Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-06-14, 18:19   #4651
Espoir91
Rozeznanie

Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

spokojnie dziewczynki co do antykoncepcji to ja brałam novynette pół roku, przerwałam, bo dostałam plamienia jakiegoś w drugim tygodniu. Wystarszyłam się, że tabsy są za słabe i nie biorę. Pomimo tych tabletek zawsze wyczekiwałam na okres, bo bałąm się, że mogę być w ciąży ja wgl strasznie ciąży się boję, poza tym nawet dzieci nie lubię.
Co do długich włosów do ślubu, to chodziło mi o to, że one już będą długie jak ten "potencjalny" ślub będę brała wgl nie widzę siebie w krótkich i średnich fryzurach, nie jest mi ładnie i w grę wchodzą jedynie długie i półdługie włosy.
A co do jedzenia słodyczy to też unikam jak ognia. Mam 167wzrostu, a ważę 59kg, a marzy mi się 55
Odnośnie tej koszuli na chrzciny to pytałam Was, bo ja kompletnie nie mam wyczucia w temacie ciuchów i prawda jest taka, że nie potrafię komponować strojów, dlatego chciałam zapytać kogoś kto lepiej niż ja orientuje się w temacie
dziś przyszedł mój nowy nabytek z Artego. w sobotę użyję i wydam wstępną recenzję

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Jak zaczynalam studia poznalam W. zostalismy para po ok pol roku byl seks, zostalam sama w domu na dwa miesiace, zrobilam impreze wypilismy troche i on zostal na noc, jako ze bylam glupia to w necie wpisalam kalkulator dni plodnych i wyszlo ze ich nie mialam Wiec domyslacie sie co bylo, ale on ponoc zdazyl wyjsc (wiem ze nie zdazyl). Nie martwilam sie tym smigalam na studia i zobaczylam ze on interesuje sie laska z uczelni z duza dupa i szerokimi biodrami, kumplom mowil ze by ja posunal, doszlo to do mnie i dostal w ryj za co chyba pol dnia w dziekanacie przesiedzialam
Jakis czas pozniej dostalam okresu spoznionego o dwa tyg (myslalam ze to sters przez rozstanie) ale trwal 7dni i byly skrzepy kiedy 8dnia mialam plamienia z doskoku poszlam do szpitala i okazalo sie ze ciaza biochemiczna... I sie zaczelo: lykanie czegos byle sie nie obudzic, prochy na uspokojenie, nerwica itp przeboje przez co wyladowalam w szpitalu. Tam poznalam P. i pomogl mi sie ogarnac (wiecie jak to sie skonczylo) dojsc do siebie. O W. zapomnialam zreszta odeszlam z uczelni

Tak wyglada moja historia. Dlatego na takie tematy (nota bene sama zaczelam) reaguje w ten a nie inny sposob interpretujac to nie zawsze zgodnie z prawda... Wiec jak ktoras z WAS urazilam to jeszcze raz PRZEPRASZAM
widzę Kochana, że już dużo przeszłaś na tym świecie... Rozumiem Twój lęk przed ciążą.
Powiem Wam, że mam sąsiadkę, która w wieku 16 lat zaszła w ciążę z chłopakiem o 2 lata starszym. Jako że miałam z nią dobre stosunki to przychodziła do mnie często i mi się zwierzała. Kiedyś zaczął ją boleć brzuch i plecy na dole. Poszła do lekarza, bo myślała, że to coś z nerkami. Lekarka kazała jej zrobić test ciążowy. Zrobiła 3, bo każdemu pozytywnemu nie wierzyła pomijam fakt, że nie zdziwił ją trzymiesięczny brak okresu no więc, gdy byłą już pewna, że jest w ciąży to poprosiłą swojego młodszego brata żeby ją bił po brzuchu, chodziła z mokrą głową po dworzu (była zima). W końcu zachorowała na grypę i po dwóch tyg poroniła. Podejrzewam, że właśnie z powodu tego bicia po brzuchu bezmózgi normalnie żeby było ZABAWNIEJ to po pół roku znowu zaszła w ciążę! tak moje Kochane, znowu z tym samym chłopakiem, ale tym razem urodziła śliczną i zdrową dziewczynkę. Ale jak tak obserwuję czasem z okna co tam się u nich dzieje to niedojrzała jest nadal ;/

cel jest

Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline  
Stary 2012-06-14, 18:19   #4652
pin up girl1991
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
dziś przyszedł mój nowy nabytek z Artego. w sobotę użyję i wydam wstępną recenzję
czekam na opinie to moze tez sie skusze chociaz z tego co widzialam to cene ma "fajna"

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline  
Stary 2012-06-14, 18:23   #4653
Espoir91
Rozeznanie

Cytat:
czekam na opinie to moze tez sie skusze chociaz z tego co widzialam to cene ma "fajna"
tak drogi trochę... ale na spółę z siorą to taniej

cel jest

Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline  
Stary 2012-06-14, 18:23   #4654
pin up girl1991
Rozeznanie

Cytat:
widzę Kochana, że już dużo przeszłaś na tym świecie... Rozumiem Twój lęk przed ciążą.
Powiem Wam, że mam sąsiadkę, która w wieku 16 lat zaszła w ciążę z chłopakiem o 2 lata starszym. Jako że miałam z nią dobre stosunki to przychodziła do mnie często i mi się zwierzała. Kiedyś zaczął ją boleć brzuch i plecy na dole. Poszła do lekarza, bo myślała, że to coś z nerkami. Lekarka kazała jej zrobić test ciążowy. Zrobiła 3, bo każdemu pozytywnemu nie wierzyła pomijam fakt, że nie zdziwił ją trzymiesięczny brak okresu no więc, gdy byłą już pewna, że jest w ciąży to poprosiłą swojego młodszego brata żeby ją bił po brzuchu, chodziła z mokrą głową po dworzu (była zima). W końcu zachorowała na grypę i po dwóch tyg poroniła. Podejrzewam, że właśnie z powodu tego bicia po brzuchu bezmózgi normalnie żeby było ZABAWNIEJ to po pół roku znowu zaszła w ciążę! tak moje Kochane, znowu z tym samym chłopakiem, ale tym razem urodziła śliczną i zdrową dziewczynkę. Ale jak tak obserwuję czasem z okna co tam się u nich dzieje to niedojrzała jest nadal ;/
takie laski sa glupie (sama bylam ale sie cieszylam) tyle dobrze ze teraz urodzila Moje zdanie jest takie ze Bog "wybiera" moment w ktorym "daje" kobiecie dziecko i trzeba sie cieszyc, przeciez ta dziewczyna nawet nie wiedziala czy kiedykolwiek bedzie mogla byc w ciazy; a moj strach jest bardziej z tego ze moge znow byc w "takiej" ciazy

To jak artego siostrze nie podpasuje to masz cale dla siebie hehe

Stary 2012-06-14, 18:24   #4655
Hazel_Eyed
Zadomowienie

pin up wspólczuję, wiele przeszłaś, mam nadzieje ze juz ci sie taka sytuacja nie przytrafi

espoir
jak czytam takie historie to mnie normalnie szlag trafia....
i pomysleć, że są na świecie pary, które sie kochaja, starają a własnego dziecka nie mogą się doczekać a taka dziewucha specjalnie chce się go pozbyć

Edytowane przez Hazel_Eyed
Czas edycji: 2012-06-14 o 18:26
Hazel_Eyed jest offline  
Stary 2012-06-14, 18:28   #4656
czarnaroza
Raczkowanie

GG do czarnaroza

Cytat:
Szok, już lepiej, żeby w szpitalu zostawiła.

czarnaroza jest offline  
Stary 2012-06-14, 18:35   #4657
Espoir91
Rozeznanie

Cytat:
To jak artego siostrze nie podpasuje to masz cale dla siebie hehe
otóż to ona ma fajne włosy, blond NATURALNE, grrrube, falowane, tylko że szczotowate, bo nie potrafi o nie dbać, ale jestem w trakcie edukowania jej ten sprey ma pomóc rozczesać jej włosy do połowy pleców, bo męczy się pół godziny po myciu z rozczesaniem ich.

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Cytat:
Napisane przez czarnaroza Pokaż wiadomość
Wgl ta cała ich rodzina jest dziwna... Ten chłopak z którym ma dziecko stara się zapewnić im jako taki byt, pracuje i wgl. Mieszkają u jej rodziców wraz z trójką jej młodszego rodzeństwa, które uczy się jeszcze w podstawówce, albo gimnazjum. W formularzu w rubryce imię ojca napisała NIEZNANY! Dziewczynka ma jej nazwisko a nie jego, chociaż od ponad 3 lat są razem i to dziecko on zmajstrował. Taki Meksyk u nich, że masakra

cel jest

Espoir91 jest offline  
Stary 2012-06-14, 18:47   #4658
pin up girl1991
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
pin up wspólczuję, wiele przeszłaś, mam nadzieje ze juz ci sie taka sytuacja nie przytrafi

espoir
jak czytam takie historie to mnie normalnie szlag trafia....
i pomysleć, że są na świecie pary, które sie kochaja, starają a własnego dziecka nie mogą się doczekać a taka dziewucha specjalnie chce się go pozbyć
dokladnie takie nie powinny miec dzieci tyle rodzin czeka na maluszka wiec mogla urodzic i oddac

Espoir odnosnie nazwiska ze wpisala nieznane. wiesz po co to? po to zeby brac kase dla matki samotnie wychowujacej dziecko. uprzedzam pytanie ja nie planowalam czegos takiego ale moja siostra cioteczna tak. tyle ze jak sie dowiedziala ze pozniej aby udowodnic ojcostwo trzeba isc do sadu to zrezygnowala z tego. on jest z wawy ona ze stulna (kilka km od Wlodawy albo lepiej Sobiboru) kloca sie i to zrywaja to wracaja teraz jest u siebie w domu on w wawie i pytala po urzedach zy moze brac zasilek dla samotnej matki ale jej powiedzieli ze skoro dziecko ma ojca to musi sie postarac o alimenty. a ze maja wspolna kase i sa zareczeni (ona nie pracuje dlatego siedzi tu przy mamie bo tam ma daleko plac zabaw a tu sobie dziecko po podworku pobiega) to nic to nie wnosi. wiec ta dziewczyna mogla to zrobic po to zeby jakas dodatkowa kasa byla.

Stary 2012-06-14, 18:58   #4659
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:

spiritusmovens: o kurde wspolczuje taak bo oni wiedza lepiej moja na szczescie mowi ze poki wyniki mam dobre to moge byc jaka chce za to gin naciska bo mowi ze bedzie mi ciezko z ciaza. Co do czego? i skad pomysl ze ja chce dziecko? (wlasnie teraz)
haha lekarza są dobrzy, tylko że ja też mam badania w normie, ale ten co do niego poszłam to nikt do niego nie chodzi, a ja się akurat spieszyłam no i poszłam i mi konował takie rzeczy gadał... może wam się wydawać to głupie, ale jak się cały czas takie rzeczy słyszy, a później od lekarza to mi naprawdę było przykro... za to moja mama też taka była jak ja, a po ciąży taka sama i nie było jej ciężko więc się nie przejmuj, dopiero po drugiej ciąży trochę przytyła

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Cytat:
AmaiMomo wydaję mi się, że będziesz żałowała, jeśli zrobisz tą drugą. Emma jest śliczna, ale nie w takich włosach i Tobie też nie radzę.
też mi się wydaje, że w takich włosach nie jest jej do twarzy i nie podoba mi się taka fryzura ogólnie więc może lepiej coś innego

Włosy
spiritusmovens jest offline  
Stary 2012-06-14, 19:02   #4660
Espoir91
Rozeznanie

Cytat:
dokladnie takie nie powinny miec dzieci tyle rodzin czeka na maluszka wiec mogla urodzic i oddac

Espoir odnosnie nazwiska ze wpisala nieznane. wiesz po co to? po to zeby brac kase dla matki samotnie wychowujacej dziecko. uprzedzam pytanie ja nie planowalam czegos takiego ale moja siostra cioteczna tak. tyle ze jak sie dowiedziala ze pozniej aby udowodnic ojcostwo trzeba isc do sadu to zrezygnowala z tego. on jest z wawy ona ze stulna (kilka km od Wlodawy albo lepiej Sobiboru) kloca sie i to zrywaja to wracaja teraz jest u siebie w domu on w wawie i pytala po urzedach zy moze brac zasilek dla samotnej matki ale jej powiedzieli ze skoro dziecko ma ojca to musi sie postarac o alimenty. a ze maja wspolna kase i sa zareczeni (ona nie pracuje dlatego siedzi tu przy mamie bo tam ma daleko plac zabaw a tu sobie dziecko po podworku pobiega) to nic to nie wnosi. wiec ta dziewczyna mogla to zrobic po to zeby jakas dodatkowa kasa byla.
też tak myślę, ale kokosów to ona raczej nie dostaje on pracuje na budowie pod Warszawą, na czarno oczywiście. Ona siedzi tu, do matury nie podeszła w tym roku no bo, cytuje słowa jej babci: "żeby pójść na studia trzeba mieć odrobiony staż". hola hola żeby na studia pójść to trza najpierw maturę zdać, a żeby ją zdać to trzeba się choć odrobinkę przyłożyć Więc wracając do faceta, to przyjeżdża tu raz w tyg, czasem co drugi tydzień, z kasą oczywiście. Mieszkają UWAGA w jednym pokoju z dzieckiem i trojgiem jej młodszego rodzeństwa, a po całym domu biega stado kotów oborowych, na których wiadomo, że są różne zarazki...

cel jest

Espoir91 jest offline  
Stary 2012-06-14, 19:05   #4661
Mania1987
Raczkowanie

GG do Mania1987

Hej Dziewczyny. Ja i mój odrost meldujemy się.
pin up girl1991 dużo przeszłaś, naprawdę
Ja przez ponad 4 lata brałam tabletki. I seks był naprawdę bezstresowy ale coraz rzadziej miałam na niego ochotę. Potem mój były ze mną zerwał i tabletki odstawiłam. Z moim obecnym facetem używamy gumek bo rzadko się widujemy (jest za granicą).
A słyszałyście o tym - http://www.ladycomp.pl/Pearly__33 Ciekawa jestem czy rzeczywiście to działa
Mania1987 jest offline  
Stary 2012-06-14, 19:35   #4662
TwojaKokaina
Zakorzenienie

pin up girl1991 - o kurde, ciężki czas miałaś. ale chłopak zachował się jak dupek. z jednej strony dobrze, że P. Ci pomógł, ale z drugiej też narobił szkody...
dlatego wolę się nie pakować w takie znajomości z seksem, ale bez związku ani nic. raczej wolę czekać i poznawać ludzi.

Cytat:

o matko... to już brak słów na takie bezmózgi
Cytat:
Moje zdanie jest takie ze Bog "wybiera" moment w ktorym "daje" kobiecie dziecko i trzeba sie cieszyc
to prawda chociaż czasem z początku wydaje się, że jesteśmy w czarnej dziurze, to potem się okazuje, że mocno kochamy to dziecko
Cytat:
teraz jest tyle możliwości. wystarczy, ze podpisze dokument, że zrzeka się dziecka i do adopcji oddaje...
TwojaKokaina jest offline  
Stary 2012-06-14, 19:39   #4663
Espoir91
Rozeznanie

Odnośnie dzieci i patologii szerzącej się ze wszystkich stron, to oglądałyście taki reportaż "Czekając na sobotę"?

cel jest

Espoir91 jest offline  
Stary 2012-06-14, 19:48   #4664
Ilsa Lund
Zakorzenienie

może niekoniecznie zgadzam się na temat tabletek bo jednak wynaleziono je dopiero 60 lat temu więc mniej o niej wiemy niż np. o aspirynie no ale mniejsza, każdy to robi na własną odpowiedzialność i nie warto ludziom zaglądać pod kołdrę

ja pamiętam że miesiączki miałam w podstawówce tak długie na 7 dni że wf-istka robiła mi przykre uwagi że ja to ciągle jestem niedysponowana :/ poza tym wtedy miałam bardzo obfite i często chodziłam dodatkowo z bluzą przepasaną na biodrach gdyby się coś stało

Ilsa Lund jest offline  
Stary 2012-06-14, 20:42   #4665
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
jak tak czasem czytam, co przeszły dziewczyny podczas porodu, to się po prostu boję. i chyba zrobię tka jak Ty.

Przeziębiona?
Pogoda znacznie się popsuła, więc może być czas chorób.
no właśnie. mój gin na prywatną klinikę, kupę kasy bierze ale jak będzie mnie stać na dziecko to będzie i na prywatną klinikę, cesarkę itd. W życiu nie dam sobie majstrować przy kroczu, już wolę, by pocięli mi brzuch. Dziecko jakoś bez flory bakteryjnej przeżyje

Po meczu Polska-Rosja zaniemogłam, jeszcze zaaferowana zasnęłam przy uchylonym oiknie i gardło zawalone do soboty muszę wydobrzeć
Cytat:

Kat: dokladnie tylko prywatnie i wtedy kiedy bedzie mnie stac na to bo nawet jesli nie dostane papierka na CC to w prywatnej klinice sobie zalatwie komfort psychiczny w takich chwilach jest wart kazdych pieniedzy
Pewnie. Ja biorę pod uwagę tylko cesarkę, ułoży się czy nie
Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
co do rodzenia w prywatnej klinice to mozna znależć takie, które maja umowę z NFZ i nie płaci sie tak dużo(tak rodziłam za pierwszym razzem). Teraz rodziłam normalnie w szpitalu. AAAA jedna sprawa, koniecznie do porodu z TŻ-tem, koniecznie. Po pierwsze patrzy konowałom i położnej na łapy, pomoże w porodzie przez podtrzymaniei najważniejsze - gdy się napatrzy na cierpienie to swoją kobietę pózniej na rękach nosi i dziecko kocha jak nikt na świecie. Pomaga to w wychowywaniu męża/partnera
NIGDY W ŻYCIU nie pozwoliłabym TŻowi być przy porodzie. Słyszałam masę historii o tym, jak to się facet po tym do baby obrzydził i nie zaierzam nawet tego ryzykować. Sama najchętniej bym własnego porodu nie oglądała, a co dopiero kazać jeszcze komuś na to patrzeć. To jest obrzydliwe. Szkoda, że się dzieci nie teleportują z brzucha wprost w ręce matki
Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
co do tabletek to wiele osób bierze właśnie z powodów nieregularnej miesiączki czy bolesnej. a co do złych skutków - wszystkie jakieś ma. jedni reagują na nie mniej, inni bardziej. przed rozpoczęciem brania też się bałam, ale okazało się, ze to wszystko to stereotypy. dzisiaj tabletki są mniej szkodliwe niż 20 lat temu. jest ogromny wybór, wszystko pod klienta. sama brała novynette, które mają mało hormonów, a działają bdb. nie miałam żadnych efektów ubocznych, nie tyłam, wręcz chudłam. cera mi się poprawiła, ból znikł itd. u mnie same zalety. zresztą, gdyby tabsy były naprawdę takie 'złe', to nikt by ich nie brał.
Ale niektórzy biorą, a nie powinni i przypisuje się je jak cukierki a to też nie jest dobre. Poza tym -wszystko jest dla ludzi.
Jak biorę od 5,5 roku i nie narzekam. Brałam 3 lata cilest, pół roku YAZ i teraz Novynette co prawda libido padło pod koniec brania cilestu, ale coś kosztem czegoś
Cytat:
Co do rodzenia, u mnie nie ma problemu. Dziecko z domu dziecka, albo wcale. Podziwiam Was, że chcecie rodzić, ja nie wytrzymałabym z "czymś", a raczej kimś żywym w brzuchu i jeszcze poród. Nie wyobrażam sobie tego. No i nie lubię dzieci.
Moim zdaniem zawsze powinno być CC, zwykły poród bardzo poniża kobietę.
jestem na 90% pewna, że jak trafisz na odpowiedniego partnera to Ci się wszystko zmieni o 90 stopni -też tak kiedyś gadałam

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-06-14, 20:45   #4666
Ilsa Lund
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
NIGDY W ŻYCIU nie pozwoliłabym TŻowi być przy porodzie. Słyszałam masę historii o tym, jak to się facet po tym do baby obrzydził i nie zaierzam nawet tego ryzykować. Sama najchętniej bym własnego porodu nie oglądała, a co dopiero kazać jeszcze komuś na to patrzeć. To jest obrzydliwe. Szkoda, że się dzieci nie teleportują z brzucha wprost w ręce matki
facetowi w ogóle "tam" nie pozwalają patrzeć, płaci sobie za kaftanik i bamboszki i jego zadaniem jest tylko trzymać Cię za rękę i rozmawiać mój brat uczestniczył w porodzie i widać że dzięki temu jest bardzo zakochany w córeczce

Ilsa Lund jest offline  
Stary 2012-06-14, 20:48   #4667
czarnaroza
Raczkowanie

GG do czarnaroza

Cytat:
jestem na 90% pewna, że jak trafisz na odpowiedniego partnera to Ci się wszystko zmieni o 90 stopni -też tak kiedyś gadałam
Trafiłam i nie zmieni mi się .

czarnaroza jest offline  
Stary 2012-06-14, 21:07   #4668
AmaiMomo
Zadomowienie

Cytat:
Mam tak samo...

Jestem tylko ciekawa, czy jemu się kiedyś nie zachce "ojcować". Wtedy może być ciężko...
AmaiMomo jest offline  
Stary 2012-06-14, 21:07   #4669
TwojaKokaina
Zakorzenienie

Cytat:
no właśnie. mój gin na prywatną klinikę, kupę kasy bierze ale jak będzie mnie stać na dziecko to będzie i na prywatną klinikę, cesarkę itd. W życiu nie dam sobie majstrować przy kroczu, już wolę, by pocięli mi brzuch. Dziecko jakoś bez flory bakteryjnej przeżyje
moja mama, gdy zaszła w ciążę miała 36 lat, więc już nie najlepszy wiek i też jeździła do położnej, ona się nią opiekowała, ale miała ten komfort psychiczny
TwojaKokaina jest offline  
Stary 2012-06-14, 21:12   #4670
czarnaroza
Raczkowanie

GG do czarnaroza

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Mam tak samo...

Jestem tylko ciekawa, czy jemu się kiedyś nie zachce "ojcować". Wtedy może być ciężko...
Wtedy będziemy się martwić. Dla mnie to, na szczęście, bardzo, bardzo odległa przyszłość .

czarnaroza jest offline  
Stary 2012-06-14, 21:22   #4671
pin up girl1991
Rozeznanie

Espoir: to sa groszowe sprawy a Ty staz odrobilas?

Mania: widzialam plakaty u mojego gina tego komputera (czy jak to sie zwie) ale jakies dla mnie to dziwne

Twoja Kokaina: wiesz ja normalnie tez bym sie nie wpakowala w taki uklad bo byc moze chcialam odreagowac na P zreszta jak chcialam go pocalowac po 3dniach znajomosci cala zaplakana to on mi to wlasnie powiedzial i dodal ze nie chce byc w zastepstwie i teraz jak seks to tylko z facetem i to co najmniej po pol roku zeby nie bylo takich niespodzianek jak z W i fakt ojca dziecka z calych sil mozemy nienawidzic ale dziecko jakie by nie bylo i jakich durnych genow by nie odziedziczylo bedziemy kochac z calych sil i oddamy za nie zycie jak trzeba bedzie

kat: dokladnie z tymi pieniedzmi. pomijajac porod to wiesz ja bym nie chciala dziecku w sklepie powiedziec: "kochanie nie kupie Ci butow bo musze zaplacic za prad, pochodz jeszcze w tych", ja nie raz to slyszalam ale w koncu kupowalam bo matka mi obiecywala ze nie w tym miesiacu to w nastepnym i tak o to na kazdy sezon po jednej parze butow a na lato ze 3 mialam. chce oszczedzic tego mojemu dziecku.

Wlasnie a odnosnie CC orientujecie sie czy mozna miec majtki na tylku czy bez? Hmm

Odnosnie faceta przy porodzie, zgoda jesli CC ale SN nie bo po co ma tam zagladac z drugiej strony nabralby szacunku do kobiety Ja swojego do CC wezme (o ile kiedys znajde faceta w co watpie bo za bardzo sie przywiazuje i w koncu moglabym go tlamsic a to niszczy zwiazki)

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

PS zauwazylam ze czesto uzywam slowa "odnosnie" nie irytuje Was??

Stary 2012-06-14, 21:29   #4672
Ilsa Lund
Zakorzenienie

Cytat:
Wlasnie a odnosnie CC orientujecie sie czy mozna miec majtki na tylku czy bez? Hmm
stawiałabym że nie bo jednak linia cięcia jest dokładnie tam gdzie gumka a po CC się chyba nie używa tych wkładek poporodowych także nie trzeba mieć majtek

aha tzn. są 2 różne linie cięcia bo niektórym kobietom robią pionową linię

Ilsa Lund jest offline  
Stary 2012-06-14, 21:35   #4673
pin up girl1991
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
stawiałabym że nie bo jednak linia cięcia jest dokładnie tam gdzie gumka a po CC się chyba nie używa tych wkładek poporodowych także nie trzeba mieć majtek

aha tzn. są 2 różne linie cięcia bo niektórym kobietom robią pionową linię
No w sumie tak ale to takie nie komfortowe lezec przez kilka dni z golym tylkiem a jak ktos spi niespokojnie i koszula sie podwinie (czesto tak mam ze zamiast na tylku to na brzuchu) a nie daj Boze jeszcze koldra to mozna poswiecic tylkiem

Stary 2012-06-14, 21:58   #4674
czarnaroza
Raczkowanie

GG do czarnaroza

Zastanawiam się nad dekoloryzacją i farbowaniem na naturalny... tak, wiem, jestem niecierpliwa . Farba trochę zbladła, ale boję się, że ten czarny nawet do brązu się nie spłucze. Zwykle farby się szybko zmywały. Na jednym pasemku, na górze głowy, gdzie farba mniej złapała mam prześwit naturalków .

czarnaroza jest offline  
Stary 2012-06-14, 22:01   #4675
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
facetowi w ogóle "tam" nie pozwalają patrzeć, płaci sobie za kaftanik i bamboszki i jego zadaniem jest tylko trzymać Cię za rękę i rozmawiać mój brat uczestniczył w porodzie i widać że dzięki temu jest bardzo zakochany w córeczce
jakoś i tak mnie to nie przekonuje by mnie taka zapoconą, śmierdzaca i brzydką oglądał
Cytat:
a rozmawialiście o tym? Bo jak tak to ok wszystko, gorzej jak on o Twoich planach nic nie wie

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-06-14, 22:08   #4676
Espoir91
Rozeznanie

pin up taaa... w domu na zmywaku xD

cel jest

Espoir91 jest offline  
Stary 2012-06-14, 22:11   #4677
czarnaroza
Raczkowanie

GG do czarnaroza

Cytat:
a rozmawialiście o tym? Bo jak tak to ok wszystko, gorzej jak on o Twoich planach nic nie wie
Nie, ale wie o tym, wspominałam. Jestem młoda jeszcze i nie widzę sensu rozmawiać o tym i on pewnie też nie , bo myśli, że jeszcze mi się zmieni, jak sądzę.

czarnaroza jest offline  
Stary 2012-06-14, 22:18   #4678
pin up girl1991
Rozeznanie

Cytat:
pin up taaa... w domu na zmywaku xD
hehe no to tak jak ja i wszystkie dziewczyny z forum dlatego studiujemy

Stary 2012-06-14, 22:27   #4679
Ilsa Lund
Zakorzenienie

Cytat:
jakoś i tak mnie to nie przekonuje by mnie taka zapoconą, śmierdzaca i brzydką oglądał
w trakcie tworzenia tego dziecka wygląda się tak samo

Ilsa Lund jest offline  
Stary 2012-06-14, 22:29   #4680
pin up girl1991
Rozeznanie

Cytat:
w trakcie tworzenia tego dziecka wygląda się tak samo
hahahahaha xD w sumie racja ale jest maly szczegol jest przyjemnie i bez bolu a Ty nie krzyczysz jak opetana

Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości