Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-06-15, 12:58   #4711
pin up girl1991
Rozeznanie

Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
ja ostatnio wyczytałam, nie wiem gdzie, że najsłynniejszy egzorcysta Gabriele Amorth zabronił Harrego Pottera czytać, bo tam są zarodki szatańskie moja koleżanka ostatnio do wróżki poszła. Podobno to taka miła babuleńka (ciekawe czy ma domek na kurzej łapce) no i ta jej wróżyła. I słuchajcie, zaczyna się sprawdzać! I nie były to banalne wróżby typu: spotka cię szczęście. Rzeczy konkretne, nieprzewidywalne no i prawdziwe...
Ponoc wiekszosc wrozek to dobrzy obserwatorzy i psycholodzy A wiecie jak delikwentke sprawdzic?? U mnie w Chelmie co najmniej trzy sa, normalnie kobiety, mieszkania na blokowiskach, w domu w dresie bez makijazu i nie obwieszone zlotem (jak to w filmach pokazuja), nie ma tez okraglego stolu ze szklana kula ale zwykly pokoj goscinny. Krzesla, komoda. Na stole serwetka i szkatulka a w srodku owiniete karty Tarota (onoc jak sie nie uzywa trzeba owinac czarna szmatka i czerwona wstazka przewiazac) i tak to wyglada... Ale do sedna poszly dwie kumpele no i tak w obu przypadkach mowilam zeby najpierw zapytaly o cos z przeszlosci ( w obu przypadkach powiedziala prawde wiec jakas moc tam ma) no i zaczela wrozyc i tak jedna kumpela nie podziekowala z tej radosci (bo wszystko po jej mysli bylo) i co ... albo baba rzucila urok albo cos w kazdym badz razie na dziewczyne spadly nieszczescia wszystko co wrozyla kobieta sprawdzilo sie na opak. Druga natomiast podziekowala i bylo jak kobieta mowila. Co lepsze oplata ze usluge to jest koscielne "co łaska". Z dala od takich ludzi. Brrr...

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline  
Stary 2012-06-15, 12:59   #4712
Espoir91
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Wlasnie odnosnie szatana wiecie ze ten zespol (?) Limp Bizkit jak swoje teksty od tylu by czytal ( od ostatniej litery do pierwszej czyli jak jest milk chocolate to bedzie etalocohc klim; wiem ze jestescie madre ale ja czasem tak pisze ze nie idzie zrozumiec wiec stad wyasnienie) to to jest wlasnie ksiega szatana (pare ludzi juz sie na ten temat wypowiadalo, ksieza etc).

A co do snow to ja mam czesto cos takiego ze sni mi sie cos a za jakis czas dzieje. Przyklad? Kiedys snilo mi sie ze Kumpela A. zapoznala mnie z takim chlopakiem B. on ciagle w Anglii siedzi i to bylo tak realne ze w to uwierzylam. Kilka dni pozniej siedze z A. i ona mowi kogos Ci przedstawie. Kto podszedl?? Oczywiscie B. I sie przedstawia a ja z taka piekna mina mowie: "Ejj sorry ale my sie zapoznalismy kilka dni temu" Wiecie co on na to? "Wczoraj wrocilam z Anglii" OMG! Ale musialam miec mine
Kolejny przyklad: Snil mi sie wypadek kumpla (nie gadalismy ze soba przez jego panne) i nie wiedzialam jak to sprawdzic wiec napisalam do naszego wspolnego znajomego; Okazalo sie ze J. mial wypadek ale nic powaznego sie nie stalo...
Czasem tez ktos mnie przez sen wola: "Katie" czesto tak sie podpisuje, przedstawiam Wiec juz mi chyba niezle odwala, co??
to ja czasem (czyt. często) mam wrażenie, że w danym momencie dzieje się coś, co już się stało

cel jest

Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline  
Stary 2012-06-15, 13:01   #4713
kat123
Zakorzenienie

Cytat:

A co do snow to ja mam czesto cos takiego ze sni mi sie cos a za jakis czas dzieje. Przyklad? Kiedys snilo mi sie ze Kumpela A. zapoznala mnie z takim chlopakiem B. on ciagle w Anglii siedzi i to bylo tak realne ze w to uwierzylam. Kilka dni pozniej siedze z A. i ona mowi kogos Ci przedstawie. Kto podszedl?? Oczywiscie B. I sie przedstawia a ja z taka piekna mina mowie: "Ejj sorry ale my sie zapoznalismy kilka dni temu" Wiecie co on na to? "Wczoraj wrocilam z Anglii" OMG! Ale musialam miec mine
Kolejny przyklad: Snil mi sie wypadek kumpla (nie gadalismy ze soba przez jego panne) i nie wiedzialam jak to sprawdzic wiec napisalam do naszego wspolnego znajomego; Okazalo sie ze J. mial wypadek ale nic powaznego sie nie stalo...
Czasem tez ktos mnie przez sen wola: "Katie" czesto tak sie podpisuje, przedstawiam Wiec juz mi chyba niezle odwala, co??
Pogańskie zdolności jak mawiała moja prababcia
Też takie mam, czasem śnią mi się pytania na egzamin (ale nie dokładnie, tylko np. numer pytania, albo nazwisko, którego będzie dotyczyć) -raz szłam na egzamin prawie nic nie umiejąc, dwa tygodnie wcześniej mi się śnił -oczywiście totalnie surrealistycznie -jedyne co zapamiętałam, to to, że 13 i Umberto Eco. I co wylosowałam na egzaminie? Oczywiście pytanie z numerem 13: nadinterpretacja i niedointerpretowanie wg U. Eco
Poza tym często śnią mi się przyszłe rzeczy, ale zakute w symbole. Choć najczęściej trafnie je odszyfrowuję
Może mamy o jakieś jedno połączenie w mózgu za dużo

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-06-15, 13:01   #4714
Espoir91
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
dziecko po porodzie też wygląda obrzydliwie i nie rozumiem dumnych mamuś i tatusiów, którzy takie potwory wklejają na fb. Ale chyba jestem w nielicznym gronie osób, które tak uważają, bo pod takim zdjęciem małego zombie oklejonego jakimiś glutami pojawiają się komentarze tylu "śliczne"
lubię to!

cel jest

Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline  
Stary 2012-06-15, 13:07   #4715
czarnaroza
Raczkowanie

GG do czarnaroza

Cytat:
Wlasnie odnosnie szatana wiecie ze ten zespol (?) Limp Bizkit jak swoje teksty od tylu by czytal ( od ostatniej litery do pierwszej czyli jak jest milk chocolate to bedzie etalocohc klim; wiem ze jestescie madre ale ja czasem tak pisze ze nie idzie zrozumiec wiec stad wyasnienie) to to jest wlasnie ksiega szatana (pare ludzi juz sie na ten temat wypowiadalo, ksieza etc).

Nie słyszałam o nim. Mi się śniło, że Małysz był 4 (sprawdziło się), przed olimpiadą bałam się tylko Ammanna, przyśnił mi się Uhrmann, po pierwszej serii przed Małyszem(sprawdziło się), miałam jeszcze takich kilka sportowych i kilka z mojego życia i niedawno usta matura z polskiego się sprawdziła . Ale nie chcę ich. Śniły mi się opętania też. Jak ktoś Cię woła, to faktycznie nieźle . Ja miałam wrażenie, że mi się drzwi ruszają (tak jak w Egzorcyzmach Emilie Rose). Ogólnie nie powinnam o tym pisać, bo wieczorem to da o sobie znać. Pisz na priv jak coś, bo nie będę tutaj już więcej moich prywatnych historii wyciągać . Ja po prostu przestrzegam.

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Pogańskie zdolności jak mawiała moja prababcia
Też takie mam, czasem śnią mi się pytania na egzamin (ale nie dokładnie, tylko np. numer pytania, albo nazwisko, którego będzie dotyczyć) -raz szłam na egzamin prawie nic nie umiejąc, dwa tygodnie wcześniej mi się śnił -oczywiście totalnie surrealistycznie -jedyne co zapamiętałam, to to, że 13 i Umberto Eco. I co wylosowałam na egzaminie? Oczywiście pytanie z numerem 13: nadinterpretacja i niedointerpretowanie wg U. Eco
Poza tym często śnią mi się przyszłe rzeczy, ale zakute w symbole. Choć najczęściej trafnie je odszyfrowuję
Może mamy o jakieś jedno połączenie w mózgu za dużo
Co studiujesz?

czarnaroza jest offline  
Stary 2012-06-15, 13:19   #4716
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czarnaroza Pokaż wiadomość

Co studiujesz?
filologię polską

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-06-15, 13:21   #4717
pin up girl1991
Rozeznanie

Espoir: dobra wrozka nie ma co pewnie flache sobie kupila:P

Kat: dokladnie, przeciez dziecko chwile po porodzie uroda nie grzeszy, jakies takie nieforemne glowka sina. ech...

Farmetka: to raczej Ty mnie nie nawrocisz a ja Cie nie przekonam do swoich argumentow bo Ty juz masz dziecko/dzieci a ja planuje i w tym wypadku to Ty mozesz probowac mnie nawrocic ale wiem ze tego nie zrobisz bo raz ze szkoda Twojego czasu a dwa ze sama wiesz jak to jest gdy sie kobieta uprze

O jehowe i ksiazka o anoreksji?? hehe

A co do zeba to najlepiej zganiac na dentyste, powiedz ze ukosilas jakiegos mlodego chlopa w szyje przy okazji powiedz ktory jak przystojniak to sobie wezme, przynajmniej nie zbrzydnie i sie nie zestarzeje co 10lat mozesz mi nowego fundowac, nie pogniewam sie

PS za duzo Sagi Zmierzch Kasia widziala

Espoir: widze ze my takie same, to powiedz jakie leki bierzesz?? Ze tak schizujesz?? Hahaha, wybacz

Kat: poganskie zdolnosci?? czyli ze cos juz ze mna nie tak??
Wow dobry nr z tym egzaminem

Czarnaroza: no i bo sie teraz boje

Kat to nie o jedno polaczenie w mozgu za duzo tylko znak ze mamy bardzo rozwiniety mozg i pojmuje wszystko czego nie powinien hahaha

Kat, Espoir to co sie znami dziej to nic w porownaniu z tymi co maja "swiadome sny", jako ze ja interesuje sie psychologia (efekt placebo itp) to czytam takie cos i jak ludzie opisuja ze np spia a w nocy sie budza i czyja jak im jakas "obroza" sciska glowe, miesnie sa bezwladne i jedyne co to maja ochote plakac ale zachwile padaja i spia dalej... to mnie doslownie strach bierze cale szczescie jest i medyczne i psychologiczne wytlumaczenie tego zjawiska. a niektorzy ludzie sami ucza sie (jest na to sposob) kontroli snu

Ja na wytlumaczenie snow mam jedna "dewize": sny sa odzwierciedleniem tego czego pragniemy badz czego sie boimy Badz co badz bez snu lepiej bo mozg wypoczywa ale jak juz sa to niech beda slodkie

A zebyscie sie mnie calkiem za wariatke wziely to wam powiem jak "przywolalam" smierc: Moja siostra (cioteczna) pracuje od 8lat we Wloszech, ma faceta dzidzia na dniach bedzie i pracuje w sklepie ZARA nie dosc ze jako sprzedawczyni wie o wszystkich promocjach to ma 70% znizki na stare kolekcje i tak popadla w szal zakupow. Raz zalozy i juz lezy w pudle no wiec ze ja mam taki rozmiar jak ona to dostaje taki spadek co sezon kiedys dostalam czarna koszule (niecierpie tego koloru, zle w nim wygladam) i chcialam ja oddac kumpeli ale cos mnie tchnelo i pomyslalam ze nawet jak ktos umrze to nie mam nic stosownego na pogrzeb, dwa dni pozniej zadzwonil wujek ze dziadek nie zyje (fakt faktem szykowalismy sie na to ale nie z dnia na dzien), oczywiscie w koszuli pojechalam na pogrzeb a potem dalam kumpeli bo mowila ze w razie pogrzebu nic nie ma a koszula jest fajna bo dlugosci tuniki i w kilka dni po tym zmarla jej babcia. A koszula poszla dalej w ludzi...

Stary 2012-06-15, 13:24   #4718
czarnaroza
Raczkowanie

GG do czarnaroza

Cytat:
filologię polską
Też się wybieram, jak zdam, dlatego spytałam . Tylko wątpię, żebym się dostała.

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Espoir: dobra wrozka nie ma co pewnie flache sobie kupila:P

Kat: dokladnie, przeciez dziecko chwile po porodzie uroda nie grzeszy, jakies takie nieforemne glowka sina. ech...

Farmetka: to raczej Ty mnie nie nawrocisz a ja Cie nie przekonam do swoich argumentow bo Ty juz masz dziecko/dzieci a ja planuje i w tym wypadku to Ty mozesz probowac mnie nawrocic ale wiem ze tego nie zrobisz bo raz ze szkoda Twojego czasu a dwa ze sama wiesz jak to jest gdy sie kobieta uprze

O jehowe i ksiazka o anoreksji?? hehe

A co do zeba to najlepiej zganiac na dentyste, powiedz ze ukosilas jakiegos mlodego chlopa w szyje przy okazji powiedz ktory jak przystojniak to sobie wezme, przynajmniej nie zbrzydnie i sie nie zestarzeje co 10lat mozesz mi nowego fundowac, nie pogniewam sie

PS za duzo Sagi Zmierzch Kasia widziala

Espoir: widze ze my takie same, to powiedz jakie leki bierzesz?? Ze tak schizujesz?? Hahaha, wybacz

Kat: poganskie zdolnosci?? czyli ze cos juz ze mna nie tak??
Wow dobry nr z tym egzaminem

Czarnaroza: no i bo sie teraz boje

Kat to nie o jedno polaczenie w mozgu za duzo tylko znak ze mamy bardzo rozwiniety mozg i pojmuje wszystko czego nie powinien hahaha

Kat, Espoir to co sie znami dziej to nic w porownaniu z tymi co maja "swiadome sny", jako ze ja interesuje sie psychologia (efekt placebo itp) to czytam takie cos i jak ludzie opisuja ze np spia a w nocy sie budza i czyja jak im jakas "obroza" sciska glowe, miesnie sa bezwladne i jedyne co to maja ochote plakac ale zachwile padaja i spia dalej... to mnie doslownie strach bierze cale szczescie jest i medyczne i psychologiczne wytlumaczenie tego zjawiska. a niektorzy ludzie sami ucza sie (jest na to sposob) kontroli snu

Ja na wytlumaczenie snow mam jedna "dewize": sny sa odzwierciedleniem tego czego pragniemy badz czego sie boimy Badz co badz bez snu lepiej bo mozg wypoczywa ale jak juz sa to niech beda slodkie

A zebyscie sie mnie calkiem za wariatke wziely to wam powiem jak "przywolalam" smierc: Moja siostra (cioteczna) pracuje od 8lat we Wloszech, ma faceta dzidzia na dniach bedzie i pracuje w sklepie ZARA nie dosc ze jako sprzedawczyni wie o wszystkich promocjach to ma 70% znizki na stare kolekcje i tak popadla w szal zakupow. Raz zalozy i juz lezy w pudle no wiec ze ja mam taki rozmiar jak ona to dostaje taki spadek co sezon kiedys dostalam czarna koszule (niecierpie tego koloru, zle w nim wygladam) i chcialam ja oddac kumpeli ale cos mnie tchnelo i pomyslalam ze nawet jak ktos umrze to nie mam nic stosownego na pogrzeb, dwa dni pozniej zadzwonil wujek ze dziadek nie zyje (fakt faktem szykowalismy sie na to ale nie z dnia na dzien), oczywiscie w koszuli pojechalam na pogrzeb a potem dalam kumpeli bo mowila ze w razie pogrzebu nic nie ma a koszula jest fajna bo dlugosci tuniki i w kilka dni po tym zmarla jej babcia. A koszula poszla dalej w ludzi...
Ja też się budziłam i nie mogłam się ruszyć. Na szczęście to trwa tylko jakieś sekundy, a później znowu zasypiasz. Wystarczy się modlić, strach minie .

Edytowane przez czarnaroza
Czas edycji: 2012-06-15 o 13:26
czarnaroza jest offline  
Stary 2012-06-15, 13:26   #4719
pin up girl1991
Rozeznanie

Cytat:
Ja też się budziłam i nie mogłam się ruszyć. Na szczęście to trwa tylko jakieś sekundy, a później znowu zasypiasz.
no wlasnie, ciekawe jakie to uczucie czy jest strach...

Stary 2012-06-15, 13:32   #4720
czarnaroza
Raczkowanie

GG do czarnaroza

Cytat:
no wlasnie, ciekawe jakie to uczucie czy jest strach...
Zależy, nie możesz otworzyć oczu, a jak już to za chwilę Ci się zamykają. Albo ja też tak miałam, że pomimo otwartych oczu nie widziałam. Ale straszne, jak nie możesz poruszyć np. ręką. Pomaga świadomość, że zaraz zaśniesz. Nad ranem to wydaje Ci się snem.
Miałam raz świadomy sen. Kompletnie porąbany.

czarnaroza jest offline  
Stary 2012-06-15, 13:49   #4721
pin up girl1991
Rozeznanie

Cytat:
Zależy, nie możesz otworzyć oczu, a jak już to za chwilę Ci się zamykają. Albo ja też tak miałam, że pomimo otwartych oczu nie widziałam. Ale straszne, jak nie możesz poruszyć np. ręką. Pomaga świadomość, że zaraz zaśniesz. Nad ranem to wydaje Ci się snem.
Miałam raz świadomy sen. Kompletnie porąbany.
a ja sie chcialam tego nauczyc, juz nie chce wspolczuje Ci takich snow

Stary 2012-06-15, 13:54   #4722
czarnaroza
Raczkowanie

GG do czarnaroza

Cytat:
a ja sie chcialam tego nauczyc, juz nie chce wspolczuje Ci takich snow
Dziękuję , ale aż taka biedna, żeby mi współczuć to nie jestem .

czarnaroza jest offline  
Stary 2012-06-15, 14:00   #4723
pin up girl1991
Rozeznanie

Cytat:
Dziękuję , ale aż taka biedna, żeby mi współczuć to nie jestem .
ale te sny Cie mecza:P

Stary 2012-06-15, 14:30   #4724
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
przerażające Ci powiem

czarnaroza-> zależy gdzie próbujesz. Zapraszam do ZG, tu przyjmują wszystkich i życie niedrogie

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-06-15, 14:36   #4725
pin up girl1991
Rozeznanie

Cytat:
przerażające Ci powiem
ja to tlumacze tak ze moj dziadek chorowal, a u kumpeli to byl wylew wiec to pewnie nie koszula bo dalej juz nikt nie umarl ale badz co badz czasem mnie mysli najda ze wywolalam smierc

Stary 2012-06-15, 14:43   #4726
czarnaroza
Raczkowanie

GG do czarnaroza

Cytat:
przerażające Ci powiem

czarnaroza-> zależy gdzie próbujesz. Zapraszam do ZG, tu przyjmują wszystkich i życie niedrogie
No właśnie tam będę startować, o ile zdałam . Na wszelki wypadek zapytam, będzie drugi nabór? Tam czytałam, że jest tylko 60 miejsc... stąd moje wątpliwości .

czarnaroza jest offline  
Stary 2012-06-15, 14:56   #4727
Espoir91
Rozeznanie

[QUOTE=pin up girl1991;34726438]Espoir: dobra wrozka nie ma co pewnie flache sobie kupila:P
[QUOTE]

[/
mhy na pewno, za rogiem walnęła, a później następnej takie głupoty gadała

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

nie no dziewczyny jaja jak berety. a co do snów to mi się rzadko kiedy coś śni, albo nie pamiętam już.

cel jest

Espoir91 jest offline  
Stary 2012-06-15, 15:13   #4728
Farmetka
Raczkowanie

Cytat:
W życiu nie dam sobie majstrować przy kroczu, już wolę, by pocięli mi brzuch. Dziecko jakoś bez flory bakteryjnej przeżyje
dziecko przeżyje, gorzej gdy przejadą po pęcherzu"niechcący" skalpelem, a zdarza się

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
facetowi w ogóle "tam" nie pozwalają patrzeć, płaci sobie za kaftanik i bamboszki i jego zadaniem jest tylko trzymać Cię za rękę i rozmawiać mój brat uczestniczył w porodzie i widać że dzięki temu jest bardzo zakochany w córeczce
potwiedzam

Cytat:

Wlasnie a odnosnie CC orientujecie sie czy mozna miec majtki na tylku czy bez? Hmm

Odnosnie faceta przy porodzie, zgoda jesli CC ale SN nie bo po co ma tam zagladac z drugiej strony nabralby szacunku do kobiety Ja swojego do CC wezme (o ile kiedys znajde faceta w co watpie bo za bardzo sie przywiazuje i w koncu moglabym go tlamsic a to niszczy zwiazki) [COLOR="Silver"]
bez majtek do CC i chłopa przy CC wystawiaja za dzrzwi, bo to operacja
Farmetka jest offline  
Stary 2012-06-15, 15:16   #4729
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
No właśnie tam będę startować, o ile zdałam . Na wszelki wypadek zapytam, będzie drugi nabór? Tam czytałam, że jest tylko 60 miejsc... stąd moje wątpliwości .
Jak w ZG to się dostałaś na bank A nabory będą pewnie trwały do połowy listopada -teraz pierwszy, potem drugi, jeszcze zrobią trzeci i czwarty UZ się wybitnie pod tym względem poniża. Jak się nie dostaniesz przy pierwszym (w co szczerze wątpię), to jak pozabierają papiery Ci co uciekną na UWr lub UJ -na listę wskoczysz na pewno.

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-06-15, 15:21   #4730
pin up girl1991
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
bez majtek do CC i chłopa przy CC wystawiaja za dzrzwi, bo to operacja
o kurdę a po CC na ktory dzien mozna majtki wlozyc? czy do dnia wypisu bez? ale "tam" juz nic nie majstruja??

Stary 2012-06-15, 15:43   #4731
Farmetka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
stawiałabym że nie bo jednak linia cięcia jest dokładnie tam gdzie gumka a po CC się chyba nie używa tych wkładek poporodowych także nie trzeba mieć majtek

aha tzn. są 2 różne linie cięcia bo niektórym kobietom robią pionową linię
po CC tez sie krwawi, niestety ( i to do 6 tygodni jak po SN).
W trakcie tworzenia dziecka, fakt, tez sie jest spoconym i nie tylko
HMM ja tam przy porodzie SN nie krzyczałam, miałam znieczulenie i nie bolało aż tak. Nawet było przyjemniej niz za pierwszym razem. Co do pocenia to pocisz sie w trakcie porodu przez wysiłek i wyrzut hormonów. Dżizas, to gdzie te kobiety roddziły, że chodziły z gołym tyłkiem?

pin up girl1991 co za pierdoły wypisujesz, kołtun od uroku?
Ja też mam czasem sny i tez się sprawdza, aż sie czasem boję. Kiedyś snił mi się mój chrzestny, który zmarł 2 dni wcześniej i był w tym samym ubraniu w którym go pochowali, miał w dłoni chryzantemy i smiał się gdy powiedziałam że go jutro pochowają.

Majtki można włożyć tego samego dnia, no chyba, że nie pozwolą i na szczęście już "tam" nie gmerają

Konwalia11 pogody życze i tfu, tfu nie dziękuj

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

pin up girl1991 gdybym ukąsiła takowego....hmmm... nie wiem czy bym oddała

Powiem WAm coś babeczki - pomimo róznic poglądowych KOCHAM WAS WSZYSTKIE:lov e:, co ja bym bez Was zrobiła?

edit... papatki i do poczytania pózniej...

Edytowane przez Farmetka
Czas edycji: 2012-06-15 o 15:57
Farmetka jest offline  
Stary 2012-06-15, 15:59   #4732
pin up girl1991
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
po CC tez sie krwawi, niestety ( i to do 6 tygodni jak po SN).
W trakcie tworzenia dziecka, fakt, tez sie jest spoconym i nie tylko
HMM ja tam przy porodzie SN nie krzyczałam, miałam znieczulenie i nie bolało aż tak. Nawet było przyjemniej niz za pierwszym razem. Co do pocenia to pocisz sie w trakcie porodu przez wysiłek i wyrzut hormonów. Dżizas, to gdzie te kobiety roddziły, że chodziły z gołym tyłkiem?

pin up girl1991 co za pierdoły wypisujesz, kołtun od uroku?
Ja też mam czasem sny i tez się sprawdza, aż sie czasem boję. Kiedyś snił mi się mój chrzestny, który zmarł 2 dni wcześniej i był w tym samym ubraniu w którym go pochowali, miał w dłoni chryzantemy i smiał się gdy powiedziałam że go jutro pochowają.

Majtki można włożyć tego samego dnia, no chyba, że nie pozwolą i na szczęście już "tam" nie gmerają

Konwalia11 pogody życze i tfu, tfu nie dziękuj

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

pin up girl1991 gdybym ukąsiła takowego....hmmm... nie wiem czy bym oddała

Powiem WAm coś babeczki - pomimo róznic poglądowych KOCHAM WAS WSZYSTKIE:lov e:, co ja bym bez Was zrobiła?
ojj Farmetka wiem ze pierdoły z tym koltunem i ile prawdy w tamtych histriach to wiedz te co to pisaly kurde to dobrze ze nie grzebia juz tam ale skad ta krew (no nic kiedys sie dowiem) hehe

I ja tez Was uwielbiam smutno bedzie jak juz wszystkie wyhodujemy naturalki i powiemy sobie pa

Edytowane przez pin up girl1991
Czas edycji: 2012-06-15 o 16:00
Stary 2012-06-15, 15:59   #4733
amadziaz
Zadomowienie

Ja dzisiaj obcinam włosy żeby zostało jak najmniej farbowańców
Stary 2012-06-15, 16:02   #4734
czarnaroza
Raczkowanie

GG do czarnaroza

Cytat:
Jak w ZG to się dostałaś na bank A nabory będą pewnie trwały do połowy listopada -teraz pierwszy, potem drugi, jeszcze zrobią trzeci i czwarty UZ się wybitnie pod tym względem poniża. Jak się nie dostaniesz przy pierwszym (w co szczerze wątpię), to jak pozabierają papiery Ci co uciekną na UWr lub UJ -na listę wskoczysz na pewno.
Dziękuję za pocieszenie, bo jednak kasę trzeba na tę rekrutację wybulić . Pewnie czeka mnie poprawka z matmy, więc dla mnie dobrze, że się poniża .

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
ojj Farmetka wiem ze pierdoły z tym koltunem i ile prawdy w tamtych histriach to wiedz te co to pisaly kurde to dobrze ze nie grzebia juz tam ale skad ta krew (no nic kiedys sie dowiem) hehe

I ja tez Was uwielbiam smutno bedzie jak juz wszystkie wyhodujemy naturalki i powiemy sobie pa
Oj, mi do tego daleko, ale to i tak nie do mnie . Jeszcze jakieś 7 lat, jak całkiem odrosną .

czarnaroza jest offline  
Stary 2012-06-15, 16:04   #4735
pin up girl1991
Rozeznanie

Cytat:
Dziękuję za pocieszenie, bo jednak kasę trzeba na tę rekrutację wybulić . Pewnie czeka mnie poprawka z matmy, więc dla mnie dobrze, że się poniża .

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Oj, mi do tego daleko, ale to i tak nie do mnie . Jeszcze jakieś 7 lat, jak całkiem odrosną .
do wszystkich to uuu to zostaniemy we dwie tutaj bo u mnie tez daleka droga

amadziaz: na krotko?? pokaz sie po

Stary 2012-06-15, 16:09   #4736
amadziaz
Zadomowienie

Cytat:
do wszystkich to uuu to zostaniemy we dwie tutaj bo u mnie tez daleka droga

amadziaz: na krotko?? pokaz sie po
na boba z dłuższymi bokami
zrobię zdjęcie
Stary 2012-06-15, 16:17   #4737
pin up girl1991
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez amadziaz Pokaż wiadomość
na boba z dłuższymi bokami
zrobię zdjęcie
taki Bob jest super, zawsze mi sie podobal

a teraz szczyt glupoty na dzis: wyrwanie wlosa z glowy i zmierzenie ile ma cm

Stary 2012-06-15, 16:20   #4738
czarnaroza
Raczkowanie

GG do czarnaroza

Cytat:
taki Bob jest super, zawsze mi sie podobal

a teraz szczyt glupoty na dzis: wyrwanie wlosa z glowy i zmierzenie ile ma cm
Dobrze, że wyrywanie, mi same wychodzą .

czarnaroza jest offline  
Stary 2012-06-15, 16:30   #4739
pin up girl1991
Rozeznanie

Cytat:
Dobrze, że wyrywanie, mi same wychodzą .
mi tez ale wyrwalam ten najdluzszy

Stary 2012-06-15, 16:38   #4740
Muffka_
Zakorzenienie

Cytat:
To zalozymy nowy o pielegnacji naturalek

Muffka_ jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości