Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-06-06, 19:45   #4111
kat123
Zakorzenienie

Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Serio mowicie z ta maska?? To jutro zasiade na godzinke

odnosnie bloga moze Kat zaloz gdzies indziej?? Bo szkoda pracy znow Ci usunal i juz naprawde zrezygnujesz;( i co ja bede czytac do poduszki
próbuj ;-)

A ja jakoś jestem do googla przywiązana mam nadzieje, ze mnie dwa razy ten sam dramat nie dopadnie

Link do nowego bloga w podpisie oj ciezko bedzie odbudowac to co bylo na tamtym.... ale zacznę od 15 hair project ludzie lubią włosy oglądać

dobra, mam problem z podpisem -.- lycaona.blogspot.com

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2012-06-06 o 19:48
kat123 jest offline  
Stary 2012-06-06, 20:50   #4112
pin up girl1991
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
próbuj ;-)

A ja jakoś jestem do googla przywiązana mam nadzieje, ze mnie dwa razy ten sam dramat nie dopadnie

Link do nowego bloga w podpisie oj ciezko bedzie odbudowac to co bylo na tamtym.... ale zacznę od 15 hair project ludzie lubią włosy oglądać

dobra, mam problem z podpisem -.- lycaona.blogspot.com
hehe mam lekture dzieki kat
tylko nie wiem czy ta mske po myciu nalozyc czy moze przed

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline  
Stary 2012-06-06, 20:58   #4113
Muffka_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
wax jest silikonowy?
Wax zagraniczny to ma sls i silikony, natomiast Biovax przynajmniej moj-Do wypadajacych-nie jest silikonowy, nie sprawdzalam skladu ale ponoc Mleczny natomiast jest. Trzeba patrzec na sklady

Muffka_ jest offline  
Stary 2012-06-06, 21:00   #4114
pin up girl1991
Rozeznanie

kat przez Ciebie mnie korci na bloga ale nie mam pomyslu wiec dalej pozostanie cichym marzeniem

Stary 2012-06-06, 21:16   #4115
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
hehe mam lekture dzieki kat
tylko nie wiem czy ta mske po myciu nalozyc czy moze przed
Cytat:
kat przez Ciebie mnie korci na bloga ale nie mam pomyslu wiec dalej pozostanie cichym marzeniem
Ktoś się cieszy na mojego bloga -ale fajnie
Hmm... Ja bym zrobiła tak: ALBO nałożyła po myciu, ale jutro związała włosy (bo na pewno będą cięższe), ALBO faktycznie nałożyła przed, a potem umyła -i wtedy będą pewni ok

Zrób włosowo-zapuszczający
Ja przez blogerki dodatkowo mam pazurkowy, bo jak widzę te piękne paznokcie Ewalucji

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-06-06, 21:40   #4116
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Wax zagraniczny to ma sls i silikony, natomiast Biovax przynajmniej moj-Do wypadajacych-nie jest silikonowy, nie sprawdzalam skladu ale ponoc Mleczny natomiast jest. Trzeba patrzec na sklady
musze w takim razie popatrzeć
Cytat:
Zrób włosowo-zapuszczający
Ja przez blogerki dodatkowo mam pazurkowy, bo jak widzę te piękne paznokcie Ewalucji
mi się mój jakby znudził. zostawiłam tylko włosy, a właściwie w formie dziennika dla siebie, bo i tak mało kto czyta
TwojaKokaina jest offline  
Stary 2012-06-06, 22:10   #4117
niewa
Rozeznanie

GG do niewa

dobra - obcinam sie ... na krotko ... bardzo krotko ? tak - obcinam sie porzadnie ! ... plakac mi sie chce - ale coz - wyjscie widze jedno ;]

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
moze Ci cos przepisac, dac jakas wcierke
spooko - przychodnie specjalistyczna mam za blokiem takze - jest wszystko pod kontrola jak potrwa tak jak napisalam to jeszcze do konca czerwca - to pojde

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
a jakim szamponem myjesz włosy, jak bez silikonów itp. to dlatego, że są poplątane ja też tak mam, mimo że później nałożę odżywkę zawsze więcej mi wychodzi przy myciu. [COLOR="Silver"]
tak - wlosy sia placza, tyrpia i masakra jest podczas mycia - widze ze to tez tego wina - ale mam nadzieje ze to przejsciowe

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
niewa, a może rozjaśniacz podrażnił Ci skóre głowy i dlatego wypadają? ja włosy mogę dopiero obciąć na koniec września... niestety muszę mieć długie do wesela.
Oj prawde piszesz - sama prawde - tak rozjasniacz mysle ze bardzo mi wlosy podraznil ... ;P

Edytowane przez niewa
Czas edycji: 2012-06-06 o 22:00
niewa jest offline  
Stary 2012-06-06, 22:10   #4118
pin up girl1991
Rozeznanie

Kat: najpierw to sie zaopatrze w cyfrowke zeby zdjecia robic bo z mojej nokii przez bluetooth nie chca isc na laptopa;( ech
odnossnie maski to jednak zrobie przed myciem

Stary 2012-06-06, 22:27   #4119
makeupnotwar
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
dobra - obcinam sie ... na krotko ... bardzo krotko ? tak - obcinam sie porzadnie ! ... plakac mi sie chce - ale coz - wyjscie widze jedno ;]

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

spooko - przychodnie specjalistyczna mam za blokiem takze - jest wszystko pod kontrola jak potrwa tak jak napisalam to jeszcze do konca czerwca - to pojde

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

tak - wlosy sia placza, tyrpia i masakra jest podczas mycia - widze ze to tez tego wina - ale mam nadzieje ze to przejsciowe

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Oj prawde piszesz - sama prawde - tak rozjasniacz mysle ze bardzo mi wlosy podraznil ... ;P
kochana, pójdź do fryzjera-stylisty który doradzi Ci, co wybrać. jest wiele krótkich fryzur, ja tam dzięki temu, że w końcu wiem jaką mam twarz (gruszka) mam krótką, ale dopasowaną i nowoczesną fryzurę. zobacz na zdjęciach parę stron wcześniej, jak mi się te naturalsy błyszczą...

makeupnotwar jest offline  
Stary 2012-06-06, 22:28   #4120
niewa
Rozeznanie

GG do niewa

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
kochana, pójdź do fryzjera-stylisty który doradzi Ci, co wybrać. jest wiele krótkich fryzur, ja tam dzięki temu, że w końcu wiem jaką mam twarz (gruszka) mam krótką, ale dopasowaną i nowoczesną fryzurę. zobacz na zdjęciach parę stron wcześniej, jak mi się te naturalsy błyszczą...
Kochana juz patrze ;D
A powiedz Ty mnie gdzie ja moge takiego styliste spotkac ? u mnie w kielcach chyba takowego nie ma
niewa jest offline  
Stary 2012-06-06, 22:33   #4121
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
musze w takim razie popatrzeć

mi się mój jakby znudził. zostawiłam tylko włosy, a właściwie w formie dziennika dla siebie, bo i tak mało kto czyta
Ja czytam! :P

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Cytat:
Kat: najpierw to sie zaopatrze w cyfrowke zeby zdjecia robic bo z mojej nokii przez bluetooth nie chca isc na laptopa;( ech
odnossnie maski to jednak zrobie przed myciem
no z telefonu zdjecia są paskudne tak swoją drogą

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-06-06, 22:38   #4122
niewa
Rozeznanie

GG do niewa

makeupnotwar - takk jak napisalam wczesniej, napisze jeszcze raz - masz super te wloski ;D SLICZNOSCI :-*

mam dylemat - jest sens tak drastycznie scinac ? jak ja w zyciu nie mialam fryzury " na chlopaka" ... przeciez nie bedzie mi ladnie ? nie wiem - ja Cie krece !

Edytowane przez niewa
Czas edycji: 2012-06-06 o 22:52
niewa jest offline  
Stary 2012-06-06, 23:16   #4123
TwojaKokaina
Zakorzenienie

ja w zeszłym roku zaryzykowałam i ścięłam się praktycznie na chłopaka, ale włosy odzyskały zdrowie. co prawda potem farbowałam, ale są w dobrym stanie

a teraz siedzę sobie z vatiką na głowie
Stary 2012-06-06, 23:36   #4124
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
mam dylemat - jest sens tak drastycznie scinac ? jak ja w zyciu nie mialam fryzury " na chlopaka" ... przeciez nie bedzie mi ladnie ? nie wiem - ja Cie krece !
Przemyśl to dobrze, byś nie żałowała potem ja kilka razy ścinałam włosy na krótko pod wpływem impulsu i zawsze kończyło się to moim osobistym dramatem oczywiście, nie mówię, że w Twoim przypadku tak będzie tylko, że musisz to przemyśleć

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Cytat:

a teraz siedzę sobie z vatiką na głowie
jak zrobię 15 hair project to Wam pokażę jak wyglądałam w krótkich i to jeszcze okropnie ściętych

Ja dziś przelałam kokosa do pojemniczka po kremie, bo się kończy, a łatwiej ze słoiczka go aplikować na łapkę niedługo będę musiała zamowić choć ostatnio nie wiem co moim włosom odstrzeliło. Nałożyłam kokosa, chodziłam cały dzień, wieczorem zmyłam i co? siano. Chyba już czas znowu maskę na końce nałożyć i może znowu będą 2 tygodnie wdzięcznych końcówek

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-06-07, 00:00   #4125
TwojaKokaina
Zakorzenienie

kokosa mam na głowie dopiero drugi raz, ostatnio też miałam na noc i było ok ale czytałam, że jak nie służy, to mozna na krótszy czas go mieć
Stary 2012-06-07, 00:20   #4126
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
kokosa mam na głowie dopiero drugi raz, ostatnio też miałam na noc i było ok ale czytałam, że jak nie służy, to mozna na krótszy czas go mieć
No mi właśnie kokos średnio służy solo, ale wymieszany z sesą to cudo dla moich włosów no i zwykle używam go do poprawienia wyglądu końcówek -i tak moje włosy nie protestują a kocham go za zapach

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-06-07, 00:29   #4127
TwojaKokaina
Zakorzenienie

zapach to ma cudny mój pies też uwielbia, bo liże butelke ciągle albo włosy
dziś 3ci raz olejuję na odżywkę, pierwszy raz kokosem, więc zobaczymy jutro efekty
Stary 2012-06-07, 00:44   #4128
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
dziś 3ci raz olejuję na odżywkę, pierwszy raz kokosem, więc zobaczymy jutro efekty
daj znać. Idę spać

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-06-07, 09:56   #4129
omitsumoshi
Raczkowanie

Cytat:
U mnie jest tak samo,psy są przy mnie gdy tylko odkręce słoiczek I potem latają za mną po domu,sa tak namolne że aż denerwujące
omitsumoshi jest offline  
Stary 2012-06-07, 11:43   #4130
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:
makeupnotwar - takk jak napisalam wczesniej, napisze jeszcze raz - masz super te wloski ;D SLICZNOSCI :-*

pewnie musisz to przemyśleć, bo nie wszystkim jest ładnie w krótkich tak samo jak nie wszystkim jest ładnie w długich ja osobiście wolę dłuższe i na pewno nie obciełabym się na chłopaka czy nawet do linii uszu, bo wiem, że wyglądałabym paskudnie, ale znam osoby, które w krótkich włosach wyglądają pięknie, także przemyśl to żebyś później nie musiała żałować, ale tak szczerze to nawet jak zetniesz to włosy i tak kiedyś odrosną

Włosy
spiritusmovens jest offline  
Stary 2012-06-07, 11:57   #4131
Konwalia11
Zadomowienie

Ja mam pewna teorie odnosnie tego, komu bedzie pasowala krotka fryzurka. Otoz wydaje mi sie, ze jednym z czynnikow, ktory decyduje o tym, czy komus pasuja krotkie wlosy czy nie jest... proporcjonalnosc twarzy Zauwazylam, ze krotka fryzura bardzo uwydacznia ksztalt twarzy i jesli sa tam jakies dysproporrcje to ciezko to potem ukryc. Ja np. mam dosyc wysokie czolo i szczeke odrobine kwadratowa a oprocz tego taki "okraglejszy" nosek. Potrafie to skorygowac optycznie przez rozne fryzury, a w krotkich cala prawda wychodzi na jaw Wydaje mi sie tez, ze ogromna role odgrywa w krotkich fryzurach NOS, poniewaz profil jest bardzo uwydatniony i noski jak kartofelki, szerokie, garbate itp. nie wygladaja niestety korzystnie...

Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline  
Stary 2012-06-07, 12:12   #4132
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:
daj znać. Idę spać
właśnie zmyłam, więc czekam aż wyschną. chociaż nie zdziwię się na siano, bo umyłam szamponem z rzepy joanny, a po nim mam brzydkie włosy, ale muszę skończyć w końcu
Cytat:
Napisane przez omitsumoshi Pokaż wiadomość
U mnie jest tak samo,psy są przy mnie gdy tylko odkręce słoiczek I potem latają za mną po domu,sa tak namolne że aż denerwujące
no właśnie. myślą, że to wszystko do jedzenia
Stary 2012-06-07, 13:13   #4133
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Ja mam pewna teorie odnosnie tego, komu bedzie pasowala krotka fryzurka. Otoz wydaje mi sie, ze jednym z czynnikow, ktory decyduje o tym, czy komus pasuja krotkie wlosy czy nie jest... proporcjonalnosc twarzy Zauwazylam, ze krotka fryzura bardzo uwydacznia ksztalt twarzy i jesli sa tam jakies dysproporrcje to ciezko to potem ukryc. Ja np. mam dosyc wysokie czolo i szczeke odrobine kwadratowa a oprocz tego taki "okraglejszy" nosek. Potrafie to skorygowac optycznie przez rozne fryzury, a w krotkich cala prawda wychodzi na jaw Wydaje mi sie tez, ze ogromna role odgrywa w krotkich fryzurach NOS, poniewaz profil jest bardzo uwydatniony i noski jak kartofelki, szerokie, garbate itp. nie wygladaja niestety korzystnie...
masz rację, ja mam orli nos i też nie wygląda to zbyt okej, po za tym moja twarz nie jest symetryczna niestety, z jednego profilu wyglądam zupełnie inaczej niż z drugiego, a wszystko przez ten nos

Włosy
spiritusmovens jest offline  
Stary 2012-06-07, 13:20   #4134
Tygrryska
Zakorzenienie

Cytat:
cos w tym jest
zreszta wiadomo, jak ktos ma proporcjonalna twarz (co znaczy ze idealna )
to we wszystkim bedzie dobrze wygladac hehe

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

chociaz moja siostra nie ma idealnych rysow a wyglada fajnie wlasnie w krotkiej artystycznej fryzurze

Tygrryska jest offline  
Stary 2012-06-07, 14:08   #4135
niewa
Rozeznanie

GG do niewa

Cytat:
myslalam o tym dluugo ... oj dluuugo ... nawet w nocy mi sie wlosy snily i mniej wiecej wiem co zrobie ...
na chlopaka sie nie zetne, bo czuje, ze tak jak jedna z Was to napisala - to bedzie moj " osobisty dramat" ... dodatkowo mam bardzo duze czolo i dosc sporawy nos - tak ze nie bedzie mi chyba tak pieknie w krotkiej fryzurce ...
rzecz kolejna jutro wybierajac sie do fryzjera poprosze, zeby mi przemalowal moje farbowance na kolor odrostow - a odrosty ma mi nie tykac ! a jak dotknie - to z siekiera go bede gonila po tym salonie !

tak jak wspomnialam wczesniej w lipcu mam obrone mgr - wiec jak dziewczyna z lasu nie chce wygladac. Jest to dla mnie osobiscie najwazniejszy jak na razie okres w moim zyciu i chce wygladac dobrze, bo wiem ze zapamietam ten moment do konca zycia ! dodatkowo zdjecia itp. wiec chce sie dobrze pokazac ... mam nadzieje ze fryzjer nie spapra sprawy ... jutro po poludniu ide do niego na doprowadzenie sie do porzadku- a raczej do naturalek
niewa jest offline  
Stary 2012-06-07, 14:27   #4136
peyton_92
Przyczajenie

Niewa, wiem co czujesz. Sama wyglądam jak koszmar. Ale wole wyglądać jak koszmar w krótkich włosach i nie przejmować się odrostami, zniszczonymi włosami, bo nawet jak je szczepie w kucyk to jest jedno wielkie siano ale może zrób to małymi krokami. Ja aż tak krótkich włosów nie miałam, ale chce się do nich przygotować. Teraz zetnę sobie je na boba ( już kiedyś tak miałam ścięte i wyglądało to całkiem OK, ale wtedy byłam jeszcze mądra i miałam naturalne włoski) a we wrześniu, ścinam się na krótko. Wszyscy mi to odradzają i mówią, że będę wyglądać okropnie, ja to też wiem. Ale teraz też mówią, że nie wyglądam w tych zniszczonych i pomarańczowych włosach OK, więc na to samo wyjdzie. A moje włosy odżyją bez tych farb, teraz są baaardzo zniszczony, chyba jak nigdy. Ale chcę jakoś wyglądać przez te wakacje, nie koniecznie jak "pomarańczowy boy" teraz to mogłabym nawet robić za maskotkę na Euro dla jakieś drużyny która ma pomarańczowy w barwach narodowych jeszcze tydzień temu płakałam, że wyglądam okropnie a teraz się z tego śmieje bo na moje własne życzenie tak wyglądam. A i jeszcze jedno, zastanów się 1 000 000 razy zanim pójdziesz do fryzjera, na pomalowanie tylko farbowanych. Ja już wcześniej pisałam jak moja przygoda się skończyła. Chciałam zrobić podobnie jak Ty, z tym, żeby pomalowała też i odrosty ale na kolor zbliżony, więc wyszedł czarny. Potem poszłam do cholernie drogiego salonu fryzjerskiego, który ma same dobre opinie w Wawie, więc teraz mam artystyczny pomarańcz mimo zapewnień "super, świetnej renomowanej fryzjerki" że kolor będzie ciemny blond. A jak masz włosy zniszczone, tak jak piszesz zastanów się czy jest sens ryzykować i tak już zniszczone włosy... Na prawdę, radzę Ci jak najlepiej bo też głupia wierzyłam, że fryzjer wie co robi, ja sama nigdy nie malowałam sobie włosów, zawsze był to fryzjer. A wyglądam gorzej niż wcześniej, jak miałam odrosty i wypłukany kolor. Ale mimo wszystko powodzenia życzę
peyton_92 jest offline  
Stary 2012-06-07, 14:33   #4137
Tygrryska
Zakorzenienie

z farbowaniem zniszczonych wlosow to ciezko nawet fryzjerowi przewidziec jak wyjdzie farba.. bo moze ten wlos albo nie lapac barwnikow, ale zlapac za mocno..

Tygrryska jest offline  
Stary 2012-06-07, 14:42   #4138
niewa
Rozeznanie

GG do niewa

Cytat:
Napisane przez peyton_92 Pokaż wiadomość
Niewa, wiem co czujesz. Sama wyglądam jak koszmar. Ale wole wyglądać jak koszmar w krótkich włosach i nie przejmować się odrostami, zniszczonymi włosami, bo nawet jak je szczepie w kucyk to jest jedno wielkie siano ale może zrób to małymi krokami. Ja aż tak krótkich włosów nie miałam, ale chce się do nich przygotować. Teraz zetnę sobie je na boba ( już kiedyś tak miałam ścięte i wyglądało to całkiem OK, ale wtedy byłam jeszcze mądra i miałam naturalne włoski) a we wrześniu, ścinam się na krótko. Wszyscy mi to odradzają i mówią, że będę wyglądać okropnie, ja to też wiem. Ale teraz też mówią, że nie wyglądam w tych zniszczonych i pomarańczowych włosach OK, więc na to samo wyjdzie. A moje włosy odżyją bez tych farb, teraz są baaardzo zniszczony, chyba jak nigdy. Ale chcę jakoś wyglądać przez te wakacje, nie koniecznie jak "pomarańczowy boy" teraz to mogłabym nawet robić za maskotkę na Euro dla jakieś drużyny która ma pomarańczowy w barwach narodowych jeszcze tydzień temu płakałam, że wyglądam okropnie a teraz się z tego śmieje bo na moje własne życzenie tak wyglądam. A i jeszcze jedno, zastanów się 1 000 000 razy zanim pójdziesz do fryzjera, na pomalowanie tylko farbowanych. Ja już wcześniej pisałam jak moja przygoda się skończyła. Chciałam zrobić podobnie jak Ty, z tym, żeby pomalowała też i odrosty ale na kolor zbliżony, więc wyszedł czarny. Potem poszłam do cholernie drogiego salonu fryzjerskiego, który ma same dobre opinie w Wawie, więc teraz mam artystyczny pomarańcz mimo zapewnień "super, świetnej renomowanej fryzjerki" że kolor będzie ciemny blond. A jak masz włosy zniszczone, tak jak piszesz zastanów się czy jest sens ryzykować i tak już zniszczone włosy... Na prawdę, radzę Ci jak najlepiej bo też głupia wierzyłam, że fryzjer wie co robi, ja sama nigdy nie malowałam sobie włosów, zawsze był to fryzjer. A wyglądam gorzej niż wcześniej, jak miałam odrosty i wypłukany kolor. Ale mimo wszystko powodzenia życzę
no i kurde mam dylemat wlasnie - TY przeciez bylas w renomowanym salonie i co ? napisz dokladnie jak to bylo jak chcialaś wrocic do naturalek poprzez wyfarbowanie wloskow ? - bardzo ciekawa jestem
ps. a ja myslalam ze w wawie jak sie pojdzie do mega wypasionego salonu fryzjerskiego ( bo takowych tam jest na pewno kilka) to sie wyjdzie z niego jak gwiazda

jeszcze cos Wam powiem smiesznego - zawsze w moim zyciu jak wpadam na tzw. GENIALNY POMYSL - to sie konczy to zle - a nawet bardzo zle ... wiec musze mojemu powiedziec zeby nie pozwolil mi farbowac wloskow i tylko podciac ze 3-4 cm .... kurde ja zawsze mam tak, ze jak sie napale to nic z tego nie wychodzi, a raczej jeszcze gorzej jest !!!!

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
z farbowaniem zniszczonych wlosow to ciezko nawet fryzjerowi przewidziec jak wyjdzie farba.. bo moze ten wlos albo nie lapac barwnikow, ale zlapac za mocno..
no wlasnie - a ja mam przeciez POMARANCZ jak peyton_92
moje wlosy sa baaaardzo odbarwione - 3 razy rozjasnianie w 1 tydzien ...
a fryzjerka moze byc w sumie najlepsza w wawie i polozy mi jakis sredni blond a mi czarne wyjda ... bo mam wlos bez pigmentu juz !

dobra moje Kochane - mam metlik i chyba musze wypic szklanke zimnej wody na otrzezwienie !

wiecie jak to jest jak czlowiek sie zle czuje - ja nigdy w zyciu nie wygladalam tak strasznie niekorzystnie ! 3 miesiace juz wytrwalam ... i korci mnie jak nie wiem cos ze soba zrobic - ale wiem ze po "genialnym pomysle" bede zalowala jak nie wiem co !

Edytowane przez niewa
Czas edycji: 2012-06-07 o 14:49
niewa jest offline  
Stary 2012-06-07, 14:53   #4139
pin up girl1991
Rozeznanie

Cytat:
myslalam o tym dluugo ... oj dluuugo ... nawet w nocy mi sie wlosy snily i mniej wiecej wiem co zrobie ...
na chlopaka sie nie zetne, bo czuje, ze tak jak jedna z Was to napisala - to bedzie moj " osobisty dramat" ... dodatkowo mam bardzo duze czolo i dosc sporawy nos - tak ze nie bedzie mi chyba tak pieknie w krotkiej fryzurce ...
rzecz kolejna jutro wybierajac sie do fryzjera poprosze, zeby mi przemalowal moje farbowance na kolor odrostow - a odrosty ma mi nie tykac ! a jak dotknie - to z siekiera go bede gonila po tym salonie !

tak jak wspomnialam wczesniej w lipcu mam obrone mgr - wiec jak dziewczyna z lasu nie chce wygladac. Jest to dla mnie osobiscie najwazniejszy jak na razie okres w moim zyciu i chce wygladac dobrze, bo wiem ze zapamietam ten moment do konca zycia ! dodatkowo zdjecia itp. wiec chce sie dobrze pokazac ... mam nadzieje ze fryzjer nie spapra sprawy ... jutro po poludniu ide do niego na doprowadzenie sie do porzadku- a raczej do naturalek
niewa napewno bedziesz ladnie wygladac

Wam to dobrze dziewczyny bo macie odrosty jasniejsze od farbowancow a ja na odwrot;( w dodatku nie pasuje mi zaden przedzialek i nie wiem co mam juz ze soba zrobic

Stary 2012-06-07, 15:03   #4140
peyton_92
Przyczajenie

Haha, widzę Niewa, że jesteśmy podobne. Ja też mam zawsze jakieś genialne pomysły i jak już się nastawię na coś to nie ma takiej mocy żeby mnie od tego odciągnęła. Moja ciocia przed 1 farbowanie (wtedy kiedy wyszedł czarny), mówiła mi, "po co będziesz farbować, już 4 miesiące wytrzymałaś, podetnij je na krócej a od razu zaczną rosnąć jak szalone jak nie będą takie zniszczone". Ale nie, ja oczywiście byłam mądrzejsza i pomyslałam, "przecież teraz wakacje są, czekałaś na to tak długo, jedziesz do chłopaka na 2 miesiące więc nie możesz wyglądać jak wiedźma" - hahaha, teraz to nawet wiedźma lepiej ode mnie wygląda.
A jeśli chodzi o te farbowanie. To było tak, poszłam do tego drogiego salonu, powiedziałam co mi się stało, że chcę wrócić do naturalnych, że nie malowałam 4 miesiące i poszłam do fryzjerki po to aby położyła mi kolor do zbliżonego i wyszedł prawie czarny. Powiedziałam też, że moje włosy są w złej kondycji i nie chcę ich męczyć, ona mi na to, że są całkiem OK, tylko je trzeba podciąć po dekoloryzacji ok 2-3 cm, i powinno być ok. Dodała też, że na początku te najsłabsze będą się łamać, ale wtedy jeszcze raz je podciąć i nie powinno być problemu ( hahaha moje włosy mają ok. 25 cm, a 20 cm jest spalona jak bym sobie je benzyną polała i podpaliła). Dodałam że jestem CIEMNĄ BLONDYNKĄ i zapytałam się czy jest w stanie taki kolor uzyskać. Powiedziała, że jak mi zdejmie kolor to wtedy będzie mogła ocenić co da się zrobić. Jak już było po dekoloryzacji powiedziała że kolor się bardzo ładnie zdjął włosy są minimalnie zniszczone, nadal są sprężyste i była tym zdziwiona ( że też fryzjerka z takiego sławnego salonu mi taki kit wcisnęła, włosy teraz są jak guma i to dosłownie, w klasy można na nich grać). I potem dodała że położy kolor nieco ciemniejszy od CIEMNEGO BLONDU bo włosy po dekoloryzacji się szybko wypłukują. Hahaha, jeżeli kolor który mam na głowie to kolor ciemniejszy od CIEMNEGO BLONDU to serio, albo ja albo ona powinna pójść do okulisty i kupić sobie okulary niczym Stępień z 13 posterunku. Fryzura na chłopaka czeka tylko i wyłącznie dlatego, że teraz jadę do chłopaka na wakacje, który mieszka za granicą i nie chce mu robić wstydu, że ma dziewczynę nie dość że z pomarańczowymi włosami to w dodatku wygląda jak chłopak. Ale decyzja zapadła. Wiem, że będę płakać, przeklinać i nie będę chciała wyjść z domu z takimi krótkimi włosami, ale wtedy już będzie za późno żeby cokolwiek zmienić. Bo teraz nadal się łudzę, że może pójdę jeszcze raz do jakiegoś fryzjera który jak za dotknieciem magicznej różdżki przywróci moim włosom zdrowie. A tak się nie stanie. Jedyne co może im zdrowie przywrócić to drastyczne cięcie. Wtedy też mam nadzieje rozum mi wróci i ich już nie zafarbuje. Oto moja historia
peyton_92 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości