Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-03-02, 13:56   #1021
makeupnotwar
Wtajemniczenie

Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

jeśli Ty nie wytrzymasz, to wizażowe baciki na nic się zdadzą niestety bo jaką moc przekonywania mają literki? ja osobiście wierzę, że sprawą podstawową jest samozaparcie, a wątek tylko pomaga (i to jak! ).

makeupnotwar jest offline  
Stary 2012-03-02, 14:15   #1022
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
Napisane przez nojo Pokaż wiadomość
No właśnie heheh. Dobrze, że ja i Kaguya nie wyglądamy jak macho.
czytam Was i sie smiac nie moge przestac

ja farbowalam jakies 5-6 lat najpierw przed biezmowaniem mialam doslownie kilka cienoutkich blond pasemek i moglam tak zostawic, bo to wygladalo jak od slonca, ale nie, 2 lata pozniej sie zaczelo

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2012-03-02, 14:41   #1023
chemist
Raczkowanie

hej dziewczyny, ja maluje juz okolo 15 lat. wiecej maluje niz mialam naturalne! i dlatego postanowilam wlasnie wrocic do swojego koloru... a mama mowila wtedy: "dziecko nie maluj" ale nie ja bylam madrzejsza... tak mi sie bynajmniej wydawalo hehe
chemist jest offline  
Stary 2012-03-02, 15:27   #1024
Espoir91
Rozeznanie

ja maluję od 7 lat, a mam 20... masakra... właśnie zamawiam ten wypełniacz do koków moje włosy ostatnio mają gorsze dni i wyglądają jak koszmarek
ktory lepszy???
http://allegro.pl/wypelniacz-do-koka...174608291.html
czy
http://allegro.pl/quality-wypelniacz...094039445.html

cel jest

Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!

Edytowane przez Espoir91
Czas edycji: 2012-03-02 o 15:29
Espoir91 jest offline  
Stary 2012-03-02, 15:32   #1025
chemist
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
ja maluję od 7 lat, a mam 20... masakra... właśnie zamawiam ten wypełniacz do koków moje włosy ostatnio mają gorsze dni i wyglądają jak koszmarek
ktory lepszy???
czy
a moze taki sobie zrobisz http://www.youtube.com/watch?v=hZHrSF64og0&feature=g-u
chemist jest offline  
Stary 2012-03-02, 15:37   #1026
natalkaa7522
Zakorzenienie

Cytat:
została mi tylko grzywka farbowana bałam sie ze jak zetnę rude końce to będę prawie łysa, ale na długości nie ma różnicy włosów poleciało jakieś 10 gram . Dobrze zrobiłam bo z resztkami farby włosy wyglądały niechlujnie. A co do TŻ to moj (też już mąż) stwierdził że wyglądam w krótkich włosach jak gej

Cytat:
Nie uważam,że nasze tżtki są zle. Są szczerzy, coś im się nie podoba to to mówią. Faceci nie lubią zmian, ale szybko sie do nich przyzwyczajaja i nawet zmiana na nowo na to co juz było, jest czesto wg nich niepotrzebna, zla mimo ze mówiłi ze "przedtem" było lepiej. Mój na szczęście ma tylko cięte żarty, naśmiewa się ze mnie nawet jak nalożę make-up(który jest zawsze subtelny, tylko oko mociej podkreślone) mówiąć : " po co ci ta szpachla na twarzy?" A potem i tak nawet z tą"szpachla" na twarzy powtarza mi, że jestem najpiekniejsza. Najgorsze ze potrafi na głos krytykować inne laski na ulicy. Czasem mi za niego wstyd. A co do włosów niech gada co chce, bo wiem ze to żarty, w końcu jak się poznaliśmy to miałam wlosy ścięte na chłopaka. gorzej jak faceci na prawdę uważają ze ich kobiety są brzydkie, zaniedbaniee, niemodne lub kij wie co tam jeszcze. Jakby mój taki był, to bym go zabiła, zakopała a potem odkopoała i znowu zabiła.
W sensie że jak? Idzie i obraża kogoś? Co mówi?
Stary 2012-03-02, 15:37   #1027
201607040946
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
Ale geje są przystojni przecież
no własnie, przecie my z nojo przystojnE jestesmy

Cytat:

otóż to!
201607040946 jest offline  
Stary 2012-03-02, 16:13   #1028
Anabella43
Raczkowanie

Cześć dziewczyny Mam nadzieje ze któras z Was będzie tak dobra i mi poradzi bo nie wiem juz co mam zrobić ;/ Otóz 20 lutego przyrzekłam sobie że będzie to moje ostatnie farbowanie i pragne sie tego trzymać, ale pojawia sie następny problem...Mianowicie przed farbowaniem tego 20 lutego schodziłam poprzez pasemka z nieudanego brązu który sprał mi sie do marchewy . Było ich stosukowo niewiele ale zawsze coś no i na to ostatnio miałam kładzioną farbe. kolor wyszedl bardzo fajny ale wiedziałam ze predzej czy pozniej ten rudy znow zacznie przebijać. Wczoraj umyłam wlosy 3 raz od farbowania i wcześniej rozjasniane pasemka znów są prawie białe a rudy znów stal sie rudy! Strasznie mnie to irytuje nie chce takiej jasnej marchwy na głowie bo sie nie czuje i w dodatku te białe pasemka, wyglądam jak... Chce im dac odrosnąc do naturalek ale najpierw musze przechodzic jakoś ten rok czasu minimum w farbowanych. Nie chce już ich katowac chemicznymi farbami więc stąd moje pytanie czy uzywanie szamponetek bedzie dobrym wyjsciem z tej sytuacji? Będę sie starala omijac odrosty ale wiadomo że nie da sie uniknąc ich zabarwienia wiec czy te odrosty po paru myciach znów wrócą do swojego naturalnego koloru? Nie wiem jak to wtlumaczyc ale nie chce wpadac w bledne kolo, szamponetka chce zakryc ta rudosc i biale pasemka ale zostawić te odrosty i niech sobie rosną naturalne Dodam ze zakupiłam jeszcze fioletowa plukanke ostatnio probowałam nia plukac wlosy ale nie było efektu nie wiem czy za mało dodałam jej czy co ;/

Edytowane przez Anabella43
Czas edycji: 2012-03-02 o 16:15
Anabella43 jest offline  
Stary 2012-03-02, 16:23   #1029
kat123
Zakorzenienie

Ale naskrobałyście!!! Wybaczcie mi, nie mam siły nadrabiać... ten jeden raz

oj z tym farbowaniem, tyle lat męczyłyśmy włosy... Ja też -pierwszy raz pofarbowałam... mając chyba 16 lat... czyli 7 lat temu a potem to już powoli doszło do tego, że farbowałam się co 4 tygodnie ehhh... Głupota, co?

A dziś związałam wysoko włosy i mi te krótkie znad karku opadły (bo się ciągle nie łapią) i tak siedzę z TŻem i on nagle "TY MASZ SIWE WŁOSY!!!!" to ja już panika, a się okazało, że znalazł moje pasemko z dzieciństwa. Bo ja mam jedno takie siwo-blond

A już patrzę na te swoje kudły i w świetle dziennym są takie obrzydliwie rude chodzę cały czas w kitce, a to też przecież niezdrowo poradźcie coś...

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Anabella43 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Mam nadzieje ze któras z Was będzie tak dobra i mi poradzi bo nie wiem juz co mam zrobić ;/ Otóz 20 lutego przyrzekłam sobie że będzie to moje ostatnie farbowanie i pragne sie tego trzymać, ale pojawia sie następny problem...Mianowicie przed farbowaniem tego 20 lutego schodziłam poprzez pasemka z nieudanego brązu który sprał mi sie do marchewy . Było ich stosukowo niewiele ale zawsze coś no i na to ostatnio miałam kładzioną farbe. kolor wyszedl bardzo fajny ale wiedziałam ze predzej czy pozniej ten rudy znow zacznie przebijać. Wczoraj umyłam wlosy 3 raz od farbowania i wcześniej rozjasniane pasemka znów są prawie białe a rudy znów stal sie rudy! Strasznie mnie to irytuje nie chce takiej jasnej marchwy na głowie bo sie nie czuje i w dodatku te białe pasemka, wyglądam jak... Chce im dac odrosnąc do naturalek ale najpierw musze przechodzic jakoś ten rok czasu minimum w farbowanych. Nie chce już ich katowac chemicznymi farbami więc stąd moje pytanie czy uzywanie szamponetek bedzie dobrym wyjsciem z tej sytuacji? Będę sie starala omijac odrosty ale wiadomo że nie da sie uniknąc ich zabarwienia wiec czy te odrosty po paru myciach znów wrócą do swojego naturalnego koloru? Nie wiem jak to wtlumaczyc ale nie chce wpadac w bledne kolo, szamponetka chce zakryc ta rudosc i biale pasemka ale zostawić te odrosty i niech sobie rosną naturalne Dodam ze zakupiłam jeszcze fioletowa plukanke ostatnio probowałam nia plukac wlosy ale nie było efektu nie wiem czy za mało dodałam jej czy co ;/
Fioletowa płukanka rozjaśnia włosy, więc rudość straci blask na chwilę, ale potem może być jeszcze gorzej też używałam, ale w postaci szamponu aż mi fryzjerka napisała, żeby tak nie robić, bo się szybciej kolor spierze czyli z płukanką może wyniknąć błędne koło

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-03-02, 16:58   #1030
Tygrryska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
ktory lepszy???
czy
ja mam w planach kupic ten pierwszy

Cytat:
a moze ta henna o ktorej dziewczyny niedawno pisaly??

Tygrryska jest offline  
Stary 2012-03-02, 17:32   #1031
Muffka_
Zakorzenienie

Chyba macie racje dziewczyny. Sprobuje jednak nie rezygnowac calkowicie z silikonow i zobaczymy co bedzie Fajne te wypelniacze do kokow Ale nie spotkalam sie z tym nigdzie w sklepie, a przez allegro nie lubie zamawiac

Muffka_ jest offline  
Stary 2012-03-02, 17:50   #1032
Anabella43
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
ja mam w planach kupic ten pierwszy

a moze ta henna o ktorej dziewczyny niedawno pisaly??
chciałabym jednak pozostać w tonacji średni/ciemny blond a z tego co wiem henna jest raczej w ciemniejszych odcieniach. Eh juz sama nie wiem
Stary 2012-03-02, 18:05   #1033
Konwalia11
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
jeśli Ty nie wytrzymasz, to wizażowe baciki na nic się zdadzą niestety bo jaką moc przekonywania mają literki? ja osobiście wierzę, że sprawą podstawową jest samozaparcie, a wątek tylko pomaga (i to jak! ).
Tak, dokladnie. Ja odkad wiem na bank, ze sobie nie pofarbuje wlosow - nie mam problemow z decyzja.

Cytat:
Dobre jestescie dziewczyny! Wlasnie wyobrazilam Was sobie jako miesniakow ala Schwarzeneger...

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ale naskrobałyście!!! Wybaczcie mi, nie mam siły nadrabiać... ten jeden raz

oj z tym farbowaniem, tyle lat męczyłyśmy włosy... Ja też -pierwszy raz pofarbowałam... mając chyba 16 lat... czyli 7 lat temu a potem to już powoli doszło do tego, że farbowałam się co 4 tygodnie ehhh... Głupota, co?

A dziś związałam wysoko włosy i mi te krótkie znad karku opadły (bo się ciągle nie łapią) i tak siedzę z TŻem i on nagle "TY MASZ SIWE WŁOSY!!!!" to ja już panika, a się okazało, że znalazł moje pasemko z dzieciństwa. Bo ja mam jedno takie siwo-blond

A już patrzę na te swoje kudły i w świetle dziennym są takie obrzydliwie rude chodzę cały czas w kitce, a to też przecież niezdrowo poradźcie coś...

Tez farbowalam dluuugo ale mialam okresy, gdzie uzywalam wylacznie henny. Co do rudzielcow - nie ma na to sposobu. Mnie dzisiaj tez macki opadly, jak zobaczylam sie w lustrze sklepowym Taka troche Pippi Langstrumph. Nie pasuje mi ten kolor, ale wiem, ze wyjscia sa chyba tylko 2: a) obciac na krotko; b) przeczekac. Wybieram odpowiedz b!

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
chciałabym jednak pozostać w tonacji średni/ciemny blond a z tego co wiem henna jest raczej w ciemniejszych odcieniach. Eh juz sama nie wiem
Dziewczyny maja tu na mysli henne venite, kora ma cala game kolorow. Problemy z nia sa takie, ze ona poza nazwa ma niewiele wspolnego z henna a po drugie - szybko sie wyplukuje. Nie wiem, moze zafarbuj porzadnie ten ostatni raz?

Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline  
Stary 2012-03-02, 18:34   #1034
Anabella43
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Dziewczyny maja tu na mysli henne venite, kora ma cala game kolorow. Problemy z nia sa takie, ze ona poza nazwa ma niewiele wspolnego z henna a po drugie - szybko sie wyplukuje. Nie wiem, moze zafarbuj porzadnie ten ostatni raz?
Właśnie chodzi o to że 20.02 byłam u fryzjera i miało to byc ostatnie moje farbowanie Tyle że jak widać kolor sie wymył i znów sa rude a do tego wcześniej rozjasniane pasemka prawie białe no i koszmarnie to wygląda...A farbować bym musiała cały czas a chce kiedyś wreszcie mieć swoje naturalne Mam londe na półce w łazience już mnie kusi zeby jej uzyc ale tak to ja nigdy nie przestane tego robić bo rudy bedzie caly czas przeswitywał ;/ Więc myslalam nad tymi szamponetkami np. z Joanny słyszałam ze szybko sie zmywają tylko boje sie ze odrost nie wróci do swojego naturalnego koloru tylko zostanie jakaś pozostałosc po tej szamponetce
Stary 2012-03-02, 19:00   #1035
201604130914
Konto usunięte

Cytat:
Właśnie chodzi o to że 20.02 byłam u fryzjera i miało to byc ostatnie moje farbowanie Tyle że jak widać kolor sie wymył i znów sa rude a do tego wcześniej rozjasniane pasemka prawie białe no i koszmarnie to wygląda...A farbować bym musiała cały czas a chce kiedyś wreszcie mieć swoje naturalne Mam londe na półce w łazience już mnie kusi zeby jej uzyc ale tak to ja nigdy nie przestane tego robić bo rudy bedzie caly czas przeswitywał ;/ Więc myslalam nad tymi szamponetkami np. z Joanny słyszałam ze szybko sie zmywają tylko boje sie ze odrost nie wróci do swojego naturalnego koloru tylko zostanie jakaś pozostałosc po tej szamponetce
właśnie dlatego użyj venity. Nie ruszy ci naturalek. Zmywa się po ok 6 myciach. Jest odzywką więc nie zniszczy włosów jak szamponetka, która wysusza i zostawia zawsze jakiś ślad.
201604130914 jest offline  
Stary 2012-03-02, 19:03   #1036
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
jeszcze inne urzadzenie do robienia koka
ale ma ślicznedłonie i paznokcie ta dziewczyna
Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Tez farbowalam dluuugo ale mialam okresy, gdzie uzywalam wylacznie henny. Co do rudzielcow - nie ma na to sposobu. Mnie dzisiaj tez macki opadly, jak zobaczylam sie w lustrze sklepowym Taka troche Pippi Langstrumph. Nie pasuje mi ten kolor, ale wiem, ze wyjscia sa chyba tylko 2: a) obciac na krotko; b) przeczekac. Wybieram odpowiedz b!
ja bym się teraz na zapałkę musiała obciąć nie... nie ma takiej opcji

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
właśnie dlatego użyj venity. Nie ruszy ci naturalek. Zmywa się po ok 6 myciach. Jest odzywką więc nie zniszczy włosów jak szamponetka, która wysusza i zostawia zawsze jakiś ślad.
sama się chyba za tą venitą rozejrzę skoro nie zostawia śladu
UŻYWA KTOŚ REGULARNIE? czy z doskoku?

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-03-02, 19:06   #1037
201604130914
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
no własnie, przecie my z nojo przystojnE jestesmy

hahaha jak David Hasselhoff

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
ale ma ślicznedłonie i paznokcie ta dziewczyna

ja bym się teraz na zapałkę musiała obciąć nie... nie ma takiej opcji

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

no ja uzywałam przez prawie całą ciązę, średnio co 2 tyg malowałam i było cacy, miałam już spory odrost ale odbilo mi i pomalowalam chną, a to sie nie zmywa;/
Stary 2012-03-02, 19:15   #1038
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
no ja uzywałam przez prawie całą ciązę, średnio co 2 tyg malowałam i było cacy, miałam już spory odrost ale odbilo mi i pomalowalam chną, a to sie nie zmywa;/
to czemu ja się o tym cudzie drogeryjnym dopiero teraz dowiaduję?

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-03-02, 19:17   #1039
201604130914
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość

W sensie że jak? Idzie i obraża kogoś? Co mówi?
Np. w środę jechaliśmy autobusem, chodnikiem szła dziewczyna w żarówiasto różowych kaloszach, a ten jak ryknął :"o ja cię je*** jakie ona ma gumofilce!". W efekcie cały autobus ją podziwiał. A tak zwykle to mówi popularne "o Boże!". "Ja pier****" albo śmieje się bezczelnie, i to w taki sposób, że jego ofiary to slyszą i na bank wiedzą że to z nich. Na szczescie nic mu nie odpowiadaja.
Stary 2012-03-02, 19:21   #1040
Tygrryska
Zakorzenienie

Cytat:
moze ja tez
chociaz bedzie ciemniejsza od moich naturalek chyba

a macie moze zdjecia jak wychodzi na wlosach?

Tygrryska jest offline  
Stary 2012-03-02, 19:22   #1041
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
chyba 30 minut walczylam, zeby to sobie na glowie ukrcic, juz mi rece opadly, bo zalapac nie moglam o co chodzi al udalo sie, jak juz zrozumialam na czym to polega to sie okazalo dziecinnie proste

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2012-03-02, 19:25   #1042
201604130914
Konto usunięte

Cytat:
to czemu ja się o tym cudzie drogeryjnym dopiero teraz dowiaduję?
A tego to już nie wiem. Może dlatego, że venita ma jeden minus. Wysusza wlosy, niby odżywka, ale tak jak po farbie, gdy zaczyna się wyplukiwać wlosy robią sie matowe. Po kolejnym użyciu jest ok. Uzywalabym tego dalej, ale ze venita nie rozjasnia, tylko możę przyciemnic to zaprzestałam miałam dość ciemnych włosów. Może to bład, bo miałabym teraz długie włosy ale podejzewam, że gdybym nie ścięła to bym w koncu je pofarbowała, teraz już nie zmarnuję moich kikutków, to byłby grzech.
Stary 2012-03-02, 19:25   #1043
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
Np. w środę jechaliśmy autobusem, chodnikiem szła dziewczyna w żarówiasto różowych kaloszach, a ten jak ryknął :"o ja cię je*** jakie ona ma gumofilce!". W efekcie cały autobus ją podziwiał. A tak zwykle to mówi popularne "o Boże!". "Ja pier****" albo śmieje się bezczelnie, i to w taki sposób, że jego ofiary to slyszą i na bank wiedzą że to z nich. Na szczescie nic mu nie odpowiadaja.
to On bardzo naturalny jest

w koncu trafi na taka, ktora mu odpowie

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2012-03-02, 19:32   #1044
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
A tego to już nie wiem. Może dlatego, że venita ma jeden minus. Wysusza wlosy, niby odżywka, ale tak jak po farbie, gdy zaczyna się wyplukiwać wlosy robią sie matowe. Po kolejnym użyciu jest ok. Uzywalabym tego dalej, ale ze venita nie rozjasnia, tylko możę przyciemnic to zaprzestałam miałam dość ciemnych włosów. Może to bład, bo miałabym teraz długie włosy ale podejzewam, że gdybym nie ścięła to bym w koncu je pofarbowała, teraz już nie zmarnuję moich kikutków, to byłby grzech.
ojej, a mocno wysusza? To co to za odżywka ale może i tak spróbuję w takich chwilach jak ta
Ja to w ogóle jak jakaś depresja chodząca -raz lubię moje włosy, a raz ich nienawidzę

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-03-02, 19:37   #1045
201604130914
Konto usunięte

Cytat:
ojej, a mocno wysusza? To co to za odżywka ale może i tak spróbuję w takich chwilach jak ta
Ja to w ogóle jak jakaś depresja chodząca -raz lubię moje włosy, a raz ich nienawidzę
to dlatego,że zawiera wyciąg z henny, która oblepia włos i go usztywnia, jak włos zniszczony, to mu wszystko szkodzi.
Stary 2012-03-02, 19:38   #1046
Tygrryska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
chyba 30 minut walczylam, zeby to sobie na glowie ukrcic, juz mi rece opadly, bo zalapac nie moglam o co chodzi al udalo sie, jak juz zrozumialam na czym to polega to sie okazalo dziecinnie proste
ja kiedys probowalam tego sposobu, ale wtedy mialam mase warst i to byla masakra
musze teraz sprobowac jak mam mniej tego cieniowania

daj zdjecie jak Twoj koczek wyglada

Tygrryska jest offline  
Stary 2012-03-02, 19:40   #1047
201604130914
Konto usunięte

Cytat:
to On bardzo naturalny jest

w koncu trafi na taka, ktora mu odpowie
oby nie trafił na jakiegoś debila, co mu gębę obije. Bo facetów też nie oszczędza.
Stary 2012-03-02, 19:43   #1048
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Cytat:
ja kiedys probowalam tego sposobu, ale wtedy mialam mase warst i to byla masakra
musze teraz sprobowac jak mam mniej tego cieniowania

daj zdjecie jak Twoj koczek wyglada
zaraz sprobuje zrobic

Cytat:
oby nie trafił na jakiegoś debila, co mu gębę obije. Bo facetów też nie oszczędza.
oj, to faktycznie nie za fajnie by bylo nie da rady z nim porozmawiac zeby sie powstrzymal? bo na prawde znajac ludzi to sie mozna spodziewac, ze to sie zle skonczy

ile w ogole dziewczyny macie lat, jesli mozna spytac? ja prawie 25

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2012-03-02, 19:49   #1049
201604130914
Konto usunięte

Cytat:
zaraz sprobuje zrobic

oj, to faktycznie nie za fajnie by bylo nie da rady z nim porozmawiac zeby sie powstrzymal? bo na prawde znajac ludzi to sie mozna spodziewac, ze to sie zle skonczy

ile w ogole dziewczyny macie lat, jesli mozna spytac? ja prawie 25
gadałam z nim ze 100 razy, fakt trochę się uspokoił i stara sie nabijac z ludzi jak już nas miną, ale w tym autobusie przesadzil, bo inni ludzie tez nie powinni tego sluchac. Jak juz mówilam 25.
Stary 2012-03-02, 19:55   #1050
Anabella43
Raczkowanie

Cytat:
To chyba nie pozostaje mi nic innego jak spróbowanie tej Venity;p Ale jesteś pewna że nie zostawi śladu na naturalnym odroście i zmyje sie z niego całkowcie? Nawet po parokrotnym aplikowaniu ?(jesli mi sie spodoba to zostane przy tym sposobie niwelowania rudości:P) I jeszcze czy dostane ja w Naturze lub Rossmanie?
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości