam "wirusy" jeszcze tego ma.

Cytat:
to dziwna sprawa.
ale do wrzesnia jest czas. nigdy nie wiesz jak się między Wami ułoży. zobaczysz jak się sprawa rozwiąże. ale mimo wszystko na ślub idź.
Też popieram, zwłaszcza ostatnie zdanie. Jeśli z nim będzie to idź, na pewno będą też inni ludzie, przecież nie tylko z rodzinny panny młodej, więc może się dobrze ubawisz.
Śmieszną historię przytoczę, moja kuzynka tak poznała swoje męża
Poszła z chłopakiem, jej związek w zasadzie to był na krawędzi, ale poszła bo ją namówiłam, co by swojej słabości nie pokazała.
Ten palant upił i się i ją olewał, a potem jak zobaczył, że ma adoratora to był zazdrosny. Koniec końców, ten adorator tylko kulturalnie dotrzymywał jej towarzystwa itp. był z rodziny pana młodego (a chłopak mojej kuzynki był od panny młodej) i tak okazało się, że są bratnimi duszami
Miejmy oczy szeroko otwarte, bo nigdy nie wiemy co los nam szykuje.
I nie mówię tu tylko o miłości ale ogólnie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline  
Stary 2012-05-29, 21:17   #3799
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:
No właśnie, popieram , sielanka rodzinna swoją drogą a postawienie się i nie zrobienie z siebie sieroty swoją drogą.
Nigdy nie lubiłam maminsynków i jakoś mi się udało wyleczyć z tego mojego TŻ ale jakieś tam "wirusy" jeszcze tego ma.

Też popieram, zwłaszcza ostatnie zdanie. Jeśli z nim będzie to idź, na pewno będą też inni ludzie, przecież nie tylko z rodzinny panny młodej, więc może się dobrze ubawisz.
Poszła z chłopakiem, jej związek w zasadzie to był na krawędzi, ale poszła bo ją namówiłam, co by swojej słabości nie pokazała.
Ten palant upił i się i ją olewał, a potem jak zobaczył, że ma adoratora to był zazdrosny. Koniec końców, ten adorator tylko kulturalnie dotrzymywał jej towarzystwa itp. był z rodziny pana młodego (a chłopak mojej kuzynki był od panny młodej) i tak okazało się, że są bratnimi duszami
fajna historia wiadomo trzeba myśleć przede wszystkim i nie dać się poniżać według mnie a na ślub idź co Ci szkodzi może tam wszystko wyjdzie jak jest naprawdę, będziesz miała czyste sumienie, że nie zrobiłaś niczego pochopnie skoro go kochasz to mam nadzieję, że będziecie szczęśliwi i że nie będziesz musiała uczestniczyć w takich akcjach

Włosy
Stary 2012-05-29, 21:28   #3800
Espoir91
Rozeznanie

no to zostaje mi iść i nie tchórzyć. on synkiem mamusi nie jest o nie jest raczej buntowniczy i zawsze chodzi swoimi drogami. do wrzesnia daleko, fakt. wiele sie moze jeszcze wydarzyc.

cel jest

Espoir91 jest offline  
Stary 2012-05-29, 21:39   #3801
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:

mam znajomego, ma już 21 lat! a jest mamisynkiem. masakra...

a historia fajna i masz rację, ze życie zaskakuje
Stary 2012-05-29, 22:22   #3802
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:
mam znajomego, ma już 21 lat! a jest mamisynkiem. masakra...

a historia fajna i masz rację, ze życie zaskakuje
haha niektórzy to mają po 30 i dalej są...

Włosy
Stary 2012-05-29, 22:24   #3803
makeupnotwar
Wtajemniczenie

Espoir91 - MOIM (ale to tylko moim zdaniem) źle zrobiłaś, że znowu mu wybaczyłaś i będziesz się do końca życia (lub związku z nim) na własne życzenie plątać w takie głupie sytuacje. ewidentnie Cię tam nie szanują... ja bym nie pozwoliła innym tak się traktować...
i wiem co mówię, jestem w konflikcie z moją bratową, która też próbuje narzucać innnym, co ma robić, podobnie jak matka narzeczonego. jest na nas wiecznie obrażona, ale my po prostu mówimy jej 'nie i tyle'. inni nie będą Cię szanować, jeśli sama nie będziesz się szanować :/ takie jest moje zdanie w tym temacie

makeupnotwar jest offline  
Stary 2012-05-29, 23:05   #3804
kat123
Zakorzenienie

a czemu ta marmozela jest świadkową?

A swoją drogą jakby mi mój brat powiedział, że mam świadkować z facetem, którego mój TŻ nienawidzi tobym mu powiedziała, coby się w nos cmoknął i zdecydował na kogoś innego albo na moim albo na miejscu tamtej osoby. Bo wiadomo -Tobie namawiać kogoś do czegoś w tej sytuacji jest nie na miejscu, ale TŻ z siostrą powinien pogadać, obcy sobie nie są -X lat się razem wychowywali to powinna być jakas nić poozumienia a nie szantaż emocjonalny łzami

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Dzien dobry dziewczyny!
O Bayka! Już się zaczynałam o Ciebie martwić

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-05-30, 08:06   #3805
Mania1987
Raczkowanie

GG do Mania1987

Espoir91 do września masz czas go obserwować. Oczywiście życzę Ci jak najlepiej, ale z własnego doświadczenia wiem, że jak tylko jedna osoba chce dobrze to nic na siłę się nie utrzyma. Wiadomo lepiej mieć dobre kontakty z rodziną TŻta, ale gorzej jest jak rodzina nadal Cię chce a facet już nie
Bayka farby nas nie kuszą, ale inne rzeczy tak: nowe odżywki, przyspieszacze porostu, oleje

Edytowane przez Mania1987
Czas edycji: 2012-05-30 o 08:08
Mania1987 jest offline  
Stary 2012-05-30, 08:25   #3806
201607040946
Konto usunięte

cześć! dawno mnie tu nie było...

moje 9 miesięcy...

na kolor nie zwracajcie uwagi, bo nie jest taki, jak na zdjęciu...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture 005.jpg (64,4 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture 006.jpg (61,6 KB, 26 załadowań)
201607040946 jest offline  
Stary 2012-05-30, 09:01   #3807
Farmetka
Raczkowanie

Espoir91 odwal się na bóstwo i idz, pokaż, że masz klasę. Podejrzewam, że to zagrywka nie fair w stosunku do Ciebie.
Ja znam maminsynków nawet 40 letnich, to dopiero masakra...

OoDestinyoO trzymam kciuki za olejowanie

kaguya kobieto gdzie się podziewałaś. Włoski piękne.

Jako obiecałam to wrzucam:
1) fota - ja po ścięciu włosów z długości do ramion
2) fota - mój skarbek, spiacy Książe Brunon...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (119,0 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bruno.jpg (88,1 KB, 27 załadowań)
Farmetka jest offline  
Stary 2012-05-30, 09:39   #3808
OoDestinyoO
Wtajemniczenie

Cytat:

1) włoski super
2)jaki śliczny Bobasek
OoDestinyoO jest offline  
Stary 2012-05-30, 10:12   #3809
Kicia131
Zadomowienie

Dziewczyny, dzięki za miłe słowa!!
Wy też macie świetne odrosty, zdrowe i takie długaśne
kaguya ale Ci szybko rosną!!
Farmetka
piękny synek!!! No i ten kolor włosów...

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Ale piękny odrost
zakochałam się chociaż z tyłu go praktycznie nie widać.
Masz gdzieś zdjęcia jak był malutki? Ciekawi mnie fakt, że włosy jak odrost jest mały wyglądają na inny kolor i jak odrost jest większy to kolor też wydaję się inny ale wtedy w końcu można go ocenić, bo wiadomo na większym łatwiej
Dziękuję
Mam w albumie fotki jak był trochę mniejszy i gdzieś na kompie jak był malutki. Jak znajdę to później wrzucę do albumu

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi

Od 14. kwietnia 2016 aparatka

Edytowane przez Kicia131
Czas edycji: 2012-05-30 o 10:06
Kicia131 jest offline  
Stary 2012-05-30, 10:13   #3810
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
cześć! dawno mnie tu nie było...

moje 9 miesięcy...

na kolor nie zwracajcie uwagi, bo nie jest taki, jak na zdjęciu...
rosną ładnie
Cytat:
ale ładna fryzurka! mega mi się podoba
a malutki prześliczny dzieci są przesłodkie
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości