Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-03-09, 09:42   #1261
201607040946
Konto usunięte

Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

na mnie takie rzeczy nie działają,bo zawsze mam taki "brudny" odcień, no i pale, piję mnóstwo herbaty i kawy i jem słodycze
201607040946 jest offline  
Stary 2012-03-09, 09:45   #1262
makeupnotwar
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
na mnie takie rzeczy nie działają,bo zawsze mam taki "brudny" odcień, no i pale, piję mnóstwo herbaty i kawy i jem słodycze
palenie jest niezdrowe! zabraniam! mój ojciec rzucił po 35 latach palenia, ojciec tżta też (bo jest ciężko chory ). za to moja mama ograniczyła, ale nie umie rzucić. cieszę się, że skończyło się na popalaniu w LO. papierosy, poza oczywistym faktem bycia niezdrowymi zżerają mnóstwo pieniędzy

makeupnotwar jest offline  
Stary 2012-03-09, 09:52   #1263
Hazel_Eyed
Zadomowienie

na mnie ta biała perła jakoś nie działała - ale może byłam zbyt mało systematyczna powinnam mieć gdzieś jeszcze tubkę - ciekawe, jak tam data ważności, może zrobię jeszcze jedno podejście do tego o ile nie jest przeterminowana

a co do palenia... mój tata pali, mama pali, brat palił ale rzucił a ja nigdy papierosa w ustach nie miałam i nie ciągnie mnie do tego wcale
Hazel_Eyed jest offline  
Stary 2012-03-09, 09:52   #1264
Mania1987
Raczkowanie

GG do Mania1987

nojo http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,14...iale-zeby.html, ewentualnie ta: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,21...ra-wersja.html

Edytowane przez Mania1987
Czas edycji: 2012-03-09 o 09:53
Mania1987 jest offline  
Stary 2012-03-09, 09:54   #1265
Hazel_Eyed
Zadomowienie

mania a gdzie tą pastę można dostać? bo jakoś mi się nigdy w oczy nie rzuciła...
Hazel_Eyed jest offline  
Stary 2012-03-09, 09:57   #1266
201607040946
Konto usunięte

Teraz nie palę papierosów, mam zapachowy tytoń, i zastanawiam się, czy szkodzi tak samo? Bo te szkodliwe substancje są zawarte w samym tytoniu czy jak? a palę bo tak uwielbiam popijawy wiosną i latem na przyrodzie, z papieroskiem, mnóóóstwem piwa (wina), fajnymi ludźmi i muzyką
Stary 2012-03-09, 09:58   #1267
Mania1987
Raczkowanie

GG do Mania1987

Hazel_Eyed na pewno jest w superpharmie, w innych aptekach trzeba pytać, ale zazwyczaj mają, cena ok. 20 zł ale jest wydajna i działa, przynajmniej na mnie
Mania1987 jest offline  
Stary 2012-03-09, 10:43   #1268
201604130914
Konto usunięte

aa to pasta. na mnie pasty nie dzialają. Nie mam bardzo żółtych zebów, wg wskaznika nr 2, jednak pasty nie dzialaja. Ta biala perla co mam to zel i sztuczne szczeki ktore sie nim wypelnia i naklada na zeby. Chce wybielic bo mam brzydkie po herbacie, nie pale, jem malo slodyczy wiec ubytkow tez nie mam, tylko ten zołty odcien bleeeeee
201604130914 jest offline  
Stary 2012-03-09, 11:22   #1269
Light Limara
Zadomowienie

Witam,
nawet nie wiedziałam, że jest taki wątek na wizażu chętnie się przyłączę.

Nie farbowałam włosów od grudnia. Nie farbuję bo... nie mam pieniędzy na farbę ponieważ mam krótkie włosy-do brody i nie mam kasy na farby to postanowiłam wrócić do naturalnych

Czytałam, że rozmawiacie o zębach. Używałam białej perły w żelu i efekty były widoczne. Wszyscy się mnie pytali co zrobiłam z zębami, że są takie białe. Nie palę i zęby nie miałam jakoś specjalnie żółte. Niestety jak już były bielsze to nie podtrzymywałam efektu i wróciły do poprzedniego koloru używanie białej perły nie należało niestety do najprzyjemniejszych ponieważ strasznie się śliniłam w tym aparacie, a dziąsła były podrażnione
Stary 2012-03-09, 11:29   #1270
Exquise
Zadomowienie

Witajcie ! Dawno mnie nie było, ale nadal jestem naturalna Zrobiłam sobie takie małe zdjęcie w słońcu w pokoju Całość NATURALNA, bez odrostów, chociaż może się wydawać, że na końcu są pozostałości.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (86,9 KB, 64 załadowań)
Exquise jest offline  
Stary 2012-03-09, 11:37   #1271
201604130914
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Light Limara Pokaż wiadomość
Witam,

Nie farbowałam włosów od grudnia. Nie farbuję bo... nie mam pieniędzy na farbę ponieważ mam krótkie włosy-do brody i nie mam kasy na farby to postanowiłam wrócić do naturalnych

Czytałam, że rozmawiacie o zębach. Używałam białej perły w żelu i efekty były widoczne. Wszyscy się mnie pytali co zrobiłam z zębami, że są takie białe. Nie palę i zęby nie miałam jakoś specjalnie żółte. Niestety jak już były bielsze to nie podtrzymywałam efektu i wróciły do poprzedniego koloru używanie białej perły nie należało niestety do najprzyjemniejszych ponieważ strasznie się śliniłam w tym aparacie, a dziąsła były podrażnione
witaj! ja własnie siedze w tym aparacie i slinie sie niemilosiernie. troche bola zeby........

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Witajcie ! Dawno mnie nie było, ale nadal jestem naturalna Zrobiłam sobie takie małe zdjęcie w słońcu w pokoju Całość NATURALNA, bez odrostów, chociaż może się wydawać, że na końcu są pozostałości.
śliczny popiel, ale zdjecie troche niewyrazne.
Stary 2012-03-09, 11:39   #1272
Light Limara
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez nojo Pokaż wiadomość
witaj! ja własnie siedze w tym aparacie i slinie sie niemilosiernie. troche bola zeby........
Ja wpychałam kawałki chusteczek higienicznych do buzi, żeby pobierały ślinę po około 1,5 tyg.ślinienie przeszło.
Wytrzymaj, bo efekty są tego warte
Stary 2012-03-09, 11:39   #1273
Exquise
Zadomowienie

[/COLOR]
śliczny popiel, ale zdjecie troche niewyrazne.[/QUOTE]

Dziękuję Nie mam aparatu "normalnego" tylko w telefonie, poza tym zdjęcie raz powiększone.
Exquise jest offline  
Stary 2012-03-09, 11:48   #1274
makeupnotwar
Wtajemniczenie

Cytat:
piękne włosy, wspaniały odcień, a jak błyszczą

makeupnotwar jest offline  
Stary 2012-03-09, 11:51   #1275
201607040946
Konto usunięte

Cytat:
zgadzam sie - piekny popiel, a jakie jasne!
Stary 2012-03-09, 11:59   #1276
201604130914
Konto usunięte

Cytat:
Ja wpychałam kawałki chusteczek higienicznych do buzi, żeby pobierały ślinę po około 1,5 tyg.ślinienie przeszło.
Wytrzymaj, bo efekty są tego warte
Daje rade, jak mi za duzo sliny sie zbiera to przechylam glowe nad umywalka i wyplywa nadmiar . Słodko to wygląda heehhe. A co do skutecznosci to siedze juz ok 30 min moja 1 aplikacja a juz widze ze są bielsze. Super!
Stary 2012-03-09, 12:28   #1277
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Od dołu to spoko, łatwo jest zrobić, ale od góry to już nie A na wątek napewno zajrzę znowu

Dlaczego się nie podejmie? Przeciez wystarczy tylko ominąć odrost i tyle
Bo powiedziała, że będzie to wyglądać dziwniej niż mam teraz i żebym po prostu dała sobie spokój

w sumie jak patrzę na siebie, to nie ma chyba tragedii... zależy od światła. I bardzo motywuje mnie odrost, bo mimo, że ma dopiero 2 cm to wcale nie wydaje się szary, wręcz przeciwnie -ma ładny, ciepły odcień
Cytat:
a ja postanowilam wybielić zęby używała któraś z wasa białej perły? Siostra mi ją poleciła, miała po niej zęby jak śnieg(ten nie obsikany)
ja używałam pasków blend-a-med whitestrips (tych mocniejszych, bo są dwie wersje) -używa ich się raz do roku -u mnie efekt się trzyma do teraz, ale jak skończyłam kurację paskami to kupiłam pastę tej samej firmy "3d white with pearls glamour" i mam białe ząbki

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
palenie jest niezdrowe! zabraniam! mój ojciec rzucił po 35 latach palenia, ojciec tżta też (bo jest ciężko chory ). za to moja mama ograniczyła, ale nie umie rzucić. cieszę się, że skończyło się na popalaniu w LO. papierosy, poza oczywistym faktem bycia niezdrowymi zżerają mnóstwo pieniędzy
ja nigdy nie paliłam, próbuję za to TŻ namówić do rzucenia, bo popala w pracy na szczęście jak przebywa ze mną to nie pali w ogóle i potrafi tak nie palić długo, ostatnio jak miał urlop to nawet jednego nie ruszył ale wrócił do roboty i dalej

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-03-09, 12:43   #1278
Konwalia11
Zadomowienie

Ja sie w sumie boje wybielac zebow na wlasna reke, raz probowalam i zrobily mi sie troche nadwrazliwe
Tez mnie czeka niedlugo wizyta u fryzjera, bo mam problem podobny do Kat - z przodu dluzej, z tylu krocej i jeszcze pocieniowane. Jako ze ostatnio czesto chodze w kucyku to sie to nie rzuca w oczy, ale jak rozpuszcze to wyglada to jakbym sie sama obcinala Szkoda mi troche, bo z ta dlugoscia juz mozna robic fajne fryzury, ale kiedys i tak trzeba bedzie je wyrownac.

Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline  
Stary 2012-03-09, 13:21   #1279
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Ja sie w sumie boje wybielac zebow na wlasna reke, raz probowalam i zrobily mi sie troche nadwrazliwe
Tez mnie czeka niedlugo wizyta u fryzjera, bo mam problem podobny do Kat - z przodu dluzej, z tylu krocej i jeszcze pocieniowane. Jako ze ostatnio czesto chodze w kucyku to sie to nie rzuca w oczy, ale jak rozpuszcze to wyglada to jakbym sie sama obcinala Szkoda mi troche, bo z ta dlugoscia juz mozna robic fajne fryzury, ale kiedys i tak trzeba bedzie je wyrownac.
Ja też się bałam, ale jestem bardzo zadowolona i nawet w rozpuszczonych wyglądam teraz w miarę ok, bo już nie wiszą takie suche strzępy z przodu także polecam włosy na pewno się szybko zrewanżują i Ci szybko odrosną hehe ja już nie mam cieniowania wszystko obcięte na równo choć nie wiem jak będzie potem, bo ja mam bardzo gęste włosy.

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-03-09, 13:31   #1280
agaa91
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ja też się bałam, ale jestem bardzo zadowolona i nawet w rozpuszczonych wyglądam teraz w miarę ok, bo już nie wiszą takie suche strzępy z przodu także polecam włosy na pewno się szybko zrewanżują i Ci szybko odrosną hehe ja już nie mam cieniowania wszystko obcięte na równo choć nie wiem jak będzie potem, bo ja mam bardzo gęste włosy.
jak ja bym chciała mieć gęste włosy, no ale nic nie poradzę, muszę żyć z takimi jakie mam, mam nadzieję, że przy pielęgnacji z każdym dniem będą ładniejsze

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline  
Stary 2012-03-09, 13:36   #1281
anngeli
Zadomowienie

Cytat:

Cytat:

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

śliczny popiel, ale zdjecie troche niewyrazne.
Też mnie to ślinienie się denerwowało
Ostatnio nawet czasu nie było, bo za dużo nauki, a nie chciałam stale przerywać i biegać do łazienki
Ale po tej niedzieli której się boję (egzaminy) na pewno zrobię drugie podejście bo faktycznie warto, a mi się marzy na wiosnę śnieżnobiały uśmiech jak z reklamy
Uciekam, chociaż nie chce mi się za nic w świecie uczyć, wszystko jest o wiele bardziej interesujące i czas tak szybko płynie...
Liczę na Wasze kciuki które zawsze pomagają
Żegnam się na pewnie najbliższe 3-4 dni chyba, że zgrzeszę, porzucę naukę na chwilę i odwiedzę, o ile czas pozwoli
Bye

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline  
Stary 2012-03-09, 13:45   #1282
Konwalia11
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
jak ja bym chciała mieć gęste włosy, no ale nic nie poradzę, muszę żyć z takimi jakie mam, mam nadzieję, że przy pielęgnacji z każdym dniem będą ładniejsze
Wszystkiego najlepszego w Dniu Urodzin tak wogole
Jakies przyjecie sie szykuje moze? Ja jestem padnieta po wczorajszym i dzisiaj odpoczywam...

Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline  
Stary 2012-03-09, 13:52   #1283
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
Na pewno będą
I powiem Ci, że gęste włosy mają tyle plusów co i minusów ile się trzeba z nimi namęczyć, żeby się jakość prezentowały najszybciej prostownicą, ale wiadomo -niezdrowo nawet prtostowanie długo trwa, bo ja jak miałam kiedyś dłuższe, to musiałam na 6 części je dzielić, by wyprostować teraz wystarczają 4
Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Ale po tej niedzieli której się boję (egzaminy) na pewno zrobię drugie podejście bo faktycznie warto, a mi się marzy na wiosnę śnieżnobiały uśmiech jak z reklamy
Uciekam, chociaż nie chce mi się za nic w świecie uczyć, wszystko jest o wiele bardziej interesujące i czas tak szybko płynie...
Liczę na Wasze kciuki które zawsze pomagają
Żegnam się na pewnie najbliższe 3-4 dni chyba, że zgrzeszę, porzucę naukę na chwilę i odwiedzę, o ile czas pozwoli
Bye
Mnie ostatnio TŻ się zapytał, co zrobiłam, że mam takie białe zęby a to tylko pasta i efekt nadal po paskach
Ja już trzymam wiem jaki to ból z nauką...

Dorzucam Wam zdjęcie sprzed miesiąca i teraz -wydaje mi się, że ciut lepiej moje włosy wyglądają bez prostownicy, chyba że sobie wmawiam
A w ogóle jakoś mi się podniosły z jednej strony i wyglądają jakby były krzywe :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Desktop.jpg (26,5 KB, 69 załadowań)

Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2012-03-09 o 13:53
kat123 jest offline  
Stary 2012-03-09, 14:09   #1284
natalkaa7522
Zakorzenienie

Cytat:
Ale masz jasne włosy

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Dorzucam Wam zdjęcie sprzed miesiąca i teraz -wydaje mi się, że ciut lepiej moje włosy wyglądają bez prostownicy, chyba że sobie wmawiam
A w ogóle jakoś mi się podniosły z jednej strony i wyglądają jakby były krzywe :P
Wpadnij do nas na wątek bez prostownicy http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=550489&page=99
Stary 2012-03-09, 14:17   #1285
kat123
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Wpadnij do nas na wątek bez prostownicy http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=550489&page=99
Eee to nie dla mnie, bo ja od święta po prostownicę sięgam kiedyś prostowałam po każdym myciu i potem jeszcze robiłam poprawki na drugi dzień teraz używam prostownicy, ale 2-3 razy w miesiącu tylko acz dziękuję za zaproszenie

Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline  
Stary 2012-03-09, 15:03   #1286
Exquise
Zadomowienie

Wcale nie mam takich jasnych włosów jak Wam się wydaje, to tak wygląda bo w słońcu, no i trzeba wziąć pod uwagę oszustwo aparatu. Chociaż jedno co się zgadza to ten błysk
Exquise jest offline  
Stary 2012-03-09, 18:59   #1287
Bayka
Zakorzenienie

GG do Bayka

Dziewczyny! Wczoraj minelo 2 lata odkad nie farbuje wlosow! Dalam rade, dotrwalam teraz to juch z gorki, tak mi sie wydaje jestem przeszczesliwa

Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline  
Stary 2012-03-09, 19:25   #1288
kicia069
Zadomowienie

Cytat:
Witam,

kazdy pretekst dobry

kicia069 jest offline  
Stary 2012-03-09, 19:30   #1289
chemist
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Wczoraj minelo 2 lata odkad nie farbuje wlosow! Dalam rade, dotrwalam teraz to juch z gorki, tak mi sie wydaje jestem przeszczesliwa
Gratuluje
chemist jest offline  
Stary 2012-03-09, 19:38   #1290
estrella89
Raczkowanie

Gratulacje Bayka)) a możesz napisać jakiej masz długości teraz włoski? oczywiście te niefarbowane)
estrella89 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości