Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-06-08, 23:44   #4261
kat123
Zakorzenienie

Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
serio ? Ale żelazo nie jest witaminą, ja mam często nawroty anemii i mi babeczka lekarz rodzinna mówi że to nic złego jeśli zjem za dużo żelaza bo po prostu ono się samo usuwa z organizmu za pomocą czarnego kału. I to prawda, nigdy mi nic nie było dodatkowo można też usuwać żelazo jedząc jogurty bo wapń też ma wartościowość II
no, minerał no mi tak z tym pękaniem kumpela z dietetyki mówiła, na necie też coś czytałam, ale sama u lekarza nie byłam w każdym razie Vitapil z pokrzywą tak zadziałał.
Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
czyli panuje zasada - albo rybki, albo akwarium
ale Ty madra jestes ;D dzieki za ta wiedze

a co z cynkiem ? moze przez brak cynku mi wlosy wypadaja ?
nie mądra, tylko doświadczona nieco hehe, kiedyś mnie dziewczyny na jakimś watku ochrzaniły, że nie czytam skąłdów i zrobię sobie krzywdę i to całkiem niedawno było umiar trzeba tylko mieć i czytać czytać i jeszcze raz czytać.

Ja niedobór cynku poznałam po białych plamach na paznokciach, kupiłam preparat i już ich nie mam. Ale za to mam coś co wygląda jak czarne drzazgi i do teraz nie wiem od czego to raz czytam, że niedobór krzemu, innym razem, że to urazy i nawet znalazłam, że dziewczyna po odżywce Eveline ich dostała -ja też jej używam więc może faktycznie uraz, bo zrobiły się twarte pazury i czasem sobie podważę czy coś, bo się nie wyginają. Ale ogólnie od braku cynku mogą wypadać włosy

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-06-08, 23:48   #4262
niewa
Rozeznanie

GG do niewa

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
no, minerał no mi tak z tym pękaniem kumpela z dietetyki mówiła, na necie też coś czytałam, ale sama u lekarza nie byłam w każdym razie Vitapil z pokrzywą tak zadziałał.

nie mądra, tylko doświadczona nieco hehe, kiedyś mnie dziewczyny na jakimś watku ochrzaniły, że nie czytam skąłdów i zrobię sobie krzywdę i to całkiem niedawno było umiar trzeba tylko mieć i czytać czytać i jeszcze raz czytać.

Ja niedobór cynku poznałam po białych plamach na paznokciach, kupiłam preparat i już ich nie mam. Ale za to mam coś co wygląda jak czarne drzazgi i do teraz nie wiem od czego to raz czytam, że niedobór krzemu, innym razem, że to urazy i nawet znalazłam, że dziewczyna po odżywce Eveline ich dostała -ja też jej używam więc może faktycznie uraz, bo zrobiły się twarte pazury i czasem sobie podważę czy coś, bo się nie wyginają. Ale ogólnie od braku cynku mogą wypadać włosy
ale jaja - no moron ze mnie niezly ;]

obiecuje, ze tez jak i Ty bede czytala sklad wszystkiego .... bo odzywek szamponow i innych tego typu rzeczy to zawsze, ale tabletek nigdy ;/

czyli vitapil i pokrzywa to be ? okej zapamietam

a co jeszcze wiesz, z rzeczy typu - co z czym laczyc nie mozna ?
niewa jest offline  
Stary 2012-06-08, 23:55   #4263
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
ale jaja - no moron ze mnie niezly ;]

obiecuje, ze tez jak i Ty bede czytala sklad wszystkiego .... bo odzywek szamponow i innych tego typu rzeczy to zawsze, ale tabletek nigdy ;/

czyli vitapil i pokrzywa to be ? okej zapamietam

a co jeszcze wiesz, z rzeczy typu - co z czym laczyc nie mozna ?
ja odżywek i szamponów za to nie czytam, zdaje się na wiedzę wizażanek i używam tego, co one polecą (w sensie te doświadczone włosomaniaczki).
Vitapil + pokrzywa -
Vitapil + drożdże -też raczej
skrzyp + pokrzywa - (niektórzy piją nawet skrzypokrzywę ) tylko się właśnie zastanawiam cyz mi ta skóra nie zaczęła złazić jak własnie taką miksturę piłam już nie pamiętam

Ale tak ogólnie porównuj, poczytaj jakie są składniki mineralne i witaminy w herbatach, sprawdzaj skąłdy tabletek i obserwuj swój organizm. Cała filozofia

Ja piłam na przykąłd drożdże przez 1 dzień, bo drugiego na sam widok opakowania prawie się zaparzyłam i nie byłam w stanie tego wypić, bo się moje ciało kompletnie zbuntowało po pokrzywie zaczęłam się łuszczyć przy drugim cyklu, po łączeniu Vitapilu i pokrzywy dostałam tych minikrwotoków -wiedziałam, że coś nie gra zaczęłam szperać i się dowiedziałm

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-06-09, 00:02   #4264
niewa
Rozeznanie

GG do niewa

to w takim razie - w minimalizmie sila ! tabsy czy herbatka jednak sie spozywa i nie mozna z nimi szalec jak np. z niektorymi odzywkami itp.

dziekuje jeszcze raz za wiedze
bede teraz baaardzo uwazna przy czytaniu skladow i zaglowaniu nimi
zas jutro zakupie sobie cynk, bo to wlasnie moze przez jego niedobor wloski mi wypadaja ... plamy na paznokciach tez mam niezle ;P
niewa jest offline  
Stary 2012-06-09, 07:04   #4265
Mania1987
Raczkowanie

GG do Mania1987

Ilsa Lund, TwojaKokaina śliczne kręciołki i odrosty.
Ja za piłką nożną nie przepadam, ale wczoraj trochę oglądałam, na zmianę z siatkówką No i Polacy dali d... Grekom. Za to siatkarze cud miód i orzeszki, rozgromili Kanadyjczyków 3:0. Już się nie mogę niedzielnego meczu doczekać z Brazylią.

Edytowane przez Mania1987
Czas edycji: 2012-06-09 o 07:05
Mania1987 jest offline  
Stary 2012-06-09, 10:03   #4266
monika1983k
Rozeznanie

to narazie wstrzymam sie z tym farbowaniem niech sobie zdrowo rosną ale nie zetnę na chłopaka raz już tak zrobiłam i wyglądałam gorzej niż chłopak za rok będzie to wyglądało jak nieudane ombre hair jeszcze takie pytanie czy któraś z was stosowała może Placente Mil Mil ? czy faktycznie działa patrzyłam opinie na necie i kusi mnie żeby kupić
Stary 2012-06-09, 10:05   #4267
pin up girl1991
Rozeznanie

Peyton: Chyba kazda z nas ma jakas sad love story Peyton ale Twoja to juz wgl az mi sie jakos smutno zrobilo Bo ten moj rok i 6 miesiecy to nic w porownaniu do Twoich 4lat i naszczescie w pore sie ogarnelam, teraz zostaje sie tylko nie zlamac

Kat: dzieki za lakier, wlasnie wrocilam z rosska z nim i zaraz sie mazne
Jezu dziewczyno Ty naprawde madra jestes

Wiem ze nie mozna mowic hop zanim sie nie podskoczy ale dzis na poduszcze tylko 4wlosy i to nie z cebulkami tylko jakies "zlamasy" znalazlam wiec moze prochy zaczynaja dzialac chociaz jak tak czytam na opakowaniu to kuracja ma trwac 3miesiace

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline  
Stary 2012-06-09, 10:42   #4268
Espoir91
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez peyton_92 Pokaż wiadomość
pin up girl1991,
Bo pomalowanie włosów trwa 40 minut a powrót do naturalnych ponad rok
w moim przypadku powrót do naturalnych będzie trwał 3 lata

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

tak wgl to cześć pół godziny Was czytałam, żeby nadrobić co do meczu to liczyłam, że wygramy, bo całkiem sprytnie nasi biegali za tą piłką a tu remis... no cóż... Ktos pytał o maskę Glorię... a więc tak, ja jej używam, ale tylko i wyłącznie do tuningowania, bo ja sama decyduję o tym co chcę aby w mojej miksturze było. Kiedyś stosowałam solo, to odniosłam wrażonko, że jest do włosów z niewielkimi problemami., trochę nawilża i nic poza tym. Ale do tuningowaia bomba bo tania i wydajna
a co do tego chłopaka, to ja bym mu życzeń nie złożyła, bo faceci są głupsi od nas i pewnie odebrał by to jako pretekst do zagadania.

cel jest

Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline  
Stary 2012-06-09, 10:47   #4269
niewa
Rozeznanie

GG do niewa

zarzucam kolejny temat ... a raczej TEMAT W TEMACIE

Napiszcie czego uzywacie - jakich dokladnie kosmetykow, jakie tabsy bierzecie lub jaka herbatke pijecie ???

A co Wam nie pomoglo ???
Niech kazda z nas napisze cos od siebie
niewa jest offline  
Stary 2012-06-09, 10:48   #4270
makeupnotwar
Wtajemniczenie

no, nadrobiłam was trochę zerknęłam na te suplementy o których pisała Kat, ale ja jednak wolę sprawdzić, które owoce/warzywa/inne mają dużo tego składnika i tak uzupełniać, bo jak dla mnie to one się słabo wchłaniają... no i nigdy nie biorę ich regularnie

włosy dziś znów naolejowałam sesą, a na to nałożyłam odżywkę - odwrotna kolejność przes przypadek, ale widzę, że wyglądają ładnie. znowu poszłabym je obciąć... od kiedy pożegnałam się z długością za ramiona walczę trochę ze sobą odczuwam głupią presję, głównie koleżanek, że krótkie włosy są ble. ale TŻ powiedział mi, że jeśli czuję się dobrze, powinnam olewać zdanie innych, bo jego zdaniem wyglądam pięknie i myślę o jakimś fajnym irokezie... i o tatuażu

niewa - mi pomogło radykalne ścięcie na krótko, z polecanych tutaj używam sesy, olejku alterry, szamponu bez sls (ale to na zmianę ze zwykłym), jantaru i tyle. włosy błyszczą i rosną jak szalone

Edytowane przez makeupnotwar
Czas edycji: 2012-06-09 o 10:52
makeupnotwar jest offline  
Stary 2012-06-09, 10:50   #4271
Espoir91
Rozeznanie

a tak wgl chcę Wam się pochwalić ale nie idrostem tym razem tylko stanem włosów od kąd sama komponuję sobie maseczki do włosów i wiem co jest po co stan moich włosów baaardzo się poprawiłczuję pod palcami, że są zdrowe, mocne, NIE OBLEBIONE no i wyglądają zdrowo! Wczoraj koleżanka powiedziała mi, że bardzo odżyły mi włosy i pytała co ja robię. to było bardzo miłe Rosłam i rosłam wrzucam Wam foto, jak wyglądają moje włosy bez SUSZENIA i bez PROSTOWANIA i bez FARBY od prawie pół roku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20120608082 - Kopia.jpg (47,7 KB, 49 załadowań)

cel jest

Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline  
Stary 2012-06-09, 11:05   #4272
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
faceci są głupsi od nas
nie głupsi, tylko inaczej myślą znam kupę facetów mądrzejszych ode mnie i jeszcze więcej dziewczyn, które są głupsze -nie generalizujmy

Moje włosy mnie dziś nie kochają a mam po południu grilla i muszę je jakoś doprowadzić do porządku. Nie chciałam im tego robić, ale chyba potraktuję je solidnie lakierem

Zmyłam dziś lakier z paznokci tak porządniej i matko boska! żółte jak kurczaki ale w dobrym stanie, nieporozdwajane (no może lekko w prawej ręce, ale to pewnie od płynów do naczyń itd., bo w prawej super), twarde, te drzazgi też już się nowe nie pojawiają... szok. Ciekawe czy moje nowe włosy też takie jędrne są bo po 6 cm to ciężko orzec czy bardzo się różnią

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
zarzucam kolejny temat ... a raczej TEMAT W TEMACIE

Napiszcie czego uzywacie - jakich dokladnie kosmetykow, jakie tabsy bierzecie lub jaka herbatke pijecie ???

A co Wam nie pomoglo ???
Niech kazda z nas napisze cos od siebie
No to tak:
herbata ze skrzypu -uwielbiam
herbata z pokrzywy -ostatnio coś nie bardzo, wypłukała mi magnez (drgania powieki i silne skurcze łydek w nocy)
WMC Aquamin -widzę po paznokciach, że mi służy
Vitapil -zatrzymał wypadanie, ale efekty zauważyłam dopiero po skończeniu opakowania (czyli po 2 miesiącach)
Sesa -super działa na moje włosy, stają się mięciutkie jak u dziecka
Vatika -spektakularnych efektów brak, ale dobra do wygładzania końcówek
Gliss Kur serum Wonder (spray b/s) -fajny gdy ciężko rozczesać włosy i lekki silikon do zabezpieczania końcówek
Poza tym szampony i odżywki bez silikonów i SLS
Zauważyłam, że moje włosy zmieniły się też po zamianie ręcznika frotte na bawełnianą koszulkę

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
włosy dziś znów naolejowałam sesą, a na to nałożyłam odżywkę - odwrotna kolejność przes przypadek, ale widzę, że wyglądają ładnie. znowu poszłabym je obciąć... od kiedy pożegnałam się z długością za ramiona walczę trochę ze sobą odczuwam głupią presję, głównie koleżanek, że krótkie włosy są ble. ale TŻ powiedział mi, że jeśli czuję się dobrze, powinnam olewać zdanie innych, bo jego zdaniem wyglądam pięknie i myślę o jakimś fajnym irokezie... i o tatuażu
No i Twój TŻ ma rację. Krótkie włosy są sexy ja zawsze zazdrościłam dziewczynom, którym pasują krótkie włosy
Cytat:
a tak wgl chcę Wam się pochwalić ale nie idrostem tym razem tylko stanem włosów od kąd sama komponuję sobie maseczki do włosów i wiem co jest po co stan moich włosów baaardzo się poprawiłczuję pod palcami, że są zdrowe, mocne, NIE OBLEBIONE no i wyglądają zdrowo! Wczoraj koleżanka powiedziała mi, że bardzo odżyły mi włosy i pytała co ja robię. to było bardzo miłe Rosłam i rosłam wrzucam Wam foto, jak wyglądają moje włosy bez SUSZENIA i bez PROSTOWANIA i bez FARBY od prawie pół roku
Śliczne, piękne , idealne powiedz, że moje też tak będą wyglądać bez prostownicy i suszarki

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-06-09, 11:05   #4273
Espoir91
Rozeznanie

ja używam :
- do tuningowania: maska gloria lub odżywka z olejkiem babassu;
- półprodukty: hydrolizowana keratyna, proteiny jedwabiu, d-penthanol, wyciąg z aloesu 10-krotnie stężony;
- oleje: sezamowy, kokosowy, sesa, ze słodkich migdałów, arganowy ;
- szampony: chenice kerabond hydro-keratin;
- z takich dodatkowych rzeczy : olejek witaminowy chenice kerabond (czasem daję przed nałożeniem maski), jantar do wcierania, jedwab na końcówki;
-łykam: Vitapil;
wsio!

cel jest

Edytowane przez Espoir91
Czas edycji: 2012-06-09 o 11:07
Espoir91 jest offline  
Stary 2012-06-09, 11:34   #4274
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:
Moj facet powiedzial mi tak - masz 4 i pol ... nie - masz 5 .. no masz prawie 5 cm odrostu
dużo urosły
Cytat:
pokrzywa i vitapil w jednym czasie to ryzykowny pomysł
dokładnie...
osobiście pijam tylko pokrzywę, ale wyczytałam u Anwen, że ona wypłukuje witaminy z grupy B, a przecież te dla włosa, paznokci, cery są bardzo ważne.
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość

a i jeszcze przypomne by masowac skore glowy
kocham mój masażer
chociaż ostatnio zaniedbałam...
Cytat:
eeee ... to ja sie ograniczam do vitapolu i drozdzy i basta.
a ile wg Ciebie mozna pic pokrzywe czy skrzyp tzn. jak dlugo i w jakiej ilosci ?
jak się pije za dużo pokrzywy, to ci wypłukuje to, co dają drożdże, więc albo jedno albo drugie
ja sobie pijam 1 kubek co 2 dni

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
serio ? Ale żelazo nie jest witaminą, ja mam często nawroty anemii i mi babeczka lekarz rodzinna mówi że to nic złego jeśli zjem za dużo żelaza bo po prostu ono się samo usuwa z organizmu za pomocą czarnego kału. I to prawda, nigdy mi nic nie było dodatkowo można też usuwać żelazo jedząc jogurty bo wapń też ma wartościowość II
z tym, ze żelazo może się utleniać do żelaza III
Cytat:
Napisane przez peyton_92 Pokaż wiadomość
A słyszałyście o Daktarinie, podobno działa cuda, ale to jest na grzybice więc się troche boje
u Anwen był o tym post, ale jakoś nie czytałam, bo nie kombinuję z lekami na inne dolegliwości

osobiście jakoś nie stosuję wcierek itd, zeby włosy szybciej rosły. po prostu daję im rosnąć tak, jak rosną. pokrzywę piję dla zdrowia. suplementy tak samo. kiedyś stosowałam jantar, ale denerwowało mnie grzebanie z wcieraniem w skórę
TwojaKokaina jest offline  
Stary 2012-06-09, 11:41   #4275
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
jak się pije za dużo pokrzywy, to ci wypłukuje to, co dają drożdże, więc albo jedno albo drugie
ja sobie pijam 1 kubek co 2 dni
A to nie jest tak, że właśnie powinno się przyjmować wit. B w okresie w którym pije się pokrzywę, by uzupełniać niedobory?

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-06-09, 11:43   #4276
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:
przede wszystkim zaczęłąm pielęgnację CG do swoich kręconych włosków co prawda nie jestem mocną CG, ale głównych zasad przestrzegam.
do mycia stosuję isany babassu + Sszampon joanna z apteczki babuni skrzyp+rozmaryn drugi zestaw to szampon isany babassu + odżywką alterry granat+aloes (mam 2 zestawy, bo jeden w domu, drugi na stancji). raz w miesiącu myję szamponem z SLS.
jako odżywkę b/s stosuję radical serum ziołowe i na końcówki ejdwab joanny
od czasu do czasu maseczka, obecnie mam pszeniczną isankę kiedyś miałam joanna naturia z miodem, co prawda zawiera SLS ale była super i pewnie ją ponownie kupię ogólnie od czasu do czasu funduję włosom SLS
no i oczywiście olejowaniepóki co przez moje ręce przewinęły się olejek BD niebieski, różówy dla mamy, olejek alterry i vatika. od kilku 'razów' stosuję olejowanie na odżywkę, co się genialnie sprawdza.
a i pijam pokrzywę + jakiś suplement, co opakowanie zmieniam
Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
ale TŻ powiedział mi, że jeśli czuję się dobrze, powinnam olewać zdanie innych, bo jego zdaniem wyglądam pięknie
mądry Tż

kurde, wszystkie tu mają faceta, tylko ja chyba sama jestem
Stary 2012-06-09, 11:43   #4277
niewa
Rozeznanie

GG do niewa

a ja uzywam tak:

-szampony: olejek rossman do kapieli dla kobiet w ciazy
- odzywki: Maska do włosów z masłem Shea i pięcioma algami, garnier ultra doux z awokado i malo karite, Kallos Placenta z wyciągiem z łożysk, BIOVAX Intensywnie Regenerująca Maseczka do włosów suchych i zniszczonych (taka zolta), isana - babassu,
- olejki: arganowy, kokosowy, parachute, rossman babydream dla niemowlat, babydream dla kobiet w ciazy przeciw rozstepom, rycynowy
- wcierki - jantar
- do uzytku wewnetrznego:
* herbaty - skrzypo polny, pokrzywa
* tabsy - vitapol

samodzielne maski na odzywienie:
- na noc odzywiajaca: najpierw olejuje glowe np. olejkiem kokosowym, a pozniej nakladam na to ukochana odzywke garniera awokado

Maseczka do włosów głęboko nawilżająca :
pół szklanki gluta lnianego
1 ts oleju lnianego
1 ts miodu
1 ts soku z aloesu
1200 mg - kapsułka lecytyny
1,5 ts odżywki Bingo shea - na konsystencję
ts- lyzeczka
ts - lyzka

Edytowane przez niewa
Czas edycji: 2012-06-09 o 11:48
niewa jest offline  
Stary 2012-06-09, 11:46   #4278
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:
fajnie się błyszczą widać, że zdrowsze
Cytat:
A to nie jest tak, że właśnie powinno się przyjmować wit. B w okresie w którym pije się pokrzywę, by uzupełniać niedobory?
możliwe
Stary 2012-06-09, 11:50   #4279
niewa
Rozeznanie

GG do niewa

Cytat:
dużo urosły
wlasnie ja sie zastanawialam czy 5 cm to duzo przez 3 miesiace, ale skoro mowicie ze chyba tak to super ;D
niewa jest offline  
Stary 2012-06-09, 11:54   #4280
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:
wlasnie ja sie zastanawialam czy 5 cm to duzo przez 3 miesiace, ale skoro mowicie ze chyba tak to super ;D
normalnie byłoby około 3 cm
Stary 2012-06-09, 12:07   #4281
zawadzia89
Raczkowanie

dziewczyny a gdzie kupujecie te wszystkie olejki ? z checia bym zaczela uzywac . czytajac Wasze posty przekonalam sie zeby jednak troche podciac wlosy

ostatnie farbowanie 09.11.2012r
zawadzia89 jest offline  
Stary 2012-06-09, 12:20   #4282
niewa
Rozeznanie

GG do niewa

Cytat:
normalnie byłoby około 3 cm
no to rzeklabym zaje - bia - szczo ;D
niewa jest offline  
Stary 2012-06-09, 12:26   #4283
Marciuniulka
Przyczajenie

O tak, nareszcie znalazłam odpowiednią grupę! Witam wszystkie panie . Skoro mowa o powrocie do naturalnego, to wtrącam się i ja? Moja przygoda z włosami? 2 lata temu balejaż (blond, ciemny brąz i mój naturalny, czyli średni brąz). Potem balejaż się znudził, poszła Joanna - Orzechowy Brąz... Masakra . Rok temu farbowałam farbą z Avonu - Średni Brąz - jeśli nie przeszkadzają nikomu rude refleksy, to gorąco polecam! No i praktycznie od roku nic nie robiłam, kolory się wypłukały na dziwne odcienie, a odrost prawie do ucha... I co robić? Czy decydować się na dekoloryzację i farbowanie w naturze? Czy może w tym przypadku pigmentacja? Biorąc pod uwagę mój kolor na reszcie włosów farbowanych, to jest to po prostu rudy pobłysk ;/. A może po prostu nałożyć popiel zbiżony do naturalnego, czyli ciemny blond? Pozdrawiam . Poniżej wklejam kilka zdjęć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02537.jpg (108,5 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02562.jpg (116,0 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02457.jpg (82,4 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02499.jpg (86,8 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07919.jpg (102,5 KB, 37 załadowań)
Marciuniulka jest offline  
Stary 2012-06-09, 12:35   #4284
niewa
Rozeznanie

GG do niewa

Cytat:
Napisane przez zawadzia89 Pokaż wiadomość
dziewczyny a gdzie kupujecie te wszystkie olejki ? z checia bym zaczela uzywac . czytajac Wasze posty przekonalam sie zeby jednak troche podciac wlosy
podciac wloski Sloneczko wrecz trzeba, bo na logike - wlos rozdwojony zlepic sie nie da i tak jak piszem ywielokrotnie - trzeba sie martwic o to co zdrowe, a to co chore

ja wszystko oprocz zwyklego czystego olejku zamawiam na allegro. Lecz mysle, ze sporo rzeczy mozesz takze kupic w sklepie ze zdrowa zywnoscia.

Olejek musi byc zawsze TLOCZONY NA ZIMNO, NIERAFINOWANY ! pamietac trzeba o tej zasadzie.

* olejek parachute:
http://allegro.pl/olejek-kokosowy-ma...406104133.html

olejek arganowy ( koniecznie kosmetyczny !!!! strasznie oszukuja w necie i pisza ze jest kosmetyczny ,a jest tak naprawde do smazenia !! - )
* kosmetyczny jest przede wszystkim jasny i pachnacy !
- ja dokladniej kupilam sobie ten:
http://allegro.pl/olej-arganowy-kosm...261086412.html

* zwykly ojek kokosowy:
http://allegro.pl/olej-kokosowy-200m...378707051.html

* sesa na porost wlosow i poprawe kondycji:
http://allegro.pl/ajurwedyjski-oleje...398377956.html

* khadi - stymulujacy porost wlosow http://allegro.pl/khadi-olejek-stymu...385925942.html

* olejek babydream z rossmana dla kobiet w ciazy przeciw rozstepom: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,31...cji-ciala.html

* HiPP BabySanft, Oliwka pielegnacyjna z ekologicznym olejkiem migdałowym Bio
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,44...nia-zycia.html

* olejek z rossmana Alterra pomarancza i brzoza ( niby pisze ze jest do ciala ale glownie jest uzywany do wlosow przez nas
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,46...ke-orange.html

* olejek z rossmana babydream dla niemowlat
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,20...ra-wersja.html

* olejek rycynowy - do kupienia w kazdej aptece. Jest przee gesty, wiec trzeba go delikadnie podrzac na gazie w kubeczku i juz bedzie mniej gesty

reszte pewnie dziewczyny dopisza

Edytowane przez niewa
Czas edycji: 2012-06-09 o 12:38
niewa jest offline  
Stary 2012-06-09, 12:37   #4285
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zawadzia89 Pokaż wiadomość
Aaaaalegro
Cytat:
Napisane przez Marciuniulka Pokaż wiadomość
O tak, nareszcie znalazłam odpowiednią grupę! Witam wszystkie panie . Skoro mowa o powrocie do naturalnego, to wtrącam się i ja? Moja przygoda z włosami? 2 lata temu balejaż (blond, ciemny brąz i mój naturalny, czyli średni brąz). Potem balejaż się znudził, poszła Joanna - Orzechowy Brąz... Masakra . Rok temu farbowałam farbą z Avonu - Średni Brąz - jeśli nie przeszkadzają nikomu rude refleksy, to gorąco polecam! No i praktycznie od roku nic nie robiłam, kolory się wypłukały na dziwne odcienie, a odrost prawie do ucha... I co robić? Czy decydować się na dekoloryzację i farbowanie w naturze? Czy może w tym przypadku pigmentacja? Biorąc pod uwagę mój kolor na reszcie włosów farbowanych, to jest to po prostu rudy pobłysk ;/. A może po prostu nałożyć popiel zbiżony do naturalnego, czyli ciemny blond? Pozdrawiam . Poniżej wklejam kilka zdjęć.
A może najlepiej zostawić? I tak koloru takiego jak w naturze nie uzyskasz Ładne włoski

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-06-09, 12:38   #4286
peyton_92
Przyczajenie

Ja na Twoim miejscu nic bym już nie robiła z włosami, włosy są bardzo ładne, widać, że zdrowe a i te farbowane włosy o których piszesz nawet nie wiem gdzie są bo włosy się ze sobą zlewają Na prawdę pozazdrościć włosków. Wiele bym oddała za nie, w zamian mogę oddać moje pomarańczowe włosy
peyton_92 jest offline  
Stary 2012-06-09, 12:40   #4287
niewa
Rozeznanie

GG do niewa

Cytat:

nasz temat watku to Sloneczko - WRACAMY DO NATURALEK
po co chcesz farbowac ? znow chcesz przechodzic ta gehenne ?

Piszac w wielkim skrocie - kase na nowe farby przeznacz na :
- nowe odzywki, olejki
- regularne podcinanie - srednio co miesiac ...

Ty ze swoimi wylosami wygladasz uroczo i ja na Twoim miejscu juz nic bym nie robila
niewa jest offline  
Stary 2012-06-09, 12:40   #4288
Marciuniulka
Przyczajenie

Dziękuję za tak szybkie odpowiedzi . Wiele osób radziło właśnie, abym zostawiła, ale jestem konkretnie uparta i po prostu mam uraz jak widzę te farby stare na mojej głowie...
Marciuniulka jest offline  
Stary 2012-06-09, 12:43   #4289
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Dziękuję za tak szybkie odpowiedzi . Wiele osób radziło właśnie, abym zostawiła, ale jestem konkretnie uparta i po prostu mam uraz jak widzę te farby stare na mojej głowie...
więc podejrzewam, że do naturalek nie wrócisz z takim podejściem. Bo jak nałożysz farbę to za 3 miesiące też będzie stara

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-06-09, 12:46   #4290
zawadzia89
Raczkowanie

Cytat:
nie rob nic zadnych farbowan. masz ladne wlosy az ich szkoda, podcinaj sobie tylko koncowki i zostaw je w spokoju

niewa dzieki wielkie zaraz sobie przejrze te aukcje

ostatnie farbowanie 09.11.2012r
zawadzia89 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości