Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-06-08, 12:45   #4201
AmaiMomo
Zadomowienie

Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Hej,

Wracam po krótkiej przerwie i na wstępie muszę się pochwalić. Widać już odrost. ^^

Jest dość długi, bo włosy rosną mi szybko, ale dopiero teraz zaczynam go widzieć. Jest bardzo podobny do mojego farbowanego koloru, ale nie ma miedzianych refleksów.

Poza tym moje włosy są obecnie 2 kolorowe - z wierzchu miedziany brąz, a pod spodem pasmo gorzkiej czekolady no i odrost, który od owej czekolady jakoś wybitnie się nie odznacza.

Zdjęcia nie wstawię, bo nic nie widać. ^^"

Ach...i podczas włosowych oględzin znalazłam pierwszy siwy włos...
AmaiMomo jest offline  
Stary 2012-06-08, 13:26   #4202
pin up girl1991
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Hej,

Wracam po krótkiej przerwie i na wstępie muszę się pochwalić. Widać już odrost. ^^

Jest dość długi, bo włosy rosną mi szybko, ale dopiero teraz zaczynam go widzieć. Jest bardzo podobny do mojego farbowanego koloru, ale nie ma miedzianych refleksów.

Poza tym moje włosy są obecnie 2 kolorowe - z wierzchu miedziany brąz, a pod spodem pasmo gorzkiej czekolady no i odrost, który od owej czekolady jakoś wybitnie się nie odznacza.

Zdjęcia nie wstawię, bo nic nie widać. ^^"

Ach...i podczas włosowych oględzin znalazłam pierwszy siwy włos...
super ze odrosty sie nie odznaczaja odnosnie siwych wlsoow to tylko jeden wiec sie nie przejmuj poki co: kiedys ktos powiedzial ze siwe wlosy wzbudzaja szacunek (to tak dla poxieszenia) xD

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline  
Stary 2012-06-08, 15:16   #4203
peyton_92
Przyczajenie

pin up girl1991 może i nie są tragiczne ale ja zapłaciłam za ten "CIEMNY BLOND" 500 zł. Więc nie wiem, co ktoś na moim miejscu by powiedział. Gdybym sama sobie je pomalowała ( czego nigdy nie robiłam) farbą za 40 zł to co innego, wtedy mogłabym powiedzieć że całkiem całkiem. Ale mi ten kolor kompletnie nie pasuje, wyglądam jak bym sobie perukę na głowę nałożyła. Więc teraz daje włosom 6 tygodni przerwy i idę do mojego fryzjera na ścięcie "na boba" i nałożenie maski bez amoniaku ( mam nadzieje że w ciągu tych 6 tygodni kolor się spierze bo nie mam zamiaru ich jeszcze raz farbować farbą) a potem to niech się dzieje wola Nieba, i tak siedzę prawie ciągle w mieszkaniu więc włosy mogą być nawet 5 kolorowe ale to dopiero po wakacjach, bo teraz mam zamiar odżyć
peyton_92 jest offline  
Stary 2012-06-08, 15:40   #4204
monika1983k
Rozeznanie

hej dziewczyny długo sie nic nie odzywałam ale to przez moje mega wku...rzenie miałam piękny odrościk 4 cm reszta blondy nie takie znowu bardzo spalone i zniszczone ale jednak troche jak siano wiec u fryzjera poprosiłam żeby zrobili mi troszkę pasemek w kolorze odrostów bez farbowania tych zdrowych, owszem na palecie to nawet wyglądało jak mój kolor a wyszły ...czarne przeryczałam chyba tydzień myłam codziennie włosy szamponem przeciwłupieżowym mojego TŻ i trochę sie sprało ale część jednak była czarna tak więc fryzjerka po mojej prośbie poprawiła te czarne i nawet sie nie zniszczyły tylko ...teraz znowu musze czekać na zdrowy odrościk i nie wiem co robić mam dość długie włosy sporo za ramiona aktualnie na czubku głowy wygląda to tak jak na załączonym zdjęciu chciałabym wrócić do moich włosków, te 4 cm odrostów ładnie błyszczały i były super zdrowe, kiedyś znalazłam takie zdjęcie na necie i kiedy jeszcze miałam długie naturalne to one wyglądały bardzo podobnie czy któraś z was farbowała blondy na taki kolorek a jesli tak to jaka farbą na fryzjera już nie liczę będę chodziła tylko na ampułki i podcinanie nie chce ich ścinać w całości bo włoski rosna mi bardzo wolno 1 cm na miesiąc ale mogłabym je po prostu zafarbować jakimś kasztanem i spokojnie dać im rosnąć bardzo proszę o rade
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1090283.jpg (60,8 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lz1s07aiUr1qf5577o1_500_large.jpg (19,4 KB, 36 załadowań)
Stary 2012-06-08, 15:55   #4205
pin up girl1991
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez peyton_92 Pokaż wiadomość
pin up girl1991 może i nie są tragiczne ale ja zapłaciłam za ten "CIEMNY BLOND" 500 zł. Więc nie wiem, co ktoś na moim miejscu by powiedział. Gdybym sama sobie je pomalowała ( czego nigdy nie robiłam) farbą za 40 zł to co innego, wtedy mogłabym powiedzieć że całkiem całkiem. Ale mi ten kolor kompletnie nie pasuje, wyglądam jak bym sobie perukę na głowę nałożyła. Więc teraz daje włosom 6 tygodni przerwy i idę do mojego fryzjera na ścięcie "na boba" i nałożenie maski bez amoniaku ( mam nadzieje że w ciągu tych 6 tygodni kolor się spierze bo nie mam zamiaru ich jeszcze raz farbować farbą) a potem to niech się dzieje wola Nieba, i tak siedzę prawie ciągle w mieszkaniu więc włosy mogą być nawet 5 kolorowe ale to dopiero po wakacjach, bo teraz mam zamiar odżyć
500zł za "taki" efekt u fryzjera?? WoW! Podejrzewam ze sama bys to lpiej zrobila. Ale nie martw sie bo naprawde nie ma tragedii I mam nadzieje ze po tej wizycie u fryzjera bedziesz sie usmiechac od ucha do ucha na kazde swoje odbicie w lustrze i widok nowej pieknej fryzurki

Stary 2012-06-08, 17:11   #4206
niewa
Rozeznanie

GG do niewa

Cytat:
Napisane przez monika1983k Pokaż wiadomość
hej dziewczyny długo sie nic nie odzywałam ale to przez moje mega wku...rzenie miałam piękny odrościk 4 cm reszta blondy nie takie znowu bardzo spalone i zniszczone ale jednak troche jak siano wiec u fryzjera poprosiłam żeby zroczarne przeryczałam chyba tydzień myłam codziennbili mi troszkę pasemek w kolorze odrostów bez farbowania tych zdrowych, owszem na palecie to nawet wyglądało jak mój kolor a wyszły ...ie włosy szamponem przeciwłupieżowym mojego TŻ i trochę sie sprało ale część jednak była czarna tak więc fryzjerka po mojej prośbie poprawiła te czarne i nawet sie nie zniszczyły tylko ...teraz znowu musze czekać na zdrowy odrościk i nie wiem co robić mam dość długie włosy sporo za ramiona aktualnie na czubku głowy wygląda to tak jak na załączonym zdjęciu chciałabym wrócić do moich włosków, te 4 cm odrostów ładnie błyszczały i były super zdrowe, kiedyś znalazłam takie zdjęcie na necie i kiedy jeszcze miałam długie naturalne to one wyglądały bardzo podobnie czy któraś z was farbowała blondy na taki kolorek a jesli tak to jaka farbą na fryzjera już nie liczę będę chodziła tylko na ampułki i podcinanie nie chce ich ścinać w całości bo włoski rosna mi bardzo wolno 1 cm na miesiąc ale mogłabym je po prostu zafarbować jakimś kasztanem i spokojnie dać im rosnąć bardzo proszę o rade
wiesz co - lepiej juz niczym nie farbuj mowie Ci ... lepiej zamiast tracic kase na nowa farbe, idz do fryzjera na sciecie juz nie jedna z nas chciala sie dzieki farbie " upiekszyc" i co ? jeszcze gorzej na tym wyszla

Jak Cie kusi, to idz na kanape, usiadz sobie spokojnie i policz do 10 ;D

Nie ma Genialnego Pomyslu na te Twoje wloski. Z tym dopasowaniem odcieni to jak gra w ruletke - albo cos wyjdzie albo nic nie wyjdzie ....

a ja sie dodzwonilam do mojej fryzjerki i w sobote za tydzien z rana ide do niej do pracowni i sie scinam jak najkrocej ...
Zrobily mi sie tak zwane wloski pierze, jak lalce ... na zdjeciach jest to nie do uchwycenia, ale jak wloski zaczely mi odrastac pierze zaczely byc widoczne, wiec jesli moja fryzjerka dojdzie do wniosku ze trzeba sciac na chlopaka to zrobie tak ... ale farby nie dotkne

ah i nastepna rzecz - problem wypadajacych wlosow ciagle jednak jest ;/
jedna z Was napisala, ze to moze byc od tabletek na wlosy (ja biore Vitapol), ze te uszkodzone obumieraja, ze ktore zostaly potraktowane 3 razy rozjasniaczem, zeby na ich miejsce mogly urosnac nowe ... chyba cos w tym jest !
niewa jest offline  
Stary 2012-06-08, 17:13   #4207
kat123
Zakorzenienie

Dobra, każdy ma na to inny pogląd -taka z tego puenta

Nałożyłam sobie olej na odżywkę na ogon kitki i tak sobie siedzę i czekam na meczyk objadając się czereśniami gigantami Szkoda tylko, że sama oglądam, bo TŻ w pracy

Wiecie co? Na blogu wykonuję 15 hair project i zaczęłam szukać fryzur z dzieciństwa, wybrałam chyba z 10 zdjęć i... ja przecież nigdy nie miałam prostych włosów Fale jak nic, choć z wiekiem skręt coraz słabszy.

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-06-08, 17:16   #4208
niewa
Rozeznanie

GG do niewa

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Niewa, Tygryska: sek w tym ze ja nie chce zwrocic uwagi bo juz ta znajomosc zakonczylam, nie chce go wiecej widziec a te zyczenia to zwyczajnie zeby palantowi bylo glupio bo procz walentynek (kwiatow) i dnia kobiet zadnych zyczen nie dostalam w swoje urodziny czekalam caly dzien i nawet nie napisal wiecie jak sie poczulam?? zwlaszcza ze wiedzial i jeszcze glupio kilka dni pozniej pytal jak mi ten dzien minal a jak mu opowiedzialam ze super bo znajomi tak to zorganizowali ze 3dni swietowalam i zaliczylam premiere listow do M w kinie z grupa znajomych bo "wykupili" wszystkie miejsca to tylko popatrzyl na mnie i spuscil glowe. Na kazde swieta to ja mu pisalam pierwsza zyczenia I teraz chodzi mi o to (jak to mniej wiecej Kat pisze) ze nie chce byc w jakis sposob zimna suka ktora on tyle razy ponizyl i jakas tam chec wyslania tych zyczen jest po to aby mu to jemu bylo glupio ze ja o wszystkich jego swietach pamietam. Kontaktu i tak nie zamierzam utrzymywac z nim wiec niech przynajmniej zapamieta mnie jak kumpele ktorej na nim zalezalo i chociaz raz pomysli czy on kiedys cos dla mnie zrobil... Ale z drugiej strony Wasze argumenty sa bardziej racjonalne (a skoro na 70%wiem ze moje zyczenia i pamiec mu kolo tylka lataja) wiec sobie daruje...
Nie zlozyl Ci zyczen na urodziny ? A to buc jeden ! rozumiem, gdyby zapomnial ... ale pamietal ! Faceci ... trzeba ich w kosmos poslac !

My baby bysmy sobie ze soba lepiej radzily ;D Z facetami generalnie jest zawsze jakis problem
niewa jest offline  
Stary 2012-06-08, 17:23   #4209
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
Z facetami generalnie jest zawsze jakis problem
to niestety racja
dlatego wolę sama niektóre rzeczy załatwiać, bo się tylko niepotrzebnie stresuję.
TwojaKokaina jest offline  
Stary 2012-06-08, 18:34   #4210
pin up girl1991
Rozeznanie

Cytat:
Nie zlozyl Ci zyczen na urodziny ? A to buc jeden ! rozumiem, gdyby zapomnial ... ale pamietal ! Faceci ... trzeba ich w kosmos poslac !

My baby bysmy sobie ze soba lepiej radzily ;D Z facetami generalnie jest zawsze jakis problem
Buc ja w pierwszej chwili bym powiedziala ch*j jak ja sie wtedy czulam gdy przychodzily kolejne smsy i telefony ale nie od niego i te pytana jak spedzilam ten dzien. Bleeee

Niewa chociaz sa tez nie kobiety a baby (zawistne, chamskie, ciskajace gromami, ktore tak to szczerza zeby i prawia komplementy a jak sie odwrocisz plecami to tak du*e zjada ze niejedna z nas by plakala jakby to uslyszala). I z tymi drugimi wole sie trzymac jak najdalej chociaz stara prawda mowi zeby przyjaciol trzymac blisko ale wrogow jeszcze blizej a kto jak nie kobieta kobiecie jest wilkiem?

PS wlasnie mi P napisal esa ze jestem jego "dobra bliska kumpela z ktora moze gadac o wszystkim" Taa zapomnial dodac "glupia idiotka co lyknie wszystko"

Stary 2012-06-08, 19:39   #4211
Ilsa Lund
Zakorzenienie

ostatni raz farbowałam się 9 miesięcy temu; od tego czasu położyłam jeszcze szamponetkę ale nie sądzę że to się liczy bo i tak się cała zmyła jestem dumna że tyle już wytrzymałam a włosy faktycznie mam teraz zdrowsze jedyne co to szkoda mi że koleżanki na studiach nadal widzą we mnie rudzielca bo takie mam końcówki
SDC19309.jpg

Ilsa Lund jest offline  
Stary 2012-06-08, 19:42   #4212
TwojaKokaina
Zakorzenienie

to i ja coś wrzucę co prawda nie odrost, ale to, co mam pod wierzchnią warstwą włosów. 'trochę' obszerniejszy opis na blogu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1863.jpg (25,1 KB, 25 załadowań)
Stary 2012-06-08, 19:43   #4213
Konwalia11
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez peyton_92 Pokaż wiadomość
pin up girl1991 może i nie są tragiczne ale ja zapłaciłam za ten "CIEMNY BLOND" 500 zł.
Ileeeee?
A czy za taka cene nie masz przypadkiem prawa do "poprawek"? Nie no, serio... Wiem jak to jest, kiedy ma sie rudawe wlosy a jest sie zimnym typem urody i cieple kolory nie pasuja absolutnie

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Dobra, każdy ma na to inny pogląd -taka z tego puenta

Nałożyłam sobie olej na odżywkę na ogon kitki i tak sobie siedzę i czekam na meczyk objadając się czereśniami gigantami Szkoda tylko, że sama oglądam, bo TŻ w pracy

Wiecie co? Na blogu wykonuję 15 hair project i zaczęłam szukać fryzur z dzieciństwa, wybrałam chyba z 10 zdjęć i... ja przecież nigdy nie miałam prostych włosów Fale jak nic, choć z wiekiem skręt coraz słabszy.
Kurcze, to czekam na notke. Bo ja dzis przez Twojego loka zaczelam przegladac topiki dla kreconowlosych i... no tak, czesto miewam "pokrzywione" wlosy Do tego po wczorajszym deszczu lekko sie pofalowaly, ale jak wyschly to znowu byly proste. Chyba poeksperymentuje z CG, zapalilo sie u mnie jakies swiatelko nadziei ze MOZE wyjdzie mi falowanie A to wszystko dzieki jednemu lokowi Kat - badz tak dobra i... poglaszcz go ode mnie

Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline  
Stary 2012-06-08, 19:44   #4214
Ilsa Lund
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
to i ja coś wrzucę co prawda nie odrost, ale to, co mam pod wierzchnią warstwą włosów. 'trochę' obszerniejszy opis na blogu
loczkiiii a jak ślicznie zakręciły się w pierścionki !

Ilsa Lund jest offline  
Stary 2012-06-08, 19:51   #4215
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
ostatni raz farbowałam się 9 miesięcy temu; od tego czasu położyłam jeszcze szamponetkę ale nie sądzę że to się liczy bo i tak się cała zmyła jestem dumna że tyle już wytrzymałam a włosy faktycznie mam teraz zdrowsze jedyne co to szkoda mi że koleżanki na studiach nadal widzą we mnie rudzielca bo takie mam końcówki
Załącznik 4715866
oo, to mamy podobny staż fajne włoski
Stary 2012-06-08, 20:05   #4216
kat123
Zakorzenienie

Boże, co to był za mecz i kolejny będzie bez Szczęsnego
Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Kurcze, to czekam na notke. Bo ja dzis przez Twojego loka zaczelam przegladac topiki dla kreconowlosych i... no tak, czesto miewam "pokrzywione" wlosy Do tego po wczorajszym deszczu lekko sie pofalowaly, ale jak wyschly to znowu byly proste. Chyba poeksperymentuje z CG, zapalilo sie u mnie jakies swiatelko nadziei ze MOZE wyjdzie mi falowanie A to wszystko dzieki jednemu lokowi Kat - badz tak dobra i... poglaszcz go ode mnie
dziś się kisi w kitce z olejem może notkę jutro napiszę, bo zdjęcia już przygotowane

Kokaina -> śliczne loki. Jak to się dzieje, że te zauszne są zawsze najładniejsze?

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-06-08, 20:12   #4217
TwojaKokaina
Zakorzenienie

uu i jaki rezultat? z tego, co słyszałam zza okna to było 1:0 dla nas. potem niby 1:1 i nie wiem jak dalej

a włosy, fakt. pod spodem zawsze mam takie pukle
Stary 2012-06-08, 20:57   #4218
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
uu i jaki rezultat? z tego, co słyszałam zza okna to było 1:0 dla nas. potem niby 1:1 i nie wiem jak dalej

a włosy, fakt. pod spodem zawsze mam takie pukle
1-1 ja musiałam TŻowi relację smsami zdawać, bo pracuje w Niemczech i nie mógł oglądać, więc bacznie obserwowałam co się działo

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-06-08, 21:00   #4219
pin up girl1991
Rozeznanie

Piekny mecz ale nie na moje nerwy ach

Stary 2012-06-08, 21:05   #4220
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:
1-1 ja musiałam TŻowi relację smsami zdawać, bo pracuje w Niemczech i nie mógł oglądać, więc bacznie obserwowałam co się działo
oo to ładnie, zremisowali
Cytat:
Piekny mecz ale nie na moje nerwy ach
mam tak samo! zawsze się stresuję i normalnie żyję meczem
Stary 2012-06-08, 21:21   #4221
Muffka_
Zakorzenienie

Jestem zla przez ten mecz. Tyle niewykorzystanych akcji! Spokojnie bysmy rozlozyli Grekow Jestem chora i przez to gardlo nie moglam sie drzec Szkoda, ze nie bedzie Szczesnego, ale poswiecil sie bo byloby 2:1.
TwojaKokaina slodkie kreciolki

Muffka_ jest offline  
Stary 2012-06-08, 21:41   #4222
kat123
Zakorzenienie

Cytat:

ja tak rzadko oglądam, ale jak już usiądę to można do mnie gadać, a ja nie kontaktuję

Ale czy był ładny? Pierwsza połowa tak, w drugiej jak Grek dostał czerwoną kartkę -już myślałam, że to szansa, ale jak to samo spotkało Szczęsnego to się jakiś "dizaster" zaczął

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Dobrze, że za drugą bramką Greków był spalony i że sędzia to dojrzał
Uwielbiam Szczęsnego

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Ale już widzę mecz Polska-Rosja jak widzę jak teraz Czesi dostają w d... Dizaster będzie, dizaster!

Miałam zrobić wpis o fryzurach z dzieciństwa, ale jest o wymarzonych włosach. Lecę po kolei jednak, ten o dziecięcej fryzurze jest 5 :P aktualnie jestem na 2.

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-06-08, 21:49   #4223
pin up girl1991
Rozeznanie

Cytat:

i pomyslec ze kiedys myslalam o pilce noznej ze to jedenastu zapoconych smierdzacych nieukow latajacych za pilka bo nic innego nie maja do roboty, a tu prosze takie emocje na nastepny raz kupie chipsy i browara a na koniec z dzikim szalem odtancze taniec zwyciestwa o ile nasi wygraja

Kurcze tak sie cieszylam z tej mojej maski na wlosach bo super efekt ale zapach zadlugo sie trzyma (nie podchodzi mi). Myslalam ze jak maske splucze i umyje wlosy to bedzie czuc szampon a nie maske

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Kat jakie pazurki swietne ja jutro wyruszam na poszukiwanie czerwonego ale takiego slodkiego cukierkowego u mnie w miescie jest tylko rossmann i natura polecicie cos z dostepnych tam firm z miekkim pedzelkiem i takiego zeby pokrylo przy jednym farbnieciu (nie lubie nakladac dwoch warstw a chce dobrego krycia). Kiedys mialam fajnie kryjace lakiery z Tych blizniakow essence co jeden byl szary (to byla baza) a drugi brokat i mialy takie fajne nazwy Romeo i Julia, Edward i Bella o te: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,38...-paznokci.html ale czerwieni nie maja raczej;(

Stary 2012-06-08, 21:51   #4224
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
i pomyslec ze kiedys myslalam o pilce noznej ze to jedenastu zapoconych smierdzacych nieukow latajacych za pilka bo nic innego nie maja do roboty, a tu prosze takie emocje na nastepny raz kupie chipsy i browara a na koniec z dzikim szalem odtancze taniec zwyciestwa o ile nasi wygraja

Kurcze tak sie cieszylam z tej mojej maski na wlosach bo super efekt ale zapach zadlugo sie trzyma (nie podchodzi mi). Myslalam ze jak maske splucze i umyje wlosy to bedzie czuc szampon a nie maske
ja tak myślę do tej pory o koszykarzach jak się nie lubi piłki to chociaż można popatrzeć na piłkarzy, bo zdarzają się przystojni
Kolejny mecz z Rosją. Bardzo bym chciała wygranej, ale nie sądzę Acz będę za to kciuki trzymać

zaopatrz się w coś pachnącego -jakąś odżywkę b/s, albo olej kokosowy wetrzyj w końce...

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-06-08, 21:53   #4225
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:
Buc ja w pierwszej chwili bym powiedziala ch*j jak ja sie wtedy czulam gdy przychodzily kolejne smsy i telefony ale nie od niego i te pytana jak spedzilam ten dzien. Bleeee

Niewa chociaz sa tez nie kobiety a baby (zawistne, chamskie, ciskajace gromami, ktore tak to szczerza zeby i prawia komplementy a jak sie odwrocisz plecami to tak du*e zjada ze niejedna z nas by plakala jakby to uslyszala). I z tymi drugimi wole sie trzymac jak najdalej chociaz stara prawda mowi zeby przyjaciol trzymac blisko ale wrogow jeszcze blizej a kto jak nie kobieta kobiecie jest wilkiem?

PS wlasnie mi P napisal esa ze jestem jego "dobra bliska kumpela z ktora moze gadac o wszystkim" Taa zapomnial dodac "glupia idiotka co lyknie wszystko"
to z kobietami prawda czasami gorsi niż mężczyźni, tamci przynajmniej są szczerzy i Ci walną prawdę prosto z mostu

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
ja tak rzadko oglądam, ale jak już usiądę to można do mnie gadać, a ja nie kontaktuję

Ale czy był ładny? Pierwsza połowa tak, w drugiej jak Grek dostał czerwoną kartkę -już myślałam, że to szansa, ale jak to samo spotkało Szczęsnego to się jakiś "dizaster" zaczął

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Dobrze, że za drugą bramką Greków był spalony i że sędzia to dojrzał
Uwielbiam Szczęsnego

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Ale już widzę mecz Polska-Rosja jak widzę jak teraz Czesi dostają w d... Dizaster będzie, dizaster!

Miałam zrobić wpis o fryzurach z dzieciństwa, ale jest o wymarzonych włosach. Lecę po kolei jednak, ten o dziecięcej fryzurze jest 5 :P aktualnie jestem na 2.
ja też uwielbiam go ale szkoda, no szkoda pierwsza połowa była piękna, a później już tylko gorzej ale zawsze mogło być gorzej

Włosy
spiritusmovens jest offline  
Stary 2012-06-08, 21:54   #4226
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
TwojaKokaina slodkie kreciolki
dziękuję
Cytat:
właśnie jutro miałąm poszukać starych zdjęć z dzieciństwa i wstawić na bloga w któryś dzień
Cytat:

-
ogólnie kiedyś lubiłam i skoki narciarskie i piłkę nożna, ale od 2 lat, od kiedy studiuję, nie oglądam tv xD i się odzwyczaiłam

dzisiaj sobie potrzymałam pszeniczną maskę z isany i mam takie mięciuskie włoski
Stary 2012-06-08, 21:58   #4227
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Kat jakie pazurki swietne ja jutro wyruszam na poszukiwanie czerwonego ale takiego slodkiego cukierkowego u mnie w miescie jest tylko rossmann i natura polecicie cos z dostepnych tam firm z miekkim pedzelkiem i takiego zeby pokrylo przy jednym farbnieciu (nie lubie nakladac dwoch warstw a chce dobrego krycia). Kiedys mialam fajnie kryjace lakiery z Tych blizniakow essence co jeden byl szary (to byla baza) a drugi brokat i mialy takie fajne nazwy Romeo i Julia, Edward i Bella o te: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,38...-paznokci.html ale czerwieni nie maja raczej;(
Dzięki

Z czerwonego polecam Ci to: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,31...ra-wersja.html ale to nie jest cukierkowy. Czytałam też, że z serii I love Rimmela czerwony to jednowarstwowiec. I miałam jeszcze z Avonu kolor Real Red -też malowałam jedną warstwę

Choć teraz zawsze maluję 3, bo mam długie paznokcie i tak je zabezpieczam przed łamaniem

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
właśnie jutro miałąm poszukać starych zdjęć z dzieciństwa i wstawić na bloga w któryś dzień
a może zrób sobie Hair Project? Fajna sprawa. Ciekawa jestem Twoich dziecinnych włosków

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-06-08, 22:05   #4228
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:

a może zrób sobie Hair Project? Fajna sprawa. Ciekawa jestem Twoich dziecinnych włosków
pomyślę i może zrobię
a zdjęć poszukam
Stary 2012-06-08, 22:09   #4229
niewa
Rozeznanie

GG do niewa

Cytat:

wiesz co - odpusc sobie go, bo widze ze strasznie z Toba Sloneczko pogrywa sobie ! On na pewno nie jest Ciebie wart !
Jest Ci na pewno przykro i smutno, bo czulas ze cos z tego moze byc ... ale widac jemu sie cos odwidzialo, a raczej nie pokazal tej swojej drugiej - bardziej chamskiej strony i zauroczylas sie w tym swietnym, czarujacym facecie ... ale szydlo wyszlo z worka !
Rozczarowanie jest niestety okrutnym uczuciem - ale dobrze, ze to wszystko nie poszlo dalej, bo dopiero wtedy bys cierpiala ...

A tak to to zapewne jestes bardzo ladna, wesola, towarzyska i przede wszystkim inteligentna, tak ze z poznaniem innego rownie swietnego jak Ty faceta nie bedziesz miala problemu

Mnie zawsze kolezanka pocieszala tak ( a do tego jeszcze tym mnie rozsmieszala ) mowiac: " A co Ty Ewelina jestes jakas garbata ? , koslawa ? , krzywa ? , czy glupia ? ... NIE ! jestes zupelnie normalna ! tylko on jest idiota - znajdziesz sobie szybciej niz myslisz innego ! "

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Cytat:
ale poloczkowana jestes ;D slicznosci wloski masz ekstra klasa ;D
niewa jest offline  
Stary 2012-06-08, 22:13   #4230
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:

ale poloczkowana jestes ;D slicznosci wloski masz ekstra klasa ;D
dziękuję

i pomyśleć, że kiedyś ich nie tolerowałam O.o
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości