Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-03-01, 21:27   #991
spiritusmovens
Rozeznanie

Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
Widział bo jestesmy ze sobą wiele lat i na samym początku miałam naturalne, tylko ze po spranym szamponie więc został taki rudy odblask i on teraz myśli ze jak wróce do natury to będę miała takie same, ale mężczyźnie nie przetumaczysz

tylko ze to mój mąż już jest, ale skopać dupsko zawsze mu moge
oj jak mąż to szkoda ale skop, ja kiedyś chodziłam z takim chłopakiem i kiedy miałam jeszcze naturalne spytał się mnie czemu nie farbuję włosów, bo mój naturalny kolor wygląda jak zgnita trawa... jak się można domyśleć już z nim nie jestem a teraz mam mojego TŻ który lubił mój naturalny, ale pozwolił przefarbować, bo chciałam, a teraz mam odrosty i też mu się podobają xD także najważniejsze to akceptacja.

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Zgadzam sie co do TZ. Ogolnie denerwuje mnie to, ze facet sobie moze "wymagac" takich rzeczy od partnerki Na takie cos nie ide
Dobieraniec boski, ale sama go sobie nie zrobie. Ja w ogole sama sobie nawet tego zwyklego nie umiem zrobic, bo mnie po 2 minutach rece bola i potem jest ten dobieraniec jakis taki koslawy
hmm no właśnie denerwuje, że wymaga, ale jak dla mnie jeżeli ktoś wymaga czegoś od kogoś niech najpierw zajmie się sobą.

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
...no ale fakt, wiecej niz powinnam i probuje cos z tym zrobic. TEZ mu powiedzialam, ze ma mi mowic ze mam isc cwiczyc, jakbym lenia miala, to On dokladnie tak jak Twoj mowi ze mam cos zrobic bo gruba jestem itd. I tu wychodzi to, ja inne myslenie maja faceci niz kobiety. Kobiety oczekuja, ze facet powie: "kochanie mialas cwiczyc, idz-bedziesz piekniejsza i bedziesz bardzej z siebie zadowolona" ale nie, facet mowi " idz cwiczyc bo gruba jestes, brzydka" no coz, to juz chodzi o to, ze oni tacy sa, mysla inaczej, wiec coz olac trzeba tzn wpuszczac jednym uchem, wypuszczac drugim

wyczytalam, ze drozdze, zdrowa dieta.
na szczęście nie wszyscy faceci tacy są

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
A ja przechodze jakas zalamke ostatnio...tyle staram sie przy tych wlosach a wygladaja naprawde marnie Moze ta bezsilikonowa pielegnacja mi nie odpowiada? Juz sama nie wiem. Po olejowaniu czy maskach to efekt jest tylko tego samego dnia, nastepnego juz lipa jest Lepsze wlosy mialam jak farbowalam
no właśnie, mi nie służyła bezsilikonowa pielęgnacja, strasznie rozdwajały mi się końce mimo, że wcześniej miałam zdrowe włosy.
spiritusmovens jest offline  
Stary 2012-03-01, 21:29   #992
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
na szczęście nie wszyscy faceci tacy są
na szczescie nie, ale Ci co tacy sa to nie chca zle, podejrzewam, ze maja dobre intencje, tylko zly sposob ich ujawniania

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2012-03-01, 22:06   #993
spiritusmovens
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
na szczescie nie, ale Ci co tacy sa to nie chca zle, podejrzewam, ze maja dobre intencje, tylko zly sposob ich ujawniania
hmm możliwe, ale ja znam paru takich, którzy właśnie takie mają myślenie.
spiritusmovens jest offline  
Stary 2012-03-01, 22:42   #994
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
hmm możliwe, ale ja znam paru takich, którzy właśnie takie mają myślenie.
to niedobrze

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2012-03-01, 23:10   #995
201604130914
Konto usunięte

została mi tylko grzywka farbowana bałam sie ze jak zetnę rude końce to będę prawie łysa, ale na długości nie ma różnicy włosów poleciało jakieś 10 gram . Dobrze zrobiłam bo z resztkami farby włosy wyglądały niechlujnie. A co do TŻ to moj (też już mąż) stwierdził że wyglądam w krótkich włosach jak gej
201604130914 jest offline  
Stary 2012-03-01, 23:12   #996
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
Napisane przez nojo Pokaż wiadomość
została mi tylko grzywka farbowana bałam sie ze jak zetnę rude końce to będę prawie łysa, ale na długości nie ma różnicy włosów poleciało jakieś 10 gram . Dobrze zrobiłam bo z resztkami farby włosy wyglądały niechlujnie. A co do TŻ to moj (też już mąż) stwierdził że wyglądam w krótkich włosach jak gej
jeden lepszy od drugiego

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2012-03-02, 08:19   #997
123sciri
Rozeznanie

Cytat:
no ręce opadają

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline  
Stary 2012-03-02, 09:32   #998
NEWTREND
Rozeznanie

Dziewczyny u mnie 10 miesięcy bez farby, coraz bardziej mi się włoski podobają poczekam jeszcze do maja i ciachnę kilka cm. Dla porównania zdjęcie odrostu z początku grudnia. Teraz często noszę kitkę i odrost nie jest (zwłaszcza dla mnie ) tak widoczny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (36,9 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (72,7 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13.jpg (48,7 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14.jpg (45,6 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3grudnia.jpg (43,7 KB, 24 załadowań)
NEWTREND jest offline  
Stary 2012-03-02, 09:34   #999
NEWTREND
Rozeznanie

Cytat:
To ci komplement zapodał. Mój mi mówi że do lata nie wytrzymam i pomaluję wlosy, podobnie moja mama chciałaby żebym choć pasemka zrobiła
NEWTREND jest offline  
Stary 2012-03-02, 09:56   #1000
makeupnotwar
Wtajemniczenie

NEWTREND - widzę, że masz tak jak ja. kiedy noszę rozpuszczone, odrost jakoś nie rzuca się w oczy, dzięki ombre wyglądam jakby to było celowe a kiedy mam spięte do tyłu np w kok (obowiązkowo z wypełniaczem ) są tylko moje, także mam albo jasny brąz albo blond rude ombre, w zależności od humoru.

co do facetów - mój widział mnie w krótkich, średnich, długich włosach w kolorach: naturalki, czarne, 1938093 odcieni ciepłych brązów, rudych, a i właśnie ombre. mówiłam mu wczoraj o tych waszych TŻ, to powiedział, że wielu facetów naoglądało się zdjęć celebrytek i chcą, żeby ich kobiety też takie były, ale to niemożliwe - nie mamy ani prywatnego trenera, ani milionów, ani całych dni wolnych, ani sztabu stylistów, ani photoshopa... trzeba czasem zejść na ziemię TŻ powiedział, że ogólnie ludzie są ogłupieni przez to strasznie i tu się z nim zgadzam no i tu jest zawsze pytanie: czy wasi faceci dbają o siebie tak, jakby chcieli żebyście wy o siebie dbały? ćwiczą, zdrowo się odżywiają, dbają o ciuchy/fryzurę? jakoś mi się nie wydaje (mój dba, żeby nie było )

on jest bardzo taki... no, trzeźwo patrzący na świat. i na włosy też mi powiedział żebym się nie przejmowała odrostem, po pierwsze wiele kobiet chodzi z odrostami, a po drugie, tego się nie przeskoczy. Muszą urosnąć i odrosnąć. No i już raz parę lat temu zapuściłam naturalki, więc nie jest to niewykonalne. I że jestem piękna w każdych włosach

Edytowane przez makeupnotwar
Czas edycji: 2012-03-02 o 09:58
makeupnotwar jest offline  
Stary 2012-03-02, 09:59   #1001
Hazel_Eyed
Zadomowienie

Cytat:
faceci to czasem jak coś palną.....

Cytat:
Napisane przez NEWTREND Pokaż wiadomość
Dziewczyny u mnie 10 miesięcy bez farby, coraz bardziej mi się włoski podobają poczekam jeszcze do maja i ciachnę kilka cm. Dla porównania zdjęcie odrostu z początku grudnia. Teraz często noszę kitkę i odrost nie jest (zwłaszcza dla mnie ) tak widoczny.
no, niezły odrost już i jaki fajny blondzik
Hazel_Eyed jest offline  
Stary 2012-03-02, 10:19   #1002
201607040946
Konto usunięte

Cytat:
a co do tż to moj (też już mąż) stwierdził że wyglądam w krótkich włosach jak gej
:d:d:d
201607040946 jest offline  
Stary 2012-03-02, 10:45   #1003
Konwalia11
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość

co do facetów - mój widział mnie w krótkich, średnich, długich włosach w kolorach: naturalki, czarne, 1938093 odcieni ciepłych brązów, rudych, a i właśnie ombre. mówiłam mu wczoraj o tych waszych TŻ, to powiedział, że wielu facetów naoglądało się zdjęć celebrytek i chcą, żeby ich kobiety też takie były, ale to niemożliwe - nie mamy ani prywatnego trenera, ani milionów, ani całych dni wolnych, ani sztabu stylistów, ani photoshopa... trzeba czasem zejść na ziemię TŻ powiedział, że ogólnie ludzie są ogłupieni przez to strasznie i tu się z nim zgadzam no i tu jest zawsze pytanie: czy wasi faceci dbają o siebie tak, jakby chcieli żebyście wy o siebie dbały? ćwiczą, zdrowo się odżywiają, dbają o ciuchy/fryzurę? jakoś mi się nie wydaje (mój dba, żeby nie było )

on jest bardzo taki... no, trzeźwo patrzący na świat. i na włosy też mi powiedział żebym się nie przejmowała odrostem, po pierwsze wiele kobiet chodzi z odrostami, a po drugie, tego się nie przeskoczy. Muszą urosnąć i odrosnąć. No i już raz parę lat temu zapuściłam naturalki, więc nie jest to niewykonalne. I że jestem piękna w każdych włosach
No, w koncu jakis rozsadny facet. Podobne spojrzenie na swiat do mojego. Chociaz wczesniej tez bylam z takim, co to niewiadomo co sobie wyobrazal - sam daleko odbiegal od idealu ale snila mu sie modelka Niestety, ale wiekszosc ludzi w dzisiejszych czasach ma mozgi wyprane przez media... A z innej beczki: jak sie spisuje tangle teezer?

Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline  
Stary 2012-03-02, 10:59   #1004
Tygrryska
Zakorzenienie

jeszcze inne urzadzenie do robienia koka

Tygrryska jest offline  
Stary 2012-03-02, 11:06   #1005
kicia069
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
rozumiem Cię moj tez mi kiedys cos podobnego powiedzial, ze mam zaniedbane wlosy masakra cos takiego uslyszec tym bardziej, że sie robi wszystko aby byly ladne

Dokładnie niektórzy faceci są beznadziejni, ale my im i tak pokarzemy jak już będziemy mieć cudowne i zdrowe naturane włosy i każemy im się walnąć głową o ściane i nas na kolanach przepraszać

Cytat:
oj jak mąż to szkoda ale skop, ja kiedyś chodziłam z takim chłopakiem i kiedy miałam jeszcze naturalne spytał się mnie czemu nie farbuję włosów, bo mój naturalny kolor wygląda jak zgnita trawa... jak się można domyśleć już z nim nie jestem a teraz mam mojego TŻ który lubił mój naturalny, ale pozwolił przefarbować, bo chciałam, a teraz mam odrosty i też mu się podobają xD także najważniejsze to akceptacja.
zgnita trawa? oj miał chłopak wyobraźnie, dobrze że go wykopałaś W takim razie gratuluje Tż który lubi Twój kolorek

Cytat:
nie mam komentarza, po prostu mi szczęka opadła... ja bym żywcem chyba za coś takiego zabiła

Cytat:
Gratuluje wytrwałości, jak mogłaś taki śliczny kolorek farbować

Znalazłam nowy patent na kryzys na farbowanie, mój tata zawsze bardzo mnie motywował zebym nie farbowała, zawsze mówi mi ze natura wie co robi i ze mam piękny kolor, zawsze się na mnie wydzierał jak farbowałam.. wiec jak będę miała ochote zafarbować to do niego pójdę i na pewno on mi to z głowy wybije

kicia069 jest offline  
Stary 2012-03-02, 11:09   #1006
My Life
Rozeznanie

Mam to urządzenie, ale większe i wygląda jak podpaska bez skrzydełek z dziurką kosztowało 3 zł.
Jak miałam długie włosy to chodziłam w takim koku. Wspomnienia
My Life jest offline  
Stary 2012-03-02, 11:10   #1007
kicia069
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
jeszcze inne urzadzenie do robienia koka
jakie ona ma piękne, zdrowe włosy i tak sie błyszczą

kicia069 jest offline  
Stary 2012-03-02, 11:42   #1008
Konwalia11
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Po prostu nie rozumiem jednej rzeczy. Moje kolezanki, ktore farbuja wlosy, prostuja, susza suszarka maja takie gladkie, blyszczace i mieciutkie wlosy...a ja obchodze sie z moimi jak z jajkiem, a daleko mi do nich. Nie sa moze w zlym stanie, raczej chodzi o to, ze nie moge utrzymac na dluzej miekkosci i gladosci na wlosach, do tego koncowki ciagle mam suche. Mysle, ze moja pielegnacja jest w porządku, 2x w tyg olejuje, nakaladm maski na 1h, do tego maseczki domowe, po umyciu robie plukanke z octem jablkowym, a po wyschnieciu nakladam troche olejku z Alterry na wlosy. I tego samego dnia kiedy wykonuje te czynnosci wlosy mam wspaniale, ale nastepnego juz wracaja do starego stanu
Tylko pamietaj, ze nie wszystko to, co innym sluzy, bedzie sluzylo i nam. Moze za duzo robisz? Cos mi sie tak wydaje. Kiedys pisalas, ze nie musialabys myc wlosow, ale to robisz, poniewaz chcesz czesciej olejowac. Moim skromnym zdaniem jest to duzy blad. Byc moze naruszasz niepotrzebnie rownowage na glowie? Ja wiem, ze sa na wizazu dziewczyny, ktore nakladaja cos tam nawet codziennie (!) i moze im to sluzy, ale dla mnie jest to nie do pomyslenia - zbyt duze obciazenie dla wlosow!
Takze moja rada - poszukaj swojej wlasnej drogi i nie jest istotne, ze ktos cos tam zachwala, bo kazdy ma inne potrzeby w tym wzgledzie Wizaz ma nam pomoc w szukaniu inspiracji, ale nie oznacza to, ze musimy go traktowac jak wyrocznie.

Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline  
Stary 2012-03-02, 12:09   #1009
NEWTREND
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość

Gratuluje wytrwałości, jak mogłaś taki śliczny kolorek farbować

Znalazłam nowy patent na kryzys na farbowanie, mój tata zawsze bardzo mnie motywował zebym nie farbowała, zawsze mówi mi ze natura wie co robi i ze mam piękny kolor, zawsze się na mnie wydzierał jak farbowałam.. wiec jak będę miała ochote zafarbować to do niego pójdę i na pewno on mi to z głowy wybije

Ja już zapomniałam jaki miałam naturalny kolor ok 14 lat farbowałam
NEWTREND jest offline  
Stary 2012-03-02, 12:20   #1010
kicia069
Zadomowienie

Cytat:
Ja już zapomniałam jaki miałam naturalny kolor ok 14 lat farbowałam
to pobiłaś mój rekord bo ja chyba 5 ale dokładnie nie pamiętam

kicia069 jest offline  
Stary 2012-03-02, 12:25   #1011
Tygrryska
Zakorzenienie

Ja 10 lat farbowalam

Tygrryska jest offline  
Stary 2012-03-02, 12:26   #1012
201607040946
Konto usunięte

Ja farbowałam jakieś 12 lat

a wiecie, też wyglądam jak "gej", ale żeby nie było, gejów lubię to tylko takie porównanie
201607040946 jest offline  
Stary 2012-03-02, 12:31   #1013
201604130914
Konto usunięte

Nie uważam,że nasze tżtki są zle. Są szczerzy, coś im się nie podoba to to mówią. Faceci nie lubią zmian, ale szybko sie do nich przyzwyczajaja i nawet zmiana na nowo na to co juz było, jest czesto wg nich niepotrzebna, zla mimo ze mówiłi ze "przedtem" było lepiej. Mój na szczęście ma tylko cięte żarty, naśmiewa się ze mnie nawet jak nalożę make-up(który jest zawsze subtelny, tylko oko mociej podkreślone) mówiąć : " po co ci ta szpachla na twarzy?" A potem i tak nawet z tą"szpachla" na twarzy powtarza mi, że jestem najpiekniejsza. Najgorsze ze potrafi na głos krytykować inne laski na ulicy. Czasem mi za niego wstyd. A co do włosów niech gada co chce, bo wiem ze to żarty, w końcu jak się poznaliśmy to miałam wlosy ścięte na chłopaka. gorzej jak faceci na prawdę uważają ze ich kobiety są brzydkie, zaniedbaniee, niemodne lub kij wie co tam jeszcze. Jakby mój taki był, to bym go zabiła, zakopała a potem odkopoała i znowu zabiła.

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

A ja mam 25 lat i farbuję od 13 roku życia czyli 12. A wszystko przez moją siostrę, która miała mi zrobic 2 jasne pasemka i w ten sposob utleniła mi cała glowę........... na biało. MASAKRA
Stary 2012-03-02, 12:36   #1014
Tygrryska
Zakorzenienie

oj prawda z tym ze facen nie lubia zmian

w koncu to kobieta zmienna jest

Tygrryska jest offline  
Stary 2012-03-02, 12:38   #1015
makeupnotwar
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
No, w koncu jakis rozsadny facet. Podobne spojrzenie na swiat do mojego. Chociaz wczesniej tez bylam z takim, co to niewiadomo co sobie wyobrazal - sam daleko odbiegal od idealu ale snila mu sie modelka Niestety, ale wiekszosc ludzi w dzisiejszych czasach ma mozgi wyprane przez media... A z innej beczki: jak sie spisuje tangle teezer?
rewelacyjnie, TŻ mi podbiera nawet czesanie włosow po odżywce to była cała szczotka wyrwanych kłaków, teraz jest kilka... nawet bez odżywki. kocham tę szczotkę

mam takie wrażenie, że wiele osób tak ma. wymagania takie że hoho, a sami... szkoda gadać

makeupnotwar jest offline  
Stary 2012-03-02, 12:51   #1016
My Life
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ja farbowałam jakieś 12 lat

a wiecie, też wyglądam jak "gej", ale żeby nie było, gejów lubię to tylko takie porównanie
Ale geje są przystojni przecież
My Life jest offline  
Stary 2012-03-02, 12:53   #1017
201604130914
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
Ale geje są przystojni przecież
No właśnie heheh. Dobrze, że ja i Kaguya nie wyglądamy jak macho.
Stary 2012-03-02, 13:34   #1018
bordowa
Wtajemniczenie

Cześć dziewczyny.
Ja niestety pękłam
Po kilku miesiącach niefarbowania skusiłam się na piękny kolor, miesiąc temu. Wczoraj znów pofarbowałam i widząc kondycję moich włosów mówię dość! Tylko potrzebuję Waszej pomocy, bo boję się, że znów nie wytrzymam.
Stary 2012-03-02, 13:37   #1019
Tygrryska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Ja niestety pękłam
Po kilku miesiącach niefarbowania skusiłam się na piękny kolor, miesiąc temu. Wczoraj znów pofarbowałam i widząc kondycję moich włosów mówię dość! Tylko potrzebuję Waszej pomocy, bo boję się, że znów nie wytrzymam.

ja Ci powiem ze po tym jak raz sie zlamalam i zafarbowalam to bardziej docenilam swoje naturalki i teraz jestem w 100% pewna tego ze chce je odzyskac w calosci

Tygrryska jest offline  
Stary 2012-03-02, 13:48   #1020
bordowa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość

ja Ci powiem ze po tym jak raz sie zlamalam i zafarbowalam to bardziej docenilam swoje naturalki i teraz jestem w 100% pewna tego ze chce je odzyskac w calosci
Pamiętam jak przez te kilka miesięcy podziwiałam mój odrost, włosy były tam takie błyszczące, gładkie... A wczoraj użyłam jakiejś nowej fabry i proszę, włosy łamią się przy czesaniu, cudnie po prostu Mam co chciałam - brzydki kolor, zniszczone włosy i nauczkę.

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości