Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-06-11, 22:22   #4441
kat123
Zakorzenienie

Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
kat - możesz mi powiedzieć jak się robi te zakładki na blogu u góry co są? bo chciałabym podzielić sobie wpisy na kilka części, a jeszcze nie rozkminiłam jak
jasne nie obraź się na wersję "krowie na rowie"

wchodzisz na bloga -> projekt -> strony -> 'nowa strona' -> 'pusta strona' -i dalej sobie wpisujesz tytuł strony jaki chcesz i voila!

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-06-11, 22:26   #4442
Hazel_Eyed
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Kiedys zrobilam podobny eksperyment i tez nie wyszlo Nie dosc ze zmarnowalam duzo mojego lichego aloesu(ogolem to byla maska aloes+miod) to jeszcze pozniej nie moglam tego wymyc z wlosow-wszedzie potem mialam niedomiksowane kawaleczki na wlosach i dlubalam zeby to jakos wygladac
hmmm jak tak teraz napisałas że mieszałaś z miodem to się zaczęłam zastanawiać czy ja tego "aloesu" z czymś też nie mieszałam jeszcze, ale nie pamiętam na prawdę... ale pamiętam, że śmierdziało

Cytat:
Napisane przez niewa Pokaż wiadomość
a dajze spokoj z tymi farbami ;] chemia w czystej postaci ;] oj ja tez jak zaczne siwiec to sie 5 minut nie bede zastanawiala - bo mi wybitnie bedzie paskudnie w bialym ;/
boszzzz juz sobie siebie wyobrazilam w siwych wlosach - porazka juz na starcie.

ombre hair - czy jak to zowią to nic innego jak rozjasnione rozjasniaczem koncowki wlosow - a koncowki wlosow jak wiadomo, sa mega delikatne ;D wiec trzeba sie zastanowic najpier jakie sie ma koncowki, a pozniej czy moje wlosy to przetrzymaja
dzis widzialam w teskaczu taka mloda panne z tym ombre ... nie no - jak to moja przyjaciolka trafnie okreslila " chciala sobie dziewczyna obre zrobic chciala ... " ;D
zawsze można henny spróbować, tylko czy mi się będzie chciało paprać "na stare lata" hehehe
a ombre mi się bardzo podoba jak jest dobrze zrobione i to przejście jest takie płynne a też widziałam na ulicy dziewczyny, które miały to ombre średnio fajne
Hazel_Eyed jest offline  
Stary 2012-06-11, 22:27   #4443
Muffka_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
ja słyszałam że domowy aloes powinien mieć przynajmniej 3 lata żeby go kłaść na włosy
No wlasnie to prawda, sprawdzilam na sobie, a dokladniej na twarzy

Cytat:
łooo do pasa :O szok ;D pewnie Ci zal bylo ?

kurzce kiedy ja sie doczekam takich dlugich ? jak myslicie beda mi teraz wloski szybciej rosly ?
Troche bylo, ale jak tak spojrzalam na moje roczne odrosty a na dlugosc wlosow to plakac mi sie zachcialo bo musialabym spokojnie 4 lata czekac na takie naturalki No i do tego mialam zjechane konce od rozjasniacza...wiec ciachnelam i po sprawie Teraz tez nie sa takie krotkie wiec nie rozpaczam, a poza tym w koncu mam zdrowe konce i to jest najwiekszy +
A wloski odrosna...Twoje maja tyle wspomagaczy wiec na pewno wystrzela jak szalone! Ja ciagle przymierzam sie do picia tych nieszczesnych drozdzy, niektore pijaczki mialy mega przyrosty po drozdzach!

Muffka_ jest offline  
Stary 2012-06-11, 22:36   #4444
makeupnotwar
Wtajemniczenie

dziewczyny, ruszają wyprzedaże! dziś zaczęło się w h&m ale się obkupiłam!!!

makeupnotwar jest offline  
Stary 2012-06-11, 22:53   #4445
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:
hehe - no dajze spokoj ;D sciagnelam ten worek foliowy - i mysle sobie tak - od czego by tu -mać zaczac ;/
oj nie - oj - ja lubie - WYBITNIE lubie - udoskonalac ;/ moj pan to z nauki jazdy nazywal - wesola tworczosc Ewelinki ;]

u mnei jest tak - jak pisze - dodaj jedna lyzeczke - se mysle - aaa co tam, dodam dwie, bedzie gitara i potem gowno z tego wychodzi a nie maseczka na wlosy ;]
ja tak mam z gotowaniem lubię eksperymentować i później różnie wychodzi, ale zazwyczaj mi się udaje o dziwo moja mama się ze mnie śmieje, że mam szósty zmysł kulinarny ja jak gotuję to wszystko ma oko walę :P

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
choleraaa a wypłata dopiero 1

Włosy
spiritusmovens jest offline  
Stary 2012-06-11, 22:58   #4446
Hazel_Eyed
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
oooo a ja mam urodziny niedługo musze Tż wyciągnąć sasasa może mi coś z tej okazji fundnie w ramach prezentu
Hazel_Eyed jest offline  
Stary 2012-06-11, 23:01   #4447
niewa
Rozeznanie

GG do niewa

ej dziewczeta - a kupowalyscie cos na stronie zrobsobiekrem.pl ?

bo ja zamierzam, ale jak tak zliczam co wypada kupic -to grubo ponad 100 wychodzi ;/

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
oooo a ja mam urodziny niedługo musze Tż wyciągnąć sasasa może mi coś z tej okazji fundnie w ramach prezentu
ja tez mam urodzinki niedlugo - a kiedy ty masz ;D ?

ja jestem z 1 lipca - wiec jestem raczek
niewa jest offline  
Stary 2012-06-11, 23:04   #4448
Hazel_Eyed
Zadomowienie

Cytat:
ej dziewczeta - a kupowalyscie cos na stronie zrobsobiekrem.pl ?

bo ja zamierzam, ale jak tak zliczam co wypada kupic -to grubo ponad 100 wychodzi ;/

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

ja tez mam urodzinki niedlugo - a kiedy ty masz ;D ?

ja jestem z 1 lipca - wiec jestem raczek
ja kupowałam i tez jak pierwszy raz weszłam i nawrzucałam do koszyka to mi mało gały nie wyszły jak zobaczyłam ile bym musiała zapłacić hehe ale jakoś się ograniczyłam i ogólnie nie mam zastrzezen do tego sklepu i zakupów tam

a urodziny mam 17 czyli w najbliższą niedzielę

Edytowane przez Hazel_Eyed
Czas edycji: 2012-06-11 o 23:05
Hazel_Eyed jest offline  
Stary 2012-06-11, 23:08   #4449
peyton_92
Przyczajenie

Muffka, ja piłam przez tydzień drożdże i już się nawet przyzwyczaiłam, ale naczytałam się tyle o tym, że zwykłe drożdże spożywcze mogą więcej narobić szkody niż pożytku więc zrezygnowałam, ale nie do końca. Kupiłam sobie drożdże w tabletkach - piwowarskie. Bo to właśnie te, są najlepsze na porost włosów. W aptece, 200 tabletek Humavitu wit. A,C i E kosztuje nieco ponad 10 zł. Taki zapas starcza na 50 dni ( 2x2 dziennie) a przynajmniej nie boję się, że coś pójdzie nie tak. No i minusem i to dużym jest to, że często, gęsto wyskakują pryszcze po takim napoju. W moim przypadku to nic wesołego, bo jeszcze walczę z trądzikiem i śladami po nim. Więc zastanów się 2 razy Ale zawsze można spróbować, może akurat polubisz...
peyton_92 jest offline  
Stary 2012-06-11, 23:16   #4450
niewa
Rozeznanie

GG do niewa

Cytat:
ja kupowałam i tez jak pierwszy raz weszłam i nawrzucałam do koszyka to mi mało gały nie wyszły jak zobaczyłam ile bym musiała zapłacić hehe ale jakoś się ograniczyłam i ogólnie nie mam zastrzezen do tego sklepu i zakupów tam

a urodziny mam 17 czyli w najbliższą niedzielę
Sloneczko - a co kupilas ? podaj dokladnie co i w jakiej ilosci ;D

Dziekuje
niewa jest offline  
Stary 2012-06-12, 08:42   #4451
Farmetka
Raczkowanie

pin up girl1991 nie łam się, trochę serduszko poboli POTEM BEDZIESZ SIĘ NAM CHWALIŁA NOWYM EGZEMPLARZEM...

Tygrryska Taa, lepiej wiedzieć co w kosmetykach piszczy i ich nie kupować. Od tego się na pewno nie brzydnie a wręcz przeciwnie

Konwalia11 Hehehe, to dobrze, że masz włosy pomimo eksperymentu

Hazel_Eyed rozwaliłaś mnie tym miksowanym zielskiem zamiast aloesu

makeupnotwar a co kupiłaś. Jeju ja też muszę powoli mysleć o mojej szafie, tylko poczytałam Wasze w[isy o typie urody i kurcze mam zagwozdkę, bo teraz inaczej wyglądam w naturalkach i nie wiem co mam dobrać

niewa tam nie kupowałam. Kupowałam na naturalne-piekno.pl i zielonyklub.pl zależy co chcesz kupić
Ja do urodzin mam jeszcze dosć daleko(8 sierpień - lewkiem jestem)
Farmetka jest offline  
Stary 2012-06-12, 09:23   #4452
Hazel_Eyed
Zadomowienie

Cytat:
Sloneczko - a co kupilas ? podaj dokladnie co i w jakiej ilosci ;D

Dziekuje
co ja to wtedy brałam... na pewno miałam kupić witaminy all-in-one ale o nich zapomniałam w koncu
kupilam dwa hydrolaty, wyciąg z aloesu, keratynę, jedwab, elastynę, ekstrakt zielonej herbaty, ekstrakt z truskawki i chyba tyle - więcej grzechów nie pamiętam
Hazel_Eyed jest offline  
Stary 2012-06-12, 11:17   #4453
pin up girl1991
Rozeznanie

Niewa: Ty mnie nie kus na to sciecie bo pogryze poki co odbarwiam wlosy (ale maska nawilzajaca zeby nie bylo ze jakis dekoloryzator nic z tych rzeczy juz mialam przygode i do dzis sie smieje z tego) Mowilam Ci juz Niewa ze slicznie wygladasz?? Hehe Ty to penie juz po tych przejciach z jajcami wiecej ich na wlosy nie nalozysz Ja tez chyba wole je jesc najlepiej nadziane tunczykiem. Mniam...

Hazel_Eyed: hmm tak mowisz o siwych wlosach ze ja sie zastanawiam kiedy u mnie beda i ile mi czasu zostalo. Chociaz powiem Wam ze moja matka ma 53lata i praktycznie kilka siwych na krzyz chociaz przejscia miala w zyciu, wiec moze ja tez tak bede miala i jest na mnie nadzieja ze bede koloryzacje ton w ton robic. Ale z drugiej strony moja siostra cioteczna (nerwusek straszny) ma w weiku 28lat juz ze 3siwulce... I nie wiem jak na to patrzec;( Bo ja tez nerwowa jestem... i Czasem sie zastanawiam czy to zapuszczanie ma sens bo i tak zaraz osiwieje i znow farba...

Niewa: odnosnie Twojego przepisu to ja na jakies stronie fryzjerskiej znalazlam ze bialko ubic potem dodac zoltko i np olej rycynowy, miodek czy jakis tam inny nawilzac ale sobie mysle zanim ja ubije recznie to sie zmecze hehe miksera sie rozkladac nieoplacilo to mysle: ojj jak mam to zmieszac, to co za roznica ubite czy nie jak i tak to wymieszam i mam za swoje... juz wole ten pantenol dla dzieciaczkow

Muffka: kolejna fanka eksperymentow a skoro o wydlubywaniu mowa to ja jak plucze wlosy cytryna to nigdy ziarek nie odcedzam i kiedys nie chcialam prostowac a po myciu mam fale wiec pomyslalam ze nie bede rozczesywac tylko je bardziej pogniotlam i zostawilam do wyschniecia. Szlam na erotic randez-vous (z panem P) i on mnie mizial po wlosach (lubi(ł) moje dlugulce)a wtedy ... te pestki mi skads wypadly. Bogu dzieki bylo okno w samochodzie otwarte to ukratkiem wywalilam od tej pory jak czyms plucze to tylko octem jablkowym ale to tez jak w domu siedze bo smierdze

Farmetka: a pewnie ze sie pochwale ale nie predko... Sni mi sie fajny facet ale ja go nie znam. Dziwne

Dziewczyny gdzie Wy ten typ urody sprawdzacie bo tez bym chciala wiedziec co ja jestem. Jesli macie jakis sprawdzony tekst czy strone z "tym" to moglabym prosic o podpowiedz Bo znajac siebie jak mi w googlach wyskoczy to bede wszystko czytac i wyjdzie na to ze ciagle cos innego mi wychodzi. Taka łajza juz ze mnie

WRESZCIE SKOŃCZYŁAM

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline  
Stary 2012-06-12, 11:38   #4454
Farmetka
Raczkowanie

pinup świetny masz tekst pod kreską...
Farmetka jest offline  
Stary 2012-06-12, 11:43   #4455
pin up girl1991
Rozeznanie

Farmetka jak Ci sie podoba to prosze calosc: http://www.youtube.com/watch?v=3y9wAGnxcMg

Stary 2012-06-12, 11:51   #4456
Farmetka
Raczkowanie

dzięki za link, cała prawda, niestety
Farmetka jest offline  
Stary 2012-06-12, 12:06   #4457
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:
tez mile jestem zaskoczona, ze nadal uwazacie, ze jakos tam w miare kobieco wygladam, bo powiem szczerze, ze przy takim cieciu balam sie, ze jak chlop bede wygladala - bo jak sie zobaczylam w mokrych wlosach - to myslalam ze chyba sie porycze ;P
naprawdę wyglądasz bardzo kobieco i pszesłodko nie mogę się napatrzeć, taka wesoła i promienna
w zeszłe wakacje też takie miałam, ale czułam się jak obojniak jakiś lepiej mi w dłuższych jednak
Cytat:
dokladnie mialam Kochana TAK SAMO !!!
ale ja jeszcze do tej papki se miod dolozylam i tak poszlam spac ... rano sie budze - zalana jajcem i miodem - bo przeciez to splywalo po karku nawet po dekolcie, za uszami no wszedzie !

ja tak samo! siedzę sobie przed komputerem, czuje coś mokrego na szyi, a to wszystko spływało... tak samo z drożdzy maseczka. zmyłam po godzinie bodajże i miałam siano.
Cytat:
nie tknę farby aż osiwieję a wtedy to się będę zastanawiać co zrobić, bo zależy kiedy i jak zacznę siwieć
chciałąbym mieć ładną siwiznę, to bym wcale nie farbowała u nas na uczelni jedna pani dr ma takie włoski do ramion i ładnie wygląda
Cytat:
a propos masek domowych - pamiętam jak kiedyś przeczytałam, że można zmiksować liście aloesu i taką papkę sobie na włosy nałożyć, powcierać itd. A że coś mi się kojarzyło, że mamy aloes w pokoju na parapecie to oczywiście postanowiłam spróbować. Wzięłam parę liści, zmiksowałam i taka śmierdzącą zieloną papkę walnęłam na włosy.... Szkoda tylko, że cos mi sie pokiełbasiło i zamiast aloesu zmiksowałam jakąś inną roślinę (byłam wtedy święcie przekonana, że to aloes) Oczywiście o tym, że to nie był aloes dowiedziałam się trochę później, na szczęście nie zaszkodziła mi tamta roślinka xD

Cytat:
Kiedys zrobilam podobny eksperyment i tez nie wyszlo Nie dosc ze zmarnowalam duzo mojego lichego aloesu(ogolem to byla maska aloes+miod) to jeszcze pozniej nie moglam tego wymyc z wlosow-wszedzie potem mialam niedomiksowane kawaleczki na wlosach i dlubalam zeby to jakos wygladac
wyczytałam u wiedźmy, że w lidlu można kupić żel aloesowy cien, ma bardzo przyjazny skład i mozna go dodawać do wielu kosmetyków

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
jasne nie obraź się na wersję "krowie na rowie"

wchodzisz na bloga -> projekt -> strony -> 'nowa strona' -> 'pusta strona' -i dalej sobie wpisujesz tytuł strony jaki chcesz i voila!
spoko, też zawsze wolę wszystko porządnie wytlumaczyć
i ślicznie dziękuję
Cytat:

Troche bylo, ale jak tak spojrzalam na moje roczne odrosty a na dlugosc wlosow to plakac mi sie zachcialo bo musialabym spokojnie 4 lata czekac na takie naturalki No i do tego mialam zjechane konce od rozjasniacza...wiec ciachnelam i po sprawie Teraz tez nie sa takie krotkie wiec nie rozpaczam, a poza tym w koncu mam zdrowe konce i to jest najwiekszy +
A wloski odrosna...Twoje maja tyle wspomagaczy wiec na pewno wystrzela jak szalone! Ja ciagle przymierzam sie do picia tych nieszczesnych drozdzy, niektore pijaczki mialy mega przyrosty po drozdzach!
urosną na pewno pomyśl sobie, że teraz Twoje włosy są w lepszym stanie i nic ich nie obciąża
Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość

choleraaa a wypłata dopiero 1
o ciuchach myśleć nie mogę, bo kurcze wydałam w maju 800 zł na dentystę ;( ale 20 mam kieszonkowe, jednak planuję kupić coś dla włosów

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez peyton_92 Pokaż wiadomość
Muffka, ja piłam przez tydzień drożdże i już się nawet przyzwyczaiłam, ale naczytałam się tyle o tym, że zwykłe drożdże spożywcze mogą więcej narobić szkody niż pożytku więc zrezygnowałam, ale nie do końca. Kupiłam sobie drożdże w tabletkach - piwowarskie. Bo to właśnie te, są najlepsze na porost włosów. W aptece, 200 tabletek Humavitu wit. A,C i E kosztuje nieco ponad 10 zł. Taki zapas starcza na 50 dni ( 2x2 dziennie) a przynajmniej nie boję się, że coś pójdzie nie tak. No i minusem i to dużym jest to, że często, gęsto wyskakują pryszcze po takim napoju. W moim przypadku to nic wesołego, bo jeszcze walczę z trądzikiem i śladami po nim. Więc zastanów się 2 razy Ale zawsze można spróbować, może akurat polubisz...
humavit też brałam skrzyp+pokrzywa i drożdże piwne i działało nie miałam żadnego wysypu ani nic. smak też mnie nie brzydził.
TwojaKokaina jest offline  
Stary 2012-06-12, 12:17   #4458
pin up girl1991
Rozeznanie

Farmetka: nie ma za co Wersja kiepska ale tylko jedna jest w necie... Ty jakas smutna jestes czy mi sie wydaje??

Stary 2012-06-12, 12:30   #4459
pin up girl1991
Rozeznanie

Dzisiaj w akcie desperacji poszlam do sklepu i kupilam 7materialowych kokardek do wlosow (opasek jakos nie lubie chodz do rozpuszczonych wlosow jak najbardziej) bo niestety tej w stylu lady gagi ukrecic nie potrafie i wiecie nawet mi sie humor poprawil. Przy okazji widzialam P w samochodzie jak jechal...

Dziewczyny czy ta fryzura z zalacznika nie jest za dziecinna jak na kogos w moim wieku?? Hehe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a166b7aab8fc7f8e644f373.jpg (9,7 KB, 20 załadowań)

Stary 2012-06-12, 12:36   #4460
Espoir91
Rozeznanie

hej troszkę mnie nie było, bo przechodze grypę żołądkową i mówię Wam...masakraaa co do penthanolu na oparzenia to jest dobry na włosy, bo nawilża i nabłyszcza. Ja akurat mam taki płynny z mazideł i też jest spoczko
pin up girl1991 rozwaliłaś mnie tymi pestkami
newa jesteś ślicznaaa
Dziewczyny potrzebuję porady... Za miesiąc będzie chrzest dzieciątka, którego ja będę matką chrzestną... Jaki mogę dać mu prezent? To mój pierwszy chrześniak i nie orientuję się kompletnie w temacie. Pieniądze raczej nie, bo jest to zamożna rodzina.

cel jest

Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline  
Stary 2012-06-12, 12:50   #4461
zawadzia89
Raczkowanie

Hej dziewczyny!

pin up girl1991 Kokardki sa slodkie sama lubie sobie cos wpiac we wlosy

niewa fajna wygodna fryzurka , Tobie świetnie pasuje

moj odrost sobie rosnie rownomiernie z 0,5 cm juz ma , wlosy mi regularnie rosna 1cm na miesiac wiec mysle ze w rok do 1,5 roku sie uwine z zejsciem z koloru.

Mam do Was takie pytanko.. czy moge przyjmowac Silice i pic pokrzywe? nie chce sobie zaszkodzic ;/

nie bylo mnie pare dni ale nadrabiam zaleglosci czytajac wasze posty, choc moj kot mi skutecznie przeszkadza domagajac sie glaskania

ostatnie farbowanie 09.11.2012r
zawadzia89 jest offline  
Stary 2012-06-12, 12:56   #4462
pin up girl1991
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
hej troszkę mnie nie było, bo przechodze grypę żołądkową i mówię Wam...masakraaa co do penthanolu na oparzenia to jest dobry na włosy, bo nawilża i nabłyszcza. Ja akurat mam taki płynny z mazideł i też jest spoczko

Dziewczyny potrzebuję porady... Za miesiąc będzie chrzest dzieciątka, którego ja będę matką chrzestną... Jaki mogę dać mu prezent? To mój pierwszy chrześniak i nie orientuję się kompletnie w temacie. Pieniądze raczej nie, bo jest to zamożna rodzina.
Wspolczuje grypy meczace strasznie.

Odnosnie chrzcin wg mnie fajnym i czestym prezentem jest np ze srebra: lyzeczka z grawerka, smoczek, bucik badz jakis obrazek ze swietymi a z takich juz nie srebrnych to sama kompletnie nie mam pomyslu bo zawsze gdzie nie poszlam na chrzciny to wlasnie te rzeczy ze srebra i kasa (w mysl zasady: pampersy, mm kosztuja)

Zawadzia: uff a juz myslalam ze ja jakas dziecinna jestem...

Stary 2012-06-12, 13:01   #4463
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zawadzia89 Pokaż wiadomość
Mam do Was takie pytanko.. czy moge przyjmowac Silice i pic pokrzywe? nie chce sobie zaszkodzic ;/
w silice jest już pokrzywa

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-06-12, 13:27   #4464
AmaiMomo
Zadomowienie

Hej,

Przepraszam, że tak wparowuję w wątek, ale mam pilną sprawę.

Jadę niebawem na zakupy i chciałabym kupić sobie jakiś delikatny szampon bez SLS.

Wszelkie dziecięce odpadają, bo przetestowałam na sobie już kilka i nie byłam zadowolona.

Na KWC znalazłam takie produkty:

Dax Cosmetics, Perfecta Mama, Szampon z odżywką 2w1 przeciw wypadaniu włosów

Rossmann, Alterra, Sensitiv - Shampoo Mandel & Jojoba (Łagodny szampon dla wrażliwej i podrażnionej skóry głowy `Migdały i jojoba`)

Farmona, Herbal Care, Szampon z żeń - szeniem lub brzozowy (zawiera SLES)

Fitomed, Mydlnica Lekarska, Szampon ziołowy do włosów suchych i normalnych (SLS jest, ale na dalekim miejscu w składzie)

Używałyście może tych szamponów?
AmaiMomo jest offline  
Stary 2012-06-12, 13:36   #4465
Konwalia11
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Dzisiaj w akcie desperacji poszlam do sklepu i kupilam 7materialowych kokardek do wlosow (opasek jakos nie lubie chodz do rozpuszczonych wlosow jak najbardziej) bo niestety tej w stylu lady gagi ukrecic nie potrafie i wiecie nawet mi sie humor poprawil. Przy okazji widzialam P w samochodzie jak jechal...

Dziewczyny czy ta fryzura z zalacznika nie jest za dziecinna jak na kogos w moim wieku?? Hehe
Moim zdaniem fryzura nie ma nic wspolnego z wiekiem, tylko z tym, jak kto wyglada i czy mu w tym do twarzy no i oczywiscie - jak sie w niej czuje.
Mam taka znajoma - kobieta po 50 (!) ale wlosy PIEKNE - uwierzcie mi, nie przesadzam, a jestem krytyczna. Nosila sobie takie do lopatek. No i postanowila obciac bo... co ludzie powiedza. I tak jak wczesniej wygladala 1o lat mlodziej tak teraz... wyglada jak wyglada
Podsumowujac moj zawily wywod - nos sobie jesli Ci ladnie i nie ogladaj sie na innych

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Hej,

Przepraszam, że tak wparowuję w wątek, ale mam pilną sprawę.

Jadę niebawem na zakupy i chciałabym kupić sobie jakiś delikatny szampon bez SLS.

Wszelkie dziecięce odpadają, bo przetestowałam na sobie już kilka i nie byłam zadowolona.

Na KWC znalazłam takie produkty:

Dax Cosmetics, Perfecta Mama, Szampon z odżywką 2w1 przeciw wypadaniu włosów

Rossmann, Alterra, Sensitiv - Shampoo Mandel & Jojoba (Łagodny szampon dla wrażliwej i podrażnionej skóry głowy `Migdały i jojoba`)

Farmona, Herbal Care, Szampon z żeń - szeniem lub brzozowy (zawiera SLES)

Fitomed, Mydlnica Lekarska, Szampon ziołowy do włosów suchych i normalnych (SLS jest, ale na dalekim miejscu w składzie)

Używałyście może tych szamponów?
Ja polecam Alterre - moze niekoniecznie ta, ktora wymienilas, ale ogolnie jest to bardzo udana seria

Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline  
Stary 2012-06-12, 13:38   #4466
AmaiMomo
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Ja polecam Alterre - moze niekoniecznie ta, ktora wymienilas, ale ogolnie jest to bardzo udana seria
A jaką być polecała?
AmaiMomo jest offline  
Stary 2012-06-12, 13:40   #4467
Konwalia11
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
A jaką być polecała?
Moj typ: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,43...ya-bambus.html

Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline  
Stary 2012-06-12, 14:11   #4468
AmaiMomo
Zadomowienie

Kupię chyba jeszcze 100% sok z aloesu żeby zrobić z niego mgiełkę. Nie wiem tylko, czy go rozcieńczać (np. z wodą mineralną).
AmaiMomo jest offline  
Stary 2012-06-12, 15:18   #4469
Farmetka
Raczkowanie

Cytat:
Farmetka: nie ma za co Wersja kiepska ale tylko jedna jest w necie... Ty jakas smutna jestes czy mi sie wydaje??
Nieee nie smutna, niewyspana

Espoir91 jestem na bieżąco w temacie bo własnie ochrzcilismy naszego Młodego. Od Matki Chrzestnej dostał krzyżyk z wygrawerowanym imieniem i datą chrztu i srebrny obrazek(ryngraf) z aniołkiem i napisem pamiątka chrztu swiętego. Sadzę, że i tak się wykosztowali niepotrzebnie. Moja teoria jest taka, że rodzice chrzestni są od parady a nie od prezentów
Farmetka jest offline  
Stary 2012-06-12, 16:04   #4470
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:

też mam takie kokardki i często je wpinam we włosy
nie ma się co przejmować, takie coś dodaje uroku

i zaraz mnie trafi... nie mogę sobie poradzić z bloggerem w końcu ustawiłam jakiś szablon, ale chciałabym zmienić kolor, a wtedy wszystko popsuję... tak samo niektóre dziewczyny mają fajnie, że tylko część posta jest widoczna, a potem jest 'czytaj dalej'. jestem za głupia na to.
TwojaKokaina jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości