Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-06-11, 15:31   #4411
Farmetka
Raczkowanie

Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość

Farmetka: nie wiem czy Twoj ostatni komentarz byl do mojej decyzji o urodzinowym smsie ale jesli tak to powiem tylko tyle ze dzis jest ten dzien i ... od polnocy mam wylaczony telefon Odnosnie lakierow to nawet odzywka malowac nie mozna bedac w ciazy??

Dziasiaj Kasia ma swoje male swieto bo juz dwa miesiace bez prostownicy
Tak, komentarzb był do decyzji o urodzinowym smsie
jeżeli w odżywce też sa ftalany, to również odpada. W ramach ciekawostki dodam, że robiono badania na zawartośc ftalanów we krwi kobiet stosujących lakiery do paznokci i lakiery do włosów. Ich zawartośc było dwukrotnie przekroczona w stosunku do progu od którego notuje się zły wpływ na płody płci meskiej. Pamiętam kiedys oglądałam program, że chromosom Y zanika i płci męskiej grozi zagłada, myslę że to kobiety poprzez "kosmetycszne używki" wyniszczą mężczyzn. Póki co starałam się mu tam w brzuszku nie szkodzić i postaram się dobrze wychować aby potem na niego nie leciały gromy - takie jakie my tutaj same ciskamy

edit... brawa za nieużywanie prostownicy. Ja po tym jak sie opitoliłam to muszę. :/

Edytowane przez Farmetka
Czas edycji: 2012-06-11 o 15:32
Farmetka jest offline  
Stary 2012-06-11, 15:40   #4412
Tygrryska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
Tak, komentarzb był do decyzji o urodzinowym smsie
jeżeli w odżywce też sa ftalany, to również odpada. W ramach ciekawostki dodam, że robiono badania na zawartośc ftalanów we krwi kobiet stosujących lakiery do paznokci i lakiery do włosów. Ich zawartośc było dwukrotnie przekroczona w stosunku do progu od którego notuje się zły wpływ na płody płci meskiej. Pamiętam kiedys oglądałam program, że chromosom Y zanika i płci męskiej grozi zagłada, myslę że to kobiety poprzez "kosmetycszne używki" wyniszczą mężczyzn. Póki co starałam się mu tam w brzuszku nie szkodzić i postaram się dobrze wychować aby potem na niego nie leciały gromy - takie jakie my tutaj same ciskamy

edit... brawa za nieużywanie prostownicy. Ja po tym jak sie opitoliłam to muszę. :/
ojejku, nie wiedzialam o tym
mi ciezko bedzie przez 9 miesiecy nie malowac paznokci

a nie ma jakis firm ktore nie dodaja tego do swoich lakierow?

Tygrryska jest offline  
Stary 2012-06-11, 17:00   #4413
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez peyton_92 Pokaż wiadomość
Same żółtko z olejkiem rycynowym to za mało. Do tego trzeba dodać jeszcze olejek. Ja gdy nie miałam nic w domu, dodałam zwykły olej z pestek winogron. Maska na prawdę super, włosy są odżywione i gładkie. Fakt faktem, śmierdzi i robi się taka skorupa. Ale jeżeli dodasz dużo oleju i troche cytryny to aż tak bardzo nie śmierdzi a jak owiniesz w folie i ręcznik to nie masz skorupy na głowie. Ja zostawiam taką maskę na głowie i rano nie mam problemu ze spłukaniem
o rany dla mnie to tak jedzie nienawidzę tego zapachu i to wyklucza u mnie całkowicie używanie takich masek niestety

Włosy
spiritusmovens jest offline  
Stary 2012-06-11, 17:13   #4414
Konwalia11
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
ojejku, nie wiedzialam o tym
mi ciezko bedzie przez 9 miesiecy nie malowac paznokci

Tygryska a Ty co tak z tymi 9 miesiacami... Planujesz cos czy jak
Wyobrazcie sobie ze mam wlasnie na glowie Make - zobaczymy co sie stanie po zmyciu... Troche piecze i jakos tak spontanicznie przypomniala mi sie ta historia dziewczyny, ktora obudzila sie lysa...

Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline  
Stary 2012-06-11, 17:34   #4415
Farmetka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Wyobrazcie sobie ze mam wlasnie na glowie Make - zobaczymy co sie stanie po zmyciu... Troche piecze i jakos tak spontanicznie przypomniala mi sie ta historia dziewczyny, ktora obudzila sie lysa...
Tee uważaj

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
Hmm... nie zgłębiałam tego tematu, ale luknę i jak cos wykukam to dam cynk
Farmetka jest offline  
Stary 2012-06-11, 17:41   #4416
Tygrryska
Zakorzenienie

Cytat:
Tygryska a Ty co tak z tymi 9 miesiacami... Planujesz cos czy jak
na razie nie, ale na przyszlosc dobrze byloby wiedziec

ale wygooglowalam cos... i powiem Wam ze chyba lepiej nie wiedziec co jest w tych wszystkich kosmetykach

Tygrryska jest offline  
Stary 2012-06-11, 17:56   #4417
natalcia250
Black No. 1

Cytat:
My tu juz nieraz rozmawialysmy na temat typow urody. Najbardziej przekonuje mnie podzial na 16 typow (czyli pory roku maja po 4 podtypy), ale mimo to uwazam, ze ciezko jest sie w tym znalezc. Najlepsza metoda to przymierzanie i probowanie. Mnie nieraz zaskoczylo, ze dobrze mi w kolorach, ktore o to zupelnie nie podejrzewalam Mimo to nadal uwazam sie za lato, choc kto wie - jak mi nie urosna cale moje moze zamienie sie w cos innego
też czytałam o podziale na 16 typów na jakiejś zagranicznej stronie jestem na 90 % deep autumn (głęboka jesień), brązowe oczy, włosy średni miedziany brąz, cera o ciepłym jasnym odcieniu no i kolory, które do mnie pasują, się zgadzają
natalcia250 jest offline  
Stary 2012-06-11, 19:15   #4418
Muffka_
Zakorzenienie

A ja w koncu bylam dzisiaj u fryzjera! Z dlugosci poszlo dosyc, dosyc ok.20cm ale jaka jestem szczesliwa bo w koncu mam ladne koncowki, a nie jakies rozdwojone siano Coraz blizej celu I kupila odzywke z Isany tym razem inna wersje -nawilzajaca, zbaczymy czy bedzie lepsza od Babassu

Muffka_ jest offline  
Stary 2012-06-11, 19:27   #4419
pin up girl1991
Rozeznanie

Muffka zazdroszcze ja bym sie na tyle nie odwazyla chociaz pan P mi zawsze zabranial scinac i wlasnie mysle czy nie zrobic tego na przekor jemu... hmm chociaz farbowac tez mi zabronil.

Tak mi go brakuje dziewczyny ze na sama mysl mi lzy plyna

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline  
Stary 2012-06-11, 19:43   #4420
Konwalia11
Zadomowienie

Cytat:
na razie nie, ale na przyszlosc dobrze byloby wiedziec

ale wygooglowalam cos... i powiem Wam ze chyba lepiej nie wiedziec co jest w tych wszystkich kosmetykach
Ja tam wole wiedziec i... trzymac sie z daleka

Cytat:
Tee uważaj
Melduje poslusznie, ze nadal jestem szczesliwa posiadaczka wlosow A efekt? Wlosy troche sianowate, nastepnym razem zmieszam albo z olejem albo odzywka.

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
też czytałam o podziale na 16 typów na jakiejś zagranicznej stronie jestem na 90 % deep autumn (głęboka jesień), brązowe oczy, włosy średni miedziany brąz, cera o ciepłym jasnym odcieniu no i kolory, które do mnie pasują, się zgadzają
No to przynajmniej masz jasna sytuacje, ja jestem gdzies pomiedzy latem a jesienia...
Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
A ja w koncu bylam dzisiaj u fryzjera! Z dlugosci poszlo dosyc, dosyc ok.20cm ale jaka jestem szczesliwa bo w koncu mam ladne koncowki, a nie jakies rozdwojone siano Coraz blizej celu I kupila odzywke z Isany tym razem inna wersje -nawilzajaca, zbaczymy czy bedzie lepsza od Babassu
Mufcia - dzielna dziewczynka jestes No to super, ze misja skonczyla sie sukcesem. Dobra decyzja - po co hodowac zniszczone wlosy

Cytat:
Muffka zazdroszcze ja bym sie na tyle nie odwazyla chociaz pan P mi zawsze zabranial scinac i wlasnie mysle czy nie zrobic tego na przekor jemu... hmm chociaz farbowac tez mi zabronil.

Co to znaczy ZABRANIAL??? Ze tak skomentuje: pffffffffffff.
I ty jeszcze za takim tesknisz? Sciagaj portki, beda baty:

Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline  
Stary 2012-06-11, 19:48   #4421
pin up girl1991
Rozeznanie

Cytat:

Co to znaczy ZABRANIAL??? Ze tak skomentuje: pffffffffffff.
I ty jeszcze za takim tesknisz? Sciagaj portki, beda baty:
w sensie ze jak juz bylam psychicznie nastawiona na zmiane fryzury to on zawsze krzyczal: "nie scinaj bo szkoda", kupilam farbe to teksty o nie malowaniu tiaaa... Dobra niech Ci bedzie sciagam te gacie

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline  
Stary 2012-06-11, 19:50   #4422
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:
oo dużo ścięłaś, gratuluję i pokaż się!
TwojaKokaina jest offline  
Stary 2012-06-11, 19:54   #4423
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:
w sensie ze jak juz bylam psychicznie nastawiona na zmiane fryzury to on zawsze krzyczal: "nie scinaj bo szkoda", kupilam farbe to teksty o nie malowaniu tiaaa... Dobra niech Ci bedzie sciagam te gacie
z tym farbowaniem to akurat dobrze gadał ale człowiek niestety uczy się na błędach

Włosy
Stary 2012-06-11, 20:35   #4424
kat123
Zakorzenienie

Dobry wieczór

Muffka -> gratki pokaż się.

Nie mam czasu Was nadrabiać, mam zaległości na uczelni na dodatek koło które pisałam 2 tygodnie temu jest "nieczytelne" i muszę powtarzać a ja mam bardzo ładne pismo chyba długopis się rozlazł, bo jakiś cudowny wymazywalny kupiłam

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

A jednak szybko przejrzałam, ale bardzo wybiórczo
Cytat:

kat123 pisz tego bloga, bo chetnie poczytam. Szkoda, że poprzedniego wcięło.
Odzwyczaiłam się od malowania paznokci odkąd dowiedziałam sie o ciąży. Czułam juz wtedy że urodze chłopca i nie chciałam go podtruwać. Niestety lakiery do paznokci maja ftalany a to dla chłopców szczególnie niedobre. lakiery do włosów w tej sytuacji są be.
PIszę piszę aj tam, nowy też fajny już o tym nie myśle

Współczuję Twoim rodzicom
Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
nie wytrzymalam ... obcielam sie w salonie JLD (w slynnej sieciowce)
oto efekt ...

sorki za moja facjate ;]
Ładnie!

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-06-11, 20:44   #4425
Muffka_
Zakorzenienie

Dziekuje dziewczyny, postaram sie w wolnej chwili cos wrzucic

Muffka_ jest offline  
Stary 2012-06-11, 21:35   #4426
niewa
Rozeznanie

GG do niewa

Ufff nareszcie jestem - ten tydzien mam bardzo intensywny wiec trzeba bylo nadrobic zaleglosci

Cytat:
bardzo fajna fryzurka!
jak sie czujesz po takiej zmianie?

dziekuje slicznie

Powiem tak - gdybym sobie nie spalila wlosow rozjasniaczem - to mysle ze nigdy na taka fryzurke bym sie nie zdecydowala - mowie szczerze
ale tak jak pisalam wczesniej, na szczescie trafilam na odpowiednia fryzjerke i w miare wygladam

ale mam nadzieje ze po takim obcinaniu wloski beda mi rosly jak na drozdzach, bo mam zamiar wlosy miec po pas ;D

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ładnie!
dziekuje

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
OOOO swietnie ;D GRATULUJE

to faktycznie duzo scielas

a jakiej dlugosci masz teraz wloski ? mozesz zrobic zdjecie ich i wrzucic tu ?

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:

spoko oko - moj mi powiedzial, ze mni do domu nie wpusci, a raczej drzwi nie otworzy ... a matak mi powiedziala ze jak sie zetne to lepiej zby msie jej nie pokazywala - bo ja cale zycie mialam moze nie dlugie, ale kilkanascie cm mialy te moje wlosy ....
scinaj sie ale nie farbuj !!!

ps. a fryzjer tak pomaga zapomniec o problemach, o zlych milosciach itp. jeszcze zobaczysz jaka zadowolona wrocisz od fryzjera ;D i ciucha sobie jakiegos kup, to juz wogole ;D

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
niewa wyglądasz idealnie! super witam w klubie krótkowłosych
jeszcze raz dziekuje slicznie

tak jestem w klubi krotkowlosych hehe - to mozemy sobie 5 przybic ;D

ale jak napisalam wyzej - mam cel jeden jedyny - miec wlosy do pasa mega zdrowe ;D
niewa jest offline  
Stary 2012-06-11, 21:38   #4427
TwojaKokaina
Zakorzenienie

kat - możesz mi powiedzieć jak się robi te zakładki na blogu u góry co są? bo chciałabym podzielić sobie wpisy na kilka części, a jeszcze nie rozkminiłam jak
TwojaKokaina jest offline  
Stary 2012-06-11, 21:41   #4428
niewa
Rozeznanie

GG do niewa

Cytat:
Niewa - po prostu super! Ktos, kto twierdzi, ze krotkie fryzury nie wygladaja slodko i kobieco powinien obejrzec Twoje zdjecia - na pewno zmieni zdanie. Brawa tez dla fryzjerki, bo dobrala Ci fryzure do ksztaltu twarzy idealnie Co do "Sloneczka" - ja generalnie nie lubie tych wszystkich zwrotow w rodzaju myszko, misku, pierniczku, pomidoreczku ale powiedzmy, ze u Ciebie to calkiem sympatycznie brzmi

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------

Aha - dzieki za linka o Mace - przypadkowo mam w domu (w celach spozywczych) - jutro wyprobuje

nie no dziewczyny BEZ PRZESADY - sie zrobilam buraczana
suuuuper mnie to cieszy ze Wam sie podoba
- bo szczerze myslalam, ze jak zobaczycie moja fryzurke, to bedziecie miec mieszane uczucia ...

tez mile jestem zaskoczona, ze nadal uwazacie, ze jakos tam w miare kobieco wygladam, bo powiem szczerze, ze przy takim cieciu balam sie, ze jak chlop bede wygladala - bo jak sie zobaczylam w mokrych wlosach - to myslalam ze chyba sie porycze ;P
Co do fryzjerki - to do kielc zapraszam, poki ta pani pracuje, mozna spokojnie do niej przyjsc ;D

Ufff to dobrze, ze Ci moje sloneczka i inne rozne robaczki pasuja
A ta maca czyni cuda, musze ja miec ;D
niewa jest offline  
Stary 2012-06-11, 21:43   #4429
Hazel_Eyed
Zadomowienie

hej hej dziewoje
parę dni nie zaglądałam, ale oczywiście nic na mojej głowie sie nie zmieniło - nadal nie tykam farb i hoduję uparcie czuprynę

niewa ślicznie wyglądasz, fajna fryzurka

muffka no to czekamy na fotosy
Hazel_Eyed jest offline  
Stary 2012-06-11, 21:47   #4430
niewa
Rozeznanie

GG do niewa

Cytat:
Jak Boga kocham jeszcze raz mi padnie na leb mysl aby zrobic sobie "domowa" maske na wlosy to z rozbiegu walne o sciane Dzisiaj nalozylam zoltko z olejkiem rycynowym i po ok 30min poszlam umyc nie odsc ze tej skorupy nie mozna bylo splukac to jeszcze jak juz jakos umylam wlosy i spojrzalam w lustro to zobaczylam takiego typowego zula pozlepiane wlosy, tluste i kazdy w inna strone Nalozylam maske pochodzilam troche i poszlam umyc teraz juz poszlo gladko i nawet lustro nie peklo jak spojrzalam Tylko ze nie moglam koncow rozczesac ale ... spryskalam same konce pantenolem i poszlo. Nigdy wiecej jajka Wiecie co jest najlepsze ze dla mnie jajka smierdza i nigdy nie wiem czy to ktore rozbilam jest swieze
dokladnie mialam Kochana TAK SAMO !!!
ale ja jeszcze do tej papki se miod dolozylam i tak poszlam spac ... rano sie budze - zalana jajcem i miodem - bo przeciez to splywalo po karku nawet po dekolcie, za uszami no wszedzie !
ja sie budze, ide do wc, sciagam ten worek foliowy - a tam helm - domyc nie sposob tego ;/ tragedia ! a ile se wlosow wyrwalam ... a ile soczystej laciny polecialo ? bo bolalo to jak sie zmywalam masakrycznie ...

ooooo nie nigdy wiecej powiedzialam !

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
hej hej dziewoje
parę dni nie zaglądałam, ale oczywiście nic na mojej głowie sie nie zmieniło - nadal nie tykam farb i hoduję uparcie czuprynę

niewa ślicznie wyglądasz, fajna fryzurka

muffka no to czekamy na fotosy
to super - nie tykaj farby, ja Ci mowie ;D Maka'e sobie kup zamiast farby

a za fryzurke dziekuje

Muufka - KONIECZNIE DAWAJ FOTY !
niewa jest offline  
Stary 2012-06-11, 21:56   #4431
Hazel_Eyed
Zadomowienie

niewa nie tknę farby aż osiwieję a wtedy to się będę zastanawiać co zrobić, bo zależy kiedy i jak zacznę siwieć

co najwyżej to może kiedyś pokuszę się o zrobienie ombre hair, ale najpierw chcę zauscić włosy do wymarzonej długości, a do tego czasu może mi sie odwidzieć z 10 razy co najmniej
Hazel_Eyed jest offline  
Stary 2012-06-11, 21:56   #4432
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:
dokladnie mialam Kochana TAK SAMO !!!
ale ja jeszcze do tej papki se miod dolozylam i tak poszlam spac ... rano sie budze - zalana jajcem i miodem - bo przeciez to splywalo po karku nawet po dekolcie, za uszami no wszedzie !
ja sie budze, ide do wc, sciagam ten worek foliowy - a tam helm - domyc nie sposob tego ;/ tragedia ! a ile se wlosow wyrwalam ... a ile soczystej laciny polecialo ? bo bolalo to jak sie zmywalam masakrycznie ...
hahah rozśmieszyłaś mnie tym

szczególnie tym: "zalana jajcem i miodem" od razu sobie wyobraziłam

Włosy
Stary 2012-06-11, 22:01   #4433
Muffka_
Zakorzenienie

Cytat:
OOOO swietnie ;D GRATULUJE

to faktycznie duzo scielas

a jakiej dlugosci masz teraz wloski ? mozesz zrobic zdjecie ich i wrzucic tu ?
Dziekuje raz jeszcze Mialam no mozna powiedziec, ze do pasa(no prawie) a teraz mam takie do biustu. Czy cale to nie wiem czy mi sie uda, ale odrost na pewno no i moze z tylu, bo z tylu sie wydaja dluzsze hehe

Muffka_ jest offline  
Stary 2012-06-11, 22:06   #4434
Hazel_Eyed
Zadomowienie

a propos masek domowych - pamiętam jak kiedyś przeczytałam, że można zmiksować liście aloesu i taką papkę sobie na włosy nałożyć, powcierać itd. A że coś mi się kojarzyło, że mamy aloes w pokoju na parapecie to oczywiście postanowiłam spróbować. Wzięłam parę liści, zmiksowałam i taka śmierdzącą zieloną papkę walnęłam na włosy.... Szkoda tylko, że cos mi sie pokiełbasiło i zamiast aloesu zmiksowałam jakąś inną roślinę (byłam wtedy święcie przekonana, że to aloes) Oczywiście o tym, że to nie był aloes dowiedziałam się trochę później, na szczęście nie zaszkodziła mi tamta roślinka xD
Hazel_Eyed jest offline  
Stary 2012-06-11, 22:08   #4435
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:
a propos masek domowych - pamiętam jak kiedyś przeczytałam, że można zmiksować liście aloesu i taką papkę sobie na włosy nałożyć, powcierać itd. A że coś mi się kojarzyło, że mamy aloes w pokoju na parapecie to oczywiście postanowiłam spróbować. Wzięłam parę liści, zmiksowałam i taka śmierdzącą zieloną papkę walnęłam na włosy.... Szkoda tylko, że cos mi sie pokiełbasiło i zamiast aloesu zmiksowałam jakąś inną roślinę (byłam wtedy święcie przekonana, że to aloes) Oczywiście o tym, że to nie był aloes dowiedziałam się trochę później, na szczęście nie zaszkodziła mi tamta roślinka xD
hahahaha nieźle ale tak w ogóle z aloesem trzeba uważać, bo w wysokim stężeniu podobno nie jest taki dobry

Włosy
Stary 2012-06-11, 22:09   #4436
niewa
Rozeznanie

GG do niewa

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
hahah rozśmieszyłaś mnie tym

szczególnie tym: "zalana jajcem i miodem" od razu sobie wyobraziłam
hehe - no dajze spokoj ;D sciagnelam ten worek foliowy - i mysle sobie tak - od czego by tu -mać zaczac ;/
oj nie - oj - ja lubie - WYBITNIE lubie - udoskonalac ;/ moj pan to z nauki jazdy nazywal - wesola tworczosc Ewelinki ;]

u mnei jest tak - jak pisze - dodaj jedna lyzeczke - se mysle - aaa co tam, dodam dwie, bedzie gitara i potem gowno z tego wychodzi a nie maseczka na wlosy ;]
niewa jest offline  
Stary 2012-06-11, 22:12   #4437
Muffka_
Zakorzenienie

Cytat:
Kiedys zrobilam podobny eksperyment i tez nie wyszlo Nie dosc ze zmarnowalam duzo mojego lichego aloesu(ogolem to byla maska aloes+miod) to jeszcze pozniej nie moglam tego wymyc z wlosow-wszedzie potem mialam niedomiksowane kawaleczki na wlosach i dlubalam zeby to jakos wygladac

Muffka_ jest offline  
Stary 2012-06-11, 22:15   #4438
niewa
Rozeznanie

GG do niewa

Cytat:
niewa nie tknę farby aż osiwieję a wtedy to się będę zastanawiać co zrobić, bo zależy kiedy i jak zacznę siwieć

co najwyżej to może kiedyś pokuszę się o zrobienie ombre hair, ale najpierw chcę zauscić włosy do wymarzonej długości, a do tego czasu może mi sie odwidzieć z 10 razy co najmniej
a dajze spokoj z tymi farbami ;] chemia w czystej postaci ;] oj ja tez jak zaczne siwiec to sie 5 minut nie bede zastanawiala - bo mi wybitnie bedzie paskudnie w bialym ;/
boszzzz juz sobie siebie wyobrazilam w siwych wlosach - porazka juz na starcie.

ombre hair - czy jak to zowią to nic innego jak rozjasnione rozjasniaczem koncowki wlosow - a koncowki wlosow jak wiadomo, sa mega delikatne ;D wiec trzeba sie zastanowic najpier jakie sie ma koncowki, a pozniej czy moje wlosy to przetrzymaja
dzis widzialam w teskaczu taka mloda panne z tym ombre ... nie no - jak to moja przyjaciolka trafnie okreslila " chciala sobie dziewczyna obre zrobic chciala ... " ;D
niewa jest offline  
Stary 2012-06-11, 22:16   #4439
Ilsa Lund
Zakorzenienie

ja słyszałam że domowy aloes powinien mieć przynajmniej 3 lata żeby go kłaść na włosy

Ilsa Lund jest offline  
Stary 2012-06-11, 22:17   #4440
niewa
Rozeznanie

GG do niewa

Cytat:
Dziekuje raz jeszcze Mialam no mozna powiedziec, ze do pasa(no prawie) a teraz mam takie do biustu. Czy cale to nie wiem czy mi sie uda, ale odrost na pewno no i moze z tylu, bo z tylu sie wydaja dluzsze hehe
łooo do pasa :O szok ;D pewnie Ci zal bylo ?

kurzce kiedy ja sie doczekam takich dlugich ? jak myslicie beda mi teraz wloski szybciej rosly ?
niewa jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości