Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-05-30, 10:33   #3811
Mania1987
Raczkowanie

GG do Mania1987
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

kaguya już kawał odrostu
Farmetka super włoski i dzieciaczek
Mania1987 jest offline  
Stary 2012-05-30, 10:42   #3812
201607040946
Konto usunięte

dzięki, dziewczęta! a nie było mnie, bo czasu nie miałam, ciągle gdzieś latam rośnijcie, odrosty!!!
201607040946 jest offline  
Stary 2012-05-30, 12:51   #3813
niewa
Rozeznanie

GG do niewa

dziewczyny - mam troche dola ;P
ogolnie rzecz biorac mam dzis " bad hair day" ....

okazalo sie dziewczyny ze odkad przestalam farbowac - wlosy mi sie kreca jak oszalale. Mi sie to w sumie podoba, aleeee ..... jesli myje wloski co 3 dni - rano budze sie z lekko falowanymi, co wyglada nieestetycznie i musze je troche popryskac sama woda zeby byly bardziej krecone. A moze ja nie powinnam je pryskac tylko woda ?
Co tu zrobic by miec piekne loczki codziennie i nie myc tego łba codziennie ?

rzecz nastepna - jak patrze na te odrosty to troche sobie siebie kojarze z brudaskiem, albo taka zulica, co ja na farbe nie stac ;D ale sobie mysle tak - badz silna dziewczyno, bo jeszcze dluga droga przed Toba.

nastepna rzecz - mam tera tzw. "fryzure na przeczekanie". Nie wiadomo co to jest. Wloski sa niby, no wlasnie niby rownej dlugosci, ale mimo wszystko lekko z tylu sa podcieniowane. Ehhh no mam dola jak nic

jak sobie radzicie z kreconymi wloskami i odrostami ? macie czasem "bad hair day" ?
niewa jest offline  
Stary 2012-05-30, 13:43   #3814
miasiaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość

okazalo sie dziewczyny ze odkad przestalam farbowac - wlosy mi sie kreca jak oszalale. Mi sie to w sumie podoba, aleeee ..... jesli myje wloski co 3 dni - rano budze sie z lekko falowanymi, co wyglada nieestetycznie i musze je troche popryskac sama woda zeby byly bardziej krecone. A moze ja nie powinnam je pryskac tylko woda ?

rzecz nastepna - jak patrze na te odrosty to troche sobie siebie kojarze z brudaskiem, albo taka zulica, co ja na farbe nie stac ;D ale sobie mysle tak - badz silna dziewczyno, bo jeszcze dluga droga przed Toba.

nastepna rzecz - mam tera tzw. "fryzure na przeczekanie". Nie wiadomo co to jest. Wloski sa niby, no wlasnie niby rownej dlugosci, ale mimo wszystko lekko z tylu sa podcieniowane. Ehhh no mam dola jak nic

jak sobie radzicie z kreconymi wloskami i odrostami ? macie czasem "bad hair day" ?

Ja mam niestety czesto! tez mam tak ze po umyciu mam super loczki a nasteonego dnia nie wiadomo co..wtedy troche je musze zmoczyc i nalozyc zel lniany i wygladaja ok No niestety nie tak ladnie jak pierwszego dnia, ale jestem z nich zadowolona ;D

Mi odrost az tak nie przeszkadza, pokazywalam go gdzies tutaj, w tym watku, i zbyt duzej roznicy w kolorze nie ma, poza tym mam krecone i nie widac tego az tak bardzo

A Ty sie nie przejmuj, na pewno masz piękne włoski, pomysl sobie ze niedlugo bedziesz mogla chwalic sie swoimi naturalkami! Dluga i ciezka droga przed nami, ale damy rade, trzeba wierzyc

CG

Szczęśliwa od 1.11.2008
miasiaa jest offline  
Stary 2012-05-30, 13:58   #3815
niewa
Rozeznanie

GG do niewa

Cytat:
Napisane przez miasiaa Pokaż wiadomość
Ja mam niestety czesto! tez mam tak ze po umyciu mam super loczki a nasteonego dnia nie wiadomo co..wtedy troche je musze zmoczyc i nalozyc zel lniany i wygladaja ok No niestety nie tak ladnie jak pierwszego dnia, ale jestem z nich zadowolona ;D

Mi odrost az tak nie przeszkadza, pokazywalam go gdzies tutaj, w tym watku, i zbyt duzej roznicy w kolorze nie ma, poza tym mam krecone i nie widac tego az tak bardzo

A Ty sie nie przejmuj, na pewno masz piękne włoski, pomysl sobie ze niedlugo bedziesz mogla chwalic sie swoimi naturalkami! Dluga i ciezka droga przed nami, ale damy rade, trzeba wierzyc
Dziekuje Ci

My kreconowlose mamy przekichane musimy dwa razy mocniej nameczyc sie zeby nasze wlosy po
1: byly nawilzone, a po
2: zeby loczki wygladaly na loczki, a nie na sianokosy

zel lniany powiadasz ? zakupie sobie taki na pewno, ale gdzie go mozna kupic ? w takim teskaczu czy raczej w sklepie ze zdrowa zywnoscia ?

tak jestesmy silne i mocne dziewczyny DAMY RADE !!! ale kurcze jestem ciekawa co ja bede miala na glowie pod koniec tego roku ... hmm ... moja kolezanka od serca powiedziala mi dzisiaj ze chyba by wolala mnie w prostych ... troche mnie to podlamalo powiem szczerze. Ja jej wytlumaczylam, ze jak prostowalam czy to na walki, czy to na prostwnice czy na szczotke to mialam bardzo zniczone. Wiec albo proste i zniczone ( a co za tym idzie krotkie - bo ciagle trza podcinac ), albo dlugie i krecone. A ja jestem zadowolona z moich kreciolkow i juz !

Czasem ludzie nie wspieraja czlowieka .. ale mam na szczescie WAS !!!!
niewa jest offline  
Stary 2012-05-30, 14:05   #3816
Farmetka
Raczkowanie

Dziewczyny dzięki Waszemu wsparciu dotarłam do tego co mam na głowie, czyli prawie całe to moje naturalki. Zdecydowałam się na radykalne ciecie a co raz kozie smierć (według zodiaku chińskiego jestem kozą).

Snuś myslę, ze nam się udał. Macierzyństwo jest fajne pomimo niedospania i mega worów pod oczami z tego tytułu.

niewa ja tak średnio co drugi dzień mam bad hair day, bo są ni proste ni falowane
Farmetka jest offline  
Stary 2012-05-30, 14:12   #3817
niewa
Rozeznanie

GG do niewa

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzięki Waszemu wsparciu dotarłam do tego co mam na głowie, czyli prawie całe to moje naturalki. Zdecydowałam się na radykalne ciecie a co raz kozie smierć (według zodiaku chińskiego jestem kozą).

Snuś myslę, ze nam się udał. Macierzyństwo jest fajne pomimo niedospania i mega worów pod oczami z tego tytułu.

niewa ja tak średnio co drugi dzień mam bad hair day, bo są ni proste ni falowane
Ale Ci zazdroszcze ;D Cale swoje naturalnki ... dziewczyny moze jakies fanfary, oklaski i kwiatki ;D ? Gratuluje jeszcze raz Dokonalas niemozliwego, ale coz to bylo dla Ciebie Pewnie bulka z maslem hehe
I jeszcze raz gratuluje cudownego synusia a na wory pod oczami pomaga ogorek

bad hair day widze dotyczy kazdej z nas - ale dobrze ze jest forum
niewa jest offline  
Stary 2012-05-30, 14:25   #3818
Espoir91
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
Espoir91 - MOIM (ale to tylko moim zdaniem) źle zrobiłaś, że znowu mu wybaczyłaś i będziesz się do końca życia (lub związku z nim) na własne życzenie plątać w takie głupie sytuacje. ewidentnie Cię tam nie szanują... ja bym nie pozwoliła innym tak się traktować...
i wiem co mówię, jestem w konflikcie z moją bratową, która też próbuje narzucać innnym, co ma robić, podobnie jak matka narzeczonego. jest na nas wiecznie obrażona, ale my po prostu mówimy jej 'nie i tyle'. inni nie będą Cię szanować, jeśli sama nie będziesz się szanować :/ takie jest moje zdanie w tym temacie
ta cała rodzina jest jakaś dziwna... coraz bardziej czuję, że po prostu tam nie pasuję. Też nie jestem do końca pewna dobrze robiąc godząc się z M., ale nie chce teraz mieć problemów i się stresować. Rozmawiałam dziś z dziewczynami na uczelni i one też doradzają mi, że o ile z M. będę to żebym poszła na ten ślub.

cel jest

Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline  
Stary 2012-05-30, 14:28   #3819
Farmetka
Raczkowanie

Było mi o tyle łatwiej, że byłam zamknięta na L4 w domiszczu z opcja nie wolno chodzić(zagrożona ciąża). Włoski sobie rosły razem z Waszymi dobrymi radami.
Farmetka jest offline  
Stary 2012-05-30, 14:51   #3820
Espoir91
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
a czemu ta marmozela jest świadkową?

A swoją drogą jakby mi mój brat powiedział, że mam świadkować z facetem, którego mój TŻ nienawidzi tobym mu powiedziała, coby się w nos cmoknął i zdecydował na kogoś innego albo na moim albo na miejscu tamtej osoby. Bo wiadomo -Tobie namawiać kogoś do czegoś w tej sytuacji jest nie na miejscu, ale TŻ z siostrą powinien pogadać, obcy sobie nie są -X lat się razem wychowywali to powinna być jakas nić poozumienia a nie szantaż emocjonalny łzami [COLOR="Silver"]
ona jest swiadkowa, bo to przyjaciolka siotry M. Właśnie głupio mi go namawiać żeby odmówił, ale z drugiej strony no co ja mam sobie myslec?? Nie dosc, ze to jego byla dziewczyna, to jeszcze ten numer ostatnio on powiedzial siostrze, ze z marmozeta nie chce, a ta mu na to, ze juz wczesniej jej obiecala...

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Cytat:
Espoir91 odwal się na bóstwo i idz, pokaż, że masz klasę. Podejrzewam, że to zagrywka nie fair w stosunku do Ciebie.
Ja znam maminsynków nawet 40 letnich, to dopiero masakra...
czuję, że to prowokacja w moim kierunku...

cel jest

Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline  
Stary 2012-05-30, 15:02   #3821
Konwalia11
Zadomowienie

Cytat:
Dziekuje Ci

My kreconowlose mamy przekichane musimy dwa razy mocniej nameczyc sie zeby nasze wlosy po
1: byly nawilzone, a po
2: zeby loczki wygladaly na loczki, a nie na sianokosy

zel lniany powiadasz ? zakupie sobie taki na pewno, ale gdzie go mozna kupic ? w takim teskaczu czy raczej w sklepie ze zdrowa zywnoscia ?
Zelu lnianego raczej nigdzie nie kupisz, ale: mozesz go zrobic sama. Poczytaj tutaj: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=387619 - dziewczyny sie nim zachwycaja
Cytat:

Masz sliczne te wlosy... Kozo Zawsze sie zastanawiam, po co dziewczyny farbuja TAKIE piekne kolory! A Brunon tez boski i przeslodki
Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
ona jest swiadkowa, bo to przyjaciolka siotry M. Właśnie głupio mi go namawiać żeby odmówił, ale z drugiej strony no co ja mam sobie myslec?? Nie dosc, ze to jego byla dziewczyna, to jeszcze ten numer ostatnio on powiedzial siostrze, ze z marmozeta nie chce, a ta mu na to, ze juz wczesniej jej obiecala...

Ech, wyglada to na "probe sil" - kto wytrzyma, ten wygrywa . Zastanow sie dobrze, czy masz ochote uczestniczyc w tej grze i czy w ogole warto... Rodzina Twojego TZ stosuje chwyty ponizej pasa a on sam troche takie lelum-polelum chyba jest wiec... Przemysl kwestie.

Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline  
Stary 2012-05-30, 15:06   #3822
Espoir91
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość

Ech, wyglada to na "probe sil" - kto wytrzyma, ten wygrywa . Zastanow sie dobrze, czy masz ochote uczestniczyc w tej grze i czy w ogole warto... Rodzina Twojego TZ stosuje chwyty ponizej pasa a on sam troche takie lelum-polelum chyba jest wiec... Przemysl kwestie.
on sie ciagle stawia tej sytuacji. jego mama mu powiedziala, ze co mu szkodzi, ze tylko w kosciele odwali i tyle, a siostrze bedzie milo... pozostaje jeszcze kwestia wieczoru panienskiego^^ nie bede sie pchala tam gdzie mnie nie chca

cel jest

Espoir91 jest offline  
Stary 2012-05-30, 15:27   #3823
Konwalia11
Zadomowienie

Cytat:
on sie ciagle stawia tej sytuacji. jego mama mu powiedziala, ze co mu szkodzi, ze tylko w kosciele odwali i tyle, a siostrze bedzie milo... pozostaje jeszcze kwestia wieczoru panienskiego^^ nie bede sie pchala tam gdzie mnie nie chca
Nie no, zrobisz jak uwazasz.
Dla mnie to co opowiadasz jest niedopuszczalne - facet z przyslowiowymi "jajami" rozwiazalby to inaczej.
Ale moze ja mam po prostu szczescie z moim, ze on zrobi doslownie wszystko, zeby to mnie bylo dobrze. I nie mowie juz o tym nieszczesnym slubie, ale i o tej sytuacji w dyskotece. Gdyby moj TZ szlajal sie po dyskotece ze swoja byla, potem mnie olal, bo on idzie na mecz a potem jeszcze nie umial zalatwic tej kwestii z rodzina to... Nie no, mam bujna wyobraznie, ale tego sobie wyobrazic nie potrafie - bo nie ma takiej opcji!
OK, to wszystko co mam do powiedzenia w tym temacie - bo wiem, ze bedziesz go bronic, ech, mlodziutka jeszcze jestes to dlatego Tak czy inaczej - powodzenia!

Konwalia11 jest offline  
Stary 2012-05-30, 15:47   #3824
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:

kręconowłose często piszą jak reanimują włoski piszą często o jakimś żelu mrożącym z Joanny wstawię linka zaraz, tylko nadrobię wszystko, co mnie ominęło podczas nieobecności

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Cytat:

też miewam bad hair day. po umyciu kręcone włosy, a po spaniu inne zwykle zakłądam opaske na głowę albo spinam włosy i z głowy
Cytat:
no i dobrze, bo fryzurka fajna teraz dbać i pielęgnować
Cytat:
nie obraź się, ale może daj mu już spokój czekaj, aż się sytuacja sama rozwinie. skoro widzisz, że on nie chce tego robić, tzn. że na prawdę nie chce i że nic go nie łączy z ta laską. a jego mama dobrze mówi - odklepie swoje i będzie z głowy. w kościele spędzą godzinę, a potem to już będzie z Tobą. zresztą skoro ona ma narzeczonego, a on jest z Tobą 2 lata, to o sobie zapomnieli.
TwojaKokaina jest offline  
Stary 2012-05-30, 16:18   #3825
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
cześć! dawno mnie tu nie było...

moje 9 miesięcy...

na kolor nie zwracajcie uwagi, bo nie jest taki, jak na zdjęciu...
jaaa myślałam, że wpadłaś w szał miłosny i dlatego Cię nie ma a odrościk ładny, ale trochę nie widać przez to zdjęcie

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

ja to Ci powiem, że tam jacyś są w tej rodzinie inni, jedna z dziewczyn napisała, że tam w rodzinie to nie może odmówić, ale tak naprawdę jakby to była normalna rodzina to zawsze się można dogadać, a nie tak jak jedna z dziewczyn mówiła, że poszły łzy itp. jeśli chodzi o tą świadkową...

Włosy
spiritusmovens jest offline  
Stary 2012-05-30, 16:42   #3826
makeupnotwar
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Nie no, zrobisz jak uwazasz.
Dla mnie to co opowiadasz jest niedopuszczalne - facet z przyslowiowymi "jajami" rozwiazalby to inaczej.
Ale moze ja mam po prostu szczescie z moim, ze on zrobi doslownie wszystko, zeby to mnie bylo dobrze. I nie mowie juz o tym nieszczesnym slubie, ale i o tej sytuacji w dyskotece. Gdyby moj TZ szlajal sie po dyskotece ze swoja byla, potem mnie olal, bo on idzie na mecz a potem jeszcze nie umial zalatwic tej kwestii z rodzina to... Nie no, mam bujna wyobraznie, ale tego sobie wyobrazic nie potrafie - bo nie ma takiej opcji!
OK, to wszystko co mam do powiedzenia w tym temacie - bo wiem, ze bedziesz go bronic, ech, mlodziutka jeszcze jestes to dlatego Tak czy inaczej - powodzenia!
DOKŁADNIE. gdyby mój poszedł na dyskotekę i tańczył z jakąś inną kobietą to nie byłby już moim narzeczonym. chociaż opowiedziałam mu tę sytuację którą opisywała Espoir i powiedział że skoro dziewczyna mydli sobie oczy i wybaczyła coś takiego, to jest głupia i naiwna. tak powiedział facet

Espoir - niestety jesteś klasycznym przykładem tego, co na intymnym nazywamy kobietą-bluszczem.
o rodzinie i o facecie, z którym teoretycznie powinnaś chcieć spełnić całe życie wyrażasz się obraźliwie. dla mnie to niedopuszczalne. nie jestem z idealnym facetem, jesteśmy razem długo, niedługo pewnie weźmiemy ślub - i nie wyrażam się o nim inaczej niż z szacunkiem. wiadomo, narzekam czasem, ale... gdzie tu miłość, gdzie szacunek?
napisałaś: Też nie jestem do końca pewna dobrze robiąc godząc się z M., ale nie chce teraz mieć problemów i się stresować.

czyli podsumujmy: nie potrafisz od niego odejść (nie chcesz), mówisz o braku stresu, a fundujesz go sobie tą sytuacją ze świadkowaniem. wiesz, ja dawno temu też byłam z kretynem z rodziny adamsów, ale... szczęście, moja prawdziwa, wielka, spełniona miłość była tuż obok. kiedy już przeszło mi, że eksio mnie rzucił, a zaczęłam się cieszyć z życia, to nie dość, że on chciał wrócić i się zmienić, to jeszcze poznałam TŻ... ślub wkrótce nigdy nie wiesz, ile szans na szczęście Cię omija. stawiam dychę na to, że za dwie strony znowu napiszesz płaczliwego posta, my będziemy smarować dobre rady z których i tak nie skorzystasz... dla mnie to EOT bo to bez sensu mi się wydaje

makeupnotwar jest offline  
Stary 2012-05-30, 16:57   #3827
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
Espoir - niestety jesteś klasycznym przykładem tego, co na intymnym nazywamy kobietą-bluszczem.
o rodzinie i o facecie, z którym teoretycznie powinnaś chcieć spełnić całe życie wyrażasz się obraźliwie. dla mnie to niedopuszczalne. nie jestem z idealnym facetem, jesteśmy razem długo, niedługo pewnie weźmiemy ślub - i nie wyrażam się o nim inaczej niż z szacunkiem. wiadomo, narzekam czasem, ale... gdzie tu miłość, gdzie szacunek?
napisałaś: Też nie jestem do końca pewna dobrze robiąc godząc się z M., ale nie chce teraz mieć problemów i się stresować.

czyli podsumujmy: nie potrafisz od niego odejść (nie chcesz), mówisz o braku stresu, a fundujesz go sobie tą sytuacją ze świadkowaniem. wiesz, ja dawno temu też byłam z kretynem z rodziny adamsów, ale... szczęście, moja prawdziwa, wielka, spełniona miłość była tuż obok. kiedy już przeszło mi, że eksio mnie rzucił, a zaczęłam się cieszyć z życia, to nie dość, że on chciał wrócić i się zmienić, to jeszcze poznałam TŻ... ślub wkrótce nigdy nie wiesz, ile szans na szczęście Cię omija. stawiam dychę na to, że za dwie strony znowu napiszesz płaczliwego posta, my będziemy smarować dobre rady z których i tak nie skorzystasz... dla mnie to EOT bo to bez sensu mi się wydaje

pięknie napisane
Stary 2012-05-30, 17:06   #3828
miasiaa
Raczkowanie

makeupnotwar zgadzam się w 100 procentach!

CG

Szczęśliwa od 1.11.2008
miasiaa jest offline  
Stary 2012-05-30, 17:19   #3829
niewa
Rozeznanie

GG do niewa

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
kręconowłose często piszą jak reanimują włoski piszą często o jakimś żelu mrożącym z Joanny wstawię linka zaraz, tylko nadrobię wszystko, co mnie ominęło podczas nieobecności

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

też miewam bad hair day. po umyciu kręcone włosy, a po spaniu inne zwykle zakłądam opaske na głowę albo spinam włosy i z głowy

no i dobrze, bo fryzurka fajna teraz dbać i pielęgnować
spinam opaske albo spinam wloski ? ale na noc rozumiem tak robisz ? i w jakiej fryzurze najczesciej spisz ?

za tego linka to byla bym Ci strasznie wdzieczna

a jak sobie radzicie na przyklad z wlosami drugiego czy trzeciego dnia po umyciu ( zakladajac ze myjecie co 2 lub 3 dni ) ? ja mam bardzo czesto tlusta grzywke i odrosty, wiec uzywam szamponu na sucho i tu moje pytanie - czy uzywanie takiego szamponu w ilosci minimum, ale codziennie jest bezpieczne dla wlosow a szczegolnie dla skalpu ? a moze on bardzo wysusza i jest beznadziejny i trzeba go uzywac od wielkiego dzwonu ? kolezanka mi jedna powiedziala ze po takim szamponie dostala lupiezu ... jak sie na taki szampon zapatrujecie ? ja swego czasu uzywalam takze talku (najzwyklejszej posypki z apteki) ...
niewa jest offline  
Stary 2012-05-30, 17:34   #3830
makeupnotwar
Wtajemniczenie

Cytat:
spinam opaske albo spinam wloski ? ale na noc rozumiem tak robisz ? i w jakiej fryzurze najczesciej spisz ?

a jak sobie radzicie na przyklad z wlosami drugiego czy trzeciego dnia po umyciu ( zakladajac ze myjecie co 2 lub 3 dni ) ? ja mam bardzo czesto tlusta grzywke i odrosty, wiec uzywam szamponu na sucho i tu moje pytanie - czy uzywanie takiego szamponu w ilosci minimum, ale codziennie jest bezpieczne dla wlosow a szczegolnie dla skalpu ? a moze on bardzo wysusza i jest beznadziejny i trzeba go uzywac od wielkiego dzwonu ? kolezanka mi jedna powiedziala ze po takim szamponie dostala lupiezu ... jak sie na taki szampon zapatrujecie ? ja swego czasu uzywalam takze talku (najzwyklejszej posypki z apteki) ...
ja myję co 2 dzień i 2 dnia spinam sobie zazwyczaj chustką w taki pinup. ale ogólnie to włosy się przyzwyczaiły i nie są tłuste szczerze mówiąc... trochę mniej się błyszczą, ale wyglądają dobrze suchego szamponu nie używałam jeszcze.

makeupnotwar jest offline  
Stary 2012-05-30, 17:37   #3831
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=604868

to forum dla kręconowłosych i tu dziewczyny często podają swoje sposoby na reanimację ogólnie tam gdzieś jest odnośnik do tzw. codziennika, gdzie prezentują jakie np. dziś zastosowały odżywki itd. i jaki efekt ze zdjęciem

na noc nie spinam
na drugi dzień po umyciu jak już są takie rozczochrane ale też rzadko. zwykle rozczesuję po prostu, ewentualnie lekko przyprostuję
Stary 2012-05-30, 17:37   #3832
miasiaa
Raczkowanie

Cytat:

Z tego co wiem, to wlasnie suchy szampon troche wysusza skalp, sama nigdy nie stosowalam wiec nie wiem jak to dokladnie wyglada, ale nie stosowalabym go codziennie ani co 2 dni.. Raczej wlasnie od wielkiego dzwonu, kiedy naprawde nie mamy czasu na mycie wlosow

Kiedy moje loki sa juz naprawde w wielkim nieladzie to po prostu spinam je w koczek i tak chodze, nie wyglada to zle

CG

Szczęśliwa od 1.11.2008
miasiaa jest offline  
Stary 2012-05-30, 17:48   #3833
anngeli
Zadomowienie

Też jestem zdziwiona , czemu zamiast nad pójściem na wesele nie zastanawiasz się nad rozstaniem.
Jeśli Ci ciężko to przemyśl wszystko, rozważ za i przeciw.
Dziewczyny, wiadomo nie jest tak łatwo zostawić kogoś kogo się kocha, nawet drania. Ale ona musi przejrzeć na oczy w końcu,
no chyba, że za sprawą cudu on się zmienił i Ty to widzisz, a nie że on tak mówi.
Pytanie, czy nadal po tym wszystkim chcesz z nim być, czy Ci tak zależy i przede wszystkim czy on Cię szanuje i czy Ty do niego masz szacunek, to bardzo ważne w związku. Jak nie ma szacunku.. to nie ma co myśleć, tylko odejść z podniesnioną głową i przeboleć to.
Najlepiej jeśli jest taka możliwość to pojechać gdzieś z dala od niego, żebyś na niego nie natrafiała, żadnego przeglądania zdjęć i wspominania. Korzystaj z życia, baw się. A potem znajdzie się ktoś z kimś zbudujesz coś prawdziwego.
Mój TŻ ogarnął się w porę ale długo musi to odrabiać i mimo, że minął ponad rok to i tak nie jestem dla niego taka jak dawniej, kara musi być
I nawet zaręczyny mu nie pomogły haha.

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline  
Stary 2012-05-30, 17:51   #3834
niewa
Rozeznanie

GG do niewa

Cytat:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=604868

to forum dla kręconowłosych i tu dziewczyny często podają swoje sposoby na reanimację ogólnie tam gdzieś jest odnośnik do tzw. codziennika, gdzie prezentują jakie np. dziś zastosowały odżywki itd. i jaki efekt ze zdjęciem

na noc nie spinam
na drugi dzień po umyciu jak już są takie rozczochrane ale też rzadko. zwykle rozczesuję po prostu, ewentualnie lekko przyprostuję
dziekuje slicznie za linka i za odp. ja raczej chodze w spietych, ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Cytat:
Z tego co wiem, to wlasnie suchy szampon troche wysusza skalp, sama nigdy nie stosowalam wiec nie wiem jak to dokladnie wyglada, ale nie stosowalabym go codziennie ani co 2 dni.. Raczej wlasnie od wielkiego dzwonu, kiedy naprawde nie mamy czasu na mycie wlosow

Kiedy moje loki sa juz naprawde w wielkim nieladzie to po prostu spinam je w koczek i tak chodze, nie wyglada to zle
to przestane stosowac ten szampon na sucho ;/ zreszta troche mnie glowa swedzi od niego swoja droga no ja na spinanie musze jeszcze troszke poczekac, bo nawet jak chce zebrac wlosy w gumke to po porostu wychodza z niej bo sa zbyt krotkie uroki " fryzury na przeczekanie" ... wrrrrr
niewa jest offline  
Stary 2012-05-30, 17:56   #3835
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:

to przestane stosowac ten szampon na sucho ;/ zreszta troche mnie glowa swedzi od niego swoja droga no ja na spinanie musze jeszcze troszke poczekac, bo nawet jak chce zebrac wlosy w gumke to po porostu wychodza z niej bo sa zbyt krotkie uroki " fryzury na przeczekanie" ... wrrrrr
suchy szampon nie jest zły raz jak jakiś czas ale ja nie używam, wolę sobie spiąć włosy, bo jednak tak mi wygodniej

Włosy
spiritusmovens jest offline  
Stary 2012-05-30, 18:03   #3836
TwojaKokaina
Zakorzenienie

anngeli - podobają mi się włoski dziewczyny w Twoim avku

niewa
- u mnie to wynika z tego, że mam krótkie włosy
Stary 2012-05-30, 19:41   #3837
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość

No to super, Ty to w zasadzie nie masz już odrostu, Twoje naturalne są tak długie, że te pozostałe to nie wiadomo jak nazwać
Pokazuj swoje piekne kłaczki ale już!
haha nie no jednak dalej to odrost, bo co innego mam nowe zdjecia w albumie, z tego miesiaca

Cytat:
hej trwamy dalej w swoim postanowieniu i nie kusi nas a nawet dołaczyło trochę nowych dziewczyn
a jak u Ciebie? wszystko się układa?
a dziekuje, jak najbardziej sie uklada i wlosowo i zyciowo

super, ze Wy dalej tujestescie, widze te same twarze, strasznie sie ciesze, ze dziewczyny nie zrezygnowalyscie
a nowe kolezanki witam
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
O Bayka! Już się zaczynałam o Ciebie martwić
a nie, nie ma co sie martwic ja sie tak zaparłam, ze nie ma mocnych, zreszta u mnie tak ze wszystkim

Cytat:
Napisane przez Mania1987 Pokaż wiadomość
Bayka farby nas nie kuszą, ale inne rzeczy tak: nowe odżywki, przyspieszacze porostu, oleje
a to tak jak u mnie olejuje,probuje mycia odzywka itd, moze jakas nowa fajna metode znajde coby moim wlosom odpowiadala

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2012-05-30, 21:40   #3838
anngeli
Zadomowienie

Cytat:
anngeli - podobają mi się włoski dziewczyny w Twoim avku

niewa
- u mnie to wynika z tego, że mam krótkie włosy
A dziękuje, mi też to moja motywacja i cel jeśli chodzi o długość.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
haha nie no jednak dalej to odrost, bo co innego mam nowe zdjecia w albumie, z tego miesiaca

a dziekuje, jak najbardziej sie uklada i wlosowo i zyciowo

super, ze Wy dalej tujestescie, widze te same twarze, strasznie sie ciesze, ze dziewczyny nie zrezygnowalyscie
a nowe kolezanki witam
a nie, nie ma co sie martwic ja sie tak zaparłam, ze nie ma mocnych, zreszta u mnie tak ze wszystkim

a to tak jak u mnie olejuje,probuje mycia odzywka itd, moze jakas nowa fajna metode znajde coby moim wlosom odpowiadala
Nie no... Byłam w albumie i... Wyjdziesz za mnie?
Cudne są i jak ładnie obcięte, czy to coś na kształt "U"?
Chciałabym znaleźć fryzjerkę która mi właśnie tak włosy podetnie, bo z obserwacji to większość w moich okolicach potrafi ciąć tylko w niewydarzony trójkąt z którego smętnie zwisa ogon, a potem to beznadziejnie się układa i się tego ogon często obcina i tak oto nie ma połowy włosów jeśli chodzi o długość
Więc na razie pozostaje mi tylko moja mama i podcinanie pod tzw. linijkę by schodzić z cieniowania felernego.

Zrobiłam dzisiaj włosy gencjaną... ale bluźniłam na początku
A teraz jest okey, mam wrażenie, że jak całe są suche to są bardziej szarawe niż fioletowe, a w windzie u babci w ogóle takie ciemniejsze się zrobiły i ładniejsze. Pewnie za dużo kropelek dałam, myślałam, że mam ciemne włosy i się tak mocno nie przyjmie.
Jak za jakiś czas będę próbowała znów, to dam max 3-4 krople na 0,75 l zimnej wody.

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline  
Stary 2012-05-31, 07:33   #3839
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Nie no... Byłam w albumie i... Wyjdziesz za mnie?
Cudne są i jak ładnie obcięte, czy to coś na kształt "U"?
Chciałabym znaleźć fryzjerkę która mi właśnie tak włosy podetnie, bo z obserwacji to większość w moich okolicach potrafi ciąć tylko w niewydarzony trójkąt z którego smętnie zwisa ogon, a potem to beznadziejnie się układa i się tego ogon często obcina i tak oto nie ma połowy włosów jeśli chodzi o długość
Więc na razie pozostaje mi tylko moja mama i podcinanie pod tzw. linijkę by schodzić z cieniowania felernego.
Dziękuje bardzo tak, sa obciete na 'U', bo jak je wycieniowane miałam to marzyły mi sie wszystkie rowne i obciete na prosto, strasznie nie chciałam juz w trojkat i wpadlam na pomysl, ze moze to U wlasnie i bardzo mi sie to podobalo, a, ze mialam wycieniowane na ostatnicj 10 cm mniej wiecej jeszcze to skorzystalam z okazji i za jednym zamachem pozbylam sie tego calego cieniowania i wlosy na U obciete mam a moim fryzjerem byl Tż na poczatku obciac w ogole mi nie chcial, ale jak juz to zrobil to sam stwierdzil, ze lepiej to wyglada ja zadnym fryzjerkom nie ufam i scinac bym sobie im nie dala, teraz moja siostra byla, fryzjerka miala obciac jej kilka cm, a moja siostra stracila z 15cm nie rozumiem co jest za problem, ze one nie scinaja tylko tyle ile czlowiek sobie zyczy? A do mojego Tzta mowie, zeby cial 3 cm, a trace tylko 2 i mowi, ze i tak mam sie cieszyc, a wiecej nie zetnie, bo szkoda wlosow ale lepiej tak, niz zeby taka fryzjerka pozbawila mnie z 10 cm i co czesto tez sie zdaza, jeszcze te wlosy podcinane przez fryzjerki sa obciete krzywo

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2012-05-31, 10:05   #3840
Konwalia11
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo tak, sa obciete na 'U', bo jak je wycieniowane miałam to marzyły mi sie wszystkie rowne i obciete na prosto, strasznie nie chciałam juz w trojkat i wpadlam na pomysl, ze moze to U wlasnie i bardzo mi sie to podobalo, a, ze mialam wycieniowane na ostatnicj 10 cm mniej wiecej jeszcze to skorzystalam z okazji i za jednym zamachem pozbylam sie tego calego cieniowania i wlosy na U obciete mam a moim fryzjerem byl Tż na poczatku obciac w ogole mi nie chcial, ale jak juz to zrobil to sam stwierdzil, ze lepiej to wyglada ja zadnym fryzjerkom nie ufam i scinac bym sobie im nie dala, teraz moja siostra byla, fryzjerka miala obciac jej kilka cm, a moja siostra stracila z 15cm nie rozumiem co jest za problem, ze one nie scinaja tylko tyle ile czlowiek sobie zyczy? A do mojego Tzta mowie, zeby cial 3 cm, a trace tylko 2 i mowi, ze i tak mam sie cieszyc, a wiecej nie zetnie, bo szkoda wlosow ale lepiej tak, niz zeby taka fryzjerka pozbawila mnie z 10 cm i co czesto tez sie zdaza, jeszcze te wlosy podcinane przez fryzjerki sa obciete krzywo
Bajeczko - fajnie, ze do nas zajrzalas! A wloski sa coraz piekniejsze - TAKIE wlosy warto zapuszczac i pokazywac. Co do fryzjerow to racja. Albo ma sie kogos zaufanego, albo lepiej sobie darowac. Z reszta ja tak mam z roznymi innymi "specjalistami" - nie ufam tez do konca lekarzom, dentystom, kosmetyczkom itp. Mialam robione ostatnio badania i moja lekarka za Chiny albo nie potrafi (albo nie chce?) zinterpretowac wyniku - a niby osoba po studiach, wiec wyobrazcie sobie jak "kompetentne" sa czesto te kobity po zawodowce... Nie mowie, bo czasem zdarza sie szlachetny diament, ale to wyjatek.
Z reszta zajrzyjcie na watek: "Najgorsze wizyty u fryzjera": http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=50419 - wlosy staja deba jak sie czyta niektore historie...

Konwalia11 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości